Vereenigde Staten. Etablissements Smits &Cie M er klprijzen. Hopmarkl. allerbeste HOOIGRAS BOU WGRONDEN iw/v ^rh5'".1 Depot te Aalst apotheek De Valckeneer HOOIGRAS Hooigras Nagras WERKMANSWONINGEN Zaailanden en Meersch behuisde HOFSTEDE BOUW GRONDEN Openbare Verkooping BOUWGRONDEN Uil der hand te koop: ZAAILANDEN GRASVENDITIEN HOP. Een agent in Beijer- Te koop per occasie. JO Een keukenmeid word' On demanded Alfred KELDERS, Men vraagt eene. Bo""' Tehuren terstond. zooals de pijnen, de zwakte en stijfheid des rugs, de opstopping, het niet behou den van het water, het gruis in het water, de rugpijn door eene verkoudheid ver oorzaakt, de verdrukking der nieren en der blaas, de ontsteking, enz. en al de daaruit voortspruitende ziekten zooals de suikerpisvloed, waterzucht, verlies van eiwitstof, de onzuiverheden des bloeds, enz. Dus vermijdt de ziekte met de ken- teekenen te bestrijden zoohaast zij zich voordoen. Verzekert u dat men u de a Foster Pillen voor de Nieren geve, van de zelfde soort als die welke M. Palsterman gehad heeft. Men kan ze in alle apothe ken bekomen tegen 3 f 5o de doos of 19 fr. de 6 dozen of vrachtvrij per post als men de vraag stuurt aan de Engelschc Apotheek van Ch. Delacre, 5o-52 Cou- denbergstraat te Brussel. Algemeen De pothouder voor België. De agent Van Uytrecht te Brussel, had sinds eenigen tijd eene vrouw in 't oog, die veel een logementhuis der Koolenstraat bezocht, maar zich niet op de registers der policie liet inschrijven. Maandag avond werd zij aangehouden en bij onderzoek bevond men dat zij, onder haren rok verborgen, eenen zak droeg, bevattende eenen sleutelbos en een schroefdraaier. Dat was genoeg om het onderzoek door te zetten er werd nu ontdekt dat zij reeds aan verscheidene diefstallen plichtig was Op de Brouckèreplaats, bij den herber gier Van Gansen, juweelen en 1100 fr. Bij Mad. Sazzen, Rogierstraat, juwee len en acties In zelfde huis, bij Mej. Van Herck, juweelen Verderskleeren, linnen, portemonnaies, enz., in verschillende andere huizen, waar zij als meid had gewoond. De diefegge woonde vroeger met haren man, Robert E., te Antwerpen, in de Scheldestraat. De man, die ook voor diefstal vervolgd is, verblijft thans te Roubaix. Vergiftiging van het bloed staat al diegenen te wachten die lijden aan gal, zuur, verstoptheid, troebele waters of door het keeren der jaren. Om dit te beletten raden we onze lezers aan de bloedzuive rende pillen Deprateke te nemen, de best gekenden zonder aloës, die genezen zon der krampen noch onlsteldheid. i,5o fr. de doos te Oostende, bij den apotheker Depraterr, die verzendt tegen postzegels, aisook te Aalst, bij de apothe kers De Valcuneer en Callebaut en overal. Eene arme vrouw te Brussel, die met hare kinderen door haren man ver laten was, ging hem aan zijn verblijf op zoeken, om brood voor hen te vragen. De man joeg haai weg. Toen heeft de vrouw hem afgewacht, om hem vitriool in het gelaat te werpen. Een policieagent had dit gezien en wist den arm van de vrouw tegen te houden, zoodat haar aanslag geen gevolg had. Zij werd aangehouden en ondervraagd. Schrikkelijk ongeluk.Een schrik kelijk ongeluk is Dijnsdag morgend rond 10 ure, te Mechelen, in de fabriek van M. Roesterberg voorgevallen. De genaamde Edmond Joris, 18 jaar oud, werd door den riem van het machien meegesleept, verscheidene