Postkantoor Aalst-Centrum. Amerikaansche vakscholen. Robrecht Van Eine, EEN EN ANDER. Gemeentefonds.-^'1 "rn" AELST. BEDEVAART naar GENT Allerhande nieuws. IV Eerste Communie. HOP S T A KE i\T Hopmarkt. ZEEVISCHHANDEL H. Arys-De Paepe. S. Sedeyn - De Backer, Openbare Aanbesteding Openbare Aanbesteding De dragers ran Spaarboekjes op het Postkantoor te Aalst Centrum genomen, worden uitgenoodigd hun boekje binnen te brengen ten eind» nazicht en inschrij ving der kroozen of interesten. Er bestaan in Amerika talrijke vak scholen die een uitgebreid onderricht geven. Zij zijn gekend onder den naam van Half time schools Zeer be voegde en wel bezoldigde mannen onder wijzen in die gestichten, welke door de nijveraars edelmoedig ondersteund wor den. Het onderwijs is te gelijk praktisch en theoretisch. Op den oudeidom van veertien jaren komen de jongens bin nen. Zij werken er onder de leiding van bekwame meestergasten in werk plaatsen rechtstreeks met de school ver bonden, en hebben dagelijks vijf uren theoretisch onderricht. Op geld wordt er niet gezien en, onderwijzers zoowel als meesters, zijn mannen van groote onder vinding en bekwaamheid. Het onderwijs is op eenen gansch anderen voet ingericht dan in de Duitsche ambachtsscholen het amerikaansch stelsel is minder stijf en persoonlijker. Na vier jaar studie en werking, worden de bekwaamste leerlingen uitgekozen. Deze vormen alsdan eeie hoogere klas, waarvan het onderwijs gelijk staat met dat der hoogere Duitsche handwerksscholen. Het doel der Amerikaansche vakscholen is niet, op wetenschappelijke wijze inge nieurs te vormen, maar wel van goede vakmannen te kweeken. De leerlingen die met vrucht de lessen gevolgd hebben, zijn zeker van hunne toekomst. Talrijke goeds betaalde werklieden meestergasten en ingenieurs komen er uit voort benevens beheerders en bestuur ders van groote fabrieken. Op het punt van vakonderwijs zijn wij in ons Vaderland nog wat ten achter. Vele werklieden beseffen het nut van een dergelijk vakonderricht voor hunne kin deren r.iet. Aan de besturen der vakbon den dat dikwijls in de vergaderingen doen uit te schijnen. Gemeente Moorse). Koninklijke Harmonie Sinte Cecilia, LUISTERRIJKE VERTOONINGEN op Maandag 24 en Zondag 30 April 1905, om 4 uren stipt namiddagt in de zaal der Meisjesschool, OPVOERING geschiedkundig drama in vier bedrijven. De Bond der Catholieke Kringen houdt dit jaar zijnen zittijd te Gent op 39 en 3o April. Aan de dagorde staan ds volgende punten i° Zedelijke en geestelijke onderstand, verslaggever, M. Jos. Nève 2° Land- bouwvereenigingen en verzekering, id., Maenhout; 3° Pensioenmutualiteiten, id., M. F. Vergauwen 40 Werken der lote- lingen en vrijwilligers, id., M. G. Lefeb- vre 5° Bediendensyndicaten, id., M. A. Cassiers; 6° Belangen der kleine burgerij, id., M. Pyfferoen 7* Politieke inrich ting der partij, id., M. Ligy. De zitting van Zondag zal hoofdzakelijk aan de twee laatste punten gewijd zijn. De Catholieken Kring van Gent zal de leden op een muziek- en tooneel- feest vergasten. Genezing van den kanker Onge veer i5o geneesheeren van de hoofdstad en van het heele land waren Zaterdag in de cliniek van Dr Jacobs te Anderlecht vergaderd, om de conferentie van den geleerden Franschen dokter Doyen over den kanker, bij te wonen. Dokter Doyen kwam zijne Belgische confraters onderhouden over zijne laatste ontdekkingen, aangaande den kanker, en namelijk de ontdekking van de microben die den kankér voortbrengen en de gene zing van deze pijnlijke ziekte. Deze lange en hoogst belangwekkende conferentie werd met lichtbeelden nog leerzamer gemaakt en de aanwezige ge neesheeren verlieten de zaal zeer tevreden over hetgeen