Ouderdoms-Pensioenen De Denderbode JUBELFEEST Onbevlekte Ontvangenis. EEN EN ANDER. Allerhande nieuws. ZEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe, S. Sedeyn - De Backer, Boomen en Slaghont, partij MEERSCE STAD AELST. De werklieden of oud-werklieden, ge boren in i83g of vroeger, die vermeenen recht te hebben tot het Ouderdoms Pen sioen, worden verwittigd, dat, hunne aan vragen zullen aanvaard worden ten Bu- reele der Werkbeurs, van 9 tot n uren 's voormiddags, te rekenen van Donder dag 1 December tot den 3i inbegrepen. Eens dit tijdstip verloopen zullen er geene aanvragen meer kunnen aangeno men worden. Aelst, 28 November 1904. De Burgemeester, M-L. GHEERAEDTS. Wie een abonnement nemen aan voor 't jaar lOOI», ontvan gen liet blad te beginnen van heden tot nieuwjaar KOSTELOOS. DE DEKDFRBODE ver schijnt den WoenndtiK en Zaterdag van elke week en geeft Zondags een boei end bijvoegse I-mengel werk, welk op het einde een schoon boekdeel vormt, üïen kan zich abonneeren aan DE DEVDËItltOBË op ons bureel, bij de brief dragers en op het post bu reel waardoor men be diend wordt. Zie voor waarden aan't hoofd onzes lilads. De abonnementsprijs wordt vooraf betaald. STAD AALST. DER St. Martens-parochie. 1. Op Zaterdag 3 December, om 8 uren 's avonds, aankondiging van het Jubel feest door het luiden der klokken van al de kerken en kapellen der stad. 2. Zondag 4 December, om 4 uren, opening der plechtigheden door solem neel Lof met Vlaamsch Sermoen. Maandag 5. Dijnsdag 6, Woensdag 7 December, Vlaamsch Sermoen om 5 J/z uren 's morgens en om 8 uren 's avonds. Fransch Sermoen om 5 uren 's avonds. 3. Donderdag 8 December, Feestdag der Onbevlekte Ontvangenis, Om 9 uren, plechtige Hoogmis met Vlaamsch Sermoen, Om 5 uren, plechtig Lof met Fransch Sermoen, Om 8 uren 's avonds, sluiting van het Jubile door Vlaamsch Sermoen gevolgd door de uitvoering van een Jubellied en de Toewijding der stad Aalst aan de Onbevlekte Maagd. Daarna Magnificat door al het volk. 4. Op 8 December, van 5 tot 9 uren 's avonds, Verlichting met electricitcit van den koor en het portaal der St. Mar- tenskerk. 5. De inwoners van Aalst worden vriendelijk verzocht op 8 December hun ne huizen te bevlaggen. 6. Het Comiteit der feesten neemt de vrijheid eenen oproep te doen tot de gods vrucht en de mildadigheid dt r Aalstersche bevolking voor het weigelukken der plech tigheden. Te dien einde zal er toekomende week eene omhaling gedaan worden door de Damen der Congregatie. Alle giften, hoe gering ook, zullen met dankbaarheid aanveerd worden. Het Comiteit verhoopt dat de stad Aalst, door de algemeenheid en de edel moedigheid harer medewerking, zal toonen dat de liefde tot Maria nog altijd even diep in 't hert harer inwoners ge prent blijft. Namens het Comiteit Kanunnik ROELANDTS, Pastoor-Deken van Aalst. O mocht het weder toch goed zijn Hofstade zal prachtig zijn en te klein voor de talrijke bewonderaars van Aalst en omliggende Abdij Aff1l$?em. Donderdag 8 December, Feestdag der Onbevlekte Ontvangenis van Maria Gedurige Aan bidding in de Abdijkerk van Affligem. 's Avonds na het Lot zal de Abdij prach tig verlicht worden ter eere van de Onbevlekte Maagd. HOFSTADE. Zondag 4 De cember is 't groote feest op Hofstade, en elk weet het, als Hofstade feeste viert 't moet iets puik zijn 1 Bij den jubilé van zaliger Paus Leo XIII heeft het gebleken dat de menschen daar een handje hebben van kronen en versieren, en bijzonder kennis hebben, van fakkeltocht en verlichting 't Was prachtig En toch 1 Zondag zal 't nog iets anders zijn 1 De bereidingen en schikkingen zijn zoo geregeld als algemeen Elk is aan t werk... iedereen is neerstig bezig Het beeld van O. L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen wordt op eenen prachtigen praalwagen