Frankrijk. Italië. Merklprijzen. Hopmarkt. gebouwd HUIS Japan. Larixen Hopstaken Openbare verkooping Paard- en Koeistalmest WOONHUIS Openbare verkooping Z A A I L A ND WOONHUIZEN WINKELHUIS Te koop per Occasie, Huis met Lochting HUIZEN Mobilaire Voorwerpen, Openbare Verkooping. Sparren-Larixbosschen DE DENDER Troost aan de maaglijders! Uit der hand te koop: 3 duizend Te bekomen Allerhande Zaden Gesticht keerd, bemerkte hij, dat zijn horloge Door den Secretaris REYNTENS, te De stakingen in 't Noorden. De stakers van Armentières en Houppelines hebben 8 opslag verkregen. Zij ver wittigden hunne kameraden van Rijsel dat zij hun dezen opslag afstaan, opdat zij de staking zouden kunnen voortzetten, totdat zij in hunne eischen voldaan wor den. Uit Roubaix wordt gemeld Te i uur kwam een groep stakers vóór de fabriek van M. Lepache. Soldaten van het I27e linieregiment sneden hun den weg af. Te 2 ure wierpen de stakers de vitrien in stukken van de fabriek Motte en Blan- chet, Babyloniestraat. Twee eskadrons van het 2e huzaren en een eskadron van het 28* dragonders zijn hier aangekomen. Uit Tourcoing De staking breidt zich meer en meer uit. In de wolkammerij Pollet en Lan- thiois frèrcs, heeft de dagploeg het w<-rk laten steken. In de wolkammerij Binet zijner i5o stakers. In het geheel zijn er i5oo stakers. Te 11 ure drongen de sta kers binnen in de kammerij Fanon frères, waar het werk werd stil gelegd. De mani- festeerders trokken eene kar met steenen om en wierpen ze tegen den gevel van de fabriek. De ruiterij joeg de stakers uiteen. Tourcoing, 3i Maart. Men meldt de aankomst van troepen uit Arras, Sedan en Lerouville. Roubaix, 3t Maart. Gisteren avond heeft eene groep van een vijftigtal stakers de Belgische werkliê aan de grens belet naar het nachtwerk te gaan in Frankrijk. Algemeene staking der wevers. Uit Rijsel wordt gemeld in date 1 April De werklieden der weefnijverheid, ten getalle van 2000, stemden de alge meene staking te beginnen van heden zaterdag. 2500 werklieden, aan een tiental fa brieken toebehoorend,staakten het werk vrijdag avond. Uit Tourcoing seint men 32 fabrie ken of werkhuizen zijn door de staking getroffen. Men telt 4000 werkstakers. In eene vergadering der spinners werd de algemeene staking uitgeroe pen De bazen zijn bereid hetzelfde loon te betalen voor 10 uren als vroeger voor 10 en half uren werk. De 2500 stakers te Rijsel behooren tot de katoen fabriek van Hellemmes en tot de weverijen van Renouard, Mamet, Wallant en Courmont. De stakers van Roubaix, ten getalle van 10,000 hebben donderdag, niette genstaande het verbod der overheden, eene betooging gehouden. Een sterke ordedienst was ingericht. Duizende sol- 1 dïten waren onder de wapens. Alles is echter zonder incidenten afgeloopen. Er zijn te Roubaix 16,000 stakers. Hon derd fabrieken liggen stil. De maire heeft eene proclamatie laten aanplakken, waarin hij het recht van staking en het recht van arbeid erkent. Hij zal beide doen eerbiedigen Later wordt gemeld dat de betooging het lokaal La Paix niet heeft kun nen verlaten. Alle straten waren afge zet. In het lokaal zong men de Inter nationale. Toen eenige werklieden buiten kwa men, wilde een officier ze doen terug gaan, maar het lokaal was zoo vol dat zij er niet in konden. Hierdoor ont stond een incident, waarbij drie werk lieden werden aangehouden. Men wierp met eene flesch en een stuk lood naar den officier, maar deze werd niet ge troffen. Eindelijk lieten de leiders we ten dat zij van de betooging afzagen. Met het oog op de verdere stakingen, die kunnen ontstaan, heeft de prefect van het Noorden, vergezeld van den militairen gouverneur van Rijsel, den procureur der republiek endenalgemee- nen secretaris der prefectuur, zich naar Roubaix begeven, om met hetcomiteit der staking te onderhandelen. De mijn aan de mijnwerkers. De beheerraad van de mijn aan de mijnwerkers te Petits Chèteaux, is zondag