Duitschland. Frankrijk, Engeland. Denemark. Zuid-Afrika. Vereenigde Staten. Zweden en Noorwegen. allerbeste HOOIGRAS Zaailanden en Meersch behuisde HOFSTEDE ZAAILAND EN Openbare verkooping. BOUWGRONDEN Lit der hand te koop: Een keukenmeid wordtfe- BOUWGRONDEN On demande ,u" "r Alfred KELDERS, Te huren terstond. Kieswoelingen. Maandag avond rond ii ure, vergezelden de Jonge Catho- lieke Wachten M. Pirmez, den nieuw ge kozen catholitken volksvertegenwoordi ger, naar de statie. De Jonge Liberale Wachten, die zich op het balkon van hun lokaal, Place du Sud, bevonden, begon nen al» echte gemeene kerels, M. Pirmez, uit te jouwen en A bas la calotte te huilen. De catholieken antwoordden met de kreten Vive Pirmez Vive la calotte De liberaaltjes begonnen dan met steks- kenspotten, tafels en stoelen van op het balkon in de richting van M. Pirmez te werpen, die zich, door de Gatholieke Jon ge Wachten omringd, naar het Café Blampain begaf. De liberalen verlieten hun lokaal en kwamen in het Café Blam pain alles kort en klein slagen. Tien poli- cieagenten werden ontboden om het lo kaal te ontzetten. De bijzonderste daders zijn gekend en zullen rechterlijk vervolgd worden. Eenige jongelingen van Bury reden per velo naar Peruwelz (bij Doornik) en, aan den overweg van La Vilette gekomen kwamen eenige personen uit eenen langs den weg gelegen tuin. Een der wielrijders, Herbaut geheeten wilde stoppen, om ongelukken te vermij den, maar het was te laat. Eene botsing ontstond, Herbaut vloog over zijne machien en kwam in eenen gracht te rechte, waar hij bewusteloos werd opgenomenZijne ruggraat was ge broken en men bevond dat de dood oogen- blikkelijk was geweest. De personen, tegen welke hij met zij nen velo was aangereden, zijn gekwetst. Een Franschman, Charles Mamin, ai jaar oud, heeft Maandag te Luik zijne gewezen minnares vermoord. Over eenige weken was hij hier aange komen om werk te zoeken. Spoedig maakte hij kennis met de 23jarige Ju lienne Dognée, met welke hij besloot, een huwelijk aan te gaan. Toen hij reeds eenige aankoopen voor zijn toekomend huisgezin had gedaan, meende hij op te merken dat zijne ver loofde overdreven uitgaven deed en ver liet Luik om naar Namen te gaan. Te Luik teruggekeerd, eischte hij zijne meubelen terug. Julienne weigerde en dit maakte hem woedend, te meer omdat hij vernomen had dat zij met een anderen jongeling betrekkingen had aangeknoopt. Sedert zaterdag doolde hij in de buurt der woning van haren nieuwen minnaar en, maandag avond baar uit een winkel ziende komen, eischte hij opnieuw zijn goed terug er. loste, op hare nieuwe wei gering, verscheidene revolverschoten, waarvan twee of drie haar in het hoofd troffen. Het meisje overleed eenige stonden na dien in het gasthuis. De moordenaar bekent, zijne misdaad vooraf beraamd te hebben. Te Hornu weigeren de socialistische gemeenteraadsleden te zetelen, omdat er een catholiek tot burgemeester benoemd werd. Bij eene grondinzakking te Viel- Salm, isccn inwoner van Bovignies onder eene aardmassa bedolven en er dood onder uitgehaald. Te Kerkhoven, eene parochie van Baelen-op-den-Neeth, op de grenzen van Limburg gelegen, heeft zich een zonder- "ig geval van vergiftiging voorgedaan. Eenige kinderen speelden langs de vaart al spelende trok een der kleinen eene bloem uit die op 't water scheen te drijven. Het kind trok den wortel meê uit, en deze had het uitzicht van eene pee. De kinderen aten ze op. De gevolgen lieten zich weldra gevoelen. Allen kregen hevige krampen in den buik, die weldra zoo erg werden dat een der kleinen ein delijk stierf. De geneesheer Rademaeckers van Baelen