Gare la bombe pour le ir Mai pour Salut, Justice et Fraternité. De brief werd aan de agenten meêge- deeld, maar toch beschouwde men de zaak als eene grap. Frankrijk. Etablissements Smits &Cie MERRIEP AARD WERKMANSWONINGEN Zaailanden en Meersch PERCEEL LAND gebouwd HUIS HUISMEUBELEN HTJIZEIT WOON HU I Z E IV Openbare verkooping. WINKELHUIS tigde prijs. Dus wel asindacht nemen op schoten op haar gelost. Deze werd aan- het echte mark De Kempenaar, welk gehouden en ondervraagd en in de statie Frs2 25 de liter moet verkocht worden, i van Jemappes aan den statieoverste gele- 'in den veledroom te Brnssel, heeft I verd. Hij is geboortig van Nimy, maar zondag, tegen den avond, een jongeling, behoort tot bestuurbataljon, en ts in gar- die een motocyclet op de proef bereed, met eene snelheid van 40 tot 5o kilome ters, zich den schedel te pletteren geval len.' Hij werd voor dood opgenomen. Prins Albert houdt van automobiel- rijden. Meestal rijdt hij met maar som tijds ook zonder zijn chauffeur. Een dezer dagen was hij zoo met zijne gemalin, prinses Elisabeth in de Tervurendreef, toen eensklaps door een ongeval aan het mecanisme zijn rijtuig bleef staan. Hij sprong er uit en, geholpen door een klei nen boerenjongen, die hem emmers water aanbracht, werkte hij twee uren lang om het toestel in orde te brengen, terwijl de prinses geduldig naast den weg wachtte. In den nacht van zaterdag op zon dag braken de trossen af van de stoom boot Monomoy, waarmede het schip aan de kaai, afdak 18, was vastgemeerd. Het gevolg daarvan was dat het schip door den vloed van de kaai wegscheerde. Een politieagent, die het gevaar er van zag, begon alarm te blazen. De waker van boord, zekere André Jenssen, 67 jaar, kwam zien wat dit alarm te beduiden had en ging op de loopplank staan waar mede men van de kaai op het schip toe gang had. Doch inmiddels ging het schip meer en meer van de kaai, en eensklaps had de plank geen steunsel meer en viel in de Schelde, den waker meesleepende. De man werd niet meer weergezien, zoodat mag aangenomen worden, dat hij verdronken is. De stuurman gewekt door het gerucht, zag het gevaar, en liet oogenblikkelijk de twee ankers uitvallen, anders ware zeker het schip nog andere ongevallen overko men. Eene ontmoeting tusschcn veesmok kelaars en douaniers te Ertvelde, wordt door een blad van Gent, volgender wijze verhaald Vrijdag nacht had de toldienst eene dubbele loerjacht ingericht. De wegen en velden waren op alle punten en op ver- scbillige afstanden met douaniers bezet. Te Ertvelde, op de wijk Rieme, hadden de tolbeambten zich achter groote oude tronken verschanst. De verkenners der smokkelaars noch de speurhonden hadden de hinderlaag ontdekt en 't signaal dat de baan vrij was, werd gegeven. Hierop stormde eene groep smokkelaars met zes koeien binnen. De tolbeambten Bolle en Figarreux sprongen uit hunne schuilhoeken. Do smokkelaars sprongen op hunne beurt met de kudde in de beek der Rieme. Spoedig was de overkant bereikt. Nu begon eepe dolle vaart met de kudde over de velden. Vooraleer de douaniers den overkant bereikt hadden, was de kudde met de smokkelaars een eind voor. De tolbe ambten gaven echter de jacht niet op. In de verie hadden de speurhonden een nieuwen douanenpost ontdekt. De smok kelaars namen weer door de grachten eene nieuwe richtingen eene nieuwe dolle jacht begon. In het springen over de grachten had eene koei zich de pooten bezeerd en moest achterblijven. Zij werd door de douanen aangeslagen. Na uren jacht hebben de tolbeambten het opgegeven. De smokkelaars zijn on gekend. Drama in een kasteel. Twee dieven doodgeschoten. Inden nacht van Zondag op Maandag waren dieven gekomen op het kasteel Terleenen-bij- Budingen (Thienen), dat op 20 minuten van alle andere woningen afgelegen is. Het bestaat uit eene brouwerij,eene hoeve en verdere bijhoorigheden, het alles door een loopend water omringd. De dieven