Duitschland. Zwitserland. Rusland. WOONHUIZEN PARTIJ LAND, volledig toestel voor Melkerij, Gemeente Bavegem. ZAAILAND E N Te koop uil der hand. Uit der hand te koop: GRAANMOLEN Openbare verkooping BOUWGRONDEN ival voorj ien knheide 's alSemetn- Tot hiertoe is men er Iput te| niet in gelukt de bandieten te ontdekken. lput te Florini: id den j zijne, iken hoe nd, dat /ederkt Vrijdag nacht, tusschen i en 2 uren, werd te Boom, heel de Kerkstraat in rep en roer gezet, door het hulpgeroep der wed. Van den Eede en hare 19-jarige dochter, die huilden en schreeuwden DievenDieven Er zijn dieven in huis De naaste geburen snelden eerst ter hulp, doch geheel in nachtgewaad, een hemd voor alle kleedsel, hadden reeds beide vrouwen zich door het venster der verdieping, van omtrent 4 meters hoogte op de straat laten glijden, gelukkig zon der zich erg te bezeeren. Intusschen was weldra heel de buurt te been, en het huis werd langs voor en langs achter bewaakt. Eene ruit was aan den achterkant gebroken en men vond er aan de achterdeur een pakje, eenen reis gids en eenen wandelstok. Geen twijfel dan ook, of de vrouwen hadden goed gehoord, en men besloot dus het huis binnen te dringen. Eene ruit werd in de glazen deur verbrijzeld en heel het huis doorzocht, door een vijftal kloeke mannen, MM. K. en C. Van Assche, P. Lauwers, F. Apers, J. De Keyser, terwijl anderen de wacht hielden. Ook de veldwachter-brigadier Copers was reeds ter plaatse. Na alles afgezoch te hebben, vond men c indelijk den in dringer, verdoken onder den winkeltoog. Hij werd onmiddellijk vastgegrepen en er op weinig vriendelijke wijze onderuit gesleurd. Doch wie zal de verstomming beschrij ven der tegenwoordigen, als zij in den verdoken persoon M. Leopold Rutsaert, politiecommissaris te Boom, erkenden. Deze persoon was buiten dienst, daar hij bij besluit van MM. burgemeester en gouverneur in zijn ambt is opgeschorst van 17 Juli tot 17 Augusti. Hij onderging reeds eene eerste op- schorsing van x tot 14 Januari van dit jaar. Terwijl nu de ontdekking binnen ge beurde, was er natuurlijk voor het huis eene menigte volk samengepakt geen mensch was te bed gebleven en wanneer, nadat de brigadier-veldwachter bevel had gegeven M. Rutsaert naar huis te laten gaan, werd dezen in de straat door heel de buurt eene ongelooflijke serenade ge bracht en de lieftaligste woorden werden den nachtelijken bezoeker naar het hoofd geslingerd. Hoewel in het begin zoodanig onthutst, dat hij niet spreken kon en dat hij enkel na een drietal glazen water gedronken te hebben, een wainig tot zichzelven kwam, had de ontdekte thans al zijne koelbloe- digheid en al zijnen gewonen front her kregen en riep Dat is nu dat deftig volk uit de Kerkstraat Onnoodig verdere beschouwingen over dit nachtelijk avontuur temaken. Heel de gemeente heeft er gansch den dag meê overhoop gestaan, te meer, daar in den namiddag het parket van Antwerpen is aangekomen en onmiddellijk een onder zoek is begonnen. Werden onderhoord Mad. Rutsaert, vrouw van den commissaris, de vrouwen Van den Eede, MM. gebroeders Van Assche, De Keyser, Apers en anderen. De commissaris is niet kunnen onder hoord worden, daar hij in den voormid dag reeds de gemeente had verlaten. Het parket, dat tot laat in den avond zetelde,was samengesteld uit MM. Maffei onderzoeksrechter, Denyn, substituut en Van der Cruysen, griffier. Wanneer die heeren in Boom aankwa men rond 2 uren, was onmiddellijk eene menigte volk te been, daar iedereen ztch aan erge zaken verwachtte. -Men meldt uit Oostende de aanhou ding van zekeren V., 18 jaar, boodschap per, die