Frankrijk. Duitsckland. Engeland. Oostenrijk. HERSTELLINGWERKEN 7 Werkmanswouiugen ZAAILANDEN Uil der hand te koop: Te koop uit der hand. BOUWGRONDEN HOOI- en NAGRAS. Men vraagt De echtgenooten Van Raemdonck, Cité Maria-Henriette, 44, tweede verdieping, te Brussel, hebbende sedert eenige dagen hun vijfjarig kleinzoontje René Claes.van St-Nicolaas-Waas, bij zich. Vrijdag voor middag wilde de vrouw haar petroolvuur aansteken, maar het toestel ontplofte en sprong in duizend stukken. Grootmoeder en kleinzoon werden door de toegesnelde geburen half verkoold ge vonden. De pompiers kwamen het begin van brand dooven. De twee slachtoffers zijn naar het gasthuis gebracht. Onderweg is het kind gestorven. De grootmoeder verkeert in wanbopigen toestand. Twee jongelingen van Houthem, bij Vilvoorde, Verboomen en Meysmans kwamen in de herberg van Antoon Ver- schaeren. Onder het drinken beweerde Verboo men aan den baas een frank in betaling te hebben gegeven. De baas beweerde niets ontvangen te hebben en hieruit ont stonden groote woorden. Verboomen greep den baas over den toog vast, juist op het oogenblik dat dezes broer Jaak Verschaeren binnen kwam. Jaak, zijn broer in gevaar ziende, trok eenen revolver en loste verscheidene scho ten. Een der kogels trof den aanvaller, die moorsdood neer viel. Zijn gezel, Meysmans, werd ook getrof fen, en zakte eveneens in elkaar. Daarop vluchtte Jaak Verschaeren door eene achterdeur het veld in. De geburen snelden toe, verdrongen zich om de getroffen heen. De geneesheer deed dadelijk Meysmans naar het gasthuis brengen. Het parket, ter plaatse gekomen, deed Jaak Verschaeren aanhouden,even als den herbergier. De toestand van Meysmans boezemt veel onrust in. Te Estiennes-au-Val werd een werk man door een zonneslag gedood in de glasblazerij van Mariemont kreeg een glasblazer, Modest André, ten gevolge der hitte, eenen opdrang waaraan hij be zweek. Te Soignies plukte een landbouwer kersen, als hij, door een zonneslag getrof fen, van den boom dood ten gronde viel. Te Brussel viel de genaamde Missotten die van Merxplas kwam, bewusteloos in de Hoogstraat 24 uren nadien had hij nog het bewustzijn niet herkregen. Zijn toestand schijnt hoogstgevaarlijk. Vrijdag nacht, rond 10 uren, is te Gent, Marie De K., 24 jaar, ongehuwd met haar kind, oud 1 jaar, aan haar vastgebonden, in het water gesprongen op de Bisdomkaai. Iwee moedige voor bijgangers, waarvan een gekend is,spron gen gansch gekleed in 't water en waren zoo gelukkig moeder en kind behouden boven te halen. Een zekere Eug. Vande- walle, magazijnier, Roskamstraat, die ook wilde helpen stelde zijn uurwerk ter hand aan een onbekend persoon wanneer hij bet wilde terugnemen, was deze laatste er meê verdwenen. Het had eene waarde van 36 fr. Men schrijft uit Koewacht Vrijdag is de justicie van Gent met twee wetsdokters weder te Kruisstraat geweest om het onderzoek voort te zetten omtrent het dooden van een veesmokke laar. Bij de lijkschouwing bleek, dat de kogel van achter onder het rechterschou derblad was ingegaan en de long erg be schadigd had. De kogel was van het kaliber, zooals die door den Belgischen Staat aan zijne ambtenaren wordt verstrekt. De andere veesmokkelaars waren weer niet versche nen. Zij bleven op Hollandsch grondge bied. Thans zullen zij naar Gent geroepen worden, waarbij hen, zoo noodig. vrijge leide zal worden verstrekt. De justicie is voornemens de zaak ern stig te onderzoeken (Nadere bijzonderheden.) De brigadier Buyck vermoedende dat de wonde van Pyckhout gevaarlijk was, ging aanstftnds den eerw. h. pastoor ver wittigen en zond iemand met een rijtuig om dokter Blondeel. De