De priester-dief. DE BOKKENRIJDERS EEN EN ANDER. Stad Aalst.-Werkbeurs AELST. Allerhande nieuws. Frankrijk. Holland. China. Hopmarkt. /EEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. S. Sedeyn - De Backer, MARRTRECHTEN HUIS met HOF, schoon HUIS ZAAILAND EX 13 O OMEU Z AA 1 L A IV DEN Ik heb geen geloof meer. Reden te meer om te zorgen dat gij die kosibare gaaf terug krijget. Er zijn geleerden die geen geloof hebben. Dat bewijst dat zij in alles niet geleerd zijn. Men moet doen gelijk de anderen. Ja, als zij goed doen. Men zal mij uitlachen. Laat ze lachen en doe wel. De Godsdienst, dat is de onwetend heid. Ja bij u zoo niet, zoudt gij er anders over spreken. Dat staat in mijne gazet. Ah mooi dan moet gij eene goede maag hebben, als gij alles verteert wat daarin staat. Ik wil niet hooren spreken over Gods dienst. Dat is een teeken dat zulks u verontrust. Ik geloof maar wat ik zie. Wel hemal 1 dan gelooft gij aan niet veel. Het is gedaan met den Godsdienst. Als dat waar was, zoudt gij hem gerust laten sterven. Ik heb mijn Godsdienst voor mij. Die zal niet veel plagen. De rede is mij genoeg. Gij zoudt ook kunnen zeggen dat een nachtlampje u genoeg is en dat gij geen gasbekken wilt zien aansteken. Er zijn te veel misbruiken. Er zou den er zooveel niet zijn als gij goed christen waart. Er behoeft geen Godsdienst meer. Vernietig hem dan, als hij kunt. Enz. enz. De Aalstersche roode partijsecretaris schrijft nu in Vooruit d van Gent dat de catholieke drukpers van Aalst woedend is omdat hij, in 't roode weekblad, de ge schiedenis heeft geopenbaard van een priester die houdt wat het zijne niet is. Twee bladen tegelijk, schrijft hij verder, gaan mij te lijve. Zij willen den naam van den priester in 't openbaar "'om mij in de doos te kunnen stoppen. Misgepierd-, heeren I roept hy... (JiMaar, Roodje, dat is toch zoo misge pierd niet als ge het wel denkt... Duizend en meer Aalstenaars zullen den gelas- 'erden priester met den vinger aanwijzen. 't Gerecht zal die zaak wel weten op te lossen zegt ge. Goed I maar 't Gerecht hield zich, indien mijn geheugen niet faalt, reeds over zeven jaren met die zaak onledig. Wij hopen wel dat het, in tegenwoor digheid uwer uitdrukkelijke openbare aanklacht, zal werkdadig optreden. En wat meer is, ons schijnt de lijdzaamheid onzer priester niet aannemelijk. MAATSCHAPPIJ op Maandag 14 Novem ber aanst., zal de Catho lieke Bokkenrijdersbond de 38* verjaring zijner stich ting vieren. Om 10 uren solemnele rouwmis tot lafenis der zielen van al de afgestor vene leden. Vergadering om 9 */t uren, ten lokale van den Cath. Kring, Groote Markt. 's avonds om 6 uren Avondmaal en Concert. Opening der Kamers. In de Kamer der Volksvertegenwoordigers is het nog altijd de heer Tack die, als oudste lid, aangeduid is om de eerste pleegvormen te leiden van den zittijd die den 8 Novem ber aanstaande zal geopend worden. Ondanks zijne 86 jaren is de achtbare Staatsminister voortdurend zeer vlug. Hij heeft nog immtr den glimlach op de lip pen en hij heeft het einde van het Kamer verlof niet afgewacht om eens naar het Paleis der Natie te komen, alwaar men hem Donderdag in de verlatene wandel gangen heeft zien rondstappen. De bijzitters van M. Tack zullen de twee jongste leden der Kamer zijn MM. Gilles de Pelichy, katholieke volksverte genwoordiger van Roeselare-Thielt, en Meysmans, socialistische volksvertegen woordiger van Brussel. Indien M. Tack wat niet te voor zien is moest verhinderd zijn de ope ningszitting voor te zitten, dan zou de eer aan den heer Beernaert te beurt vallen. In den Senaat gaat, dit jaar, het voor zitterschap, als oudste lid, van de linker- naar