EU Bouwmaterialen, ZAAILANDEN PAARDENMEST HUIZEN Paard- en Koeistalmest behuisde HOFSTEDE Meubelaire Voorwerpen, Mobilaire Voorwerpen, Z A A I L A IV D ZAAILANDEN Openbare Verkooping. Sparren-Larixbossehen WOONHUIS Openbare verkooping e Den. elveld, tieren. 1728a, ergetn, in voet- 'yn wjjkC, nummer 530a, groot aldaar 16 aren! 90 centiaren. 1 Veertiende koop. Een perceel Land, ge-, legen op bet Kerkveld,gekadastreerd wijk C,' nummer 548a, met eene grootte van 8 aren 60 centiaren. Vijftiende koop. Een perceel Land, ge legen aan den Ommegang, wjjk C, nummer 842 van bet kadaater, met eene grootte van 7 aren 20 oentiaren. Zestiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Hoogkauter, bekend bij kadaa ter wjjk C, nummer 865, met eene grootte van 8 aren 80 centiaren. Zeventiende koop. Eene partij Meerech in de Zureboaaoben aan de Beek, gekadaa- treerd wyk C, nummer 15, met eene grootte van 28 aren 10 centiaren. Boomprija f. 125. Gebruikt zonder termijn door M. Ed. Van der Biest te Erpe. Achttiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Ondereten Cottemkauter, wjjk C, nummer 138a van het plan kadastraal, groot aldaar 33 aren 90 centiaren. Deela onverpacht en deels gebruikt door Mren Frana De Lat en J. Bapt. Schamp, te Erpe. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Cammeland, gekadastreerd wijk D, nummers 451a en 451b, te zamen groot 10 aren. Gebruikt zonder termijn door M. Camille De Coninck te Erpe. Twintigste koop Een perceel Land, ge legen op den Boschkaater, aan de Gentsche Kassei, bekend bij kadaster wjjk A, nummer 220 met eene grootte van 9 aren 20 centiaren. Gebruikt zonder termijn door Jufv. De Meerleer-Vinck, te Erpe. GEMEENTE OTTERGEM. Eenentwintigste koop. Eene partij Land ht von gelegen op den Verkenskauter, wijk A, num- en, i:- mera 185 en 185bis van het kadaster, groot aldaar 10 aren 30 centiaren. Gebruikt zonder termijn door M. Gonstan- t 1901 tinas De Jonge te Ottergem. JasimÉ Tweeëntwintigste koop. Een perceel VosmI Land, gelegen op het Speurt, gekadastreerd 4 Aprï wÜk nummers 549a en 549b, mat eene liddaj grootte van 10 aren 50 centiaren. rR„, Gebruikt zonder termijn door voornoemden heer De Jonge. GEMEENTE VLECKEM. Drijentwintigste koop Eene partij Land gelegen aan de Vage, genaamd de Keijen, gekend bij kadaster wijk A, helft ten ooste van nummer 245a. Gebruikt zonder termijn door M. Isidore Schollaert te Zonnegem. GEMEENTE ZONNEGEM. Vierentwintigste koop. Een perceel Land gelegen op den Nieuwgracht of Kasteelkau- ter, gekadastreerd wijk B, nummer 339, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, egen Verdeeld in oost en noordhelft, net tn Gebruikt zonder termijn door M. Judocus Vleest! Micbiels te Zonnegem. Bouci ZITDAGEN: g«*- Instel Maandag 28 Maart 1Qn, jenbit Verblijf Maandag 11 April weta Telkens om 1 1/2 ure nanoen ter herberg Dsn Goudss Lbeuw, bij M. Joseph Lievens te Erpe, aan de Dorpplaats. !ft vit autem, gaandi lert e: ?eleg« rachen, itiaren, 1504a Caeie. Notarii Boom- egenti rolgem ud ter lalendt f, wee in voet- ich. ge e.groa gekend palendi zuid di houppt 150. 17 een- tem, op ictie i Petra 'ergem i noort beke. in zie! Notsri ca, JAARLIJKBCHE VE.\D1TIE. Jj"" OPENBARE VERKOOPING ^gro* van 31b goed geteerd Koeistalmest, "fr, Strooi, Beteraven, Erwtrijs, Brandhout 'gron: ie Meiru en Erpe. 'ijb 1 De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrij- etru dag 25 Maart 1904 (O. L. Trouw Boodschap), gtw op de navolgende plaatsen en nron, in het openbaar verkoopen 6 fr- Te Meire, Boschstraat, aan de Hofstede van U. Frans Van Droogenbroeck. Om 10 uren van den morgend. Bouwmaterialen als balken, kepers, flie- ringen, dakgebooteD, ondberd, poorten, den udes nn en meer andere voorwerpen. Verscheidene koopen brandhout en ver- kensbakken. 0% TtEri>< aan de Kat. Om 1 nur nanoen, it ee: Namens M. Karei Van der Gucht, aan rolgec de Katio koopen Brandhout. Namens de Kinderen Van der Gucht, 'gron; aan 't Dorp io koopen Princesstaken. B® Namens M. Petrus Dhaens, aan de Sta- ,l m tie iooo kilos Beteraven. ■<F" Namens M. Camille Rottiers, aan de Statie iooo kilos Beteraven. 