hadden zich reeds meester gemaakt van een aantal kalkoenen, fe zanten, enz., die zij doodden en aan hunne meêplichtigen overreikten, welke deze langs eene brug, door hen over de gracht gelegd, buiten het kasteel brach ten. De eigenaar door het geluid der elec- trische bel verwittigd, kwam met zijn Lefaucheux gewapend op de binnen plaats en, zich achter eene kar verber gend, schoot hij op de dieven. Deze beantwoordde zijn eerste schot, doch zonder gevolg. De eigenaar schoot opnieuw en ditmaal werden twee der dieven in het hoofd getroffen. Beiden vielen dood neêr. Geen van de dieven is in de stieek ge kend. Een hunner droeg een metalen kuras onder zijne kleeren. De eigenaar heeft de zaak aan het ge recht bekend gemaakt. (Etoile.) Zaterdag namiddag ontstond een gevecht op den bodem van den put n. 5 der mijn Couchant du Flênu, te Quareg- non. Twee Fransche werklieden, Oscar Bertin en Charles Rouget, hadden twist gekregen over het werk en geraakten wel dra handgemeen. Rouget wierp zijnen tegenstrever ten gronde, maar deze trok zijnen revolver en schoot op Rouget, die erg gewond ten gronde stortte. Bertin ging hem afmaken, toen men kon tus schenkomen en hem ontwapenen nizoen te Antwerpen. Later. Volgens het onderzoek zou den onderofficier gescherst hebben en de jonge vrouw die zijne minares was spelend den revolver getoond hebben. Op haar hulpgeroep zou hij het wapen, dat slechts met losse kardoezen geladen was, hebben afgeschoten, zonder eigenlijk te weten wat hij deed. De rechterlijke wereld te Charleroi is in opschudding gebracht door een on gehoord feit. Twee personen waren aan gehouden ondc-r verdenking van steen kooldiefstallen in eene spoorwegstatie. Na eene maand voorloopige gevangenis wei gerde de raadskamer het aanhoudings mandaat te bekrachtigen, omdat de be tichting niet genoegzaam gegrond was. Het parket ging niet in beroep, maar ver gat de verdachten in vrijheid te stellen. En de twee ongelukkigen die van heel de proceduur niets begrepen hadden, wacht ten in de gevangenis geduldig hun lot af. Twee maanden later herinnerde men zich die vergetelheid. De procureur generaal beval een onderzoek dat, schijnt het, de verantwoordelijkheid heeft kunnen vast stellen. Te Réhon, tegen de Fransche grens, vond een knaap op de tafel eene flesch schietpoeier staan, die zijn vader verge ten had. Hij goot deze uit in de brandende stoof en men raadt wat er gebeurde. Eene vreeselijke ontploffing volgde, de klee ding vatten vuur, en toen de ouders 't huis kwamen, vonden zij hem met verkoolden rechterarm, verbrand gelaat cn het lichaam met wonden overdekt. Daarenboven zul len zijne oogen verloren zijn. Vrijdag ontving M. Laga politie commissaris van Frameries, eenen dreig brief, luidend TOI ET TES AGENTS. De commissaris, die met zijne agenten op ronde was, om kwaaddoeners af te vangen, die 's nachts de huizen met teer besmeurden, vond voor zijne eigene deur eene bom staan, bestaande uit eene mijn- werkersdrinkebus, aan welke eene bran dende lont was gehecht. Een agent trok er de lont af. De bus was gesloten met een nieuwen stop, die met ijzerdraad aan de ooren was vastge maakt. Zij hield anderhalven kilo grof mijnpoeier in, alsmede 90 slagbusjes voor mijnen. Het schijnt dat, buiten de commissaris, nog andere inwoners zulke dreigbrieven hebbeu ontvangen. Het parket van Bergen doet een on derzoek. Belangrijke ontdekking te Thiel rode. Op den 23 April, M. Victor Dapage, beheerder der groote steenbak kerij van Thielrode, ziende dat zijne werklieden in het graven eenige balken blootlegden, verwittigde oogenblikkelijk het bestuur van den oudheidskundigen kring van het Land van Waas. M.M. de advocaat Willemson dezer stad en De Deckenvrederechter te Temsche bega ven zich ter plaats Maandag 25 April. M. de beheerder deed de delvingen voortzet ten. Op 27 dezer was de put reeds op de noordzijde eene diepte gegraven van 6 meters 80 en