de rechterzij over. Daar M. De Gorge, liberale senator van Brussel, niet herkozen is, zal M. Fiévé, provinciale senator van Oost-Vlaanderen, als oudste lid, de Hoogste Vergadering voorzitten, voor bijzitters hebbende de twee zelfde sekreiarissen van verleden jaar, MM. Lambiotte en Grimard. Reizigers opgepast. Zooals wij iedere maand gewoon zijn te doen ves tigen wij de aandacht onzer lezers op de belangrijke veranderingen welke, met 1 en 3 November, zullen toegebracht wor den aan den dienst der reizigerstreins. Er zijn verscheidene nieuwe treins er zijn ook treins afgeschaft en aan de ver trekuren van de andere zijn ook merke lijke veranderingen gedaan. Men raadplege den reisgids Worden gevraagd Machienbreisters om te huis te werken. Een dienstmeid van 3o tot 40 jaar. Een kleermaker, (halve gast). Vragen werk Verschillige jongelingen van 16 tot 20 jaar Eene goede werkvrouw vraagt dage- lijksche posten. Een werktuigkundige. Een persoon voor 3 of 4 uren per dag, in bureel- of handelshuis. Voor verdere inlichtingen wende men zich ten Stadhuize,bureel der Werkbeurs. o Creemboter. Markt van Woensdag a November 1904 70 kilogrammen ter markt, Prijs fr. 3,io tot 0,00 per kil. QUO VAD1S? a ÏO, 1 S et. SO centimes. AALST. Maandag 11. door het manoeuvreeren van 't machien van den trein van Ronsse werd de genaamde De Schryver Pieter, oud 61 jaren, werkman aan den spoorweg, terwijl hij aan 't smee- ren was, aan 't hoofd getroffen en erg verwond. AALST. Drenkeling. Dijns- dag, Allerheiligen, heeft men nabij de Vischmarktbrug het lijk opgevischt van Petrus Devos, bijgenaamd Pie Franck, steenhouwer, oud 61 jaren, weduwenaar. Men veronderstelt dat Devos, al zich aan den Dender te wasschen, er is ingesuk- keld, aangezien in de onmiddelijke nabij heid een handdoek werd gevonden. Vele inwoners der Eilandstraat gaan zich ge woonlijk aan den Dender wasschen. Aspelaere. Een. verwer van Heldergem had vernomen dat een zijner stielgenooten van Aspelaere, misnoegd was omdat hij zoogezegd werk kwam zoeken op Aspelaere en hierdoor den tweede benadeeligde. Woensdag avond begaf zich de jongen zelf bij zijnen con current hem zeggende Gij moet voor mij niet vreezen, want ik werk hier al leenlijk bij familieden. Het antwoord was Dan is het zeer wel. Men bleef nog eenige stonden samen klappen en de jongeling vertrok. Een uur later kwam hij gansch bebloed en half stervend toe bij de familie waar hij in't werk was. Twee kerels hadden hem aangevallen en grauw en paars ge slagen. Een bijgeroepen geneesheer deed den ongelukkige onmiddelijk berechten. Donderdag namiddag was het parket te Aspelaere. Het schijnt dat het slachtoffer de twee kerels zou herkend en genoemd hebben. Van een Hollnndschen financier werd Vrijdag te Brussel, in vollen beurs- tijd, terwijl hij aan eenen lessenaar eenige aanteekeningen deed, eene portefeuille met *0,000 fr. gestolen. Er is over dit feit geeae klacht bij de policie gedaan, omdat de dief gekend is en men schan daal wil vermijden. Men hoopt dat hij de waarden zal terugzenden. Vrijdag avond ten 9 uren kwamen in de Orleansstraat te Brussel, in den win kel van Mad. Morimont, twee personen, de eene gewapend met een revolver, de andere meteen grooten timmermanspas ser, en eischten, onder doodsbedreigin gen haar geld. Het hulpgeroep der vrouw deed de dieven vluchten, doch geburen die hen vervolgden konden eenen hunner aanhouden. Het is een Franschman, Al fred Beaucourt, geheeten. Hij zegt dat zijn medeplichtige een Parijzenaar is. Hector Van Daele, die verleden week te Btussel op zijne minnares, de weduwe Delbruyère, vier revolverschoten loste, woont in de Van Arteveldestraat