Z A AILAN DEN Bouwmaterialen WERKMANSWONING 3VL IE3 S T, MERRIERAARD behuisde HOFSTEDE PAARDENMEST HUIS en ERVE Meubelaire Voorwerpen, ZAAILANDEN ZAAILANDEN sparren HOPSTAKEN 2 perceelen Meersch, van 150 koopen Rasphout GOED MEST, Openbare Verkooping. Huizen Bouwgronden Sparren-Larixbosschen Uil der hand te koop: Eerste Communie. Bericht. Troost aan de maaglijders! Gesticht Zestiende koop. Een perceel Land, ge- Wen op den Hoogkanter, bekend bij kadns terwykC, nummer 865, met eene grootte van 8 aren 80 centiaren. Zeventiende koop. Eene partij Meersch in de Zureboeschen aan de Beek, gekadas treerd wijk C, nummer 15. met eene grootte van 28 aren 10 centiaren. Boomprijs f 125. Gebruikt zonder termijn door M. Ld. Van der Biest te Erpe. Achttiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Ondersten Cottemkauter, wijk C; nummer 138b van het plan kadastraal, groot aldaar 33 aren 90 centiaren. Deels onverpacht en deels gebruikt door Mren Frans De Lat en J. Bapt. Schamp te ^Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Cammeland, gekadastreerd wijk D, nummers 451a en 451b, te zamen groot 10 aren. Gebruikt zonder termijn door M. Camille De Coninck te Erpe. Twintigste koop. Een perceel Land, ge legen op den Boschkauter, aan de Gentache Kassei, bekend bij kadaster wijk A, nummer 220 met eene grootte van 9 aren 20 centiaren. Gebruikt zonder termijn door Jufv. De Meerleer-Vinck. te Erpe. GEMEENTE OTTERGEM. Eenentwintigste koop. Eene partij Land gelegeB op den Verkenskauter, wijk A, num mers 185 en 185bis van het kadaster, groot aldaar 10 aren 30 oentiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Constan- tinns De Jonge te Ottergem. Tweeëntwintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Speurt, gekadastreerd wijk A, nummers 549\ en 549b, met eeno grootte van 10 aren 50 centiaren. Gebruikt zonder termijn door voornoemden heer De Jonge. GEMEENTE VLECKEM. Drijentw intigBte koop Eene partij Land gelegen aan de Vage, genaamd de Keijen, gekend bij kadaster wijk A, helft ten ooste van nummer 245a. Gebruikt zonder termijn door M. Isidore Schollaert te Zonnegem. GEMEENTE ZONNEGEM. Vierentwintigste koop. Een perceel Land gelegen op den Nieuwgracht of Kasteelkau- ter, gekadastreerd wijk B, nummer 339, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren. Verdeeld in oost en noordhelft. Gebruikt zonder termijn door M. Judocus Micbiels te Zonnegem. ZITDAGEM: Instel Maandag 28 Maart 10/34 Verblijf Maandag 11 April Telkens om 1 1/2 ure nanoen ter herberg Den Gouden Leeuw, bij M. Joseph Lievens te Erpe, aan de Dorpplaats. OPENBARE VERKOOPING van goede M ee s'sic lie si Land, Gebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1339, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M. Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer ii2S, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 29S van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Ptrre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuw veldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 401B, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. W® De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W® Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W* Mertens, ten w^ste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebetkveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 arer. 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W« Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk 3, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat 1 ten noorde de Pastorijweg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasst-ide, ten zuide de kinde- ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer ï383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- dersele en ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439. met eene grootte van 16 aren, palende ten oosie M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop o hiervo- ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Redant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en ae kinderen Heyvaert en noord Jufvr. We Ras poet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin deren Van Mulders, west de Straat en noord Jan Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Scliaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erven De Coen, ten weste de kinderen Van Sandeen ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop.Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerkerken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, geit gen op den Kraaiwinkelgekadastreerd wijk B, nummer 1121, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, W® Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Baetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn doorM. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op R<ygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens eu noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Rotlandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer iii8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. W® Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. W® Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop.Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125 met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. W® Raes. Onverpacht. ENKELE ZITDAG ZATERDAG 2 APRIL 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN. ofwel ter studie van de Notarissen Breckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. JAARLIJKHCHE VEIV'DITIE. OPENBARE VERKOOPING van goed geteerd Koeistalmest, StrooiBeteroven, E'-wtrijs, Brandhout te Meire en Erpe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrij dag 25 Maart 1904 (0. L. Vrouw Boodschap), op de navolgende plaatsen en uren, in het openbaar verkoopen Te Meire, Boschstraataan de So/stede van if. Frans Fan Droogcnbroeck. Om 10 uren van den morgend. Bouwmaterialen als halken, kepers, flie- riDgen, dakgabunten, oudberd, poorten, deu ren en meer andere voorwerpen. Verscheidene koopen brandhout en ver- kenshakken. Te Erpe, aan de Kat. Om 1 nur nanoen. Namens M. Karei Van der Gucht, aan ie Kat: 10koopen Brandhout. Namens de Kinderen Van der Gucht, aan 't Dorp 10 koopen Princesstaken. Namens M. Petrus Dhiers, aan de Sta tie 1000 kilos Betera ve.i. Namens M Camille Rottiers, aan de Statie 1000 kilos Beteraven. Namens M. Constant De Vidts, aan de Zevencootstraat20 koopen goed geteerd Koeistalmest. Namens M. Isidore Noël, aan den Dreef, in de Zevencootstraat, 25 koopen Erwtrijs. Namens Jufv. W®Constancia De Windt aan de Boschstraat1000 k. Strooi. De verkooping zal aanvang nemen op de bovengemelde plaatsen en uren en h t aangeduide orde volgen. Zij zal geschieden op gewone voor waarden en ongeld en met tijd van be taling mits te stellen goede borg. OPENAARE VERKOOPING van een E*I TUIIV TE ERPEBoschstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen: Eenige koop. Een werkmanswoning met Tuin. gestaan en gelegen te. Erpe, nabij de Boscbstraat. be kend by kadaster wijk A, nummers 635a, 636a en 634f, te Bamen groot 5 aren 80 cen tiaren, palende oost Frans Nuël en Honoré Van Malzake, zuid Joannes Verhoeven, west de W* Roelao'lt en Frans Roelandt en noord August De Sadeleer. Bewoond door M. Isidoor Corthals. TWEEDE ZITDAG WOENSDAG 9 MaART 1904, om 3 uren van den avond, ter herberg van Mr Frans Verhoeven, te Erpe, Boscbstraat. OPENBARE V E It K 0 0 P I N G van 50 koopen goed en geteerd eene groote hoeveelheid BETT ERAVEN, TE AALST. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 14 Maart 1904, om 1 uur nanoen, 1 het openbaar verkoopen, namens den heer Max Moeue, te Aalst, Molendries, op den hof zijner Bierbrouwerij aldaar A. 50 koopen goed en geteerd Mest. B. 10,000 kilogrammen Betteraven. De verkooj ing zal geschieden op gewone voorwaarden, mits gewoon ongeld en met tyd van betaling, mits te stellen goede borg. Bij uitscheiding van bedrijf. 0 P E N B A RË VË R K O OP I N G van 1 schoon en good 2 goede Melkkoeien, 1 Kalf, 2 Runders, Landbouwalem, eene groote hoeveelheid Hooi, Strooi, Mest, Beeten en Loof te velde te HlHETLEDfl, Dorp. De Notai is EEMAN, te Erpe, zal op Maan dag 7 Maart 1904, om 1 uur stipt nanoen, na mens en ton hove van Mr Jan-Baptibie De Gendt, te Smetlede, aan het Dorp, in het openhaar verkoopen Landbouwalem, als treemkarre (smal ge loop), ploeg, eggen, Bleep, sledde, rolblok, wanmolen, raapmolen, kern- en melkkuipen, broodmouillie, bras- eu aalknipen, bascule met gewichten, spaden, braken, pikken, zij- rieken, mesthaken en meer andere ge rieven. Eene groote hoeveelheid hooi, strooi, mest, betteraven en „verscheidene koopen loof te le. EKSHALKN een goed en Bchoon merrie- paard, oud 4 jaren eene onlangs gekalfd hebbende goede koei met kalf eeue bekalfde melkkoei en 2 runders. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en mits gewoon ongeld. met tijd van betaling voor de koopen boven de 5 fran ken mits te stellen goeae en gekende borg. De koopen tot 5 franken moeten gereed be taald wordep. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene XE LEDE, Dries. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van i5 Augusti 1854, in het openbaar verkoopen: Gemeente Lede. Eene behuisde Hofstede, op den Dries, groot 12 aren 32 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van nummers 54IA, 542, 543, 544B, 547A en 547B/BIS. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 29 Maart 1904, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den hrer Frans Van den Abeele, te Lede, Electriekstraat. VENDITIE van 225 koopen goed en geteerd te AALST, Nieuwbeekstraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Donderdag 17 Maart 1904, te be ginnen om 8 uren voormiddag, ten ver zoeke van Mijnheer Ph. De Wolf-van der Noot, te Aalst, aan zijnen eigendom te Aalst, Nieuwbeekstraat, in het open baar verkoopen 225 koopen goed en geteerd Paardenmest. Gewone conditiën en tijd van betaling mits goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een en een Locbting, te LEDE, Spec k a er t. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen I. Een Huis en Erve, te Lede, Spec- kaert, sectie C, nummer 478, groot 2 aren, 90 centiaren. Onmiddclijk in gebruik. II. Eene Lochting,omringd van hagen, te Lede, Speckaert, sectie C, nr 56o, groot 5 aren, 60 centiaren. Onmidde- lijk in gebruik, ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 8 Verblijf, Dijnsdag i5 Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg bewoond door den heer J. B. Tem merman, te Lede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwalem, 2 Zoggen, Hooi, Strooi, Betteraven. Wortels, enz. te VLIERZELE en OORDEGEM. I)a Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke der hierna gemelde eige naars, op Vrijdag 25 Maart 1904, (zijnde O L. Vrouw Boodschap), om 12 uren 's middags, op de biernagemelde plaatsen, in het open baar verkoopen 1° Namens M, Octave De Clercq, te Vlier- zele, ter zijner woning, wijk Grootveld. 2 schoone Zeugen, bascule met gewichten, kleerkas, eene grootte hoeveelheid belteraven en strooi, verscheidene koopen mest, schelf persen, brandhout en meer andore voorwer- pm. 2. Namens M. Fr. De Ryck, geneesheer en brouwer te Oordegem verscheidene koopen goed geteerd Mest. 3° En namens de kinderen Broeckabrt, te Oordegem, aan hunne woning wijk Schoot Groote en kleine driewielkarre, ploeg, egge, aalstuk. koeiharnHBsnrenharnassuur voor os,2 eiken pLnken(vijfduim)eene groote hoeveelheid strooi, kern, kuipen en tobbens, varken8bak, karrereep, zwingen en aanschij nen, schakels, 800 kilogr. wortels en eene hoeveelheid beeten. De verkooping geschiedt op gewone voor waarden; de koopen OBder de 5 franken moe ten comptant betaald worden, voor de ove rige 5 maanden tijd van betaling, mits stel lende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van goede TE FRONDFGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van lalmslag en gelagen, in het openbaar ver- :oopen, de navolgende goederen te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen e Erondegem, aldaar gekadastreerd sectie B, deel van nr 94, met eene grootte van 11 aren 30 centiaren, palende ten ooste de erven Ver hoeven-Claus en Bo88uyt-Mollaert, ten zuide derede, ten weste M. Philemon De Ridder en het Armbestuur van Erondegem en ten noor de de erven van den heer Hippolyte De Troyer. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen te Erondegem, aldaar gekadastreerd sec tie B, n' 131, met eene grootte van 8 aren 50 centiaren, palende ten ooste de erven van den heer Leo schockaert, ten zuide den Voetweg, teu weste M. Maurice Schockaert en ten noorde M. Camiel Flaming. Derde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Erondegem, aldaar gekada streerd sectie B, nr 102a, met eene grootte van 7 aren 70 centiaren, palende ten ooste het geacheid met Erpe, ten zuide M Frederic De Sadeleer. ten weste M. Janssens en ten noorde M* W" Mabille-Cobbaut. ZITDAGEN ÏMt.1 7 Maarl 1904 Verblyf Maandag 21 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In de Kokibrugge, n gehouden door den heer Ivo De Troyer, te Erpe, Kat. Koopen 6 en 7. 