r.r its biedt kosteloos alten die Frankrijk. Duilschland. Oostenrijk. Denemark. Vereenigde-Staten. Merklprijzen. Hopmarkt. BREUKEN Heelkundig Gesticht Gemeente Bavegem. BOUWGROND ZAAILAND E IV GRAANMOLEN WOONHUIZEN Openbare vei'kooping PARTIJ LAND, volledig toestel voor Melkerii Te koop uit der hand. Uit der hand te koop: BOUWGRONDEN Zenuwherstellende Poeders wilde tusschen beiden komen, eveneens. Door het lawijd waren geburen toegesneld en ook policie, die Michel De Jong mee naar het bureel nam. Gezien zijn dronken toestand werd hij in den amigo van 't bu reel opgesloten. 's Namiddags ten 5 ure, reeds ontnuch terd zijnde, wilde de adjunkt van policie hem ondervragen, betreffende den diefstal van den gestolen geldbeugel. Op het hooren dezer beschuldiging of beter ver dachtmaking, ontstak hij in buitengewone woede en zegde dat zijne tante dit was komen verraden, maar dat het beter was dat zij zweeg, want dat zij zelf gestolen goed in huis had, enz. Terwijl de tante op het bureel ontboden werd, ging de policie eene huiszoeking doen en trof ook 12 eierdoppen en twee tinnen potten aan, die zij, zooals ze later verklaarde, van twee straatloopers gekocht had. Proces verbaal werd ervan opgesteld, de vrouw werd naar huis gezonden en rond 7 1/4 ure, werd Michel De Jong eveneens in vrijheid gesteld, nadat hem door den officier De Smet was aangeraden niet naar het huis der tante terug te kee- ren, want anders zou het, na al hetgene reeds had plaats gehad, weer ruzie en vechten zijn. Hij beloofde niet terug te keeren, maar meende het anders, want oogenblikkelijk deed hij het toch. Zooals te verwachten was, ontstond er ruzie tusschen hem en zijne tante, die geholpen werd door hare zonen. Eene vechtpartij bleef ook niet lang meer uit, en weldra rolden Michel De Jong en Frans De Dender over den grond. Dit geschiedde op den Duitschen Bou levard. Eerst moest Frans De Dender het onderspit delven, doch toen keerde het spelleke om en Michel De Jong lag toen het onderste. Het was op dien oogenblik dat Jozef De Dender met een broodmes in de hand kwam bijgesprongen en De Jong er eenen steek mee toebracht in den hals. De getroffene stond nog op, ging een huis binnen tot in het tweede vertrek waar hij neerzonk, nog zeggende dat hij gesto ken was en men eenen geneesheer moest halen. Het bloed gudste hem uit de wonde, wat deed vermoeden dat eene ader was doorgesneden. De getuigen van dit drama namen het slachtoffer op en droegen hem naar het policiebureel. De jongen is in etnige minuten doodgebloed. In weinige oogenblikken was de vloer van het bureel in eener. plas bloed herschapen. Al wat men ook aanwendde om het bloed te stelpen, was vruchteloos. Toen een dok ter ter plaatse kwam, kon hij niets dan den dood bestatigen. De linkerhalsslagader van het slacht offer was doorgestoken. De steek moet met buitengewoon geweld toegebracht zijn. De wonde is 8 centimeters diep en 5 breed. Het lijk is naar het Stuivenberggast- huis gebracht voor de lijkschouwing. De dader is in zijne woning aangehou den, en bood niet den minsten tegenstand. Het wapen, waarmee de moord is ge pleegd, werd aangeslagen. Ter plaatse der misdaad zijn Woensdag avond nog geweest de substituut van den procureur des konings M. Denyn en de commissaris M. Willem Verheyen. Een baron in den amigo. Aan de statie te Antwerpen had een baron van Parijs kennis gemaakt met eene juffer. En dit avontuur is voor hem ten laatste slecht afgeloopen. Woensdag avond kreeg hij er ruzie meè over eene som van i5o fr. Die ruzie ging met zooveel lawijd ge paard, dat de policie er moest tusschen