Usines de Denderleeuw, Wasch- Strijker ij Merhlprijzen. Larixen Hopstaken EE1VER SCHUUR, Roos, GeeriEcl:x et De Naeyer Hopmarkt. Stellinggereedschappen WOONHUIS Huis met Lochting Z A AILANDEN Paard- en Koeistalmest behuisde HOFSTEDE HUIZEN WINKELHUIS Bouwmaterialen, Openbare Verkooping. MOORS EL. Onee vrienden zijn ieverig aan 't werk voor 't geven hunner iaarliiksche Concerts op Maandag 3 Apnl m Zondag 10 April. Men verzekert ons eene prachtige opvoering. Wij bevelen dus deze feesten aan, aan al de vrienden van Moorsel en omliggende en verhopen eene talrijke opkomst. Z. Wart. WAAROM IS ZULKS WAAR - Omdat zulks door een onzer eigene medeburgers gezeid is en niet door eenen persoon op 100 kilometers of meer van hier wonende, en omdat zulks be wezen kan worden. M Jan De Vylder, 2 Peperstraat, te Aalst, zegt ons Sedert twee jaren was ik in de nieren aangetast's nachts had ik vreeselijke pijnen die mij slapen be letten eu 's morgens stond ik gebroken en gansch stijf op ik had dikwijls veel moeite mijn werk te doen en ik ver zwakte ik was droevig en wist niet meer wat doen. toen men mij de Fos ter Pillen voor de Nieren aanraad de, welke verkocht zijn bij M. De Valckeneer, apotheker, 15, Esplana- depleiu, te Aalst. Goed beviel het mij want na verloop van vijf dagen voelde ik mij reeds veel beter en veertien dagen later waren al mijne kwalen verdwenen en zulks tot mijne groote voldoening. Ik verklaar het bovenstaande waar en machtig u het kenbaar temaken. Het gevaar der nierziekte. Nierziekte nadert langzamerhand en kan jaren lang in het gestel geweest zijn voordat de zieke de ware oorzaak van zijne onge steldheid vermoedde. Het kan zijn dat hij hoofdpijn, pijn in de lenden,scheele hoofdpijn, waterzucht, rheumatiek, een zenuwachtig,opgewonden of een zwak, afgemat gevoel, zwakte van het hart, enz. gehad heeft. Verzekert U dat men U de Foster Pillen voor Nieren geve van de zelfde soort als die welke M. De Vylder gehad heeft. Men kan ze in alle apothe ken bekomen tegen fr. 3.50 de doos of fr. 19.00 de 6 dozen of vrachtvrij per post als men de vraag stuurt aan de Engelsche Apotheek van Ch. Delacre, 50-52 Coudenbergstraat, te Brussel. Al- -voor" iv SOCIÉTÉ ANONYME DES Denderleeuw. Messieurs les actionnaires sont priés d'assister a l'assemblée générale ordinaire qui se tkndra le Mardi 5 Avril prochain, a 3 heures de relevée, au siége social a Denderleeuw. Ordre du jour i° Rapport du Conseil d'administration et du Collége des Commissaire. 2° Approbation du bilan et du Compte des Profits et Pertes. 3° Nomination d'un administrateur en remplacement d'un administrateur sonant et rééligible. 4° Nomination d'un commissaire en remplacement d'un commissaire sortant et rééligible. 5° Divers. Pour pouvoir assisterë l'assemblée, les actionnaires sont priés de se conformer a l'article 25 des statuts. Le dépót des actions pourra être fait au Siége Social ou a la Caisse Générale de Reports et de Dépóts, 12, Marché au Bois, a Bruxelles. Uuitengewono occasii», Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen piijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 DE KINKHOEST. We kunnen aan onze lezers niet genoeg herhalen dat al de doktoors het eens zijn om te ver klaren dat de beste remedie, op eiken ouderdom, voor influenza, kinkhoest, kramphoest, asthma, enz., de Siroop Depratere is, omdat hij alleen onmid- MECANIEKE Dames Wilt ge uw lijnwaad, name lijk, Cols, Manchetten, Manshemden, Servietten, Tafellakens, Gordijnen, enz. in het nieuw laten strijken, zonder ver hooging van prijs, draagt het naar de Gezuntera klKCKKlV'8, Nieuwstraat, te Aalst. Zij durven hopen dat zij, dank aan hunne nieuwe mecanicken, door haar voortreffelijk werk, spoedige bediening en voordeelige prijzen, uw vertrouwen zul len winnen. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorselaan de Statie. op Donderdag 24 Maart 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENSen bevoegd ambt. Bij comp- tante betaling wint de kooper 2 ""ÓPENBARE VERKOOPING van afbraak BRANDHOUT, Snoei, Aardappels en Wagen «o Kerkxken. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke en hoeve van de kinders Hendrickx, eigenaars, wonende te Kerkx- ken, Beekstraat, openbaarlijk verkoopen: op Woensdag 3o Maart 1904, om 1 ure namiddag De afbraak etner Schuur, als eiken Balken, Flieringen, Vouthouten, Kepers, zes schoone Schuurpoorten, Erwtrijs, Snoei, Stijlen, 25 koopen Mutsaart en ander Brandhout, Strooi, eenen schoo- nen Wagen (vierduimer). Eggen, 3ooo kilos Aardappels met zakken. Zaterdag 19 Maart 1904. Tarwe fr. 00,00 Masteluin Rogge Garst Haver per 100 kil. deïlijk verlicht en geneest, alhoewel hij IO° kl1" geene verdoovende middelen bevat zooals poler Per i K1 andere remediën die gevaarlijk zijn en slechts tijdelijk werken. 2 fr. de flesch te Oostende en te Aalst bij de apothekers De Valckeneer en Callebaut. Hoe komt het toch, dat er in Bel gië zoo weinig boomen zijn Hebben wij meer dan eens door reizigers hooren vra gen, die dezen schoonsten sier der natuur- tooneelen op zijne rechte waarde weten te schatten. Wanneer men daarbij leest, dat men in Californié, dat vroegere goudland der Vereenigde-Staten van Noord-Amerika, u boomen aanwijst, die ruim 80 - 90 meter en daarboven hoog zijn, en waarvan de stammen ruim 8 meters in doorsnee heb ben, en in een geheel ander werelddeel in het koude Siberiën, de Russische solda ten in de geweldige eikt-nbosschen eene voortreffelijke beschutting tegen het moor dend lood der geele Japanners vinden, dan komt men tot de overtuiging, dat boschcultuur hier misschien ook wel met vrucht meer zou kunnen worden beoe fend. Maar de toestanden zijn hier toch gansch anders. Hier, in dit dicht bevolkt land is akkerbouw een eerst vereischte, en hoe krachtiger men dien drijven kan, des te beter Daarom is in de eerste plaats bemesting noodig, en in dit opzicht is er niets beter dan stalmest en echte Peru Guano. PIANOS Einde van seizoen Verkoop eener groote keus nieuwe pianos, welke eenige maanden in huur geweest zijn, met eene buitengewone verminde ring van prijs. Tien jaren waarborg. Huis B. VAN HYFTE. Gent, Neder- kouter 32, tegenover de Bagattenstraat. 00.00 oo,co a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 8,00 a 8,5o 7,29 a 8,10 2,00 a 0,00 5o,oo a 55,oo 0,00 a 0,00 19,00 BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. geboorten Mannelij'k geslacht to 2I Vrouwelijk idem 11 huwelijken. J. Spaens, tabakb. met M. Claessens, br. A. Van Nuffel, vuurst., met L. Claessens. dienstm. C. Geysens, voerm. met M. Schollaert, tw. OV ERLIJDENS. F. Gilbos, wr Verbeecken, z. b. 74 j., Leopoldstr. M. De Smedt, we Van den Steen, z. b. 76 j., Leopoldstr. F. Van de Maele, schoenm., 22 j., Windmo- lenstr. A. De Gendt z. b. 67 j., Bo- terstr. C. Guns, we Vertommen, z. b. 86 j., overleden te Melle. K. Baetens, wr Barrez, z. b. 82 j., O. Denderm.st.w. J. De Koninck, m. Schellekens, schoenm., 74 j., Leopoldstr. M. Bur- ny, we Burny, bez., 71 j.. Gheeratrds- laan. M. Thomas, we De Leeuw, Ho venierster, 68 j., Groenstr. 3 kinderen onder de 7 jaren. SOCIETÉ ANONYME des Usines A LOST. L'Assemblée générale ordinaire aura lieu le 11 Avril 1904, 14 heures, au siége social, 34, rue de Bruxelles, a Alost. Ordre du jour i° Approbation du bilan de l'ex rcice 1903. 2° Nomination statutaire. Eiers de 25 Viggenen, per koppel Vlas, de 3 kil. Ajuin, de 100 kil. volg kw, 17,00 Aalsterhop gewas igo3 disponibel fr. 190 de 5o kilogr. POPERINGHER Stadhop igo3, dis ponibel van fr. 160 tot i65 de 5o kilogr.volgtns kwaliteit. Merkt kalm. GENT 18 Maart. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,5o a 18,25 Rogge i3,5o a 14,00 Haver i5,oo a 00,00 Garst 16,5o a 00,00 Boter per kilo 2,70 a 2,79 Eiers per 26 2,04 a 2,16 VEEMARKTEN, GENT, 18 Maart. Getal te koop gestelde noorenbeesten 853 Melkkoeien 47 I Vette koeien 167 Groote ossen 4 Stieren 109 Jonge ossen 75 Magere beesten 3o6 Vaarzen So Schapen 43 Varkens 283 Lammeren 1 Loopers 2 Kalveren iai Viggens 5l3 Stieren 1® kw. 0,80 2®kw. 0,70 3ekw. o,55 Koeien 0,75 0,60 o,55 Vaarzen 0,82 0,70 0,60 Ossen 0,85 0,70 o,65 Varkens 0,92 0,78 0,00 Kalveren i,3o 0,90 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 17 Maart. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 526 Ossen, 171 Stieren, Koeien en Veerz. 697 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,72 a 0.87, Stieren 0,60 a 0,76, Koeien en Veerzen 0.60 a 0,76. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 743. Prijs per kilogr. r. o,g5 a 1,20. BRUSSEL 11 Maart. Kalverenm. Getal te koop gesteld 205, per kilogr. op voet fr. t.oo a 1,25. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Vccrzcn o,85 a 0,90, Kalveren 1,45 a i,5o. OPENBARE VERKOOPING van en BOUWMATERIALEN te Aalst, Binnenstraat. Deurwaarder Alfred MAHIEU, te Aalst, zal op Dijnsdag 22 Maart 190i, om I uur stipt namiditatr, ten huize van sieur Serafien Ver- moesen, Binnenstraat, nr 82i, te Aalst, opeu- baarlijk verkoopen. de volgende voorwerpen Sparren tot van 11.60 in. en kleiner, maas- houten, planken, binders, schooren. st ringen, kuipen, emmers, kruiwagens in alle soorten, karre, schalk met toebehoorten, steenput- v.'inne met bijzondere kuipen en ketting, lad ders van 3, 4. 5 tot 10 meters, groote reppen in kemp 2 schijven vim ijzer in drijschijf van groote dikte (10,000 kilos draagvermogen), reep van 85 meters lengte in kemp onlangs nieuw (2500kiloB draagvermogenjmet schoons houten schijven, gemakblok, hefboomen, enz. enz. Ver Iers, eene groote partij houten en ijzeren vensterramen en bouwgerief van slaghouten, arduinloef, schippersgangen, pasrijen, kel- derpomp van 3.50 111. lengte, treuselaars van alle slag. verschillige centers en meer andere voorwerpen, te veel om te melden. De verkooping geschiedt op de gewone voorwaarden en tegen gereed geld. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond, te Oultre, wijk Herlinckhove. De Notaris VAN OUDENHOVE, te Denderhautem verblijvende, zal namens de eigenaars, krachtens vonnis verleend door de Burgtrrechtbank van eersten aanleg, zitting houdende te Audenaerde en met de pleegvormen der wet van 12 iuni 1816, in het openbaar aan de meest- iedenden verkoopen Eenigen koop. Een Woonhuis met Afhangen en me- degaande Grond, gestaan engelegen te Oultre, wijk Herlinckhove, groot in op pervlakte circa 8 aren, palende oost de weduwe De Pril, zuid de Straat, west de weduwe Soetens, noord de Straat. On- middelijke ingebruiklreding. ENKELE ZITDAG: Woensdag 6 April 1904, om 2 uren stipt namiddag, ter Gehoorzaal van Mijnheer den Vrederechter,ten Stad- huize, te Ninove. Voor nadere inlichtingen en kennisne ming van het vonnis en het kohier van lasten, wende men zich ter Studie van meergtnoemden Notaris Van Oudenhove. OPENBARE VERKOOPING van een gerieflijk en welgelegen GOEItE Z All.ANfEN eu een perceel M«-.ei*t»cli, onder Denderhautem. De Notaris VAN OUDENHOVE verblij vende te Denderhautem, zal op verzoek der eigenaars, met gewin van een half per hon derd instelpremie, ter hieronder gestelde zittingen, in 't openbaar, aan de meestbie denden verkoopen Eerste Lot. Een zeer gerieflijk Woonhuis met verdere af haDgemllioden en grond, te Denderhautem,aan het Dorp. groot in opper vlakte 4 aren, 90 centiaren, gekend ten ka daster sectie B, nummers 1351 en 1354a, palende oost Severien Beeckman, znid den zelfden en de meerschen, west ConstaDcia De Winter en noord de Dorpplaats. Onmidde- lijke ingebruiktreding. Tweede Lot. Een perceel Land, te Den derhautem, op het benedenste Vosselveld, groot volgens meting 14 aren. 78 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1727, deel ten noorde van grooter perceel, palende oost Van Schelvergem de kinderen, zuid hier- opvolgeuden koop, west den voetweg en daarover Haelterman-Üe Deyn en noord den voetweg daarover verscheideuen. Derde Lot. Een perceel Land, te Den derhautem, op het benedenste Vosselveld, groot volgens metiog 17 aren. 74 centiaren, geko ld ten kadaster sectie B,nummers 1728a, paleude oost de gebroeders Van Sctielvergem, zuid don neer Francis D'Hondt.west den voet weg en daarover Haelterman-De Deyn en noord koop hiervoren. Vierde Lot. De onverdeelde helft van 4 aren, 61 centiaren Land, te Denderhautem, wijk Voeaelveld, gelegen omtrent voorgaande perceel, palende den voetweg, Sienaert en anderen Vijfde Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, in de lloutemeerBchen, groot volgens meting 23 aren, 60 centiaren, gekend ten kadaster sectio B, nummer 1504a, b,c.d,e.f, palende oost de kinderen De Caese- maeker, zuid den voetweg, west den Notaris Van Oudenhove en nood de beek. Boom- prijs fr. 250. Zesde Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, in de Kipsteke, groot volgens meting 9 aren, 70 