ak, Rechterlijke kronijk Zondagrust. Etablissements Smits &Cie irijzen. Stad Aalst.-Werkbeurs AELST. Allerhande nieuws. Holland. Hopmarkt. allerbeste IIOOIGRAS behuisde HOFSTEDE BOUWGRONDEN ZAAILAND EN Zaailanden en Meersch WERKMANSWONINGEN Openbare verkooping. BOUWGRONDEN Eil der hand te koop: On demande Alfred KELDERS, Te huren terstond. ezels i te tuit. n een rifen, 1 versta; zing nbriefkc il de t lar dat den eid zul doen rs. jijbreng! die vij Huisge ie Kan E KIE iden Zat irift herkies Backen /e om te verk i pensio ;enwoo: rd... ijne eij ene M. zijn ot daai nsioent an als leren het den _)eze heeft ze gra mees val te k e wara >eg eweze ie sck De welk: fgen di mams ne n :ijne 3e gra >p He! i zal anneo jnen één indidt van ten A. Pi veuitE Liebi en sp; raleo, eg zii ensio: icteri: is sis :entii e voet elovea 1 bel: mens 00 fr. 1 prili musi iver.i ïenk: ijk a leera Philij hrijvii n dis: Wortel worden gevestigd. De inrichtin gen zullen merkelijk vergroot worden ten einde i5oo opgeslotenen te kunnen be vatten. Wat de gebouwen van bet toe vluchtshuis van Hoogstraeten-Wortel aan gaat, deze zullen dienen als eene onaf hankelijkheid van het bedelaarsgesticht- Merxplas dat daar zijne overbevolking zal heenzenden. Het toevluchtshuis voor mannen van Brugge zal naar de naburige St-Andries verplaatst worden, waar een nieuw gesticht wordt gebouwd. In Sep tember a. st. vangen de werken aan. De verlaten gebouwen zullen gevoegd wor den bij het aanhangig bedelaarswerkhuis, welks inrichtingen te klein geworden zijn. De duivensport neemt eene ongelooflijke uitbreiding te Brussel en omtrek, en overigens in geheel België. Honderd twintig wagons, eik gemid deld veertig manden duiven, zijn met de Sinksendagen naar Frankrijk gezonden. Men schat het getal duiven, die gevlo gen hebben, op 1,600.000. Vergunningsrecht. Wordteen her bergier, die zijn bedrijf uitoefende, vöor dat de wet bestond, maar zijn lokaal sloot om het later weer te openen, beschouwd als hebbende een nieuw lokaal geopend Een herbergier van Antwerpen, die in dit geval verkeert, beweert van neen. En hij laat alzoo pleiten door advocaat Le- bon. Advocaat Georges Vaes voor het minis* terie van financiën en M. de substituut Godenir zijn van een tegenovergesteld gevoelen en meenen dat de vergunnings taks van 200 fr. eischbaar is, even als bij het openen van eene gansch nieuwe zaak. Onze burgellijke rechtbank is van het zelfde oordeel zij beslist in het voordeel van den fiscus en veroordeelt den herber gier om de taks te betalen. Van 's middags tot middernacht dienst doende Apotheker, Zondag 29 Mei 1904, M. Meirsschout, Korte Zoutstraat. verlicht en weinigen tijd later hebben zij mij zoowel verzacht, dat ik mij heden gansch genezen gevoel. Ik verklaar bet bovenstaande waar en machtig u het ken baar te maken. Verzekert u dat men u de Foster Pil len voor de Nieren en de Blaas geve van dezelfde soort als die welke M® Bau- wens gehad heeft. Men kan ze in alle apotheken bekomen tegen 3 f. 5o de doos of 19 f. de 6 dozen of vrachtvrij per post als men de vraag stuurt aan de Engelsche Apotheek van Ch. Delacre, 5o-52 Cou- denbergstraat te Brussel. Algemeen De pothouder voor België. "*t- Llevens-Essche. In den nacht van in op 2n Sinxendag, hebben laffe schelmen een vijftigtal boomen ont schorst, toebehoorende aan den heer De Formanoir, eigenaar te Brugge en Dame We Van den Bossche, te Essche. Die laffe daad verwekt hier de alge- meene verontweerdiging, daar het reeds op eenige jaren de 3C of 4* maal is dat zulks voorvalt langs den zelfden weg en ten nadeele van dezelfde personen. Een onderzoek is geopend en het ware te wenschen dat men er mochte in gelukken de daders te ontdekken. 