malen rond den as geslin gerd en door de wielen getroffen, op zulke afgrijselijke wijze datgansch zijn lichaam letterlijk verpletterd werd. Dit gebeurde met zulke snelheid dat, wanneer men het machien stil hield, het reeds lang te laat was. Het lichaam van den ongelukkige vormde nog slechts eene onkennelijke massa. Joris, die een voorbeeldige jongen was, woonde bij zijne ouders, Zwartzuster- berg, juist over het doodenhuis en men kan oordeelen welke hartverscheurende tooneelen er plaats hadden wanneer het lijk daar naartoe werd gebracht. Elkeen weende bij het zien der moeder, die met hare acht andere kinderen zich tegen de deur van het doodenhuis liet vallen, ter wijl zij kreten van wanhoop liet hooren. Hopen wij dat het bestuur der fabriek meer dan het noodige zal doen om dit braaf en zoo beproefd arm huisgezin ter hulp te komen. De landbouwer De Vreker, van Beerst (West Vlaanderen), kwam Maan dag voormiddag, rond 11 ure, per rijtuig huiswaarts met zijne vrouw. Onderweg had hij de drie kinderen van zijnen ge- buur Deplace, die van de school kwamen, opgeladen. Overigens, 't was het paard van Deplace, dat ln het rijtuig gespannen was. Op eene plaats waar de dam van de rivier de IJser smal is, deed het paard een zijsprong en viel in 't water. De Vreker en zijne vrouw konden zich aan het rijtuig vastklampen, maar de drie kinderen ver dwenen in de diepte, M. De Puydt, van Caeskerke, die van overkant getuige was van het drama,ging hulp halen en kwam weldra terug met koorden, met dewelke hij De Vreker en zijne vrouw wist te redden. De kinderen Deplace hadden reeds opgehouden te leven, toen zij opgehaald werden. De slachtoffers zijn een jongen van i3 en twee meisjes van 11 en 9 jaar. Toen vader Deplace het ongeluk ver nam, verloor hij het bewustzijn zijne vrouw is bedlegerig. Een stoutmoedige diefstal werd dijnsdag nacht gepleegd in de pastorij van Alphen, eene Hollandschegrensgemeente, op nagenoeg 4 mijlen van Turnhout ge legen. Gedurende dijnsdag nacht hebben on bekende dieven eene ruit verbrijzeld uit een venster en zijn langs de gemaakte opening in de pastorij gedrongen. Zij hebben in al de benedenkamers de meu bels opengebroken en doorzocht. Zoo hebben zij eene partij zilverwerk gestolen, alsook eene som geld en verschillige gou den en zilveren juweelen. Zij hebben ook eenen regenscherm 'meegenomen. De biandkas, die aanzienlijke waarden be vatte, hebben zij niet gevonden, daar deze in eenen muur is gemetseld en schier on zichtbaar is. De pastoor en de meid, die op het bovenverdiep slapen, hebben niets gehoord. Het is eerst woensdag morgend toen de eerw. pastoor beneden kwam, dat hij den diefstal bestatigde. Hij verwittigde de gendarmen die dade lijk een onderzoek instelden. Weldra kwam men te weten dat twee Duilschers dijnsdag rond de pastorij geslenterd had den. Woensdag morgend waren zij in de richting van Turnhout verdwenen. De gendarmen zetten hunne opzoeking voort langs dezen kant, zoo kwamen zij te weten dat twee vreemdelingen in eene herberg te Weelde den weg hadden ge vraagd naar de eerste statie achter Turn hout Thielen dus. Te Turnhout en in al de omstreken werden opzoekingen gedaan, doch de kerels waren nergens meer te vinden. De opzoekingen worden voortge zet. Tegen inaektcnplaag. Het Overzeesch Andelpoeder is het voordeeligste tegen