Frankrijk. Roos, Geerinclrx et De Naever Larixen Hopstaken Openbare verkooping WOONHUIS Huis met Lochting ZAAILANDEN Paard- en Koeistalmest HUIZEN WINKELHUIS Openbare Verkooping. Sparren-Larixbosschen Z A A I L A ND Mobilaire Voorwerpen, WOONHUIZEN stoffen elders gekocht zijn, ofwel door tusschenpersonen. Men bezit zegt men eenen brief, in welken Philip aan eenen drogist eene be stelling doet van scheikundige stoffen, De bommen. M. Jerissen, leeraar bij de Hoogeschool van Luik, gelast met den inhoud der bommen te ontleden, heeft Vrijdag zijn verslag aan het parket gezonden De bommen waren geladen met eene mengeling, inhoudende, onder andere, ferro-cyanure en chloraat van potas. De glazen buizen bevatten verdikte vitriool, bestemd om de •ntvlamming van de ont plofbare stoffen te veroorzaken. Hielden de bommen dynamiet in Waarschijnlijk, doch er is geen spoor van overgebleven. De staking in het Noorderdepar tement. De werkstaking te Roubaix tengevolge van de invoering van den tien uren werkdag in de weverijen, omvat thans i65o man. Bovendien zijn er daar door ruim 2000 in de onmogelijkheid ge steld om te arbeiden. Twintig fabrieken zijn tot stilstand gedwongen. Tot hand having van de orde zijn troepen naar Roubaix gezonden. De staking van Roubaix breidt zich meer en meer uit. Het getal der gesloten fabrieken is 49. 4730 werklieden, die in staking zijn, beletten 2797 man te werken, zoodat er in het geheel 7527 werkeloozen zijn. 's Namiddags hadden er betoogingen plaats. De stakers, eenige honderden sterk wierpen de karren om, die zij op hunnen weg tegenkwamen. De ruiterij chargeerde en een werkman werd gekwetst. Te Charleville werd de staking door al de werkliê aangevangen. Te Rijssel is de toestand zeer gespannen. Een zeker getal stakers begaven zich maandag avond, rond 6 ure, naar de we verij Requillart Scrive, waar zij ruiten stuk sloegen en trachten binnen te bre ken. De ruiterij joeg de bende uiteen. Eene andere groep begaf zich naar de spinnerij Etienne Motte, in de rue d'Alger. Zij werden uiteen gejaagd. Een werkman werd gekwetst. SOCIÉTE ANONYME des Usines A L O 8 T L'Assemblée générale ordinaire aura lieu le 11 Avril 1904, ét 14 heures, au siège social, 34, rue de Bruxelles, Alost. Ordre du jour t° Approbation du bilan de l'exercice !9o3. 20 Nomination statutaire. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorsel, aan de Statie. op Maandag ii April 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENSen bevoegdambt. Bij comp- tanta betaling wint de kooper 2 van Huismeubels zooals Tafels, stoelen, kassen, horlogie, kachel, spiegels, printen, lampen, kommen, schotels, tobbens, melkteelen, bakmoelie, botervat, vleesch- kuip, waschkuipen, enz. Eene groote hoeveelheid aardappel plantsoen, strooi, hooi, hopstaken, brand hout, mest, 2 schoone laurierboomen. Landbouwersalem als wanmolen, bas cule, kortewagens, beerkuipen, schuppen, rieken, mesthaken, houweel, biji,dorsch- vlegels, eggen, enz Beestialen 2 schoone belammerde geiten, 1 franscheschepershond (2 jaar), i5 kiekens en haan. Door den Secretaris REYNTENS, te Moorsel en bevoegd ambt op Dijnsdag 5 April 1904, om 1 ure namiddag, ten huize van den heer Louis Vinck, te Moorsel, Waver. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond te Oultre, wijk Herlinckhove. De Notaris VAN OUDENHOVE, te Denderhautem verblijvende, zal namens de eigenaars, krachtens vonnis verleend door de Burgerrechtbank van eersten aanleg, zitting houdende te Audenaerde en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar aan de meest- edienden verkoopen Eenigen koop. Een Woonhuis met Afhangen en me- degaande Grond, gestaan en gelegen te Oultre, wijk Herlinckhove, groot in op pervlakte circa 8 aren, palende oost de weduwe De Pril, zuid de Straat, west de weduwe Soetens, noord de Straat. On- middelijke ingebruiktreding. ENKELE ZITDAG Woensdag 6 April 1904, om 2 uren stipt namiddag, ter Gehoorzaal van Mijnheer den Vrederechter, ten Stad - huize, te Ninove. Voor nadere inlichtingen en kennisne ming van het vonnis en het kohier van lasten, wende men zich ter Studie vai meergtnoemden Notaris Van OuDBNHOVEt OPENBARE VERKOOPING van een gerieflijk on welgelegen GOEDE ZAAILANDEN en een perceel Itleerscli, onder Denderhautem. De Notaris VAN OUDENHOVE verblij vende te Denderhantem, zal op verzoek der eigenaars, met gewin van een half per hon derd instelpremie, ter hieronder gestelde zittingen, in 't openbaar, aan de meeatbie denden verkoopen Eerste Lot.