en is slechts 20 jaar oud. Zijne verliefde is er.... 5o Zij verstonder, elkander zeer goed. tot Hector een zijner vrienden uit Luik bij de weduwe bracht. Woensdag avond had het drietal ge soupeerd en Hector had bemerkt dal zijn vriend wat al te gemeenzaam met de we duwe omging. Hij vc-insde ziek te zijn en te gaan sla pen, doch klom op een platform, van waar hij alles zien kon wat er in de eet kamer gebeurde. Van daar trok hij naar zijne slaapka mer, haalde er een revolver en keerde naar de eetkamer terug. Hij loste vier schoten naar zijnen vriend en zijne vrien din en deze werd slechts licht aan hel hoofd gekwetst. Daar er geene andere kardoezen meer op het wapen staken, koelde Hector zijne woede niet de ruiten te verbrijzelen en hij heeft zich daarbij de polsaders door de glasscherven doorgesneden. De catholieken van Doornik richten eene betooging in ter eere van den Cour- rikr de l'Escaut, ter gelegenheid van 75jarig bestaan. Het parket heeft zich naar Philipp- vi le begeven om onderzoek te doen in zake van een bloedig gevecht tusschen Italianen. Verscheidene honderden dezer vreemdelingen, werkend aan de nieuwe spoorbaan op Cerfontaine, zijn op den betaaldag, toen velen dronken waren, aan 't rechten geraakt. Twee hunner vochten lijf om lijf, zoo lang tot een met een dolk in het hart, dood neerstortte. De moorde naar beweert niet te weten wat hij gedaan heeft. Een onlangs gebouwd huis, bewoond door de echtgenooten Delvigne en vier kinderen, is te Gourincourt, eene Belgi sche grensgemeente, ingestort. De moe der werd gedood, verpletterd onder eenen balk. Een der kinderen werd met geber- sten schedel en de vader met de andere kinderen minder gekwetst opgehaald. De oorzaak wordt toegeschreven aan grond verzakking door regen. De verklikkingen in 't leger. In 't ministerie van oorlog zijn al de fiches vernield, welke door de bende verklikkers bijeengezameld waren. En zeggen dat generaal André van dat alles niets wist Welnu, dat is eene reden te meer om dien man aan de deur te zetten, want indien hij van heel die verklikkerij niets heeft geweten, dan verdient hij niet lan ger dien post te bekleeden hij had het moeten weten. Kapitein Mollin, door M. Guyot de Villeneuve in de Kamer genoemd, heeft, in afwachting van den uitslag van het onderzoek, het ministerie verlaten en zijn ontslag gegeven,'t welk is aangenomen. De Figaro deelt een document meê dat den minister zelf in de zaak mengt, namelijk een brief door kapitein Mollin geschreven aan den algemeenen secre taris van het Groot-Oosten in Frankrijk en beginnend De generaal gelast mij u u inlichtingen te vragen over kolonel Vieillard... enz. Natuurlijk heeft generaal André daar ook al niets van geweten. M. Guyot de Villeneuve geeft overigens de zaak niet op. Indien de schuldige officieren niet voor den onderzoeksrechter worden gedaagd, indien generaal André zijn ontslag niet geeft, zal hij de zaak opnieuw voor de Kamer brengen, daar hij een aantal nieuwe opschuddingwek- kende documenten bezit. De minister-voorzitter schijnt bezorgd over den toestand, door de stemming in de Kamer in 't leven geroepen. Indien de documenten in kwestie echt zijn, zegt hij, moet André er maar van door trekken, men zal in zijne plaats M. Berteaux be noemen. Deze, afgeveerdigde van Seine et Oise, is wisselagent en persoonlijk vriend van M. Donmer. Kolonel Hartmann schrijft aan de Temps dat André zeer goed de han delingen van kapitein Mollin kende. Generaal Perein wilde dien officier de fiches ontnemen. Hij weigerde ze te geven, zeggende dat hij den vertegen woordiger was van het Groot-Oosten bij den minister. Het geschil werd onderworpen aan