de insckten. Deze specialiteit van keus vernielt met bliksemende kracht en groote snelheid alle soorten van ongedierten in de woningen, keukens, hotels, alsook bij de huisdieren, in de stallen, op de planten, in de serren) de tuinen, enz. (Zie aankondiging 4® bl., De brand te Hoboken. Er komen thans nadere bijzonderheden over den vernielenden brand, die heeft gewoed in de goederenstatie van den Loekawan- spoorweg in Hoboken (Noord Amerika) en zeven reusachtige loodsen vol koop waren heeft verwoest. De brand brak uit in den nacht van Zondag op Maandag, aan boord van een stoombootje der maatschappij, dat door de haven vaarde waaraan de goederen statie ligt. Het brandje had gemakkelijk met emmers water kunnen gebluscht wor- den, maar de kapitein, beducht voor het leven van zijne vrouw en kinderen, die aan boord waren, stuurde naar wal, waar het vuur zich aan andere daar gemeerde booten meedeelde en weldra ook de lood- j sen aantastte, te geheel van hout waren, i Hier vond het dus ruim voedsel, te meer daar in de loodsen voornamelijk lijnolie en balen katoen waren opgesta- peld. Zestig havenbooten zijn mee ver- I brand. Groote ongerustheid bestond er voor de werven der groote Transatlanti sche stoomvaartlijnen, die zich aan de overzijde van de haven bevonden, maar door het krachtig optreden der brand- i weer, die met drijvende spuiten uit New- York te hulp kwam, bleven deze ge- spaard. De schaè wordt zooals wij meld- I den, op 5 millioen dollars geraamd. De spoorwegmaatschappij was voor eigen risieo verzekerd. SOCIÉTÉ ANONYME DES ANCIENS EN LIQUIDATION. M.M. les Actionnaires sont priés d'as- sister l'assembléegénérale qui sera tenue a Alost, a l'Hótel des Arcades, le Lundi i3 Juin prochain, a 10 heures du matin. Ordre du Jour i° Rapport des Commissaires a la liqui dation. 2° Approbation des comptes. 3° Clóture de la liquidation. 4° Décharge aux liquidateurs. ~BURGERLIJKE STANDDER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 12 Vrouwelijk idem 9 21 Huwelijken. Fr. Moreels, ajusteur, met M. Coessens, br. C. Redant, wever, met L. Vonck, z. b. Fr. De Moor, polisseur, met Ch. Gits, tw. C. Schollaert, polisseur, met M. Martens, br. G. Dufour, meesterg. met A. Priem, kleerm. K. Van Hed- deghem, muldersg. met A. Steenhaut.z.b. O VERLIJDENS. O. Waegemans, vr. Welleman, z. b. 32 j. St-Janstr. C. Van Nuffel, z. b. 23 j, Nieuwstr. 4 kinderen onder de 7 jaren. Zaterdag 4 Juni Tarwe fr. Masteluin Rogge Garst Haver per 100 kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de 25 Viggenen.per koppel Vlas. de 3 kil. Ajuin, de 100 kil.volgkw, 1904. 00,00 00,00 00,00 00,00 00,00 6,00 6,93 2,00 60,00 0,00 00,00 00,00 00,00 00,00 00,00 00,00 7,00 7,65 2,25 70,00 0,00 00,00 ANTWERPEN, 3 Juni. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per rookil.fr. 17,75 a 18,00 Rogge i3,75 a 00,00 Wintergerst 00,00 a 00,00 Zomergarst 16,5o a 17,00 Haver 14,75 a i5,oo Boekweit 00,00 a 00,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 17.75 a 18,00 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,20 a 1,40. De aardappels per zak 8,00 tot 10,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 1,75 a 2,00. CUREGHEM-ANDERL. 3 Juni. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 474 Ossen, 3gj Stieren, Koeien en Veerz. 