Frankrijk. Engeland. Italië. BREUKEN Heelkundig Gesticht Zenuwherstellende hoeders Gemeente Bavegem. Merklprijzen. Hopmarkt. PARTIJ LAND, EENE HOFSTEDE HOFS TEDE Openbare verkooping MEUBELS RIETTBELS WOONHUIZEN vXëo"„S»!^)Au«us,i'^' ZAAILANDEN volledig toestel voor Melkerij, Te koop uit der hand. Uil der hand te koop: BOUWGRONDEN GRAANMOLEN werd de ruzie bitsiger en ontaardde in een gevecht. Er werd duchtig met messen gevochten, zoodat weldra twee jongelin gen in het zand beten zij waren er doo- delijk door messteken getroffen, de eene, Yan Evele, in den rug, de andere, Dob- belaere, in den bil. De daders der messte ken zijn tot hiertoe onbekend, daar her gevecht in de duisternis plaats greep. Het parket onderzoekt de zaak. Vergiftiging van het bloed staat al diegenen te wachten die lijden aan gal, zuur,verstoptheid, troebele waters of door het keeren der jaren. Om dit te beletten raden we onze lezers aan de bloedzuive rende pillen Depratere te nemen, de best gekenden zonder aloës, die genezen zon derkrampen noch ontsteldheid. i 5o fr. de doos te Oostende, bij den apotheker Depratere, die verzendt tegen postzegels, alsook te Aalst, bij de apothe kers De Valckeneer en Callebaut en overal. Gevecht. Zondagavond is op de wijk Hukkelgem te Laarne, een verwoed gevecht ontstaan, tusschen verscheidene personen. In het huis van Gustaaf Van Poucke heeft Victor De Wilde erge slagen gekre gen. Hij heeft een messteek in het voor hoofd. Aan het huis van Victor Spriet ontstond een nieuw gevecht. Er werd vreeslijk ge stampt en geslagen. Het i5jarig meisje van Victor De Wilde, dat ter plaatse kwam, kreeg eenen slag op het hoofd, toegebracht met een kneuzend tuig. Het meisje viel bewuste loos ten gronde. Men droeg het slacht offer bij den geneesheer De Visscher. Bij de wed. L., op het Broek, te Tongeren, drongen dronken kerels bin nen, die drank vroegen. Daar men hun het gevraagde weigerde, sloegen zij den inboedel kort en klein. De dochter der wed. D. loste een schot en de kogel door boorde de hand van een der woestaards. Een der baldadige kerels is kunnen aan gehouden worden. Het parket van Bergen heeft zich naar Elouges begeven om onderzoek te doen over cene geheimzinnige moordpo ging. Een onbekende heeft op eanen ge- naamden Ed. Carette een geweerschot gelost. Op dezes hulpgeroep snelden per sonen toe die, hem verzorgden, terwijl anderen den moordenaar opzochten. Deze was onvindbaar. De rechtbank van Charleroi heeft voortdurend de handen vol met overtre dingen van wildstroopers en men merkt dan hoofdzakelijk op, dat het altijd per sonen uit dezelfde streek en heel dikwijls dezelfde personen zijn, meest allen uit den omtrek van Thuin, Beaumont, enz. Men kent er, die tot 120 veroordeelin gen ondergingen. Velen hunner hebben vrouw en kinde ren en men vraagt zich af, hoe die in de behoeften van hun huisgezin voorzien. Welnu, het zij gezegd dat die mannen eene goed ingerichte vakvereeniging vor men, met cene werkeloozenkas, uit welke zij de boeten en den levensonderhoud van de huisgezinnen der veroordeelden beta len. Er ontbreekt dan niets dan de wettige erkenning van hunne vereeniging bij koninklijk besluit. Woensdag avond is te Grand- Rechain, (Verviers) een automobiel van Brussel, met zes personen 't onderste boven gekeerd. Drie inzittenden bleven onder het rij tuig drie anderen werden op eenigen afstand geslingerd. M. Jan Van Humbeeck, van Brussel, is er alleen ongedeerd van afgekomen. M. Helsocht, 32 jaar, ondernemer te Brussel, is aan 't voorhoofd gewond en zijn kin werd verbrijzeld, hij verkeert in