onlangs de Verbeteringsschool verlaten heeft, verdacht den dader te zijn van den moord, over eenige weken in het rark Leopold gepleegd op den jongeling Ackeim en de moordpoging, Zondag laatst1 in het Park, op M. Gustaaf Van Malderen en zijne verloofde. Hij is naar de gevangenis van Brugge overgebracht. De toestand van Van Malderen, die zich m t Krijgshospitaal bevindt, is wanho pend. Woensdag rond den noen, te Zarren is Alois Eile, boerenknecht, binnen gedrongen in de woning van M, Barvoet, landbouwer. Gebruik makende van de afwezigheid van den pachter, wilde de taanstrooper zich geld doen afgeven door de vrouw Barvoet. Gelijk deze wei- Sh '°Ste °P haar dne revolver schoten. De landbouwster doodelijk getroffen, viel ten gronde. De moorde naar wierp zich op zijn slachthoffer en n^e, baar de keel af. De arme vrouw, r ij r ren' 's moeder van drie kinders. Geldafpersing was zijn eenig doelwit. De plichtige is een oude knecht van M. voet hij was afgedankt, over eenige maanden, omzijn ellendig gedrag en was -j enka gevlucht, maar geene be- ■gheid vindende, was hij weder naar seigie gekomen. Hij was wedergekeerd naar Zarren en hadgansch de voormiddag rond de hofstede van Barvoet gedwaald, h l?°°,rdenaar' ziJne misdaad bedreven ebbende, heeft zich verdoken in een Kiem boschje; zich ontdekt bevindende cn ,p 'le'punt van aangehouden te worden, 1 hij zich twee revolverschoten in den ond gelost. De dood heeft om zoo te eggen schier ooganblikkelijk geweest, r Bandieterij. De genaamde Al- as ns» van Oud-Turnhout, keerde erdag rond middernacht huiswaarts, «y 'S opzichter der vaartwerken en had savon^ Zjjn i00n getrokken. Denkelijk 1 ze bijzonderheid door sommige ke- 'e's gekend. Althans toen hij op den Moll- 1 schen steenweg buiten Turnhout was ge komen, naderden hem eensklaps een tien- tal kerels. Een hunner zegde hem ronske, ik mag bij u wei komen werken met waar 3 Te zelfdertijd werd hij door de bende aangegrepen. Men doorzocht zijne zakken en zoo ontstool men hem 5o tr. in geld en zijn boekje waarop hij de werkuren zijner onderhoorigen opschrijft. Het slachtoffer deed eene klacht bij de politie, die dadelijk een onderzoek instel de. Hens had drie zijner aanvallers er kend, te weten Frans B., Jos. V. H. en Jan M... Het was deze laatste die hem het eerst had aangesproken.Zondag avond werd B. reeds door den inspecteur M. De Bisschop op de kermis van Oosthoven aangehouden. Hij loochende wel het feit gepleegd te hebben, maar bekende toch op het aangeduide uur in gezelschap van een tiental kerels op de plaats te zijn ge weest. Zoo kende de politie weldra al de plichtigen. V. H. en M. werden ook aan gehouden. Het onderzoek wordt ieverig voortge- Een groote haas in den strop. M. Nuyens, van Turnhout, wandelde zondag met zijne jachthonden op zijne goederen te Oud Turnhout, denkelijk met het doel te zien of het wild dit jaar talrijk is. Eensklaps bleef een der honden achter en wat men ook riep, zocht of deed liet dier bleef onvindbaar totdat de knecht het eindelijk na lange uren zoeken dood terugvond in eenen hazenstrop, welke een wudstrooper daar gesteld had: De jacht wachter werd geroepen, deze hield de wacht bij den strop... tot zekere D., van Turnhout, eindelijk naar de stroppen kwam zien, en zoo werden strooper en hond in dezen zelfden strop gevangen. De gebroeders Marcel en Roger Le gen van Neufchateau deden een uitstapje de eerste per motocyclet, de tweede per pwoon rijwiel. Een sterke helling afda- lend, botste de jongste met groet geweld tegen eenen muur. Zijn broer die omzag om te weten water gebeurde, kwam tegen