eerw. h, pastoor ging onmiddellijk mee en kwam juist bij tijd, om den ster vende de absolutie en de H. Olie te geven. Eenige oogenblikken nadien, gaf Pyck hout den geest. Dokter Blondeel, als hij ter plaats kwam, kon slechts den dood vaststellen. De lijkdienst van Pyckhout heeft in dc kleine houten kerk van Kruisstraat plaats gehad, onder een overgrooten volkstoe loop. Een i5jarige knaap, A. Bruyninckx, in dienst bij M. Steimann, te Eeckeren, was zondag kort na het middagmaal gaan zwemmen. Pas was hij in het water, of hij slaakte een noodkreet, en ondanks de spoedige hulp is de ongelukkige verdron ken. De boschwachter Van de Putte, te Itegem, dronk verleden vrijdag, verhit zijnde, koud water. Hij viel neêrgeblik- semd en is 's avonds, zonder tot het be wustzijn te zijn gekomen, overleden. Zaterdag namiddag, rond 6 ure, richtten drij kerels van het Pachtgoedje rond de statie en in de St-Amandstraat te Rousselaere, allerlei baldadigheden uit. Zij randden al de voorbijgangers aan en dreigden te slaan indien zij dierven spre ken. Francois Verhelst die neerstig bezig was met aarde te schuppen, wierd ook zonder de minste reden aangerand, maar verdedigde zich moedig met zijne schup, tot dat zij brak. De kerels maakten dan gebruik van de stukken om voort op Verhelst te slaan en zijne kleederen stuk te trekken. Toen hij uit hunne handen geraakte, achtervolgden zij hem en wilden de deur inbeuken van het huis waar hij in gevlucht was. Hij kon gelukkig langs het achterpoortje ontsnappen en naar huis vluchtten. Vervolgens poogden zij de haag van M. Canneyt te vernielen en sloegen met stokken op de vensterblin den van het provinciaal laboratorium. In de herberg Den Transvaal, waar zij wilden binnen dringen, werden zij een voor een door den baas op straat gesme ten. De policie, per telefoon ontboden, kwam weldra ter plaats en hield niet zon der moeite de drie gevaarlijke kerels aan. Een oud vrouwken, werkende op het gelaag, wonende op het Moleken, te St-Nikolaas, kwam vrijdag avond bezweet thuis. Zij dronk een glas water. Een half uur nadien stierf zij plotselings. Maandag voormiddag, omtrent 10 ure, is een smartelijk ongeluk gebeurd aan de inopbouwzijnde Broederschool te Maldegem. Opeens brak eene stelling drij metserdienders vielen beneden. Hun toestand is bedenkelijk. Zekere De Roo, van den Akker (Maldegem), is erg ge kwetst aan het hoofd Lod. De Lille, van 't Molentje, is gekwetst aan den arm en het hoofd de derde, Van Hecke, ook van den Akker, is de ergst getroffene. Zijn i schedel is verbrijzeld hij klaagt over in- j wendige pijnen. Twee geneesheeren wer den spoedig verwittigdzij hebben de gekwetsten verzorgd en naar het gasthuis doen overbrengen. Brand in de kolonie van Merx plas. Een begin van brand is ander maal uitgeborsten in de kolonie van Merx plas, Nu was het in de bakkerij dat het vuur was ontstaan. Dank aan het spoedig optreden van pompiers en soldaten kon de brand nog tijdig gebluscht worden. De schade bedraagt dan ook slechts 5oo fr. Weer wordt de brand aan kwaadwil ligheid toegeschreven. Een nieuw onder zoek is door het parket ingesteld. Zwemdramas. Te Landelies verloor een jongeling, die een bad nam, zijnen grond en verdronk. Een vriend, die hem ter hulp kwam, verdronk even eens, en het scheelde niet veel of een derde betaalde ook zijnen iever om beiden te redden met den dood. Te Luik ging de ^jarige Van Hulst, leerling der middelbare school, zaterdag avond baden, kort na geavondmaald te hebben. Nauwelijks was hij in het water of hij kreeg eenen opdrang en zonk. De badknechten haalden hem onmiddelijk op, doch alle pogingen om den jongeling tot het leven terug te