Duitschland. Holland. Frankrijk. behuisde HOFSTEDE TWEE HUIZEN Oostenrijk. Spanje. Vereeuigde-Stalen. 7 Werkmanswoningen ZAAIL ANDEN volledig toestel voor Melkerij Te koop uit der hand. BOUWGRONDEN Fit der hand Ie koop: Occasion rare. bemerkt, verbrijzelden eene ruiten bevo len hem, met den revolver in de hand, langs daar weer binnen te kruipen, het geen de man dan ook deed, zonder de minste tegenwerping te maken. De uiterste linkerzijde van den ge meenteraad te Gent, heeft geweigerd de subsidie te stemmen voor de nationale feesten van 1905. De roode leden hebben hier gelegenheid gevonden om eene reeks hevige redevoeringen te houden tegen de bourgeoisie. Botsing op den ijzeren weg. Aan den spoorwegbarreel van den Boom- schensteenweg (Kiel) te Antwerpen heeft er een ongeluk plaats gehad, dat zeer erge gevolgen had kunnen hebben, doch nu nog gelukkig is afgeloopen. De barreel eerst gesloten om een loco motief, komende van Antwerpen-Zuid, door te laten, werd toen deze voorbij was, weer geopend. Eene kar bespannen met een paard en geladen met kalk, reed toen over de spoorbaan, terwijl ook de voer man, eene vrouw uit de Brederödestraat en eenen agent er over gingen. Eensklaps kwam van den kant van Hoboken een locomotief in volle snelheid aangereden. De drie voetgangers hadden nog juist den tijd om op zijde te springen, zoo niet waren ze vermorzeld geworden. Het paard met de kar was niet van de baan en werd dus door de locomotief gevat en twintig meters verder geslingerd. Het paard heeft op eenige schrammen na niet het minste letsel bekomen. De kar evenwel was geheel in splinters geslagen. Zij hoorde toe aan M. Van Tielen, wo nende Verlatstraat, 11 Goede aanhouding. Eindelijk denkt men te Antwerpen den dief te heb ben, die gewoon is de in opbouw zijnde huizen te bezoeken, om de gereedschap pen der werklieden of de koperen voor werpen te stelen. Twee agenten der 8e wijk in burger- kleedij zagen uit een bijna geheel opge bouwd huis een persoon komen, drager van verscheidene planken. Zij lieten hem gaan, doch in de Anselmostraat, dus dicht bij het politiebureel, pakten zij hem bij den kraag en brachten hem ten bureele De herkomst van de planken wilde hij niet aanduiden en evenmin zijnen naam zeggen aan zijne spraak hoort men ech ter dat het een Brusselaar is. Op zich had hij verschillende adressen, waaronder dit van eenen loodgieter. Men ontbood dezen en de loodgieter herkende in den aangehoudene een persoon, die aan hem koperen pompen van vensters en deurkrukken heeft verkocht. Deze zijn reeds aangeslagen. Men weet nu ook dat hij de dader is van den diefstal van 32 koperen deurkrukken in een huis der San- derusstraat. Men verdenkt hem nog van eene menigte andere diefstallen. Hij is ter beschikking van den procureur des konings opgesloten. Kapitein J. J. Van Dyck, van de Nederlandsche gaffellschooner Zwaantje Cornelia,thuis behoorende te Groningen, heeft op Vrijdag 17 Juni, te 10 uren 's morgens, op de hoogte van Laeso, in het Kattegat, eene Belgische reisduif opgevangen. Het arme dier was zeer ver moeid en geheel uitgeput van honger en dorst. De kapitein heeft de duif goed ver zorgd en ze meêgenomen naar Gothen burg. Daar heeft hij ze toevertrouwd aan de stoomboot Götha, kapitein Oever- gaard, welke Maandag morgend te Ant werpen is aangekomen, met de duif in kwestie aan boord. Zij droeg op den vleugel een merk waar Merxem is te lezen en aan den poot een ringske met de let ters B. M. en een paar nummers. Zondag avond rond half elf had eene hevige botsing plaats in de statie van Meenen. Een reizigerstrein van Ko men naar Kortrijk kwam