stervensgevaarGabriëlla Devaux, schou der gebroken en inwendig letsel Camiel Petitjean, 21 jaar, pasteibakker, schouder gebroken Berhaut, koffiehuisbediende, 20 jaar, pols gebroken de chauffeur Zarb, beenen en voeten verbrand. Eene hoeve werd Maandag te Nan- drin door den bliksem in brand gestoken. Het vuur sloeg over naar acht andere huizen, waaronder het postbureel. De brand liep zoo snel voort dat men ter nauwernood eenige stuks vee kon redden. De spuit van 't fabriek Cockerill, bemand met 12 pompiers en getrokken door 5 peerden, snelde ter hulp, r a 35 kilometers weg te hebben afgelegd. De ramp heeft meer dan i5o,ooofr. schade veroorzaakt. Men weet dat zekere smokkelaars voor stelsels hebben, op de achterste wagons van koopwarentreinen balen tabak te werpen, die zij over de grenzen willen smokkelen. Dan klauteren zij zelf op de wagons en rijden mee tot den trein de grens over is. Daar werpen zij de smok kelwaar in het veld en springen er ver volgens zelf af, op gevaar af van den hals te breken. Op die manier heeft nabij de Belgische gemeente Aulnois een smokkelaar den dood gezocht en gevonden. Hij had namelijk zijnen sprong slecht berekend. Op de trede staande, wilde hij springen, juist op het ooger.blik dat de trein onder eene brug doorreed hij botste tegen den zijmuur van de brug en rolde onder de wielen, die hem vermor zelden. Op de Fransche grens, nabij de ge meente Roisin, heeft weer eene botsing plaats gehad tusschen tabaksmokkelaars en douanitrs. De eerste waren met zware knuppels gewapend, bij middel van wel ken van een der douaniers den pols werd stukgeslagen. Een der smokkelaars, door eenen revolverkogel in het been getroffen, is na hevigen weerstand aangehouden. De gemeenteraad van Seraing heeft weer eene dier zittingen gehad, welke, sedert de rooden plaats nemen in de ge meentehuizen, de eer van ons land uit maken. Na een uur lang elkander ge scholden en met vuisten bedreigd te hebben, naar aanleiding van een voorstel tot herinrichting der inkomstenbelasting, zijn de socialistische leden er zingend van door getrokken. Daar de raad nu niet meer in getal was, werd de zitting van zelf geschorst. De policie dreef het pu bliek buiten en de comedie was gedaan. Bravo De koffiehuis- en restaura tiebedienden hebben ten getale van 2000 in de werkbeurs eene meeting gehouden, om maandelijks loon te eischvn en het drinkgeld te doen afschaffen. Zij hebben besloten eenen brief te sturen aan het syndicaat der bazen om een onderhoud te krijgen. Indien de patroons niet toegeven zullen zij de algemeene staking inrichten. Godsdienstvervolging. Pelletan heeft bevel gegeven aan de prefecten, zoo spoedig mogelijk al de godsdienstige zin nebeelden uit de zeegasthuizen te verwij- deren. Bij de verdediging van Port Arthur. Charles Perinel en zijn vriend Rocher praatten Donderdag te Parijs over den Russisch-Japanschen oorlog. Zij wa ren het niet eens. Ik zeg u dat de Japanners Port- Arthur zullen nemen. Zij zijn slim de Japanners, en moedig. De Russen zijn ook dapper en tal rijker. Ja. maar... Het gesprek werd scherp. Rocher hield zijne verklaring staande. Ik zeg u dat de Japanners Port- Arthur zullen nemen. De hitte van het gesprek en wat alkoo- lism deden bij Perinel eenen aanval van woedende zinneloosheid ontstaan. Hij greep eene driekante vijl, sprong op Rocher en stak hem tweemaal het wapen in de borst. De agenten moesten een woedend ge vecht leveren, om zich van den man meester te maken. Rocher werd stervend naar het gasthuis gebracht. Een schat in eenen aschbak. Eene week geleden kwam in het Savoy, Hotel