— Een zeer gerieflijk Woonhuis met verdere af hangendbsden en grond, te Denderhantem,aan het Dorp, groot in opper vlakte 4 aren, 90 centiaren, gekend ten ka daster sectie B, nummers 1351 en 1354a, palende oost Severien Beecbman, zuid den eelfden en de meerschen, west Const ancia De Winter en noord de Dorpplaats. Onmidde- lijke ingebruiktreding. Tweede Lot. Een perceel Land, te Den derhautem, op het benedenste Vosselveld, groot volgens meting 14 aren, 78 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1727, deel ten noorde van grooter perceel, palende oost Van Schelvergem de kinaeren, zuid hier- opvolgenden koop, west den voetweg en daarover Haelterman-De Deyn en noord den voetweg daarover verscheidenen. Derde Lot. Een perceel Land, te Den derhantem, op het benedenste Vosselveld, groot volgens meting 17 aren, 74 centiaren, gekend ten kadaster sectie B,nnmmers 1728a, palende oost de gebroeders Van Schelvergem, znid don neer Francis D'Hondt.west den voet weg en daarover Haelterman-De Deyn en noord koop hiervoren. Vierde Lot. De onverdeelde helft van 4 aren, 61 centiaren Land, te Denderhantem, wyk Vosselveld, gelegen omtrent voorgaande perceel, palende den voetweg, Sienaert en anderen Vijfde Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhantem, in de llontemeerschen, groot volgens meting 23 aren, 60 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1504a, b,c,d,k.f, palende oost de kinderen De Caese- maeker, zuid den voetweg, west den Notaris Van Ondeuhove en nood de beek. Boom- prijs fr. 250. Zesde Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhantem, in de Kipsteke, groot volgens meting 9 aren, 70 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nnmmer 1949, palende oost Domien Lobyn, znid den dreef, west Charles-Lonis Souffriau en noord den voet- Bg. Zevende Lot. Een perceel Meersch. ge legen te Denderhantem, m de Kipsteke.groot volgens meting 16 aren, 90 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 2001, palende oost Van Schelvergem de gebroeders, zuid do beek, west de weduwe en kinderen Schouppn en noord den dreef. Boomprijs fr. 150. Achtste en laatste Lot. - 2 aren, 17 cen tiaren Land, gelegen te Denderhautem, op het Vosselveld, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1884b, palende oost de erven Petrus Mnylaert, znid Domien Van Schelvergem. west den heer Charles-Lonis Eeman en noord verscheidenen. N. B. De goederen worden verkocht voor vry, zuiver en onbelast van eenige lasten, in schrijvingen of stoornissen. ZITTINGEN Voor den Instel Maandag 28 Maart 1904, om 3 uren namiddag,ter herberg van Caaimir De Leenheer, te Denderhantem, wyk Vossel. En voor het vast verblijfMaandag 4 April 1904 (2°'' Paaschdag), om 3 uren namiddag, ter herberg van Jauolms De Leenheer. (Buy- lens) te Denderhautem, wijk Hoenderbeke. Voor nadere inlichtingen mag men zich wenden ter Studie van genoemden Notaris VAN OUDENHOVE. OPENBARE VERKOOPING van goede IlIeerHchen, Land, Gebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer i33g, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M.Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer na5, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte enten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Perre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuwveldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 40ib, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. W® De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop. i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W® Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W® Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 arer. 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W® Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorijweg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- dersele en ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439. met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop 10 hiervo ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32IB, palende oost M. Alfons Redant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en ae kinderen Heyvaert en noord Jufvr. W* Raspoet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin aeren Van Mulders, west de Straat en noord Jan-Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Schaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erver. De Coen, ten weste de kinderen Van Sande en ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerkerken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk B, nummer 1121, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, We Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Baetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op R> ygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens eu noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Roelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer 11 i8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. We Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. We Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop. Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125 met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. W' Raes. Onverpacht. ENKELE ZITDAG ZATERDAG 2 APRIL 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Brbckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. OPENBARE VERKOOPING van 50 koopen goed en geteerd te Ottergem en Erondegem, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maan dag 4 April 1904, (2" Paascbilatr). op de na- gemelde plaatsen en uren, namens M. Karri. Schellaert, graanmoleoaar, te Ottergem, in het openbaar verkoopen 1° Om 1 uur slipt nanoen, te Ottergem, aan zijnen Watermolen 25 koopen goed en geteerd Paard-en Koeistalmest. 