Land- en Tuinbouw. Volkskamer. EEN EN ANDER. AELST. Allerhande nieuws. 06ISF" Eerste Communie. Holland. Frankrijk. Duitschland. Roos, Geerinckx De Naeyer, 7. EEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. HOP STA KEN Openbare Aanbesteding. Een nieuw systeem in zake gezond- heidspolitie der huisdieren. De Zwitsersche Bond der invoerders van vee deelt aan zijne leden de volgende nota mede Het mond- en klauwzeer werd on langs vastgesteld op twee slachtstieren uit Italië verzonden. De een was uit Monca- lieri verzonden en van M. B... gekocht de andere kwam van Saint Lazzare de verkooper is M. P... Volgens 5 onzer statuten, zijn de twee verzendingsplaatsen, Moncalieri en Saint Laszare alsook de twee verkoopers MM. B... en P..., gedurende 40 dagen geboycot. Onze leden zijn gehouden op deze plaatsen en van deze verkoopers geen enkel stuk vee, en tot den 39 Maart, nog te koopen. Daar er veel gevallen van muil- en klauwzeer in Italië zich voordoen, be velen wij onze leden aan, zooveel moge lijk, de aankoopen van vee in dat land te vermijden. Dit stelsel van gezondheidspolitie is zeker nieuw en belangwekkend het ware te wenschen dat alle kooplieden handel den gelijk de Zwitsersche Bond en dan zouden weldra de karantijnstallen, die reeds sooveel kwaad bloed maakten, overbodig worden. leden terwijl de catholieken, de radi caal socialisten en de leden van het col lege zich onthielden. D* subsidie voor de godshuisen werd ook verworpen door catholieken, radica len en socialisten. Denkelijk sullen nu al de credieten van ambtswege in de begrooting ingeschreven worden door de bestendige deputatie. 't Loopt op wieltjes te Gent, niet waar Groene Pisr sedert de toepassing der E. V. is de interpellatie aangevangen door den heer Rens over de onregelmatigheden gepleegd door het Schepencollege van Aalst in het opmaken der kiezerslijsten voor den Werkrechters raad en over de te nemen maatregelen om dat te verhelpen. Gelijk wij het voorzegden, hebben zijne Aalstersche liberale vrienden den heer Rens tal van logen, ongerijmdheden, val- •che inlichtingen op gevezen die hij dan ter Volkskamer als loutere waarheid heeft afgegeven. Zeer te recht deed onze Woeste be merken dat al die beschuldigingen van den heer Rens bij de minste aanraking, lijk eene zeepbel, zullen verdwijnen. Wat ons in de beschuldigingsakte van den heer Rens het meest verwondert, 't is zijne onwetendheid, zijne onbedreven heid in zake der wet van 31 Juli 1889, en van de wet op de patenten. Wij zeggen het rondweg 't is onwaardig van een rechtsgeleerde die de pretentie oppert van ter Volkskamer te zetelen. De heer Rens moet zich zonder verder onderzoek door de Aalstersche liberale pretentieuse ignorantijnen ofte nietweters hebben laten in de doeken doen. De interpellatie is niet afgeloopen, zij zal dijnsdag aanst. worden voortgezet en dus laat ons niet vooruitloopen den heer Rens zal zijn pakske krijgen en van de poes niet zijn Postzegels en kaarten. Onlangs heeft men in de drukpers aangekondigd dat de nieuwe Belgische postzegels van 10, ao, a5, 35 en 5o centiemen en van 1 en a fr., welke vervaardigd worden ter gelegenheid van het nationaal jufelfeest, door de werkhuizen van Mechelen zouden geleverd worden in den loop der maand April. Het schijnt thans dat zij niet zullen uitgegeven worden vóór de maand Juni. De jonge kunstenaar Hendrik Meunier, die de teekening ervan gemaakt heeft, is insgelijks door de regeering gelast de teekening te maken van eene geïllustreer de postkaart, die op hetzelfde tijdstip zal uitgegeven worden. De teekening is reeds voltooid sij stelt in eene omlijsting van lauwerbladeren, de borstbeelden voor van Leopold I en Leopold II, vereenigd door een olijftak en bakroond met de koninklijke kroon. Ingezien de gunst