generaal André, die verklaarde niet te willen in onmin komen met het Groot- Oosten Wat boeltje Commandant Pasquier, de helper van Mollin, zal binnen kort gepensionneerd worden, zegt men. Stroopersdrarra. Verleden woens dag is op het grondgebied van Chaam, bij Breda, de brigadier der gendarmen, M, Fijnant, door stroopers doodgeschoten. De brigadier was met twee andere gen darmen en den gemeenteveldwachter van Chaam op ronde, toen zij rond 9 uren stroopers bemerkten, die met eenen licht bak aan 't jagen waren. Zij lieten ze na deren en sprongen toen eensklaps voor hen. De brigadier wilde den slrooper die het geweer droeg, vastgrijpen, maar een schot ging af en in het onderlijf getroffen viel de brigadier in de armen van een zij ner gezellen, zeggende Mertens, ze schieten mij dood. Jesus, Maria, Jozef, sta mij bij en eene minuut later gaf hij den geest. De strooper was gevlucht, maar een der gendarmen vervolgde hem en riep hem toe stil te staan. Toen hij hieraan geen gevolg gaf schoot de gendarm met zijn revolver, waarop de strooper staan bleef en werd aangehouden. De man met den lichtbak werd door den veldwachter in verzekerda bewaring genomen. De twee stroopers werden herkend als een paar jonge slecht befaamde kerels, die van geen klein gerucht vervaard zijn. Het lijk van den vermoorde is naar Chaam gebracht. De ongelukkige, die bij zijne oversten uitstekend stond aangeschreven, was slechts 35 jaar oud en vader van drie jonge kinderen Doodslagen. Uit Vlissingen meldt men aan de N. R. Ct Zaterdag avond werd de landbouwer A. Stroo, wonende aan den Boschweg alhier, met een mes door zijn voormaligen knecht C. Wielemaker in den hals gewond, hetgeen den dood tengevolge had. De dader is in hechtenis. Het gerecht uil Middelburg kwam naar hier. Het lijk van den landbouwer is naar het gasthuis ver voerd. En uit Ter Neuzen Zondag morgen is de houdster van een logement alhier door een zaterdag avond wegens wanbetaling buitengezet logeer gast, een leurder, zoodanig aan het hoofd gewond, dat zij drie uren later overleed. De dader is gevlucht. Afschaffing van den staart. Een keizerlijk edikt beveelt dat van af de eerste maand van igo5, 4 Februari, officieren en soldaten van het leger, mandarijen, enz., hunnen staart moeten afsnijden. De rest van de bevolking mag dit voorbeeld volgen, zonder er echter toe gedwongen te zijn. "Wie het belang kent dat de Chineezen aan die haarvlecht hechten, zal de hooge beteekenis van die hervorming begrijpen. Aalsterhop 1904 beschikbaar frs. 155 de 5o kil. Aalsterhop 1904 levering November- December, fr. i55 tot 160 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904 be schikbaar fr. i55 de 5o kil. Merkt vast. X© koop paarden. Een schoon en goed Merriepaard van 3 jaar. Een Croiséepaard van 8 jaar, bij Leo pold Corthals, Hoogstraat, nr 49, Aalst. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 3, 4 en 5 November. TARBOT de kil- fr. 2,00 TARBOTTIN8 0,60, 1,00, 2,00 2,50 HEILBOT fr. i,5o Zalm de */i kilo, fr. 3,5o 4,00 4,50 llollandschen Kabeljauw, fr. 0,80 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 Pladijs 't stuk fr. o,3o, 0,70 Griet fr. o,5o, 1,00, 2,00 Nieuwe Landolium fr. 0,70 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Rougets. fr. 2,00 tot 2,5o Hollandsche Schelvisch fr. 1,00 1,75 en 2,00 Makreelen 'tstuk fr. 0,80 i.oo Kreeften fr. 2,00, 4,00, 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. o,5o Hollandsch Haring 0,20 1 vaatje Nieuw© llui'ing 2,5o Melkers Haring o,25 Otmtendengclie Viaclibank 36, Nieuwètraat, Aalst, gekend voor eerlijken treffelijk gediend te worden tegen matigen prjjs. A A NKOMST WEKELIJKS