gesteld... aan den Keizer... tegen Aalst. Na de Hoogmis rond 10 uren wordt het vandaar stoetsgewijs ingehaald door al dc maatschappijen van Hofstade... en te Hofstade zijn maatschappijen ge kunt oordeelen 1 niet min dan 17 zijn reeds op het programma ingeschreven 1 De versiering der huizen zal buiten gewoon zijn... t zal waarlijk de moeite wcera zijn E11 's avonds dan om 5 uren den lichtstoet weerom 19 Sociëteiten O met duizenden ballontjes, fakkels en ben- gaalsch vuur, lichtbakken, doorschijnen de opschritten, schilderijen en tal van lichtbeelden, en de verlichting der hui zen 1 versiering en verlichting der Kerk binnen en buiten 1 De Hoogere arbeidsraad beweegt zich als de duivel in een wijwatervat om toch de kwestie van de Zondagrust maar op de lange baan te schuiven. Nu gaat hij, zegt men, een referendum houden en de volgende vragen stellen 1. Welke zijn de bezwaren van het wetsontwerp voor elke nijverheid afzon derlijk 2. Zult gij eene algemeene, afzonder lijke of tijdelijke uitzondering vragen als de Zondagrust opgelegd wordt 3. Welke redenen zult gij doen gelden p Zoo'n zwansreferendum, dat ontbrak er aan de comedie. QLO VA DIS? les meilleurs cigares. De prijs van een plaatsvervanger is, volgens de bepaling van het ministerie van oorlog, gedurende het jaar 1905 Ruiterij en artillerie, 1700 fr. rijdende artillerie en trein, 1600 fr. bestuurba- taillon, i55o fr. bijzondere wapens en artillerie en genie, i525 fr. infanterie i5oo fr. De mannen die den termijn van mili- ciaan voortzetten, zullen dezelfde som men trekken, verminderd met 100 fr. voor elk verloopen jaar. Wij vernemen dat de CIRK DE JONGHEzijne laatste Voorstellingen op d'Esplanade zal geven Zaterdag 3, Zondag 4 en Maandag 5 December. Het programma bevat vele nieuwe werkzaamheden en tot slot eene kluchtige Pantomime Robert en Bertrand. Bandieterij. Vrijdag, in den loop van den avond, kwam, op het ge hucht Vantegem, te Wetteren, een kerel in de woning van de echtelingen De Roc ker, terwijl de vrouw alleen thuis was. Hij greep haar bij de keel en, terwijl hij haar met den revolver bedreigde, eischte hij dat zij zou zeggen, waar haar geld was. De vrouw kon van schrik geen woord uitbrengen. Daar de bandiet meende dat zij weigerde de gevraagde inlichting te geven, poogde hij haar, bij middel van eenen zakdoek te versmachten. Doch vrouw De Rocker kon zich los worstelen en het venster bereiken, om van daar om hulp te roepen. Nu nam de bandiet de vlucht, doch gaf de vrouw een geweldigen stokslag op het hoofd, zoodat zij bezwijmend en bloedend neerzakte. Toen haar man thuis kwam, ging hij den dokter roepen en dan kon de arme vrouw vertellen wat er gebeurd was. De toestand is zeer erg, De zaak van den blanke slavinnen- handel houdt nog altijd de policie te Brussel bezig. De aangehouden kerel, van wien wij verleden week spraken, werd ook in Engeland vervolgd voor mis handeling van een i5jarig meisje, dat met twee andere te Brussel opgelicht was. Het parket heeft te Parijs zijne brieven in beslag doen nemen, hopende aizoo de bende te vinden, voor welke hij werkzaam is. M. Fétis, die ondanks zijn g2jarigen ouderdom nog het ambt van muziek cri ticus voor de Indépendance waarneemt, werd te Brussel, aan de Naamschestraat door een rijtuig omverre geworpen. De koetsier reed door als... een chauffeur en van links en rechts snelde men toe om den ouderling ter hulp te komen. Een bediende van de bibliotheek herkende zijn gewezen bestuurder een officier bood mede zijne hulp en men wildeden gevallene in een rijtuig naar huis brengen. Maar men kende hem niet. Een weinig bekomen van zijne duizeling haalde hij zijn horlogie uit en zegde Verschoo ning, neererr, ik dank u wel, maar binnen tien minuten moet ik op de repetitie van den Muntschouwburg