diende de beste zorgen toe aan de andere slachtoffers en gelukte er in, de anderen te redden door hevige braakmiddelen. Het is meer dan waar schijnlijk dat de plant giftig was. Het arket van Turnhout is met dit zonder ing geval in kennis gesteld en heeft een onderzoek ingesteld. De gendarmen van Baelen-op-den- Neeth hebben Maandag nacht eenen goed lekleeden persoon aangehouden die rond iet djnamietfabriek van Baelen-Wezel slenterde. Men weet dat het fabriek mid den in de heide is gelegen. Wat die vreemdeling daar midden in den nacht ging zoeken blijft nog een raadsel. Hij schijnt een Hongaar te zijn. Een vage bond is het niet, want hij had eene vrij aanzienlijke som in Oostenrijksche munt op zak.De gendarmen hebben hem Maan dag namiddag naar het arresthuis van Turnhout gebracht men heeft getracht hem te ondervragen, doch niemand ver staat de taal, die hij spreekt. Personen, die goed Duitsch spreken, verstaan zijne taal evenmin. Er wordt nu onderzocht wat die persoon in 't midden van den nacht aan het dynamietfabriek ging zoe ken. Er worden verschillige gissingen gemaakt Is 't een anarchist, die er dyna miet wilde stelen Is 't een uitwijkeling, die verdoold geloopen is heid gestemd met 3o8 tegen 231 stemmen en de zaak werd naar de commissie tot scheiding van Kerk en Staat verzonden. De marche de 1'Armee. Het Fransche blad Le Matin, heeft een Marche de l'Armée ingericht, zooals vroeger een Marche des Médinettes en andere dergelijke dwaasheden hadden plaats gehad, maar 't wonderste is dat generaal André, de minister van oorlog, hiervoor toelating gegeven had. Meer dan 2000 soldaten waren van alle kanten van Frankrijk opgekomen om er aan deel te nemen. De marche is een echte warboel ge weest naar 't schijnt verscheidene solda ten moeten erg ongesteld zijn geweeit en men spreekt van een die is dood gebleven. M. Le Provost de Launay, senateur, heeft den minister verwittigd dat hij hem zou interpelleeren over dit feit. In de Kamer heeft luitenant-colonel Rousset den minister ondervraagd. Die marche had niets krijgskundigs, zegde hij. 't Was een warboel en 't is te betreu ren dat het leger in dergelijke zaak ge mengd is geweest, Officieren droegen de onderscheidingsteekenen van een blad. Soldaten zijn gevallen een is dood voor eene handelsreclaam. Hoe heeft de mini ster zoo iets kunnen toelaten, dat iedereen veroordeelt Generaal André heeft geantwoord dat hij betreurde de toelating te hebben ge geven, nu dat de marche in niet voor ziene voorwaarden had plaats gehad. Hij zal nooit meer dergelijke toelatingen geven. Volgens het verslag van den gou verneur van Parijs zijn er 72 soldaten ziek geweest. 3o zijn nog in het gasthuis. De eenvoudige dagorde werd ten slotte aangenomen. Lieve dienstmeiden. De policie van Aken heeft twee dienstmeiden aange houden, die gepoogd hadden hunne meesters te vergiftigen. Zij hadden eene hoeveelheid fosfoor gemengd in den thee, die voor het huis gezin bestemd was. Tusschen de wilde dieren. De dierentemmer Bugler, die in den cirk Kiembser te Essen, in Rijn-Pruisen, ver tooningen geeft, werkte in de leeuwen- kooi. Eene leeuwin was ongehoorzaam en hij wilde haar dwingen met krawatsslagen. Het dier sprong op en beet hem met een enkelen hap de hand af. De temmer had nog de kracht om de voorstelling te eindigen, maar toen hij buiten de kooi kwam, viel hij in bezwij ming. Een enkel oogenblik van verzwakking en hij ware onder de oogen der toeschou wers door de dieren verscheurd. Brand in eene tentoonstelling. In eene tentoonstelling van kooknijver- heid te Beuthen, die Zondag zou gesloten worden, brak kort te voren