0.„ Namens M. Constant De Vidts, aan de oloa Zevencootstraat20 koopen goed geteerd 1 du Koeistalmest. irem Namens M. Isidore Noël, aan den aut Dreef, in de Zevencootstraat, 25 koopen «nta Erwtrijs. ?lï Namens Jufv. W'Constancia De Windt beds aan Boschstraat1000 k. Strooi, elep verkooping zal aanvang nemen op nai de bovengemelde plaatsen en uren en het gro aangeduide orde volgen, netu Zij zal geschieden op gewone voor af waarden en ongeld en met tijd van be idei taling mits te stellen goede borg. 6 fr. Ipw OPENBARE VERKOOPING van goede Meersclien, Land, Gebouw en Kluisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer i33g, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M. Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer H25, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Perre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuwveldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 40 ib, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. We De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W' Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verieyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W° Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 aren 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W* Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verieyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp- plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorijweg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- derseleen ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop jo hiervo- ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortel veld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Rt-dant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en ae kinderen Heyvaert en noord Jufvr. We Ras poet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin deren Van Mulders, west de Straat en noord Jan-Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte i van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Schaepdryver, ten zuide hel Baantje en daarover de erver. De Coen, ten weste de kinderen Van Sandeen ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerkerken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkel,gekadastreerd wijk B, nummer 112X, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, We Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder tc-rmijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Baetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op Reygersveld, gekada streerd wijk B, nummers io8x en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens eu noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- doorRoelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer iii8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. We Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. We Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop. Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125 met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. We Raes. Onverpacht. ENKELE ZITDAG ZATERDAG 2 APRIL 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Breckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. Gemeente Lede. Eene behuisde Hofstede, op den Dries, groot 12 aren 32 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van nummers 541a, 542, 543, 544B, 547A en 547B/BIS. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 29 Maart 1904, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans Van den Abeelb, te Lede, Electriekstraat. VENDITIE van 225 koopen goed en geteerd te AALST, Nieuwbeekstraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Donderdag 17 Maart 1904, te be ginnen om 8 uren voormiddag, ten ver zoeke van Mijnheer Ph. De Wolf-van der Noot, te Aalst, aan zijnen eigendom te Aalst, Nieuwbeekstraat, in het open baar verkoopen 225 koopen goed en geteerd Paardenmest. Gewone conditiën en tijd van betaling mits goede borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheidtescheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsdag .9 APnI '9°4 ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van 50 koopen goed en geteerd te Ottergem en Erondegem, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Haan dag 4 April 1904, (2,n Paaschaag), op de na- femelde plaatsen en uren, namens M. Karf.l chellaert, graanmolenaar, te Ottergem, in het openbaar verkoopen 1° Om 1 uur stipt nanoen, te Ottergem, aan zij nen Watermolen 25 koopen goed en geteerd Paard-en Koeistalmest. 