Duitschland. Hopmarkt. BREUKEN Heelkundig Gesticht Zenuwherstellende Poeders Gemeente Bayegem. Merhlprijzen TWEE HUIZEN 7 Werkmanswoningen Openbare verkooping MEUBELS ZAAILAND E IV Occasion rare. WOONHUIZEN volledig toestel voor Melkerij, Te koop uil der hand. Uit der hand te koop: BOUWGRONDEN PROGRAMMA van 't Concert 't welk lal gegeven worden op Donderdag ii Oogst om 8 1/2 ure 's avonds, op het kiosk ter Groote Markt, door de Konink lijke Harmonie, onder het bestuur van M. R. Lenssens. 1. Marche de Concert Gaune. 3. Taunhaüser ouv. Suppé. 3. La bénédiction des Poignards Schroeder. 4. Fantaisie-ballet L. Montagnc. 5. Polka Royale, Valse Labitskye. Aalst. Ongeluk. Maandag na middag rond 5 uren, kwam de metster- brouwer van de brouwerij Druwé, op den Brusselschen Steenweg aangereden met een rijtuig bespannen met een peerd, in 'twelk Me Druwé en hare 3 kindrrs ge zeten waren. Nabij het kasteel van Rid der Leo Schellekens kwam de balasttrein van den stoomtram fluitende voorbij ge reden, 't geen het paard deed ter zijde springen en op hol gaan. In zijne woeste vaart, reed het paard tegen een telegraaf paal het rijtuig brak en de personen werden ten gronde geslagen. M* Druwe en hare kinderen werden zonder letsel opgenomen, doch de meest er-brouwer, Judocus Kieckens, die met het hoofd te gen den telegraafpaal was gevlogen, werd met eene schedelbreuk opgenomen aan de gevolgen der welke hij ondanks spoedige verpleging des nachts om 3 uren is overleden. Aalst. Diefstal. Maandag voor middag was de meid van Mejufïer Fanny vander Noot, Vaartstraat, groenten aan 't koopen. De hovenierster vroeg hare hulp om ec-ne mand van de kar te Zetten. Doch om aan haar verzoek te voldoen legde de meid den geldbeugel die zij in de hand hield, op eene mand. Een straat bengel die het bemerkt had, stool den geldbeugel inhoudende 43 franks. De kleine deugniet is gekend. Instorting. Op den Dender- mondschen Steenweg was een onderne mer aan 't uitdelven van grond voor de keldering van een huis op te bouwen ne vens het huis van den heer Robert Van Cadenbergh, beeldhouwer, en dit zor.der eenige voorzorg te nemen. Woensdag nachtrond 11 uren, werd M. Van Cae- lenbergh gewekt door een verdacht ge kraak. Hij stond op en bestatigde dat zijn huis gedeeltelijk aan 't instorten was. Hij verwittigde zijne echtganote die da delijk met hun kind het huis veiliet. Doch in een achtergebouw verbleven nog een oom, sedert jaren gebrekkelijk, en de schoonmoeder van M. Van Caelenbergh. Moedige mannen boden zich aan om de redding der twee ouderlingen te bewer ken, namelijk: MM. Lodewijk Teirlinckx, is sergeant-major van ons vrijwillig Pom pierskorps en Jules Delflache en later ge holpen door een onderofficier der Pupil lenschool. Zij gelukten er in de ouderlin gen in verzekering te brengen, 't Was een hoogst gevaarlijk werk 't was nacht ze konden 't gevaar niet afmeten bij klaren dage zouden ze wellicht wat geaarzeld, of liever, er op nagedacht hebben, niet dat de moed ontbrak maar 't gevaar inziende. 'tZijn moedige mannen en verdienen eene eervolle belooning. 't Was een vervaarlijk schouwtoonee' dat duizenden nieuwsgierigen derwaarts lokte, doch door de Politie op afstand gehouden. Meer dan de helft der woning is ge borsten en de voorgevel helt geweldig over en zou ter straat storten ware hij niet geschraagd. Een gebeeldhouwde autaar voor onze Sint Jozefskerk is onge schonden kunnen weggenomen worden, ook aan de meubels is slechts zeer geringe schade. De familie Van Caelenbergh heelt haren intrek genomen in 't oud huis Quintyn dat juist ledig stoncj. De schade wordt door deskundigen geschat op te minste 5ooo franks. Donderdag namid dag heeft de heer Burgemeester, in 