Merk/prijzen. MeubelaireVoorwerpen Larixen Hopstaken Hopmarkt. ZAAILANDEN Depot te Aalst apotheek De Valckeneer. gebouwd HUIS ZAAILA ND WOOIVHIJ I Z E N HUIZEN Hop- en Boonstaken Handschoenen. PACHTHOEVE MEUBELS WINKELHUIS Openbare Verkooping. Sparren-Larixbosschen Troost aan de maaglijders! HOP. Te koop eene groote hoe- Te koop. Uit der hand te koop: 5 duizend 1:1 "*k®sdl00nc Te koop. Wasch- &Strijkerij C. PRAET-DE WITTE, GRAMOPHON Gesticht Een droogen Maart en een natten [April, Dan hebben de boeren het naar [hun wil. Zoo luidt een oud rijmpje in den land- bouwstand wel bekend, en voorzeker eene treffelijke waarheid bevattende, want in onderscheidene talen van verschillende volken vindt men in dezelfde gedachten- gesproken. Welnu, wij kunnen niet klagen, want de maand Maart is wel naar wensch ge weest, en over het algemeen heeft zij maar weinig haar staart geroerd. En zoo komt nu de Aprilmand in het land en zij mag ons regen brengen, het kan geen kwaad, maar wij willen toch hopen, dat zij niet zooveel water geve als verleden jaar, toen de regen veel schade deed, vooral aan de aardappels. En ho pen wij ook, dat de zomer drooger moge zijn, dan die van igo3, die door zijne nattigheid in ieders herinnering een wei nig schoone plaats bekleedt. De landbouwer beoordeelt de schade, door den regen veroorzaakt, slechts naar den stand der gewassen, en den opbrengst van den oogst, maar het nadeel, dat de te groote nattigheid in den den akker te weeg brengt, kan hij niet beoordcelen. Het is aan geen twijfel onderhevig, dat licht oplosbare zouten in natte jaren veel van hunne uitwerking verliezen, daar een groot deel er van door de regens wordt weggespoeld. Men gebruikt daarom bij voorkeur zulke meststoffen die bij elke weergesteldheid hare schuldigheid doen. De keuze is niet groot, wat behalve stal mest, puiijnen, beer, kan men slechts de Peru Guano noemen, die zoowel in natte als in drooge jaren hare volle werking doet, en buitendien nog vette voor eene goede nawerking in den akker achterlaat. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht i3 Vrouwelijk idem 14 O VERLIJDENS. P. Van den Steen, m. Willems, z. b. 80 j.. Geeraardsbergschestr. B. Schol- laert, z. b. 64 j., Leopoldstr. J. De- forchaux, wede Wery, z. b. 66 j., Maanstr. J. Van Damme, wed® Sienaert, z. b. 82 j., Leopoldstr. P. De Beul, huish. 18 j., Oud. Denderm.st.w. E. Chris- tien, vr. Cornelis, huish. 48 j., Ajuinstr. C. Podevyn. m. Hofman, herb. 44 j Nieuwstr. J. Vernimmen, 9 j,, Oud Denderm.st.w. M. Van Neck, landb, 47 j., Dirk Martensstr. 6 kinderen onder de 7 jaren. 3aterdag 9 April 1904. fr. 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 8,00 a 8,5o 7,56 a 8,37 1,80 a 1,90 60,00 a 70,00 0,00 a 0,00 BIJ RECHTSMACHT. OPENBARE VERKOOPING van aangeslagene nieuw© Koopwaren, beslaande in ELLEGOEDEREN een Paard en een Kar op Kessorfc. Deurwaarder Jozef DE VOS. te Aalst, zal op Zaterdag 16 April 1904, om 9 uren voormiddag, te Aalst, Groote Markt, aan het nieuw Stadhuis, overgaan tot de openbare verkooping bij rechtsmacht van in beslaggenomen meubelaire Voorwer pen, nieuwe Koopwaren, enz., bestaande in Tafels, Stoelen, Keukenkas, Koffers, Stoof, Wekker, hangende Horlogie, Win- keltoog, Keukengerief, enz. Nieuwe Koop waren, zooals gemaakte Kinderkleede- ren en Voorschooten, Manshemdens, Slaaplijven, Cotonette, Voedering Fla- nelle, enz. Verders een Paard en Kar op ressort. Met gereed geld en zonder kosten. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorsel, aan de Statie. op Maandag ii April 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENSen bevoegd ambt. Bij comp- tante betaling wint de kooper 2 Tarwe Masteluin Rogge Garst Haver per 100 kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de a5 Viggenen.per koppel Vlas. de 3 kil. Ajuin, de 100 kil.volgkw, 20,00 a 24,00 Aalsterhop gewas igo3 op levering Mei-Juni van fr. 180 tot 190 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1903, op levering Mei van fr. i52.5otot fr. 162,5o de 5o kilogr. volgens kwaliteit. Merkt kalm. GENT 8 April. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,50 a 18,25 Rogge i3,25 a 14,00 Haver i5,oo a 00,00 Garst 17,50 a 00,00 Boter per kilo 2,5o a 0,00 Eiers per 26 1,62 a 1,71 VEEMARKTEN, GENT, 8 April. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 702 44 I Vette koeien 118 2 Stieren 83 44 Magere beesten 276 5o 18 Varkens 249 00 Loopers o 93 Viggens 320 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Stieren ie kw. 0,80 2ekw\ 0,70 3®kw. 0,60 Koeien 0,78 o,65 0,60 Vaarzen o,83 0,75 0,60 Ossen o,85 0,70 0,60 Varkens 0,98 0,80 0,00 Kalveren i,3o 0,90 0,00 Koeien Vaarzen Ossen Varkens Kalveren ANTWERPEN, 9 April. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 17,50 a 18,00 Rogge i3,oo a i3,5o Wintergerst 00,00 a 00,00 Zomergarst 17,00 a 00,00 Haver i3,oo a 00,00 Boekweit 00,00 a 00,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën i7,5o a i7,75 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,40 a i,5o. De aardappels per zak 1 t,oo tot 12,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 0,00. CUREGHEM-ANDERL. 7 April. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 444 Ossen, 223 Stieren, Koeien en Veerz. 757 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,80 a 0,94, Stieren 0,66 a 0,84, Koeien en Veerzen 0,66 a 0,84. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 872. Prijs per kilogr. fr. o,g5 a 1,17. BRUSSEL 8 April. Kalverenm. Getal te koop gesteld 265, per kilogr. op voet fr. 1,00 a 1,25. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Veerzen o,85 a 0,90, Kalveren 1,45 a i,5o. OPENBARE VERKOOPING van goede Mecrscben, Land, Gebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eene grootte van t6 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer i33g, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M. Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer 1125, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Perre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuw veldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 401B, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. We De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop. - i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W® Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. x5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W® Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 aren 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W® Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorijweg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- dersele en ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop 10 hier vo ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. W® Raes. Onverpacht. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Breckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. f'AfWVkA*ff ÏWT SO SJACHERT VOLLIDIGÏ QCNEZINddsoV^n s'-vmeEHTiusiPAüio BIEXZOCNT, WITVIOED, ZENUWZWAKTE bijzonder veroorloofd rniddtl HERSTtltlHO «Ut alt» ziekten. •"■«■SHl M.n.e.'nöm p.^ QUINET, Apot.-ChimLt, 1.PittigeSauInler.Parlj». t&.'i '~r4 ua-ei.nfi franco op aanmat. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Redant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en de kinderen Heyvaert en noord Jufvr. W® Raspoet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin aeren Van Mulders, west de Straat en noord Jan-Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Schaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erven De Coen, ten weste de kinderen Van Sande en ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerkerken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkelgekadastreerd wijk B, nummer 1121, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, We Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Baetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, net eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op Reygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens eu noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Roelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer iii8d, palende ten ooste de Burger hospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. W® Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. W® Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop.Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. - Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125. met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan- OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en van GOEDE ZA4ILA1VDEIV, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. De Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het perceel land onder koop 5, ten zuide de lieeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven Desiré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. iio's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer 139, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moersel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de heeren Van den Bossche en Ringoot. Ver deeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt door de heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot aan 80 fr. 's jaars. Vijfde koop. Eene partij Land, ge legen te Moorsel, Houten Kruis, gekada streerd wijk E, nummer 183, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. Gebruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December rgi 1, aan fr. 35 's jaars. ENKELE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van een goed peroeel te Erpe. I)e Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen EENIQE KOOP Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Keizers veld, aan de Audenaardsche Kassei, bekend bij kadaster wijk D, nummer 867c, groot 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jnfvr. weduwe van Mr Jan Mabille, ten zuide AP den Notaris Eeman en het Weldadig heidsbureel van Erpe en ten Doorde de Rede. Gebruikt door M. Constant de Vidts te Erpe. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijn.dl| 19 AP"' 1904 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Plkzantrn Hof, bij Mr Raymond Bo- terbergh-De Schutter, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van TUIN en BOUWGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i® koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/e bis, groot i a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2® koop. 21 huizen en Land, te Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in 2 loten. 3e koop. 2 Woonhuizen enz., te Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokerenveld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in 11 loten. om 2 uren namiddag, bij den heer Hbnri De Saedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De No taris DE GPI EEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid te scheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsdag 19 April '9°4 ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. Kantoor van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. Vendili© van en Mest, te Erembodegem, aan de Statie, op Dijns dag 12 April 1904, om 1 ure namiddag. Eene Duitsche firma fabriceerende zijden, halfzijden, katoenen, enz., hand schoenen, vraagt vertegenwoordiger voor België Zich schriftelijk te wenden ten Bureele van u De Denderbode onder de letters A. C. Men vrna^t een bekwamen schoen makersgast, op de hoogte van den stiel, bij Adolf Boschmans, Denderleeuw, Lan- gestraat, nr 14, met kost en inwoon of zonder. Studiën van de Notarissen DE VUYST te Borstbeke en HEBBELINCK, te Meirelbeke. OPENBARE VERKOOPING van eene nieuw gebouwde genaamd Hof ten Berge, XE H ILL E GEM, met eenen allerschoonsten blok van 46 hectaren 24 aren volgens meting Zaai en Weilanden er aan palende, gelegen in de gemeenten Hiilegem, Herzele en Leeuwergem. Ingesteld fr. 160,000. DEFINITIEF VERBLIJF Dijnsdag 12 April 1904, om 1 uur namiddag, ter herberg van Dame Wed. Brismoutier-De Backer, te Herzele, Statie. VEN D IT IE VAN meubelaire Voorwerpen, Landbouwalem, Hooi, Strooi, Mest, Brandhout, 4 Melk koeien, dubbele Ponneypaard en 2 Var kens, te Aalst- Mijlbeke. Groenstraat, ten sterf huize van de echtgenooten De Leeuw- Thomas, op Dijnsdag 19 April 1904, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. Slechts ingesteld frs. 10,000. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21 Apri' !9°4 telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet A la Mai- son de Commerce, bij den heer Richard De Stobbeleir. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Gijsegem. i° Eene Hofstede met Boomgaard, op den Kleinen Hoek,groot 27 aren, 5o cent. Gemeente Schoonaarde. 2° Eenen Lochting, tegen voorschre- vene hofstede,groot 11 aren, 57 centiaren. Gemeente Gijsegem. 3° En eene partij Land en Meersch, op den Hoek, groot 20 aren, 80 centiaren. Opleg boomprijs fr. 129*00. Verdeeld in 2 deelen. Voorschrevene goederen bewoond en gebruikt geweest door de echtgenooten Van Humbeeck Rombaut. Instel, Dijnsdag 29 Maart Verblijf, Dijnsdag 12 April x9°4 om 4 uren, ter herberg van de W® Joannes Rombaut, te Gijsegem, Kleinen Hoek. OPENBARE VERKOOPING van zeer schoone TE BUGGENHOUT. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlijk verkoopen Eenen zeer schoonen Sparren- en Larix- bosch, te Buggenhout, Ravenstraat, ten grooten deele 20 jaren geplant, groot 6 hectaren, 10 aren, 20 cent. In regie. Verdeeld volgens plan op de plakbrie ven in 4 deelen reeds uitgepaald. Samen gebracht op frs. ig,5oo. LAATSTE ZITDAG Maandag 11 April 1904, Om 3 uren namiddag, In de Vier Winden, bij M. Ernest Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke Plaats. De maagkruiden V«n Crombruggho genezen alle maagziekten 2 fr. de doos. Voor Aalst Apotheek De Valckeneer. On (lemande une fille A tout faire et connaissant un peu la cuisine. s'Adresserau bureau du journal. io5. veelheid oude Hop in balen geperst, losse balen en los goed van Aalst, Popcringhe, Beieren, Rusland, enz., tegen zeer voordeelige conditiën. De liefhebbers kunnen zich alleen per brief wenden aan het bureel van Den Dender bode, onder de initialen C. W. TV koon Een nieuwen Camion, UUH* dragende 45oo kilogr. Te bevragen ten bureele dezer. io3. 40,000 kilogrammen Beeten, zich te bevragen bij Gustaaf D'Haese, te Aalst, Nieuw- beekstraat, nr 11 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. Lanadaplantsoenen te koop. Te bevragen Burchtstraat, n° i3 Aalst. Eene groote hoeveel heid allerbeste HOOI, zich te bevragen bij C. De Coninck-De Windt, Nieuwstraat, 41, te Aalst. Buitengewone occasie, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 OQQQ Canadaplantsoenen te koop tot Meldert. Aanvraag tedoen bij Clauwaert Frans. MECANIEKE Dames! Wilt ge uw lijnwaad, name lijk, Cols, Manchetten, Manshemden, Servietten, Tafellakens, Gordijnen, enz. in het nieuw laten strijken, zonder ver hooging van prijs, draagt het naar de Gezusters KIECKEN8, Nieuwstraat, te Aalst. Zij durven hopen dat zij, dank aan hunne nieuwe mecanieken, door haar voortreffelijk werk, spoedige bediening en voordeelige prijzen, uw vertrouwen zul len winnen. Eenige agent voor Aalst. Lange Zoutstraat25, Laatste verbetering. Spreekmachien zingt, lacht, spreekt, speelt op klare en aangename wijze. Appareils te beginnen van fr. 62,5o. van Doctor De Haye te Courcelles- Mote, bij Charleroi. Radikale genezing der liesbreuken, gewaarborgd voor het leven, op tien da gen, zonder pijnen, zonder band, zonder ceintuur. Speciale prijzen voor de werk lieden en de armen. Referencien in de Vlaanderen, in gansch België en in het noorden van Frankrijk, Ziehier een attestIk ben geope reerd en radikaai genezen geweest ter ge sticht van Courcelles van eene liesbreuk die mijn werk belette; nu lijd ik niet meer en ben veel gezonder. Ik houd mij ter beschikking van ieder een om inlichtingen te geven, P. DE RUYVER, te Eyne. Het gesticht is bediend door de Zusters van Liefde te Namen. Aalmoezenier De Doctor Dehaye, van Courcelles is chirurgijn hoofd van den dienst in het Gasthuis van Fontaine-l'Evêque, tele foon n° 23.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3