eene fontein terecht en beide toeristen ble ven roerloos liggen. De eerste had den schedel en den arm gebroken en stierf korts nadien. Van den tweede was het sleutelbeen gebroken. Eene beproefde familie. Een jonge mijnwerker van Farciennes raakte Vrijdag morgend met het hoofd tusschen de stootbalken van twee wagons en bleef op den slag dood. De zuster van dezen jongen, een meisje van 16 jaar, raakte daags te voren een stuk van den voet kwijt, door eenen slag met de zeis, in eene hoeve, waar zij werkzaam was. De vader is sedert 3 jaar ziek en ligt nu sinds twee dagen op sterven. De moeder is verlamd, ten gevolge van aanvallen van geraaktheid. Een der zonen is over eenige dagen terugkeerd uit een gasthuis van Leuven, waar hem twee ribben uit het lichaam werden genomen. De onkosten dier ope ratie werden gedragen door de geburen. De oudste zoon is soldaat en Donder dag naar het kamp van Aarlen ver trokken. Nu zijn er nog vijf kinderen thuis, waarvan het oudste elf jaar telt. Zeldzame onbaatzuchtigheid. Een dienstmeisje te Keulen is ineens million- naire geworden. Sinds eenigen lijd werd het meisje vervolgd door een rijk gekleede dame, die haar ten laatste vertelde, dat zij hare moeder was en dat zij sinds jaren, na het overlijden van den vader, het spoor van het kind zocht. Zij had het spoedig na de geboorte in een vondelingshuis ge daan, doch na haar hertrouwen begon zij hare nasporingen. Zij zette 100,000 mark op het kind vast, terwijl de vader reeds een millioen had uitgezet. Maar - en nu komt het vreemde van het geval de aldus begenadigde wil van al dit goud niets weten. Zij verlangt in haren dienst te blijven en bedankt voor alle aanbiedingen der moeder. Ongeluk te Hamburg. Zaterdag middag is te Hamburg, tengevolge van eene windvlaag, de stelling van een nieuw huis van vijf verdiepingen ingevallen. Twee voorbijgangers zijn gedood, acht zwaar gewond. Het ongeluk zou nog veel ernstiger gevolgen hebben gehad, wan neer het niet in het middagschoftuur was gebeurd. De werklieden zaten in de keet en bleven byna ongedeerdzij kregen slechts lichte kwetsuren. De brandweer ruimde den wrakhoop snel op en de ge wonden werden dadelijk door de van alle kanten toegesnelde dokters verzorgd. Later meldt men nog Bij het ongeluk te Hamburg met de omgevallen stelling zijn, behalve dat twee menschen gedood werden, in het geheel 27 menschen ge wond, De stelling was te zwak gebouwd. Door de instorting werd onder andere een groote kraan verbrijzeld, andere stukken vielen op de schepen in het Douaneka naal, waar zij een schipper kwetsten. Automobielongeluk. Te Boltingen in het kanton Bern, is zaterdag weer een ongeluk door een automobiel veroorzaakt. Op eenen weg die langs diepe afgronden voert, schrikten de paarden van een geluk kig ledige deligence voor een met groote snelhtiü denzelfden weg afkomende auto mobiel. De dieren sprongen op zij en stortten met den wagen in de diepte, waar alles verpletterd werd de koetsier had juist nog den tijd om van den bok te sprin gen en zoodoende zijn leven te redden. De automobiel maakte zich ijlings uit de voe ten. Geboorte van den tsarewitch. De correspondent van de New York He rald te St-Petersburg seint uitvoerig over de vreugde aldaar, toen het bericht van de geboorte van den tsarewitch daar bekend werd. De kanonnen, die de blijde tijding aan de bevolking kond moesten doen, hadden gebulderd tot 200 schoten tóe, welk getal de geboorte van eene dochter aankondigt te midden van een onbeschrijfelijke spanning viel het 201e schot. Toen wist men ook dat er een jongen geboren was. De menschen