Frankrijk. Uit ter hand te koop. BOUWMATERIALEN Larixen Hopstaken gebouwd HUIS ZAAILANDEN PERCEEL LAND BI TT I Z JEU 2sT WOONHUIZEN Hopstaken (Larixen) Openbare verkooping. Openbare Verkooping. WINKELHUIS De verdachte is vader van 3 kinderen. I Alles wel ingezien heeft heel het spel Nadere bijzonderheden. dat zoo veel moeite koste en tot 7 uren De verdachte heeft nu een ander stelsel duurde, hoegenaamd geen uitslag opge- van verdediging aangenomen. Hij loo chent niet meer, maar zegt enkel dat hij dronken was en volstrekt niet meer weet cho- wat er gebeurt is. Ik weet van niets zegt hij. Helsen is aan de had gekwetst en aan de klink der deur van het huis der misdaad heelt men bloedplekken gevon den. Dit gedeelte der deur is op bevel van het parket uitgezaagd cn zal als be wijsstuk dienen. Toen Laenen, de getuigen waarvan wij zondag spraken, de woning van vader Helsen naderde, na het schot te hebben hooren afvuren, hoorde hij duidelijk zeg gen Oude duivel, nu zult ge toch wel genoeg hebben, hé Naar men uit Zammel verneemt zou men in het huis der misdaad een klee- dingstuk gevonden hebben dat aan den vermoedelijken dader toehoort. In het huis der misdaad heeft men nu, achter de schouw, op den vloer de klak van den verdachte gevonden. Dijnsdag werd er in de woning nog eene huiszoe king gedaan. Het geweer, een afvijzer, dat tot nu onvindbaar was, is maandag namiddag gevonden in de wonig van B..., te Wes- terloo. Naar men verzekert zouden som mige personen het drama hebben bijge- woond. Waaarom spreken die getuigen j niet Vaj De metser Desmedt, 60 jaar, van jy Ingelmunster, nam Woensdag op de foor 1UJ te Kortrijk plaats in een der rijwielen van cy den velodroom, opgericht op de Groote de| Markt. Toen de motor den rijwielmolen orj met eene duizelige snelheid deed draaien, 0j werd de man op den grond geslingerd. 1ai; Hij brak den schedel, derwijze dat de ;ejt hersenen op den grond spatten. De ge- wonde werd naar het stedelijk gasthuis ÏSej gevoerd en stierf er bij zijne aankomst, ijji Een onderzoek werd ingesteld, ten einde L de verantwoordelijkheid te bepalen. In- tusschen werd het gebruik van den molen verboden. -— Maandag heeft de gendarmerie van Thielt te Brugge binnengebracht ter be- ver schikking van het parket, de 42 jarige Ivo 3 Carreel, fabriekwerker aldaar, die, be dronken zijnde, zijne vrouw zoo erg heeft mishandeld, dat zij in stervensnood ver keert. Hij heeft haar onder andere letter lijk den neus afgebeten en in den koolbak uitgespogen. Uit vrees voor den dader hadden de geburen, die het slachtoffer hoorden om hulp roepen, dit ergelijk schouwspel niet durven onderbreken wanneer de gendarmen op hunne verwit tiging ter plaatse kwamen, was de dronk aard nog altijd bezig, zijn bewusteloos slachtoffer te slaan en te stampen... Inbraak. Een persoon drong zondag nacht in de woning van De Boe ver, Beekstraat te Drongen. De vrouw ontwaakte en zag den nachtelijken indrin ger voor haar bc-d staan. De kerel dreigde haar met den dood zoo zij dorst roepen. De vrouw liet zich hier door evenwel niet afschrikken. Zij riep moord waarop hare kinderen kwamen toegesneld. Een harer zonen greep een geweer en schoot het af in de richting van den dief, die middeler wijl langs het openstaande venster ge vlucht was. Men weet niet of deze laatste getroffen werd. Aan de haag zijn vele sporen van bloed zichtbaar. -Een man, die te Dinant ter gelegen heid der bruiloft van zijn broer kanonne- kens afschoot, is dor het springen van een dezer gevaarlijke speeldingen gedood. De stukken metaal hadden zijn hoofd in stuk ken geslagen. Bij de inhuldiging van eene vlag der Catholieke Wacht, die Zondag te Seraing plaats had, werd de groep door een paar honderd socialisten aangevallen. De vlag werd verscheurd, de stok gebro ken, en de gendarmen moesten de orde herstellen. Des avonds werden de wanor ders herhaald. Met al de pleegvormen, die reeds sedert dagen waren aangekondigd heeft de confrontatie, die reeds zulke rucht baarheid had, plaats gevonden. Zij gebeurde in de statie van Erque- lines. De