zij te hooren gekregen had den en Dr Doyen hunne bedankingen betuigend. Aftruggelarij in zake van plaatsver vanging. De gouverneur van Brabant laat aan de overheden weien dat het be roepshof van Brussel eenen kerel veroor deeld heeft tot 10 maanden gevangenis, die aftruggelarij pleegde in zake van plaatsvervanging. Militianen, die vóór de loting de stor ting niet deden van aoo fr., hebben geen recht meer op eenen plaatsvervanger. De milicianen moeten zich dus niet wenden tot zaakwaarnemers of agenten voor plaatsvervanging, noch tot personen die zich aanbieden om voor hen verzoek schriften op te stellen, want dit alles is enkel nuttelooze geldverspilling. M. Dohet, over de begrooting van ont vangsten en uitgaven voor orde, bevat eene zeer belangwekkende inlichting aan gaande het gemeentefonds. Zooals men weet bepaalt de wet van 26 December 1904 dat voortaan het deel der opbrengst van het gemeentefonds, dat aan de gemeenten wordt uitgedeeld, niet minder mag zijn dan de som ver deeld in 1903, jaarlijks vermeerderd met 700,000 frank. Liberalen en socialisten hebben deze bepaling geweldig bestreden, bewerende dat de gemeenten erdoor zullen benadee- ligd worden. Welnu, van het eerste jaar dat de wet van 1904 van kracht is brengt zij aan de gemeenten voordeel op. Inderdaad, die som die in igo3 tus- schen de gemeenten werd verdeeld be droeg 40.964,094.91 fr.; liet gewaarborgd minimum bedraagt dus voor igo5 de som van fr 42,364,094.91, 't is te zeggen 40,964,094.91 franks vermeerderd met 700,000 frank voor 1904 en 700,000 fr. voor igo5. gWelnu volgers de berekeningen der begrooting van 's lands middelen zullen de inkomsten van het gemeentefonds, voor igo5, slechts 41,975,880 frank be dragen. Dank aan de nieuwe wet zullen de gemeenten dus, in 1905 ongeveer 389,000 fr. meer trekken dan zij zouden getrokken hebben indien de wet niet bestond. k Voor de Zondagrust.De algemeene vereeniging van bedienden en winkel juffers vertegenwoordigende 407 maat schappijen met 65,ooo leden, zendt een vertoogschrift aan de Kamtrs, vragende dat de Zondagrust ook op hen zou toege past worden en dat de wetgeving zou bepalen dat zij 's Zondags hoogstens drie tot vier uren zouden mogen werken. k De werkstaking geëindigd. De Bond der Mijnwerkers uit het bekken van Charleroi, vergaderd in den Temple de la Science, heeft tot de algemeene herneming besloten. De staking eindigt dus, zonder dat de werklieden maar het minste voordeel hebben veroverd zij brandt uit zoo ellendig als er ooit eene beweging uit brandde. De cenige verandering, die de werk lieden ondervinden, is dat zij wat armer zijn geworden en nu weer wat meer meer onder den duim der leiders liggen. En dat was eigenlijk het doel der aan hitsers. Ja toch, zij hebben nog iets gewonnen eer.ige verdwaalde opgewonden sukke laars zullen voor een paar maanden.in de doos vliegen. De echte plichtigen blijven buiten den trek. Charleroi, 14 Maart. De staking der mijnwerkers kan als geëindigd beschouwd worden in geheel het bekken van Charleroi. Sedert gisteren «ijn meer dan i5,ooo werklieden teruggekeerd. Er zijn dus 38,907 man aan 't werk, terwijl het getal stakers op i5,5o5 is gedaald. Deze zullen ook wel spoedig terug* keeren. Verjaardag der Commune. De socialistische bladen kondigen reeds links en rechts feestelijkheden aan tegen den verjaardag der Commune. Zouden de overheden, in aanmerking nemend het dynamietdrama van verleden jaar te Luik, en de opgewondenheid der geesten ter oorzake der werkstaking, niet goed doen dit droevig comediespel te ver bieden of ten minste een oog in 't zeil te houden Ons dunkt van ja. Suiker voor de soldaten. De proef neming van suiker bij