740 Men betaalde per kilognftn op voet Ossen 0,76 a 0,90, Stieren 0,60 a 0,76, Koeien en Veerzen 0,60 a 0,76. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 98 j. Prijs per kilogr. fr. 0,90 a 11 o. BRUSSEL 3 Juni. Kalverenm. Getal te koop gesteld 320, per kilogr. op voet fr. 0,95 a 1,20. V E RKOOPING TE HOFSTADE. in den Bekelinck, in de Kerkmeerschen, in den Bocht, achter der. Watermolen, in de Beekdijken, op Maandag i3 Juni 1904. om 2 uren namiddag, door het ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst. OPENGA1E YHUK001 'ING van schoone en welgelegene XE DENDERLEEUW (wijk Leenwbrng) omtrent de Statie van den ijzerenweg. 4° Namens M. Amand D'hondt te Aalst: 10 koopen Uooigras in de Molenmeerechen nabij deu Watermolen. 5° Namens M. Karei Schockaert te Erpe 6 koopen Uooigras in de Molenmeerschen. 6° Namens M. Frans L)e Nys te Erpe 5 koopen Ilooigrns, in den Hoonegom. 7" Namens de Erven De Boeck te llofstade: a/ 4 koopen Uooigras in de Molenmeerschen bG koopen Uooigras in de iloenegemmeer- schen. 8° Namens M. Franciscns Van der Eist te Erpe 10 koopen Uooigras in de Hoonegem- meerschen. 9° Namens M. Donatns Schockaert te Eron- degem 2 koopen Uooigras in de Uoonsgeru- meerschen. 10° Namens M. David Paerewyck te Erpe 8 koopen Uooigras in de Iloonegemmeerschen lll Namens Juffrouw Pbilomena De Boeck te Erpe a) 3 koopen Uooigras in de Molen meerschen. b) 3 koopen Uooigras in de Hoone- gemiueerschen. Aalst-Schaarbeek. 12° Namens M. Domien Van den Eeckhout- Do Boeck te Erpe 2 koopen Hooigraa in de Iloonegemmeerschen 13° Namens MM. de gebroeders De Boeck, te Aalst3 koopen Uooigras in de Uocnegem- meorschen. 14" Namens Jufv. Maria Van den llende te Aalst 2 koopen Uooigras in de Uoonegem- meorschen. 15° Namens Jufv. Van Impe-Mertens voor noemd 1 koop Uooigras op den Dijk. Nog gemeente Erpe. 1G° Namens de erfgenamen van wijlen Jufv. Catbarina Dc Smet 1 koop Uooigras in de Zureraeerschen. 17° Namens M Romaan Moyersoen te Aalst 4 koopen Hooi- en Nagras in de Koei- brugmeerschen. 18° Namens M. Gnstaaf Van der Biest te Erpe 4 koopen Uooigras, in de Koeibrug- mwrschen. 19° Namens Jnfv. W' Constant Stalpaert te Erpe 1 koop Uooigras en 1 koop te was sen Nagras in de Oostmeerschen. 20° Namens M. Burgemeester De Vos te Erpe 8 koopen Hooigras aan den Watermo len, Dorp. 21° Namens M. Verbrngghen te Erpe 6 koopen Uooigras.aan don Watermolen, Dorp. 22° Namens Jufv W* Leo Stalpaert. te Aalst 3 koopen Uooi- en Nagras in 't Wij water. 22° Namens E. H. Pastoor Van de Pntte te Erpe 20 koopen Hooigras en te wassen Nagras in zijne meerschen, aan het Dorp. ORDE DER VERKOOPING Mon zal vergaderen te Erpe 's morgens aan de Ledoschen steenweg, (Steenebrng) aan den meersch van Jufv. W° Veldeman-Rasschaert en 's namiddags in de Zurebosschen aan de meersch van zelfde Jufv.Veldeman, alwaar de nanvan- ILi LïÜ tr K3 S VOUEOlBt ChNEZINOlmd., IlMUliiiii C- S'-VIHCEKTIUS A PAULO ■UB2VCHT, WITVIOED, ZEKUW1WAKTÉ \y^ ^roorfoofrf midM „r A'r i. 'FLA ere, nriixaf/aa. Gebruikt zonder termijn door M. Schoc kaert, voornoemd. ZITDAGEN Instel Donderdag 2G Mei Verblijf Donderdag 9 Juni teldens om 4 uren van den avond, ter herborg u Den App -1, bij M. Gustaaf Claus-Schoo- kabrt, te Aalst, Gentache Steenweg. 