vielen van plezier in elkanders armen, kusten elkaar, sloegen het teeken des kruises en zonden dankge beden op. De feestelijkheden zullen nu, ondanks den oorlog, te St-Petersburg in vollen luister beginnen, er zullen feest dagen afgekondigd, veroordeelden bege- nadigdworden enz. De hooge ambtenaren die met verlof waren, zijn teruggeroepen voor de doop plechtigheid,en de diplomaten met hunne vrouwen zullen om dezelfde reden terug moeten kerren. Kortom, St-Petersburg, dat eene doodsche stad was, zal volstroo- men met e fashionable people. Sommigen hopen, dat de tsaar in de geboorte van eenen zoon en erfgenaam aanleiding zal vinden zijn volk gelukkig te maken met de inwijding van eene vrij zinnige binnenlandsche politiek. Zij zien in het feit, dat Moerawjofs naam als op volger van Pithwe niet meer wordt ge noemd, eene aanwijzing in die richting geen zeer sterke, dunkt ons. De keuze van Moerawjof, vriend en geestverwant van Plehwe, zou zeker geen bewijs zijn van eene aanstaande verandering in den staatkundigen koers, maar er zijn andere Plehwe's buiten Moerawjof genoeg in Rusland. Het beleid, dat de nieuwe gou verneur-generaal van Finland, prins Obo- lensky, volgt, is ook niet geschikt de hoop op een andere politiek aan te wakkeren. Hij geeft Bobrikoff niets toe in dwinge landij en vervozgingszucht. Het revolu tionaire comiteit heeft prins? Obolensky dan ook, naar verzekerd wordt, reeds ter dood veroordeeld. Er zijn buitengewone maatregelen ter bescherming van zijn leven genomen,maar dat was voor Plehwe en Bobrikoff ook gedaan. De keizerlijke familie. Een Engelsch blad vertelt hoeveel de keizerlijke familie, het mannelijk deel wel te ves- staan, Rusland jaarlijks kost. De tsaar heeft een broer, vier ooms, vier neven in den eersten graad, tien in den tweeden graad,dertien in den derden graad en een oudoom. De broeder, de ooms, de oud oom en de neven in den eersten en den tweeden graad zijn grootvorsten en wor den aangesproken als kïizerlijke hoog heid de neven in den derden graad zijn slechts Russische prinsen en voeren enkel den titel hoogheid. De 33 mannelijke leden, die de keizer lijke familie buiten den tsaar telt, kosten het rijk 80 millioen fr. 's jaars, want ieder krijgt door geboorterecht 2 1/2 millioen per jaar van zijn geboorte tot zijn dood. Daarbij komt nog, dat de grootvorsten en prinsen het volstrekt niet noodig hebben, want zij trekken zeer hooge inkomsten uit hun reusachtige goederen, die ta sa men 5ooo vierkante Engelsche mijlen beslaan, 't is te zeggen een 40* deel van heel Europeesch Rusland. Behalve deze goederen behooren hen 325 paleizen en kasteelen. Hun dienstpersoneel, hoog en laag, telt 20,000 menschen. Behalve deze stoffelijke voorrechten genieten de leden der keizerlijke familie ook vele andere. Zij kunnen bij voorbeeld niet voor eene openbare rechtbank ge bracht worden noch als getuige worden gedagvaard. Heeft iemand een aanklacht tegen een grootvorst dan wordt de zaak voor een bijzonder gerechthof behandeld, dat uitsluitend is samengesteld om recht te doen in kwesties, waarin leden der kei zerlijke familie zijn betrokken. Is in een proces de getuigenis van een grootvorst noodig, dan gaat eene commissie van rechterlijke ambtenaren naar zijn woning om daar zijn verklaring op te nemen. De grootvorst bevestigt zijn getuigenis door een eed zijn handteekening onder de opgeschreven verklaring staat gelijk met eed. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van schoone TE AALST, en LANü te Smetlede. De Notaris LIMPENS te Aalst, daar toe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van den 16 Juli 1816, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.Een Huis met Tuin, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 6, gekadastreerd sec tie A, nummers 425 en 426, groot 2 aren 3o centiaren, palende langs voren aan de Straat, langs de eene zijde aan Madame Weduwe Van den Broeck en M. Amedée Corael, langs de andere zijde aan M. Wil lem De Winter en langs achter aan M. Lauwereyssens. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Hypolyte De Vos, bakker, mits 800 fr. 's jaars. Tweede koop. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, getee kend nummer 22, gekend bij kadaster sec- tie A, nummer 473, groot 90 centiaren, palende langs voren aan de straat, langs de eene zijde aan M. Boone, langs de an dere zijde en langs achter aan M. Lauwe- reyses. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Emi- le De Smet, mits 600 fr. 's jaar. Derde koop. Een Huis met Werk- huis, gestaan en gelegen te Aalst, Gee- raerdsbergsche Steenweg, geteekend num- mer l9gekadastreerd sectie A, nummer 1902B en 1902c met eene grootte van 60 centiaren, palende langs voren aan den steenweg, langs de.rne zijde aan M. Max Moens, langs de andere aan M. B. Her- remans en langs achter aan M. Joseph Van de Meerssche. Verhuurd, zonder termijn aan M. René Bosschaert, mits 18 fr. per maand. Gemeente Smetlede. Vierde koop. Een perceel Land, voorheen Bosch, gelegen te Smetlede, Ge hucht Vinkelken gekadastreerd sectie A, nummers 5 B/2, 3 b/2 en 5 c/2, groot 61 aren 63 centiaren, palende oost M. De Geyter en de erven Byl-Van den Bossche zuid Mev. de Limon de Loose, west en noord de straat. ENKELE ZITDAG Zaterdag 27 Augusti 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste t© Vlierzei©. De Notaris SOETE, te Lede. zal ten aan- zoeke van wien het behoort, met het houden der twee hierna vermelde zitdagen, openbaar- lyk verkoopen GEMEENTE VLIERZELE. Eenige Koop. Eene «eer goede party Land, gelegen te herzele, wyk Hoogkauter, sectie C, deel van nummer 206. groot 61 aren, 60 centiaren, pa lende noord de straat, oost de kinderen Con stant Focqnet, zuid verscheidene gelande en west de erven vanden Hende. Boomprys 90 fr. Deze partij land zal in twee gelijke doelen opgeroepen worden, te weten hot oost- en weetdeel. Een half ten honderd inBtelpenniog te win nen. De koopers zullen van het goed in den naakten eigendom komen met den dag der eindelijke toewijzing, en in het vrijgebruik of opheve der pachten met het afsterven der vruchtgebruikster vrouw Sophie Verleven weduwe van den hoer Petrus-Franciscus Uyt- tendaele te Vlierzele. ZITDAGEN Instel Dinsdag 16 Verblyf Dinsdag 23 AH*U8tl 1904* Telkens om 4 uren namiddag ter herberg genaamd De Nieuwe Slachterij n bewoond door den heer Petrus Beirena te Vlierzele, op Strymeersch. Voor nadere inlichtingen, begeve men zich ter studie van den genoemden Notaris Soete. BEURTIlIEWftT -van Vut werpen op Valst. Vertrek uit Antwerpen 's Woensdaags vertrek uit Aalst 's Zaterdaags 's mid dags. Bureel te Aalst, Boudewijnkaai, 20. Goede bediening. David BAL. Uit der linntl t© koop. toebehoorende aan de Hollandsche Maat schappij. Zich te wenden tot den heer Borreman-Mally, Lange Zoutstraat, te Aalst. B E RICH x Burgemeester en Schepenen der Ge meente Bavegem, in uitvoering van art. 41 van het landelijk wetboek, maken be kend dat op Zaterdag i5 October 1904, om één ure namiddag, door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling der buurtwegen N" i3 en 14 dezer ge meente genaamd Boschstraat en Leegen Helsegemweg. Te Bavegem den 26 Juli 1904. NAMENS HET COLLEGE Op bevel De Burgemeester, De Secretaris, V. Brackman. Louis Galmart. OPENBARE VERKOOPING van t© Oltergem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal verkoopen i° Land te Ottergem, Molenkauter of Steenput, sectie A, nr83i, groot 27 a. 40 c. Gebruikers erven Seraf. De Smet. 2* Land alsvoren, op de Perre, sectie A, nr 95a, groot 14 a. 10 c. Gebruiker Constant D'Haese. 