Frankrijk. Duitschland. Engeland. Oostenrijk. Zuid-Afrika. Zwitserland. Buurtwegen. - Afpaling. HOOIGRAS WOONHUIS HUISMEtTBELEN BOUWGRONDEN behuisde HOFSTEDE Openbare verkooping. GRASVENDITIEN Openbare Verkooping Te koop uit der hand. BOUWGRONDEN Uit der hand te koop: HOOI- en NAGRAS. verd X ierf hji ekelber [eld vi ar we Isbedie i ontvi: ie X. r wete iar jat :n, da brak le dat r in plai s stake dood bespit* rstrael! i midi wonc rborgi lej. ar zij kleeri ifv. Jean: Hetb kwac voce metd: sch. ffctrofi geop igma ichle: n doit oschi :rschc van van luck 1 ore droeg in de handen nog een gedeelte van den stoel, die reeds verbrijzeld was. Nu werd het hoog tijd voor den agent om zich krachtdadig te verdedigen. Hij vatte zijnen sabel en bracht er ver- schillige kappen mee toe op het hoofd van zijnen aanvaller, die vier erge won den bekwam waaruit hij veel bloed ver loor. De geneesheer Sommers heeft den gekwetste verzorgd en de wonden toege- naaid. Deze zijn niet doodelijk. Proces verbaal is tegen S. opgemaakt. Jan Daniels woont te Turnhout op het einde van het Papenstraatje. Zondag avond bevonden zich daar eenige jonge lieden in de straat die Daniels tergden en plaagden. Op zeker oogenblik verbrijzelden zij zelfs de ruiten in zijne woning. Daniels haalde eindelijk eenen revolver te voor schijn en loste drie schotten. De genaam de Gust P. werd tamelijk erg in het been gekwetst door een der kogels. De dader, wiens revolver in beslag werd genomen, zegt dat hij enkel gescho ten heeft toen hij zich in staat van wet tige zelfverdediging bevond. Dit zal on derzocht worden. Zondag rond n ure, was luitenant Schauwbroeck, vergezeld van zijnen ad- jukt Hauwel op inspectiedienst te Hoe venen. Aan een der tolbeambten van Hoevenen, die daar op embuscade moesten wezen, werd eene kleine opmer king gemaakt, wegens te laat komen. Dit gebeurde in de dreef, gelegen dicht nabij de Villa Médicis. De douanier, Snel ge naamd, nam die opmerkingen niet goed aan en opgewonden zijnde, uit vreeze voor straf, trok hij zijn revolver en schoot den luitenant in de keel. Deze viel mors dood neer. Daarna richtte de moorde naar het wapen tegen zichzelven en schoot zich eenen kogel in het hoofd en tvree in de borst. Hij was nog niet dood, maar heeft kort naderhand den geest ge - geven. Dr Dufraing, van Cappelen, in haast geroepen, kon enkel den dood be- statigen. De douanier Snel was op het punt van te trouwen. De lijken lagen dezen morgend in het huis van den brigadier te. Hoevenen, waar het parket zeker zal komen. Deze wreede gebeurtenis heeft te Sta- broeck vooral, waar de luitenant, sedert vele jaren burger van Stabroeck, alge meen geacht werd, een pijnlijken indruk gemaakt, even als bij zijne onderhoori- gen. M. Schauwbroeck was een puntig, voorbeeldig ambtenaar, zeer geacht ook bij zijne oversten. Heeft de douaan Snel nu uit haat of in een oogenblik van zins verbijstering gehandeld Wie weet het Daarover heeft het menschelijk gerecht niet meer te oordeelen. Luitenant Schauwbroeck, Jozef-Lode- wijk, was geboren te Ertvelde (Oost-Vl.), aoDecemberi845.Hij verblijft te Stabroeck met zijne vrouw en zijne dóchter sinds vele jaren. Zijne oudste dochter is verle den jaar getrouwd met M. Alfred Van Marsenille, van Eeckeren. Men verneemt later dat de douanier naar Ste-Mariaburg was geweest en eenig- zins bedronken was teruggekeerd. Die toestand zal wel de oorzaak zijn geweest dat hij de opmerkingen van den luitenant over het te laat terugkeeren kwalijk nam. De drank is dus alweer de groote misdadiger. Eene zonderlinge werkstaking, te Ham-sur-Heure uitgeborsten, heeft nog zonderlinger