Hollandsche Zalm fr. 3,00 den 1/2 kiloar. Steur 1,50 Tnrbot 2,00 n Heilbot n 1,25 Hollansche Kabeljauw 0,70 n n n Tongen fr. 1,00 tot 4,00 het koppel. Holland. Schelvisch fr. 1,00 tot 2,00't stuk. Hoobaard 1,00 2,00 n Blankenberg. Rog 1,50 n 3.00 n Groote Pladijs 1,00 2,00 n Kleine Pladys 0,10 a 0,20 Peeterman B 0,10 n 0,20 Witting n 0,10 n 0,20 Makerau n 0,50 n 1,00 n Aberdaan fr. 0,70 den halve kilogr. Garnalen fr. 0,20 de pint. Geparkeerde Mossels fr. 0,12 en 0.15 do kilo. KREEFTEN fr. 2, 3, 4 en 6 't stuk, Alle aauvragen worden met de meeste zorg vuldigheid ten huize besteld. Hij beveelt zich aan de goede gnnst van eenieder. 8 X A I) AËL8T. Openbare Verpachting van den ontvangst der en van de STADSBÈL. De Burgemeester en Schepenen, brengen ter kenni» van het publiek, dat op Maan dag 5 Dickmber 1904, ten 3 uren 's namiddags, ten Stadhuize, in de Zittingszaal van den Gemeenteraad, er zal overgegaan worden, onder verdere goed keuring der bevoegde Overheid, tot de Openbare Verpachting, voor eenen termijn van drij achtereen volgende jaren te beginnen met 1 Januari 1905 an te eindigen den 3i December 1907 van i* Lot.De ontvangst der plaatsgelden ter markt van Fruiten, a* Lot. Idem op de Eier- en Botermarkten. 3* Lot. Idem op de Graanmarkt. 4° Lot. Idem op de Kiekenmarkt. 5« Lot. Idem ter Aardappel- en A juinmarkten, ter markt van het Vlas. Garens, Hennep of Kemp. uithekeling van Werk. 6' Lot. Idem ter Verkensmarkt. 7* Lot. Idem op de Vleeschmarkt. 8* Lot. Idem ter Groenselmarkt,ter markt van Ilopkeesten en Plantsoenen, van Haring en Schol len, van Aarden- en Gleiswerk en van de plaats gelden ven Kramen op de onderscheidene markten. 9' Lot. De Stadsbel. Het kohier van lasten berust op het Stadssecre- tariaat, alwaar eenieder er van kennis kan nemen,en ook alle verdere inlichtingen nopens deze Verpach ting bekomen, alle werkdagen van 9 uren 's mor gens tot 's middags. Gedaan den 34 October 1904. De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, M.-L. GHEERAERDTS. Osca» REYNTENS. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Mulre. De Notaris DE GI1EEST, te Aalst, zal op nagemelden zitdag, in het openbaar vnrkoo- peu GEMEENTE MEIRE. Een schoon Huis met Schuur en welbe- planten Hof en Boomgaard, zyndo eeno van otjda gekende Herberg, gestaan en gelegen te Meire, op den Bavokauter, aan den Steenweg van Aalst naar Audenaarde, gekadastreerd jjk A, nummers 541f en 541o, met eene grootte van 5 aren 20 centiaren, palendo ten ooste aan bet Kerkogoed van Meire, ten znide aan de Kasseide, ten weste nan de erven Wy- nant en ten noorde aan don Voetwcg. Bewoond door Jufvrouw weduwe Verberg- moes-Baetens. EENIGEN ZITDAG; Woensdag 14 November 1904, ten 1 ure namiddag, ter hiervoren beschreven te verkoopen herberg. OPENBARE VERKOOPING van een zijnde herberg, winkel en bakkerij, te VLIERZELE, Dor en van L A M D en TUIN, te Letterhautem en Bambruggé, De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, in het openbaar verkoopen Gemeente Viierzele. Een Huis, zijnde herberg, winkel sa broodbakkcrij, gestaan in het Dorp, aa: de kassei, gekadastreerd wijk E, nummen 459 en 458a, met eene grootte van 6 aren, 80 centiaren. Bewoond door Fr. Boeykem! Gemeente Letterhautem. 23 aren, 70 centiaren Land, op den Heikauter, gekadastreerd wijk A, nunt mer 676, gebruiker Frans Boeykens. Gemeente Bambruggé. 