't be lang der openbare veiligheid, bevolen dat het ingestorte huis binnen de 24 uren moet afgebroken worden, zoo niet dat het Stadsbestuur er ambtshalve zal doen toe overgaan ten koste ven wien behoort. Naar wij vernemen zal de afbraak slechts heden Zaterdag aanvangen. Brandramp. Donderdag namid dag is eene tweewoonst, gestaan en ge legen aan de Bergestraat, wijk Mijlbeek, en toebehoorende aan de We Petrus De Bisschop, de prooi der vlammen gewor den. Het eene huis is door de eigenaresse bewoond en het andere door zekere Frans Triest. De beesten alleen zijn kunnen gered worden meubels, akkeralem, kleederen, enz. zijn in den brand ge bleven, als ook eenige duiven. Ons vrij willig Pompierskorps heeft zich moeten bepalen bij 't beschermen der in de nabij heid staande woonsteden. De schade wordt geschat op ongeveer 25oo fr. door verzekering gedekt. —•Uien wordt verzocht na te sporen. Het volgende verslag is door eenen inwoner van Aalst gedaan en daar het de mogelijkheid bied vele pij nen in de stad te lenigen, zouder. deze, die belang hebben nasporingen te dien opzichte te doen hebben, goed verrichten zulks te doen. Eene onverwachte verlichting. Zeer lange jaren lijden. Een middel dat ge neest, ziedaar in weige woorden het on derstaande geval. M®* Celestine Lebon, 8 Hoogevesten te Aalst, zegt ons Sedert meer dan drij jaren leed ik van de nieren ik kon er niet van slapen ik had de slaap bewo gen, zweetingen en stond altijd vermoeid op; aanhoudend leed ik aan zoo hevige bedwelmingen, dat ik eenen steun moest zoeken mijn water was troebel niette genstaande al de genomen middelen be kwam ik geenen uitslag, toen men mij aanraadde gebruik te maken van de Fos ter Pillen voor de Nieren die ik bij M. De Valkeneer, apotheker te Aalst, haalde. Zulks was mijne genezing, want na tien dagen waren de pijnen verdwenen en zulks tot mijne groote tevredenheid. Ik verklaar het liovenstaande waar en mach tig u het kenbaar te maken. Verz .-kert u dat men u de Foster Pillen voorde Nieren geve van dezelfde soort als die welke Mad. Lebon gehad heeft. Men kan ze in alle apotheken beko men tegen 3 f. 5o de doos of 19 f. de 6 dozen of vrachtvrij per post als men de vraag stuurt aan de Engelsche Apotheek van Ch. Delacre, 5o-52 Coudenbergstraat te Brussel, Algemeen Depothouder voor België. Ereinbodege «n.—Negen- daagsche begankenis naar O. L. Vrouw ter Muren van den 5 tot i3 Oogst. Een pater Mindeibroeder zal 's avonds onder 't Lof eenige Sermoenen predikeu. Met Lokeren kermis, den Zondag 14, Maandag i5 en Zondag 21 Augusti telkens om drie ure 's namiddags wordt er in dc hovingen van het Bisschoppelijk Collegie te Lokeren eene groote Vlaam- sche Kermis ingericht ten voordeele der armen ondersteund door Sint-Vincentius Genootschap. Wij hebben het volledig programma gezien en wij mogen verzekeren dat er nooit een feest zal hebben plaats gehad waar zooveel vermaak en verzet zal ge weest zijn. Damen en Heeren, jong en oud, ieder een aan welken stand der maatschappij hij behoore, beijvert zich om te meest om het welgelukken van de Vlaamsche Ker mis te verzekeren. Voegen wij daarbij, dat de prijzen zoo gesteld zijn dat de Kermis toegankelijk is voor alle beurzen, en't is genoeg gezegd, dat wij iedereen van onze lezers die zich eens hertelijk willen verzetten, aanmoedigen om een van die dagen naar Lokeren te trekken. Ann onze gcabouiicerden raden we aan op hunne hoede te zijn tegen kinkhoest en verwaarloosden zo- merhoest. De geneesheer zou U mets beter kunnen aanraden dan de Siroop' Depratere van kleurlooze Noorweegsche teer en tolubalsem. Die wonderbare ont dekking is wereldberoemd en geneest on feilbaar den gevaarlijksten hoest, zonder de maag of het