komen. Het beviel dit heerschap niet dat de policie zich met zijne zaken kwam be moeien en liet dit luid hooren. Zelfs was hij zoo opgewonden dat hij er tegen begon te vechten. Hem bij den kraag te vatten, naar 't bu reel te brengen was voor de agenten het werk van een oogenblik. Doch op het bureel was M. de baron nog niet te beda ren. De policie heeft toen gedaan wat ze met gewone burgers doethem heel een voudig in den amigo opgesloten. Na eenen nacht verblijf in dit senato- rium, was hij geheel tot kalmte gekomen De vrouw Van den Eede te Boom, bij wie in den nacht van 11-12 Augusti 11. het tooneel plaats had met den policie- commissaris, is van de laatste HH. Sa cramenten bediend, en verkeert in doods gevaar. Mtn beweert dat deze noodlottige toestand het gevolg is van den schrik en van den sprong door het venster, in ge- melden nacht. Dr Persoons, liberale volksvertegen woordiger, voor het Arrondissement Sint Nicolaas, is aan den omdraai eener straat te Lokeren van zijn rijwiel geworpen, door een ingespannen paard, dat op hol liep. Hij heeft ernstige verwondingen aan hoofd en buik bekomen en is in eene wo ning der buurt door vier geneesheeren verzorgd. Twee jongelingen boden te Meenen in eene herberg een etiket van een siga renkistje ter betaling aan en de herber gierster gaf er op weer alsof het een bankbriefken van 100 fr, ware De bedriegers gingen met het ontvangen geld op den zwier. Maar middelerwijl hadden de geburen, aan welke de vrouw het brief ken had getoond, het bedrog gezien en onmiddellijk werd de politie verwittigd. Des avonds ten 9 uren wer den de twee jongelingen aangehouden. Al het geld was opgedronken. Ten gevolge van eenen huiselijken twist te Montignies-sur Sambre was de echtgenoote Struys Dijnsdag avond van huis gegaan met hare twee kinderen, een van 2 jaar en een van 4 maanden, aan hare schoonouders zeggende dat zij terug keerde naar hare moeder, die te Water maal, bij Brussel woont. Maar, in plaats van dit te doen, sprong zij, nabij de sluis van Montignies, in de S amber. Niemand had dit gezien, maar eenige oogenblikken later zag een voorbijganger een kind, dat poogde zich boven water te houden. Hij riep een schipper en, door dezen geholpen,kon hij het wicht redden. De schoonmoeder, die Woensdag mor- gend ongerust werd, omdat zij niets meer van de jonge vrouw hoorde, en verne mende dal het kind levend uit het water was gehaald, vermoedde het ergste en verwittigde de politie. Men zocht en vond eindelijk het lijk der moeder. Het andere kind werd nog niet opgevischt. In den nacht van 14 tot t5 dezer zijn twee zwartgemaakte schurken langs het dak in de woning gedrongen van M. Marcq, glasblazer, Bayemontstraat, te Marcbienne. Zij gingen naar de slaap kamer, waar de vrouw alleen sliep, haar echtpenoot afwezig zijnde.Een der schur ken pakte haar bij de keel en dreigde haar mes een mes te dooden, indien zij de plaats niet wees waar het geld lag. De ongelukkige toonde hen een koffer, waar uit de schurken eene som van 90 franken stolen. Zij zijn langs de voordeur ver trokken. Een onderzoek is geopend. Ten gevolge van een onderzoek der overheid cn der gezondheidscommissie, naar aanleiding van den jammerlijken toestand, waarin zekere werkmansbuur ten zich bevonden, zijn er te Binche niet minder dan vijf-en-twintig huizen gesloten. Dijnsdag werd te Binche de maan- delijksche markt gehouden. Er werden een loootal paarden te koop geteld waar onder veel hengsten van inlandsch ras. De Duitsche kooplieden hebben veel groote trekpaarden gekocht. Op de bees tenmarkt gingen de melkkoeien 425 fr. en de