2° Om 3 uren van den avond, te Eronde gem, aan het Dorp 25 koopen goed en ge teerd Paard- en Koeistalmest. Op gewone voorwaarden, mits gewoon on geld en met tijd van betaling, mits te BtelleD goede en gekende borg. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene TE LEDE, Di-iee. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van i5 Augusti 1854, in het openbaar verkoopen: OPENBARE VERKOOPING van Landbouwalem, 2 Zoggen, Hooi, Strooi, Betteraven. Wortels, enz. te VLIERZELE en OORDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke der hierna gemelde eige naars, op Vrijdag 25 Maart 1904, (zijnde O. L. Vrouw Boodschap), om 12 uren 's middags, op de hiernagemelde plaatsen, in het open baar verkoopen o, 1° Namens M. Octavk Dr Clercq, te Vlier- zele, ter zijoer woning, wijk Grootveld. 2 schoone Zeugen, bascule met gewichten, kleerkos, eene grootte hoeveelheid betteraven en strooi, verscheidene koopen mest, schelf- persen, brandhout en meer andere voorwer pt. 2. Namens M. Fr. De Ryck, geneesheer en brouwer te Oordegem verscheidene koopen goed geteerd Mest. 3° En namens de kinderen Broeckarrt, te Oordegem, aan hunne woning wijk Schoot Grooto en kleine driewielkarre, ploeg, egge, aalstuk, koeiharnnssuren, harnassuur voor 08,2 eiken planken(vijfduim)aene groote hoeveelheid strooi, karn, kuipen en tobbeDS, varkensbak, karrereep, zwingen en aanschij nen, schakels. 800 kilogr. wortels en eene hoeveelheid beeten. De verkooping geschiedt op aewone voor waarden; de koopen onder de 5 franken moe ten comptant betaald worden, voor de ove rige 5 maanden tfjd van betaling, mits stel lende goede en gekende borg. JAARLIJKSCHE VENDITIE van Kalfvaars, een Os, 20 Viggens, Hooi, Strooi, Mest, enz. te Vlierzele, Strijmeersch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 4 April 1904, (2dt Paaschdag). om 1 uur stipt nanoen, te Vlierzele, wijk Strijmeersch, in het openbaar verkoopen Namens de heeren Franciscus Van de Keere, Edmond Janssens, Pieter Van de Keere, Franciscns Coppens, Franciscus Ma- bilde, Petrus De Bruyne. Jan-Baptist Van Caelenberg, Edmond van Erpe, Marinas Focquet, W" Domien Mertens, Pieter Uyften- daele, August De Mul, David De Swaef, Con stant De Meyer, Joseph Van de Meerssche, Petrus De Mul. Jan De Windt. Pieter Foc quet, Vital Focquet, Jan-Baptiste Coppens, Frunciscus Meuleman, de kinderen Focquet, Caserair Do Swaef. Frederic De Swaef, allen te Vlierzele. Mr D'Hondt, te Impe en Mr Benjamin Koppens, te Smetlede. Eene schoone Kalfvaars, jongen Os van 10 maanden, 20 schoone Viirgens, Ressortkarre met kap, Treemkarre, Paardenharnassuron, 2 Eggen, Commodekas, een onlangs nieuwe Kern, Jachtconfoor, verscheidene koopen Aardappelen eu Plantsoen, gedorschen Rogge. Msstelnin en tarwe, eene grootte hoeveelheid Hooi, Strooi, Mest en Betteraven, Vensterra men, 2 Karrewielen, gezaagd Eiken- en Ka- nadaberd, drij kwaart en duim, 1000 prin cesstaken, Pannelatten, erwtrijs en meer an dere voorwerpen, te veel om te melden. De verkooping zal aanvang nemen om 1 uur stipt, aan ae herberg van den heer Petrus Van de Keere. Verdors geschiedt de ver kooping op gewone voorwaarden, de koopen onder de 5 franken moeten comptaut betaald worden, voor de overigen tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borge. deel van n' 94, met eene grootte van 11 area 30 centiaren, palende ten ooete de erven Ver hoeven-Claus en Boseuyt-Mol laert, ten zuide derede, ten weste M. Philemon De Ridder ea het Armbestuur van Erondegem en ten noor