Rechlerlijke krouijk Stad Aalst. - Werkbeurs. Groote Avondfeest AALST. Hopmarkt. Allerhande nieuws. Duitschland. Vereenigde Staten. Spanje. Noorwegen. ZEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. S. Sedeyn - De Backer, Le Comité de l'Asso- ciation Congolaise et Afri- caine de la Croix rouge rapelle aux membres de bien vouloir retourner, au secrétaire ai rue de la Station, le bulle tin indiquant les places demandées pour le concert dug février. Après le 3i janvier les places réservées aux membres et non retournées seront vendues au profit des pauvres. Eenige verzamelaars van geillustreerde postkaarten waren zeer verwonderd dat hen in 't geheel geene kaarten meer toe kwamen althans niet meer in zulke groote hoeveelheid. Zij gingen daarover bij den postontvanger klagen en deze merkte na een weinig toezicht, dat een zijner onderhoorigen, de toegevoegde postbediende R..., terwijl hij de verdee ling der briefwisseling deed, de schoonste zichten in de scheurmand wierp en ze later uitzocht om zijne eigene verzame ling te verrijken. De postontvanger ging zekeren dag eens zelf in de scheurmand zoeken en vond drie postkaarten, door R... er in geworpen, met het inzicht ze zich toe te eigenen. De rechtbank van Antwerpen verwijst R... tot 3 maal i maand gevangenis. O— Gruwelijke vadermoord te Looten- hulle. Het assisenhof van Oost-Vlaan- deren is maandag met deze zaak begon nen, welke onze lezers zich nog wel zul len herinneren, en waarvoor de vrouw en de zoon van het slachtoffer voor den jury verschijnen. Het ging slecht, doorslecht in 't huis gezin Dierckens. Sedert lang en aan verscheidene per sonen had Hendrik Dierckens bittere klachten uitgedrukt over het gedrag van zijne vrouw en zijnen zoon jegens hem en meermaals was er gezien dat Cyriel zijnen vader mishandelde zelfs had over omtrent een jaar, vader Dierckens den gemeentesecretaris verzocht, zijnen zoon eens te berispen. Vader Dierckens zegde dat hij het niet meer kon uithouden, dat, terwijl ljjj in zijn bed lag, zijn zoon hem geslagen en met den dood bedreigd had hij voegde erbij dat hij nog zijn goed zou moeten verkoopen en verdeelen, om ergens alleen te gaan leven. In den avond van 28 October heeft de zoon Dierckens zijnen vader geworgd, naar den zolder gesleept en daar aan eenen balk opgehangen om aan eenen zelfmoord te doen gelooven. Uit de lijkschouwing door de heeren wetsgeneesheeren bleek dat de dood van Dierckens door worgen veroorzaakt was, en uit de vaststelling ter plaats bleek dat het slachtoffer zich stellig niet verhangen had. Na te hebben houden staan dat zijn vader zich had gezelfmoord, heeft Cyriel Dierckens eindelijk moeten bekennen dat hij plichtig was hij verklaarde aan den onderzoeksrechter dat hij, den 28 Octo ber, rond 8 uren 's avonds eene koord had genomen, met het voornemen zynen va der op te hangen. Rond 10 uren had hij zijnen vader gevonden, zittende op de sponde van zijn bed de moeder, reeds te bed, lag nog wakker, n Een uur later, vervolgde de beschul digde, heb ik de koord genomen en er een strop aan vervaardigd, en ik ben weêr naar de kamer gegaan. Vader zat nog op het bed, moeder was nog wakker. Ik heb de koord om den hals van vader gedaan en hem bij de koord door het huis ge sleept, de strop om zijnen hals toesnoe- rende nabij den zoldertrap is hij geval len. Ik heb hem dan in mijne armen ge pakt, altijd de strop toesnoerende en hem alzoo op den zolder gedragen. Ik heb hem dan aan den balk opgehangen, ik ben beneden gegaan en een half uur later ben ik gaan zien of hij wel dood was. Cyriel Dierckens had zijne moeder bui ten de zaak gelaten, maar deze laatste zegde, in tegenwoordigheid van de ge tuige Mathilde Vanderheyden, van haren zoon dat hij zijne schuld niet had afge- loochend, omdat