100,000 fr. winnen in de Expo sitie te Luik is eenieders droom maar wat nog beter is en gemakkelijker, dat is de gezondheid heroveren en behouden door de bloedzuiverende pillen Depratere de eenige welke onfeilbaar zijn voor gal, zuur, slijmen, verstoptheid, brand, troe bele waters of voor het keeren der jaren. Fr. i,5o de doos te Oostende bij den apotheker Depratere, die verzendt tegen post zegels, alsook te Aalst bij de apothe kers De Valckeneer en Callebaut. Een zonderling feit gebeurde Dijns- dag avond te Gouture-Saint-Germain, bij Waterloo. Een tienjarige meisje wandelde in den akker, naast eenen vijver, waarin zwanen zwemmen. Terwijl het kind den rand van den vijver naderde schoot een der zwanen met opengespreidde vleugelen er op toe, beet het en sloeg het met zijn zwingen Haver per 100 kil. SOCIÉTÉ ANONYME des anciens EN LIQUIDATION. M.M. les Actionnaires aont priés d'as- sister 4 l'assembléegénérale qui sera tenue A Alost, A l'Hótel des Arcades, le Lundi i3 Juin prochain, A 10 heures du matin. Ordre du Jour i° Rapport des Commissaires A la liqui dation. 2° Approbation des comptes. 3® Clóture de la liquidation. 4° Décharge aux liquidateurs. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht i3 Vrouwelijk idem 12 Huwelijken. C. Van Vaerenbergh, metser, met M. Schelck, tw. P. Carael, loodgieter, met P. De Troyer, br. J. Van Esbeek, tw. met D. Van Varenbergh, tw. o verlijdens. R. Coppens, wr Borms, bakker, 73 j., Langestr. R. Muylaert, z. b. 61 j,. Oud. Denderm.st.w. C. Jacobs, z. b. 69 j., Klapstr. F. Dumont, m. De Boeck, koopm. 62 j., Gentschest.w. M. De Beul, we Wellekens. z. b. 82 j., Windmolenstr. C. Van der Veken, wr Van de Meerssche, reiziger, 53 j., Sl Ca- mielstr. 9 kinderen onder de 7 jaren. Garst Worden gevraagd Twee goede dienstmeiden. Een kuiper kunnende rolvaten maken, verzekerd werk, goede loon. Vragen werk 2 Bedienden. 2 Smeders-leerjongens. Een jongeling kennende vlaamsch en fransch voor boodschapper of magazijnier. Daglooners en fabriekwerkers. iderli; [gr <J Iderij Vij n :ldad: strai rt jan is, rplaa de I ssci:: In 'luck raete- Creemboter. Markt van Zaterdag 28 Mei 1904. 170 kilogrammen ter markt, Prijs fr. 2,60 tot o, ooper kil. Botermarkt. Heden Zaterdag wer den 397 klonten boter ter markt gebracht wegende te samen 3176 kilogr. AALST. Onze geëerde lezers zul len zich herinneren dat boosdoeners in den nacht van 20 op 21 April 1902, op Kerrebroek eene groote poort hadden af gerukt en ze op de riggels geplaatst, met het misdadig inzicht den internationalen exprestrein die aldaar om 1 1/2 ure voor- bijstoomt, te doen outriggelen. Gelukkig- lijk werd de poort verbrijzeld en de trein vloog er zonder eenig letsel over. De da ders waren (ot hiertoe onbekend geble ven. Nu Woensdag morgend ontving onze Politie hierover belangrijke inlich tingen en eene huiszoeking bij twee ge vaarlijke booswichten werd gedaan. En inderdaad men ontdekte kleederen ge maakt van de zelfde stof als deze waarvan er stukken aan de nagels der poort waren blijven hangen neg meer, uit een dezer kleederen is een lapje gescheurd en dat lapje die als bewijsstuk was bewaard past juist in het gescheurde kleed. De twee kerels zijn aangehouden. De menschen van Aalst moeten dit lezen, en wanneer zij het zullen gelezen hebben, zullen zij het moeten gelooven want zij kunnen het