roepen, bleven vruchteloos. Te Neder-over-Hombeeck, is een jon gen, die met eene groep kameraden een bad nam in de Willebroecksche vaart, onder de wateroppervlakte verdwenen en verdronken. Een schrikkelijk ongeluk gebeurde bij het polo-spel te Oostende. De markies de Villavieja werd door eenen hamerslag aan den hoofdslaap getroffen en bleef op den slag dood. Later. Markies Villavieja was een der meest gekende leden van de Spaan- sche kolonie te Parijs. Hij was 42 jaar en, ofschoon gehecht aan het Spaansch hof, verbleef hij bijna altijd te Parijs. Hij was een hartstochtelijk lief hebber van het polo-spel te paard. Zijne paarden stonden te Londen en men zond hem die naar ge lang hij er noodig had. Hij laat eene weduwe met twee kinderen na, die op dit oogenblik in Oostenrijk verblijven. Er werd gezegd dat markies de Villa Vieja, die met eenige vrienden het polo- spel (voetbalspel te paard) te Oostende speelde, Zaterdag morgend gedood werd door eenen kolfslag, die hem onvrijwillig op de hersenen werd toegebracht. Eene latere tijding logenstraft de eerste. De markies de Villa Vieja kreeg inder daad een slag van den hamer, maar hij werd zoo weinig doodelijk gewond, dat hij, na door geneesheeren onderzocht te zijn, vijf minuten later weer te paard steeg en de partij voortzette. Vrouw Veltens, 35 jaar oud, die te Aarschot bij hare gehuwde zuster inwoon de en half lam is, zat in de benedenplaats der woning waar een zekere hoeveelheid mastenspelden uit de naburige bosschen uitgeschud werden. De vlimmen geraak ten in brand en de gebrekkige vrouw kon niet vluchten. Toegesnelde geburen trok ken haar uit het huis en brachten haar naar het gasthuis te Aarschot. Denzelfden avond nog is zij in de ijselijkste pijnen overleden. Een ergelijk tooneel heeft te Zeeuwsch Clinge, vlak tegen de Belgische grens plaats gehad. Daar zou de dochter van P. in het huwelijk treden, wat niet in den smaak van een harer vroegere ver eerders, een Belg, viel. Vergezeld van nog vier Belgen, trok deze 's nachts naar de woning van P., en hield daar op barbaarsche wijze huis. De deuren werden ingetrapt, ruiten, meu bels en huisraad kort en klein geslagen, en daarna de dochter met een mes be dreigd. De dochter wist eindelijk te ontsnap pen, waarna het vijftal het vernielings werk voortzette. De namen der vijf Belgen zijn bekend, en de zaak is in de handen der policie. De gemeenteraad van Luik heeft bij eenparigheid de volgende sommen ge stemd 1000 fr. pensioen aan de weduwe van commandant Papyn 5oo fr. verhoo ging van jaarwedde aan M. Laurent, overste der veiligheidsbrigade. De agen ten, die Lambin en Gudefin aanhielden, krijgen een geschenk van5oo fr. Eindelijk is eene som van 3ooo fr. aan de beschik king van den burgemeester gesteld, om aan de gekwetsten te worden uitgedeeld. Vreeselijke botsing. Maandag namiddag hebben er te Cluses, waar de horlogiemakerswerkliê sedert eene maand in staking zijn, erge incidenten plaats gehad. De maire had de werkliê die op 't punt stonden den arbeid te hernemen, toege laten eenen stoet in te richten. De fabriek Grettiez voorbijgaande, werden er geweer schoten gelost op de werkliê, ten getale van honderd omtrent. Zes werden ge dood en dertig gekwetst, waaronder ver scheidene erg. De werkliê bestormden onmiddellijk de fabriek met steenen en staken ze in brand. De bevolking is zeer opgewonden inge volge deze daad welke wordt toegeschre ven aan de zonen van den eigenaar der fabriek. De prefect en parket zijn ter plaats en hebben aanstonds een onder zoek geopend. Honderd man troepen en dertig gen darmen waren sedert eene maand te Cluses. 