hart te hindereu. Zij is te bekomen aan 2 fr. de flesch te Oostende bij den apotheker Depratere, alsook te Aalst bij de apothekers De Valc keneer en Callebaut, en in alle goede apotheken. Een hevige brand heeft te Adegem, bij Eeckloo, eene hoeve vernield. Twee kinderen van 6 jaar oud, tweeling zusters, zijn levend verbrand en de vader die zijne kinderen wilde redden, heeft zware won den bekomen. Eene rentenierster van Elsene had sinds vier jaar eene jonge keukenmeid in dienst, die, ondanks het geringe loon dat men haar betaalde, het middel gevonden had 6000 fr. op de spaarkas te zetten. De meid had meer dan 5ooo fr. ontvreemd, door al de rekeningen liarer meesteres te verzwaren en al de aankoopen schier dub bel te rekenen. Zaterdag namiddag werd de meid aangehouden. TeSt-Gilles gebuurde een drama, dat nog met zeker geheim omringd is en dat het gerecht zal moeten oplossen. Pie- ter L., een verguldersgast kwam bij eene beenhouwcrin om eene rekening te ont vangen. Tusschen L. en de vrouw ont stond twist en eensklaps zakte de man neer, gelroffen door eenen messteek in de boist. Aan de policie, die den gekwetste ondervroeg, verklaarde hij dat de been- houwerin hem eenen steek had toege bracht, terwijl de vrouw beweerde dat hij zich zelvtn Heeft gestoken. De toestand van den gekwetste 10 niet gevaarlijk, zoo- dat hij, na verbonden te zijn, naar huis kon worden gebracht. Woensdag namiddag om 2 ure werd de statie te Brugge in rep en roer gesteld door de brandklok een brand was uitge borsten in een alleenstaand groot gebouw waarin eene aanzienlijke hoeveelheid ba len papier die moesten verwerkt worden, opeengestapeld lagen. Men vermoedt dat dit papier verhit geworden zijnde, door de temperatuur in brand is geraakt. Het dak dat aanstonds in brand schoot, viel weldra in en een groote rookzuil, verlicht door kleine vlammen, steeg op uit den smeu- lenden berg papier. Wanneer de pom piers ter plaats kwamen,op korten afstand gevolgd door afdeelingen soldaten van de bezetting, kwam door de overgroote hitte een nevenliggende hoop papier en vodden ook in brand het vuur deelde zich van daar mee aan de werk- en machienzalen, die de fabriek uitmaken. Het gevaar was zeer groot met geza menlijke pogingen van pompiers, soldaten en burgers werd de brand langs verschei dene kanten met wonderbaren moed aan getast de hoop brandend papier en de bedreigde gebouwen werden met stroo men water overgoten en na twee uren dappere werking was de brand beperkt. Het papiermagazijn werd half vernield er. de hoop papier die het bevatte, was zoowel door het water als door het vuur onbruikbaar gemaakt. De schade wordt geschat op 40a 5o,000 fr. zij is door verzekering gedekt. Verscheidene ongevallen zijn tijdens de reddingswerken gebeurd een persoon is boven aan den schedel door het vallen van een dakpan gekwetst een pompiar viel van het dak en werd met verscheidene wonden opgenomen een andere redder verbrandde zich aan de armen^en een student werd den top van den wijsvinger afgesneden. De wonden van de slachtoffers bieden echter geen gevaar op. Premiën zullen voortaan in de pro vincie Brabant toegekend worden aan de bewakers der beplantingen cp de open bare wegen en dit nog wel in evenredig heid van de diensten door hen bewezen. Een boschwachter van Sint-Lambertus- Woluwe, die aan het gerecht een persoon overleverde, welke vrijwillig de planten op de Tervurenlaan beschadigde, ontving reeds eene belooning en zijn naam werd aan de dagorde gebracht. Ten gevolge der langdurige droogte, is het waterpeil der Maas zoo zeer ge daald, dat men op sommige plaatsen door den stroom kan gaan. De Maas is te Maaseyck bij gewoon waterpeil i5o me ters breed thans gelijkt