61 aren,70 centiaren Land te Moorsel, op d'Hoeve. Ge bruikt door Alfons Saeys. Koop 8.— 35 aren, 20 centiaren Land, te Moorsel. Eerst gebruikt door Lean- der Moens en Frans Staelens. Koop 9. 3o aren, 60 centiaren Land. te Moorsel, Kattenbroeck. Gebruikt door Domien Van deMeerssche en Alfons Dooms. Koopio.22 aren, 80 centiaren Land, te Moorsel, Rijger, Gebruikt door Joseph De Smet. Koop 11. En 3o aren, 70 centiaren Land, te Moorsel, op den Kortenbosch- dries.— Gebruikt door de Kinderen Van Mol. Eenige Zitdag Zaterdag 12 Maart 1904, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van Bouwgronden en Weide, onder Nederhasselt en Heldergem. 1)0 Notaris VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem, zal namens den eigenaar, ter hieronder gestelde zittingen, met gewin van een half per honderd instel- Sremie, in 't openbaar en aan de meestbie- enden verkoopen Eerste lot. Een perceel Zaailand, gele gen te Nederhasselt, op Eeckhout of Keiland, groot in oppervlakte 37 aren, 70 centiaren, aangewezen ten kadaster sectie C, nummer 22,palende zuid den voetweg en daarover den Notaris Van Ham, west Joseph De Cock, noord den voetweg. Tweede Lot. Een perceel Bouwgrond en Land, gelegen te Heldergem, op 't Appels- veld, rechtover het oud Klooster, aangewezen ten kadaster sectie A, nummer 52, of deel daarvan groot 39 aren. 49 centiaren, palende in 't geheeloost de W&terl<-ide en den voet weg. zuid Desiré Van Londerseele, west de Kerkstraat, noord Pieter-Amand Meganck- Rauwers. Verdeeld in vier deelen. 1° deel10 aren, 28 centiaren, ten noorde of naast Meganck-Rauwers. 2° deel 8 aren, 99 centiaren, daarop volgende. 3" deel 9 aren, 69 centiaren, daarop volgende. 4° deel 10 aren, 53 oentiaren, ten zuide of naast Desiré Van Louderseele. Derde Koop. Een perceel Landgelegen te Heldergem, op de Nmovesche Watervalle, ook genaamd u den Bosch, groot in opper vlakte 32 aren, 30 centiaren, en gekend ten kadaster sectie A, nummers 700 en 701, pa lende oost en zuid de familie Ch&ntraine- Schepens, west Van der Uaegen en noord vroeger Fermont met de meerschen. Boomprys fr. 500. Vierde en leste Lol. Een perceel Meersch, felegen te Heldergem. op de Hoeve, of Steen eek, groot 15 aren, 70 centiaren, aangewezen ten kadaster sectie B, nummer 95b/ius, pa lende aan den los, aan Van Der Haegen, Theodoor Cooreman en anderen. Boomprijs fr. 50. ZITTINGEN: Voor den Instel Maandag 29 Februari Voor 't vast Verblyf Maandag 7 Maart 1904, telkens om 3 uren namiddag. Voor den Instel ter herberg van Joseph CosyDS voor 't vast Verblijf ter herberg van Charles Cooreman, beiden te Nederhasselt, ijk Slettem. Kantoor van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. Vendilie van 9,000 te Erembodegem, aan de Statie, op Dijns dag 8 Maart 1904, om 1 ure namiddag. OFENBARE VERKOOPING en een perceel LAND, gelegen te Vlierzele, Oordegem en Impe, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palm slagen gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop Een perceel Meersch, ge legen te Vlierzele, in de GooskeDsmeerschen, bekend bij kadaster sectie A, nummer 444, aldaar groot 11 aren, 30 centiaren, palende oost Mijnheer Libbrecht-Van Cromphout, ten zuide Madame Felisiaan.Drieghe-De Meyer, ten weste de Gemeente Letterhautem en teu noorde Mijnheer Pieter-Jan De Meyer. Tweede koop. Een perceel Meersch, ge legen te Oordegem, in het Rampland, hekend bij kadaster sectie C, nummer 32, aldaar groot 27 aren 80 centiaren, palende ten ooste, ten noorde en ten weste Mijnheer De Smedt- de Naeyer en ten znide den heer Van Rys- aelbnrghe. In gebruik bij den heer Le&n- der Berckmoes, te Vlierzole, Paepegem Derde en laatste koop. Eer perceel Land, gelegen te Impe, op den Zelfaard, be kend bij kadaster sectie B, nummer 475, groot 16 aren 80 centiaren, paleude ten ooBte juivrouw weduwe Domien De Ras, ten zuide en ten weBte de erven Romau en (en noorde den heer Victor De Smet. In gebruik by den heer August D'haese. ZITDAGEN Instel Donderdag 25 Februari) 1Qn, Verblyf Donderdag 10 Maart telkens om 3 uren namiddag, ter herberg ge houden door Jufvrouw weduwe Cnarlea-Louis De Spiegeleer, to Vlierzele, Paepegem. Studie van den Notaris De Pauw, Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen i° Eenen Meersch te Gijsegem, Bleekte, sectie A, nr 640, groot 21 aren, 20 cent., gebruikt bij de Kinderen Peynshaert. 