brand uit, waardoor de tentoonstelling gedeeltelijk vernield werd. Men vermoedt brandstich ting. De schade is zeer groot. te besparen stel ik u dus voor, dat ik voortaan den naam van ieder, die binnen komt, zal noemen, en ik hoop, dat de godsdienstoefening dan zonder stoornis voortgang zal hebben. Toen begon hij Veelgeliefden 1 maar hield op om er tusschen te voegen k Pachter Stubbins met zijne vrouw en dochter Pachter Stubbins zag vreemd opmaar de predikant ging deftig met zijne preek voort.Na eenige oogenblikken hield hij weer op Sam Curtis en Wil liam Diggle I De beschaamde gemeente zag strak voor zich. De godsdienstoefe ning werd in de meeste orde voortgezet, en nu en dan viel de predikant zichzelven in de rede om den naam van een nieuw aangekomene te noemen. Eindelijk zegde hij met dezelfde deftig heid Jufvr. Simons uit de Roode Leeuw met een nieuwen hoed op Oogenblikkelijk gevoelde hij zijn misslag, maar het was te laat. Elke vrouw in de gemeente zag dadelijk om. M. Dejeante heeft een voorstel tot be sluit neergelegd, strekkende om de wet van 1873 af te schaffen, waarbij de nationale vergadering Frankrijk toewijdde aan het H. Hart. Hij vroeg zelfs de dringendheid. Abbé Lemire bestreed de dringendheid. M. Vallé vond dat de wet van 1873 eene beleediging is voor het republikaansche Frankrijk. Ten slotte werd de dringend- Vreemde toeren. Een schildpad- denrit is het sensationeele nieuwske, dat den bezoekers van het hippodrome te Londen binnenkort zal worden aange boden door een Australie-reiziger Louis De Rougemont, die aan zijn kunststuk tevens een wetenschappelijke tintje wil geven. Hij zal namelijk, terwijl hij de arena rondrijdt, het stelsel uiteenzetten, waar door men deze dieren, wien de geleerden zeer weinig vernuft toeschrijven, tot ge hoorzaamheid kan dwingen. De ziens wijze, als zouden in een kleinen kop ook noodzakelijkerwijze zeer weinig hersens moeten zijn, weerspreekt hij en hij is van oordeel, dat men door geestelijk overwicht meer van deze dieren kan gedaan krijgen dan door natuurlijke kracht. Door hypnotischen invloed zegt hij de dieren geheel aan zijn wil te onderwerpen. Ook met de geheimen van de schildpad dentaal is Rougemont ingewijd, hij zegt elk geluid, dat de schildpad voor-brengt, te kunnen begrijpen. De schildpadden, waarvan Rougemont zich bij zijn rit zal bedienen, wegen 322 en 310 pond. Het temmen van deze reus achtige dieren isniettvan gevaar ontbloot. Een schildpad duikt aanstonds onder, zoodra zij aan de oppervlakte van het water komt. Tengevolge daarvan moet de berijder, die op den rug van een schildpad zit, zich menige onderdompeling laten welgevallen. Rougemont zegt evenwel, dat zijn schildpadden hem droog de met water gevulde arena zullen ronddagen en tege lijkertijd zal hij het publiek van zijne reisavonturen in Australië vertellen. Een Engelsch sportsman heeft reeds een hooge weddingschap tegen hem aange gaan om op eene schildpad zonder er af te vallen, een waterval af te rijden, die in de arena zal worden nagebootst Rougement is ook nog voornemens een krokodillenrit te doen. Mislukte proef. Zekere predi kant in Cornwallis ergerde zich dood over de gewoonte, die zijne gemeente had, van om te zien naar degenen, die laat in de kerk kwamen. Na zijne ergernis een tijd- j lang verkropt te hebben, zegde hij op j zekeren dag, toen hij den kansel beklom- men had Broeders en zusters, met I leedwezen bespeur ik, dat uwe aandacht voor uw godsdienstplichten wordt afge- leid door uw zeer natuurlijk verlangen om te zien wie na u komt. Om u die moeite De Deensche Groenlandexpeditie. De onheilspellende berichten