vaarzen van 27S tot 325 fr. In het bosch van Sauvenière, te Spy, toebehoorende aan baron de Blom- maert, burgemeester van Spye, zijn twee hectaren prachtig boschgewas door brand vernield. Altijd hetzelfde. Een jong dienstmeisje uit de Willemstraat, te Bou- chout, heeft hare kleeren doen vlam vat ten door petrool in dé stoof te gieten. Ongelukkiglijk liep zij de straat op en wakkerde zoo de vlammen nog aan. Door water op haar te gieten konden de gebu ren eindelijk de vlammen uitdooven. Zij is deerlijk gesteld, zoo erg dat men haar in het gasthuis de HH.Sacramenten moest toedienen. dooreen*' uuidsioktp zij ian- gedaan dauwworm, e'ozéma, puistjes, i-ukingen,hr< nische brouciiic t, buist-1..: .uj-,,ti his.uts ziekten tu rhum&tiem een onfeilbaar middel om zicii spoedig t.e yun„z«n, zcoals hij zelf zich ten volle nceit genezat en nadat hij vruchte loos alle aangeprezene midde len had beproefd. L'it arnh-vl, waarvan men de menschlle vends strekking mootlovea, is het gevolg van eenen wenscli. Schrijven per brief cf postkaart aan ftf, INCEST-, 3, place Victor- Hugo, te Grenoble (Frankrijk), die gratis en franco per koeren de post zal yntwoordeu en de verlangde inlichtingen geven. Een interview van Combes. De Fransche minister-president Combes heeft zich te Parijs door een correspondent van de Neue Freie Presse laten intervie wen. M. Combes sprak bij deze gelegen heid de geruchten beslist tegen dat hij zijn ambt moede zou zijn en verklaarde zich zeker van eene meerderheid in de Kamer voor de voortzetting van zijne staatkunde. Het belangrijkste uit het onderhoud is zeker wel de verklaring van den minister president, dat hij niet gelooft dat 't con cordaat tusschen Frankrijk en den Paus zal blijven bestaan hij acht de scheiding van Kerk en Staat thans onvermijdelijk. Hij moet ook over de kwestie van het protectoraat in het Oosten hebben ge sproken en hierover zal M. Denys-Co- chin hem interpelleeren. Kloostervervolging. Er heeft te Ambert, Puy-du-Dóme, eene gerucht makende betooging plaats gehad. De likwideerder van het klooster der Urse- linnen wilde binnendringen om den in ventaris op te maken. De zusters sloten echter de deur toen de man zich aanbood met den vrederechter en den greffier. Daarna luidden zij de alarmklok. Meer dan twee duizend personen waren spoedig voor het klooster samengestroomd en ver sperden den toegang voor de likwideer- ders. De gendarmerie kwam ter plaats, maar men lachte haar uit. De tusschen- komst van den maire werkte ook niets uit. Geen enkel slotmaker wilde de deur open breken. De likwideerder en gevolg moest onverrichter zake heengaan.... tot hij betere maatregelen genomen hebbe. Te Clermont-Ferrand is de inventaris der Capucienen zonder incidenten kunnen opgemaakt worden. De anarchist Philipp voor de assisen. De anarchist Philipp, die aangehouden werd op verzoek der Belgi- gische regeering voor zijne deelneming aan den aanslag te Luik, is thans voor het assisenhof verzonden, onder beschul diging van poging tot moord en vernie ling vau gebouwen. De droogte. Een telegram uit Ber lijn aan Daily Telegraph meldt dat 5oo,ooo landbouwwerkliê zonder werk zijn wegens de droogte. Groote brand.