tot eene speelstaking geleid. Men weet dat de Walen verzot zijn op het balspel en daar dit in dees seizoen het meest gespeeld wordt, is het verbruik ontzaglijk. Nu vonden de vrou wen, die in de ballekensfabriek van ge zegde gemeente werken, dat zij niet ge noeg betaald worden en zij vroegen 20 verhooging van loon. De fabrikanten stemden dien eisch niet in en vandaar staking en, daar de fabriek en de verkoo- pers in 't klein zonder voorraad zitten, hebben de spelers ook moeten staken. Ons dunkt dat de mannen, die voor elke klei nigheid van staken spreken, nu ook bij een spel. dat toch reeds zoo veel geldt verslindt, wel eene opoffering zouden kunnen doen, en de vrouwen wat beter loon bezorgen. Later. Eene verhooging van 10 is toegestaan en de vrouwen hebben het werk hervat. Meer dan 2000 duiven, behoorende tot de militaire duivenposten van Beieren en Wurtenberg, zijn te Namen opgelaten. Een mijnwerker te Charleroi, die van zijne vrouw gescheiden leeft, heeft deze afgewacht in eene remisie, grenzend aan het huis dat zij bewoonde. Toen zij buiten kwam loste hij drie revolverscho ten. De vrouw werd niet getroffen maar wel het i2jarig dochterke, dat op het ge rucht der schoten toegesneld was. De toe stand van het kind is zeer erg. De plich- tige is aangehouden. Een mijnwerker, Jaak Gerard, 32 jaar, werkende in de koolmijn Aumónier (LuikJ, leefde sedert een paar maanden van zijne vrouw gescheiden. Deze laatste, Elisabeth Steyne, 27 jaar, woonde thans in de rue Hocheporte. Vrijdagavond, rond 61/2 ure, zat Gérard in eene herberg der rue St-Walburge, wachtende op zijne vrouw, die teRocour in eene fosfaatfabriek werkt. Haar ziende voorbijgaan, sprong hij eensklaps buiten, liep in zijn haast nog eene vrouw omver, greep toen zijn revol ver en loste een schot op zijne vrouw. Hij wierp haar toen op den grond, schoot baar nog vier kogels in het hoofd, en vermorzelde dan haar hoofd onder zijne hielen. Daarna ging hij zich gevangen geven. De toestand der vrouw is zeer «g- Vreeselijk automobielongeluk.De markies d'Audiffret-Pasquier reed per auto naar de Orne. Hij was enkel verge zeld van zijnen mecanicien. Het rijtuig reed met middelmatige snelheid, en was gekomen tusschen Vi- tray en Brézolles toen een der luchtban den sprong. De automobiel kantelde om en de heer d'Audiffret-Pasquier werd er onder begraven. De mecanicien werd eenige meters ver geslingerd, doch bekwam geen letsel en begon met behulp van eenige boeren, aanstonds het machien op te lichten om den markies te redden. Toen men er in gelukte hem te ver lossen, vloeide bloed uit zijnen mond. Een bijgeroepen geneesheer bestatigde dat het slachtoffer drie ribben gebroken had, en dat een der ribben eene lor.g doorboord had. De toestand van het slachtoffer ver slechtte weldra en na eenige uren pijnlijk lijden, overleed de ongelukkige. De fami lie werd telegrafisch bericht gezonden. De markies d'Audiffret-Pasquier was 46 jaar oud, gehuwd en vader van vier kinderen. De oudste dezer, is de twintig jarige graaf Etienne d'Audiffret-Pas- 1 quier. Verkoop van schilderijen. Op de veiling der schilderijen van de barones deH., te Parijs, is 75,000 fr. betaald voor Rubens Loth en zijne Dochters 56,ooo fr. voor het u portret eener dame en hare dochters door Cornelis De Vos. Het pendant hiervan, een heer met zijn zoon, ging 36,ooo fr. Twee Mierevelt's zijn voor 21,000 en 22,000 fr. gegaan een zeestuk van Willem Van de Velde voor 27,500. Dubbele moord. Te Carquei- ranne, nabij Toulon, zijn op hun afgele gen buitengoed de echtgencoten Broquier, welstellende en alleenwonende menschen, vermoord. Een