2° Om 3 uren van deu avond, te Eronde gem, aan het Dorp 25 koopen goed en ge teeril Paard- en Koeistalmest. Op gewone voorwaarden, mits gewoon on geld en met tijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid te scheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd staande neven eikanderen, op den hoelt van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te aamen aan fr. 20.75 ter week. Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsdag 19 ten 3 uren namiddag ter EstaminetSint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21 telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet A la Mai son de Commerce, a bij den heer Richard Db Stobbelbir. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Gijsegem. i° Eene Hofstede met Boomgaard, op den Kleinen Hoek.groot 27 aren, 5o cent. Gemeente Schoonaarde. 2° Eenen Lochting, tegen voorschre- vene hofstede,groot 11 aren, 57 centiaren. Gemeente Gijsegem. 3° En eene partij Land en Meersch, op den Hoek, groot 20 aren, 80 centiaren. Opleg boomprijs fr. 129*00. Verdeeld in 2 deelen. Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt geweest door de echtgenooten Van Humbeeck Rombaut. Instel, Dijnsdag 29 Maart Verblijf, Dijnsdag 12 April om 4 uren, ter herberg van de W* Joannes Rombaut, te Gijsegem, Kleinen Hoek. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BUGGENHOUT. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Eenen zeer schoonen S narren-en Larix- bosch, te Buggenhout, Ravenstraat, ten grooten deele 20 jaren geplant, groot 6 hectaren, io aren, 20 cent. In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrie ven in 4 deelen reeds uitgepaald. Instel, Donderdag 17 Verblijf, Donderde! 3r Maarl 'M Telkens om 3 uren namiddag, In de vier Winden, bij M. Ernest Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaat6. OPENBARE VERKOOPING van een goed peroeel le Erpe. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen BENIGE KOOP: Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Keizersveliiaan de AudenoArdache Kassei, bekend bij kadaster wyk D, nnmmer 867c, groot 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvr. weduwe van M'Jan Mabille, ten zuide Mr den Notaris Eeman en het Weldadig heidsbureel van Erpe en ten noorde de Rede. Gebruikt door M. Constant de Yidta te Erpe. ZITDAGEN Instel Djjnsdag 5 Verblijf Djjnsdag 19 *904 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Plezantk.n Hof, by Mr Raymond Bo- terbergh-De Schatter, te Erpe, Sevecoot. JAARLIJKSOHE VENDITIE van Kalfmrs, een Os, 20 Viggens, HooiStrooi, Mestenz. to Vlierzele, Strijmeersch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zalo Maandag 4 April 1904. (2d* Paaschdag), om 1 nnr stipt nanoen, te Vlierzele, wyk Strijmeersch, in het openbaar verkoopen Namens de lieeren Franciscns Van de Keere, Edmond Jansseus, Pieter Van de Keere, Franciscns Coppens, Franciscns Ma- bilde, Petrus De Bruyne, Jan-Baptist Van Caelenberg. Edmond van Erpe, Marinas Foequet, W' Domien Mertens, Pieter Uytten- daele, August De Mul, David De Svaef, Con stant DeMt-yer, Joseph Van de Meerssohe, Petrus De Mul, Jan De Windt, Pieter Foo- quet, Vital Focqnet, Jan-Baptiste Coppens, Franciscns Menlnman, de kinderen Focqnet, Casemir De Swaef, Frederic De Swaef, allen te Vlierzele. Mr D'Hondt, te Impe en Mr Benjamin Koppens, te Smetlede. Eene schoone Kalfvaars, jongen Os van 10 maanden, 20 schoone Viggens, Ressortkarre met kap, Treemkarre, Paardenharnaasnren, 2 Eggen, Commodekas, een onlangs nieuwe Kern, Jachtconfoor, verscheidene koopen Aardappelen en PlantsoeD, gedorschen Rogge. Mastelnin en tarwe, eene grootte boeveelheid Hooi, Strooi, Mesten Betteraven, Vensterra men, 2 Karrewielen, gezaagd Eiken- en Ka- nadaberd, drij kwnart en daim, 1000 prin- cesstaken, Pannelatten, erwtrijs en meeran dere voorworpen, te voel om te melden. De verkooping zal aanvang nomen om 1 nor stipt, aan ae herberg van den heer Petras Van de Koere. Verders geschiedt de ver kooping op gewone voorwaarden, de koopen onder de 5 franken moeten comptant betaald worden, voor de overigen tyd van betaling, mits stellende goede en gekende borgs. OPENBARE VERKOOPING van TUIN en BOUWGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1® koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/t bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2e koop. 21 huizen en Land, te Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476e enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in a loten. 3® koop. 2 Woonhuizen enz., te Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokerenveld, groot 40 a. 60 e. verdeeld in 11 loten. Zitdagen J April 1904, om 2 uren namiddag, bij den heer Henri De Saedbleer, te Aalst, Nieuwstraat.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3