volgens peilingen gedaan, schijnt de put ten minste nog 4 meters dieper in de blauwe potaarde bevestigd te zijn. Men heeft hier een Romeinschen waterput ontdekt, deze bestaat uit 21 rechtstaande eiken balken, beschoten met dikke planken van hetzelfde hout m. o.o5 dikte. De samenvoeging is in den zelfden aard als de Romeinsche waterput te Steen dorp ontdekt in 1872, beschreven met eene plaat erbij in de jaarboeken des krings, deel V en waarvan de opgedolven stukken aaneengevoegd, bestaan en ten toongesteld zyn in het oudheidskundig meseum dezer stad. Boven den omtrek van den waterput te Thielrode heeft men een aantal scher ven van rood en blauw steenen vaatwerk gevonden, met de stukken eener oliekruik van groot model, die men denkt aaneen te kunnen plaasteren, tot dusver, dat men er geheel het fatsoen van het tijdstip zal kunnen in ontwaren want al deze scher ven met het houtwerk van den put komen voort van het verblijf der Romeinen in onze streken, reeds bevestigd door de ontdekking van lijkurnen met wapens er neven, en vrouwentooisels, op drie ver- schillige plaatsen in het Land van Waas, in de nabijheid van St-Nicolaas,gevonden en in het Museum tentoongesteld. De ont- ginners gaan voortmen neemt voorzor gen, want het werk is gevaarlijk. Vreeselijk automobielongeluk. Te Roissy en Bris is een vreeselijk automo biel ongeluk gebeurd. Roissy en Bris ligt 42 kilometers van Parijs, op de lijn Pa rijs-Belfort. Op eenige meters van de statie loopt dc weg van Melun voorbij, die over den spoorweg gaat. Het uitzicht op die plaats is zeer begrensd wegens groote bosschen en de spoorweg zelf vormt er eene groote kromming. Op 't oogenblik nu dat de sneltrein Parijs-Bazel met eene snelheid van 90 kilometers per uur werd aangesuisd, reed rr een automobiel over de baan, daar overblijfselen en stukken metaal vlogen langs alle kanten rond. De vergaarbak der automobiel vloog in brand. Al de rei zigers waren dood. Zij waren ten getalle van zes. M. Prétavaine, bestuurder der verzekeringsmaatschappij L'Urbaine- Incendie zijne vrouw, 37 jaar zijn chauffeur, Brunet, 35 jaar een zijner vrienden, M. Dixhe, 40 jaar, koopman eene vriendin, Mev. wed. Marin, 40 jaar; en een kind van 10 jaar, een neefje denkt men van eene vriendin van M. Préta vaine. Het onderzoek over het ongeluk te Boissy heeft de aanhouding van den bar- reelwachter Rouffy voor gevolg gehad, 't Is een zeer geacht en zeer oppassend bediende, maar 't schijnt bewezen dat de barreel niet gesloten was op 't oogenblik der aankomst van d? automobiel. Getui gen bevestigen dat de automobiel reed met eene snelheid van 70 kilometers per uur en zij tegen de barreel veibrijzeld zou geweest zijn indien deze had gesloten geweest. De lijst der slachtoffers, maandag opge geven, is onjuist, 't Waren niet M. en Mev. Pretavoine, de eigenaars der auto mobiel, die er inzaten. Zij hadden het rijtuig aan vrienden geleend en 't zijn deze die er de slachtoffers van geweest zijn. De barreelwachter verklaart de barreel niet te hebben gesloten. Er was geen enkel rijtuig te zien en hij praatte met een ge- buur over de kiezingen. Eensklaps zag hij de automobiel. Hij sprong er naartoe, op gevaar af zich te laten verpletteren en riep Houd stil De chauffeur deed de rem werken, maar 't was te laat. De baanwachter vreest voor al dat het ongel uk aan zijne tusschenkomst is verschuldigd, want anders had de auto mobiel misschien den tijd gehad den spoorweg over te zijn. Op een teeken van het noodsignaal werd eensklaps de trein Bergen-Quièvrain van 7 1/2 ure 's avonds stil gehouden. De j denkelijk de bareel niet geeloten was. De machinist stopte en al de reizigers spron- mecanicien sprong naar zijn ramtoestel gen buiten, in de vrees dat er eene ramp om de snelheid te verminderen, t Was was gebeurd. Toen hoorden zij het hulp- te laat, de botsing had plaats, geroep van eene vrouw, die èenen onder- De automobiel werd in stukken op de officier aanwees als hebbende revolver- baan geworpen. Bloed, menschelijke SOCIÉTÉ ANONYME DES ANCIENS EN LIQUIDATION. La Société Anonyme des Anciens Eta blissements Smits Cie, ayant été mise en liquidation par décision de l'assemblée générale du 12 Décembre 1899 et la liquidation étant aujourd'hui terminée, les liquidateurs ont l'honneur de convo- quer MM. les actionnaires une assem» blée générale qui se tiendra k Alost k l'Hótel des Arcades le Jeudi 26 Mai k 1 j/ï heure. ORDRE DU JOUR i° Rapport des liquidateurs. 