zij ook zou kunnen ge pakt worden. Zij bekende verder aan de getuige, dat zij had geholpen om haren man bij de beenen naar boven te steken en dat hij dan nog reutelde. Ter zitting poogt de moeder hare eer ste bekentenis in te trekken. Ziehier een uittreksel uit de ondervra ging der vrouw V. Uw zoon heeft dikwijls zijnen va der met den dood bedreigd. A. Maar eenen keer I V. Aan den onderzoeksrechter hebt ge gezegd dikwijls. Verleden jaar was er bloed op den muur. A. Ja, Cyriel heeft dan geslagen met zijnen holleblok. Ik ben buiten geloopen. V. Uw man heeft gezegd uw goed te verkoopen. A. Als hij zat was. V. Maar gij hebt gezegd aan Marie Beeckman dat hij nog grolde, en dat hij nog grolde op den trap en toen hij om hoog getrokken werd. A. Dat is niet waar. V. Het staat opgeschreven. Als uw zoon uw man nevens u uit het bed kwam nemen, wist ge wat hij kwam doen. A. Ik wist dat niet. V. Ge hebt het gezegd aan den onder zoeksrechter. Ik heb het niet gezegd. V. Uw zoon had in den namiddag ge zegd dat hij zijnen vader ging vermoor den. A. Hij heeft het mij niet gezegd. V. Maar uw zoon zegt het. A. Dat is niet waar V. Aan Karei De Meyer hebt ge ge zegd dat er dien avond ongelukken zou den gebeuren. A. Ik heb gezegd dat ik vreesde voor ongelukken. V. Waarom hebt ge uwen zoon niet belet uw man den strop over den hals te doen? A. Eh wat kon ik daaraan doen. Ik hel) het hem verboden- V. Ge kondet tegen hem vechten met uwen man. A. Mijn man sliep en kon zich niet weren. De zaak zal drie dagen duren. Worden gevraagd Een hovenier. Vragen werk. i° Een magazijnier 20 Een kruide- niersgast 3° Een voerman 40 Eene dienstmeid 5° Fabriekwerkers en dag- looners 6° Een jongeling van 18 jaar met goed gedrag, voor magazijnier van bonnetterie of gelijk voor welk werk 7° Een ajusteur. gegeven door de vermaarde maatschappij IIKT LAND VAN RIEM, Dijnsdag 2 Februari igo4, ten voordeele der Missiën en der goede Werken, in de feestzaal van het Sint Jozefs-Collegie, alhier. Creemboter. Markt van Woensdag 27 Januari 1904 65 kilogrammen ter markt. Prijs fr. 3,oo tot 0,00 per kil. Aalsterhop igo3 disponibel fr. 190 de 5o kilogr. Aalsterhop 1902 disponibel van fr. 160 tot fr. i65 de 5o kilos. POPERINGHERStadhop 1903, dis ponibel van fr. 170 tot fr, 180 de 5o kilos. Merkt zeer vast. HET JAARLIJKSCHE CONCERT, der Congolee- sche en Afrikaansche Veree- niging van het Roode Kruis schijnt zeer luisterrijk te zul len wezen. Men zal 't genoegen hebben het muziek van het 2' regement Gidsen te hooren en nog meer andere voorname al tisten, lijk Mejuffer Elisabeth Delhez, welke zoo geestdriftig werd toegejuicht op het feest der drukpers te Parijs, Mejuf fer Werlerman, vertelster, 1® prijs van drama en blijspel, Mejuffer Molander, pianiste, groote prijs van 't Conservato rium, Mr Marcel Lefèvre, kluchtzanger van de zwarte kat, te Parijs en M. Lie- geois, vioolcelspeler. Wij roepen dus de bijzondere aandacht onzer geëerde lezers op dit Concert in. AALST. Patronage H. Jozef. AANGENAAM AVONDFEEST. Op Zondag 3i Januari aanstaande. Men zal opvoeren De Vlaming in Turkije, kluchtige gebeurtenis; 't Brandt, Klucht spel, verder Ballet-Gebarenspel, muziek stukken enz. Aanvang 4 1/2 uren. Prijzen der plaatsen Voorbehoudene fr. 3,oo i® plaats fr. 2,00 tweede plaats fr. 1,00. Aalst. Zaterdag 11., werd de briga dier van politie aangesproken door een vreemdeling, zekere Boone Frans, die hem verklaarde dat er sedert eenigen tijd om duizenden franks koopwaren waren ontvreemd ter naamlooze Maatschappij Textile te Gentbrugge. Hij was naar Aalst gekomen om eens ti onderzoeken of er geene der weefsels te Aalst, ter merkt, te koop gesteld waren. De Brigadier vergezelde hem en weldra vonden zij een stuk van 5o meters op het kraam van Josephine