welke de postkaarten genieten, sal deze jubelkaart ongetwijfeld grooten bijval bekomen bij alle groote en kleine verza melaars. VREEMDE HOP. MM. Woeste, Colaert, de Bethune, De Coster, Van der Linden en Van Merris hebben een wets voorstel ingediend, tot wijziging van het toltarief, door het heffen van een invoer recht op de vreemde hop. Het eenig artikel van dat wetsvoorstel luidt als volgt Te beginnen met 1 Maart 1906 zullen op de hierna genoemde koopwaren de volgende invoerrechten geheven worden Hop, per 100 kilos, a5 fr.; lupuline, 37,5o fr. 5o. Deze taks werd sedert lang door de hopplanters gevraagd. In 1903 had de Middenmaatschappij van Landbouw eenen wansch in. dien zin uitgedrukt en de Hoogere Landbouwraad had, in dit zelfde jaar, de heffing van dergelijk recht gevraagd. Wij zullen zondag aanst. de toelichting meédeelen. CRISIS TE GENT. De gemeen teraad van Gent heeft maandag eene nieuwe zitting gehouden, door 't college bijeengeroepen op rekwetat der besten dige deputatie, ten einde, naar luid der wet, te beraadslagen over vroeger ver worpen verplichte uitgaven. Deze credieten zijn i° de jaarwedde van burgemeester en schepenen a° zit- penningen der leden 3° subsidie aan de godsbuizen. De twee eerste credieten werden enkel gestemd door de liberale gemeenteraads- Nieuwjaargiften aan Z. H. den Paus. Opbrengst vorige lijstea fr. 5i3,oo Naamloos, Gentsche Steenweg, Aalst. Naamloos Aalst fr. 3,oo fr. 5,oo Creemboter, Markt van Woensdag 39 Maart igo5. 70 kilogrammen ter markt, Prijs fr. 3,io tot 0,00 per kil. Schoone en groote keus van prenten, gedenkenis voor Eerste Communie te be ginnen van 5 fr. het honderd, boekdruk begrepen, ten bureele van Den Dbnder- bode, Korte Zoutstraat, 3i, Aalst. TE BEKOMEN ten bureele van Dz Denderbode, Korte Zoutstraat, 3i Novene en Gebeden met Litanie van den H. Gerardus Majella aan fr. 0,10, franco fr. 0,15. AALST. Om onze politieagenten aan agenten eener stad van 33,ooo inwo ners te doen gelijken, komt ons College van Burgemeester en Schepenen te be slissen dat de traditionneele politiemuts zal vervangen worden door een feuteren helm met wit koper beslagen en van voren onze stedelijke wapens in geel koper. Men heeft zich gewend tot drij hoeden- fabrikanten welke drij verschillige mo dellen hebben afgezonden. Zaterdag aanst. om 11 uren 's voormid dags zullen zij aan een der vensters van 't Bureel van politie tentoongesteld worden. Wie opmerkingen te maken heeft, kan ze schriftelijk overmaken wien behoort. HAELTERT. Brandramp. Heden nacht is de hofstede bewoond door de W* Francies Osselaer en dochter ge staan nabij het dorp, schuins over de houtzagerij Muylaert, de prooi der vlam men geworden. Naar 't schijnt is alles in den brand gebleven en zijn slechts twee kalveren en twee zwijnen kunnen gered worden. De agenten van politie onzer stad, in nacht dienst. hebben de klaarte bemerkt rond half elf uren en 't was 3 uren toen ze eindelijk verdween. Nadere inlichtingen ontbreken. Te Ternatli was het zevenjarig kind van de echtgenooien L. ziek geworden en een dokter, die geraadpleegd werd, verklaarde dat het meisje het voorwerp was geweest van eenen aanslag. Het kind beschuldigde nu eenen werk man, C. genaamd. Het parket ondervroeg hem, genees- heeren onderzochten hem en geene schuld in hem vindend, lieten de magistraten C. in vrijheid. Dit maakte dc rekening der moeder niet, die alles uitzocht om de schuld van C. te kunnen bewijzen. Vrijdag avond hoorde vrouw L. ge rucht. Zij ging zien en zag C., die haar dochterke beleedigde. Zich niet meer kunnende bedwingen, kwam zij toege- loopen met eene flesch vitriool, snelde C die de vlucht nam, achterna, en, hem inhalende, kon zij hem het brandend vocht in het gelaat gieten. De man is wreeselijk gewond. Volgens de