20 Nomination des Commissaries pour vérifier les comptes de liquidation. 3° Fixation de la date de l'assemblée générale de cló'.ure de liquidation. Messieurs les actionnaires sont préve- nus que pour prendre part au vote ils de- vront être munis de leurs actions. Hij vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van een extra schoon en sterk allerbeste bekalfde Melkkoe, Landbouwalem, enz. te MEI RE, Boschstraat. De Secretaris BATEN te Meire. zal door het ambt van Deurwaarder Van Muylkm te Aalst, op Dijnsdag 17 Mei 1904, om 8 uren 's morgens, ten hoeve en ten verzoeke van Mijnheer Gnstaaf Coppens, Burgemeester, te Meire, openbaarlijk verkoopen Eon extra schoon en sterk Merriepaard, (6 jaar oud), eene allerbeste bekalfde Melk koe, volledig Landbouwalembestaande voor namelijk in een dorscbmachien mot Manege voor een of twee paarden, sterken wagen (vierduimer), twee treemstortkarren, waar van eeno onlangs nieuwe met hougsele, aal- stnk metsledde, nieuwen eiken rolder, drie wilgen eggens, waarvan eene onlangs nieuwe, ploog, beirbak, nieuwe wielsledde, wanmolen, 8nijpaard, vlasstreep, braken, vlegels, zesko- ten. stropketen, hoalketnn voor boomen te slijpen, vier aanschijnen, twee veddeboomen, ken hof, voorhaak, vooi ketens, nieuwe egge- tanden, slijp, vleeschkuip. jacht of kachel, karrereep, drie paarden harnassuren met toe- behoorten, paardenkussens, broek, twee hals- Laken, vier stalbanden, schoono engelsche zadel, toom, kravats, sporen en halsband, balken, ribben, scheergebonden, brandhout, voortskomendo van afbraak, oud ijzer, 1500 kilogrammen haver en strooi, enz.enz. De beesten zullen om twee uren namiddag verkoeht worden. Gewone voorwaarden, 10 p. h. Koopen tot 10 fr. comptant en bet ongeld gereed te betalen. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, Langestraat. Do Notaris EEMAN, te Erpe, zal met ge- wia van palmslag en gelagen, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste rooi», Een Huis met Stal, Aal- put en andere aanhoorigheden en Grond, ge staan en gelegen te Aalst-Mylbeek, uabij de Langestraat, groot volgens meting 1 aar 33 centiaren, bekend bij kadaster wijk F, deel van nummer 643 s/2, palende ooBt de heeren Pators Jesuieten Joseph eu Paul Coore- mao, zuid de volgeude koop, west M. Joseph Wezemael en noord den Los en voornoemde neeren Paters Jesuieten. Bewoond door den eigenaar M. Joseph Wezemael, herbergier. Tweede koop, Twoo Werkmanswonin gen met Stallekens en verdere aanhoorigheden en Grond, gestaan eu gelegen nevens voor- gaandon koop.te Aalst Mijlbeek,nabij de Lan gestraat, groot volgens meting 1 aar 37 cen tiaren, gekadastreerd wijk F, nummers 6»3 t/2 en 643 u/2, palende ten oosteen ten zuido de heeren Patera Jesuieten Coore- man, ten west» M. Joseph Wezemael en ten noorde het goed onder koop een. Boomprijs fr. 30. Bewoond door de heeren Frans Wezemael atn fr. 1,10 en Edouard Pollyn aan fr. 1,40 de week. N. B. De steen en waterput zich bevin dende op koop 2 zal gemeen zijn tnsscben dezen koop en lcoop een. ZITDAGEN Instel Maandag 16 .qq. Verblijf Maandag 30 Mei iaü4, telkens om 4 uren van den avond, ter herborg gehouden door M. Josbph Wbzbmakl. te Aalst-Mylbeek, Langestraat. OPENBARE VERKOOPING van goede te Impe, Cher3camp en Lede. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien hst behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hst openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op Impekouter, bekend bij kadaster wijk A, nummer 149, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten zuido M. De Mesel, ten weste de Kassei en ten noorde het Gasthnis van Lede. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebruikt zonder termijn door M. Remi Schockaert, te Impe. Twkkde koop. Eene partij Land, gelegen te Impe. Opsmeer, bekend bij kadaster wijk A, nummer 8öa,met eene grootte van 41 aren 50 centiaren, palende ten ooite de erven De Erven De Schaepdryver, ten zuide den Arme van Impe en de Kinderen D'Hondt, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Bast. Gebruikt zonder termijn door de heeren Remi Schockaert en K. L. Vermassen, te Impe. Derde koop. Een perceel Meersch, gele gen ten deele op Cherecamp, Boygemveld, groot ongeveer 7 aren 70 centiaren, palende oost on zuid do Hospitalen van Gent, west het Armbestuur van Wanzelo en noord met de Wellebeek het gescheed van Lede en ten deele op Lede Haverenmeersch, bekend bij kadaster wijk D, nummer 8, groot 15_ aren 60 centiaren, palende oost-suid de Hospitalen van Gent, zuid-west de Wellebesk en noord M. Blanckaert. Gcbrnikt zonder termijn door M. Schoc kaert, voornoemd. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 Mei Verblijf Donderdag 9 Jnni teldens om 4 aren van den avond, ter herborg Den App 1, by M. Gustaaf Claus-Sciioc- kaert, te Aalst, Gentsche Koopwaren als gemaakte kléederen, rokken en blousen, callecons, corsets, cols, saijetten, knoppen, watte, hemden, koussen, handschoenen, tafellakens, ser- vietten, handdoeken, gordijnen, toilet- zeepen, in een woord al wat den merce- rieartikel aangaat, verders ook eene groote hoeveelheid ellegocderen, voedering, satinetten, enz. Huismeubelen Bedstoel en lavabo in accajou, bedstoel in notelaar buffet, sopha, zetels en stoelen in acajou, twee tafels, 2 fauteuils, canape, 6 stoelen en porte-manteau pich-pin ronde en andere tafels, zetels en stoelen, grooten spiegel, suspension, groote kleerkas, andere kas sen. jacht, kachels schouwgarnituran, pendule, regulateur, porceleinen tafel serviesvoor 12 personen koffieservies in porcelein kristalen wijn- en bierglazen salontapijt, waschmachien, naaimachien, 2 toogen, loketten en groote glazenkas weegschaal met gewichten, lessenaar, bank, ijzeren tafel, waschkuipen, keuken- gerief en meer andere voorwerpen.verders nog eene hoeveelheid flesschen Bordeaux- wijn. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van ecu goad XE HOFHTADE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, aal mst gewin van palmslag en gelagen, iu het opea- baar verkoopen GEMEEMTE HOFSTADE. Een perceel Land, gelegen op de Melk- spinne, gekadastreerd wQk A, nummer 382, met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw V&n Uauwer- meiren, ten zuide aan den heer Camillas Hofman, ten weste aan den heer Lammens en ten noorde aan Jufvrouw weduwe.Hofman. Gebruikt door Jufvrouw Weduwe Hofman- Van Uauwsrmeiren, ZITDAGEN Verblyf Dijnsdag 17 ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Hst Keizershof, n Dij den heer Btnott VêH dtr Hatghen. te Hofstade, 8 teen weg, naby het Dcrp. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw en van GOEDE ZAA1LAMDEW, TE MOORSEL. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal na mens de erven van M. K.-L. De Rop, te Moorsel overleden en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een onlangs nieuw gebouwd Huis en Lochting, gestaan en gelegen te Moorsel, Houten Kruis, be kend bij kadaster wijk E, nummer 182, groot 22 aren 12 centiaren, palende ten ooste het pcrcccl land onder koop 5, ten zuide de heeren J.