200 man voetvolk en een eska dron dragonders zijn door den prefect gevraagd en reeds ter plaats. Men heeft nog de rust niet kunnen herstellen. Een aanslag. Mev. Muller, 5o jaar oud, wonende te Brussel, was op den avond van 14 Juli in 't Palais Royal te Parijs, waar zij op eene bank zat te praten met hare dochter en haren schoonzoon. Eensklaps klonk er een schot en de ko gel trof Mev. Muller onder den linken schouder, om nabij den ruggraat weer te voorschijn te komen. Terwijl men het slachtoffer hielp snel den anderen naar de plaats vanwaar men geschoten had. Men zag een grooten kerel wegloopen, maar kon hem niet inhalen. Een geneesheer stelde vast dat geen der levensorganen getroffen was. Men denkt dat de pleger van den aanslag een zinne- looze is, daar wraak onaannemelijk schijnt aangezien Mev. Muller niet veel te Parijs is. Te Brest. Het socialistisch ge meentebestuur van Brest heeft gevraagd om de troepen weg te nemen, die de orde in de stad handhaven. De maire heeft zelfs aan den zeeprefect geschreven om de rekwisities van den prefect te vernie tigen. Deze kwam gelukkig in tijds om de troepen op hunnen post te doen blij ven. Men verzekert dat het gemeentebestuur zal opgeschorst of zelfs de raad zal ont bonden worden. Boschbrand. Woensdag en Don derdag heeft een hevige brand gewoed in de pijnbosschen van Unterlüss. Het vuur nam, dank aan de hitte en hevige droogte, groote uitbreiding, waartoe de wind niet weinig meehielp. Deze joeg de vlammen over openingen van dertig meters breedte. De troepen moesten te hulp geroepen worden. Eindelijk werd men het vuur meester, maar slechts nadat het bosch op eene lengte van i3 kilometers en eene breedte van 3 was vernield. De schade is zeer groot en slechts een klein gedeelte is verzekerd. Een beetje statistiek. De jaarlijk- sche statistiek welke door de London County Council uitgegeven wordt, is als een cinematograaf, welke u toelaat een blik te werpen op het beheer van de grootste stad der wereld, en daarom vormt zij eene belangwekkende lezing niet alleen voor de Londenaars, maar ook voor de vreemdelingen. In het midden van igo3 bedroeg de bevolking van het graafschap Londen (hetwêlk slechts een gedeelte is van de stad Londen) 4,613,493 inwoners. De sterfte voor 1902 was 17.2 per dui zend, het laagste getal ooit vastgesteld met uitzondering van 1901 toen het 17.1 bedroeg. Op iooo kinderen stierven er i3g alvorens den ouderdom van 1 jaar be reikt te hebben, in 1901 was dit getal 148. Huwelijken nemen af, in 1853 waren er 22.3 per 1000 inwoners, in 1902 slechts 17.8. Op 1 Januari igo3 waren er in het graafschap 134,504 arme lieden welke ondersteuning ontvingen en 25,812 zinne- loozen. Aan het onderhoud aan parken, squares en publieke speelgronden, ver teerde de raad gedurende het jaari,677,7i3 p. st. Daar zijn 2000 mijlen straten en 116 mijlen tramwegen in het graafschap. In Maart igo3 had de raad verbeteringen en stadsverfraaiingen in hand, welke de kolossale som van 12,041,402 p. st. zullen kosten. Eiken morgend vóór 8 ure loopen er in Londen 800 werkliedentreinen binnen. Daar zijn in het graafschap 53 schouw burgen, welke 65,ooo personen kunnen bevatten, 43 music halls met 5o,ooo zit plaatsen, en 245 lokalen welke eene muziek- en dansvergunning hebben. Drie Londensche gazmaatschappijen hebben tijdens 1902-03 een gezamentlijk profijt van anderhalf millioen p. st. ge maakt 1 En ten slotte, en dit is wel het droevig ste gedeelte der gansche statistiek, 34 mannen en vrouwen zijn verleden jaar in Londen van honger omgekomen (Corresp. Handelsblad). Zonderlinge misdadiger. Een zonderlinge gevangene stond Zaterdag te Durham terecht. Hij was beschuldigd van moord, op