Jacobs, vrouw Pe trus Cardon, wonende te Gent, Kasse- mattenstraat, 28. Zij bwéerde het goed te hebben gekocht van zekeren De Ryck Philemon van Gent. Op vraag van den Brigadier Colson verklaarde zij dat ze het goed 40 centiemen den meter had be taald en het verkocht tegen 5o centiemen. De vreemdeling die zegde de magazijnier te zijn der Textile, deed bemerken dat 't zelfde goed iA 't groot wordt verkocht tegen 80 centiemen den meter. Aan den adjunct-commissaris Gits be kende zij andermaal het goed te hebben gekocht van hooger bedoelden De Ryck. Naar 't schijnt zou De Ryck het goed ge kocht hebben van eer gewezen portier der Textile. Procesverbaal is hiervan opge steld geworden. Zondag morgend werden de logist- huizen opnieuw in de vroegen morgend door de Politie bezocht en men vondt er drij verdachte kerels zonder middelen van bestaan. Maandag verschenen zij voor onze Pohtie-reclitbank en werden verwezen tot 2 jaren opsluiting in 't bede laarsgesticht te Hoogstraaten. Goed zoo Dat men voortgft en weldra zal het raskendepik Aalst aanschouwen als een wespennest voor hen. Victorine Doolaege, die op de hoeve 't Hof-ter-Duyst, te Ninove heel het huisgezin wilde vergiftigen heeft, gelijk men weet, volle bekentenis gedaan. Doch zij wilde niet zeggen, waar zij het vergif had gekocht. Het paiket heeft nu, bij een onderzoek ten huize van eenen dro. gist, eene groote hoeveelheid vergif ge. vonden. Er is deswege proces-verbaal opgemaakt. Over den vermisten briefdrager te Brussel meldt men nog het volgende Men denkt meer en meer dat Willem Corbeels een einde aan zijn leven zal ge steld hebben. Corbeels is de oudste van zes weezen en hun eenigen steun. Over vijf jaar stierf de moeder van Corbeels bij de geboorte van een kindje.Haar echt genoot werd over dit verlies zoo bedroefd, dat hij haar een jaar nadien in het graf volgde. Tot overmaat van tegenspoed moest een broeder van den vermisten briefdrager soldaat worden in October laatstleden. Deze scheiding was voorden briefdrager een harden slag. Alle onder zoekingen om Willem Corbeels te ont dekken, zijn tot hiertoe vruchteloos ge bleven. Zaterdag morgend werd een ge naamde H., Gentenaar van oorsprong, en Amerikaan genaturaliseerd, aangehouden te Sint Jans-Molenbeek. Hij was den 1 Januari laatst in België gekomen en zich als eigenaar van goud mijnen uitgevend, was hij eigenlijk niets meer dan een gemeene blanke slavinnen- handelaar, die zich in een appartement van gezegde gemeente gevestigd had. Reeds had hij drie meisjes, waarvan de oudste geen achttien jaar was, onder be lofte van goede plaatsen of rijke huwelij ken verlokt hen naar Amerika te volgen. De politie vond in zijne kamer eene groote kist vol kostbare vrouwenkleeren. Hij had eene open rekening en eene brandkast in huur in de bank Grédit Lyonnais, te Brussel. Te Sint-Gillis werd op 23 October de klein Van Eggelpoel vermist, en alle op zoekingen leidden tot geen uitslag. Maar, zegt de Réforme, hier is niet alleen spraak van eene gewone verdwij ning, maar van eene afwezigheid, die later ernstige gevolgen kan hebben. Men moet weten dat de rechtbank het huwelijk tusschen de ouders van het kind verbroken heeft. Het kind werd door het vonnis aan de zorgen van den vader toe vertrouwd en de vader nam het kind meê. Maar daags nadien verdween de knaap en hij werd niet meer teruggevon den. De moeder beweert, van niets te weten. De vader is verantwoordelijk tegenover de rechtbank, die hem het kind toever trouwde. Op verzoek van het parket van Dinant zijn hier twee personen aange houden, die te Brussel en omtrek rond dwaalden, onder de namen Body en Muller, en verdacht worden, de moorde naars te zijn van Mad. Votion, te Vo- nêche. De een is photograaf, de andere parapluemuker. Zij zijn onder