in botsing met eenen ledigen trein, die aan 't manoeu vreeren was. De schok was geweldig. Vijf ledige wagons werden in splinters geslagen. Eenige personen werden nog al erg gekwerst, doch niet doodelijk. De trein zette de reis voort met twee uren vertraging. Zondag nacht heeft te Ghistel weer een jammerlijk wildstroopersdrama plaats gehad. De gendarmen Valcke en Geerits, op ronde zijnde, ontmoetten eenige wild- stroopers, welke zij hunne wapens wilden doen afleggen. Deze weigerden en kwamen hevig in opstand tegen de gendarmen. Er ontstond een vreeselijk gevecht in het welk Valcke doodelijk gekwetst werd aan het hoofd, door slagen hem met ge weerkolven toegebracht. Zijn gezel verdedigde zich zoo dapper dat de kwaaddoeners de vlucht moesten nemen. Geerits is zwaar aan de hand gekwetst insgelijks door kolfslagen. De wildstroopers zijn aangehouden en het parket is ter plaatse geweest. Zaterdag had er eene gasontplof fing plaats in de St-Petersburgstraat,villa Quo Vadis, te Oostende. Een begin van brand ontstond. De meid en een werkman werden verbrand. Vrouw V., uit de Veldstraat te Oostende, was gereed om met het kinder- njtuigje uit te gaan, waar zij hare twee jongste kleintjes in had geplaatst. Zich herinnerend, dat zij haren portemonnaie vergeten had, ging zij naar de kelderkeu ken maar plotseling kwam het voituurke haar achterna, men weet niet door welke oorzaak en het rolde 't onderste boven de trappen af. Het oudste der kinderen werd met gebroken schedel, het jongste onge deerd opgenomen. De moeder is erg ziek van ontroering. M. M., van Luik met zijne outomo- biel door Ghlin rijdend, werd door de voorbijgangers verwittigd dat zijne auto mobiel brandde. De inzittenden hadden nauwelijks den tijd om te stoppen en uit te springen. Het voertuig verbrandde ge heel en al, zoodat er niets overbleef dan het verwrongen ijzerwerk. Sedert eenige dagen is te Vertrijck op verschillende plaatsen brand uitge broken. Op 19 Juli in eene pachthoeve op 20 Juli in drij huizen, het vee kon gered worden verleden Donderdag in ver scheidene houtstapels denzelfden dag, eene pachthoeve twee kinderen werden levend verbrand en het vee kwam om. Vrijdag morgend zijn andermaal twee huizen ten gronde afgbrand. Ook te Elewijt brak Vrijdag brand uit in eene hoeve, bewoond door een land bouwer Van den Wyngaerden. Alleen de vrouw was thuis met een kind 't vuur zette zich zoo snel voort dat men ter nauwernood eenige beesten kon redden en aan blusschen viel niet te denken, daar al de bornputten bijna ledig waren. De hoeve is totaal verbrand, alsook eene partij meubelen, een groot deel van den oogst en eenige beesten De stad Luik voert groote werken uit en heeft geld noodig. De schepene van financiën, de progressist Falloise heeft de belasting op het inkomen voor gesteld. Drie verschillende voorstellen werden aan de commissiën onderworpen en het voorstel van M. Rutten de fonc- tionnarissen, gepensioenneerden, rente niers, advocaten, geneesheeren, profes sors, enz., belastende is aangenomen. De kwestie moet nu nog voor den raad ko men. Eene vrouw van Mont-sur-Mar- chienne had sedert eenigen tijd betrekkin gen aangeknoopt meteen der voorvechters van de roode partij. Eensklaps werden beiden gemist en niemand wist waar zij heen waren. De man der verleidde vrouw spant nu een proces in tegen haar en haren verlei der maar middelerwijl heeft de schande zoo zeer gewerkt op het gemoed van haren i8jarigen zoon, dat deze zich een revol verschot in het hoofd heeft gelost. Twee werklieden van Diöerdange, Groothertogdom Luxemburg, D. Theisen en J. Creiten, waren b.