--In de stadGyöngyös, komitaat Heves, zijn door eenen brand 5oo huizen vernield beneven talrijke andere gebouwen. Veel vee en voeder is in de vlammen gebleven. Men kon niet blus- schen bij gebrek aan water. Stoutmoedige bedrieger. Een jon ge bode werd door zijnen baas te Kopen hagen naar de bank gezonden, om eene som van 5oo kronen te halen. Toen hij met het geld de bank verliet, trad een man op hem toe en verklaarde hem ge vangen te nemen. De bode kreeg een vreeselijken schrik toen de zoogezegde policieagent hem verklaarde, dat men maar al te goed wist dat de vele zakken rollerijen in de bank door hem en zijne kameraden gepleegd waren. Daarop besteeg de bedrieger met zijn slachtoffer een huurrijtuig en deed zich naar het policiebureel voeren. Onder weg onderzocht de agent zijnen gevangene, nam hem horlogie. sleutels, de 5oo kro nen en andere dingen af. Voor de deur I van 't raadhuis verzocht hij den koetsier een oogenblik op den lummel te passen en verdween dan, den policieagent aan de deur groetend, in het gebouw, natuurlijk om niet terug te keeren en zich langs een anderen kant uit de voeten te maken. De koetsier werd eindelijk ongeduldig, riep een policieagent en vernam dan dat bij en de jonge bode beiden het slacht offer van een stontmoedigen bedrieger waren geworden. Tien menschen verdronken. Zondag zijn bij eenen roeiwedstrijd op de Potomac, nabij New-York, tien menschen verdronken. Zij zaten met veertien perso nen in eene sloep, toen zij door een motorboot werden aangevaren, waardoor de sloep kantelde en allen te water ge raakten. Vier mannen zwommen naar land de overige personen, onder wie vier jonge dames, verdronken. Niettegen staande het ongeluk liet men den wedstrijd toch doorgaan. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 9 2o Vrouwelijk idem 11 Huwelijken. J. Van den Broucke. passem. met P. Van Geert, z. b. Ch. Huylebroeck, wagenm. met C. Van Kut, z. b. Fr. Callebaut, magaz. met R. Van Cauter, strijkst. R. Bogaert, hand, met J. Bo- i gaert, kantw. J. Meganck, tw, met H. Van de Maele, z. b. J. Bosman, tw. met D. Van de Velde tw. P. Van Mulders, fruitk. met M. Spaens, tw. C. Ketels, werkm. met M. Ceuppens, tw. L. Berrebeth, bloem, met M. Slock, dienstm. OVERLIJDENS. G. Liebaut, m. Goeman, letterz. 37 j Sint Jorisstr. M. Mertens, z. b. 19 j.. Genische steenw. F. Van den Abeel, vr. Tas, 36 j., Koolstr. P. De Co- ninck, m. Van Driessche, brouwersgast, 44 j., Erembodegemstr. 5 kinderen onder de 7 jaren. Zaterdag 20 Oogst 1904. Tarwe fr. 00,00 a 00.00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge i3,oo a i3,5o Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 14,5o a i5,5o Aardappelen de 100 kil. 6,00 a 7,00 Boter per 3 kil. 7,20 a 9,00 Eiers de 25 2,16 a 2,34 Viggenen,per koppel 45,00 a 55,00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,00 Ajuin, de 100 kil.volgkw, 00,00 a 00,00 Aalsterhop igo3 beschikbaar fr. 160,00 de 5o kil. Aalsterhop 1904 op levering October- November, fr. i3o tot 135 de 5o kil. GENT 19 Oogst. Tarwe, per 100 kilos fr. 17,5o a 18,25 Rogge i3,25 a 14,00 Haver i5,5o a 16,00 Garst i5,oo a 00,00 Boter per kilo 2,70 a 2,80 Eiers per 26 2,28 a 0,00 ANTWERPEN, 19 Oogst. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 17,80 a 17,5o Rogge i3,oo a i3,25 Wintergerst i5,oo a 00,00 Zomergarst i5,oo a 00,00 Haver 17,25 a 17,50 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 18,5o a 18,75 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prij zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,40 a i,5o. De aardappels per zak 5,00 tot 6,5o fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2,00 a 2,25. VEEMARKTEN, GENT, 19 Oogst. Getal te koop gestelde hoorenbeesten 519 Melkkoeien 21 Vette koeien 81 Groote ossen 3 Stieren 49 Jonge ossen 74 Magere beesten 185 Vaarzen 80 Schapen 3 Varkens 226 Lammeren o Loopers o Kalveren 122 Viggens 594 Stieren ie kw. 0,82 2ekw. 0,75 3®kw. 0,70 Koeien 0,84 0,75 0,72 Vaarzen 0,88 0,80 0,70 Ossen 0,90 0,80 0,70 Varkens 0,95 o,85 0,00 Kalveren i,3o 0,90 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 19 Oogst. Ter veemarkt werden te koop gesteld: 495 Ossen, 242 Stieren, Koeien en Veerz. 