goed geleid naar Dinant gebracht. Brutale kerkdiefstal. Een dief stal, die van verregaande stoutmoedig heid getuigt, had Zondag morgend in de Onze Lieve Vrouwekerk, te Antwerpen, plaats. Tegen 7 ure was de algemeene commu nie der leerlingen van de patronage aan gezegd. En toen de dienst moest begin nen was van de banken, die daarvoor tel kens opzettelijk geplaatst worden, het communiekleed (de onder- en bovenldee- deren samen) verdwenen. De dieven moeten de stukken, die 7 meters lang zijn, dus geen klein pak uit maken, korts na het openen der kerk heb ben weggenomen. En, daar het hoogal taar toen nog in den donkeren stond en het volk dat de vroegmissen bijwoont, meestal nabij de zijkapellen plaats neemt, hebben zij ongehinderd hun werk kunnen verrichten. Het gestolene is niet van zeer groote weerde, daar men voor zulke eenvoudige plechtigheid geene kostbare stukken be zigt. In alle geval is het een brutaal feit. Te Liers is een trein, die van Ton geren naar Luik reed, denkelijk tenge volge van eene verkeerde spoorwisseling, ontriggeld. Twee wagons, waarin reizi gers zaten, vielen om en deze werden allen min of meer ernstig gekwetst of ge kneusd, doch geen enkele givaarlijk. Zij werden in de statie verbonden. Dit onge val heeft de regelmatigheid van den dienst fel gehinderd. Te St-Gravenbrakel is een werk man gedood door de ontploffing van een acetyleen toestel. De procureur des konings van Ber gen heeft het arrest van nietvervolging geteekend, uitgesproken ten voordeele van den eerw. h. Cracco, van Boussu, die be schuldigd was van zedelooze feiten. Heel de catholieke bevolking van den Borinage heeft die tijding met voldoening vernomen, zoowel uit hoofde der groote achting, die men den ieverigen priester toedraagt, als uit hoofde van den nijd, die de vervolgers bij het vernemen dier tijding moet verteeren. Dus alweer een clericaal schandaal dat ellendig uitbrandt. Zal het gerecht nu ook de bron van den laster opzoeken en handelen wanneer het die vindt Een 40 jarige manspersoon, onbe kend, tamelijk zwaar van lichaamsbouw, wilde in de statie van Moere, op de lijn Thorhout-Oostende, van den trein sprin gen alvorens hij stilstond. Hij viel onder de wielen en zijne beide beenen werden afgereden. Hij was oogenblikkelijk dood. Op aanklacht, gedaan aan den pro cureur de Borman heeft deze magistraat een nieuw onderzoek geopend over de dynamietaanslagen in April 1902 ge pleegd tegen het postkantoor te La Lou te Binche. De aangel 1 rgemeesters woning klaagde persoon is oadeivraagd, doch niet in hechtenis ge houden. Toch duurt het onderzoek voort. Dijnsdag morgend ten 4 ure is in de rue des Marteau t te Verviers, een he- vigen brand uitgeborsten in een huis, waarvan de benedenverdieping werd ge bezigd tot kruidenierswinkel. Het huis was bewoond door drie huis gezinnen. De kruideniers, echtgenoten Ranson- net, en hunne kinderen konden zich red den. De broeders Henrion sprongen van de i® verdieping op de binnenplaats. Een hunner viel op een muurkap en werd be wusteloos opgenomen. De tweede viel op een platvorm en werd zwaar gekwetst. Men meerde iedereen gered, toen een gebuur deed opmerken dat de leden van het huisgezin Kerff niet gezien waren. De pompiers snelden naar binnen, toen naar de derde verdieping, die door de familie Kerff bewoond werd. Zij vonden in eene kamer, half gekleed en verstikt, op den vloer, de man en de vrouw, die een kind in den arm hield. De drie lijken zijn naar het gasthuis gebracht. Een brand, waarvan de oorzaak nog niet gekend is, ontstond maandag voor middag in het weezenhuis der Broeders Selezianen van Dom Bosco, te Doornik. Het vuur ontstond op de zolders der kapel, dienende tot linnendroogerij, deelde zich weldra aan de kapel zelf mee, en na weinigen tijd waren