te Londen een gezelschap Amerikanen, waaronder een vader met zijne dochter een meisje van achttien jaar, ten ple- ziere van hetwelk, zonder eenigen twijfel, de overtocht over den Atlantischen Oce aan in de eprste plaats was gemaakt. Er waien maar weinig schatten in Londen, die het jonge meisje verlangde en niet krec-g en vooral had zij een zwak voor diamenten. Twee dagen geleden, toen het gezelschap er over nadacht hoe het den dag zou besteden, besloot de vader plotse ling eens verder in Europa te gaan rond zien. De dochter was afwezig, hier of daar een chocoladewinkel plunderend. Toen zij terugkwam, waren de koffers a! gepakt, de rekeningen betaald en moest men zich haasten om den trein te hebben. Na het vertrek ging het kamermeisje de kamer doen en terwijl zij den haard poetste, trok zij den aschbak uit, om, tot haar niet geringe verbazing, een inhoud te vinden, die merkwaardige gelijkenis vertoonde met een van de urnen in den wondervollen Kelder van Aladdin. De bodem van den aschbak was bedekt met twee zijden zakdoekjes en daarop lagen vijf ringen van diamanten, een ring met turkoois, een halssnoer van diamanten en paarlen, een diamanten tiara, een gouden potloodkoker, een gouden dameshorloge en eene beurs inhoudende 120 dollars en 5o pond sterling. De artikelen waren nauwelijks een uur in de brandkas van den kassier van het hotel in veiligheid, toen een telegram het hotel bereikte, van den volgenden inhoud Een paar dingen in den aschbak laten liggen op kamer Nr—Behoudt ze tot we terugkomen. Belooning voor den vinder. Geweldig orkaan. In het noor den van Wales heeft een vreeselijke orkaan gewoed, die plotseling zijn woede botvierde aan het kamp der Worcester- en Warwick-vrijwilligers te Conway en in een oogwenk de groote tenten, waar onder de officierstenten, de kantine en proviandtenten, in de lucht slingerde. Een aanzienlijk deel van wat tot de kam- pementsuilrusting behoorde, werd ver nield of weggevaagd, en ten laatste nam de wind het bad van een officier op en slingerde het in de lucht om het in de lucht Conwayrivier, een kwart mijl af- stands, te doen terechtkomen. Groote zandwolken werden opgejaagd en maakten al het eten ongeschikt voor het gebruik. Toen de manschappen van het eerste Worcester-regiment .terugkeerden naar het kamp, na den oefeningstocht in de heuvels, werd kolonel Watson, "de eere kolonel, die te voet was, door den wind gegrepen, ;en over aanzienlijken afstand tegen de rotsen geslingerd. Opgenomen, bleek hij bewusteloos en waren zijn schou ders ontwricht.en zijn gelaat erg verminkt en gekneusd. Hij werd naar het militair hospitaal overgebracht, en stelt het, zijn toestand in aanmerking genomen, zeer goed. De storm, die uit het westen kwam. bleef niet tot Noord-Wales beperkt, maar woedde ook met zulk een hevigheid op en bij het eiland Man dat de schepen de vlucht namen in de haven van Ramsay en de visschersvloot niet uitging. De verjaardag der kroning van Pius X. De ontvangst der kardinalen en prelaten, die moest plaats hebben daags vóór den verjaardag der kroning van Z. H., werd op 't laatste oogenblik afgezegd, 's Anderdags morgens, 9 Oogst, had de ontvangst plaats vóór de plechtig heid in St-Pieter. Pius X hield geene aanspraak, dit op aanraden van kardinaal Rampolla, die, zegt men, weer invloed krijgt in het Vatikaan, waar hij dikwijls geroepen wordt. De pontifikale mis werd in de basiliek gecelebreerd door Mgr Merry del Val, de eerste kardinaal door Pius X be noemd. De Paus deed zijne intrede op de Sedia Gestatoria. Iedereen bemerkte zijne bleek heid en zijn