1904 De notaris VAN OUDENHOVE, verblij- onde te Denderhautom zal ten verzoeke van den eigenaar, mot gewin van een half per hon derd instelpremie, ten bieronder gestelde zit- tiugen, in 't openbaar en aan de meestbieden den verkoopen EENIGEN KOOP Een perceel zeer schoonen en allerbest go- sohikten Bouwgrond gelegen to Denderleeuw Eeenwbrng op weinigen afstand der statie groot volgens opmeting 12 nren 80 centiaren - - palende oost d-.n zoogêuaaraden Aalsterscheu vei kooPlDg °P de nagemelde uren zal weg, zuid do weduwe Domien Van Mulders, I west den Steenweg en noord de wednwe Jo annes Baptiste Temmerman. Verdeeld in 5 doelen.allen met eene breedte ten voorhoofde of naast den Steenweg van 8 meters, zoo volgt 1' deel L are 94 centiaren zuidwaarts naast de Statie of den eigendom der weduwe Van Mulders. 2e deel: 2 aren30centiaren daaropvolgende. 3° deel 2 aren 39 centiaren te midden. 4° deel 2 nren 91 centiaren volgende op 't derde deel. En 5° lot 3 aren 26 centiaren ten noorden naast Leenwbrng of den eigendom van de wednwe Temmerman. Het recht van twee of meer koopen saam te voegen blijft voorbehouden. ZITTINGEN Voor den Instel Dijnsdag 21 T Voor 'L vast verblijf Dynsdag 28 m Telkens om 4 ure namiddag ter herberg van Alfons Van Santen, te Denderleeuw, aan de Statie. Plan en voorwaarden der verkooping liggen ter inzage van 't publiek ter studie van ge noemden Notaris VAN OUDENHOVE alwaar men alle kapitalen kan bekomen mits bezet en op gematigden intrest. Aalsterhop igo3 beschikbaar fr. 145 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop i9o3 be schikbaar fr. 115 de 5o kilogr. Aalsterhop 1904. op levering October- November, fr. 75 de 5o kilogr. Merkt kalm. I VEEMARKTEN, GENT, 3 Juni. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 5o5 OPENBARE VERKOOPING van allerbeste en te wassen MGRA8, TE AALST-MIJLBEEK Br eedestraat, Hertshaag en Bergemeerschen. Do Notaris EEMAN te Erpe zal op Dondbr- dag 23 Juni 1904, to beginnen om 1 uur na middag, te Aalst-Mijlbeek, op de nagemelde plaatsen en namens denagenoemde eigenaars, m het openbaar verkoopen 1° Namens M. Max. Moens te Aalst, 12 koopen Uooigras, op eene partij meersch uaby de Breedestraat, achter de hofstede Van Neck. 2° Namens M. Karei De Vis te Aalsta) 6 koopen Hooigras eti 3 koopen te wassen Na gras op eene partij meersch nabij de Bree le- Btraat, ter plaats genaamd de Komme. n) 1 koop Ilooigras en 1 koop to wassen Nagras op eono partij meerscb in de Uertshaag aan de Vaart, nevens het fabriek der maatschappij Roos, Georinckx en DeNaeyar. c) 11 koopen Uooigras op eone partij meersch iu de Berge meerschen nabij zijn buitengoed. 3° Door bevoegd ambt, namens M. Achilles Eeman te Aalst 25 koopen Hooigras en te wassen Nagras op eenen meersch iu de Berge meerschen, tegenover den IJzerenweg, aan den Brussel8chen steenweg. N. B. Men zal vergaderen te Aalst- Mijlbeek. aan de partij meersch van M. Max. Moens onder nummer 1 Phiervoreu, alwaar de verkooping öp gestelde uur zal aauvnng ne men de aangeduide orde volgen. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits goede borg. Melkkoeien i5 Vette koeien Groote ossen 2 Stieren Jonge ossen 29 Magere beesten Vaarzen 33 Schapen o Varkens Lammeren o Loopers Kalveren 96 Viggens Stieren i® kw. o,85 2ekw. o,8o3®kw. Koeien 0,60 0,78 Vaarzen o,S8 0,75 Ossen 0,90 0,80 Varkens 0,88 0,80 Kalveren 1,15 0,75 0,70 I 0,60 I 0,66 J 0,70 0,00 0,00 JAARLIJKSCHE VENDITIE van te Ërpe en Aalst-Schaarbeek. Ds Notaris EEMAN te Erpe, zal ten ver- zoeko van de volgende eigenaars, op Maan dag 20 Juni 1904, op nagemelde uron en plaatsen, openbaarlyk verkoopen Gemeente Erpe. 1° Namens juffrouw weduwo Veldeman- Rasschaert, te Erpe a/2 koopen Uooi-en to wassen Nagras, aan de Stceneubrug, Lede- sche kassei b/ 2 koopen Uooi- en Nagras, in de Zurebosschen. 