zijn. En hij begaf zich te voet daarheen en repte aan nie mand een woord van hetgeen er gebeurd Twee jonge meisjes, een van Sint- Jans-Molenbeek en een van Schaarbeek, waren over twee jaar spoorloos verdwe nen. De laatste Mej. Van N... werd door eenen Brusselaar te Londen in een ver dacht huis gevonden en meê naar Brussel teruggebracht. De andere bleef onvind baar. Maar nu onlangs schreef zij uit Helena, eene stad dit den Staat Montana (Noord-Amerika) verscheidene brieven, in welke zij zegde, zeer gelukkig te zijn, veel geld te winnen en hare iójarigc zuster aanzettend, ook daar henen te komen. Een heer, drager v.in een armband, zou het meisje komen afhalen. Andere brie ven werden gewisseld en toen de heer zich aanbood werd hij... door de policie afgewacht en in de doos gestopt. Hij is een Brusselaar, die er hier een agent schap van overzeesche ontuchthuizen op nahoudt. De policie te Brussel heeft een 17jarig meisje aangehouden dat de spe cialiteit had... pianos te stelen. Zij nam bij eenen facteur eene piano in huur en zond deze dan daags nadien naar eene verkoopzaal. Zoo deed zij door denzelf.len facteur eene piano li verenten haren huize (hare mo.der is portieres in een onder- wijsgestichi) eene te Aarlen, 'He later weer naar Vilvoorde moest worden ge zonden altemaal plaatsen, uit welke de diefegge schreef uit naam van andere niet bestaande personen. Een anderen facteur deed zij eene piano leveren in een hotel nabij de Noordstatie, en deze verkocht zij aan eenen oudkler-rkooper voor 80 fr. Eindelijk werd de diefegge afgevangen door den zoon van den levrancier, op het oogenblik dat de piano door den oudkleerkooper op eenen wagen werd ge laden. Het parket heeft de politie verzocht, voortaan proces-verbaal op te maken we gens het verkoopen van dolkmessen, daar dit verboden wapens zijn. Er was een tijd dat de agenten ook verbaliseerden voor het verkoopen van revolvers maar het verbrekingshof vernietigde het vonnis, waarbij de verkoopers veroordeeld wer den. Zal het met de dolkmessen ook zoo gaan Het dragen dier wapens is dus alleen verboden niet het verkoopen. De dragers worden altijd veroordeeld. Men zal zich herinneren dat over om trent anderhalf jaar, kort achter elkander twee diefstallen werden gepleegd bij den Notaris Lepage, Guldenvlieslaar, te Brussel. Er werden onder anderen tal rijke titels ontvreemd. Eenige dagen na den laatsten diefstal werd een genaamde N. aangehouden, op het oogenblik dat hij beproefde, een der gestolen titels tot klinkende munt te ma ken. Hij weigerde hardnekkig zijne me deplichtigen te doen kennen. Nu een dag of drie geleden, bood een coiffeerdersgast op zijne beurt een dier titels ter uitbetaling aan bij eenen wissel agent op de Anspachlaan. De wisselagent, bemerkende dat het stuk met oppositie was geslagen, verwit tigde de politie, die den verkooper aan hield en hem op zijne beurt voor den on derzoeksrechter bracht. Ook hij weigerde te zeggen waar het stuk vandaan kwam. Doch vrijdag avond kwam de vrouw van den aangehoudene de rechterlijke politie over de herkomst der weerden in lichten. Het laatste stuk was den coif- feerder ten verkoop toevertrouwd door eenen persoon uit de Zespenningenstraat, die zaterdag morgend, bij het krieken van den dag door de politie uit zijn bed werd gehaald Dan zijn er dus al drie geklist. M. de Formanoir de la Cazerie bezit een huis in de Korte Meire, te Gent, maar het grootste gedeelte van het jaar brengt hij buiten door. Over 14 dagen had hij zijn huis bezocht en niets bijzonders bevonden. En Vrijdag keerde hij terug. Doch de deur niet kun nende open krijgen, meende hij dat het slot verroest was en ging weer heen. Zaterdagmiddag kwam hij terug en was zeer verwonderd de deur nu gemakkelijk te kunnen openen. Binnentredend