bijeengekomen. Men weet dat de Kamer 50,000 frank heeft gestemd, om de werklieden te helpen in hunne onderneming. De Senaat weigerdo ech ter dit crediet goed te keuren. Daarop heeft men besloten de onderneming te staken. De werklieden verklaren dat zij zonder toelage van den Staat de kosten der ontginning niet kunnen dekken. Samenzweering tegen den Paus Havas seint ons uit Rome Sprekende over de berichten in Engel- sche bladen over eene samenzweering te gen het leven van den Paus, zegt de Giornale d'Italia, dat voor veertien dagen een cardinaal het bericht kreeg, dat er in Zuid-Amerika eene samenzweering werd op touw gezet om Pius X te ver- l moor len. De kaïdinaal verwitigde den Paus en di Italiaansche policie. Het blad voegt er bij dat de policie zorgvuldig waakt rond het Vatikaanen aan de policie van Genua bevel heeft gegeven een oog in 't zeil te houden bij de transatlantie- kers. De italiaansche policie logenstraft echter de samenzweering. hem ontstolen was, een kostbaar ge schenk, dat de tsaar hem geschonken had toen Kawakami te St-Petersburg aan het hof optrad op het deksel stond het portret van den tsaar en een vleien de opdracht. Kawakami was zeer ongelukkig over zijn verlies. Maar den volgenden dag had hij zijn horloge al weer terug. Hij kreeg het netjes ingepakt toegestuurd en daarbij een briefje van dezen inhoud Dit uurwerk is u geschonken door den tsaar, het hoofd van onze vijanden. Het brandt in mijn dievenvingers als goed Japanner wil ik er niets mee te maken hebben, en ik geef het u terug. Se non vero.... BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 12 Vrouwelijk idem 7 O VERLIJDENS. A. Catternan. kleerm.,72 j., Gasthuisstr. P. Van de Maele, wedr Wauters, z. b. 76 j., Leopoldstr. P. Van den Bos sche, wede De Vuyst, z. b. 82 j.. Leo poldstr. E. Mertens. z. b. 69 j., Moor- selb. B. Coesens, wed' De Smedt, z. b. 70 j., Sl Vincentiusstr. R. Van den Noortgate, vr. Geysens, z. b. 57 j., Geeraardbergschestr. 5 kinderen onder de 7 jaren. Masteluin Zaterdag 2 April 1904. fr. 00,00 a 00.00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 8,00 a 8,5o 6,93 a 8.64 1,75 a i,85 55,oo a 65,00 3,70 a 3,90 Garst Haver per too kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de 25 Viggenen, per koppel Vlas, de 3 kil. Ajuin, de 100 kil. volg kw, 20,00 a 24,00 Aalsterhop gewas igo3 op levering April-Mei fr. 190 de 5o kilogr. POPERINGHER Stadhop 1903, dis ponibel van fr. 160 tot fr. 162,5o de 5o kilogr. GENT 1 April. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,5o a t8,25 Rogge «3,25 a 14,00 Haver i5,oo a 00,00 Garst i7,5o a 00,00 Boter per kilo 2,61 a 2,70 Eiers per 26 2,00 a 2,25 VEEMARKTEN, GENT. i April. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 78? Melkkoeien 33 Vette koeien 217 1 Stieren 80 70 Magere beesten 25g 73 1 i5 Varkens 264 00 Loopers 2 95 Viggens 358 Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Stieren 1® kw. 0,80 2®kw. 0,70 3ekw. o,5o Moorsel en bevoegd ambt op Dijnsdag 5 April 1904, om 1 ure namiddag, ten huize van den heer Louis Vinck, te Moorsel, Waver. OPENBARE VERKOOPING van een onlargs nieuw en van GOI DF ZAAILANDEN, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. De Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het perceel land onder koop 5, ten zuide de heeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven D siré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. no's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer 139, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd de K'ldtr, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 c ntiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de het-r- n Van den Bossche en Ringoot. Ver deeld in noord- en zuidtielft. Gebruikt door de hoeren Frans De Rop en P trus Uyth rsprot aan 80 fr. 