de voedingsmid delen der soldaten te voegen, heeft eenen goeden uitslag opgeleverd. Het ministerie van oorlog heeft be sloten, bij het rantsoen van iederen soldaat, die deelneemt aan de krijgsoefe ningen, 45 grammen suiker te voegen. Deze maatregel zal ook genomen wor den voor de soldaten, welke dagmarschen doen tijdens den zomer, alsook voor deze welke naar sommige plaatsen geroepen worden, om de orde te handhaven. Het suiker zal in brokjes gezaagd wor den gelijk wij ze in den handel gebruiken ieder rantsoen zal in een stukje perka- mentachtig papier gewikkeld zijn. De gebruikswijze zal door de dienst- oversten der verschillige regimenten aan geduid worden, die de orders van de krijgsdokters zullen ontvangen. v Prinses Louise.De proefnemingen van verscheidene maanden aan welke prinses Louise van België zich heeft onderworpen, zijn gister Dijnsdag geëin digd. Voor de laatste maal hebben de spe cialisten geneesheeren Garnier Magnan, door het hof van Weenen aangesteld, haarbezochtin 't Hotel Westminster en zullen na eenige dagen hunne beslui tselen neêrleggen. Alles zal geëindigd zijn vóór het einde dezer maand. Creemboter. Markt van Woensdag i5 Maart 1905. 70 kilogrammen ter markt, Prijs fr. 3,io tot 0,00 per kil. MAAND MAART tot het gekroond beeld van den H. Joseph bijzonder vereerd in de kerk van de E.E. Paters Carmelieten Discalsen, op ZONDAG 19 MAART 1905, voor nadere inlichtingen en kaarten, zich richten tot Elisa Meganck, Hoogstraat, 5, Aalst. Vertrek uit Aalst, 8 u. 12 m. 's morgens. Vertrek uit Gent, 18 u. 55 m. 's avonds. PRIJS HEEN EN WEER a* klas fr. s,oo. 3e klas fr. i,5o. De kaarten moeten ten laatste afge haald zijn den Vrijdag 17 Maart aanst. Schoone en groote keus van prenten, gedenkenis voor Eerste Communie te be ginnen van 5 fr. het honderd, boekdruk begrepen, ten bureele van Den Dender - bode, Korte Zoutstraat, 3i, Aalst. AALST.De drij eerste vastenavond- dagen zijn zonder eenige ergerlijke bal dadigheid en gevecht afgeloopen, doch jammerlijk was dit zondag 11. 't geval niet. Eene vechtpartij ontstond in den voor avond ter estaminet a In 't Kegelspel i bijgenaamd Doekes tusschen eenige gemaskerden en de liberale contróleurs Leveau en De Blieck. Daar er van we derzijden klachten bij 't Gerecht zijn ge daan, willen wij er niet verder over uit weiden. Te Hamme hebben drie kerels eene jongeling afgewacht, geslagen, bestolen en in 't water geworpen. Het slachtoffer kon nadien met bovenmenschelijke pogin gen terug den oever bereiken, doch de bandieten keerden terug en zouden den ongelukkige stellig gedood hebben, indien voorbijgangers hen niet op de vlucht hadden gedreven. De toestand van den jongeling is zeer erg. Twee zijner ribben en een zijner beenen zijn gebroken. Een der bandieten is gekend. De plechtige prijsuitreiking aan werklieden, welke zich onderscheidden door de reinheid van hunnen woon en hun kroost, had Zondag morgenJ, om 11 uren, plaats in de gothieke zaal van het stadhuis van Brussel. Om 11 uren deden prins Albert prinses Elisabeth, gevolgd van gansch het comiteit, M. De Mot, burgemeester Francotte en van der Bruggen, ministers hunne intrede. Prins Albert hield eene redevoering. M. Stinghlamber las eene redevoering, om hulde te brengen aan de edelmoedige gevers, voor dit zoo edele werk en loofde vooral den iever van M. Karei De Quecker. M. Francotte, minister van arbeid, be dankte iedereen. M. Van der Bruggen, minister van landbouw, sprak in het Vlaamsch. M De Mot bracht hulde aan prins Albert en zijne gemalin en aan de brave werkvrouwen, welke zich dit jaar onder scheidden. M. Karei De Queker vertaalde in het Vlaamsch de redevoering van M. den voorzitter, en men