-zig met gesmolten lood in eene groote kuip te gieten. Creiten werd door het gloeiend lood aan het been getroffen. Het slachtoffer viel bewusteloos van pijn en kwam met het hoofd voorover in de kuip terecht. Theisen wilde zijnen gezel bij de klee- er bleef geen plank van heel. Van den deren grijpen, doch viel ook in het gloei- sneltrein werden de locomotief, de tender, end lood. een goederen- en een postwagen zwaar Op het noodgeschreeuw van den onge- beschadigd, doch wonder boven wonder lukkige kwamen andere werklieden ter werd niemand gedood, hoewel de machi- hulp. nist en de stoker op de machine waren Het was echter te Iaat. Men haalde blijven staan. De reizigers kregen een slechts twee ijselijk verbrande lijken op- geweldigen schok^ en tuimelden over en Tijdens een hevigen storm, die zon- J spoorlijn aan en zoo bereikte de trein nog dag te Parijs woedde, is de ballon-captif j zijn plaats van bestemming, waar nie- -- - 1 mand meer aan hem dacht. Thans is deze trein als curiositeit opgezonden naar de tentoonstelling van St-Louis. aan de porte Maillot onder het bestuur van kapitein Lair, met zeven man, eene vrouw en een kind opgestegen. Door den dwarrelwind gegrepen, deed de ballon een sprong rukte den kabel af en steeg tot 5ooc meters hoogte, met ongelooflijke snelheid. Door de uitzetting van de gas, barstte de ballon, maar door een buitengewoon toeval kon de kleine reserveballon het ge wicht dragen, vormde valscherm en de reizigers kwamen te Clichy zonder ern stig ongeval beneden zij kwamen met den schrik en onbeduidende kneuzingen vrij. Milierand en de socialisten. De oud-minister Milierand heeft donderdag te Parijs eene redevoering gehouden die hem buiten het socialistische partijver- bond heeft doen treden. Hij trad als spre ker op in ene vergadering van een ge- zondheidscongrts en vond daarbij gele genheid de hoofdstellingen van het socai- lism op onverdachte wijze te bestrijden. Hij beweerde bij voorbeeld allereerst, dat er van een klassenstrijd geen sprake is en nooit zijn zal de verschillende klassen worden zijns inziens juist door het besef van burger te zijn van een en dezelfde maatschappij te samen gebonden, wat werkgever en werknemer gemeen schappelijke belangen doet hebben. Bovendien verklaarde Milierand zich tegen den strijdkreet Proletariërs aller landen, vereenigt u. Hij wenschts veel liever alle bewoners van één en hetzelfde land toe te roepen schouder aan schouder te gaan, ten einde vooral tegenover het buitenland sterk te kunnen staan. Hij bekende verder niet te gelooven, dat alleen de Staat ten gunste van den arbeidersstand zou kunnen in grijpen, maar verwachtte daarentegen zeer veel heil. ten bate van den vooruit gang van ieders persoonlijke medewer king. Met dergelijke levensbeschouwingen was het voor Milierand niet langer moge lijk lid te blijven van de socialistische partij. Men zal zich wellicht nog herinne ren, dat er eenige jaren geleden ook al eens sprake van was, dat hij zou worden uitgeworpen. Spoorwegongeval. Zaterdag middag weigerde de Westinghouse-rem van den sneltrein Frankfort-Heidelberg, zoodat deze in volle vaart de statie Bens- heim binnenreed. Een viertal goederen wagens die op de lijn stonden, werden stukken geslagen en geheel vernield Koolziekte.Een beenhouwer van Pottes slachtte eene koei. Nadat hij het dier gescheiden had, zag hij, dat het de kool had. Hij werkte niettemin voort, denkende dat het vleesch toch wel bruik baar zou zijn. Daarbij gaf hij tevens geene aandacht aan eene wonde aan zijne hand. Toen hij met snijden ophield, begonnen zijne hand, arm en borst sterk te zwellen. Genees kundige