steenkapper, die dagelijks de woning voorbijging, was verwonderd Vrijdag morgend nog alles gesloten te zien. Vermoedende dat er iets niet in orde was, ging hij kloppen en riep. Nie mand antwoordde. Dan poogde de man binnon te dringen, maar de deur ging aanstonds open en in den gang, bij den trap zag hij het lijk liggen van Mad. Broquier. In de slaap kamer vond hij dat van haar man. Zij zijn vermoord op 't oogenblik dat zij zich te bed begaven. Diefstal is de drijfveer der misdaad. Snelheidsrecord. De stoomboot Kaiser Wilhelm II van de a Nord- deut'sche Lloyd heeft het record in het snelvaren gebroken. De Kaiser Wilhelm II passeerde het vuurschip van Sandy- hook op 14 Juni, 8 ure 12 minuten's mor- gends, den vuurtoren van Eddystone op 20 Juni, 1 uur 10 minuten 's morgends. Duur van de reis 5 dagen, 11 uren en 58 minuten. Afstand 3ii2 zeemijlen, gemid deld 23.58 zeemijlen. Automobielongeluk. De baron Leitenberger, van Weenen, die met zijne automobiel naar de Gordon-Bennetkour- sen reed, is te Usingen verongelukt. Zijne antomobiel kwam aan eene kromming van den weg, waar de helling nog al hevig is, nabij Gravenwiesbach, in eene gracht terecht en sloeg om. De baron is aan zijne wonden bezweken. De baronnes is ook erg gekwetst evenals de chauffeur. De kosten der kroning. Er is thans een blauwboek uitgekomen over de openbare uitgaven, en daaruit blijkt dat de kroning van koning Edward bijna negen millioen heeft gekost, terwijl men ze op drie millioenen had geschat. Het uitstellen der feesten wegens de ziekte des konings heeft stellig de kosten verhoogd, maar men kan toch moeilijk begrijpen wat men met die negen millioen gedaan heeft. Treurig. De weduwe van Par- nell is aan lager wal geraakt. Zij is wegens schulden voor den rechter gedaagd, en zal wel failliet worden verklaard. Bravo, men heeft het gevonden Een regimentsdokter van het Oosten- rijksch leger heeft eene bom gemaakt welke onmiddellijk den naam van a stin kende bom gekregen heeft. En zij heeft haren naam niet gestolen. De bom kan door een gewoon kanon afgeschoten worden. Bij het aanraken van den grond, ont ploft zij niet, doch vervult de lucht met een stinkend gas. Moest zulk eene bom midden een regi ment vallen, spoedig lagen al de man schappen bewusteloos ten gronde. Het vijandelijk leger zou niets anders te doen hebben dan de soldaten op te rapen en in verzekerde bewaring te bren gen. De bewusteloosheid zou echter slechts voor eenige uren zijn. De soldaten zou den er met eene felle hoofdpijn van af zijn. Op deze wijze ware er dus middel de vreeselijke menschenslachterijen te ver mijden. Een jonge boerenheld. Het En- gelsch parlementslid majoor Seely ver telde onlangs het volgende uit zijne ervatingen in den Zuid-Afrikaanschen oorlog Mij werd gevraagd, eenige vrijwilligers te zoeken om te trachten op een twintig mijlen afgelegen plaats een commandant gevangen te nemen. Ik kreeg zonder moeite de noodige manschappen en ging met hen er op uit. Het was een gevaar lijke onderneming, maar wij kwamen veilig ter plaatse. Nog zie ik de plaats, het dal en de hofsteden, nog hoor ik het gekletter der paardenhoeven. De Boeren generaal was echter verdwenen. Waar was hij heengegaan Wij liepen kans zelf gevangen te worden genomen in plaats van hem met ons mede te voeren. Wij reden naar de boerderij en vonden daar een anderen knaap met eenige Yeomen. Ik vraag den jongen, of de comman dant daar geweest was en verrast ant woordde hij in zijne taal ja. Waar heen is hij gegaan a vroeg ik. De knaap werd achterdochtig rn zegde Ik weet het niet. Ik besloot toen, vervolgde majoor Seely, iets te