de de erven van den heer Hippolyte De Troyer. Tweede koop. Een perceel Land. gelo gen te Erondegem, aldaar gekadastreerd sec tie B, nr 131, met eene grootte van 8 aren 50 centiaren, palende ten ooste de erven van den heer Leo schockaert, ten znido den Voetweg, ten weste M. Maurics Schockaert en ten noordo M. Camiel Flaming. Derde en laatste koop. Een perceel Land. golegen te Erondegem, aldaar gekada streerd sectie B, nr 102a, met eene grootte van 7 nren 70 centiaren, palende ten ooste het gescheid met Erpe, ten zuide M Frederio De Sadeleer. ten weste M. Janssens en ten noorde M* W' Mabille Cobbaut. ZITDAGEN Instel Manndag 7 Verblijf Meandeg 21 M"rl 19M. telkens om 3 uren namiddag, ter herberg u In de Koeibruooe, gehouden door den heer Ivo De Troyer, te Erpo, Kat. OPENBARE VERKOOPINGP van een goed perceel ie Erpe. I)e Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen BENIGE KOOP: Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Keizers veld, aan de Andenaardsche Kassei, bekend bij kadaster wijk D, nummer 867c, groot 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvr. weduwe van Mr Jan Mabille, ton zuide den Notaris Eeman en het Weldadig heidsbureel van Erpe en ten Doorde de Rede. Gebruikt door M. Constant de Vidts te Erpe. ZITDAGEN Instel Dqnsdag 5 inn. Verblijf Dijnsdag 19 APnl 1904 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Plrzantkn Hof, n bij M' Raymond Bo- terbergb-De Schutter, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van goede TE ERONDEGEM. De NutariB SCHELFHOUT, te O -rdegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver knopen, de navolgende goederen te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Erondegem, aldaar gekadastreerd sectie B, De Notaris BRECKPOT le Aalsl, aal openbaarlijk verkoopen Koopen i en met 4. Eene Hofstede en Land te Moorsel, Dries, groot een hectaar, 14 aren. Koop 5. 19 aren, 3o centiaren Land, te Moorsel, Gynsbeek. Bewoond en ge bruikt geweest door wijlen M. Louis De Rop-Van de Velde. Koopen 6 en 7. 61 aren,70 centiaren Land te Moorsel, op d'Hoeve. Ge bruikt door Alfons Saeys. Koop 8.35 aren, 20 centiaren Land, te Moorsel. Eerst gebruikt door Lean- der Moens en Frans Staelens. Koop 9. 3o aren, 60 centiaren Land. te Moorsel, Kattenbroeck. Gebruikt door Domien Van de Meerssche en Alfons Dooms. Koopio.aa aren, 80 centiaren Land, te Moorsel, Rijger. Gebruikt door Joseph De Smet. Koop 11. En 3o aren, 70 centiaren Land, te Moorsel, op den Kortenbosch- dries.Gebruikt door de Kinderen Van Mol. Laatste Zitdag Zaterdag 26 Maart 1904, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BUGGENHOUT. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Eenen zeer schoonen S iarren-en Larix- bosch, te Buggenhout, Ravenstraat, ten grooten deele 20 jaren geplant, groot 6 hectaren, 10 aren, 20 cent. In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrie ven in 4 deelen reeds uitgepaald. Instel, Donderdag 17 Verblijf, Donderdag 3i Maart '9°4 Telkens om 3 uren namiddag, 1 In de vier Winden, bij M. Ernest Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Studie van den Notaris De Pauw, Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag en grJagen I8 Eenen Meersch te Gijsegem, Bleekte, sectie A, nr 640, groot ai aren, 20 cent., gebruikt bij de Kinderen Peynshaert. 20 En 67 aren Land, te Gijsegem, Mo lendijk, sectie B, n° 3gA, gebruikt bij de heeren Van Belle-Peynshaert en De Block, verdeeld in noord- en zuidhelft. Instel, Dijnsdag 8 Verblijf. Dijnsdag 22 Maart om 3 uren namiddag, ter herberg Den Uil, «bij M. Van Belle-Peynshaert, te Gijsegem. Dorp. Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een te Meire, Cauwenberg, sectie B, en NM 504 en 5o6i groot 4 a. 92 c. op Maandag 28 Maart 1904 om 3 uren nanoen, ter herberg van Adolf Provoost, te Meire. Siudie van Notaris LIMPENS te Aalst van Huis, te Meire, Kruiskauttr, i° B. n. 36i, groot 2 a. 70 c. op Maandag 28 Maart 1904, om 4 uren nanoen, ter her berg van Domien Van der fiecken.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3