geneesheeren zal zelfs een zijner oogen verloren zijn. Vrouw L. is voorloopig in vrijheid gelaten. Zaterdag namiddag heeft men op het gehucht Wildert (Esschen) het lijk gevonden van den genaamden J. Boden, landbouwerswerkman. Die man, welke aan vallende ziekte leed, was met het hoofd in 't slijk gevallen en alzoo gestikt. Een rentenier van Schaarbeek, die sedert eenigen tijd teekens van geestes- zwakte gaf, is uil een venster der derde verdieping gesprongen. Hij was op den slag dood. Zondag namiddag, rond 4 uur, is in de brouwerij van den heer Dupont, Ottogracht, te Gent, een groote brand uitgebarsten. Het vuur, dat ontstaan is nabij den ketel, deelde zich spoedig mede aan de mouterij, waar eene groote hoe veelheid graan opeengestapeld was. Wanneer de pompiers ter plaats kwa men, stonden reeds twee verdiepingen in volle vlam. De schade is groot. Men spreekt van 100,000 franks. De machienen en de ketel zijn onbeschadigd gebleven. Men herinnert zich dat over eenige dagen ds genaamde Van Severen te Kor- trijk een geweerschot in den bil kreeg, toen hij aan zijnen vader de toelating tot trouwen kwam vragen. Het slachtoffer werd naar het gasthuis gebracht. Zijn toestand verslechtte gedurig. Woensdag is de ongelukkige in het huwelijk ge treden. Hij is Donderdag morgend in •t gasthuis overleden. Sedert eenige dagen had men den genaamden Bruneel te Lauwe (Kortrijk) herhaaldelijk Charivari gebracht. De man was daar woedend over e* had gedreigd te schieten, als het nog gebeurde. Hij was pompier en men had zijne kardoezen afgenomen. Hij was er echter in gelukt, eenige kogels te verbergen en te bewaren. Woensdag avond kwamen de betoo- gers weer af Bruneel greep zijn geweer, sprong er mede buiten en loste drie schoten in den hoop. De menigte stoof langs alle kanten uiteen, maar een der getroffenen bleef liggen. Het was de genaamde Achiel Moerman, die aan de serenade geen deel genomen had, maar eens was komen zien. Hij had eenen kogel in den buik ge kregen die langs den rug was uitgekomen. De ongelukkige is na eenige uren schrik kelijk lijden bezweken. Hij was 40 jaar oud, weduwenaar en zou in het kort hertrouwen. Een ander persoon, zekere Van de Casteel:, werd ook door eenen kogel getroffen, doch alleen zijne kleederen waren doorboord. Bruneel is gevankelijk naar Kortrijk gebracht. Belgische douaniers hielden aan de Fransche grens twee kerels aan, die uit Frankrijk kwamen met eene brandkast op eenen kruiwagen. Zij bevatte gouden en zilveren cibories en andere kerkelijke voorwerpen, alsook eene aanzienlijke som geld. Men vernam bij onderzoek dat dit alles gestolen was in de kerk van Omain, Frankrijk. De aangehoudenen weigeren te zeggen wie zij zijn. Het jaarlijksch congres der been houwers zal dit jaar te Brugge gehouden worden. De Brugsche discipels van Jan Breydel leggen er zich op toe, om hunne vrienden van heel het land waardig te ontvangen. Men rekent op de aanwezig heid vtn rond de 5oo personen. Maandag morgend, rond 5 1/2 ure hebben de douaniers op dienst zijnde, op den steenweg van Calmpthout naar Putte, nabij het hoveniershuis van M. Guill. De Laet-Var. den Bogaert, het lijk gevonden van zekeren Ed. Van Beul, werkman, 18 jaren oud, van Calmpthout, liggende naast een gebroken velo en gewond aan hoofd en borst. Men denkt dat hij Zondag avond rond 8 ure per velo zonder licht van Putte komende, daar moet gevallen zijn met het hoofd op den steenweg en op den slag is dood gebleven. Vrouw Blockael houdt geholpen door eenen 55jarigen bediende, eene her berg te Ingooighem. De herbergierster kreeg het gedacht, te willen trouwen met eenen jongeling van Anseghem. Dat maakte den bediende zoo woedend, dat hn eerst een duchligen uitval deed tegen zijne bazin en vervolgens naar zijne ka mer ging. Maar in