vermoeidheid. Pius X kan slecht de Sedia verdragen, welke hem door hare bewegingen ziek maakt.Indruk wekkend voor de menigte, is dit voor den tegenwoordigen Paus eene marte ling- Daar het getal kaarten beperkt was waren er hoogstens 7000 personen in de kerk. Voor de eerste maal sedert eene eeuw was er geen vertegenwoordiger van Frankrijk in de tribuun. M. de Courcel heefter voor 't laatst plaatst genomen, bij het jaargetij van Leo XIII. Men bemerkte vooral de aanwezigheid van den gezant van Oosteniijk, graaf von Czcezen, die niet alleen naar Rome is teruggekeerd voor deze plechtigheid, zegt men, maar ook wegens de zaak van het protectoraat der catholieken in het Oosten. Na de mis, in Grcgoriaanschen zang, heeft Pius X met krachtige stem den apostolieken zegen gegeven. De zusters van den Paus woonden de plechtigheid bij. Zonderling testament. Een ei genaardig erfenisproces begint dezer da gen te Napels. Het betreft de erfenis, die in 1403 is nagelaten door prins Giova- nelli. Deze liet zijn fortuin na aan zijn rechtstreeksche afstammelingen, maar voegde bij het testament een codicil, dat geopend moest worden op den dag, dat de rechte lijn zou zijn uitgestorven. Dit is nu na vijf eeuwen dezer dagen geschied. Het codicil is geopend en daar uit bleek, dat het fortuin nu op ander half millioan lire geschat aan de Sint Marcuskerk te Venetië komt. Een amb tenaar van de post te Napels, ook Giova- nelli geheeten, neemt echter aanspraak op de erfenis te hebben en heeft een pro ces aangespannen. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 10 Vrouwelijk idem 6 Huwelijken. P. Van den Steen, leurder, met M. Van den Broucke, kantw. F. Corthals, broodb. met E. Ruyssinck, tw. J. Bogaert, schrijnw. met A. Meert, weefst. P. Lauwereys, wever, met E. Hoeve- linck, z. b. S. Meganck, tw. met M. Van de Maele, tw. overlijdens. W. Jansen, priester, 42 j., Lange Rid- derstr. F. Gillade; wr Verleysen, z. b. 78 j., Leopoldstr. A. De Sadeleer, m. Baeyens, bob. 64 j., S* Apoloniastr. P. Van de Velde, br. 18 j., Gentschen Steenw. 2 kinderen onder de 7 jaren. XE HUREN. Schoon en groot Magazijn, gelegen te Aalst, Hoogstraat. Zich te bevragen ten bureele dezer. TE E E H L O O Alle slag van Operatiën, speciaal het radikaal genezen van BREUK, WATERBREUK, UITZAKKING der LIJFMOEDER, (matrice), enz., op 8 tot 14 dagen tijds. Te raad plegen Zondag en Dijnsdag van 8 tot 10 uren en Donderdag tot den middag. Ook per brief. 2214 Handelend Geneesheer Dr H. LOWIE. De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. :,6o a 1,70. De aardappels per zak 6,5o tot 7,5o fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,40. VEEMARKTEN, GENT. 12 Oogst. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 519 Melkkoeien 21 Vette koeien 81 Groote ossen 3 Stieren 49 74 Magere beesten 185 Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren 80 I 226 594 3 Varkens o Loopers 12 Viggens Stieren ie kw. 0,82 aekw. 0,75 3ekw. 0,70 Koeien 0,84 0,75 0,70 Vaarzen 0,88 0,80 0,72 Ossen 0,90 0,80 0,70 Varkens 0,95 o,85 0,00 Kalveren i,3o 0,90 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 12 Oogst. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 433 Ossen, 33o Stieren, Koeien en Veerz. 489 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,78 a 0,92, Stieren 0,68 a 0,80, Koeien en Veerzen 0,68 a 0,80. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 870. Prijs per kilogr. fr. o,85 a 1,08. BRUSSEL 12 Oogst. Kalverenm. Getal te koop gesteld 38o, per kilogr. op voet fr. o,85 a 1,08. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Veerzen 0,90 a 0,95, Kalveren 1,35 a 1,45. BAETSLÉ, Gij die lijdt aan Vallondle ziekto, stuipen vau St-Gui. zenuwaanvallen by de vrouwen (hysterie) of smarteu gedu- reudede maandstonden, onverdraaglijke hitteopdrang in het keeren der jaren, zenuwverzwakkingen gevolgd van droef geestigheid en veroorzaakt door overdaad in werken of door verdriet(neurnsthenie), gejaagdheden, kloppingen of stokken in de keel, heeschheid, slapeloosheid,kram pen in de beenen, bevende handen, vree selijke droomen, plotselinge verstikkin gen, nachtelijke bedpissen en alle andere zenuwkwalen, zoekt uwe redding in de Zeauwhorstellendo Poolers Bsctsló die zelf, gedurende 4 jaar door Neuras thenia n gekwollen, en te vergeefs alle middelen beproefd te hebbeu, er zijne volkomene genezing aan te danken heeft. Prijs 2 fr. de doos. Hoofddepot biiR. BAETSLÉ, Apotheker, Keizer Karelstraat54, Gent. Te Aalst Apotheek Dn Valckeneer, EBplanadeplein. (nabij Sl Jozefskerk.) BERICHT, Zaterdag i3 Oogst 1904. Tarwe ff- oo,oo a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per too kil. i5,oo a i5,5o Aardappelen de 100 kil. 6,00 a 7>°° Boter per 3 kil. 7.29 a 9.09 Eiers de 25 2,07 a 2,25 Viggenen,per koppel 55,00 a 65,oo Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,00 j Ajuin, de 100 kil.volgkw, 00,00 a 00,00 I Aalsterhop igo3 beschikbaar fr. i3o,oo de 5o kil. POPERINGHER Stadhop igo3 be schikbaar fr. i3o de 5o kil. Aalsterhop 1904 op levering October- November, fr. 85 de 5o kil. GENT 12 Oogst. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,5o a 18,25 R°gge i3,25 a 14,00 Haver i5,oo a 00,00 Garst 14,5o a 00,00 Boter per kilo 2,70 a 2,80 Eiers per 26 2,28 a 0,00 ANTWERPEN, 12 Oogst. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 17,75 a 18,00 Rogge «3,5c a i3,75 Wintergerst 16,00 a 00,00 Zomergarst 14,50 a 00,00 Haver 17.25 a 17,75 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 19,00 a 00,00 Burgemeester en Schepenen der Ge meente Bavegem, in uitvoering van art. 41 van het landelijk wetboek, maken be kend dat op Zaterdag i5 October 1904, om één ure namiddag, door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling der buurtwegen Nr' i3 en 14 dezer ge meente genaamd Boschstraat en Leegen Helsegemweg. Te Bavegem den 26 Juli 1904. NAMENS HET COLLEGE Op bevel De Burgemeester, De Secretaris, V. Brackman. Louis Galmart. OPENBARE VERKOOPING vau eene allerbeste te Vllerzole. De Notaris SOETE, te Lede. zal ten aan- zoeke van wien het behoort, met het houden der twee hierna vermelde zitdugen, openbaar lijk verkoopen GEMEENTE VLIERZELE. Eenige Koop. Eene zeer goede partij Land, gelegen te Vlierzelo, wijk Hoogkauter, sectie C. deel van nummer 206. groot 61 uren, 50 centiaren, pa lende noord de Btraat, oost de kinderen Con stant Focquet, zuid verscheidene gelande en west de erven vaudou Hende. Boomprijs 93 fr. Deze partij land zal in twee gelijke deelen opgeroepen worden, te weten het oost- en westdeel. Een half ten honderd icstelpenning te win- nen. De koopers zullen van het goed in den naakten eigendom komen met den dag der etndelijke toewijzing, en in hot vrijgebruik of opheve der pachten met het afsteryeu der vruchtgebruikster vrouw Sophie Verleyen weduwe van den heer Petrus-I ranciscns Uyt- tendaele te Vlierzele. ZITDAGEN Instel Dinsdag 16 Verblijf Dinsdag 23 Telkens om 4 uren namiddag ter herberg genaamd De Nieuwe Slachterij n bewoond door den heer Petrus Beirens te Vlierzele, op Strjjmeer8ch. Voor nadere inlichtingen, begeve men zich ter studie van den genoemden Notaris Soete. Openbare verkooping op