Holland. Duitschland. Frankrijk. Italië. Handschoenen. Larixen Hopstaken ZAAILANDEN HUIZEN gebouwd HUIS ZAAILA IV D WINKELHUIS Openbare Verkooping. Sparren-& Larixbosschen eenen notaris aldaar. Zijne gezellen kon den ontsnappen. Men heeft ernstige redens om te vermoeden dat Leclercq en zijne meeplichtigen ook de daders zijn van de diefstallen dezen winter gepleegd bij de notarissen Termote, Kerkhofs en Van Caillie te Brugge. Er valt op te merken dat deze diefstallen in dezelfde omstan digheden gepleegd zijn als die van Gent. Leclercq, die aangaande de diefstallen van Brugge ondervraagd is geweest, heeft verklaard dat hij zich nooit te Brugge bevonden heeft. Verscheidene personen hebben integendeel in het portret van Leclercq den persoon erkend, die zij in zekere herbergen rond de statie, en in de statie zulve gezien hebben Het parket van Brugge samen met dit van Gent, zoekt ieverig de medeplichtigen van Leclercq op. Het parket van Brussel doet ook opzoekingen aangaande dezelfde zaak. Het schijnt dat men tegenover eene bende zeer slimme en stoutmoedige kwaaddoe ners staat, die hare vertakkingen heeft in verscheidene steden des lands. De policie heeft te Sint-Truien eenen Duitscher aangehouden, die in bezit van identiteitspapieren werd gevonden op naam van Ludwig en Stedefeder, maar wiens ware naam men nog niet heeft kun nen ontdekken. Hij had aan eenen ande ren Duitscher, met wien hij op logist lag, bekend dat hij in Duischland vervolgd werd voor diefstallen, oplichting van minderjarigen, enz. Hij bekende inder daad, met vijf anderen plichtig te zijn aan eenen diefstal van juweelen, in Keu len gepleegd, en voegde er bij, aange houden te zijn geweest doch na mishan deling der bewakers de vlucht te hebben kunnen nemen. Een lekker beeldeken, zoo als men ziet. Als men nu maar oppast hem goed vast te houden. Te Turnhout zijn de schelmen zondag nacht bij middel van braak en beklimming in het duivenhok gedrongen van M* Mathé, Klinkstraat, en hebben er io duiven gestolen. Op den Graatakker stool men bij de weduwe Peeters eene partij waschgoed. Diefstallen in de Kempen. Heiligschendende diefstal in de kerk te Oosthoven. Zondag voormiddag bracht men het bericht dat het parket naar Oosthoven vertrokken was om een onder zoek te doen, aangaande eenen stoutmoe- digen diefstal, aldaar dien nacht in de kerk gepleegd. De dieven hadden een ge deelte der venster nabij het hoogaltaar verbrijzeld, na eerst vruchteloos gepoogd te hebben langs de groote deur binnen te breken. Dangs de gemaakte opening drongen zij in de kerk, braken er al de offerbloken open en roofden den inhoud. Denkelijk zijn ze in hun werk gestoord, want zij hebben verder niets mtêgenomen. Nabij een der opengebroken offerblokken hebben de dieven eene steenen pijp ach tergelaten. Zoodra de bandieterij ontdekt wierd, verwittigde men het parket, dat ter plaats een onderzoek is gaan doen. De daders zijn onbekend. Geene armen. Buiten de gebrek- kelijken zijn er weinig armen in Holland, en daar is eene rede voor. Een gewestland, behoorende tot de Staatseigendommen, ruim 2000 hectaren beslaande, is verdeeld in 6 hofsteden. Elkeen die hulp verzoekt van de open bare liefdadigheid, wordt naar eene van deze hofsteden gezonden. Daar wordt hem onderricht gegeven in den landbouw en daarna is het hem toegelaten eene kleine hofstede te bouwen voor eigen rekening. Holland heeft dus eene verplichtende landbouwkolonie, naar welke men vage bonden zendt, om er hoeve- en landwerk te verrichten, hetzij dat het hun bevalt of niet. Maar wat doet gij toch, domkop, vroeg de baas, terwijl hij zijnen bediende den blinddoek afrukte. Men kan de rest raden. Er bleef den patroon niets over dan eene klacht neer te leggentegen de vijf slimme deugnieten. Tegen het korset. De vereeniging Frauenwohl te Hamburg, heeft aan de opperste schoolcommissie het verzoek gericht een wettelijke regeling uit te lok ken i° aan meisjes in den leerplicht- leeftijd het dragen van een korset ver biedt a° hetzelfde verbod uitvaardigt wat de onderwijzeressen aangaat gedurende de schooltijden en 3° op het leerplan onder het onderwijs in de beginselen der natuurwetenschappen ook opneemt de uiteenzetting der schadelijke gevolgen van het korset. Slimme deugnieten. De baas van een klein restaurant in de rue des Pyrénées te Parijs, was afwezig, maan dag morgend, toen vyf jonge kerels bin nenkwamen en zich aan tafel zetten. He 1 garfon, riep een van hen, geef ons eens gauw te eten en goed ook, want er is drinkgeld aan vast. De bediende, een