eene jonge getrouwde vrouw den 6 dezer gepleegd. Hij bekende zonder eenig voorbehoud, verklaade, dat hij spijt had over zijne daad en elk oogen blik gereed was de doodstraf te onder gaan. Op eene vraag van den rechter bedankte bij voor een verdediger en vriendelijk glimlachend rondziende hoor de hij de verklaringen van den gevange nisdokter aan, die hem geheel toereken baar achtte. Met een glimlach hoorde hij het doodvonnis aan en met een glimlach zegde hij Ik dank u zeer, my Lord. Ik hoop, dat er geen uitstel zal zijn. n De heele zaak was in een kwartier afge- loopen. Vreeselijke brand. De correspon dent van de N. R. Ct. d te Budapest schrijft Een verschrikkelijke brand heeft het welvarende dorp Codony geheel vernie tigd. Hoewel het grootste gedeelte van den oogst reeds binnengehaald was, waren toch nog alle mannen op 't veld aan 't werk, toen zij plotseling hun dorp, alleen door vrouwen en kinderen be woond, in lichtlaaie vlammen zagen. Een jongen die een pijp had willen opsteken, had thuis het ongeluk veroorzaakt, en toen de mijten graan op dezen hof een maal brandden, en een felle wind de brandende stukken over het dorp droeg, was in uiterst geringen tijd het geheele dorp één vuurzee. Aan blusschen was niet meer te denken en de wanhopige men- schen konden alleen trachten zooveel als mogelijk 't vee uit de stallen te redden. Van 3oo boerderijen zijn 260 woonhui zen en 545 stallingen afgebrand, en dui zenden paarden, koeien en gevogelte zijn in de vlammen omgekomenzes personen hebben bij het redden van vee het leven verloren en meer dan 5o personen zijn zwaar gewond. De schade wordt door het dorpsbestuur op een half millioen kronen geschat. BEIIRTDIENKT van Antwerpen op Aalet. Vertrek uit Antwerpen 's Woensdaags vertrek uit Aalst 's Zaterdaags 's mid dags. Bureel te Aalst, Boudewijnkaai, 20. Goede bediening. David BAL. Provincie Oost-Vlaanderen. Gemeente Nieuwenhove. OPENBARE AANBESTEDING DER uit te voeren aan de Parochiale Kerk. Op Donderdag 28 Juli 1904, om 3 uren stipt, zal in het Gemeentehuis van Nieu wenhove, overgegaan worden tot de openbare aanbesteding der werken aan de kerk aldaar te verrichten. Bestek 1348,05 Franks. De aanbiedingen met hunne toebe- hoorten moeten aan den Eerw Heer Van Geit, Pastoor te Nieuwenhove, per aan bevolen brieven worden toegezonden, en ten laatste op de Post besteld den Maan dag 25 Juli 1904. Het lastenboek is ter inzage neêrgelegd op het Secretariaat in het Gemeentehuis, waar het alle werkdagen mag onderzocht worden van 9 uren 's morgens tot 5 uren 's namiddags. Voor verdere inlichtingen, begeve men zich tot M. Jul. Birmant, bouwmeester, Ninove. De Voorzitter der Kerkfabriek, Vital VAN CAUWELAERT. N. B. De kosten der aanbesteding beloopende op omtrent 100 franks zijn ten laste van den aannemer. Eens de wer ken aangevangenkomt de Kerkfabriek in geene nieuwe onkosten. OPENBARE VERKOOPING van TE A A E 8 T nabij den Gentschen Steenweg. Be Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen Zeven Werkmauwoningen met den grond er van afhangende, groot 5 aren, 37 centiaren, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Sinte- Annaweg, achter de gewezen afspanning Sinte-Anna n gekadastreerd wijk C, num mer 586 a, b, c, d, e, f, g, h, palende ten ooste aan den heer U'Hondt, ten zuide aan de Hospiciën van Aalst, ten weste aan den weg en daarover aan den heer D'Hondt en ten noorde den heer ModüIb. Tegenwoordige jaarlijksche opbrengst fr. 527,80. ZITDAGEN Dinsdag 9 j Angnati 1904, ten 3 uren namiddag, ter herberg In dkn Nieuwen Beiaard, bij Albert Fan Parnl, te Aalst, Koolstraat. Door sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van