bewijzen, aangezien dit ver slag door eenen inwoner van Aalst ver haald is, om de bevolking dier stad te bevoorrechten. Wij twijfelen niet, dat het volgende van groot nut zal zijn aan vele menschen, bijzonder aan diegene, die wanhopen om dat zij alle soorten van middelen gebruikt hebben, tegenwoordig aan de wanhoop overgeleverd zijn. Me Sidonic Bauwcns, 1 Moorselsche Baan te Aalst, zegt ons Sedert vijf jaar leed ik veel, want ik kon niet wateren; menige middelen, die mij naar het zeggen genezen moesten, bleven zonder uitslag de verkondiging der menigvuldige gene zingen verkregen door de Foster Pillen voor de Nieren en de Blaas trok alsdan mijne aandachtik deed er eene doos halen bij M. De Valkeneer apotheker te Aalst. Het zoo lang gezocht middel gevonden hebbende, werd mijne hoop boven alle verwachting beloond, want die pillen hebben mij aanstonds grootelijks verlicht zoo geweldig dat het in 't water viel. Op het geschreeuw van liet meisje kwamen voorbijgangers toegesneld en deze konden het uit het water halen. Het kwam er met een bad en eenige kneuzingen van af. In de Statiestraat te St. Nikolaas, is de hof van het Casino afgesloten met een ijzeren traliewerk. Bloemboomen waarop jasmijnen bloeien zetten de knapen aan het afsluitsel te kruipen en er bloemen af te trekken. Dit was het geval met Alfons Thijs, een knaap van ir jaar, die er op kroop en bleef hangen aan een der pieken die het afsluitsel bekronen hij viel er af met eene scheur in den bil, waardoor hij veel bloed verloor. M. Vincent, coiffeur, die er rechtover woont, zond om dokter Burghgraeve, die hem verzorgde, waarna de knaap naar zijne woning kon gebracht worden. Zijn toestand levert geen gevaar op. Zondagavond, ie Sinksendag, te St. Nikolaas, wandelde Petrus Van dries- se, boerenwerkman, oud rond de 40 jaar, achter de kaserne in de wegels volgens zijn zeggen, moet hij daar aangerand zijn door 4 jonge kerels, die hem op eene ge vaarlijke wijze met messen gekwetst en gewond hebben en op zijn hulpgeroep op de vlucht gingen. Hij was flauw gebloed, toen voorbijgaanders hem naar zijne wo ning op de wijk de Ploeg gebracht heb ben. De doktererbij geroepen, deed hem berechten na hem verbanden te hebben Zaterdag 28 Mei 1904. fr. 00,00 a 00,00 u 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 7,00 a 8,00 6,48 a 7,56 2,07 a 2,16 55,oo a 65,oo 0,00 a 0,00 De verslagene is gehuwd voor de twee de maal en vader van verschillige kinde ren. Reeds op het signalement door hem opgegeven, zijn er verscheidene jongelin gen op het policiebui'eel moeten verschij nen, doch na een alibi bewezen te heb ben, heeft men ze moeten vrijlaten. De verslagene verklaart langs achter aange vallen te zijn. Wanneer er nu geene ver wikkelingen bijkomen, hopen de genees- heeren hem te redden. Het algemeen verlangen is, dat er in dit kwaadaardig en monsterachtig schelm stuk licht moge komen. Het parket van NeufchAteau dat onderzoek doet in de zaak van den moord op Ermeline Gregoire, wier lijk naast den weg te Amberloup gevonden werd, heeft een igjarigen persoon aangehouden, on der verdenking van plichtigheid aan deze misdaad. Hij loochent krachtdadig en heeft zonder de minste schroom de con frontatie met het lijk doorstaan. Een inbreker verdronken. Een nachtwaker te Rotterdam bemerkte woens dag nacht dat er was ingebroken in een wachthuisje, waarin zekere Steenhoven een buffet houdt. Hij zag twee personen, die zich haastig vandaar verwijderden. Met een policieagent volgde hij de rich ting waarin die mannen