ontstelde hij echter, toen hij bemerkte dat het slot verwrongen was. Hij verwittigde de policie, die, na een kort onderzoek bevond dat inbrekers ver scheidene dagen op hun gemak hadden gewerkt en langs den kolenkelder, die door eene grillie op de straat uitgeeft, waren binnengedrongen. Eens in huis hebben de dieven er alles nauwkeurig nagezien en ook opengebro ken kasten, schuiven, koffers,lessenaars, doozen, enz. alles met gereedschappen, die zij in het huis zelf hadden gevonden. De inhoud der kasten is op den grond dooreen geworpen en geene enkele doos of koffer is aan de plundering ontsnapt. De brandkas een zwaar stuk van groote afmetingen is omgeworgen, op het tapijt en het deel, waarop het geheim is gehecht, is met geweld afgerukt. De dieven hebben er slechts eenige oude en vreemde actiën kunnen uithalen, actién die denkelijk heden waardeloos zijn. Tot nu toe kan de eigenaar verzekeren dat er gestolen werden verscheidene schouwgarnituren in koper, verkoperd zink en bronskoper, kandelabers, keuken- gerief in koper, zilverwerk, juweelen, kisten sigaren verscheidene soorten wijn) enz., enz. De dieven hebben getoond nog al smaak te hebben 't zijn de wijnkelders die de beste merken bevatten, die ook het meest hadden geleden. Eene groote linnenmand, gevuld met kunstvoorwerpen, kisten siga ren, flesschen wijn en likeuren, stond in een corridor van het gelijkvloers gereed, met het inzicht heel de boel mede te dragen. Ook te Gent wordt de blankensla- vinnenhandel uitgeoefend. Twee fabriek- werksters, nauwelijks 16 jaar oud, die sedert Dinsdag van verleden week vermist werden, zijn in een verdacht huis der Sint-Pieterswijk terug gevonden. De per soon, die haar met beloften daar henen had gelokt, zal vervolgd worden. Ter oorzake van de talrijke konijnen en kiekendipfstallen die te Zulte (bij Gent) gepleegd werden, was een inwoner dier gemeente op zijne hoede en zoo merkte hij Zaterdag dat twee man met eene hon denkar reden in de richting der Leye, nabij den steenoven, waar noch brug, noch veer over de rivier bestaat. Vergezeld van den veldwachter en eenige geburen ging hij zien en vond de kar en een der honden onder een schuil- dak. De voerders en de andere hond wa ren er niet. Ongetwijfeld waren zij op zoek naar buit. Tegen middernacht keerden zij t< rug. Wat er nu gebeurde moet nog door het onderzoek worden aan 't licht g bracht altijd is het zeker dat een der dieven, door een geweerschot getroffen, weldra den geest gaf en dat de andere met den hond de rivier overzwom. De kar droeg den naam en het adres van eer.en inwoner van Gent. Een andere inwoner van Zulte heeft aan de politie verklaard dat een persoon, die beweerde verdoold te zijn, nachtver blijf bij hem was komen vragen. Hij gaf hem dit, maar in eene geslotene plaats, waar hij hem door de politie deed aan houden. Hij bekende de eigenaar van het hon- denspan te zijn, doch hij beweert het lijk van den doodgeschotene niet te kennen. Des morgends hebben verscheidene landbouwers bevonden dat hunne kieken hokken geplunderd waren. Al de gestolen dieren werden langs den weg teruggevon den. Deze waren daar blijkbaar door de dieven neêrgelegd, om ze met de honden kar te komen afhalen. Later. De aangehouden persoon heet Van Heule en niet Van Heuvel, zoo als verkeerdelijk gemeld werd. Hij wei gert inlichtingen te geven. Maandag mor gend is het parket voor de tweede maai ter plaats geweest om de lijkschouwing te doen. Zaterdag avond rond 9 1/2 ure was een persoon in de herberg gekomen van Leo De Waele. Hij dronk eene pint en ver trok, juist toen een hondenspan voorbij reed. Toen kwam een anderen vreemde ling binnen, die zegde dat hij van Melle was en een verkeerden trein genomen had. Hij vroeg den weg naar Deinze. Men wees hem dien, doch men zag hem