's jaars Vijfde koop. Eene partij Land, ge legen te Moors» 1, Hout»n Kruis, gekada streerd wijk E, nummer r83, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledi gen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. G' bruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December Ign, aan fr. 35 's jaars. ENKELE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. o,75 0,82 o,85 Koeien Vaarzen Ossen Varkens 0,92 Kalveren i,3o ANTWERPEN, 0,60 0,70 0,70 0,78 0,90 April. o,55 o,65 0,60 o,o5 0,00 Zesde Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderbautem. in de Kipsteke, groot volgens meting 9 aren. 70 centiaren, gekend ten kadaster sectie B. nummer 1949, palende oost Domien Lobyn, zuid den dreef, west Charles-Louis Souffriau en noord den voet- weg. Zevende Lot. Een perceel Meersch. ge legen te Denderbautem, in de Kipsteke.groot volgens meting 16 aren, 90 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 2001, palende oost Van Schelvergem de gebroeders, zuid de beek. west de weduwe en kindereu Scbouppo en noord den dreef. Boomprijs fr. 150. Achtste en laatste Lot. 2 aren, 17 cen tiaren Land, gelegen te Denderhautem, op het Vosselveld, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1884b, palende oost de erven Petrus Muylaert. zuid Domien Van Schelvergem. west den heer Charles-Lonis Eeman en noord verscheidenen. N. B. De goederen worden verkocht voor vrij, zuiver en onbelast van eenige lasten, in schrijvingen of stoornissen. ZITTINGEN Voor den Instel Maandag 28 Maart 1904, om 3 uren namiddag,ter herberg van CaBimir De Leenheer, te Denderbautem, wijk Vossel. En voor het vast verbljjf Maandag 4 April 1904 (2cn Paaschdag), om 3 uren namiddag, ter herberg van Jauolms De Leenheer. (Buy- lens) te Deiiderhautem, wfjk Hoenderbeke. Voor nadere inlichtingen mag men zich wenden ter Studie van genoemden Notaris VAN OUDENHOVE. Een vaderlandslievende dief. De echtgenoot van de groote tooneelspeel- ster Sada Yacco, zelf Kawakami gehee- ten, speelde in Osaka comedie. Hij trad den avond na den eersten aanval van Porl-Arthur voor een geestdriftig pu bliek op. In zyne kleedkamer terugge Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 17,00 a 17,5o Rogge i3,oo a i3,5o Winteigerst 00,00 a 00,00 Zomergarst I7>°° a 00,00 Haver i3,oo a 00,00 Boekweit 00,00 a 00,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 17.5o a 17,75 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 2,5o a 2,60. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,40 a i,5o. De aardappels per zak 10,00 tot 11,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,5o CUREGHEM-ANDERL. x April. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 526 Ossen, 316 Stieren, Koeien en Veerz. 728 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,72 a 0.87, Stieren 0,60 a 0,76, Koeien en Veerzen 0,60 a 0,76. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 745. Prijs per kilogr. fr. 0,92 a 1,18. BRUSSEL 1 April. Kalverenm. Getal te koop gesteld 200, per kilogr. op voet fr. 1,00 a 1,25. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Veerzen o,85 a 0,90, Kalveren 1,45 a i,5o. """**OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorsel, aan de Statie. op Maandag ii April 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENS en bevoegdambt. Bij comp- tante betaling wint de kooper 2 van Huismeubels zooals Tafels, stoelen, kassen, horlogie. kachel, spiegels, printen, lampen, kommen, schotels, tobbens, melkteelen, bakmoelie, botervat, vleesch- kuip, waschkuipen, enz. Eene groote hoeveelheid aardappel plantsoen, strooi, hooi, hopstaken, brand hout, mest, 2 schoone laurierboomen. Landbouwersalem als wanmolen, bas cule, kortewagens, beerkuipen, schuppen, riek- n, mesthaken, houweel, bijl.dorsch- vlegels, eggen, enz Beestialen 2 schoone belammerde geiten, 1 franscheschepershond(2 jaar), i5 kiekens en baau. OPENBARE VERKOOPING van 50 koopsn goed en geteerd te Ottergem en Erondegem, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maan dag 4 April 1904, (2"n Paaachdas). od de na- gemelde plautseD en uren. namens M. Karbl Schellaert, graanmolenaar, te Ottergem, in het openbaar verkoopen 1° Om 1 uur stipt nanoen, te Ottergem, aan zijnen Watermolen 25 koopen goed en geteerd Paard-en Koeistalmest. 