plaats van naar bed te gaan, kwam hij korts nadien terug met een lang mes, met hetwelk hij de vrouw talrijke steken toebracht. Zij liep huilend de straat op en viel in onmacht. Terwijl de geburen haar bijstonden, hielden an deren den plichtige aan. De herbergier ster heeft zes wonden, waaronder twee in de richting van het hart. Men hoopt haar te redden. Het parket van Tongeren heeft een onderzoek gedaan in de gemeente Boors- heim, naar aanleiding van het volgende feit Een dronken persoon werd achtervolgd door eene bende kinderen, die hem voor den gek hielden. Een der kleinen, een gjarige knaap was zelfs zoo stout, den dronkaard bij de frak te trekken. Dit maakte bem woedend. Hij keerde zich om en gaf den jongen een klap, die hem suizebollend over den grond deed rollen. Eenige oogenblikken nadien was het kind dood. De dorpelingen hebben den dronkaard aangehouden en hem, alvorens hem aan de gendarmen te leveren, duchtig afge ranseld. Men begrijpt de opschudding, door dit schrikkelijk feit in de gemeente veroor zaakt. Zaterdag nacht is er andermaal een stoutmoedige diefstal gepleegd in de Kempen. De dieven hebben nu ge werkt in de Fraikinstraat te Herenthals. Hel is ongelooflijk met welke stoutmoe digheid en behendigheid, die kerels te werk gaan, want 't zijn klaarblijkelijk dezelfde schelmen die de brandkassen stolen te Gheel, Turnhout en Bouwel. In de Fraikinstraat te Herenthals heeft M. Courchie eenen grooten winkel van ellegoedsren. Achter den winkel bevindt zich een bureel, waar de brandkast staat. De schelmen hebben hier eene ruit uit het venster gesneden, hebben het venster geopend en zijn zoo in het bureel geko men. Daar hebben zij eenige kleerstoffen genomen op den vloer uitgespreid, en toen de brandkast daarop gelegd. Zij hebben vervolgens gepoogd haar buiten te dragen. Hierin zijn zij evenwel niet gelukt, want de kas weegt 700 kilos. Zij hebben er voor ruim 6000 fr. in geld uit gestolen. Daarna zijn zij vertrokken. Niemand van de bewoners heeft iets gerucht gehoord. Het is eerst Zondag morgend dat de dief stal ontdekt werd. De policie deed dade lijk een onderzoek. Het parket vanTurnhout,samengesteld uit M.M. Boone, procureur des konings, Vanden Hove, onderzoeksrechter en Hannoset, griffier, is Zondag voormiddag naar Herenlhals vertrokken om ter plaatse een onderzoek in te stellen. De schelmen zouden ook nog gepoogd hebben in te dringen bij M.Andries. Hopen wij dat de daders spoedig ge kend zijn, want die stoutmoedige ban- dieterijen beginnen de Kempische bevol king erg verontrusten. In de gemeente Peer woont de wed. Claes, geboren Kalrien Driesen, die thans 96 jaar telt. Zij slaat denkelijk het record van de groote nakomelingschap. Toen in i883 haar man nog leefde, waren er 55 kinderen en kindskinderen bij de gouden bruiloft. Nu is dit getal aangegroeid tot 147. 'Verscheidene dienstoversten van koolmijnen in den Borinage hebben brie ven ontvangen, meldende dat hunne huizen d»or dynamiet zullen vernield worden. Die brieven zijn onderteekend eene groep anarchisten. Een duivenlief hebber van Seraing, had meêgedaan aan eene prijsvlucht. On gelukkiglijk bleef zijne duif gedurende 20 minuten op het dak zitten. Dit maakte hem zoo woedend dat hij de duif, toen zij in zijn bereik kwam, naar zijne achter plaats bracht en met een klein kapmes de pootjes van het arme dier afkapte. Daar op liet hij het los en de duif vloog weg, naar eene onberekenbare hoogte. Wat er van haar geworden is, weet men niet. Het blad Le Bon Pigeon-Voyageur vraagt vervolging tegen dezen beul. Te Stavelot had een söjarigen jon geling een blauwe scheen geloopen. Hij schreef zijnen tegenslag toe aan de moe der van het meisje. En, toen hij de vrouw verleden vrijdag ontmoette, heeft hij, om zich te wreken, haar met