1040 Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,78 a 0.92, Stieren 0,68 a 0,80, Koeien en Veerzen 0,68 a 0,80. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 854. Prijs per kilogr. fr. o,85 a 1,08. BRUSSEL 12 Oogst. Kalverenm. Getal te koop gesteld 365, per kilogr. op voet fr. 0,80 a 1,08. Huidenmarkt Ossen 0,90 a 1,00. stieren 0,75 a 0,80, Koeien en Veerzen 0,90 a 0,95, Kalveren i,35 a 1,45. On densnnde a lnuer. Magasin pour com. de HOUBLONS avec touraille et une ou deux presses comprimer. Ecrire G. S. Bureau du journal. N° no. TE E E K L O O Alle slag van Operatiën, speciaal het radikaal genezen van BREUK, WATERBREUK, UITZAKKING der LIJFMOEDER, (matrice), enz., op 8 tot 14 dagen tijds. Te raad plegen Zondag en Dijnsdag van 8 tot 10 uren en Donderdag tot den middag. Ook per brief. 2214 Handelend Geneesheer Dr H. LOWIE. Moens, langs de andere aan M. B. Her- remans en langs achter aan M. Joseph Van de Meerssche. Verhuurd, zonder termijn aan M. René Bosschaert, mits 18 fr. per maand. Gemeente Smetlede. Vierde koop. Een perceel Land, voorheen Bosch, gelegen te Smetlede, Ge hucht Vinkelken n, gekadastreerd sectie A, nummers 5 b/2, 3 B/2 en 5 c/2, groot 61 aren 63 centiaren, palende oost M. De Geyter en de erven Byl-Van den Bossche zuid Mev. de Limon de Loose, west en noord de straat. ENKELE ZITDAG Zaterdag 27 Augusti 1904. Om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. e E RICH X - Burgemeester en Schepenen der Ge meente Bavegem, in uitvoering van art. 41 van het landelijk wetboek, maken be kend dat op Zaterdag i5 October 1904, om één ure namiddag, door eenen daartoe aangestelden gezworen landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling der buurtwegen Nr" i3 en 14 dezer ge meente genaamd Boschstraat en Leegen Helsegemweg. Te Bavegem den 26 Juli 1904. NAMENS HET COLLEGE Op bevel De Burgemeester, De Secretaris, V. Brackman. Louis Galmart. OPENBARE VERKOOPING van een perceel TE HEKELGEM. De Notaris DE SADELEER.te Erem- bodegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Hekel - gem, op den Molenkauter, groot 8 aren 86 centiaren. Eenige zitdag voor toewijzing Zaterdag 27 Augusti igo4, om 1 uur namiddag, ter herberg van Frans Van Langenhove, te Erembode- gem, Bouchoutberg. Studie van den Notaris LIMPENS, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te OtterKem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal verkoopen i° Land te Ottergem, Molenkauter of Steenput, sectie A, nr83t, groot 27 a. 40 c. Gebruikers erven Seraf. De Smet. 2° Land alsvoren, op de Perre, sectie A, nr 95a, groot 14 a 10 c. Gebruiker Constant D'Haese. 3° Land alsvoren, op den Doorn, sectie A, nr 49. groot 7 a. 90 c. Gebruiker Con stant D'Haese. ZITDAGEN Instel DonderJag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September 1 9 om 3 uren nanoen, bij Louis Baal, te Meire, Vijverstraat. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stallen, Koer en welbeplanten Boom gaard, groot 11 aren g5 centiaren, gestaan en gelegen te Hofstade Kortenhoek. Bewoond door den eigenaar den heer Henri Crickx. Ingesteld fr. 2400. 2° Een Werkmanshuis daarnevens groot 85 centiaren. Ingesteld fr. 900. 