hij eene kleine vaart. Citoyen Hubin, volksvertegenwoor diger van Hoei-Borgworro, die wegens deelname aan de wanorders van 1902 tot 6 maanden gevangenis werd veroordeeld en die de vrijheid terugkreeg om aan de werkzaamheden der Kamer te kunnen deelnemen, heeft van den procureur des konings bevel ontvangen, zich in de ge vangenis van Hoeiaan te bieden om zijnen straftijd verder uit te doen. Een kluizenaar gestoord. Eene groep Vlaamsche werklieden, die op eene groote hoeve in den oogst aan 't werken waren, beleefden een avontuur, dat vol gender wijze in het Fondsenblad verteld wordt door Adolf Vertriest, hoofdman der Franschmansgilde van Nazareth. Den 25 Juli, terwijl zij den oogst aan 't pikken waren bij M. Dumont, Grande ferme de Gintry par Tourny (Eure) wer den zij overvallen door een geweldigen stortregen, die hen dwong eene schuil plaats te zoeken in een bijstaande bosch, waarin zij eenen in puin vallenden molen, verlaten sedert den oorlog van 1870, ont waarden. Zich daarin meenende tegen den regen te beveiligen, werden zij eensklaps ge stoord en verschrikt door een zonderling gedruisch, teweeg gebracht door een vree- selijk en hun onbekend dier, dat dreigend op hen toeschoot. Er viel niet te aarzelen; aan vluchten was er niet te denken, en het aanvallende dier meester te worden, was dus noodig. Met brokken steenen van den ouden molen, gelukten zij er in, het hoofd ernstig te kwetsen en 't beest te be dwelmen. Dan, op één, twee, drie stelden zij zich in cirkel rond den vijand, vielen hem allerzijds met hunne pikken aan, en legden hem afgemaakt aan hunne voeten. Oordeel over hunne vreugdeZege vierend droegen zij liet dier op eene ge ïmproviseerde berrie van stokken het bosch uit, en daar, vernamen zij van eenen heer, dat zij, Vlamingen, de heldhaftige overwinnaars waren van een vervaarlijk boschzwijn. Het woog meer dan 70 kilos. Onze jon- gens hebben het aan goeden prijs ver kocht, en leven nu in de hoop van eene goede beloonir.g van wege het gouverne- ment. De onderzoeksrechter van Veurne j heeft een aanhoudingsmandaat uitgeveer- i digd ten laste van den genaamden Frans j Meulenyzer, koffiehuisbediende wonend in de Mechelschestraat te Brussel. Deze man, die als bediende aangeno- i men was in de kursaal te Westende, voor j heel het seizoen, is verdacht daar ter j plaatse eenen moord gepleegd en daarna de vlucht genomen te hebben. Men weet niet waar hij zich verscholen het ft. De droogte. Het uitdrogen van de Duitsche rivieren tengevolge van het uit- 1 blijven van regen neemt bedenkelijke af metingen aan. Reeds zijn veertienduizend schippers tot werkeloosheid gedoemd. Uit Dresden komt het bericht, dat dezen avond ook de Sachsische Boehmische Dampfer Compagnie haar bedrijf geheel moet staken wegens het uitdrogen van de Elbe. Het Dresdener peil wees Donderdag morgend vroeg 222 centimeters onder nul aan. Tegelijkertijd kwam uit Aussig, dat hoo- gerop aan de grens van Bohemen gelegen is, bericht dat het water daar weer 5 cen timeters lager was gezakt. Voor het groote Saksisch-Boheemsche nijverlieidsgebied is deze stremming van het verkeer op de Elbe een zware ramp. ^"U RGERLIj"SE STANÊTdEr" STAD AELST. geboorten. Mannelijk geslacht 12 22 Vrouwelijk idem 10 Huwelijken. D. Sfeenhout, wev. met M. Van der Veken, tw. F. Ncetens, tw, met P. De Koek, z. b. J. De Vuyst, schrijnw. met M. Smekens, dienstm. OVERLIJDENS. E. Verhulst, tabakb, 14 j., Esplanadestr. J. Van Hamme, m. Hoffman, z. b. 62 j., Oud. Denderm.st.w. F. Gillade, nj,, Tragel. P. Boeykens, m. Van Geetruy, kaaiw. 60 j., Doelhofstr. J. Kieckens, m. De Vilder, brouwersg., 56 j., Nazarethstr. J. Van der Biest, m. Gillis, z, 81 j., Hoogstr. 