d 3 Frankrijk. Engeland. Larixen Hopstaken buitschland. Zweden en JVoorwegen. La Centrale Africaine La Centrale Beige gebouwd HUIS HTJIZEN PERCEEL LAND HUISMEUBELEN HUIS Hl EU BELS WOONHUIZEN Openbare verkooping. WINKELHUIS VI Een lijk in eenen beirput. Zon dag morgend werd in een huis der St- Lievenslaan te Gent, met verwondering vastgesteld dat de meid schielijk ver dwenen was. Men dacht eerst dat het meisje ergens in de buurt was blijven klappen, doch daar ze niet terugkeerde, werd men ongerust. Men begon opzoe kingen te doen en bemerkte dat de steen van den gemakput, welke in den hof ligt, was opgelicht en ongeveer een meter ver plaatst. Aan de policie werd hiervan kennis gegeven en men onderzocht den put, zonder eenig gevolg nochtans. Maan dag morgend deed de policiecommissaris den put ruimen en men vond er het lijk in der ongelukkige meid. Alles laat ver onderstellen dat het meisje, dat 27 jaar oud is, zelfmoord gepleëgd heeft. Men 'kan evenwel niet gissen, welke de drijf veer is der wanhopige daad. Een geval van slaapziekte te Antwerpen.Er is thans werkelijk een lijder aan de vreeselijke slaapziekte in behandeling in het St Camiliusgasthuis. 't Is een man, onlangs uit Congo terug gekeerd en zijn geval verwekt in de ge neeskundige wereld de levendigste be langstelling. Er bestaat geen hoop, hem te redden en de dood is maar eene kwestie van dagen. De lijder is 24 jaar oud, onlangs uit Congo aangekomen en op 21 Januari opgenomen in het gasthuis. Zijn geval is des te deerniswekkender, daar de eerste verschijnselen zijner ziekte deden vermoeden dat hij dronk en men zijne opgewondenheid aanzag als opstand tegen de tucht ook werd hij, om zijne oversten te hebben bedreigd, afgezet en naar huis gezonden. Men heeft nu de overtuiging dat hij toen reeds ziek was en men weet nu dat hij, den dag dat hij tegen zijne oversten in opstand kwam, hoogstens twee glazen bier had gedronken. Sedert zijne intrede in het gasthuis heeft de ziekte vreeselijke vorderingen ge maakt. De man slaapt voortdurend hij slaapt liggende, staande, gaande zelfs als hij eet valt de slaap hem op het lijf. Hij antwoordt soms op de vragen die men hem stelt, maar de uitspraak is moeilijk, de oogleden vallen toe en de ongelukkige slaapt voort. Met den dag slaapt hij meer en meer hij is zeer gevoelig en een speldeprik doet hem ontzaglijk lijden. Het schijnt dat hij de ziekte heeft overgehaald van zijnen boy, die er door aangetast was. In hetzelfde gasthuis ligt er een ander lijder, die blijkbaar door dezelfde ziekte is aangetast, ten minste hij vertoont al de eerste verschijnselen ervan. 't Is een stoombootkapitein, die in Congo gevaren heeft en die sedert een drietal weken in het gasthuis ligt. Ook bij hem is de uitspraak traag en het denk vermogen zwak en over heel het lijf is hij bedekt met branduitslag. Ook dit geval wordt met de meeste aandacht gevolgd. Het parket van Antwerpen heeft een onderzoek geopend naar aanleiding van een zeer erg geval dat zich te Ber- chem heeft voorgedaan. Een jongenfje van 10 jaar moest wor den geopereerd voor eene polype in den neus door twee dokters niet te Ber- chem wonend. De kleine jongen is, toen hem de chlo roform werd toegediend bezweken. M. de rechter Maquinay is g last met het onderzoek en heeft twee wetsdokters gelast met de lijkschouwing. 't Is het gekerm der ouders, dat de buurt in opschudding bracht, zoodat ook de politie er van hoorde en de politie commissaris van Berchem den vader en den grootvader van 't kind kwam onder vragen. dag middag ging hij dit beproeven. Eens- 1 vangene en veroordeeld tot verbanning, klaps ontplofte zijn koeks 1, zoo geweldig met eene juffer van groote familie, gravin dat de ruiten aan stukken sprongen en de Kernoël. Men weet niet wat de jonge Zondag morgend zijn verschillige ge tuigen gehoord in het kabinet van den onderzoeksrechter, ondez ander de vader van het gestorven knaapje. Een pijnlijk tooneel had plaats toen verscheidene familieleden in het kabinet aanwezig waren allen weenden en de ontroering greep eenieder aan. Men begrijpt voor welke