3° En een Werkmanshuis, daarnevens groot 65 centiaren. Ingesteld fr. 800. Instel Donderdag 11).,- Verblijf Donderdag 25 om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Francois Pannbkoeck, te Hofstade, aan de Statie. De Notaris DE PAUW, te Aalst zal openbaarlijk verkoopen, een Huis, te Aalst, Kapellestraat, N° 2, sectie A, n° 433, groot 1 aar 60 centiaren, bewoond door den eigenaar M. Michel De Stob- beleir-Eylenbosch. Zichtbaar de drij eerste dagen van iedere week. gebracht op frs. 15,720. Derde Zitdag 23 Augusti 1904. om 3 uren namiddag, ter herberg Mai- son de Commerce, bij M. Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van WOONHUIS, TUIN en LAND, te ERPE, Molenmecrech, verdeeld in 4 deelen, zie plakbrieven. ZITDAGEN Instel Donderdag 8 c Verblijf Donderdag ,5 September904, telkens om 2 uren nanoen, in Sl Anna, te Aalst, Gentschensteenweg. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING \an schoone TE AALST, en LAIMD le 8iiH>tlede. De Notaris LIMPENS te Aalst, daar toe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van den 16 Juli 1816, openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Eerste koop.Een Huis met Tuin, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, geteekend nummer 6, gekadastreerd sec tie A, nummers 425 en 426, groot 2 aren 3o centiaren, palende langs voren aan de Straat, langs de eene zijde aan Madame Weduwe Van den Broedt en M. Amedée Corael, langs de andere zijde aan M. Wil lem De Winter en langs achter aan M. Lauwereyssens. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Hypolyte De Vos, bakker, mits 800 fr. 's jaars. Tweede koop. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, Molenstraat, getee kend nummer 22, gekend bij kadaster sec tie A, nummer 473, groot 90 centiaren, palende langs voren aan de straat, langs de eene zijde aan M. Boone, langs de an dere zijde en langs achter aan M. Lauwe- reyses. Verhuurd, zonder termijn, aan M. Emi- le De Smet, mits 600 fr. 's jaar. Derde koop. Een Huis met Werk huis, gestaan en gelegen te Aalst, Gee- raerdsbergsche Steenweg, geteekend num mer 19, gekadastreerd sectie A, nummer 1902B en 1902c met eene grootte van 60 centiaren, palende langs voren aan den steenweg, langs d'eene zijde aan M. Max De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis, te Aalst, in de Ka pellestraat, groot een aar. Bewoond door M. Leon Van Haver. Ingesteld fr. 7000. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 Augusti Verblijf Donderdag 1 September) '9°+ telkens om 4 uren namiddag, ter estami- net Café de l'Univers, bij den heer Jean Pannemans, te Aalst, hoek der Sta tiestraat en Esplanadeplein. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste te Vlierzole. De Notaris SOETE, te Lede. zal ten aan- zoeke van wien het behoort, met het honden der twee hierna vermelde zitdagen, openbaar lijk verkoopen GEMEENTE VLIERZELE. Eenige Koop. Eene zeer goede party Land, gelegen te Vlierzele, wijk Hoogkauter, sectie C, deel van nummer 206, groot 61 aron, 50 centiaren, pa lende noord de straat, oost de kinderen Con stant Focquet, zuid verscheidene gelande en west de erven vandeu Ilende. Hoomprijs 90 fr. Deze partij land zal in twee gelijke deelen opgeroepen worden, te weton het oost- en westdeel. Een half ten honderd instelpenning te win nen. De koopers znllen van het goed in den naakten eigendom komen met den dag der emdelijke toewijzing, en in het vrijgebruik of opheve der pachten met bet afsterven der vrnchtgebruikster vrouw Sophie Verleven weduwe van den heer Petrus-Franciscns Uyt- tendaele te Vlierzele. ZITDAGEN Telkens om 4 uren namiddag ter herberg genaamd De Nieuwe Slachterij bewoond door den heer Petrus Boirens te Vlierzele, op Strijmeerscb. Voor nadere inlichtingen, begeve men zich ter stndie van den genoemden Notaris Soete. »ll