4 kinderen onder de 7 jaren. Aalsterhop igo3 beschikbaar fr. 125,00 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop igo3 be schikbaar fr. 125 de 5o kil. Aalsterhop 1904 op levering October- November, fr. 88 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904 levering Oct.-Nov. fr. 80 tot fr. 82 de 5o kil. GENT 5 Oogst. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,5o a i8,25 Rogge i3,25 a 14,00 Haver i5,oo a 00,00 Garst 14,50 a 00,00 Boter per kilo 2,70 a 0,00 Eiers per 26 2,34 a 0,00 ANTWERPEN, 5 Oogst. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Taiweper 100kil.fr. 17,5o a 18,00 Rogge i3,75 a 14,00 Wintergerst 16,00 a 00,00 Zomergarst 14,5o a 00,00 Haver i7,5o a 18,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 19,00 a 00,00 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,60 a 1,70. De aardappels per zak 6,5o tot 7,5o fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25, VEEMARKTEN, GENT. 5 Oogst. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 474 Melkkoeien 20 Vette koeien 72 Groote ossen 4 Stieren 73 Jonge ossen So Magere beesten 121 Vaarzen 85 Schapen 1 Varkens 219 Lammeren o Loopers o Kalveren 120 Viggens 617 Stieren i° kw. 0,82 2ekw. 0,75 3ekw. 0,70 Koeien 0,84 0,75 0,70 Vaarzen 0,88 0,80 0,72 Ossen 0,90 0,80 0,70 Varkens 0,95 o,85 0,00 Kalveren i,3o 0,90 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 4 Oogst. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 5o3 Ossen, 355 Stieren, Koeien en Veerz. 1009 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,78 a 0,92, Stieren 0,68 a 0,80, Koeien en. Veerzen 0,68 a 0,80. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 870. Prijs per kilogr. fr. o,85 a 1,08. BRUSSEL 5 Oogst. Kalverenm. Getal te koop gesteld 340, per kilogr. op voet fr. o,85 a 1,08. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Vceizen 0,90 a 0,95, Kalveren i,35 a 1,45. E E K L O O Alle slag van Operatiën, speciaal het radikaal genezen van BREUK, WATERBREUK, UITZAKKING der LIJFMOEDER, (matrice), enz., op 8 tot 14 dagen tijds. Te raad plegen Zondag en Dijnsdag van 8 tot 10 uren en Donderdag tot den middag. Ook per brief. 2214 Handelend Geneesheer Dr H. LOWIE. B A E T S L Bij die lijdt aan Vallende ziekte, stnipon van St-Gui, zenuwaanvallen bij de vrouwen (hysterie) of smarten gedu rende de maandstonden, onverdraaglijke hitteopdrang in het koeren der jaren, zenuw verzwakkingen gevolgd van droef geestigheid en veroorzaakt door overdaad in werken of door verdriet(neurasthenie), gejaagdheden, kloppingen of stokken in de keel, heeschhcid, slapeloosheid,kram pen in de heenen, bevende handen, vree- selijke droouien, plotselinge verstikkin gen, nachtelijke bedpissen en alle andere zenuwkwalen, zoekt uwe redding in de Zenuwherstellonde Poeders Baetsló die zelf. gedurende 4 jaar door u Neuras thenia Ti gekwollen, en te vergeefs alle middelen beproefd te hebben, er zijne volbomflne genezing aan te danken heeft. Prijs 2 fr. do doos. Hoofddepot biiR. BAETSLÉ, Apotheker, Keizer Karelstraat54, Gent. Te Aalst Apotheek De Valckenkkr, Esplanadeplein, (nabij Sl Jozefskerk.) BERICHT. Burgemeester en Schepenen der Ge meente Bavegem, in uitvoering van art. 41 van liet landelijk wetboek, maken be kend dat op Zaterdag i5 October 1904, om één ure namiddag, door eenen daartoe aangestelde» gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling der buurtwegen Nr® i3 en 14 dezer ge meente genaamd Boschstraat en Leegen Helsegemweg. Te Bavegem den 26 Juli 1904. NAMENS HET COLLEGE Op bevel De Burgemeester, I)e Secretaris, V. Brackman. Louis Galmart. Zaterdag 6 Oogst 1904. Tarwe ff- 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. i5,oo a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 