doen, dat mij, naar ik hoop, vergeven zal worden omdat het leven mijner manschappen in gevaar verkeerde. Ik bedreigde den knaap met den dood als hij het verblijf van den generaal niet ver telde. Toen hij weigerde het te zeggen, liet ik hem tegen een muur plaatsen, zeggende, dat ik hem zou laten dood schieten. Terzelfder tijd fluisterde ik mijne man schappen toe Om 's hemels wil, schiet niet. a De knaap bleef weigeren, schoon ik bemerkte, dat hij vast geloofde gefu silleerd te zullen worden. Ik comman deerde 11 Leg aan aan En alle gewe ren werden op den weigerachtigen gericht. Ik zegde tot hem Nu, voor ik het laatste bevel geefin welke richting is de generaal vertrokken Ik herinner mij levendig de uitdrukking van het gelaat van den knaap nog nooit had ik zoo'n uitdrukking gezien. Zijn gezicht veran derde geheel, terwijl hij voor mij stond. Zijn oogen drukten iets bovenmensche- lijksuii. Hij wier j zijn hoofd achterover en zegde kalm en vastberaden in het Hol- landsch a Ik zeg het u niet. d Ik kon niet anders doen dan den knaap de hand drukken en onverrichter zake terug rijden besloot de majoor. Ongelukken in de Alpen. Bij een uitstapje in de Alpen in het Oberland, ten westen van Interlaken, zijn twee stu denten uit Bern in eene kloof gevallen en zeer waarschijnlijk verongelukt. De beide toeristen zijn nog niet gevonden. Een derde student uit het gezelschap deed vergeefsche pogingen om zijne makkers te redden. EENIGE KOOP. Een schoon Woonhuis gestaan en ge legen te Aalst, aan dï Houtmarkt, bekend bij kadaster sectie A, nummer 1542, met eene grootte van een aar, palende van de eene zijde aan M. Kieckens.van de andere zijde aan Jufvrouw Meert, en van voren aan de Brusselschestraat. Bewoond door M. Desiré Van der Stockt. EENIGE ZITDAG Zaterdag a5 Juni 1904. Om 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. GEMEEN1E ERPE. Het College van Burgemeester en Sche penen, brengt ter kennis der belangheb benden, in naleving van art. 45 van het landelijk wetboek van 7 October 1886, dat er op Woensdag 29 Juni 1904, om 10 uren voormiddag, zal overgegaan wordt n tot de afpaling van den Buurtweg Nr 16 dezer Gemeente. Erpe, den 14 Juni 1904. Namens het College De Burgemeester De Gemeentesecretaris. G. De Vos. R. Bogaert. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste en te wassen KAGKAH, TE AALST-MIJLBEEK Br eedestraat, Hertshaag en Bergemeerschen. De Notaris EEMAN te Erpe zal op Donder dag 23 Jum 1904, te beginnen om 1 uur na middag, te Aalst-Mijlbeek, op de nagemelde plaatsen en namens denagenoemde eigenaars, in het openbaar verkoopen 1° Namens M. Max. Moens te Aalst, 12 koopen Hooigras, op eene partij meersch nabij del Breed est raat, achter de hofstede Van Neck. 2° NauieDS M. Karei De Vis te Aalsta) 6 koopen Hooigras en 3 koopen te wassen Na gras, op eene partij meersch nabij de Breede- straat, ter plaats genaamd de Komme. b) 1 koop Hooigras en 1 koop te wassen Nagras op eene partij meersch in de Hertshaag aan de Vaart.nevens het fabriek der maatschappij Roos, Geerinckx en DeNaeyer. cjll koopen Hooigras op eene partij meersch iu de Berge meerschen nab\j ZÜD buitengoed. 3° Door bevoegd ambt, uamens M. Achilles Eeman te Aalst 25 koopen Hooigras en te wassen Nagras op eenen meersch in de Berge meerschen, tegenover den IJzerenweg, aan den Bruaselschen steenweg. N. B. Men zal vergaderen te Aalst- Mijlbeek, aan de partij meersch van M. Max. Moens onder nummer 1 hiervoren, alwaar de verkooping op gestelde uur zal aanvang ne men de aangeduide orde volgen. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits goede borg. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, aan de Houtmarkt. De Notaris SCHELFHOUT te Oor- degem, benoemd bij vonnis der Recht bank van eersten aanleg, zittinghoudende te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING en mobilaire Voorwerpen, in de gemeente Haeltert, Kerkplaats. De Notaris DE VUY8T te Borsbeke, zal ten sterfhuize van juffrouw Delpbine Schouppe, te Haeltert, Kerkplaats, en desnoods door bevoegd ambt, op DIJNSDAG 28 JUNI 1904, om 9 uren voormiddag, openbaar verkoopen, alle de meubels ten sterfhuize te bevinden, zooals Eene sohoone couÜBsetafel in accajon met zeven planken, een dozijn overtrokken salon- stoelen met zetel, een opgevulde zetel, kerk en andere stoelen, ronde- en andere tafels, twee commodekas8en voor gleiBwerk en gla zen, eene kleerkos, een ledikant met ressort en toebehoorten, commoden met schoven, pupiter, groote tapijt, tafelkleederen. eene pendule, eenige schouwversiersels, eene kleer- kas,een ledikant met ressort en toebehoorten, horlogie, kleine bibliotheek, bel, tellooren. koffers, stoven en kachels, een dozijn gelitho- graphieerdo gravuren, lijsteD, spiegel, kleine bibliotheeken, eenige oude leesboeken. Het kenkengerief, een jachtconfoor met toebehoorten, een twintigtal schoone messen, eenige andere messen, gewoon tafelservies, tellooren, jatten, tassen, lepels en forchetten, bakers, ijzeren en koperen marmieten, koffie- moor, enz., teelen, potten en pannen, tafel servies, kristalen champagne-, wjjn- en bier glazen en andere glazen. Bierstelling, eenige bakken, strooi, brand hout, berd, drij goede hofbanken, waschkuip en ledige flesscben. Circa 75 flesscben Bordeauwijn Chateaux Margaux 1896 40 flesscben Bordeauwijn Chateaux les Ch&lets St.-Christoly 1898 eenige flesschen ouden Reinschen en witten wijn, eenige halve flesschen Porto eenige flesscben oud bier en 50 flesscben beziënsap. GRA8VERKOOPIIVG door zelfden Notaris DE VUYST, in de ge meente Kerkxken, ten verzoeke van André De Meerleer, aldaar van oirca een hectaar gras, wassende in de meeischen rond zyne hofstede, Terlicbt, op DIJNSDAG 28 JUNI 1904, om 2 aren namiddag. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegene XE DENDERLEEUW (wijk Leeuwbrug) omtrent de Statie van den ijzeren weg. De notaris VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem zal ten verzoeke van den eigenaar, met gewin van een half per hon derd instelpremie, ten hieronder gestelde zit tingen, in t openbaar en aan de meestbieden den verkoopen EENIGEN KOOP Een paroeel zeer schoonen en allerbest ge- schikten Bouwgrond gelegen te Denderleeuw Leeuwbrng op weinigen afstand der statie groot volgens opmeting 12 aren 80 centiaren palende oost den zoogenaamden Aalsterechen weg, zuid de wednwe Domien Van Mnlders, west den Steenweg en noord de weduwe Jo annes Baptiste Temmerman. Verdeeld in 5 deelen,allen met eene breedte ten voorhoofde of naast den Steenweg van 8 meters, zoo volgt 1* deel 1 are 94 centiaren zuidwaarts naast de Statie of den eigendom der wednwe Van Mnldere. 2' deel2 aren 30 centiaren daaropvolgende. 3* deel 2 aren 39 centiaren te midden. 