anarchisten, die te Luik werden aangehouden, moesten plaats nemen in eenen wagon van 2® klas, die dan door werklieden werd voortgestooten tot op de grenslijn. Eenige minuten later stapten ook Phi lippe en de Franache magistraten in. De orde- en veiligheidsdienst werd verricht door Belgische en Fransche gendarmen. Philipp had reeds onderweg bekend, te Luik, bij den drogist Kruydelkerke, potaspicraat te hebben gekocht en het aan Lambin te hebben gegeven. De confrontatie duurde van 12 uren 's middags tot 4 uren 20 namiddag. Dan volgden afzonderlijke ondervra gingen. Lambin riep tijdens de onder vragingen tot den onderzoeksrechter Lev- det3 Als gij voortgaat met mij dergelijke vragen te stellen, zal ik niet meer ant woorden. De bom hadde veel beter aan uwe deur gelegen, dan aan die van M. Laurent. In den loop der confrontatie reikte Philipp de hand aan Lambin en zegde Ik beschuldig u nietbij ons zijn geene lafaards. Kom niet over de grens! riep M. Leydet. Gudeflin en Boutet beweren dat het Philipp is, die de bommen plaatste. Wij, gaan zij voort, waren slechts toeschou wers. Kloostervervolging. Te Versailles hebben «Ie zusters van Saint-Vincent-de- Paul het militaire hospitaal verlaten. Eene massa menschen brachten de zusters naar den trein. Aan de statie kregen zij bloe men en werden er gezangen gezongen tot afscheid. Er ontstond gedrang, velen ge raakten onder den voet. Een persoon is in hechtenis genomen. i° Een schoon Renteniershuis met hof- ken gestaan op de Keizerlijke plaats n° 40 thans in huur bij Mr De Becker, Photo- graphe, met voorwaarde. 20 Een schoon Renteniershuis met hof- ken gestaan op de Keizerlijke plaats n° 44 thans in huur met voorwaarde bij Mr Boin-De Lauw. Beide huizen hebben verscheidene bo ven en benedenplaatsen en zijn voorzien van goed pomp en regenwater. De kooper zal het gemak verkrijgen van grond aan te koopen tot vergrooting van den tuin. Voor verdere inlichtingen zich te wen den bij den eigenaar Mr Heyvaert-Moyer- soen Keizerlijke plaats, n° 42. OPENBARE VERKOOPINO van Oude afgebrokon TE AALST. (BOUDE WIJ ft KA. Al n° Deurwaarder Alfred MAIIIEU te Aalst, zal op Maandag 25 April 1904. om 1 uur na middag ten verzoeke en voor 't huis van den heer Benc.dikt Hermans, ondernemer te Aalst Boudewijnkaai. nr4, openbaarlijk verkoopen Oude afgebroken Bouwmaterialen bestaande in bïnoen en buitendeuren, soboone en goede ramen met glas en pompen onlangs nieuwe poort, eiken en deelen balken van 6 ra. 50 lengte deelen roosters van 6 m. 32 lengte, 0,23 x 008, slagbouten, arduinen, deur en venster dorpels, kornissou, ankers, brand hout en meer andere voorwerpen te lang om te melden. Gewone voorwaarden en gereed geld. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorselaan de Statie. op Maandag z5 April 1904, om 2 nren namiddag, door den Secretaris REYNTENSen bevoegdambt. Bij comp- tante betaling wint de kooper 2 ENKELE ZITDAG Zaterdag 23 April 1904, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en van GOEDE ZA/HLANDEIV. TE MO OKSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. De Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar veikoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorse], Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het perceel land onder koop 5, ten zuide de heeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven D=siré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. iio's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Holleslraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer 139, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de heeren Van den Bossche en Ringoot. Ver deeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt door de heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot aan 80 fr. 's jaars. Vijfde koop. Eene paitij Land, ge legen te Moorsel, Houten Kruis, gekada streerd wijk E, nummer 183, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. Gebruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December 1911, aan fr. 35 's jaars. OPENBARE VERKOOPING van goede MeerRclien, Land, Gebouw en Huisje, te Welle, Denderhautem, Nieuwerkerken en Aalst. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkooper., de navolgende goederen te weten Gemeente Welle. Eerste koop. Eene partij Land, ge legen op Idegcmkauter. gekadastreerd wijk B, nummer 1041, met eens grootte van 16 aren 70 centiaren, palende oost en noord M. De Medts, zuid M. Auguste De Neve en west de kinderen Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren De Leenheer, te Welle. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen op Groolmoorterveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1339, groot al daar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide de erven D'Herde, ten weste den Voetweg en ten noorde M. Jan-Bapt. Cooman. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Hofstad, gekadastreerd wijk B, nummer ii25, mei eene grootte van 19 aren go centiaren, palende ten ooste M. Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste M. Van de Putte en ten noorde ook de Straat. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh, te Welle. Gemeente Denderhautem. Vierde koop. Eene partij Land, ge legen op Blokkeveld. wijk B, nummer 295 van het kadaster, met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten oo3te den Voetweg, ten zuide M. Frans Meganck, ten weste de kinderen Perre- man en ten noorde de kinderen Romaan Heyman. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Kiekens, te Denderhautem. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op het Gouden Leeuwveldeken, ge kadastreerd wijk B, nummer 40 ib, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende ten ooste de straat, ten zuide M.Joseph Goos- sens, ten weste de kinderen Fr. Eeman en ten noorde Jufvr. W® De Cock. Gebruikt zonder termijn door M. Pe trus Boterbergh voornoemd. Zesde koop. i5 aren 3o centiaren Bosch, gelegen op den Kwadenaar, wijk B, nummer 660 van het kadaster, palen de ten ooste Jufvr, W® Domien De Cuy- per, ten zuide M. Hippoliet Mesens, ter. weste M. Frans Paüwels en ten noorde de kinderen Van de Velde. Boomprijs fr. x5o. Gebruikt zonder termijn door M. Frans Verleyzen, te Welle. Zevende koop. 37 aren 40 centia ren, land, gelegen op den Kwadenaar, bekend bij kadaster wijk B, nummer 540, palende ten ooste de Straat, ten zuide Jufvr. W" Mertens, ten weste verschei dene en ten ten noorde de kinderen Frans Eeman. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Petrus De Leenheer. Achtste koop. 15 aren 68 centiaren Meersch, gelegen op het Wildebeekveld, •ieel van meerdere, in het geheel groot 26 aren 98 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, nummer 1245, palende de heel heid oost Jufvr. We Langelet, zuid de Straat, west M. Frans Verleyzen en noord M. Victor De Leeuw. Gebruikt zonder termijn door M. Fe lix De Leenheer te Welle. Gemeente Nieuwerkerken. Negenste koop. Een Gebouw met Poort dienende voor Schuur en een deel Tuin, gestaan en gelegen aan de Dorp plaats, bekend bij kadaster wijk B, num mer iic, groot aldaar i3 aren 80 centia ren en volgens meting groot 14 aren g5 centiaren, palende ten ooste het Pasto- reelhuis, ten zuide M. Jan Sonck en de kinderen De Gheest, ten weste de Straat en ten noorde de Pastorijweg. Verdeeld in twee deelen eerste lot 7 aren 19 centiaren Tuin, ten noorde of langsheen de Pastorijweg. Tweede lot, 7 aren 76 centiaren Tuin met Landgebouw, zuidwaaris of langs heen den eigendom van M. Sonck en de kinderen De Gheest. Onverpacht. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1440, groot i5 aren 20 centiaren, palende oost het goed onder koop i3 hierna, zuid M. de Graaf de Ruddere west M. Scheerlinck en noord de Brilkauterbaan. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Em. Van den Brulle, te Nieuwer kerken. Elfde koop. Een perceel Meerscb, gelegen op Grootendries, wijk B. nummer 1296A van het plan kadastraal, met eene grootte van 3i aren 3o centiaren, palende ten ooste de kasseide, ten zuide de kinde ren Van den Brulle en ten weste de Burgerhospitalen van Aalst, Gebruikt zonder termijn door Em.Van den Brulle. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen op den Eekbosch, bekend bij kadaster wijk B, nummer i383, met eene grootte van 73 aren 20 centiaren, palende ten ooste en ten noorde M. Graaf de Rud dere, ten zuide M. de Doktor Van Lon- dersele en ten weste de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle en M. Gustaaf Ghysens, te Nieuwerkerken. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Brilkauter, gekadastreerd wijk B, nummer 1439, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste M. Karei Sterck, ten zuide M. Graaf de Ruddere, ten weste het goed onder koop 10 hiervo ren en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen Van den Brulle. Nog Gemeente Welle. Veertiende koop. 28 aren 60 centia ren Land, gelegen op Grootmoortelveld, gekadastreerd wijk B. nummer i32ib, palende oost M. Alfons Redant, zuid de Straat, west M. Felix De Leenheer en ae kinderen Heyvaert en noord Jufvr. We Raspoet. Gebruikt zonder termijn door voor noemden heer Felix De Leenheer. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Wildebeekveld. bekend bij kadaster wijk B, nummer 873, groot al daar i3 aren 60 centiaren, palende oost Jufvr. Camilla Van Mulders, zuid de kin deren Van Mulders, west de Straat en noord Jan-Bapt. Van den Eynde. Gebruikt zonder termijn door de kin deren Petrus De Leenheer, voornoemd. Zestiende koop. Eene partij Land, gelegen op 't Abeelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 961, groot 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Storm, ten zuide M. Richard Van der Heyden, ten weste M. Amand Van den Storm en ten noorde de kinde ren Van de Velde. Gebruikt zonder termijn door voor noemde kinderen De Leenheer. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Zeventiende koop. Eene partij Land, gelegen op Grootbroekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1089B, met eene grootte van 63 aren 20 centiaren, palende ten ooste de erven Felix Do Schaepdryver, ten zuide het Baantje en daarover de erver. De Coen, ten weste de kinderen Van Sandeen ten noorde de Baan. Onverpacht. Verdeeld in oost- en westhelft. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Kleinmolenveld, wijk C, num mer 36o van het kadastraal plan, aldaar groot 16 aren 90 centiaren, palende ten ooste M. Theophiel Muylaert, ten zuide den Arme van Nieuwerketken en de er ven Callebaut, ten weste den Arme van Aalst en ten noorde de Kassei. Onverpacht. Negentiende koop.Eene partij Land, gelegen op den Kraaiwinkelgekadastreerd wijk B, nummer 1121, met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, palende oost Jufvr, We Schandevyl, zuid M. J.-B. Meganck, west Jufvr. Melanie Meganck en noord Alfons Van den Broeck als ge bruiker. Gebruikt zonder termijn door de kinde ren Elskens en M. Joseph Baetens, te Nieuwerkerken. Twintigste koop. Een perceel Land en een deel Grond dienende voor los, ge legen op het Molenveld, bekend bij ka daster wijk C, nummer 704B, met eene grootte van 22 aren 80 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van den Hende, ten zuide met den Los aan M. Alfons Pi- ron, ten weste M. Cyriei Van Landuyt en ten noorde verscheidene. Gebruikt zonder termijn door M. Cy riei Van Landuyt, te Nieuwerkerken. Eenen twintigsten koop. Eene partij Land, gelegen op Reygersveld, gekada streerd wijk B, nummers 1081 en 1082, met eene grootte van 16 aren, palende oost den Arme van Aalst, zuid den Ar me van Nieuwerkerken, west M. Alfons Lievens en noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door MM. Isi- door Roelandt en Joannes Moy, te Nieu werkerken. Twee en twintigste koop. 17 aren 3o centiaren Land, gelegen op het Groot broekveld, bekend bij kadaster wijk C, nummer iii8d, palende ten ooste de Burgerhospitalen van Aalst, ten zuide Jufvr. We Breys-Van Vaerenbergh, ten weste de erven Nooy en ten noorde M. Louis Callebaut. Gebruikt zonder termijn door Jufvr. W® Ringoot, te Nieuwerkerken. Drij en twintigste koop.Een Huisje, gestaan en gelegen op Kleinderbeek, be kend bij kadaster wijk