6,5o a 7,00 Boter per 3 kil. 8,10 a 9,00 Eiers de 25 2,34 a 2,43 Viggenen,per koppel 45,00 a 55,00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,00 Ajuin, de 100 kil.volgkw, 00,00 a 00,00 OPENBARE VERKOOPING van TB AALST, Leopoldstraat en Korte Ridderstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Stad Aalst. I. Het Huis in de Leopoldstraat, ge- teekend Nr 5o. Bewoner Guillaume Van den Broeck, aan fr. 3,o5 per week. II. Het Huis in de Korte Ridderstraat, geteekend Nr i3. Bewoner Joseph Bersou, aan fr. 2,5o per week ZITDAGEN Instel Zaterdag 6) Verblijf Zaterdag i3) ten 4 uren namiddag, ter herberg Sint Maurus, bij den heer Cornelius De Clercq, te Aalst, Leopoldstraat. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, nabij den Gentschen Steenweg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen Zeven Werkmanwoningen met den grond er van afhangende, groot 5 aren, 37 centiaren, gestaan en gelegen te Aalst, ann den Sinte- Annaweg, achter de gewezen afspanning Sinte-Anna n gekadastreerd wijk C, num mer 586 a, b, c, d, e, f, g, h, palende ten ooste aan den heer D'lloudt, ten zuide aan de iloBpiciën van Aalst, ten weste aan den weg en daarover aan den heer D'Hondt en ten noorde den heer Monfils. Tegenwoordige jaarlijksche opbrengst fr. 527,80. ZITDAGEN 'S S»n^a8;i Augusti 1901, Verblijf DijDsdag 9 a ten 3 uren namiddag, ter herberg In dkn Nikuwen Beiaard, bij Albert Van Pamel, te Aalat, Koolstraat. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stallen, Koer en welbeplanten Boom gaard, groot n aren g5 centiaren, gestaan en geitgen te Hofstade Kortenhoek. Bewoond door den eigenaar den heer Henri Crickx. 20 Een Werkmanshuis daarnevens groot 85 centiaren. 3° En een Werkmanshuis, daarnevens groot 65 centiaren. Instel Donderdag 11 Verblijf Donderdag 25 om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Francois Pannekoeck, te Hofstade, aan de Statie. De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openbaarlijk verkoopen, een Huis, te Aalst, Kapellestraat, N° 2, sectie A, n° 433, groot 1 aar 60 centiaren, bewoond door den eigenaar M. Michel De Stob- beleir-Eylenbosch. Zichtbaar de drij eerste dagen van iedere week. Ingesteld frs. i5,620. Instel Maandag 25 Juli Verblijf Maandag 8 Augusti om 3 uren namiddag, ter herberg Mai- son de Commerce, bij M. Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. Gemeente Smetlede. Vierde koop. Een perceel Land, voorheen Bosch, gelegen te Smetlede, Ge hucht Vinkelken gekadastreerd sectie A, nummers 5 b/2, 3 B/2 en 5 ch, groot 61 aren 63 centiaren, palende oost M. De Geyter en de erven Byl-Van den Bossche zuid Mev. de Limon de Loose, west en □oord de straat. ENKELE ZITDAG Zaterdag 27 Augusti 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis, te Aalst, in de Ka pellestraat, groot een aar. Bewoond door M. Leon Van Haver. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September telkens om 4 uren namiddag, ter estami- net Café de l'Univers, bij den heer Jean Pannemans, te Aalst, hoek der Sta tiestraat en Esplanadeplein. VENDITIE VAN Landbouwalem, 2 Koeien, Mutten, Mest(Brandhoutingeoogste en te velde staande Vruchten, te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan, ten sterfhuize van Alexander Schockaert, op Woensdag 17 Oogst, 1904, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Nota ris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te Ottcrgem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal verkoopen i° Land te Ottergem, Molenkauter of Steenput, sectie A, nr 831, groot 27 a. 40 c. Gebruikers erven Seraf. De Smet. 2* Land alsvoren, op de Perre, sectie A, nr 95a, groot 14 a. 10 c. Gebruiker Constant D'Haese. 