binnengaan bij Salie, waar hij den nacht doorbracht. Deze persoon was Van Heule die, zoo als men ook nog meldt, verraden werd door zijn hond. Dc bezoekers der herberg van De Waele kregen zware vermoedens en drukten onder elkander de vrees uit dat er dien nacht zou gestolen worden. De bewakers die aan den steenhoven hadden post gevat, hadden zich in twee groepen verdeeld. Een hield de wacht onder den hangar waar frakken en ov 1 frakken werden ontdekt, en een twee de groep bleef bij den steenhoven staan. Ten 2 1/2 ure kwamen twee mannen met eenen hond aan den ingang van den hangar. Een der wakers riep Sta of ik schiet 1 Middelerwijl was de tweede dief in alle vaart door velden en weiden voortgeloo- pen. Een der bewakers zat hem met eene riek dicht op de hielen, doch wildé van ziji. vreeselijk wapen geen gebruik maken. Aan de Leie gekomen, ziende dat G- ging gevat worden, sprong hij in het water, waarin hij wellicht den dood heeft gevonden. Men denkt dat de dieven moe ten vergezeld geweest zijn van een kind, want de landhouwer Lippens, bij wien kiekens waren gestolen, verklaart dat hij op zijn hof kinderstappen heeft bemerkt. Omslreeks 4 uren 's morgens is een knaap van i3 tot 14 jaar op het dorp ge zien. Wanneer hij de aangeslagen kar op den koer der gemeenteschool zag staan, is hij in allerijl weggeloopen, wellicht om andere leden der bende te verwittig en. De twee dieven gingen in allerijl op de vlucht achtervolgd door de bewakers.Een paar schoten knalden en een der vluch telingen, dezelfde persoon, die eerst in de herberg was geweest van De Waèle viel getroffen neêr. Men vroeg hem de hoeveelste maal het was dat hij naar Zulte kwam om te stelen. Hij antwoordde dat het de tweede maal was. Weinige stonden later zegde hij Het is met mij gedaan, ik ga sterven. Hij werd met de hondenkar naar het dorp gebracht en ontving omstreeks 3 uren van den eerw. heer pastoor de ab solutie. Te Mechelen-aan-M&as stond eene hoeve in brand. Een jongeling, die daar voorbij kwam, gaf het alarm, en bij het blusschen vond men in den stal eene jonge Duitsche vrouw, die smoordronken was. Deze had waarschijnlijk den brand gesticht. Had men het niet "bij tijds ge zien, dan ware zij levend verbrand. Winkeliers opgepast. Donder dag tegen den avond kwam een persoon, tamelijk goed gekleed, in den winkel van den goudsmid M. Boes, Beggijnenstraat te Turnhout. Hij zegde gekomen te zijn op aanraden van M. Janssens-Van Hooydoncc, bij wien hij werkzaam was. Hij kwam twee gouden trouwringen koopen en kocht ook eene zilveren ketting en eene horlogie. Daarna gaf hij den goudsmid last, de namen in de ringen te graveeren. De goudsmid verzocht hem, die op een stuk papier te schrijven. De kooper zegde te heeten De Beuckelaar-De Wit. De ringen moesten tegen Zaterdag en 8 dagen ge reed zijn, hij zou ze dan komen halen en betalen. Nii Vrijdag morgend bestatigde de goudsmid dat een der kostbaarste ringen verdwenen was. Hij zond iemand naar M. Janssens, om te vragen of men daar den koöpir kende. Het antwoord luidde Die persoon is mij onbekend. Er werd toen eene klacht bij de politie ingediend. M. Boes denkt dat de kooper een Antwerpenaar was. Hij had ten minste den Ar.twerpschen tong val. Wij hebben hier hooger gemeld op welke behendige wijze onbekende dieven hebben gewerkt bij den goudsmid M. Boes, te Turnhout. Bij nader onderzoek heeft de goudsmid bevonden dat men hem meer gouden voorwerpen ontstolen heeft dan hij eerst vermoedde. Zoo heeft hij tusschen zijne gouden ringen koperen gevonden (doublé) zeer fijn afgewerkt en met eene goudlaag bedekt, zoodanig dat zij enkel door kenners en na ernstig onderzoek te k< nnen zijn. Naar 't schijnt hebbende zelfde dieven ook gewerkt 1 te Boom, Willebroek en Duffel. Althans M. Boes heeft brieven