2° Namens juffrouw wednwe Van Impe- Mertens, te Aalst a4 koopen Uooi- en Nagras,aan den Ledeecnen steenweg; b/7 koo pen Uooi-en Nagras op eenen anderen meersch aan dt-n Ledescheu steenweg. 3° NarneuB M. Remel Van Droogenbroeck t<» Erpe10 koopen liooi- en Nagras in de Molenmeerschen. Het volgende orde zal gevolgd worden om 8 uren stipt 's morgens te Erpe, Lede- schen Bteenweg, Molenmeerschen, Iloonegem meerschen en Aalst-Schaarbeek, Iloonegem meerschen om 1 uur nanoen te Erpe, ann do Zureliosscheu, KoeibrngmeerscbeD, Oost meerschen, Watermolen en om 4 ure aan het Dorp. Op gewone voorwaarden en tijd van beta ling, mits te stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met ge win van palmslag en gelagen, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Ekrstk koop, Een Huis met Stal, Aal- put en andere aanhoorigheden en Grond, ge staan on gelegen te Aalst-Mylbeek, nabij de Langestraat, groot volgens meting 1 aar 33 oenliaren, bekend by kadaster wijk F, deel van nummer 643 s/2, palende oost de heeren Paters Jesuieten Joseph en Paul Coore- man, zuid de volgende koop, west M. Joseph Wezemael en noord deu Los en voornoemde neeren Paters Jesuieten. Bewoond door den eigenaar M. Joseph Wezemael, herbergier. Twkkde koop, Twee Werkmanswonin gen met Slallekens en verdere aanhoorigheden en Grond, gestaan en gelegen nevens voor- gaanden koop,te Aalst-Mijlbeek,nabij de Lan gestraat, groot volgens meting 1 aar 37 cen tiaren, gekadastreerd wijk F, nummers 643 t/2 en G43 u/2, palende ten oosteen ten zuide de heeren Pulers Jesuieten Coore- man, ten woBte M. Joseph Wezemael en tan noorde bet goed ouder koop een. Boomprijs fr. 30. Bewoond door de heeren Frans Wezemael aan fr. 1,10 en Edouard Pollyn aan fr. 1,40 do week. N. B. De steen en waterput zich bevin dende op koop 2 zal gemeen zyn tusschen dezen koop en koop een. DERDE ZITDAG lllonntlag; .Juni 1904. telkens om 4 uren van don avond, ter herborg gehouden door M. Joseph We/.kmahl. te Aalst-Mijlbeek, Langestraat. OPENBARE VERKOOPING van goede te Impe, Cherscamp en Lede. I)e Notaris EEMAN, te Erpe, zal nnraens uien bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen le Impe, op Impekouter, bekend bij kadaster wijkA, nummer 149, mot eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ton ooste en ten znide M. Do Mesel, ten weste de Kassei en ten noorde bet Gasthuis van Lede. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Gebruikt zonder termijn door M. Remï Schockaert, te Impe. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Impe, Opsmeer, bekend bij kadaster wijk A, nummer 85a,met eene grootte van 41 aron 50 centiaren, palende ten ooste de erven De Erveu De Schaepdry ver, ten zuide den Anne van Impe en de Kiuderen D'Uondt, ten webte de Kussei en ten noorde M. De Bast. Gebruikt zonder termijn door de heeren Rami Schockaert en K. L. Vermassen, te Impe. Derde koop. Een perceel Meersch, gele gen ten deelo op Cherscamp, Boygemvold, groot ongeveer 7 aren 70 centiaren, palende oost en znid de Hospitalen van Gent, west bet Armbestuur van Wanzeleen noord met de Wellebeek hot gescheed van Lede en ton deelo op Lede IIu veren meersch, bekend bij kadaster wijk D, nummer 8, groot 15 aren GO centiaren, palende oost-zuid de Hospitalen vun Gent, zuid-west de Wellebeek en noord M. Blauckaert. OPENBARE VERKOOPING van eene en goede LANDEN en MEERSCHEN TE \lEU\VEItkl lUiEV De Notar.s DE GHEEST, tc Aalst, zal namens de erfgenamen der echtgeno ten Caudron-Buyl, ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar ver koopen, de volgende goederen Gemeente Nieuwerkerken. I. Eene behuisde Hofstede ten voor hoofde aan de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nummers 65o, 65i, 652, 653 met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. II. Een ptrceel Land op het klein Broekveld, gekadastreerd wijk An. 616 met eene grootte van3i aren 5o centiaren. III. Een perceel Meersch op den Herdinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 57c, met eene grootte van 20 aren 5ocentiaren. IV. Een perceel Land op den Her dinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 58a met eene grootte van 26 aren 70 centiaren V. Een perceel Meersch in de Kerk meerschen, achter de twee voorgaande koopen, gekadastreerd wijk B, nummers 126 en 127 met eene grootte van 29 aren 90 centiaren. VI. Een perceel Land op het groot Molen veld, gekadastreerd wijk C, num I mers 670A en 671A met eene grootte van 77 aren 5o centiaran. VII. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijkC, n.7o3B, met eene grootte van i3 aren 80centiaren. EENIGE ZITDAG Zaturdag 25 Juni 1904. Ten 2 uren ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. V E R K O oT I N G van TE LEDE De Notaris DE GIIEEST. te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een wel gelegen perceel Bouwgrond, gelegen te Lede, nabij het Dorp, groot 10 aren 87 centiaren, gekadastreerd wijk P, deel van nr 723. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 Mei Verblijf Vrijdag 10 Juni) 1904' ten 4 uren, ter estaminet «Au Station,» bij den heer Vagenhende, te Lede, Statie. van «li-ij nieuwe huizen te Erembodegem nabij de Statie van Hael- tert door het ambt van den notaris BRECKPOTte Aalst. Instel Dijnsdag 14 Verblijf Dijnsdag 28 Juni ,9°+' Telkens om 3 uren namiddag ter her berg In Nederhasselt bij Mr A. Mat- thys Lostrie, te Aalst, Zoutstraatpoort. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. l83 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den lieer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK- POT. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Lede, Gijsegem en Hofstade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen de volgende goederen, verpacht zonder termijn, te weten Gemeente Lede. 3i aren 90 centiaren Zaailand, op den Rooien, gekadastreerd wijk C, nummer 1046. Allerbest geschikt voor Bouwgrond. Gebruiker Auguste De Wulf. Gemeente Gijsegem. 49 aren 5o centiaren Zaailand, op het Reuken, gekadastreerd wijk B, nummer 568a. Gebruiker Theophiles Schuddinck. Boomprijs fr. 25. Gemeente Hofstade. 