3° Land alsvoren, op den Doorn, sectie A> "r 49- groot 7 a. 90 c. Gebruiker Con stant D'Haese. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September ,9°^ om 3 uren nanoen, bij Louis Baal, te Meire, Vijverstraat. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stallen, Koer en welbeplanten Boom gaard, groot ii aren g5 centiaren, gestaan en gelegen te Hofstade Kortenhoek. Bewoond door den eigenaar den heer Henri Crickx. Ingesteld fr. 2400. 2° Een Werkmanshuis daarnevens groot 85 centiaren. Ingesteld fr. 900. 3° En een Werkmanshuis, daarnevens groot 65 centiaren. Ingesteld fr. 800. Instel Donderdag n Verblijf Donderdag 25 AuSusl1 '904- om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Francis Pannbkoeck, te Hofstade, aan de Statie. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem. i83 loten schoone en welgelegene Bouw- gronden, te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemsche straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK- Studie van den Notaris LIMPENS te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van WOONHUIS, TUIN en LAND, t© EIIPE, Molennieerach, verdeeld in 4 deelen, zie plakbrieven. ZITDAGEN Instel Donderdag 8 c Verblijf Donderdag i5 September 1904, telkens om 2 uren nanoen, in S' Anna, te Aalst, Gentschensteenweg. De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openbaarlijk verkoopen, een Huis, te Aalst, Kapellestraat, N° 2, sectie A, n° 433, groot 1 aar 60 centiaren, bewoond door den eigenaar M. Michel De Stob- beleir-Eylenbosch. Zichtbaar de drij eerste dagen van iedere week. gebracht op frs. 15,720. Derde Zitdag 23 Augusti 1904. om 3 uren namiddag, ter herberg Mai- son de Commerce, bij M. Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis, te Aalst, in de Ka pellestraat, groot een aar. Bewoond door M. Leon Van Haver. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September,9°+ telkens om 4 uren namiddag, ter estami- net Café de l'Univers, bij den heer Jean Pannemans, te Aalst, hoek der Sta tiestraat en Esplanadeplein. TE KOOP UIT DEE HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedeitraat. nabij de Stokerij Lion d'Or Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. XE HUREN. Schoon en groot Magazijn, gelegen te Aalst, Hoogstraat. Zich te bevragen ten bureele dezer. l*5 huren, Molenstraat 43 Zich te bevragen zelfde straat, N° 4*5 té Aalst. Xe huren terstond. Dnj schoone en gerieflijke huizen, zeer goed gelegen tot Okegem, rechtover de Statie van den IJzerenweg. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den beer Gabriël Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaats, aldaar. rr Men vraagt eene jonge dienstmeid van 17 tot 18 jaren, om in het huishou den te helpen. Zich te bevragen ten bu- reele van dit blad. Nr Iog X© koop bij de kinderen Hosse- lacr, te Erpe, een goede ressortkar voor poney. Buitengewone occanie, Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, X04 Xe koop Wagon nette voor een of twee paarden, zoo goed als nieuw, alsook een buggy, zich te bevragen ten bureele dezer. 6 Io6 I'haëton voor een of twee paarden te koop aan zeer gematigen prijs te Aalst. Graanmarkt, N° 10,

De Denderbode | 1904 | | pagina 3