-B. Aelbrecht en Leo pold Aelbrecht, ten weste de Kasssei en ten noorde de Erven Dcsiré De Rop en M. Frans De Rop. Verhuurd aan M. Frans Cassiman te Moorsel, tot 3 Juli 1912, aan fr. no's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, aan de Hollestraat, genaamd den Ticheloven, gekadastreerd wijk D, nummer 73, met eene grootte van 27 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den Arme van Moorsel, ten weste de Rijbaan en ten noorde M. Leander Moens. Onmiddelijke inge- bruiktreding. Derde koop. Een perceel Land, ge legen tc Moorsel, op d'Hove, bekend bij kadaster wijk E. nummer 139, groot 36 aren 90 centiaren, palende ten ooste de weduwe Uyttersprot, als gebruikster, ten zuide M. Frederic De Wit, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Clippele. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Moarsel, aan de Hollestraat, genaamd de Kelder, gekadastreerd wijk D, nummers 63a en 63b, groot 56 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide M. C. Podevyn, ten weste M. H. Van Mieghem en ten noorde de heeren Van den Bossche en Ringoot. - deeld in noord- en zuidheift. Gebruikt door de heeren Frans De Rop en Petrus Uyttersprot aan 80 fr. 's jaars Vijfde koop. Eene partij Land, ge legen te Moorsel, Houten Kruis, gekada streerd wijk E, nummer 183, met eene grootte van 22 aren 3o centiaren, palende ten ooste de erven Van Loo, ten zuide de erven Ledegen, ten weste het goed over koop een hiervoren en ten noorde de heeren Frans De Rop en Petrus Uytter sprot. Gebruikt door M. Frans De Rop voornoemd, tot 24 December I911, fr. 35 's jaars. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 7 Mei I9°4 om 2 uren van den avond, te Aalst, Zittingzaal van het Vredegerecht. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van et» Alefceriettrtikels, te AALSTLeo po ld str a a De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal op Maandag 9 en Dijnsdag 10 Mei 1904, telkens te beginnen om 8 uren voor middag ten sterf huize van Jufvrouw Ren- ders-Speeckaerl, te Aalst, m de Leopold- straat, in het openbaar verkoopen OPENBARE VERKOOPING van TE AALST. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, om uit de onverdeeldheid tescheide», in het openbaar verkoopen, met gewin van palmslag en gelagen Koolstraat en Klottestraat. Zeven Huizen, onlangs nieuw gebouwd, staande neven eikanderen, op den hoek van de Koolstraat en de Klottestraat, respectivelijk bewoond door De Clercq, De Roeck, Schepens, D'haens, De Wolf, Van der Eist en Van Langenhove, t« zamen aan fr. 20.75 ter week. DERDE EN LAATSE ZITDAG Dijnsdag 10 Mei 1904, ten 3 uren namiddag ter Estaminet Sint Eloy bij Madame Meert, te Aalst, aan de Esplanade. OPENBARE VERKOOPING TV1N m BOUWOROND, te AALST en EREMBODEQEM. De Notaris LIMPENS, te Aalst, aal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis, te Aalst, Albert Liénartstraat, sectie A, nummer 366z/« bis, groot 1 a. 60 c. bewoond door M. Ste vens. Ingesteld 8000 fr. 2e koop. 21 huizen en Land, te Aalst-Mijlbeek, Groenstraat, sectie, E, nummers 476B enz., groot 68 a. 10 c., verdeeld in 2 loten. Ingesteld 16000 fr. 3e koop. 2 Woonhuizen enz., te Aalst-Schaarbeek, Hoesekauter en Erem- bodegem, Lokeren veld, groot 40 a. 60 c. verdeeld in 11 loten. Ingesteld 7000 fr. DERDE ZITDAG: Donderdag 19 Mei 1904, om 2 uren namiddag, bij den heer Henri De Saedblebr, te Aalst, Nieuwstraaf Door het ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, van twee Huizen, te Erembodegem, aan den Geeraardsberg- schen Steenweg, bewoond bij Frans Bockstael en Alfons Van Vaerenbergh. Instel 26 April, Verblijf 10 Mei 1904, om 3 uren namiddag, ter herberg In de Blauwe Bloemkool, bij J.-B. De Pierre, Geeraardsbergschen Steenweg, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal verkoopen Een winkelhuis te Aalst, Groote Markt, gebruikt door de Compagnie Hollandaise. Slechts gebracht op frs. 14,950. LAATSTE ZITDAG Donderdag 5 Mei 1904, telkens om 4 uren namiddag, te Aalst, Groote Markt, ter estaminet a A la Mai- son de Commerce, bij den heer Richard De Storbeleir.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3