4' deel 2 aren 91 centiaren volgende op 't derde deel. En 5* lot 3 aren 26 centiaren ten noorden naast Leeuwbrng of den eigendom van de weduwe Temmerman. Het recht van twee of meer koopen saam te voegen blijft voorbehouden. ZITTINGEN Voor den Instel Dijnsdag 21 T„ ,Q* Voor't vast verblijf Dijnsdag 28 J Telkens urn 4 ure namiddag ter herberg van Alfons Van SanteB, te Denderleeuw, aan de Statie. Plan en voorwaarden der verkooping liggen ter inzage van 't publiek ter etndie van ge noemden Notaris VAN OUDENHOVE alwaar men alle kapitalen kan bekomen mits bezet en op gematigden intrest. OPENBARE VERKOOPING van eene en goede LANDEN cn MEERSCHEN XE NIEUWERKERKEIV, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens de erfgenamen der echtgeno ten Caudron-Buyl, ten overstaan van den heer Vrederechter, in het openbaar ver koopen, de volgende goederen Gemeente Nieuwerkerken. I. Eene behuisde Hofstede ten voor hoofde aan de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nummers 65o, 65i, 652, 653 met eene grootte van 24 aren 70 centiaren. II. Een perceel Land op het klein Broekveld, gekadastreerd wijk A, n. 616 met eene grootte van3i aren 5o centiaren. III. Een perceel Meersch op den Herdinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 5jc, met eene grootte van 20 aren 5ocentiaren. IV. Een perceel Land op den Her dinck, nabij het Dorp, aan de kassei naar Aalst, gekadastreerd wijk B, n. 58a met eene grootte van 26 aren 70 centiaren V. Een perceel Meersch in de Kerk- meerschen, achter de twee voorgaande koopen, gekadastreerd wijk B, nummers 126 en 127 met eene grootte van 29 aren 90 centiaren. VI. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijk C, num mers 670A en 67ia met eene grootte van 77 aren 5o centiaran. VII. Een perceel Land op het groot Molenveld, gekadastreerd wijkC, n.7o3B, met eene grootte van i3 aren 80 centiaren. EENIGE ZITDAG Zaturdag 25 Juni X904. Ten 2 uren ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Aalst-Mijlbeke. i° 3 aren 60 centiaren Land, in de Hoveniers, sectie E, nummer 453. Ingesteld, 390 fr. 20 i3 aren 70 centiaren Land, óp den Molenkauter, sectie E, nummer 354 a/j. Ingesteld 800 fr. 3° 3o aren 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, op de Beek, sectie F, nummers 863 en 864. Ingesteld 1000 fr. 40 En 20 aren 10 centiaren Land, aan de Groenstraat, sectie E, nummer 448A. Ingesteld 1700 fr. Gebruikt door het sterfhuis Seraphien De Leeuw-Thomas. LAATSTE ZITDAG Zaterdag 25 Juni 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, Groote Markt, te Aalst. Studie van den Notaris Breckpot te Aalst. I. Op Donderdag 23 Juni 1904 om 2 uren namiddag, te Aalst-Schaarbeke, 46 koopen Hooigras op eenen meersch komende aan den Tragel der vaart en van den anderen kant aan den Dendermond- schen steenweg. II. En op Woensdag 29 Juni 1904 om 2 uren namiddag te Meldert in de Falluintjens en omtrent 't klooster Affli- gem i3o koopen hooi- en nagras. van drij nieuwe huizen te Erembodegem nabij de Statie van Hael tert door het ambt van den notaris BRECKPOT te Aalst. Eerste koop ingesteld fr. 2o5o. Tweede koop ingcsield fr. 2100. Instel Dijnsdag 14 T Verblijf Dijnsdag as j Jum '9°4- Telkens om 3 uren namiddag ter her berg In Nederhasselt bij Mr A. Mat- thys Lostrie, te Aalst, Zoutstraatpoort. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbuarlijk verkoopen, op Vrijdag 24 Juni 1904, om 3 uren namiddag, het Hooigras wassende i° op den meersch a De Lelie, gele gen te Aalst-Schaarbeke aan den weg lei dende naar het Kapelleken ter Muren. 2° op den meersch ook aldaar uitma kende den hoek rechtover het Schaliën- huis. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notafis LIMPENS, te Aalst. |83 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembod(;genische straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter siudtëu der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. Uit der hand te koop, circa 1 hectaar 25 aren Hooi- en Nagras, bij Jean Lim- pens Caudron, Meubelmaker, Grusseiscbe straat, Nr 44, Aalst en wassende te Aalst- Mijlbeke, Zandbeek,

De Denderbode | 1904 | | pagina 3