over de Deensche Groenland-expeditie, die Schot- sche walvischvaarders verleden zomer aanbrachten, schijnen erg overdreven te zijn geweest. Men zegde toen dat de rei zigers in grooten nood verkeerden en dat de schilder, graaf Moltke, zwaar ziek was. Het blijkt dat de expeditie den winter tamelijk goed is doorgekomen. Dicht bij Kaap York, in de nabijheid van een Eskimo stam, overwinterde zij, en vond zoo gelegenheid tot belangrijke ethno- graphische studiën. Zij leefde geheel op Eskimo-wijze, en het tranige voedsel be kwam haar niet slecht. Op 20 Januari ging men naar West- Groenland op weg, zes Eskimo's gingen mee. De reis in sleden over de Melville- baai was met den zieken schilder, die in een slaapzak op een slee werd vervoerd, zeer bezwaarlijk, maar op 8 Februari kwam men te Upernivik aan. De lijder werd vervolgens naar Umanak gebracht, waar men een dokter hoopte te vinden en Mylius-Erichsen reisde met drie Eskimo's verder zuidelijk om Holsteinborg te be reiken, waar hij vermoedde dat een Deensch schip zou zijn te vinden. Wer kelijk kwam op 4 Mei, drie dagen na zijne aankomst, de Godthaab binnen, waarmee Mylius-Erichsen een heele cor respondentie naar Denemarken kon zen den. Dezen zomer hopen de reizigers eene bootreis om de Zuid-Westkust van Groen- lang te maken en tegen den herfst naar Kopenhagen terug te keeren. Als graaf Moltke niet geheel beter is, komt die vroeger terug. Op i5 Augusti igo3 ontmoette de expe ditie die van Amundsen aan boord van de Gjöa bij een depot bij Dalrymple- Rock. Deze expeditie stelde het goed en vervolgde haar tocht naar de magnetische pool. Een berouwhebbend verrader. De Transvaalsche generaal Andries Cronjé, de Nationale Verkenner er is een Vrijstaatsche generaal Andries Cronjé, op wiens naam geen smet kleeft heeft in een open blief belijdenis van schuld ge daan en vergiffenis gevraagd voor de vreeselijke zonde die hij tegenover zijn volk begaan heeft. De Pall Mall Gazette vindt het ge vaarlijk, toe te laten, dat vriendschap voor het Engelsche rijk als een vreeselijke zonde wordt voorgesteld, maar met het zedelijk oordeel van dit Engelsche blad behoeft gezn rekening te worden gehou den. Het betere deel der Boeren vindt het een afgrijselijke zonde, maar zij zijn tot vergiffenis bereid om de wille van hun voortbestaan. De heele en halve verra ders, vooral hunne kinderen, mogen niet voor het kleine hoopje Afrikaanders ver loren gaan. Alleen door herstelde een dracht kunnen de Boeren, langs den vre- delievenden weg dien zij op dit oogenblik volgen, hun invloed terugwinnen. Er hebben al vele verraders belijdenis van schuld gedaan, maar Andries Cronjé is de eerste van naam. Nu zullen er wel meer volgen Het wordt nu een zeldzaam geval met Piet Cronjé. De Z.-A. Post heeft onlangs iets meer over de houding van den man van Paardeberg gezegd dan wij zelf nog wilden loslaten, zegt de N. R. Ct. Piet Cronjé hield het na zijn terugkeer van Se Helena met zijn broeder Andries hij vond dier.s rol goed. Maar nu Andries zijn verraad ver loochent, wat zal dan Piet doen Brand. In de goederenstatie van Delaware- en Lackawannabaan, is Zon dag eene groote brand uitgebersten. Eene kaai, waar eene groote menigte waren opgestapeld waren en verscheidene zeil- booten en sleepstoombooten zijn vernield. De statie van de baan en de landings plaats van de Hamburg-Amerikalijn, wa ren een tijd lang bedreigd, maar zijn door de pompiers gered. De schade wordt op 5 millioen dollars geschat. Schoone wet. De Rijksdag in Zwe den heeft een wetsontwerp aangenomen, volgens weik van 1905 tot 1909 een fonds van ten hoogsten tien millioen