licitatie van LandMeersch en Bosch te Erembodegem en Meldert. De Notaris DE SADELEER, ts Erem bodegem, zal ten verzoeke der kinderen Constant De Wolf-Cooman, te Erembo degem, ten overstaan des heeren Vrede rechters, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem Koop een. Eene behuisde Hofstede, aan den Hoogenweg, sectie A, nummer 1184E, groot 4 aren 10 centiaren. Koop twee. Eene partij Land. op den Zwalmkauter, sectie B, nummer 278, groot 7 aren 80 centiaren. Koop drij. Eene partij Land, in den Avaan, sectie B, nummer 870E, groot 19 aren 70 centiaren. Koop vier. Eene partij Land, ter plaats genaamd De Wilg, sectie B, nummer 890A, groot 21 aren 60 centiaren. Koop vijf. Een perceel Meersch, op Capelle, sectie A, nummer 19!ia, groet 12 aren 10 centiaren. Koop zes. Een perceel Bosch, op Capelle, sectie A, nummer 1882E, groot 12 aren 40 centiaren. Gemeente Meldert. Koop zeven. Eene partij Land, op Ekenveldeken, sectic B, nummers 5i2 en 5i2*. groot 33 aren 3o centiaren. Ge bruikt door August Pieremans. Eenige zitdag voor toewijzing Woensdag 17 Augusti 1904 om 1 ure namiddag, te Erembodegem, in de zaal van het Gemeentehuis. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. Openbare verkooping op licitatie van eene te Haeltert, Statte. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten overstaan des heeren Vrederechters, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoo pen Eene Hofstede, zijnde de herberg Den Graaf van Vlaanderen, te Hael tert, aan de Statie, sectie B, n8 226T, 22Óu en 226V, groot 3o aren 60 centiaren, Eenige zitdag voor toewijzing Woensdag 17 Augusti 1904, om 2 '/j uren namiddag, te Erembode gem, ten Gemeentehuize. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis, te Aalst, in de Ka- pellestraat, groot een aar. Bewoond door M. Leon Van Haver. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September telkens om 4 uren namiddag, ter estami- net Café de l'Univers, bij den heer Jean Pannemans, te Aalst, hoek der Sta tiestraat en Esplanadeplein. VEN DITIE VAN Landbouwalem, 2 Koeien, Mutten, Mest(Brandhout, ingeoogste en te velde staande Vruchten, te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan, ten sterfhuize van Alexander Schockaert, op Woensdag 17 Oogst, 1904, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Nota ris BRECKPOT, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openhaarlijk verkoopen, een Huis, te Aalst, Kapellestraat, N° 2, sectie A, n° 433, groot 1 aar 60 centiaren, bewoond door den eigenaar M. Michel De Stob- BELEIR-EyLEN BOSCH. Zichtbaar de drij eerste dagen van iedere week. gebracht op frs. 15,720. Derde Zitdag 23 Augusti 1904. om 3 uren namiddag, ter herberg a Mai- son de Commerce, bij M. Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. Augusti 1904. Kantoor van den Notaris DE SADE LEER, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van Herb erg gerief en Alem, te Erembodegem, aan den Hoogenweg. ten verzoeke en ten huize der erven Con stant De Wolf-Cooman, op Donderdag 18 Augusti 1904, om 8 uren 's morgens. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van schoone TE AALST, on Ie Smetlede. De Notaris L1MPENS te Aalst, daar toe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, zil ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van den 16 Juli 1816, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.Een Huis met Tuin, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 6, gekadastreerd sec tie A, nummers 425 en 426, groot 2 aren 3o centiaren, palende langs voren aan de Straat, langs de eene zijde aan Madame Weduwe Van den Broeck en M. Amedée Corael, langs de andere xijde aan M. Wil lem De Winter en langs achter aan M. Lauwereyssens. Verhuurd, zonder termijn, am M. Hypolyte De Vos, bakker, mits 800 fr. 