heel deze vleugel var. het gebouw en de klassen in volle vlam men gehuld. De pompiers konden het vuur niet uit- dooven en moesten zich bepalen bij het beschutten van de aanpalende gebouwen. Geen ongelukken zijn aan te stippen. De schade is door verzekering gedekt. Nadere bijzonderheden. Gedurende heel den namiddag hebben de pompiers nog gewerkt, en 't was des avonds 7 ure, eer de laatste genster uitge doofd was. Het gesticht, bewoond door meer dan 200 personen, bestaat uit vier gebouwen, die eene binnenplaats omringen van 80 meters op 20 breed. Aan het eir.de van die plaats was de kapel, nog slechts een jaar oud en aaneen gebouwd met het lin nenmagazijn, een bureel, slaapkamers en de feestzaal. Op de zolders van dit gebouw ontstond de brand, naar men vermoedt door eene fout in de warmteleiding. Een broeder gaf het alarm, de kinderen werden in veilig heid gebracht en moedige geburen hiel pen het dienstpersoneel en de nabijwer- kende fabriekarbeiders de eerste hulp in te richten. Een priester droeg het H. Sacrament naar het huis van M. Josson, men bracht altaarsieraden en plechtgewaden in veilig heid en korts nadien stortte reeds het dak in. Heel het linnenmagazijn en de slaap zalen zijn vernield en de Broeders en weezen hebben geen ander linnen meer, dan hetgeen zij aan het lijf dragen. De schade is nog niet geschat, doch zij moet zeer groot zijn, en slechts gedeelte lijk verzekerd. Vluchtelingen uit Siberië. Te Os- trowo, op Duitsch gebied, zijn vijf deser teurs uit het Pruisisch leger aangekomen. Deze mannen waren een jaar zes, zeven geleden uit de gelederen weggeloopen en naar Rusland getrokken. Daar werden zij wegens verschillende overtedinge.n en mis drijven tot de gevanisstraf en verbanning naar Siberië veroordeeld, vonden elkander terug in eene kolonie van bannelingen en namen het besluit te vluchten. Daarin ge lukten zij ook, want zij bereikten ten slot te, na een tocht vol ontberingen en ellen de, Oslrowo, waar zij zich bij de gendar merie als deserteurs aanmeldden en ver zochten, in hectenis genomen te worden. Volgens hunne veklaring, is Siberië eenvoudig vreeselijk en aan eene hel gelijk. Te Munchen in een restaurent zaten verscheiden studenten samen. Mm sprak over wapens en een van hen, zekere von der Aue, trok een revolver uit en liet hem tusschen de kamaraden rondgaan, verze kerend dat hij niet geladen was. Een van de studenten, zekere Kurt Lequis, had den revolver eenigen tijd in hand en zeg de toen eensklaps, op zijn vriend Willems mikkend; Nu schiet ik u doodl Daarop knalde een schot en Willems viel roepen de: wat hebt ge nu gedaan! Een oogen- blik later gaf de arme jongen den geest. De wanhoop van Lepuis, die zijn besten vriend heeft gedood, is onbeschrijflijk. De eigenaar van den revolver verdween onmiddelijk uit het lokaal. Lepuis werd aangehouden. Wanneer men van Bergen naar Molde reist tusschen de skören of rotseilanden der kust, komt men, op 57 mijlen van Molde, aan den ingang van het schilder achtige Storfjord, aan de eilandjes Nörvö en Aspö, op welke de talrijke armen van Storfjord uitloopen. Op die eilandjes staat 't schoone en nijvere stadje Aalesund, of liever stond het, want volgens een tele gram, uit Christiania, in dato 23 Januari, is Zaterdag morgen Aalesund heelemaal afgebrand. De twaalf duizend inwoners van Aale sund zijn thans zonder dak en hebben ge brek aan alles, vooral aan geneesmiddelen cn levensbehoeften. De schade wordt op millioenen geschat. Daar de telegrafische verbinding onderbroeken is, kent men voor 't oogenblik geen nadere bijzonder heden. Aalesund is een groot centrum van vis- scherij en de voornaamste vischmarkt van dat gedeelte van Noorwegen. De stad bezat in 1900, 199 visschers- vaartuigen, te samen 6728 ton. De waarde van