ging vervolgens over tot de uitreiking der verschillende prijzen. Deze bestaan uit stadiobligaties, geld- premiea. diplomas en medaliën. De jonge Van Severen, van Sint- Jans-Molenbeek, kwam bij zijne ouders om hunne toestemming te vragen tot zijn huwelijk. Een twist ontstond en de vader werd zoo woedend, dat hij een geweer nam en rakelings een schot loste op den zoon, die bijna geheel de lading in den bil kreeg. Het schot rukte een lap vleesch af, zoodat geheel het dijbeen bloot lag. De toestand van den jongeling is zeer erg. De vader is aangehouden Een drama is gebeurd in de gevan genis van St-Gilles. Een genaamde K. werd, onder verdenking van nachtelijke diefstallen, te Sint-Jans-Molenbeek aan gehouden. Aanhoudend beweerde hij onplichtig te zijn en nu gisteren vond een gevangenbewaarder hem in zijne cel ver hangen. Met groote moeite kon men hem tot het leven terugroepen. In zijnen zak vond men eenen brief, waarin hij ander maal verklaarde onplichtig te zijn. Geene week gaat er schier voorbij, of men heeft, te Gheel, eene of meer brandrampen aan te stippen. Deze week werden er door het vuur weeral twee huizen vernield. i° De boerderij van den landbouwer Gebruers-Dams, op het Gooremde hier werd geheel de pacht hoeve in asch gelegd. Het vee werd gered. a° Op den Gansakker werd de woning van Alfons Schuermans de prooi der vlammen. Gelukkig was in beide gevallen alles verzekerd. Te Papenbruggen zijn de dieven in de bakkerij en de schuur van den land bouwer Wens gedrongen en hebben er brooden en boerengerief gestolen. Ook op het einde der Otterstraat zijn de dieven in den stal van eenen hovenier gedrongen en hebben er aardappels en andere vruch ten gestolen Heiligschendende diefstal te Severdonck (bij Turnhout). Toen koster Van der Veken, van Severdonck, des morgends de kerk opende was hij niet weinig verwonderd in de kerk de grootste wanorde te bestatigen. Hij zag alras dat de tempel door dieven bezocht De schelmen hadden eenige ruiten uit een venster verbrijzeld en waren langs de gemaakte opening binnengedrongen. In de ktrk hebben zij al de offerblokken opengebroken en den inhoud geledigde Een kofferke, dat zich in het gestoelt. bevond en dat eenig geld inhield, is ook opengebroken en geledigd. Men heeft niet het minste gevonden dat tot de ont dekking der dieven zou kunnen leiden. De politie en ook het parket hebben een onderzoek ingesteld. Men meldt uit Turnhout, dat een vreeselijk drama heeft plaats gehad tc Ryckevorsel. In den nacht werden schoten gelost langs den straatweg op de woning van den werkman Van Lommei en zijne echt- genoote. Een der kogels trof de vrouw en ver oorzaakte eene doodelijke wonde aan het hoofd. Het parket van Turnhout is dadelijk naar de plaats der misdaad vertrokken en men zegt zelfs dat er reeds eene aanhou ding heeft plaats gehad. De aangehoudene zou een bloedver want van het slachtoffer zijn. Het ontdekken van eene geheime kas, op den zolder van het stadhuis te Sint-Truiden heeft eene gansche omwen teling gebracht in de geschiedenis van die stad. Talrijke oude registers, handschriften van allerlei soort, bevonden zicli in die kas, alsook eene oude kist der gilden, waar vier sloten op zijn en waar vier mannen tegelijk aan moeten draaien om ze open te krijgen, 't Is de hoofdkommis- saris, die bij toeval deze kas ontdekte. Op het grondgebied de gemeente Paal vond men een ouden Romeinschen geld pot. Tot heden vond men ongeveer reeds 2000 stukken verschillend van jaarschrift en beeltenis. Het schijnt dat alles te zamen een kostelijke kolectie uitmaakt. De gevonden stukken gaan van Anto- nius iot Paracalla en hooren dus in de II* en IIIe eeuw thuis. Andere munten