kiesche taak M. Maquinay staat, naar aanleiding van dit ongeluk, hetwelk ook in onze genees kundige wereld de grootste opschudding teweeg gebracht heeft. De lijkschouwing heeft Maandag plaats gehad door de wetsdoctors Van Bever en Balieu en den heelmeester Bremken. De kwestie zal zijn van te weten of men den knaap eene te groote dosis chloroform heeft toegediend. Zooals men ziet een zeerkiesch vraagpunt, over het welk onbevoegden onmogelijk een oor deel kuunen uitspreken. Het slachtoffer is een eenig kind,klein zoon van den gekenden hofboüwkundige Bourlard. In geneeskundige kringen deed men opmerkingen dat in Engeland niemand met chloroform mag werken, die daartoe geen bijzonder diploom bezit. Het is niet de eerste maal dat zulke ge vallen zich voordoen. Over eenige jaren is te Gent eene jonge vrouw in dezelfde omstandigheden gestorven. (Handelsblad.) Voortgaande op een middeltje, door een dagblad meegedeeld, om eene scheikundige operatie te doen, heeft een inwoner der Van Arteveldestraat te Ant werpen het leelijk moeten bekoopen. Hij had namelijk in een dagblad een middel zijn aangezicht ernstig verbrand werd. Hij wordt in zijne woning verzorgd. Die zal nog eieren gaan maken In de gemeente Vlamertinge woon den op eene kleine hoeve de echtelingen Verraes, die nog maar 2 jaar getrouwd zijn. De man, die sedert eenige weken aan den drank is, moest hierover van wege zijne vrouw menige verwijten hooren en dan sloeg en mishandelde hij haar. Nu Zondag misten de hoevebedienden hunne meesteres. Zij gingen zoeken en vonden haar, met haar kind van 8 maanden in den waterput verdronken. Terwijl de ge- buren de lijken ophaalden, kwam Verraes stomdronken de hoeve opgezwijmeld. Verledene week, in de St. Amands- kerk te Rousselare. moest een koppel trou wen, en moest ongetrouwd de kerk velaten bij gebrek aan getuigen. Zondag avond werd de wijk ge naamd a de Ham te Mechelen in op schudding gebracht door een bloedig tooneel. Het huis 43 in de Blaasbalgstraat is bewoond door de weduwe Van Alpen, 45 jaar oud. Deze ontving dikwijls het bezoek van den genaamden Jos. Bulens, weduwenaar, die haar onophoudend hu welijksvoorstellen deed. Dit was Zondag avond andermaal het geval. Bulens wilde kost wat kost dat de we duwe zijn voorstel aanvaarde doch deze weigerde vlak af. Er ontstond daarna tusschen beide een twist aangaande eenen ring en de bezoeker, die zeer opgewonden was, ging aanstonds tol daden over. Hij pakte een mes dat op de tafel lag en bracht er de vrouw vier steken mee toe in den rug, waarna hij de vlucht nam. Op het hulpgeroep van het slachtoffer kwamen de geburen oogenblikkelijk toe- geloopen en verleenden de weduwe Van Alpen alle mogelijke verzorgingen terwijl de policie werd verwittigd. M. Louckx, ondercommissaris, was spoed.g ter plaats en begon onmiddellijk een onderzoek. Een geneesheer werd ont boden en er werd bestatigd dat de wonden met eene buitengewone kracht waren toe gebracht. Men hoopt nochtans het slacht offer te redden. Verschillige agenten werden gelast den dader op te zoeken en men vond hem in eene herberg in de Augustijnestraat. Hij werd onmiddellijk aangehouden en na eene eerste ondervraging naar de gevan genis gebracht. Maandag namiddag heeft hij zich aldaar door verhanging het leven benomen. Een hondertal studenten te Leuven heeft Donderdag eene samenscholing ge houden voor eenen schouwburg, om te protesteeren tegen de toelating, door de overheid gegeven aan eenen reizenden tooneeltroep, om hier een zedeloos stuk te komen spelen. Er werd gefloten en ge zongen, en de policie moest de straat afsluiten. Een student werd opgebracht. Een boterhandelaar. die met zijne metocyclette door de gemeente Grace- Berleur reed, botste met zooveel geweld tegen eenen voorbijrijdenden tram, dat hij op den slag dood bleef. Zaterdag namiddag, ten half 5, heeft men te Fleurus eene aardschudding waargenomen. Zij was zoo duidelijk voel baar, dat de inwoners hunne huizen uit vluchtten, vrcezend, deze boven hunne hoofden te zullen zien instorten. Gelukkig heeft zich geen enkel ongeval voorgedaan. 