verdwenen waren. Aan den steiger van de Katendrechtsche veerbooten hoorden zij gerucht en zagen een man in 't water springen, en de Rijn haven inzwemmen. De agent sprong in eene boot en volgde den vluchteling. Toen hij op het punt was hem in te halen verdween de vluchteling eensklaps in da diepte en kwam niet meer te voorschijn. Het onderzoek aan wal voortzettend vonden zij daar aan boord van den tender Dam het goed, uit het wachthuisje ontvreemd. De kapitein van den tender bekende den diefstal en deelde mee dat de verdronkene de 2Öjarige machinist was van den tender. Er is naar den verdronken man gezocht maar vruchteloos. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de 25 Viggenen.per koppel Vlas. de 3 kil. Ajuin, de 100 kii.volgkw, 00,00 a 00,00 Aalsterhop 1903 beschikbaar fr. 145 tot fr. 147,5o de 5o kil. volgens kwaliteit. POPERINGHER Stadhop i9o3 be schikbaar van fr. 125 tot fr. 127,50 de 5o kilogr. Aalsterhop 1904. op levering October- November, van fr. 75 tot fr. 77,50 de 5o kilogr. Merkt kalm. GENT 6 Mei. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,50 a 18,25 Rogge i3,25 a 14,00 Haver t5,oo a 00,00 Garst 14,50 a 00,00 Boter per kilo 2,40 a 2,60 Eiers per 26 1,71 a 1,80 VEEMARKTEN, GENT, 27 Mei. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 532 Melkkoeien 22 Vette koeien 88 2 Stieren 119 36 Magere beesten 175 43 1 Varkens io5 1 Loopers 5 io5 Viggens 000 o,85 2ekw. 0,75 3®kw. o,65 Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Stieren iekw. Koeien Vaarzen Ossen Varkens Kalveren 0,82 0,75 0,88 0,77 0,60 0,93 0,80 0,73 0,95 o,85 0,00 i,3o 0,95 0,00 ANTWERPEN, 27 Mei. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 17,5o a 17,75 Rogge i3,5o a 13,75 Wintergerst 00,00 a 00,00 Zomergarst 16,5o a 17,00 Haver 14,5o a 14,75 Boekweit 00,00 a 00,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 17.75 a 18,00 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. i,3o a 1,45. De aardappels per zak 10,5o tot 11,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25. CUREGHEM-ANDERL. 26 Mei. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 469 Ossen, 295 Stieren, Koeien en Veerz. 709 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,76 a 0.90, Stieren 0,60 a 0,76, Koeien en Veerzen 0,60 a 0,76. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 845. Prijs per kilogr. fr. 0,92 a i,i3. BRUSSEL 6 Mei. Kalverenm. Getal te koop gesteld 3o5, per kilogr. op voet fr. o,g5 a i,o5. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Veerzen 0,90 a o,g5, Kalveren 1,45 a i,5o. VERKOOPING van TE HOFSTADE. in den Bekelinck, in de Kerkmeerschen, in den Bocht, achter den Watermolen, in de Beekdijken, op Maandag i3 Juni 1904. om 2 uren namiddag, door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eene en goede LANDEN en MEERSCHEN XE NIEUWERKERKEIV. De Notans DE GHEEST, te Aalst, zal namens de erfgenamen der echtgeno ten Caudron-Buyl, ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar ver- koopen, de volgende goederen Gemeente Nieuwerkerken. I. Eene behuisde Hofstede ten voor hoofde aan de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nummers 65o, 65i, 652, 653 met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. II. Een perceel Land op het klein Broekveld, gekadastreerd wijk A, n. 616 met eene grootte van3i aren 5o centiaren. III. Een perceel Meersch op den Herdinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 57c, met eene grootte van 20 aren 5o centiaren. IV. Een perceel Land op den Her dinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 58a met eene grootte van 26 aren 70 centiaren V. Een perceel Meersch in de Kerk meerschen, achter de twee voorgaande koopen, gekadastreerd wijk B, nummers 126 en 127 met eene grootte van 29 aren 90 centiaren. VI. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijk C, num mers 670A en 671A met eene grootte van 77 aren 5o centiaran. VII. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijkC, n.7o3B, met eene grootte van i3 aren 80centiaren. EENIGE ZITDAG Zaturdag 25 Juni 1904. Ten 2 uren ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. v brïTo O P I N G van TE LEDE De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een wel gelegen perceel Bouwgrond, gelegen te Lede, nabij het Dorp, groot 10 aren 87 centiaren, gekadastreerd wijk P, deel van nr 723. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Mei Verblijf Vrijdag 10 Juni) ,9°4' ten 4 uren, ter estaminet A la Station,» bij den heer Vagenhende, te Lede, Statie. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Lede, Gijsegem en Hofstade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen de volgende goederen, verpacht zonder termijn, te weten Gemeente Lede. 3i aren 90 centiaren Zaailand, op den Rooien, gekadastreerd wijk C, nummer 1046. Allerbest geschikt voor Bouwgrond. Gebruiker Auguste De Wulf. Gemeente Gijsegem. 49 aren 5o centiaren Zaailand, op het Reuken, gekadastreerd wijk B, nummer 568a. Gebruiker Theophiles Schuddinck. Boomprijs fr. 25. Gemeente Hofstade. 17 aren 90 centiaren Zaailand, op het Meerveld, gekadastreerd wijk A, num mer i36. Gebruiker Camille Roels. Boomprijs fr. 45. ZITDAGEN Instel Zaterdag 4 Verblijf Zaterdag 11 )Jum '9°4- Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van goede te Impe, Cherscamp en Lede. De Notaris EEMAN, te Erpe, aal namens wieu het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Lkrste koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op Impekouter, bekend bij kadaster wijk A, nummer 149, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooete en ten zuide M. De Mesel, ten weste de Kassei en ten noorde het Gasthuis van Lede. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebrnikt zonder termijn door M. Rem; Schockaert, te Impe. Twbedk koop. Eene party Land, gelegen te Impe, Opsmeer, bekend bij kadaster wfk A, nummer 86a,met eene grootte van 41 aren 50 centiaren, palende ten ooste de erven De Erven De Schaepdryver, ten zuide den Arme van Impe en de Kinderen D'IIondt, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Baat. Gebruikt zonder termijn door de heeren Remi Schoskaert en K. L. Vormassen, te Impe. Dkrdk koop. Een perceel Meersch, gele gen ten deele op Cberseamp, Boygemveld, groot ongeveer 7 aren 70 centiaren, palende oost en zuid de Hospitalen van Gent, west hat Armbestuur van Wanzele en noord met de Wellebeek het gescheed van Lade en ten deelo op Lede Haverenmeerseb, bekend bij kadaster wijk D, nummer 8, groot 15 aren 60 centiaren, palende oost-zuid da Hospitalen van Gent, zuid-west de Wellebeek en noord M. Blanckaert. Gebruikt zonder termijn door M. Sohos- kaert. voornoemd. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 Mei inn. Verblijf Donderdag 9 Jnni teldens om 4 uren van den avond, ter herberg Den Appel, bjj M. Gü6taav Claus-Soho»- kkert, te Aalst, Gentsehe Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, Langestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met ge win van palmslagen gelagen, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Ekrstr koop, Een Huis met Stal, Aal- put en andere aanboorigbeden en Grond, ge staan en gelegen te Aalst-Mylbeek, naby de Langestrnat, groot volgens meting 1 aar 33 centiaren, bekend bij kadaster wijk F, deel van nummer 643 s/2, palenda oost de heeren Paters Jesnieten Joseph en Paul Coore- man, suid de volgende koop, west M. Joseph Wezemael en noord den Los en voornoemde neeren Paters Jesuieten. Bewoond door den eigenaar M. Joseph Wezemael, herbergier. Tweede koop, Twee Werkmanswonin gen met Stallekens en verdere aanboorigbeden en Grond, gestaan en gelegen nevens voor- gaanden koop,te Aalst-Mylbeek, nabij de Lan gestraat, groot volgens meting 1 aar 37 cen tiaren, gekadastreerd wjjk F, nnramers 643 t/2 en 643 u/2, palende ten ooste en ten zuide de heeren Paters Jesnieten Coore- man, ton westu M. Joseph Wezemael en ten noorde het goed onder koop een. Boonpry's fr. 30. Bewoond door de heeren Frans Wezemael aan fr. 1,10 en Edonard Pollyn aan fr. 1,40 de week. N. B. De steen en waterpat zich bevin dende op koop 2 zal gemeen zijn tussoben dezen koop en koop een. ZITDAGEN Instel Maandag 16 inn. Vwbljjf Maandag 30 M" 190i' telkens om 4 uren van den avond, ter herborg gehouden door M. Jossph Wbzkmael. te Aal8t-Mijlbeek, Langestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, aal openbaarlijk verkoopen Aalst-Mijlbeke. i° 3 aren 6o centiaren Land, in de Hoveniers, sectie E, nummer 453. 20 i3 aren 70 centiaren Land, op den Molenkauter, sectie E. nummer 354 a 3° 3o aren 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, op de Beek, sectie F, nummers 863 en 864. 40 En 30 aren 10 centiaren Land, aan de Groenstraat, sectie E, nummer 448A. Gebruikt door het sterfhuis Seraphien De Leeuw-Thomas. EENIGE ZITDAG Zaterdag 4 Juni 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, Groote Markt, te Aalst. TE KOOP*" IHTDBRiSnd" allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bMtchtigin- gen der plans zich te wenden ter siudten der Notarissen DE PAUW en BRECK- POT. ploye; adresser demande bureau du Journal initiales A.S. xo8. Huis van vertrouwen. GROOT KLEIN (Bisschopstraat, 2. Aalst. Handel in wol en gesponnen paarden hair. Specialiteit van echte Brabantsche matraswol aan fr. 3,5ode kiio. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- vellen. P. S. Men komt met de stalen ten huize. Men gelast zich met het maken der matrassen. Wordt gevraagd. Dienstmeid voor een klein huisgezin, bekwaam voor alle werk. Getuigschrift wordt vereischt. Adres ten Bureele van Dbn Dbsder- ■°pB- Nr 107. Men vraaet eeo« Bo.en. T meid,zich te wenden bij M. Louis Burny De Smedt, Statie plein, Aalst. On demande une fiflèTT^töüt faire et connaiaeant un peu la cuiaine. s'Adreeser au bureau du journal. i#5. Xe huren terstond. Drij schoone en gerieflijke huizen, zeer goed gelegen tot Okegem, rechtover de Statie van den IJzeren weg. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den heer Gabriftl Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaats, aldaar. Drij schoone Woonhuizen in de Meu- lenschettestraat, dienstig ook voer bedrijf. Zich te bevragen bij den Heer J. Goethals, 14, Dirkmartenstraat. Buitengewone occasie, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, Xe koop Wagonnette voor een of twee paarden, zoo goed als nieuw zich te bevragen ten bureele dezer. 106 Phuèton voor een of twee paarden te koop aan zeer gematigen prijs te Aalst, Graanmarkt, N* 10.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3