ontvangen van juweliers dier gemeente, hem inlichtingen vragend over den diefstal en meldende dat men daar ook beetgenomen is. Oppassen is dus de boodschap. Bij eenen anderen juwelier te Turnhout heb ben dezelfde mannen ook hun stieltje ge probeerd. Hier lukte het niet. Het bestuur der Maatschappij van de Phosfaten van la Mologne heeft hare 370 werklieden der uitbatingen te Clipy en te Quesmes tegen 5 december afge dankt. Stilstand in den verkoop is de oor zaak dezer sluiting, welke men hoopt, niet bepaald zal zijn. men zegt dat vele werk lieden naar Canada zullen uitwijken. De dagloonen, verloren door de staking der glasblazers, beloopen tot op dit oogenblik 11 millioen fr, Te Aywaile is Zondag een man dood in den sneeuw gevonden. Naast hem lagen twee ledige jeneverflesschen en een bebloed zakmes. Eene wond aan den hals toonde aan dat hij, dronken zijnde, moet hebben zelfmoord gepleegd. Hij had eene vrouw en vier minderjarige kinderen. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 1, 2 en 3 December. TARBOT de 1/2 kil. fr. 2,00 TARBOTTKNS 0,60, 1,00, 2,00 HEILBOT fr. 1)5,0 Zalm de kilo, fr. 3,504,00 4,50 Hollandsclien Kabeljauw, fr. 0,80 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 3,00 Pladijs 't stuk fr. o,3o, 0,70 Griet fr. o,5o, 1,00, 2,00 Nieuwe Landolium fr. 0,70 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Rougets. fr. 2,00 tot 2,5o Hollandsche Schelvisch fr. 1,00 1,75 en 2,00 Makreelen 't stuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00, 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. o,5o Hollandsch Haring o,ao 1 vaatje Nieuwe Haring 2,5o Melkers Haring o,aJ OoatendenecheViachbank 38, Nieuwatraat, Aalst, gekend voor eerlijk en treffelijk gediend ts worden tegen matigen pry's. AANKOMST WEKELIJKS Hollandsche Zalm fr. 3,00 den 1/2 kilogr. Steur 1,50 n Tarbot 2,00 Heilbot n 1,25 n Uollansche Kabeljauw 0,70 n Tonnen fr. 1,00 tot 4,00 het koppel. Holland. Schelvisch fr. 1,00 tot 2,00 't stak. Hoobaard lilaokeuberg. Rog Groote Pladijs Kleine Pladys Peetermau Witting Makerau 1,00 1,50 1,00 0,10 0,10 0,10 0,50 2,00 3,00 2,00 0,20 0,20 0,20 1,00 Abardaan fr. 0,70 den halve kilogr. Garnalen fr. 0,20 de pint. Geparkeerde Mossels fr. 0,12 en 0,15 de kilo. KREEFTEN fr. 2, 3, 4 en 6 't stuk, Alle aanvragen worden met de meeste zorg vuldigheid ten huize besteld. Hij beveelt zich aan de goede gnnst van Verkooping van te Oordegem en Vlierzele, op Maandag 5 December 1904, om 8 ure voormiddag, door den zaakwaarnemer MATTHYS.te Oordegem,onder het ambt van deurwaarder DE VOS, te Aelst, na mens den edelen heer de Potter d"Yndoye te Melle en de heer Aimé Borreman te Aelst en August Hoorens, te St-Amacds- berg, van 160 koopen boomen bestaande in 106 koopen eiken, 10 koopen beuken en 44 koopen kanada, alsmede 77 koopen 9 jarig esschen en eiken slaghout. Vergadering en begin te Vlierzele wijk Bussegem. OPENBARE VERKOOPING van eene goede te ERPE, Langebroeck. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met tusschen- komst van Mr SCHELFHOUT, Notaris te Oorde gem, met gewin van palmslag en gelagen, namens wien 't behoort, in hel openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Meersch met haag omheining, gelegen te Erpe, Langebroeck, bekend bij kadaster wijk D, nummers 1016 en 1017, groot aldaar 25 aren, 5o centiaren, palende ten ooste M. Jooris-Dooreman, ten zuide den Voetweg, ten weste en ten noorde den Gracht. Boom- en haagprijs fr. 100. Onmiddelijke ingebruiktreding. Laatst gebruikt door M. Frans Van Droogen- broeck-Sterck, te Meire. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 8 n Verblijf. Detail! ,a '9-- talkans om 3 uren van dan avond, tar harbarg ge- houdan door dan heer Xavear Van Cauter, te Meire, Dorp.

De Denderbode | 1904 | | pagina 2