hulp werd aanstonds ingeroepen, doch het was te laat. De beenhouwer be zweek, na eenen schrikkelijken dood strijd. Een jonge vrouw, de echtgenoote Leonard, werd nabij den barreel te Haine-Sl-Fierre, door een manceuvree- renden koopwarentrein verrast. Zij voerde een rijtuigje waarin hare kinderen, een tweeling, geboren in Februari, gezeten waren. De arme moede en een der kleine werden gedood het ander werd slechts gekneusd. Vrouw Leonard was maar 27 jaar oud en pas anderhalf jaar getrouwd. Wij lezen in een Hollandsch blad In de Bommeleweerd hebben ver scheidene veehouders zich genoodzaakt gezien hun melkvee op te stallen, aange zien de dieren in de weide geen genoeg zaam voedsel vinden. Als in de weerge steldheid niet spoedig de gewenschte ver andering komt, dan zullen veel anderen, die tot nu toe met bijvoederen kunnen volstaan, dat voorbeeld moeten volgen. In bijna geheel de provincie Noord- Brabant is de toestand al even treurig, en de zuivelopbrengst is dan ook zeer gering; daarbij komt op verscheidene plaatsen gebrek aan drinkwater voor. De rogge- oogst, die ook al ten gevolge van het bui tengemeen droge en tropisch weder, dit jaar ongeveer drij weken vroeger dan in andere jaren is ingevallen, blijft op zeer veel plaatsen beneden het middelmatige. Wel is de hoedanigheid van den rogge zeer goed maar aar en korel zijn beide zeer klein veelal bedraagt de oogst nog geenen halven hectoliter per vim (100 schoven), en het stroo is kort en licht. Het zoogenaamd stoppelbouwen. dat anders in den tweeden helft van Augustus en in September plaats vindt, is nu al in vollen gang. Zondag morgend zijn te Toulon naar aanleiding eener betooging ten voordeele der Zondagsrust, onlusten voorgevallen. De betoogers wierpen met steenen naar de open winkels, die snel gesloten wer- I den. Er zijn drie agenten gekwetst. De maire, een socialist, heeft de uitstallingen op zondag verboden. Eene dolzinnige weddenschap gingen drie millionnairs te Brooklyn aan, MM. Coirell, Snyder en Jewell. Zij wedden namelijk, dat zij met hunne automobiel voor den sneltrein van Long Island zou den uitrijden, waar deze over den weg van Merrick gaat. Zij brachten hun plan teu uitvoer en wonnen zelfs al veld op den trein, toen door een plotseling gebrek aan hun machien de locomotief hen in haalde. Alle drie werden verpletterd. OPENBARE VERKOOPING van eene te NIEUWERKERKEN, Restert. De Notaris EE MAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een schoone Hofstede met aanhoorig- heden, gestaan en gelegen te Nieuwer kerken, wijk Restert, bekend bij kadaster sectie B, nummers 349A en 35ia, groot 5 aren 60 centiaren, palende zuid de straat, west en noord de erven De Bièvre en oost den heer De Smet. Bewoond door M. P. Cardon. ENKELE ZITDAG Zaterdag 6 Augusti 1904, om 2 uren van den avond, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. Voor inzage van 't kohier van lasten en van alle verdere inlichtingen bevrage men zich ten kantoore van bovengenoemde Notaris EEMAN, alsook bij den Notaris DE WINDT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van XE AA USX, Leopoldstraat en Korte Ridderstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst. I. Het Huis in de Leopoldstraat, ge- teekend Nr So. Bewoner Guillaume Van den Broeck, aan fr. 3,o5 per week. II. Het Huis in de Korte Ridderstraat, geteekend Nr i3. Bewoner Joseph Bersou, aan fr. 2,5o per week ZITDAGEN ten 4 uren namiddag, ter herberg Sint M au rus, bij den heer Cornelius De Clercq, te Aalst, Leopoldstraat. door elkaar, maar kwamen met den schrik vrij. Jonge moordenares. Nahij Buda- pesth heeft een klein