de zeissen, die hij bij zich droeg, een vreeselijken slag toegebracht. Hij hakte het schouderbeen door tot in de borst. De dokters verklaren dat de gekwetste er van sterven zal. Te Halanzy werd een dief vreeselijk voor zijn misdrijf gestraft. Hij was, ter wijl een voerman een glas bier dronk, op diens kar geklommen om te stelen. Maar het paard schrikte, ging op den loop en rolde met k-rr en dief en al in eene diepe gracht, waar de dief met gekloven sche del, dood werd terug gevonden. Een passagier van de Belgische postboot Princesse Clémentine stapte, bij de nachtelijke aankomst te Dover, aan wal en wilde in een hotel zijnen intrek nemen. Overal wees men hem af, omdat hij zonder reisgoed was en zijn logist niet vooraf wilde betalen. Daar hij dit einde lijk moè werd, schoot hij zich door den kop. Men vond in zijn bezit noch geld, noch papieren; alleen een pak kardoezen. De voedering van zijnen hoed draagt het adres van eenen Brusselschen hoeden maker. Dieven hebben in de kerk van Fran- corchamps het tabernakel opengebroken en er een kelk, eene ciborie en andere voorwerpen uit gestolen. Ter plaats Les Balances, op het grondgebied Salzines (Namen) is de werk- manstrein die Namen ten 7 ure 7 verliet, in botsing gekomen met den trein, die rond dat uur uit Saint-Gerar.l moest aan komen. De twee treinen reden met aanzienlijke snelheid en daardoor was de schok buiten gewoon hevig. Ook werden beide loco motieven geheel of gedeeltelijk verbrij zeld. Een stoker en een machinist zijn doo- delijk gekwetst. Er zijn nog een groot dozijn andere gekwetsten, onder welke de eetw. h. pastoor van Malonne. Het parket van Namen doet een onder zoek. Het schijnt dat het ongeluk te wijten is aan den trein, die van Saint-Gerard kwam daar deze niet, volgens het voorschrift, aan de kromming gewacht heeft. De meeste gekwetsten zijn, nadat een eerste verband was gelegd, naar huis te ruggekeerd. Een drama. In de Van Raven- steynstraat, te 's Gravenhage, woont de familie van den werkman P. Zaalberg, 68 jaar oud, zijne óojarige vrouw en hun 2ojarigen zoon. Toen laatstgenoemden Zondag avond thuis kwam vond hij zijne bejaarde ouders nog vreedzaam in de huiskamer bezig met kaartspelen, en den volgenden morgen, omstreeks 6 ure, toen hij zich naar zijn werk wilde begeven, blikte hij in diezelfde huiskamer op een tooneel, zoo afgrijselijk als zich maar denken laat. Op het b: d in de alkoof lag het door bloed bijna onherkenbare lijk zijner moeder, wier hoofd zoo goed als van den romp was gesneden, en voor het bed in de woonkamer lag zijn vader eveneens met een levensgevaarlijke wonde aan den hals, te wentelen in groote plassen bloed. De oude man had zijne vrouw den hals afgesneden en zich daarna zelf van het leven willen berooven. De onstelde jongen riep aanstonds de hulp in van de» benedenbewoner, een policieagent, die seffens den hoofdinspec teur van policie met het voorgevallene in kennis stelde. De inspecteur bevond zich in een oogwenk op de plaats der mis daad. De moordenaar, hoewel zelf meer dood dan levend legde tegenover dezen policieoverste «ene volledige bekentenis af. Omtrent de vermoedelijke oorzaak wor den allerhande verhalen gedaan, 't Schijnt dat er tusschen de echtelieden vooral in den laatsten tijd nogal eens kibbelpar- tijtjes voorkwamen naar aanleiding van het huwelijk van eene dochter. Echter bleef het bij kibbelen, slechts zelden kwam het tot hevige ruzie. Naar men zegt lag de schuld aan den man. De misdaad schijnt ongeveer ten 4 ure in den nacht gepleegd te zijn, althans rond dat tijdstip heeft de benedenbuur vrouw de vermoorde vrouw hooren gil len. De bewoonster van het benedenhuis, denkende dat hare buurvrouw onwel was, is toen zelfs nog opgestaan, en beeft aan het bovenhuis aangebeld. De deur werd