REURTDIEKHT "jUv van Antwerpen riBiiiwi 0|> AnlHt. Vertrek uit Antwerpen 's Woensdaags vertrek uit Aalst 'sZaterdaags 's mid dags. Bureel te Aalst, Boudewijnkaai, 20. Goede bediening. David BAL. Uit der linnd te koop. toebehoorende aan de Hollandsche Maat schappij. Zich te wenden tot den heer Borreman-Mally, Lange Zoutstraat, te Aalst. Circa 1 hectaar 5o aren land allerbest geschikt voor bouwgrond in de nabijheid der stad, zich te bevragen ter studie van den Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem. 183 loten schoone en welgelegene Bouw gronden. te Aalst, nabij de Bierbrouwerij van den heer Van der Schueren en aan de Erembodegemscbe straat. Voor alle inlichtingen en bezichtigin gen der plans zich te wenden ter studiën der Notarissen DE PAUW en BRECK POT. TE KOOP UIT DER HAND allerschoonste Gelegen te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat. nabij de Stokerij Lion d'O* Zich te wenden ter Studie van Notaris LIMPENS, te Aalst. B A E TS L Gij die lydt aan Vallend» slikte, stuipen van St-Gni, zenuwaanvallen by de vrouwen (hysterie) of smarten gedu rende de maandstonden, onverdraaglijke hitteopdrang in het keeren der jaren, zenuw-verzwakkingen gevolgd van droef geestigheid en veroorzaakt door overdaad in werken of door verdriet(neurasthenie). gejaagdheden, kloppingen of stokken in de keel, heeschheid, slapeloosheid,kram pen in de beenen, bevende handen, vree- selijke droomen, plotselinge verstikkin gen, nachtelijke bndpiasen en alle andere zenuwkwalen, zoekt uwe redding in de Zenuwhorstellende Poeders Baetslé die zelf, gedurende 4 jaar door Neuras thenia n gekwollen, en te vergeefs alle middelen beproefd te hebben, er syne volkomens genezing aan te danken heeft. Prijs 2 fr. do doos. Hoofddepot bii R BAÈTSLÉ, Apotheker, Keizer Karelslraat, 54, Gent. Te Aalst Apotheek Db Valckk.necr, Esplanadeplein, (nabij S' Jozefskerk.) Aan do Steenbakkers. Xe liuren, om voor kareelsteen '.gebakken te worden, eenen Meersch groot omtrent een hectaar 5o aren aller best gelegen aan de kassei. Zich te bevragen bij den Notaris DE GIIEEST, te Aalst. Xe koop.— Prossé! Preuél GROOTE OCCASIE door veranderen van huls. 2 groote Toogen, 1 Pavilloen, 1 groote Kleerkas, 1 groot Regenstuk, 1 Stoof, 1 Kindervoiturken, 5 Wijmen poppen voor kleermaaksters, enz., enz., bij Gustave Van Brantkghbu, Lange Zoutstraat, 34, Aalst. Fen koetsier op de hoogte van paarden en alle huiswerk, wijn aftrekken, cireeren, enz., vraagt werk voor goed of remplaceeren, adres L. Van den Brempt, Beekveldstraat, 3 Aalst. XE I1UREIV. Schoon en groot Magazijn, gelegen te Aalst, Hoogstraat. Zich te bevragen ten bureele dezer. 11 nis te huren, Molenstraat, 43. Zich te bevragen zelfde straat, N° 45, te Aalst. Xe liuren terstond. Drij schoone en gerieflijke huizen, 2eer goed gelegen tot Okegem, rechtover da Statie van den IJzerenweg. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen, bij den heer Gabriël Haese- leer, woonachtig tegen de Dorpplaats, aldaar. Men vrnngt eene jonge dienstmeid van 17 tot 18 jaren, om in het huishou den te helpen. Zich te bevragen ten bu reele van dit blad. N' 109. Xe koop bij de kinderen Hosse inerte Erpe, een goede ressortkar voor poney. Ituitengnwono occasie. Eene zeer schoone en goede Piano te koop, aan voordeeligen prijs. Zich te be vragen ten bureele dezer, 104 Xe koop Wngonnette voor een of twee paarden, zoo goed als nieuw, alsook een buggy, zich te bevragen ten bureele dezer. 106 IMiaet 011 voor een of twee paarden te koop aan zeer gematigen prijs te Aalst, Graanmarkt, N* 10.

De Denderbode | 1904 | | pagina 3