2° Om 3 uren van den avondte Eronde gem. aan het Dorp 25 koopen goed en ge teerd Paard- en Koeistalmest. Op gewone voorwaarden, mits gewoon on geld en met tijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een met Afhangen en Grond te Oultre, wijk Herlinckhove. De Notaris VAN OUDENHOVE. te Denderhautem verblijvende, zal namens de eigenaars, krachtens vonnis verleend door de Burgerrechtbank van eersten aanleg, zitting houdende te Audenaerde en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar aan de meest- bedienden verkoopen Eenigen koop. Een Woonhuis met Afhangen en me- degaande Grond, gestaan en gelegen te Oultre, wijk Herlinckhove, groot in op pervlakte circa 8 aren, palende oost de weduwe De Pril, zuid de Straat, west de weduwe Soetens, noord de Straat. On middelijke ingebruiktreding. ENKELE ZITDAG: Woensdag 6 April 1904, om 2 uren stipt namiddag, ter Gehoorzaal van Mijnheer den Vrederechter,tenStad- huize, te Ninove. Voor nadere inlichtingen en kennisne ming van het vonnis en het kohier van lasten, wende men zich ter Studie van meergtnoemden Notaris Van Oudenhove- cesataken, Pannel&tten, erwtrijs en meer an dere voorwerpen, te veel om te melden. De verkooping zal aanvaDg namen om 1 uur stipt, aau de herberg van den heer Petras Van de Keere. Verders geschiedt de ver kooping op gewoue voorwaarden, de koopen onder de 5 frankon moeten comptant betaald worden, voor de overigen tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borge. Studiën van de Notarissen DE VUYST te Borsibeke en HEBBELINCK, te Meirelbeke. van eene nieuw gebouwde Pachthoeve, te Hillegem, genaamd Hof len Berge met eenen allerschoonsten blok van 45 hectaren 60 aren Zaai- en Weilanden eraanpalende, gelegen in de gemeenten Hillegem, Herzele en Leeuwergem. ZITDAGEN Instel Dinsdag 29 Maart Verblijf Dinsdag 5 April 9 4 Telkens om 1 uur namiddag, ter her berg van Dame Wed. Brismoutier-De Backer, te Herzele, Statie. OPENBARE VERKOOPING vau eon goed perceel le Erpe. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens uien het behoort, metgewiuvan palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen EENIGE KOOP: Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Keizers veld, aan da Audenaardsche Kassai, bekend bij kadaster wijk D, nummer 867c, trroot 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jnfvr. weduwe van M'Jan Mabille, ten zuide Mr den Notaris Eeman en het Weldadig heidsbureel van Erpe en ten noorde de Rede. Gebrnikt door M. Constant de Vidta te Erpe. ZITDAGEN Instel Dijusdag 5 iq04 Verblijf Dynsdsg 19 AprÜ 1W4 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Plezanthn Hok, by Mr Raymond Bo- terbergh-De Schutter, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van TUIN en BOUWGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/2 bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2= koop. 21 huizen en Land, te Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in 2 loten. 3e koop. 2 Woonhuizen enz., te Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokerenveld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in 11 loten. Zitdagen Donderdag 28 jApril '9°4. om 2 uren namiddag, bij den heer Henri De Saedbleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21) P 4 telkens om 4 uren namiddag, te Aalst. Groote Markt, ter estaminet A la Mai son de Commerce, 0 bij den heer Richard De Stobbeleir. eene schoone eetzaal in gesneden eiken hout, 2 bahuts, 6 stoelen, colisse-tafel en spiegel. Alsook eene schoone slaapkamer in acajou. Bed met ressort, schoone Lavabo met nachttafel. Ook 2 schoone spiegelkassen (armoire A glacés) een in notelaren hout en een spispinnen hout, ook 2 secretaires eenen in acajou geincris- teerd alsook een schoon bufet-étagère in notelaar en eene groote hoeveelheid ande re goede meubelen. Schoonen en goeden Velo tandem voor twee personen. FERDINAND DE SMET, Molendries, n° 10. Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een gerieflijk en welgelegen goede zaailanden en een perceel Meerach, onder Denderhautem. De Notaris VAN OUDENHOVE verblij vende te Denderhautem, zal op verzoek der eigenaars, met gewin van een half per hon derd instelpremie, ter hierouder gestelde zittingen, in 't openbaar, aan de meestbie denden verkoopen Eerste Lot.— Een zeer gerieflijk Woonhuis met verdere afhangendheden en grond, te Denderhautem,aan het Dorp, groot in opper vlakte 4 aren, 90 centiaren, gekend ten ka daster sectie B, nummers 1351 en 1354a, palende oost Severien Beeckman, zuid den zelfden en de meerschen, west Const ancia De Winter en noord de Dorpplaats. Onmidde lijke ingebruiktrediDg. Tweede Lot. Een perceel Land, te Den- derhautem, op het benedenste Vosselveld, groot volgens meting 14 aren, 78 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1727, aeel ten noorde van grooter perceel, palende oost Van Schelvergem de kinaeren, zuid hier- opvoleenden koop, west den voetweg en daarover Haelterman-De Deyn en noord den voetweg daarover verscheidenen. Derde Lot. Een perceel Land, te Den derhautem, op hut benedenste Vosselveld, aroot volgens meting 17 aren. 74 centiaren, gekend ten kadaster sectie B,nummers 1728a, palende oost de gebroeders Van Schelvergem, raid don neer Francis D'Hondt.weat den voet weg en daarover Haelterman-De Deyn en noord koop hiervoren. Vierde Lot. De onverdeelde helft van 4 aren, 61 centiaren Land, te Denderhautem, wijk Vosselveld, gelegen omtreut voorgaande perceel, palende den voetweg, Sirwrt en anderen Vijfde Lot. Een perceel Land, gelegen te Denderhautem, in de lloutemeerschen, groot volgens meting 23 aren, CO centiaren, gekend ten kadaster sectie B. nummer 1504a. b c.d,e R, palende oost de kinderen De Caeae- maeker, zuid den voetweg, west den Notaris Van Ouden hove eu nood de beek. Boom- prijs fr. 250. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid te scheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven H uizen, onlangs nieuw gebouwd staande neven eikanderen, op den hoeK van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsdag 19 Apnl 1904 ten 3 uren namiddag ter Estaminet o Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. JAABLIJKSCHE VENDITIE van Kalfvaars, een Os, 20 Viggens, Hooi, Strooi, Mest, enz. te Vlierzele, Strijraeersch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 4 April 1904, (2d' Paaschdag), om 1 uur stipt nanoen, te Vlierzele, wfjk Str ij meersch, in het openbaar verkoopen Namens de heeren Franciscns Van de Keere. Edmond Janssens, Pieter Van de Keere, Franciscns Coppens, Franciscns Ma- bilde, Petrus De Bruyne. Jan-Baptist Van Caelnnherg. Edmond vnn Erpe, Marinas Focqnet, W* Domien Mertans, Pieter Uytten- dael«. August De Mul, David De S*-aef. Con stant De Meyer, Joseph Van <le Meerssche, Petrus De Mul, Jan De Windt, Pieter Foo- Ïuet, Vital Focquet, Jan-Baptiste Coppens, ranoisctu Meuleman, de kinderen Fooquet, Casemir De Swaef, Frederic De Swaef, allen te Vlierzele, Mr D'Hondt, te Impe en M' Benjamin Keppens, te Smetlede. Eene schoone Kalfvaars. jongen Os van 10 maanden, 20 schoone Viggens, Ressortkarro met kap, Trei-mkarre, PaardenharnaBsuren, 2 Eggen, Commodekaa, een onlangs nieuwe Kern, Jachtoonfoor, verscheidene koopen Aardappelen en Plantsoengedorschen Rogge. Masteluin en tarwe, eene grootte bonveelheid Hooi. Strooi. Mest eD Betteraven, Vensterra men. 2 Karrewielen, gezaagd Eiken- en Ka- I nadaberd, dry kwaart en duim, 1000 prin- De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Gijsegem. i° Eene Hofstede met Boomgaard, op den Kleinen Hoek,groot 27 aren, 5o cent. Gemeente Schoonaarde. 