C, nummer 770c, groot aldaar 70 centiaren, palende oost Frans De man, zuid M. Verhulst, west het Baantje en noord het goed onder koop 25 hierna. Verhuurd bij de week. Stad Aalst. Vier en twintigste koop. Eene partij Land, gelegen op Kleinen Hoezenkau- ter, bekend bij kadaster wijk B, nummers 123 en 125, met eene grootte van 26 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half Kauterbaan, ten zuide M. De Wolf, ten weste de erven van Joannes Van Lan duyt en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt zonder termijn door M. Frans De Clercq, te Nieuwerkerken. Nog Gemeente Nieuwerkerken. Vijf en twintigste koop.Een perceel Boomgaard, gelegen op Kleinderbeek, gekadastreerd wijk C, nummers 768 en 676 met eene grootte van 45aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten weste het Baantje, ten zuide verscheidene en ten noorde M. Alfons Lievens en Jufvr. W« Raes. Onverpacht. TWEEDE ZITDAG Zaterdag a3 April 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Voor nadere inlichtingen vervot ge men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris EEMAN, ofwel ter studie van de Notarissen Brkckpot, en De Windt te Aalst en Van Oudenhove, te Denderhau tem. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE IIOFrtTADE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEEMTE IIOFSTADE. Een parceel Land, gelegen op «Ie Melk- spinne, gekadastreerd wyk A, nummer 362, met esne grootte van 20 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Van [lauwer- meiren, ten zuide aan den heer Camillas Hofman, ten weste aan den heer Lemmens ea ten noorde aan Jufvrouw weduwe Hofman. Gebruikt door Jufvrouw Weduwe Hofman- Van Hanwermeiren, ZITDAGEN: Mei 1904, Instel Dijnsdag 10 Verblijf Dyusdag 17 ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Hut Kkizkrshof, bg den heer Benott Van der Haegken, te Hofstade, Steenweg, n&bjj het Dcrp. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid te scheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen,onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. DERDE EN LAATSE ZITDAG Dijnsdag 10 Mei 1904, ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aaa de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING: van TUIN en BOUWGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis, te Aslst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/t bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2® koop. 21 huizen en Land, te Aaist-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in 2 loten. 3e koop. 2 Woonhuizen enz.,: t« Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokerenveld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in 11 loten. Z—S„°„nS6g^! April .904. om 2 uren namiddag, bij den heer Hbnri De Saedkleer, te Aalst, Nieuwstraat. Vend it ie van HOOO TE AALST, Vaartkaai, door 't ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, op Vrijdag 22 April 1904, om 2 uren namiddag. Door het ambt van den Notaris, DIJ PAUW. te Aalst, van twee Huizen, te- Erembodegem, aan den Geeraardsbèrg- schen Steenweg, bewoond bij Frans Bockstael en Alfons Van Vaerenbergh. Instel 26 April, Verblijf 10 Mei 1904, om 3 uren namiddag, ter herberg In de Blauwe Bloemkool, s bij J.-B. De Pierre, Geeraardsbergschen Steenweg, 198, te Aalst. Door het ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, ten huize van Mr Mi chel De Stobbelcir, tapissier, Kapelle- straat, 2, te Aalst, van nieuwe Koopwa ren, als Behangpapieren, Toile cirée, Li noleum, Stores- en Gordijnengoed, Fran- ges en allerhande artikels van Tapissier- en Garnierdershandel, op Maandag 25 April 1904, om 8 uren 's morgens, en desnoods volgenden dag. OPENBARE jVERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, aal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. Slechts ingesteld its. 10,000. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21 ^Pn' '9°4 telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet A la Mai- son de Commerce, bij den heer Richarp De Stobbbleik.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3