3° Land alsvoren, op den Doorn, sectie A, nr 49, groot 7 a. 90 c. Gebruiker Con stant D'Haese. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September j 9 4 om 3 uren nanoen, bij Louis Baal, te Meire, Vijverstraat. Une splendide salie 2 manger, compléte en bois chêne richement sculptéeet com- posée d'un grand ba hut de 2 m. 85 X 1 m. 35, grande glacé biseautée 2 m. 35 X 1 m. 10, six belles chaises a haut dossier et une trés belle table k coulisse. Un bon Bureau-ministre en bois chéne, 3 grands et beaux lustres 2 gaz de 7 lumiéres. Une trés bonne garde robe a glace en noyer sur chêne et une grande partie d'au- tres bons meubles. S'adresser a M. Ferdinand De Smet, Rue Molendries, 10, Alost. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van schoone TE AALST, en LAIVD te Smetlede. De Notaris LIMPENS te Aalst, daar toe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanlc-g te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van den 16 Juli 1816, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.Een Huis met Tuin, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 6, gekadastreerd sec tie A, nummers 425 en 426, groot 2 aren 3o centiaren, palende langs voren aan de Straat, langs de eene zijde aan Madame Weduwe Van den Broeck en M. Amedée Corael, langs de andere zijde aan M. Wil lem De Winter en langs achter aan M. Lauwereyssens. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Hypolyte Dc Vos, bakker, mits 800 fr. 's jaars. Tweede koop. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, getee kend nummer 22, gekend bij kadaster sec- lie A, nummer 473, groot 90 centiaren, palende langs voren aan dc straat, langs de eene zijde aan M. Boone, langs de an dere zijde un langs achter aan M. Lauwe- reyses. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Emi- le De Smet, mits 600 fr. 's jaar. Derde koop. Een Huis met Werk huis, gestaan en gelegen te Aalst, Gee- raerdsbergsche Steenweg, geteekend num mer 19, gekadastreerd sectie A, nummer 1902B en 1902c met eene grootte van 60 centiaren, palende langs voren aan den steenweg, langs de-ne zijde aan M. Max Moens, langs de andere aan M. B. Her- remans en langs achter aan M. Joseph Van de Meerssche. Verhuurd, zonder termijn aan M. René Bosschaert, mits 18 fr. per maand. IIEUHTDIEIVST van Antwerpen op Aalst. Vertrek uit Antwerpen 's Woensdaags vertrek uit Aalst 's Zaterdaags 's mid dags. Bureel te Aalst, Boudewijnkaai, 20. Goede bediening. David BAL. Lit tier liantl te Itoop. toebehoorende aan de Hollandsche Maat schappij. Zich te wenden tot den heer Borreman-Mally, Lange Zoutstraat, te Aalst. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem. 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen le Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. Alen vraagt eene jonge dienstmeid van 17 tot 18 jaren, om in het huishou den te helpen. Zich te bevragen ten bu- reele van dit blad. Nr 109. Te koop bij de kinderen Hosse- laer, te Erpe, een goede ressortkar voor poney. Ituitengewono occoaie, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 Te koop IVugonnette voor een of twee paarden, zoo goed als nieuw, zich te bevragen ten bureele dezer. 106 Phaëlon voor een of twee paarden ie koop aan zeer gematigen prijs te Aalst, Graanmarkt, N° 10. IIdie te buren, Molenstraat, 43. Zich te bevragen zelfde straat, N® 45, te Aalst. Te liuren terstond. Drij schoone en gerieflijke huizen, zeer goed gelegen tot Okegem, rechtover da Statie van den IJzerenweg. Voorde voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den heer Gabriel Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaats, aldaar.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3