2" Eenen Lochting, tegen voorschre- vene hofstede,groot 11 aren, 5y centiaren. Gemeente Gijsegem. 3° En eene partij Land en Meersch, op den Hoek, groot 20 aren, 80 centiaren. Opleg boomprijs fr. 129*00. Verdeeld in 2 deelen. Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt geweest door de echtgenooten Van Humbeeck Rombaut. Instel, Dijnsdag 29 Maart Verblijf, Dijnsdag 12 April 4 om 4 uren, ter herberg van de W* Joannes Rombaut, te Gijsegem, Kleinen Hoek. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BUGGENHOUT. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Eenen zeer schoonen S -arren- en Larix- bosch, te Buggenhout, Ravenstraat, ten grooten deele 20 jaren geplant, groot 6 hectaren, 10 aren, 20 cent. In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrie ven in 4 deelen reeds uitgepaald. Samen gebracht op frs. 29,000. LAATSTE ZITDAG Maandag 11 April 1904, Om 3 uren namiddag, In de Vier Winden, bij M. Ernest Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. SAMENWERKENDE BROUWERIJ TE DENDERBELLE. Uitmuntend bier aan 16 fr. de ton en 8 fr. de halve ton, gemaakt met mout en hop van eerste hoedanigheid. Men kan aandeelhouder worden met ééne actie te nemen van 5o fr. ten zetel der Maatschappij en het Ledenboek te teekenen. Men vraagt uitzetters rond Aalst. De maagki'uiden Van Crombruggho genezen alle maagziekten 2 fr. de doos. Voor Aalst Apotheek De Valckeneer. Cnvi'naotl I" eI^e gemeente der UCVIddöU Vlaanderen eenen depot voor het verkoopen dtr bieren op flesschen der welgekende Brouwerij Ak* kergem, Nieuwe Wandeling, te Gent. Zeer voordeelige conditiën. IJAD Te koop eene groote hoe- veelheid oude Hop in Oalen geperst, losse balen en los goed van Aalst, Poperinghe, Beieren, Rusland, •rnz., tegen zeer voordeelige conditiën. De liefhebbers kunnen zich alleen per brief wenden aan het bureel van Den Dender- bode, onder de initialen C. W. Ta Itaaa Een nieuwen Camion, 1 dragende 4500 kilogr. Te bevragen ten bureele dezer. io3. 'TV l-Ann 40,000 kilogrammen 1G Beeten, zich te bevragen bij Gustaaf D'Haese, te Aalst, Nieuw- beekstraat, nr 11. 83 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin* g n der plans zich te wenden ter siuaiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. te koop. Te bevragen Burchtstraat, n° i3, Aalst. TV knnrt Eene groote hoeveel- 1 U KUUp. hdd allerbeste HOOI, zich te bevragen bij C. De Coninck-De Windt, Nieuwstraat, 41, te Aalst. On demundo une fille A tout faire et connaissant un peu la cuisine. s'Adresser au bureau du journal. io5. 2SOO kilos Doteraven te koop bij Victor Van den Berghe, Kor te Nieuwstraat, N° 7, Aalst. 2000 Canadaplantsoenen te ko®p tot Meldert. Aanvraag tedoen bij Clauwaert Frans. Rultengewone occasie, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 bij ile erven SKI» 8', koopman in Bouwmaterialen, bij de Vaart, te Aalst. Carton bitumé (geteerde carton voor dakken) van verschillige soorten, tegen voordeelige prijzen. v<>or velden en weiden, groenten- en lust hoven, te bekomen bij J. De Clercq, gediplomeerd Tuinbouwkundige, Kerk straat, 12, Aalst. van (Doctor (De Haye te Courcelles- Mo te, bij Charleroi. Radikale genezing der liesbreuken, gewaarborgd voor het leven, op tien da gen, zonder pijnen, zonder band, zonder ceintuur. Speciale prijzen voor de werk lieden en de armen. Referencien in de Vlaanderen, in gansch België en in het noorden van Frankrijk, Ziehier een attestIk ben geope reerd en radikaal genezen geweest ter ge sticht van Courcelles van eene liesbreuk die mijn werk belette; nu lijd ik niet meer en ben veel gezonder. Ik houd mij ter beechikking van ieder een om inlichtingen te geve», P. DE RUYVER, te Eyne. Het gesticht is bediend door de Zusters van Liefde te Namen. Aalmoezenier De Doctor Dehaye, van Courcelles is chirurgijn hoofd van den dienst in het Gasthuis van Fontaine-l'Evéque, tele foon n° 23.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3