Frankrijk. Italië. ;,b Turkije. Vereenigde Staten. Te bekomen Alierhaude Zaden Larixen Hopstaken MeubelaireVoorwerpen ZAAILANDEN gebouwd HUIS ZAAILA ND WOONHUIZEN £±£f3{A*,"«' EC TT I Z E HST IMilETJIBIEnLS WINKELHUIS De aardbevingen. Deofficieele ver slagen over de aardbeving in Macedonië melden in bijzonderheden dat in het ge heel 1400 huizen vernield zijn, 25 perso nen zijn gedood en 40 ernstig gewond. Te Osmania, in het vilayet Cossovo, zijn 100 huizen verwoest, 6 personen ge dood en 36 gewond te Djouma werden 2 personen gedood en 4 gewond te Raz- lik 2 gedood en 7 gewond te Rodovitsj- ta 1 gedood en 1 gewond te Kotsjana 3 gedood en 1 gewond en te Salonika 1 gedood en 1 gewond. In het vilayet Salo nika zijn alle kazernen vernield. Het Gregoriaansche congres. In de afdeeling voor kerkmuziek deelde Mgr Foucault een stuk mee, dat de echte ver klaring des Pausen bevat, volgens welke eene commissie, onmiddellijk na de slui ting van het congres de volledige model- uitgave van den choraalzang zal voor bereiden. Wanneer eene aflevering de Vatikaansche drukkerij verlaat, zal ze aan de uitgevers worden toegezonden. De uitgevers mogen ze vrij afdrukken, echter onder voorwaarde niets te zullen veran deren. Tot de afwerking der volledige ien Die hoopen, door het volk terrils genaamd, zijn inwendig gloeiend heet en het kooltjes rapen is dus voor die arme isché l'ec*en n'et zon<^er 6evaar* Nabij de fabrieken van de maatschappij Vieille Montagne, te Hollogne-aux- irten pjerres was de kleine Sottiau, het tienja- r0 rig zooutje van eenen mijnwerker aan 'trapen. Plotseling verdween het in eene ze'*" inzakking en naast den gevormden put men zakten de randen in, zoodat de knaap er 4' weldra niet meer te zien was. sdag jjenjge aanwezigen snelden toe, terwijl 'wie* tevens van elders ook hulp aankwam ?er doch wat men ook graafde of schepte, en j hoe diep men ook in den heeten hoop hét zoc'lt' ^et k'nc* was n'et meer te v'nden- dood ^et Par^et dat ter plaatse kwam, heeft, ïeus- om verdere ongelukken te voorkomen, alle verdere opzoekingen verboden, daar dood deze onvermijdelijk nieuwe tnzakkingen lijk I0Uden veroorzaken. >odat Een man,René Vielvoix te Andenne, jk is had, in eenen aanval van jaloezie, vooraf- itraat gegaan door een hevig twisttooneel over het eetmaal, zijne vrouw eenen kogel in iren ^et bchaam geschoten en toen zichzelven mge' »ed°°d' Ant- De vrouw heeft nog lang genoeg ge- tr al leefd, om met eenige woorden te kunnen bevestigen dat de jaloezie van den man j^ED was opgewekt door naamlooze brieven, hiin- d'e baar bij hem deden verdenken van slecht gedrag. Dat bracht hem aan den jjg drank, maakte hem twistziek en bracht hem tot doodslag en zelfmoord, eden De justicie zoekt nu den schrijver van de naamlooze brieven op. wicht; 1 hetf twee De beeldenstorm. Weer hebben oeten eenjge leden van de rechterlijke macht hun ontslag ingediend, uit afkeer van de Her- maatregelen der regeering, die de Chris- traatijtusbeeklen laat wegnemen. M. Grousseau 'kamerlid van het Noorderdepartement, herinnert in een brief den minister van eren, justicie aan de woorden die deze op 20 ie dt Januari 1903 in de Kamer heeft gespro- ïden, ken. Minister Valié antwoordde toen aan lin- een Kamerlid, dat de teekenen van eere- dienst door de regeering wilde laten ver- nic! wijderen uit de rechtszalen, dat de rechts- i na gebouwen niet aan het rijk behoorden, r hel maar aan de departementen. Het was dus veeleer eene zaak die de departementale werkplaten aanging. Kiel M. Grousseau is van oordeel, dat de minister van justicie aan de rechten der lyna- departementale Staten heeft tekort gedaan mandoor zijne daad, die de natie heeft ge en 0! kwetst in hare christelijke gevoelens, plof. Hierover zal M. Grousseau den minister j nieiinterpelleeren. liger, Te Aubenas wilde de voorzitter van de :1 ma-rechtbank het kruisbeeld niet laten weg- kt et nemen. Daar heeft de vrederechter het deziwerk toen laten uitvoeren. Er wordt na- 0 deituurlijk altijd een Judas gevonden. well in de vierde burgerlijke kamer heeft 1 vae maandag een jorg advocaat, op 't oogen- 00«)lik dat de zitting zou beginnen, verklaard ingejdat hij niet zou pleiten zoolang de Chris- U dietusbeelden niet terug op hunne plaats zouden gebracht zijn. Hij voegde er bij ïngi- dat heel de balie protesteert tegen de hou- ;rdajding der magistraten, welke zich hebben kalk- medeplichtig gemaakt aan eene ware hei erels, ligschennis. 