2° En 67 aren Land, te Gijsegem. Mo lendijk, sectie B, n° 3gA, gebruikt bij de heeren Van Belle-Peynshaert en De Block, verdeeld in noord- en zuidhelft. Instel, Dijnsdag 8 Verblijf. Dijnsda! M"rt '9°4. om 3 uren namiddag, ter herberg Den Uil, bij M. Van Belle-Peynshaert, te Gijsegem. Dorp. Jaarlijksche openbare Verkooping te Hofstade, in het Jachtpark, door het ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, op Maandag 7 Maart 1904, om 9 uren voormiddag. VENDITIE van Erwti-ijH ©n Beir, op Maandag 7 Maart 1904, om 8 uren voormiddag, aan het huis van den heer Joseph Borremans, te Hofstade, Dorp, door 't ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Koopen 1 en met 4. Eene Hofstede en Land te Moorsel, Dries, groot een hectaar, 14 aren. Koop 5. 19 aren, 3o centiaren Land, te Moorsel, Gynsbeek. Bewoond en ge bruikt geweest door wijlen M. Louis De Rop-Van de Velde. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Schaarbeke. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen ie Koop. Een Huis aan de herberg Het Lindeken, groot 2 aren 5o Laatst bewoond geweest door Jacques Van den Broeck, aan 2 fr. per week. Ingesteld fr. 700. 2e Koop. Een perceel Bouwgrond, aan de Kerrebroekstraat, groot 4 a. 12 c. 3® Koop. Een perceel Bouwgrond, aan de Kerrebroekstraat, groot 2 a. 87 c. 4e, 5®, 6® en je Koop. Vijf aaneen- hangende Huizen, in de Kerrebroekstraat, De vier eersten verhuurd aan fr. 1,5o per week en het laatste aan I fr. per week. 2* koop tot en met 7 te samen ingesteld fr. io5o. LAATSTE ZITDAG: Zaterdag 12 Maart 1904. om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BUGGENHOUT. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Eenen zeer schoonen S marren- en Larix- bosch, te Buggenhout, Ravenstraat, ten grooten deele 20 jaren geplant, groot 6 hectaren, 10 aren, 20 cent. In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrie ven in 4 deelen reeds uitgepaald. vS Donderdag 5? J '9=4 Telkens om 3 uren namiddag, o In de vier Winden, bij M. Ernest Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. De ondergeteekende heeft de eer UEd. te berichten als dat er bij hem te bekomen zijn, alle soorten van Eerste Communie- hoedekens, alsook fijne Manshoeden in zijde en castor, aan zeer geringe prijzen. G. DE WINTER, Molenstraat, Aalst. Alle artikels voor Eerste Communican ten, Dameshoeden, Witgoed, Gordijnen, Voolen, wollen Sargiën, gewatteerde Spreien. Naaimachienen Kayser. Bloemkorfjes en Bouquets. Lijkkro- nen in bloemen, metaal, enz. OST-HUYLEBROECK, Leopoldstraat, 5, Aalst. IIAD Te koop eene groote hoe- veelheid oude Hop in balen geperst, losse balen en los goed van Aalst, Poperinghe, Beieren, Rusland, enz., tegen zeer voordeelige conditiën. De liefhebbers kunnen zich alleen per brief wenden aan het bureel van Den DendkrJ bode, onder de initialen C. W. Do mangkruiden Van Crombrugghe genezen alle maagziekten 2 fr. de doos. Voor Aalst Apotheek De Valckeneer. van Doctor De Haye te Courcelles- J<fotey bij Charleroi. Radikale genezing der liesbreuken, gewaarborgd voor het leven, op tien da gen, zonder pijnen, zonder band, zonder ceintuur. Speciale prijzen voor de werk lieden en de armen. Referencien in de Vlaanderen, in gansch België en in het noorden van Frankrijk, Ziehier een attestIk ben geope reerd en radikaal genezen geweest ter ge sticht van Courcelles van eene liesbreuk die mijn werk belette; nu lijd ik niet meer en ben veel gezonder. Ik houd mij ter beschikking van ieder een om inlichtingen te geven, P. DE RUYVER, te Eyne. Het gesticht is bediend door de Zusters var. Liefde te Namen. Aalmoezenier De Doctor Dehaye, van Courcelles is chirurgijn hoofd van den dienst in het Gasthuis van Fontaine-l'Evèque, tele foon n° 23.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3