goede en MEERSCHEM gelegen te Lede, Wichelen en Aalst-Schaarbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen ver pacht zonder termyn, te weten LEDE. Eerste koop. 24 aren 40 centiaren Land op den grooten kauter, ook genaamd Soligem, gekadastreerd wjjk C, n° 623 palende ten ooete aan juf vrouw De Corte, ten zuide aan de kinderen Perrier-De Pauw. ten weste aan den heer Victor CoppeDs en ten noorde aan de straat. Gebruiker Leo De Smet. Tweede koop. 42 aren 70 centiaren Land, ook op den groot* kauter of Soligem, gekadastreerd wjjk Ci n° 621 palende ten ooste aan den heer De Corte, ten zuide aan de kinderen Perrier-Dö Pauw, ten weste aan Jufvrouw De Corte en ten noorde aan de straat. Gebruiker Leo De Smet. Verdeeld in Oosthelft en Westhelft. Derde koop 26 aren 20 centiaren Land, op het Nerom- veld gekadastreerd wijk C, n° 417, 418, 419 palende ten ooste aan den heer Ivo D'Haeae, ten zuide aan den heer Alfred Matthys-Moens ten weste aan den heer Charles De Pres en ten noorde aan Jufvrouw Celine Matthys. Gebruiker Joannes Baptist Van Cauter. Vierde koop. 17 aren Land op het St. Jorisrot gekada streerd wijk B, n° 667d palende ten ooste aan de kinderen van Joannes Baptist Van Cauter ten zuide aan de kassei naar Hofstade, ten weste aan Petrus De Rij bel en ten noorde aan den heer Charles De Roover. Gebruikster weduwo Philippe De Smet. Vjjfde koop, 13 aren 80 centiaren Land op Tusachen- bruggen, gekadastreerd wijk C, n°448c pa lende ten oosten aan Donatus Van Gyseghem, ten zuide aan Francisous De Bruyn, ten weste aan den weg en ten noorde aan Isidore Melc- kenbeeck en den ijzeren weg. Gebruiker Frans De Gusseme. WICHELEN. Zesde koop. 25 aren 30 centiaren Vloeimeerseh, in de Herrewegenmeersch, gekadastreerd wyk A, n° 110, palende ten ooste aan Constant Vla- miDck, ten zuide aan de Schelde, ten weste aan Dame De Pauw-De Blieck en ten noorde aan de Sloot. Gebruikster weduwe Van Duerme. AALST-SCHAARBEEK. Zevende koop. 28 aren Meersch, in de Dijkmeerschen geka dastreerd wijk C, n° 135, palende ten ooste aan den heer Doktor De Boeck, ten zuide aan jufvrouw Hortense Boone, ten weste aan den heer Joannes Van Impe en ten noorde aan de Beek. Gebruiker Frans De Boeck. Boomprys fr. 110,00. ZITDAGEN Instel, Woensdag 20 Juli 1Qn, Verblyf, Woensdag 3 Augustus Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd De Wachtzaal n bij den heer Alphonse De Corte, te Lede, aan de Statie De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openbaarlijk verkoopen, een Huis, te Aalst, Kapellestraat, N° 2, sectie A, n° 433, groot 1 aar 60 centiaren, bewoond door den eigenaar M. Michel De Stob- beleir-Eylenbosch. Zichtbaar de drij eerste dagen van iedere week. Instel Maandag 25 Juli Verblijf Maandag 8 Augusti I9°4> om 3 uren namiddag, ter herberg e Mai- son de Commerce, bij M. Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK- POT. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oordeg gem. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. Uit der hand te koop, circa 1 hectaar 25 aren Hooi- en Nagras, bij Jean Lim- pens-Caudron, Meubelmaker, Brusselsche straat, Nr 44, Aalst en wassende te Aalst- Mijlbeke, Zandbeek. Men vraagt eene jonge dienstmeid van 17 tot 18 jaren, om in het huishou den te helpen. Zich te bevragen ten bu- reele van dit blad. N' 109. On demande une fille A tout faire et conuaissant un peu la cuisine. s'Adresser au bureau du journal. io5. Een huisknecht vraagt plaats voor alle werk, ook voor de keuken, eene goede burgerskeuken. Adres Zoutstraatpoort, 133, Aalst. bij M. Louis Burny-De Smedt Statie plein, Aalstj

De Denderbode | 1904 | | pagina 3