1 vet De staking in 't Noorden. Te Tourcoing is de toestand nagenoeg on- was veranderd. Terwijl de staking der weve- me tijen dreigt zich uit te breiden, is die der 3 di wolkammerijen aan 't afnemen. Er zijn nu 8000 stakers. fWÖ In den namiddag hadden tal van inci- orer denten plaats. Benden stakers liepen gfr samen voor de in werking zijnde fabrie ken. Voor de fabriek Tiberghien stonden wac er te 1 ure, toen de werkliê aankwamen, i, ui: wel 1000 stakers. Voetvolk en ruiterij ileid, moesten er meer dan eens tusschenkomen. ame Xe 3 ure had er eene vijandelijke betoo ging plaats voor de spinnerij Leplat. Er die werden een aantal ruilen verbrijzeld. De jroo stakers pogen nog steeds het werk te doen de: stilleggen in deze spinnerij, waar nooit gestaakt werd, daar het loon er goed is. Verscheidene werkliê werden mishandeld, ppei De werkliê van Tiberghien hebben ten knit slotte ook gestaakt, zoodat nu al de weve- e be rijen stil liggen. Er loopen verdachte ke rels tusschen de stakers, reek; Te Rijsel werd de voortzetting der sta- :hie king besproken en werd er geprotesteerd der tegen de aanwezigheid der troepen. tg te 'eye ken ziel' uitgave moeten de oude uitgaven gebruikt worden. De sluitingszitting van het congres was zeer druk bezocht. Kardinalen en diplo maten waren aanwezig. Mgrs. Wilpert en Berchi hielden toespraken. Zaterdag middag hebben de Benedic tinessen van Solesmes den Paus een zelf gemaakt missaal voor de Pauselijke Hoog mis overhandigd. Het congres is boven de hoogste ver wachtingen schitterend verloopen. 3qo kilometers per uur. Uit de Vereenigde-Staten wordt eene nieuwe uitvinding gemeld, die de laatste vooruit gang op spoorweggebied mag heeten. Het betreft een spoorwagen die langs luchtkabels glijdt, welke ondersteund wor den door lichte, doch zeer stevige ijzeren pijlers. Deze wagen kan eene snelheid bereiken van 3go kilometers per uur, eene snelheid waarvan men zich een denkbeeld kan vormen, wanneer men weet dat de gemiddelde snelheid van een spoortrein hier te lande 40 kilometers per uur be draagt. Deze snelheid is het resultaat van de samenstelling der wagens, waardoor hun gewicht niet onmiddelijk op de kabel rails drukt. De uitvinder, sir E. Raeve, een advokaat te Chicago, verzekert dat zijn stelsel niet het minste gevaar voor de reizigers meebrengt. Deze uitvinding zou wel op den 1 April kunnen gedaan zijn. Alen vraagt bekwame meid in het Hótel Krugershof, Aalst. l>ïj de ©i-ven SEPS, koopman in Bouwmaterialen, bij de Vaart, te Aalst. Carton bitumé (geteerde carton voor dakken) van verschillige soorten, tegen voordeelige prijzen. voor velden en weiden, groenten- en lust hoven, te bekomen bij J. De Clercq, gediplomeerd Tuinbouwkundige, Kerk straat, 12, Aalst. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorsel, aan de Statie. op Maandag 25 April 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENSen bevoegdambt. Bij comp- tante betaling wint de kooper 2 "^bij^rÉchtsmachtT" OPENBARE VERKOOPING van aangeslagene nieuwe Koopwaren, beslaande in ELLEGOEDEREN een Paard en een Kar op Kessort. Deurwaarder Jozef DE VOS. te Aalst, zal op Zaterdag 16 April 1904, om 9 uren voormiddag, te Aalst, Groote Markt, aan het nieuw Stadhuis, overgaan tot de openbare verkooping bij rechtsmacht van in beslag genomen meubelaire Voorwer pen, nieuwe Koopwaren, enz., bestaande in Tafels, Stoelen, Keukenkas, Koffers, Stoof, Wekker, hangende Horlogie, Win- keltoog, Keukengerief, enz. Nieuwe Koop waren, zooals gemaakte Kinderkleede- ren en Voorschooten, Manshemdens, Slaaplijven, Cotonette, Voedering Fla- nelle, enz. Verders een Paard en Kar op ressort. Met gereed geld en zonder kosten. OPENBARE VERKOOPING van goede Meerachen, Land, Gebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eens grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Grootmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1339, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M.Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer ii25, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Perre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuw veldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 40ib, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. W® De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop. - i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W® Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ten weste M. Frans Pauwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W® Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. i5 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, deel van meerdere, in het geheel groot 26 aren 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. W® Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorij weg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaarts of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst. Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- dersele en ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Gbysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop jo hiervo- ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. 