den invoer bedroeg in 1900, 1,916,000 kronen, van den uitvoer 5,954,000 kro nen, waaronder voor 5,o58,5oo kronen aan visch. In de bladen van de vereenigde Staten wordt op de volgende wijze gemeld hoe een ter dood veroordeelde Vlaming door een Vlaamsche priester werd gered. In de maand December van het jaar 1900 werd te Rochester, in den staat New- York, Vereenigde Staten, eene juffer van deftige familie, Miss Theresa Keating, vermoord gevonden. De moordenaar bleef onbekend tot ver leden jaar hij werd in J uni laatst aange houden. Het was zekere August Rosseel, een Belgisch uitwijkeling, oorspronke lijk van Ste Margriete-bij-Eecloo, sedert een vijftiental jaren in Amerika geves tigd. Rosseel was sinds de misdaad getrouwd; hij had aan zijne vrouw zijne misdaad bekend, haar met den dood bedreigende, indien zij durfde spreken doch sedert heeft hij zijne bekentenissen aan de rech ters vernieuwd. Rosseel was op het punt voor het ge recht te verschijnen en er was geen twijfel of hij zou verwezen worden tot de elec- trieke doodstraf. De eerw. heer Notebaert, een Vlaam sche priester, die de kerk van Rochester bedient en Rosseel goed kende, kwam dan echter tusschen en hield staande dat Rosseel meer ongelukkig dan plichtig is. Door zijn onophoudend aandringen, bekwam hij "dat eene commissie zou be noemd worden, om den geestestoestand van Rosseel te onderzoeken. De eerw. h. Notebaert diende als taalman. Er werden te Ste-Marguerite inlichtingen gevraagd over het voorgaande van Rosseel, enz. Toen hel onderzoek volledig was, be sloot de aangestelde commissie dat Ros seel inderdaad niet verantwoordelijk kon gesteld worden voor zijne daden, dat hij het slachtoffer is van erfelijke kwalen, en hij is in een gesticht van krankzinnige misdadigers geplaatst. Het is aan den eerw. h. Notebaert dat Rosseel het te danken heeft, zoo hij de doodstraf niet heeft ondergaan. Sinds dien is de eerw. heer Notebaert vereerd met het kruis der Leopoldsorde. De Amerikaansche dagbladen, meest allen protestantsche, brengen hem de hoogste hulde. Vreeselijk ongeluk, Zondag is in circo de Price te Madrid een ontzettend ongeluk gebeurd, door dat de jonge, schoone Amerikaansche Mina Alix, die in een automobiel het Klopping the loopn wilde uitvoeren, boven in den ring uit het voertuig plofte en op een hek neer kwam. Zij kreeg eene ernstige schedel breuk en ligt op sterven. Het publiek slaakte verschrikkelijke kreten, vele dames vielen in zwijm. Eena heele stad vernield. Uit Noorwegen komt weer het bericht van eene ramp, zooals er helaas nog al dik wijls in dat land voorkomen, waar de meeste steden en dorpen nog geheel uit houten huizen bestaan. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 28, 29 en 3o Januari, TARBOT de >/t kil. fr. 2,00 TAHHOTTINS 0,60, 2,00, 4,00 HEILBOT fr. z,5o Zalm de */t kilo, truit fr. 4,50 5,00 Kabeljauw fr. 0,80 Schel visch,groote fr.i,00,2,00 3,00 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 3,00 Spiering, fr. 0,10 Nieuwe Landolium fr. 0,70 Rog fr. 0,75 tot 3,oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, 6,00 Hollandsche Melkersharing 'tstukfr. o,3o 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks fr. 1,00 Hollandsche Haring fr. 0,10 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. o,5o Nieuwe Schotsche Haring o,t5 1 vaatje Nieuwe Haring 2,00 Oesters fr. 10,00,7,00,5,00 en 3,5o de 100 Zuivere geparkeerde Mossels aan fr. 0.20 de kilo, Ooatendache Vischbunk van Nieuwstraat, 36, Aalst, PRIJZEN VOOR HEDEN. Alle dagen versche aankomst. Zalm per 1/2 k fr. 00,00 Tarbot 1,50 Eilbot n 1,00 Tongen 2,00 Kabeljauw 0,70 Schelvisch 0,50 l.Andorinm 0,70 Roobaard 0,50 Groote Pladijs 0,60 Klein Pladya per stak Pieterman Witting n Makreelen

De Denderbode | 1904 | | pagina 2