waren geslagen op naam van Julia, keizerin Men denkt dat een Romein die plaats, Klitsberg gekozen heeft om zijnen pot in veiligheid te brengen, ofwel dat een soldaat tijdelijk aldaar zijnen schat ver borgen had. Er zal te Brugge, tijdens de nationale feesten, eene groote hofbouwtentoonstel- ling plaats hebben. De hallen, welke voor deze tentoonstelling worden opgericht, zullen omtrent twee hectaren grond be slaan. Denkelijk zal de opening plaats hebben in tegenwoordigheid des konings. Vrijdag is boven Namen en omstre ken een hevig onweer losgebersten, ver gezeld van eene hagelbui die de straten en wegen in eenige minuten met eene 5 centimeters dikke witte laag overdekte. Een peerd, dat schrikte voor de bliksem stralen en de geweldige donderslagen, ging op hol en sprong met het voorste gedeelte van het rijtuig, waar het inge spannen was, in de vitrien van een tabaks winkel. De koetsier is erg gekwetst. Wij vernemen niet dat het onweer schade heeft veroorzaakt. Evenals te Namen heeft te Luik ook een hevig onweer gewoed Het was voor afgegaan door eenen geweldigen sneeuw en hagelstorm. De bliksem beschadigde het dak van een electriek tramrijtuig en verbrandde het drijftoestel. Ook de storm wind richtte eenige schade aan. Een brand, waarvan de oorzaken nog ongekend zijn, berstte Vrijdag uit in de kerk van Bousalle, bij Andenne, Sie raden, beelden, kaders, het hoogaltaar en eene kas met aitaargerief hebben veel van het vuur te lijden gehad, zooals overigens heel het inwendige der kerk. Zonder de zelfopoffering de parochianen zou de kerk geheel in assche zijn gelegd. Een monsterachtige zaak wordt door het parket van Aarlen onderzocht. Een ellendeling heeft giftige stoffen ge worpen in eenen waterput, aan welke verscheidene huisgezinnen zich moeten bevoorraden. Eene vrouw, die water kwam halen, merkte gelukkig dat het een zonderlinge geur had en zoo mislukte de misdadige poging. Het gerecht heeft niet de minste aanduiding die het spoor van den plichtige kan doen vinden. De oud-gendarm Favette, die ver dacht was van den dubbelen moord te Montignies, is eindelijk na een lang onderzoek en eene voorloopige gevan genschap van drie maanden, in vrijheid gesteld. Er was gezegd dat het parket een ander spoor zou volgen. Dit is eene dwa ling. De zaak zal moeten geclassecrd worden, daar de onderzoeksmagistraten stooten op de onwilligheid der getuigen, die weigeren inlichtingen te geven. De ziekte der hondsdolheid die sedert eenigen tijd zulke felle uitbreiding neemt in de provincie Henegouwen, neemt nog steeds toe en, zegt de Etoile, nooit waren de kalanten van de Fran- sche grens in het Pasteurgesticht te Brussel zoo talrijk. Behalve twee per sonen van Pont de-Loup, die door eene razende kat waren gebeten, zijn er in ge meld gesticht nu niet minder dan acht tien personen uit gemelde streek in be handeling. Een aantal honden werden reeds gedood te Bouffioulx, Marchienne- au-Por.t, Marcinelle, Auvelais, enz. OPENBARE VERKOOPING van 8000 Larixcy TE MOORSEL, Statie, op Maandag 20 Maart igo5, om 2 ure namiddag, onder het bestuur van den Secretaris REYNTENS, en door be voegd ambt. Om 1 ure namiddag, namens Louis Vermorsen, aan zijne hofstede, Dnesch, 20 koopen schoon Erwtrijs. Aalsterhop 1904 beschikbaar fr. 134,00 a 135 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904.be- schikbaar, fr. 117,50 a 120,00 de 5o kil. Markt vaster. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 16, 17 en 18 Maart igo5 TARBOT de »/t kil. fr. a,a5 TARBOTTIM» 0,60, i.oo, 2,5o Steur 1,75 HEILBOT fr. i,5o /alm dc '/i kilo, fr. 3,5o 4,00 4,50 llollaiidsclien Kabeljauw, fr. 0,80 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 en 3,oo Pladijs't stuk fr. o,3o, 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Rougets fr. 2.00 tot 2,5o Buitengewone Hollandsche Schel- visch fr. 1,00, 1.75, 2,00 en 3,00 Makreelen 'tstuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00, 7,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. o,5o Hollandsch Haring 0,20 1 vaatje Nieuwe Klai*iii£ 2,5o Melkers Haring 2,5o Tongen, groote, midden en klein soort. Oostemlensche ViRclibunk 30, Nieuwstraat, Aalst, gekond voor eerlijk en treffelijk gediend te worden tegen matigen prijs. AANKOMST WEKELIJKS Hollandsche Zalm fr. 3,00 den 1/2 kilogr. Steur n 1,50 n Tarbot 2,00 n n Heilbot n 1,25 n n Uollansche Kabeljauw 0,70 n Tongen fr. 1,00 tot 4,00 bet koppel. Holland. Schelvisch fr. 1,00 tot 2,00'tstuk. lioobaard 1,00 ,2,00 blankenberg. Rog 1,50 3,00 Groote Pladijs n 1,00 2,00 Kleine Pladya 0,10 0,20 n Peeterman 0,10 0,20 n Witting 0,10 0,20 Makerau 0,50 1,00 n Aberdaan fr. 0,70 den halve kilogr. Garnalen fr. 0,20 de pint. Geparkeerde MobsoIs fr. 0,12 en 0,15 de kilo. KREEFTEN fr. 2, 3, 4 eu 6 't stuk, Alle aanvragen worden met de meeste zorg vuldigheid ten huize besteld. Hij beveelt zich aan de goede gunst van eenieder. STAD AELST. DER OPRICHTING van eene gaanderij in de Academie. Het college van burgemeester en Schepe nen der Stad Aalst zal op Maandag 27 Maart 1905, om 11 uren voormiddag, ten stadhuize, ter gewone Zittingzaal in het openbaar over gaan tot de opening der aanbiedingen voor ae aanbesteding van de werken voor de op richting van eene gaanderij tot vergrooting der lokalen van de Academie van Schoone Kunsten. De begrootiDgsstaat der uit te voeren wer ken bedraagt Frunken. De aanbesteding zal geschieden naarvolgens de voorschriften vak het lastencohier en de aanduidingen van de plans en bestek berus tende op bet gemeente-Becretariaat alwaar men alle werkdagen van 9 uren 's morgends tot's middags er van kennis kan nemen. De aaubiodingen op zegel geschreven, zul len onder aan de Post aanbevolen omBlag ge stuurd worden aan Mr den burgemeester der Stad. Zij moeteu teu minste twee volle dagen voor den dag der aanbesteding in de PoBtbe steld wezen. Zij zullen gezonden worden on der dubbelen omBlag de uitwendige zal be halve het adres van den heer burgemeester het opschrift dragen Aanbieding voor de onderneming van Openbare Werken, de binnenste, u Aanbieding voor de werken in de Academie, n De aanbiedingschriften moeten de namen, voornamen, hoedanigheden en woonplaats van den aanbieder vermelden on door hem fateekecd zijn, zij moeten bepalen dat de aan- ieder zich verbindt op zijne roerende en on roerende goederende werken volgens de las- tencobieren te voltrekkon, en de som zijner aanbieding in vollo letters opgeven. De werken zullen aangevangen worden on- middelijk naar de ontvangst van het schrifte lijk bevel door het Gemeentebestuur biertoe te geven zij moeten voltrokken wezen voor IIs Juni aanstaande. Aelst, den 6 Maart 1905. De Burgemeester en Schepenen, M.-L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. STAD AELST. DER Oprichting van eene Schietbaan. Het College van burgemeester en Schepe nen der Stad Aelst zal op MAANDAG 20 MAART 1905 om 11 uren voormiddag, ten Stadhnize.ter gewone Zittingzaal,in het open baar overgaau tot de openiug der aanbiedin gen voor de aanbesteding van de grond- en metselwerken voor de oprichting van eene Schietbaan. De begrooting8staat der uit te voeren wer ken bedraagt Sït.OOO Franken. De Aanbesteding znl geschieden naarvol gens de voorschriften van het lastencohier en de aanduidingen van de plans en bestek be rustende op het Gemeentesecretariaat alwaar

De Denderbode | 1905 | | pagina 2