't Is overigens ook mogelijk dat hier slechts kwestie is van een plaatselijk ge val, zooals er veel voorkomen in mijn streken. Misschien is er niets geweest dan verzakking van verlaten mijngangen. Te Gilly waren twee werklieden be zig met het herstellen van den electrieken geleiddraad der alarmbel, in de mijn Houillères Unies. Door zich te mijden voor het neervallen van eenige steenen, verloren zij het evenwicht en vielen op eenen planken vloer, een tiental meters lager, terwijl 't neerstortende steenen op hen regende. Met veel moeite werd een hunner dood en de andere doodelijk ge kwetst opgehaald. Een spoorwegbediende te Luik had eene bougie laten vallen in het strooi van eenen wagon, waarin 6 koeien cn 2 veerzen moesten vervoerd worden. Dit gebeurde in de statie van Kindenpois Er ontstond brand en hij gaf aanstonds het alarm, terwijl hij zijn b_st deed om de dieren buiten te drijven. Een dei veerzen brak de pooten en moest afgemaakt wor den. De andere kregen zware brand wonden. In eene verlaten steengroef te Di- nant werd het lijk van een 7ojarigen persoon, met eene kogel wonde aan het hoofd, gevonden. Men meende eerst dat hij zich had gezelfmoord maar, daar er geen wapen in de nabijheid te vinden was, bleek het weldra dat hij het slacht offer eener misdaad moet zijn. Hij had overigens, uit hoofde van zijn twistziek karakter, veel vijanden. Automobielongeluk. Te Croix, op den grooten weg, reed gisteren M. Henri Dilieux met zijne automobiel. Uitwijkend voor een ander rijtuig, kon hij het zijne niet bedwingen,gezien de verkregen snel heid. Hij kwam op het voetpad terecht en wierp vier personen om, die alle vier zeer erg hekwetst werden. Een van hen moest aanstonds een been worden afge zet. De automobiel vloog in eene gracht, waar zij nog ligt. Dilieux is slechts licht gekwetst. Zonderling huwelijk. Maandag te Riom het huwelijk voltrokken tuj vrouw tot dit huwelijk heeft doen be sluiten. Natuurlijk had dit buitengewoon huwe- lijk veel volk gelokt. De procureur der republiek woonde de plechtigheid bij. Te Brest is Maandag eene mis van boete gecelebreerd, om te protesteeren tegen het wegnemen der Christusbeelden uit de rechtszalen. Talrijke advocaten, met den stokhouder en de leden van den raad der orde aan 't hoofd, woonden de mis bij. Een spion. Te Malzeville, bij Nanzy, is zekere Dive in hechtenis ge nomen, die zich uitgaf voor een koopman in voeder, maar in werkelijkheid een ge vaarlijk spion moet zijn. Bij eene huis zoeking in zijne woning moet men verschillende stukken en fotografies van vestingwerken ontdekt hebben. In de rechtszaal. Te St-Etienne is Vrijdag voor de burgerlijke rechtbank een incident voorgevallen, wegens de verwijdering van "het Kruisbeeld uit de rechtzaal. De advokaat Germain, die moest plei ten betuigde zijn leedwezen over de afwe zigheid van het Kruisbeeld, stelde zijne stukken aan den voorzitter ter hand en ging heen. Soldatengevecht. Te Southampton hebben in den nacht van Vrijdag op Za terdag soldaten, die op het punt stonden naar Indië te vertrekken, grove wanorde lijkheden gepleegd. Zij waren ontstemd, omdat een paar kameraden de doos in waren gegaan. Te middernacht braken zij uit de kazerne los. Daarop togen zij de stad in. links en rechts vernielende. Ten slotte kwam het tot een scherp ge vecht met de policie, die meester van het terrein bleef. OPENBARE VERKOOPING van 8000 te Moorsel, aan de Statie. op Maandag 2 Mei 1904, om 2 uren na middag,door den Secretaris REYNTENS en bevoegd ambt. Bij comptante betaling wint de kooper 2 tje gelezen om eieren te maken Maan- schen den genaamden Goudchoux, ge- Groote erfenis. Eene werkvrouw van Drielakermoor heeft onverwachts eene een erfenis gekregen van twee millioen mark. De gelukkig'-, vrouw Prüger, had hare jeugd te Koblenz gewoond en daar kennis gemaakt met den toenmaligen boekhouder der bank. Zij verkeerde eeni- gen tijd op zeer vertrouwelijken voet met hem maar toch kwam het tot geen huwe lijk De boekhouder kreeg later eene groote erfenis. Thans is hij overleden, een aantal millioenen nalatend. Hij was