meisje van 4 jaar haar 2 1/2 jarig zusterke vermoord. De kinderen hadden twist gekregen over eenen koek, waarvan het jongste weigerde een deel te geven aan het oudste. Daarop greep het laatste woedend het klein zus terke vast en duwde het in eenen ketel kokend water. Toen men het kind er eenige oogenblikken later uithaalde, was het vreeselijk verbrand en het stierf eeni ge oogenblikken later in vreesslijke pij nen. Het gevechttusschen tieger en stier. De gravin Pierre Lizariturri, die aan den elleboog gekwetst werd tijdens de paniek, die Zondag in de arenen van San Sebastian plaats had, is overleden. Vervolgingen zijn ingesteld tegen een twintigtal personen. Er zijn in 't geheel 14 personen ge kwetst tijdens de paniek, door de kogels afgevuurd op den tieger. Markies de Pidal werd het bekkeneel verbrijzeld door eenen kogel. Hij moest eene pijnlijke operatie ondergaan om den kogel uit de wonde te halen. De toestand der andere gekwetsten is betrekkelijk vol doende. Amerikaansch. Een trein die over tijd aankomt is niets buitengewoons, men heeft zelfs op de staties geschilderde bor den met: trein... nr. van... zal vermoe delijk... uren... minuten te laat aanko men, maar een trein die dagen, maanden en jaren over zijn tijd aankomt, mag wel iets bijzonders heeten. Natuurlijk reed deze trein in Amerika. Hij vertrok den 8 September 1900 van Galveston naar Beaumont, eene stad die 124 kilometers van daar verwijderd ligt en die hij bereikte den... 16 Juli igo3, dat wil zeggen juist 1040 dager, te laat. De oorzaak voor het oponthoud was een cycloon, die in de omstreken van Galves ton woede en daar groote schade aan richtte. Ook de spoor weg werd daat vernield, maar als door een wonder bleef de trein op de rails staan, hoewel zwaar beschadigd. Er werden nieuwe lijnen aangelegd, alle schaê werd hersteld, maar de trein bleef maar staan op de afgebrokkelde rails. Toen kreeg een ingenieur een grap- pigen inval. Hij liet den trein zoo goed mogelijk herstellen, sloot de afgebroken rails waar hij op stond op de nieuwe OPENBARE VERKOOPING van XE A A E S X, nabij den Gentschen Steenweg. Ue Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen Zeven Werkmanwoningen met den grond er van afhangende, groot 5 aren, 37 centiaren, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Sinte- Annaweg, achter de gewezen afspanning u Sinte-Anna n gekadastreerd wijk C, num mer 586 a, b, c, d, e, f, g, h, palende ten ooste aan den heer D'Houdt, ten zuide aan de llospiciën van Aalst, ten weste aan den weg en daarover aan den heer D'Hondt en ten noorde den heer Monüls. Tegonwoordige jaarlijksche opbrengst fr. 527,80. ZITDAGEN ten 3 uren namiddag, ter herberg In den Nieuwen Beiaard, by Albert Van Pamel, te Aalst, Koolstraat. Door sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van goede en MEER8G11E1V Vierde koop. 17 aren Land op het St. Jorisrot gekada streerd wijk B, n° 667d palende ten ooste aan de kinderen van Joannes Baptist Van Canter ten zuide aan de kassei naar Hofstads, ten westa aan Petrus De Rijbel en ten noorde aan den heer Charles De Roover. Gebruikster weduwa Philippe De Smet. Vyfde koop, 13 aren 80 centiaren Land op Tnssohen- bruggen, gekadastreerd wijk C, n° 448c pa lende ten oosten aan Donatus Van Gyseghem, ten zuide aan Franciscus De Bruvn, ten weste aan den weg en ten noorde aan Isidore Melc- kenbeeck en den ijzeren weg. Gebruiker Frans De Gnsseme. WICBELEN. Zeede koop. 25 aren 30 centiaren Vloeimeerseh, in de Herrewegenmeersch, gekadastreerd wyk A, n° 110, palende ten ooste aan Constant Vla- minck, ten zuide aan de Schelde, ten weste aan Dame