17 aren 90 centiaren Zaailand, op het Meerveld, gekadastreerd wijk A, num mer i36. Gebruiker Camille Roels. Boomprijs fr. 45. ZITDAGEN Instel Zaterdag 4 )T Verblijf Zaterdag n )Jum *9°4* Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, in het Stadhuis. Studie van den Notaris Breckpot te Aalst I. Op Dijnsdag 21 Juni 1904 om 9 uren te Nieuwerkerken, Pijpenbcek, 11 koopen hooigras. En om 2 uren namiddag te Aalst-Mijlbeke 36 koopen hooigras in de Bergemeerschen en nabij de Beekstraat. II. Op Woensdag 22 Juni 1904 om 1 uur namiddag door het ambt van den notaris Arents te Hael tert te Erembodegem en Welle 5o koopen hooi- en nagras, in den Lan- genmecrsch, op Geetegem, in Jen Kram- meersch, Ninoofschen steenweg, in de Wellemeerschen en op het Oud Kerkhof. III. Op Donderdag 23 Juni 1904 om 2 uren namiddag, te Aalst-Schaarbeke, 46 koopen Hooigras op eenen meersch komende aan den Tragel der vaart en van den anderen kant aan den Dendermond- schen steenweg. IV. En op Woensdag 29 Juni 1904 om 2 uren namiddag te Meldert in de Falluintjens en omtrent 't klooster Affli- gem i3o koopen hooi- en nagras. sche hop zoekt voor Tilburg er. omstreken een flink Iluis in Aalster- en Poperingerhop te vertegen woordigen. Reflect adresseeren zich onder motto k hop aan het bureau van het Tilburg- sche dagblad, Tilburg (Holland). 4 schoone Buffetten in gesneden eiken hout met 2 schoone Spiegels met geslepen glas, eenen goeden Coffre-fort, een schoon garniture Salon Arabe, bestaande in eenen Sopha, 2 Zetels en 4 Stoelen, schoonen en goeden Bureau-ministre met 2 verlengsels in accajou, etne schoone Slaapkamer in accajou, Bed met ressort, Lavabo met nachttafel, schoon Buffet- étagére in notelaar met 6 stoelen idem en eenen goeden Velo (tandem) voor 2 per sonen. Zich te wenden bij Ferdinand DE SMET, Molendries n. 10, Aalst. GENT. Handel in Melkerijtoestel- len van allen aard. Vragen actieve en eerlijke agenten in Vlaanderen, vooral voor het plaatsen van ONTROOM-MA- CHIENEN. Zich wenden tot de firma HOFSTRAAT, 24, GENT, dichtbij de Groote Statie. vraagd, Nieuwstraat, N. 5, Aalst. demande bureau du Journal initiales A.S. 108. Iluis van vertrouwen. GROOT KLEIN Bisschopstraat2; Aalst. Handel in wol en gesponnen paarden hair. Specialiteit van echte Brabanlsche matraswol aan fr. 3,5ode kiio. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- velien. "P. S. Men komt met de stalen ten huize. Men gelast zich met het maken der matrassen. Wordt gevraugd. Dienstmeid voor een klein huisgezin, bekwaam voor alle werk. Getuigschrift wordt vereischt. Adres ten Bureele van Dbn Dender- bode. Nr107. O meid,zich te wenden bij M. Louis Burny-De Smedt, Statie plein, Aalst. On (Icmnndo une fille h tout faire et connaissant un peu la cuisine. s'Adresserau bureau du journal. io5. To huren leratontl. Drij schoone en gerieflijke huizen, zeer goed gelegen tot Okegem, rechtover de Statie van den IJzerenweg. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den heer Gabriël Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaats, aldaar. Drij schoone Woonhuizen in de Meu- lenschettcs'.raat, dienstig ook voor bedrijf. Zich te bevragen bij den Heer J. Goethals, 14, Dirkmartenstraat. Ituitengewono oceanic, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 Te koop WnKonnette voor een of twee paarden, zoo goed als nieuw, zich te bevragen ten bureele dezer. 106 IMinelon voor een of twee paarden te koop aan zeer gematigen prijs te Aalst, Graanmarkt, N* 10.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3