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1949. palende oost Domien Lobyn, znid den dreef, west Charles-Louis Souffriau en noord den voet weg. Zevende Lot. Een perceel Meersch. ge legen te Denderhautem, in de Kipsteke,groot volgens meting 16 aren, 90 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 2001, palende oost Van .Schelvergem da gebroeders, zuid de beek, west de weduwe en kinderen Schouppo on noord den dreef. Boomprijs fr. 150. Achtste eu laatste Lot. - 2 aren, 17 cen- tiareu Laud, gelegen te Denderhautem, op het Vosselveld. gekend ten kadaster sectie B, nummer 1884b. palende oost de erven Petrus Muylaert, zuid Domien Van Schelvergem. west den heer Charles-Lonis Eeman en noord verscheidenen. N, B. De goederen worden verkocht voor vrij, zuiver en onbelast van eenige lasten, in schrijvingen of stoornissen. ZITTINGEN Voor den Instel Maandag 28 Maart 1904, om 3 uren namiddag,ter herberg van Casimir De Leenheer, te Denderhautem. wijk Vossel. En voor het vast verblijf Maandag 4 April 1904 (2cn Paaschdag), om 3 uren namiddag ter herberg van Jacobus lie L- nh-er. (Buy lenB) te Dei derlmutem. wijk Hoenderhek**. Voor nadere inlichtingen mug men zich wenden ter Studie van genoemden Notaris VAN OUDEN HG VE. OPENBARE VERKOOPING van goede Moervellen, Lnml, Gebouw en Huie|e, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de p.eegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op I'degemkauier, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De I Neve en west de kinderen Van de Velde. I Gebruikt zonder termijn door de kin- j deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorlerveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer i33g, groot al daar 17 an n 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven 1 D'Herde, ten weste den Voetweg en ten j noorde M. Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin- deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer 1125, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Ptrre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuwveldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 40 ib, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. We De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop. i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W® Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippolïet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W® Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 arer. 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W® Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorijweg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten coste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- derseleen ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439. met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterrk, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop 10 hiervo ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Rrdant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en de kinderen Heyvaert en noord Jufvr. We Raspoet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B. nummer 873. groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin deren Van Mulders, west de Straat en noord Jan Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Schaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erver. De Coen, ten weste de kinderen Van Sandeen ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerketken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk B, nummer 1121, met eene grootte van 3a aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, W® Sehandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Buetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren So centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op Rtygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende i oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens eu noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Roelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegr-n op het Groot- broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer 11 i8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. W® Breys-Van Vaerenbergh, ten l weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. W® Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop. Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land. gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125 met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. W® Raes. Onverpacht. ENKELE ZITDAG ZATERDAG 2 APRIL 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Breckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. ringen, dakgebonten, oudberd, poorten, Isa ren en meer andere voorwerpan. Verscheidene koopen brandhout en ver- kenshakken. Te Erpe, aan de Kat. Oat 1 nar nanoen. Namens M. Karei Van der Gucht, aan de Kat: 10koopen Brandhout. Namens de Kinderen Van der Gucht, aan 't Dorp 10 koopen Princesstaken. Namens M. Petrus Dhaens, aan de Sta» tie 1000 kilos Bcteraveu. Namens M. Camille Rottiers, aan de Statie 1000 kilos Beteraren. Namens M. Constant De Vidts, aan do Zevencootstraat20 koopen goed geteerd Koeistalmest. Namens M. Isidore Noél, aan den Dreef, in de Zevencootstraat, a5 koopen Erwtrijs. Namens Jufv. WeConstancia De Windt aan de Boschstraat1000 k. Strcoi. De verkooping zal aanvang nemen op de bovengemelde plaatsen en uren en het aangeduide orde volgen. Zij zal geschieden op gewone voor waarden en ongeld en met tijd van be taling mits te stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van 50 koopen goed en geteerd te Ottergem en Erondegem, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maan dag i April 190i, (2*" Paaschdag). op de Da gemelde plaatsen en uren, namens M. Karei, Sc1iBU.AF.1vr, graanmolenaar, te Ottergem, ia het openbaar verkoopen 1° Om 1 aar slipt nanoen, te Ottergem, aan zijnen Watermolen 25 koopon goed en geteerd Paard-en Koeistalmest. 2° Om 3 uren van den avond, te Eronde gem. aan het Dorp 25 koopen goed en ge teerd Paard- en Koeistalmest. Op gewone voorwaarden, mits gewoon on geld en met tijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene TE LEDE, Dries. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van i5 Augusti 1854, in het openbaar verkoopen: Gemeente Lbde. Eene behuisde Hofstede, op den Dries, groot ia aren 32 centiaren, gekadastreerd wijk F, deel van nummers 541A, 542, 543, 544B, 547A en 547B/BIS. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 2g Maart 1904, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Frans Van den Abbelb, te Lede, Electriekstraat. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid te scheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clereq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. S'i"SfE 5 April 190+ Verblijf Dijnsdag 19 v T ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt» gebruikt door de Compagnie Hollandaise. ZITDAGEN Instel Donderdag I Verblijf Donderdag 21 telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet a A la Mai- son de Commerce, o bij den heer Richaid DeStobbelbir. JAARLIJK6CHG VENDITIE. OPENBARE VERKOOPING van goed geteerd Koeistalmest, Strooi, Beteraven, Erwtrijs, Brandhout te Mei re en Erpe. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Vrü- dag 25 Maurt 1904 (O. L. Vrouw Boodsohap), op de navolgende plaatsen en uren, in net openhaar verkoopen Te MeircBoschstraataan de Hofstede tan M. Frans Van Droogenbrcech. Um 10 uren van den morgend. Bouwmaterialen als balken, kepers, flie- De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Koopen 1 en met 4. Eene Hofstede en Land te Moorse!, Dries, groot een hectaar, 14 aren. Koop 5. 19 aren, 3o centiaren Land, te Moorsel, Gynsbeek. Bewoond en ge bruikt geweest door wijlen M. Louis De Rop-Van de Velde. Koopen 6 en 7. -- 61 aren,70 centiaren Land te Moorsel, op d'Hoeve. Ge bruikt door Alfons Saeys. Koop 8.— 35 aren, 20 centiaren Land» te Moorsel. Eerst gebruikt door Lean- der Moens en Frans Staelens. Koop 9. 3o aren, 60 centiaren Land. te Moorsel, Kattenbroeck. Gebruikt door Domien Van deMeerssche en Alfona Doorns. Koop 10.22 aren, 80 centiaren Land, te Moorsel, Rijger. Gebruikt door Joseph De Smet. Koop 11. En 3o aren, 70 centiaren Land, te Moorsel, op den Kortenbosch- dries.— Gebruikt door de Kinderen Van Mol. Laatste Zitdag Zaterdag 26 Maart 1904, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Grootq Markt.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3