's jaars. Tweede koop. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, getee kend nummer 22, gekend bij kadaster sec tie A, nummer 473, groot 90 centiaren, palende langs voren aan de straat, langs de eene zijde aan M. Boone, langs de an dere zijde en langs achter aan M. Lauwe reys es. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Emi- le De Smet, mits 600 fr. 's jaar. Derde koop. Een Huis met Werk huis, gestaan en gelegen te Aalst, Gee- raerdsbergsche Steenweg, geteekend num mer 19, gekadastreerd sectie A, nummer 1902B en 1902c met eene grootte van 60 centiaren, palende langs voren aan den steenweg, langs d'e«ne zijde aan M. Max Moens, langs de andere aan M. B. Her- remans en langs achter aan M. Joseph Van de Meerssche. Verhuurd, zonder termijn aan M. René Bosschaert, mits 18 fr. per maand. Gemeente Smetlede. Vierde koop. Een perceel Land, voorheen Bosch, gelegen te Smetlede, Ge hucht Vinkelken gekadastreerd sectie A, nummers 5 B/2, 3 B/2 en 5 c/2, groot 61 aren 63 centiaren, palende oost M. De Geyter en de erven Byl-Van den Bossche zuid Mev. de Limon de Loose, west en noord de straat. ENKELE ZITDAG Zaterdag 27 Augusti 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stallen, Koer en welbeplanten Boom gaard, groot 11 aren g5 centiaren, gestaan en gelegen te Hofstade Kortenhoek. Bewoond door den eigenaar den heer Henri Crickx. Ingesteld fr. 2400. 0 Een Werkmanshuis daarnevens groot 85 centiaren. Ingesteld fr. 900. 3° En een Werkmanshuis, daarnevens groot 65 centiaren. Ingesteld fr. 800. om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Francois Pannekoeck, te Hofstade, aan de Statie. Studie van den Notaris LIMPENS, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te (Mtergem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal verkoopen i° Land te Ottergem, Molenkauter of Steenput, sectie A, nr 831, groot 27 a. 40 c. Gebruikers erven Seraf. De Smet. 2* Land alsvoren, op de Perre, sectie A, nr 95a, groot 14 a. io c. Gebruiker Constant D'Haese. 3° Land alsvoren, op den Doorn, sectie A, nr 49. groot 7 a. 90 c. Gebruiker Con stant D Haese. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September om 3 uren nanoen, bij Louis Baal, te Meire, Vijverstraat. REURTDIENAT van Antwerpen op Anlat. Vertrek uit Antwerpen 's Woensdaags vertrek uit Aalst 'sZaterdaags 's mid dags. Bureel te Aalst, Boudewijnkaai, 20. Goede bediening. David BAL. Uit der hand t.e koop. toebehoorende aan de Holiandsche Maat schappij. Zich te wenden tot den heer Borreman-Mally, Lange Zoutstraat, te Aalst. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oorda gem- 183 loten schoone en welgelegtne Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notari» LIMPENS, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van WOONHUIS, TUIN en LAND, to ERPE, Molenmceracli, verdeeld in 4 deelen, zie plakbrieven. ZITDAGEN vXSolSf,58|^er.904, telkens om 2 uren nanoen, in Sl Anna, te Aalst, Gentschensteenweg. lluls te huron, Molenstraat, 4}* Zich te bevragen zelfde straat, N° 45, te Aalst. Xe huren terstond. Drij schoone en gerieflijke huizen, eter goed gelegen tot Okegem, rechtover da Statie van den IJzeren weg. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den heer Gabriël Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaala, aldaar.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3