De Pauw-De Blieok en ten noorde aan de Sloot. Gebruikster weduwe Van Duerme. AALST-SCHAARBEEK. Zevende koop. 28 aren Meersch, in do Dijkraeerschen geka dastreerd wyk C, n° 135, palende ten ooste aan den heer Doktor De Boeck, ten zuide aan jufvrouw Hortense Boone, ten weste aan den heer Joannes Van Impe en ten n«>orde aan de Beek. Gebruiker Frans De Boeck. Boomprys fr. 110,00. ZITDAGEN Instel, Woensdag 20 Juli 1WU Verblijf, Woensdag 3 Augustus Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd De Wachtzaal by den heer Alphonse De Corte, te Lede, aan de Statie De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stallen, Koer en welbeplanten Boom gaard, groot 11 aren g5 centiaren, gestaan en gelegen te Hofstade Kortenhoek. Bewoond door den eigenaar den heer Henri Crickx. 20 Een Werkmanshuis daarnevens groot 85 centiaren. 3° En een Werkmanshuis, daarnevens groot 65 centiaren. Instel Donderdag 11 Verblijf Donderdag 25 9 om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Francois Pannbkoeck, te Hofstade, aan de Statie. De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openbaarlijk verkoopen, een Huis, te Aalst, Kapellestraat, N° 2, sectie A, n° 433, groot 1 aar 60 centiaren, bewoond «Joor den eigenaar M. Michel De Stob- BELEIR-EyLEN BOSCH Zichtbaar de drij eerste dagen van iedere week. Ingesteld frs. i5,6ao. Instel Maandag 25 Juli Verblijf Maandag 8 Augusti 9 om 3 uren namiddag, ter herberg Mai- son de Commerce, bij M. Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. Uit der liunil te koop. toebehoorende aan de Hollandsche Maat* schappij. Zich te wenden tot den heer Borreman-Mally, Lange Zoutstraat, te Aalst. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij 0 Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LI MPENS, te Aalst. Lede, Wichelen en Aalst-Schaarbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen ver pacht zonder termijn, te weten LEDE. Eerste koop. 24 aren 40 centiaren Land op den grooten kautur, ook genaamd Soligem, gekadastreerd wyk G, n° 623 palende ten ooste aan juf vrouw De Corte, ten znide aan de kinderen Porrier-De Pauw, ten weste aan den heer Victor Coppens en ten noorde aan de straat. Gebruiker Leo De Smet. Tweede koop. 42 aren 70 centiaren Land, ook op den groot- kauter of Soligem, gekadastreerd wijk C, u° 621 palende ten ooste aan den heer De Corte, ten zuide aan de kinderen Perrier-De Pauw, ten weste aan Jufvrouw De Corte en ten noorde aan de straat. Gebruiker Leo De Smet. Verdeeld iu üosthelft en Westhelft. Derde koop 26 aren 20 centiaren Land, op het Nerom- veld gekadastreerd wyk C, n° 417, 418, 419 palende ten ooste aan den hoer Ivo D'Haese, ten zuide aan den heer Altred Matthys-Moens ten weste aan den heer Charles De Prez en ten noorde aan Jufvrouw Celine Matthys. Gebruiker Joannes Baptist Van Cauter. i83 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK- POT. BEURTDIENHT vu» Antwerpen op Aalst. Vertrek uit Antwerpen 's Woensdaags vertrek uit Aalst 's Zaterdaags 's mid dags. Bureel te Aalst, Boudewijnkaai, 20. Goede bediening. David BAL. Une splendide salie k manger, compléte en bois chêne richement sculptée et com- poséc d'un grand bahut de 2 ra, 85 X 1 m. 35, grande glacé biseautée 2 m. 35 X 1 m. 10, six belles chaises k haul dossier et une trés belle table k coulisse. Un bon Bureau-ministre en bois chéne, 3 grands et beaux lustres k gaz de 7 lumières. Une trés bonne garde robe k glacé en noyer sur chêne et une grande partie d'au- tres bons meubles. S'adresser k M. Ferdinand De Smet, Rue Molendries, io, Alost.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3