3 aren Tuin, in het Dorp,gekadastreerf wijk A. nummer 35. Gebruiker Hard Goossens. EENIGE ZITDAG op Zaturdag 19 November 1904, ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst, in het stadhuis, OPENBARE VERKOOPING van goede te Herdersem. De Notaris De Ghekst te Aalst, zal gewin vau palmslag en gelagen, in het oj naar verkoopen Gemeente Her der tem. Eerste koop. Eon perceel Land, ge ter plaats genaamd Het Vagevuur, - dastreerd wijk B, nummer 597, met grootte van 44 aren, 60 eentiaren,palendets ooste aan de straat, ten zuide aan juffr. wei Heynderickx-Van dor Jeusjht on andere, ta weste aan den heer Buyle-Van Nuffel en In noorde aan den heer Lambracht-Yermoeas Verdeeld iu zuid- eu noordhelft. Boomprijs fr. 25,00. Gebruiker den heer Frans De Cock. Tweede koop. 15 aren Land, gelegents plaats genaamd De Muit, b deel ten otn van het perceel gekadastreerd wijk A, nim mer 551palende ten ooste aan juffr. wed, Ik Brandt-Muylaert, ten zuide aan den Oud# Dender, ten weste aan de meerderheid en la noorde aan den Tragel der Vaart. Boomprys fr. 30,00. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Z I T D A G E A InstelVrijdag 4 November 1901 ten 1 uur namiddag, ter herberg vau denh« Constantien Mnylaert, te Herdersem, Boni kant. Verblijf, Vrijdag 18 November 19fX ook ten 1 uur namiddag, ter herberg vands heer Leo Mnylaert, te Herdersem, aan ba Dorp. VENDITIE VAN schoons Canada te Nieuwerkerken Aalst en Gijsegei. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal mee het Weldadigheidsbureel van Aalst, in het 0j* baar verkoopen, op Woensoag 16 Novskbii in, ten 8 uren voormiddag. NIEUWERKERKEN. i" Aan land op de Koppenholle, gebruikt Bernard Van Hoever, 3 Canadas. 3° Aan laod op het Broekveld, gebruikt dos Jacobus Da Vuldar, 4 Canadas. 3° Aan land op het Ofierborreveld, of Rijnibltj gebruikt door Leo Tas, 5 Canadas. 40 Aan land op Laar, gebruikt door Joiaaa Baptist Piron, 6 Canadas. 5° Aan meersschen aan het Moortelveld, bruikt door Arsène Van dan Brulle en PetruiSë gelyn, 3i Canadas. AALST-SCHAARBEEK. 6° En aan eenen meorsch aan den Hoeiekiuln gescheed van Nieuwerkerken, in gebruik gew»# bij Petrus Singelyn, 7 Canadas. N. B. Men zal vergaderen tar herberg tu GuitaafVan Impe, te Nieuwerkerken, Maal En op Donderdag 17 November 1904, ook la! uren voormiddag. GIJSEGEM. i° Aan land in de Munt, gebruikt door JuS weduwe J.-B. Van Hauwermeiren, 33 Cantdti 3° Aan land op d'Ausmeir, gebruikt door Joo nes-Baptist Cobbaert, 7 Canadas. AALST-SCHAARBEEK. 3° En aan eenen meersch in de Bekclinjt- meersschen, gescheed van Hofstade, gebruikt dM den heer Jan Van Mossevelde, 9 Canadas. Gewone conditiën en tijd van betaling mits boij- stalling. OPENBARE VERKOOPING van goede te Anlsl en Meerbeke. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal nut gewin vau palmslag en gelagen in bet opa baar verkoopen AALST-SCHAARBEEK. Een perceel Land, groot 16 aren 29 centia ren, gelegen op den Molen kantor, (Siesegem), gekadastreerd wijk C, nummer 1267a, mtt e«ne grootte van 15 aren 40 centiaren, pela de ten ooste aan den heer Petrus Wanten, ten znide aan den Arme van Aalst, ten wart weste aan den heer Dominions Van Sandea ten noorde aan den Zadelweg, daarover au dea heer Pieter-Jan Van Sande. Gebruik# den heer Gustaaf Van Londersele. MEERBEEK. Een perceel Land, groot 89 aren 6 centii- ren, gelegen op het Bogaertsveld, gekads- streerd wjjk D, nummer 346, met eene grootte van 88 aren 80 ceutiareu, palende ten ooite aan de Kinderen Kesteos, Joannes Van List- hem en de Hospiciën van Ninove, ten zuida aan Joannes-Baptist Van Andenhove en da heer Van Vreckem, ten weste aan Joannas- Baptist Ue üeyn en ten noorde aan de Bol- piciëu van Ninove. Gebruikers Louis ÜM- roms en Joseph Bellemaus. Verdeeld in oost- en westhelft. ZITDAGEN vJX'f1 22 J Nove„b„ 1IK». Teu 3 uren namiddag, in het Hotel L* Comte db Fr,andre, n te Aalst, aan de Ststii van den IJzeren weg.

De Denderbode | 1904 | | pagina 2