echter niet geopend, en niets meer hoorende heeft deze vrouw zich daarop wedtr ter ruste begeven. De zoon die op de zolderverdieping sliep, heeft niets gehoord. Toen hij 's morgends om 6 ure de woonkamer zijner ouders wilde binnentreden, vond hij wel vreemd dat de deur aan de bin nenzijde was afgesloten. Nadat hij met een anderen sleutel de deur had geopend, bespeurde hij eerst de verschrikkelijke gebeurtenis. In de kamer heeft men een briefje ge vonden, waarop de man eenige aandui dingen had geschreven, waar men het geld kon vinden enz. Daar dit briefje met bloed bevlekt was ligt het vermoeden voor de hand, dat de moordenaar het slechts na de voltrekking zijner misdaad heeft geschreven. Naar het gasthuis gebracht is de moordtnaar in den loop van den voor middag overleden. Belgische smokkelaars. Eene Belgische boot, die niet ver van Duin kerke op smokkelarij uit was, nam de vlucht toen zij de Flandre - zag aan komen, de douanesloep van Duinkerke. De a Flandre achtervolgde de boot maar kon ze niet inhalen wegens tegen- j wind. Toen zor.d hij vier douaniers met eene roeiboot, die ze inhaalde op de grens der territoriale wateren. Eenige meters verder zou de sloep in volle zee zijn geweest en kon de douane niets meer tegen haar. De Belgische I patroon, zekere Swartewaeyer, greep een ijzeren staaf en dreigde den eersten den besten douanier die aan boord zou ko men, het hoofd in te slaan. De douanier Ramondt haalde zijn revolver te voor schijn en dreigde den smokkelaar omver te schieten, waarop deze zijn wapen liet 1 vallen. Toen gingen de ambtenaars aan boord en namende bemanning gevangen. De Belgische patroon werd aan boord van de Flandre gebrachtdie naar Duinkerke terugkeerde, alsook de sloep onder het bevel van Ramondt. De Belgische sloep, thuis hoorende te De Panne en dragende N. 48, had 33 pakken van 60 kil. tabak van Moravië aan boord, ter waarde van 24,750 fr. Om de centen. Bebel procedeert op het oogenblik met de andere erfgena men van den vroegeren Beierschen luite nant. Hermann Kollmann over de 400,000 mark, die deze hem vermaakt heeft. De familie houdt staande dat Kollmann niet meer wel bij het hoofd was, toen hij hei testament ten gunste van Bebel liet op- stellen. De uitspraak is binnen acht da- gén te verwachten. SOCIÉTÉ ANONYME DES USINES A L O S T L'assemblèe générale ordinaire aura lieu le 10 Avril igo5 A 14 heures, au siège social, rue de Bruxelles, 34, A Alost, ORDRF DU JOUR i* Approbation du bilan de l'exercice 1 1904. 20 Nomination statutaire. Huisknecht vraagt plaats voor tafel of koetsier. Adres L. Vossel, Dorp. Moorsel. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 3o en 3i Maart, alsook voor 1 April igo5. TARBOT de kil. fr. 2,5o, 3oo TARBOTTIM8 0,60, 1,00, 2,5o Steur a,oo HEILBOT fr. x,5o Zalm de kilo, fr- 3>5° 4'°° +>5o Hollandschen Kabeljauw, fr. 0,80 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 Pladijs 't stuk fr. o,3o, 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 fr. opleg Rougets fr. 2.00 tot 2,5o Buitengewone Hollandsche Schel- visch fr. 1,00, 1,75, 2,00 en 3,00 Makreelen 'tstuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00, 7,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. o,5o Hollandsch Haring 0,10 I vaatje It^sto Haring; 2,5o Melkers Haring 0,20 Tongen, groote, midden en klein soort. OPENBARE VERKOOPING van SOOO Larixen TE MOORSEL, Statie, op Maandag 3 April igo5, om 2 ure namiddag, onder het bestuur van den Secretaris REYNTENS, en door be voegd ambt. STAD AELST. Oprichting van eene Schietbaan. Het College van Burgemeester en Schepenen der StadAelst zal op Maandag 17 April igo5, om 11 uren voormiddag, ten Stadhuize ter gewone Zittingzaal, in het openbaar overgaan tot de opening der

De Denderbode | 1905 | | pagina 2