onge trouwd gebleven en heeft nu eenige per sonen tot erfgenamen aangesteld, waar onder zijne vroegere vriendin, vrouw Prüger. Deze bekomt als haar deel twee millioen mark en een deel in de inkomsten van uitgestrekte goederen. De vrouw neemt het zeer kalm op, maar zal zich nu toch a n'lüttjet baten anners inrichten zegt zijn. Asschenregen. - Op den omtrent 1000 meters hoogen, in zuid-westelijk Noorwegen gelegen, Haukelis&ter is er eene vijf centimeters dikke aschlaag ge vallen op de sneeuw. Deze asch komt naar alle waarschijnlijkheid uit IJsland, waar dus eene vulkanische uitbersting zou hebben plaats gehad. Men kan dus de eerste berichten uit IJsland, welke wegens gebrek aan telegrafische verbin ding eerst binnen eenige dagen te ver wachten zijn, met belangstelling tegemoet zien. Het is overigens niet de eerste maal dat vulkaanasch van IJsland naar Noor wegen overvliegt. Société Anonyme, Alost. MM. les actionnaires sont convoqués en assemblée générale ordinaire et statu taire le Lundi 9 Wai prochain, 4 i5 heu- res, 4 la Bourse d'Amsterdam, Grand' Place, 4 Alost. ORDRE DU JOUR i° Rapports du Cunseil d'Administra tion et du Collége des Commissaires. 20 Bilan au 3i Décembre igo3. Ap probation. 3° Nominations statutaires. 4° Divers. Pour assister 4 l'assemblée MM. les actionnaires doivent se conformer 4 l'art. 29 des statuts. Les dépóts seront regus ou siège social, rue Haut Rempart et chez MM. De Coen et Cie, Banquiers, rue Neuve, 4 Alost. Société Anonyme Alost. MM. les actionnaires sont convoqués en assemblée générale ordinaire et statu taire le Lundi 9 Mai prochain, 4 i5 heu- "res, 4 la Bourse d'Amsterdam, Grand' Place, 4 Alost. ORDRE DU JOUR i° Rapports du Conseil d'Administra tion et du Collége des Commissaires. 2° Bilan au 3i Décembre 1903. Ap probation. 3° Nominations statutaires. 4° Divers. Pour assister 4 l'assemblée, MM. les actionnaires doivent se conformer 4 l'ar- ticle 27 des statuts. Les dépots d'actions seront re^us au siège social, rue Haut Rempart et chez MM. De Coen et C'e, Banquiers, rue Neuve, 4 Alost. OPENBARE VERKOOPING van een onlargs nieuw en van GOEDE ZA41LANDEIV. TE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. Db Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het perceel land onder koop 5, ten zuide de heeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven Desiré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. iio's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen te Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer i3g, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de heeren Van den Bossche en Ringoot. Ver deeld in noord- en zuidhelft. Gebruikt door de heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot aan 80 fr. 's jaars Vijfde koop. Eene partij Land, ge legen te Moorsel, Houten Kruis, gekada streerd wijk E, nummer 183, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. Gebruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December 1911, aan fr. 35 's jaars. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 7 Mei 1904, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. salontapijt, waschmachien, naaimachien, 2 toogen, loketten en groote glazenkas weegschaal met gewichten, lessenaar, bank, ijzeren tafel, waschkuipen, keuken- gerief en meer andere voorwerpen, verders nog eene hoeveelheid flesschen Bordeaux wijn. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid tescheiden, in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door Da CWcq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, te zamen aan fr. 20.75 ter week. DERDE EN LAATSE ZITDAG Dijnsdag 10 Mei 1904, ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING vau een goed XE HOFHTADE. Da Notaris DE GHEEST, ta Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEEMTE HOFSTADE. Een perceel Land, gelegen op de Melk- spinne, gekadastreerd wijk A, nummer 362, met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, palende ton ooste aan Jufvrouw Van Hauwer- meiren, ten zuide a;»n den heer Camillas Hofman, ten weste aan den heer Lammens en ten noorde aan Jufvrouw weduwe Hofman. Gebrnikt door Jufvrouw Weduwe Hofman- Van Hanwermeiren ZITDAGEN ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Keizershof, b bij den heer Benoit Van der Haeghen. te Hofstade, Steenweg, nabij het Dcrp. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van en Mercerienrtikele, te AALST, Leopold straat De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Maandag 9 en Dijnsdag 10 Mei 1904, telkens te beginnen om 8 uren voor middag ten sterfhuize van Jufvrouw Ren- ders-Speeckaerl, te Aalst, in de Leopold- straat, in het openbaar verkoopen Koopwaren als gemaakte kléederen, rokken en blousen, callecons, corsets, cols, saijetten, knoppen, watte, hemden, koussen, handschoenen, tafellakens, ser- vietten, handdoeken, gordijnen, toilet zeepen, in een woord al wat den merce- rieartikel aangaatverders ook eene groote hoeveelheid ellegoederen, voedering, satinetten, enz. Huismeubelen Bedstoel en lavabo in accajou, bedstoel in notelaar buffet, sopha, zetels en stoelen in acajou, twee tafels, 2 fauteuils, canape, 6 stoelen en porte-manteau pich pin ronde en andere tafels, zetels en stoelen, grooten spiegel, suspension, groote kleerkas, andere kas sen, jacht, kachels schouwgarnituren, pendule, regulateur, porceleinen tafel servies voor 12 personen koffieservies in porcelein kristalen wijn- en bierglazen Bij uitscheiding van bedryf OPENBARE VERKOOPING vau LANDBOUW ALEM, BEESTIALEN, STROOI en HOOI, TE VLIERZELE, Oordegemsehestraat. De Deurwaarder DE VOS, te Aalst, zal op opvangst van den Notaris DE VUYST, te Borsbeke, ten aanzoeke en hoeve vac Dame Hortensia Van Ronse, weduwe van Engbl- bbRt Verlkten, landbouwster, te Vlierzeb, Oordegemachestraat, openbaarlijk verkoopen, op Dijnsdag 3 Mei 1904, om 9 uren voormid dag Huismbubels Aard- Steen- en Gleiswerk, Telloeren, Potten, MarmitteD, Melkpotten en Teelen, Lijsten, Lantaarns, twee Jachten, Tafels, Stoelen. Flesschen, Haagscheer, Land- draad, Waschkuip en Stoel, Spinnewiel, Moeillie, Buidels, ledige Zakken, Vleesoh- blokken en Knip, Melkknipen, Kern en ver dere mobilaire Voorwerpen Landbouwalbm 2 Treemkarren, 1 Stort- kar, Aalstnkken en Bak, Ploeg, Aardappels- beer, Eggens, Rolder, Aalpomp en Goten, Raapinolen, Wanmolen, Voituur Harnassnnr en andere, Kussens, Zadel, Omscheiers, Vig- genren, Varkensbakken, Snijpaard, Kruiwa gen, Ladders, Spaden, Braken, Reeken, Gaf fels, Vlegels, enz. Bkestiai.kn 1 schoon Merriepaard, 3 be- kalfde Kooien, 1 bekalfde Vaars, 1 jong Rnnd, 1 Kalf en 1 jonge Hond. Verders 3000 kilogr. Roggenstrooi, 3000 kil. Tarwestrooi, 3000 kil. MastelninBtrooi, 1000 kil. alldrbeste Hooi, Schaafbank, Tim mer- en Gareelmakersgerief, Zagen, Schelf- bonten, eene groote hoeveelheid eiken Brand hout en Spinsen en verders gerief. De koopen tot 5 franken moeten comptant betaald worden. De Beestialen zullen om 12 uren juist Ter- kocht worden. OPENBARE VERKOOPING van TUIN en BOUWGROND, te AALST en EREMBODEGEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/t bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. 2e koop. 21 huizen en Land, te Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a10 c., verdeeld in 2 loten. 3e koop. 2 Woonhuizen enz., ta Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokeren veld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in 11 loten. om 2 uren namiddag, bij den heer Henri DeSaedeleer, te Aalst, Nieuwstraat. Door het ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, van twee Huizen, te Erembodegem, aan den Geeraardsberg- schen Steenweg, bewoond bij Frans Bockstael en Alfons Van Vaerenbergh. Instel 26 April, Verblijf to Mei 1904, om 3 uren namiddag, ter herberg In de Blauwe Bloemkool, bij J.-B. De Pierre, Geeraardsbergschen Steenweg, 198, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. Slechts gebracht op frs. 14,950. LAATSTE ZITDAG Donderdag 5 Mei 1904, telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet A la Mai- son de Commerce, bij den heer Richarb Db Stobbeleir.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3