1 Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Redant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en de kinderen Heyvaert en noord Jufvr. We Raspoet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin deren Van Mulders, west de Straat en noord Jan-Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20centiaren, palende ten ooste de erven Felix De Schaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erven De Coen, ten weste de kinderen Van Sande en ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerketken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkel, gekadastreerd wijk B, nummer 1121, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, We Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Baetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriel Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riel Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op Reygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens en noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Roelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer iii8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. W® Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. We Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop. Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125 met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. W® Raes. Onverpacht. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Breckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en van GOEDE ZA/%ILANDEIV, TE MO OUSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. De Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het perceel land onder koop 5, ten zuide de heeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven Desiré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. no'sjaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Holleslraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruikireding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer i3g, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebraiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moersel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de heeren Van den Bossche en Ringoot. Ver deeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt door de heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot aan 80 fr. 's jaars. Vijfde koop. Eene partij Land, ge legen te Moorse], Houten Kruis, gekada streerd wijk E, nummer 183, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. Gebruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December 1911, aan fr. 35 's jaars. ENKELE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel t© Erpe. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegetn, zal namens wien het behoort, met gewin ran palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen EENIGE KOOP: Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Keizers veldaan de Audenaardsche Kassei, bekend bij kadaster wijk D, nummer 867c, groot 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvr. wednwe van Mr Jan Mabille, ten zuide HF den Notaris Eeman en het Weldadig heidsbareel van Erpe en ten noorde de Rede. Gebruikt door M. Constant de Vidts te Erpe. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 5 lfin. Verblijf Dijnsdag 19 APnl 1904 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Plezantbn Hof, by Mr Raymond Bo- terbergh-De Schutter, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van TUIN en BOUWGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1® koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/t bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2® koop. 21 huizen en Land, te Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in 2 loten. 3e koop. 2 Woonhuizen enz., te Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokeren veld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in 11 loten om 2 uren namiddag, bij den heer Henri DeSaedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid tescheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoeü van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsdag ,9 AP"> '1°* ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. VENDITIE VAN meubelaire Voorwerpen, Landbouwalem, Hooi, Strooi, Mest, Brandhout, 4 Melk koeien, dubbele Ponneypaard en 2 Var kens, te Aalst-Mijlbeke. Groenstraat, ten sterf huize van de echtgenooten De Leeuw Thomas, op Dijnsdag 19 April 1904, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. Slechts ingesteld frs. 10,000. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21 Pr '®°4 telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet A la Mai- son de Commerce, bij den heer Richarq De Stobbeleir.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3