jongen uit Bour gogne, versch te Parijs aangekamen, haastte zich om de klanten rijkelijk te bedienen. Voorgerechten, visch, gebraad, groenten, koeken, kaas en vruchten, kof fie, enz. dat alles begoten met de fijnste wijnen. Bij 't einde van het eetmaal ontstond er twist tusschen de vijf klanten, over het betalen der rekening. Met de hand in den zak riepen zij Ik betaal de rekening 1 Neen, dat zal niet waar zijn, ik be- taai. Kom heeren, ik ben de oudste, aan mij de eer u te trakteeren. En aldus twistende om de eer van te mogen betalen, scheen dit te blijven du ren, toen een van hen, een groote kerel, die nog niets gezegd had, het woord nam. Dat alles is zeer vriendelijk, zegde hij, maar er moet een einde aan komen. Ziehier wat ik voorstelhet lot zal be slissen. Wij zullen den garfon blinddoe ken met eene servet en de eerste, die hij kan vastkrijgen zal betalen. Het denkbeeld werd uitstekend ge vonden, en eenparig aangenomen. De gar£on werd geblinddoekt naar 't einde van de tafel gebracht en aanstonds trok ken de vijf klieënten er uit. Op 't oogenblik kwam echter de patroon binnen. De gar- ?on snelde op hem toe, greep hein vast en riep lachend Gij betaalt de rekening Dwaze Aprilvisch. De Capitale» bracht op 1 April met uitvoerige bijzon derheden het bericht, dat op den drempel van het Vatikaan twee verdachte perso nen waren aangehouden, in wiens bezit men wapens en ontplofbare stoffen had gevonden, en die heel cyniek hadden be kend dat zij eenen aanslag wilden plegen op den H. Vader. Die tijding maakte veel opschudding in Rome, tot men bemerkte met een aprilvisch te doen te hebben. Vele perso nen hebben evenwel het blad kwalijk ge nomen, van zijne lezers zoo iets te hebben voorgezet. Eene Duitsche firma fabriceerende zijden, halfzijden, katoenen, enz., hand schoenen, vraagt vertegenwoordiger voor België Zich schriftelijk te wenden ten Bureele van De Denderbode onder de letters A. C. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorsel, aan de Statie. op Maandag ii April 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENSen bevoegd ambt. Bij comp- tante betaling wint de kooper 2 OPENBARE VERKOOPING van goede UleerHclien, Land, Gebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer i33g, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M. Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer ii25, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Perre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuwveldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 401 b, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. We De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop. i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W° Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noordu de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W® Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 aren 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W« Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp- plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer xic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorij weg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalcn van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, jelegen op den Eekbosch, bekend bij cadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- dersele en ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439. met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop 10 hiervo- ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Redant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en ae kinderen Heyvaert en noord Jufvr. We Raspoet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld. bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin deren Van Mulders, west de Straat en noord Jan-Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Schaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erven De Coen, ten weste de kinderen Van Sandeen ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van N ieuwerkecken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk B, nummer n 21, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, W« Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Buetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op Reygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens eu noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Roelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer 11 i8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. W® Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. W® Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop. Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125 met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. We Raes. Onverpacht. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Breckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid te scheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen,onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respective!ijk bewoond door De Clercq, De Roeck. Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhovc, te zamen aan fr. 20.75 ter week. Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsdag 19 ^pnl 1904 ten 3 uren namiddag ter Estaminet a Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en van GOEDE ZAA1LA1VDEIV, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. De Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het perceel land onder koop 5, ten zuide de heeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven Desiré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. uo'sjaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer i3g, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moersel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de heeren Van den Bossche en Ringoot. Ver deeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt door de heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot aan 80 fr. 's jaars Vijfde koop. Eene partij Land, ge legen te Moorsel, Houten Kruis, gekada streerd wijk E, nummer i83, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. Gebruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December 1911, aan fr. 35 's jaars. ENKELE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel te Erpe. Do Notarii SCHELFHOUT, te Oordagem, zal namen» wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hot opanba&r v*r- koopen BENIGE KOOP Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Keizers veld, aan de Audenaardsche Kassei, bekend bij kadaater wijk D, nummer 867c, groot 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvr. wednwe van Mr Jan Mabille, ten zuide AP den Notaris Eeman en het Weldadig- beidsbnreel van Erpa en ten noorde de Rede. Gebruikt door Al. Constant de Vidts te Erpe. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 5 Verblyf Dijnsdag 19 APn' 1904 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Pi.ezanthn Hor, bij MrTiiymond Bo- terbergh-De Schutter, te Erpe, Sevecoot. openbare'verkooping W O O i\ H U I z E i\ TUIN en DOU WGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen ie koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/? bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2e koop. 21 huizen en Land, ta Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in 2 loten. 3e koop. 2 Woonhuizen enz., te Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokeren veld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in tx loten. Zitdagen Donderdag 14 Donderdag 28 p 1 904. om 2 uren namiddag, bij den heer Henri DeSaedbleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van een *e AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21 Apnl '9°* telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet A la Mai' son de Commerce, s bij den heer Kichar» De Stobbhleir. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Gijsegem. 1® Eene Hofstede met Boomgaard, op den Kleinen Hoek,groot 27 aren, 5o cent. Gemeente Schoonaarde. 2° Eenen Lochting, tegen voorschre- vene hofstede,groot 11 aren, 57 centiaren. Gemeente Gijsegem. 3° En eene partij Land en Meersch, op den Hoek, groot 20 aren, 80 centiaren. Opleg boomprijs fr. 129-00. Verdeeld in 2 deelen. Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt geweest door de echtgenooten Van Humbeeck Rombaut. Instel, Dijnsdag 29 Maart Verblijf, Dijnsdag 12 April *9°4 om 4 uren, ter herberg van de W® Joannes Rombaut, te Gijsegem, Hleinen Hoek. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BUGGENHOUT. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen open baarlijk verkoopen Eenen zeer schoonen Sjarrcn-en Latix- bosch, te Buggenhout, Ravenstraat, ten grooten decle 20 jaren geplant, groot 6 hectaren 10 aren, 20 cent. - In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrie- ven in 4 deelen reeds uitgepaald. Samen gebracht op frs. rg,5oo LAATSTE ZITDAG Maandag xi April 1904, Om 3 uren namiddag, In de Vier Winden, 0 bij M. Ernest Ladeuze te Aalst, Keizerlijke Plaats,

De Denderbode | 1904 | | pagina 3