kronen (14 millioen fr.) zal worden gevormd, om daaruit voorschotten te verstrekken aan boerenarbeiders tot het verkrijgen van eigen grond en woning. De voorschotten worden enkel verstrekt aan vereenigingen of maatschappijen, die voor dat doel zijn of worden opgericht en onder Staatstoe zicht staan of wier statuten zijn goedge keurd. Aan één persoon mogen voor landbouw niet meer dan 5ooo, voor woningbouw niet meer dan 3ooo kronen worden uit gedeeld en wel voor ten minste de helft en ten hoogste 5/6 (bij huizen 3/4) van de van do vooraf geschatte waarde van grond (of gebouw) en tegen een rente van 3/6 per jaar. Als voorwaarden stelt de wet nog dat de geldopnemers mannen of vrouwen Zweadsche burgers, van a5 5o jaar, moeten zfin, van onbesproken gedrag, zich niet te buitengaande aan sterken drank en niet geheel onbemiddeld. VERKOOPING van TE HOFSTADE. in den Bekelinck, in de Kerkmeerschen, in den Bocht, achter den Watermolen, in de Beekdijken, op Maandag i3 Juni 1904. om 2 uren namiddag, door het ambt van Deurwaarder DE VOS, Aalst. OPENBARE VERKOOPING van goede te Impe, Cherscamp en Lede. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, op Impekonter, bekend bij kadaster wijk A, nummer 149, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten znide M. De Mesel, ten weste de Kassei en ten noorde het Gasthuis van Lede. Verdeeld in zuid-en noordhelft. Gebrnikt zonder termjjn door M. Remi Schockaert, te Impe. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Impe, Opsmeer, bekend bij kadaster wijk A, nummer 85a,met eene grootte van 41 aren 50 centiaren, palende ten ooste de erven De Erven De Schaepdryver, ten zuide den Arme van Impe en de Kinderen D'Hondt, ten weste de Kassei en ten noorde M. De Bast. Gebruikt zonder termijn door de heeren Remi Schockaert en K. L. Vermassen, te Impe. Dbrdb koop. Een perceel Meersch, gele gen ten deele op Cherscamp, Boygemveld, groot ongeveer 7 aren 70 centiaren, palende 0081 en znid de Hospitalen van Gent, west het Armbestuur van Wanzele en noord met de Wellebeek het gescheed van Lede eu ten deele op Lede Haverenmeersch, bekend bij kadaster wijk D, nummer 8, groot 15 aren 60 centiaren, palende oost-zuid de Hospitalen van Gent, zuid-west de Wellebeek en noord M. Blanckaert. Gebrnikt zonder termijn door M. Schoc kaert, voornoemd. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 Mei 1Qn. Verblijf Donderdag 9 Juni teldens om 4 uren van den avond, ter herberg Den Appel, bij M. Gust aap Claus-Schoo- kaert, te Aalst, Gentsche Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van eene en goede LANDEN en MEERSCHEN TE NIIEIJWERKERKEIV. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens de erfgenamen der echtgeno ten Caudron-Buyl, ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar ver koopen, de volgende goederen Gemeente Nieuwerkerken. I. Eene behuisde Hofstede ten voor hoofde aan de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nummers 65o, 65i, 652, 653 met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. II. Een perceel Land op het klein Broekveld, gekadastreerd wijk A, n. 616 met eene grootte van3i aren 5o centiaren. III. Een perceel Meersch op den Herdinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 5yc, met eene grootte van 20 aren 5o centiaren. IV. Een perceel Land op den Her dinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 58a met eene grootte van 26 aren 70 centiaren. V. Een perceel Meersch in de Kerk meerschen, achter de twee voorgaande koopen, gekadastreerd wijk B, nummers 126 en 127 met eene grootte van 29 aren 90 centiaren. VI. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijk C, num mers 670A en 67ia met eene grootte van 77 aren 5o centiaran. VII. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijkC, n.7o3B, met eene grootte van i3 aren 80 centiaren. EENIGE ZITDAG Zaturdag 25 Juni 1904. Ten 2 uren ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. Door sterfgeval. OPENBARE "VERKOOPING van goede gelegen te Lede, Gijsegem en Hofatade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen de volgende goederen, verpacht zonder termijn, te weten Gemeente Lede. 3i aren 90 centiaren Zaailand, op den Rooien, gekadastreerd wijk C, nummer 1046. Allerbest geschikt voor Bouwgrond. Gebruiker Auguste De Wulf. Gemeente Gijsegem. 49 aren 5o centiaren Zaailand, op het Reuken, gekadastreerd wijk B, nummer 568a. Gebruiker Theophiles Schuddinck. Boomprijs fr. 25. Gemeente Hofstade. 17 aren 90 centiaren Zaailand, op het Meerveld, gekadastreerd wijk A, num mer i36. Gebruiker Camille Roels. Boomprijs fr. 45. ZITDAGEN Instel Zaterdag 4 )T Verblijf Zaterdag n )Juni 1 9°4- Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, in het Stadhuis. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Aalst-Mijlbeke. i° 3 aren 60 centiaren Land, in de Hoveniers, sectie E, nummer 453. 2° i3 aren 70 centiaren Land, op den Molenkauter, sectie E. nummer 354 a/*. 3° 3o aren 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, op de Beek, sectie F, nummers 863 en 864. 40 En 20 aren 10 centiaren Land, aan de Groenstraat, sectie E, nummer 448A. Gebruikt door het sterfhuis Seraphien De Leeuw-Thomas. EENIGE ZITDAG Zaterdag 4 Juni 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, Groote Markt, te Aalst. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. vraagd, Nieuwstraat, N. 5, Aalst. VERKOOPING van TE LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een wel gelegen perceel Bouwgrond, gelegen te Lede, nabij het Dorp, groot 10 aren 87 centiaren, gekadastreerd wijk P, deel van nr 723. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Mei Verblijf Vrijdag 10 Juni) '9°4« ten 4 uren, ter estaminet A la Station,» bij den heer Vagenhende, te Lede, Statie. ployé; adresser demande bureau du Journal initiales A.S. 108. Huis van vertrouwen. GROOT KLEIN (Bisschopstraat, 2. Aalst. Handel in wol en gesponnen paarden hair. Specialiteit van echte Brabantsche matraswol aan fr. 3,5o de kiio. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- vcllcn. P. S. Men komt met de stalen ten huize. Men gelast zich met het maken der matrassen. Wordt gevraagd. Dienstmeid voor een klein huisgezin, bekwaam voor alle werk. Getuigschrift wordt vereischt. Adres ten Bureele van Den Dender- BODE-Nr 107. Men \raafftccne, Boven- O meid,zich te wenden bij M. Louis Burny-De Smedt, Statie plein, Aalst. On demando une fille a tout faire et connaissant un peu Ia cuisine. s'Adresser au bureau du journal. io5. Xe huren term on tl. Drij schoone en gerieflijke huizen, zeer goed gelegen tot Okegem, rechtover de Statie van den IJzerenweg. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den heer Gabrifil Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaats, aldaar. Drij schoone Woonhuizen in de Meu- lenschettestraat, dienstig ook voor bedrijf. Zich te bevragen bij den Heer j! Goethals, 14, Dirkmartenstraat. Buitengewone occasie, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 X© koop W agon netto voor een of twee paarden, zoo goed als nieuw zich te bevragen ten bureele dezer. 106 Phaeton voor een of twee paarden Ui koop aan zeer gematigen prijs te Aalst, Graanmarkt, N® 10.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3