A P P AR EIL S TWEE PAARDEN, G O E D °E REN HOFSTEDE Hypotheeklijke Schuldvordering perceelen ZAAILAND L A IT D HTJIZEN Goede ZAAILANDEN BOUWGRONDEN LANDBOUWALEM WOONHUIS behuisde HOFSTEDE HOPSTAKEN Openbare Verkooping. Openbare verkooping. Openbare Verkooping. aanbiedingen voor de aanbesteding van het leveren en plaatsen van de verdere banoodigheden tot de oprichting van eene Schietbaan, zooals Overdek, Kogelscher- men, Schijfdragers, enz. De begrootingsstaat der uit te voeren werken bedraagt 13.498.SO FK4NUEN. De Aanbesteding zal geschieden naar- volgens de voorschriften van het lasten- cohier en de aanduidirgen van de plans en bestek berustende op het Gemeente- secretariaat alwaar men alle werkdagen van 9 uren 's morgends tot 's middags er van kennis kan nemen. Niemand is tot de aanbesteding toege laten tenzij na storting van een pandgeld ter waarde van 700 franken. De aanbiedingen, op zegel geschreven, zullen onder aan de Post aanbevolen om slag gestuurd worden aan M. den Burge meester der Stad. Zij moeten ten minste drie volle dagen vóór den dag der aanbe steding in de Post besteld wezen. Zij zullen toeg'zonden worden onder dub belen omslag de uitwendige zal behalve het adres van den heer Burgemeester het opschrift dragen Aanbieding voor de onderneming van Openbare Werken, de binnenste a Aanbieding voor de oprich ting der Schietbaan. De aanbieiingschriften moeten de namen, voornamen, hoedanigheden en woonplaats van den aanbieder vermelden en door hem geteekend zijn zij moeten bepalen dat de aanbieder zich verbindt op zijne roerende en onroerende goede ren, de werken volgens de lastencohieren te voltrekken, en de som zijner aanbieding in volle letters opgeven. De aannemer zal bij zijn biedings schrift moeten voegen eene op zegel ge schreven verklaring nopens het minimum van dagloon aan de werklieden te betalen. Voor het opstellen zijner verklaring nopens het minimum van dagloon en zijne aanbieding, moet de aannemer zich bedienen van de formulen die ter zijner beschikking worden gesteld. De werken zullen aangevangen worden onmiddelijk na de ontvangst van de be- teekening van de goedkeuring der aan bieding. Aelst, den 20 Maart igo5. De Burgemeester en Schepenen, M.-L. Ghxeraerdts. De Secretaris, Oscar Reyntens. VENTE PUBLIQUE CI-APRÈS. Deux Appareils forte aspiration pour en- lever lus serines dn maïs. Trois Elévateurs avec conrroies godets. Une Vis d'Archimède. Une Transmission, arbre, paliers. poulies etmachon. Conduits en bois pour la marchandise. Deux Vis d'Aichimède, mesurant chacune onze metres de longueur, une Caisse en töle d'acier galvanisée, coussinets, intérieur et ex térieur. Une Vis d'Arcbimède de neuf mètres de longueur, et aux mênies conditions. Transmission compléte, engrenage et pou lies de commande. Onze doubles Trémies avec couvercle on têle d'acier galvanisée. Un Elevateur. Une Vis d'Arohimède. Une Trèmie. Deux Poulies. A la requête de la Société en nom collectif CALLEBAUT, Frères, ce autorisée par ju- gement rendu par le Tribunal de Commerce a'Alost, en date du 18 Février 1904, l'Huis- Bier MAHIEU, de résidence a Alost, procè- dera le Lundi 3 Avuil 1905, 4 heures de re- levée en l'Usine de M.M. Callkbaut, Frères, 7, rue Iwein, Alost, la vente aux encbères publiques des dits appareils. Les appareils seront vendus séparémeut mais avec faculté d'accnmulatiou, tels qu'ils se trouvent actuellement placés en l'Usine de la dite Société en nom collectif Callkbaüt, Frères, sans aucune garantie. Les frais do vente et de démontage des appa reils sont a la charge exclusive des acheteurs. Les dits appareils sont visibles les 30 et 31 Mars et lr Avril de 10 h du matin midi en l'Usiue susdite, Rue Iwein, N° 7. La vente se fait au comptant avec 10 pour frais. Bij sterfgeval. V K K I T I E van Drij Melkkoeien, Vaars, Rund, 4 Varkens, Kiekens, groot en klein LandbouwalemBeeten, Loof en Mest le Aalst, Sint «lob. De Notaris DE GHEEST, te Aalst en de Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zullen op Woensdag 5 April igo5, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten sterfhuize van den heer Leonard Van Mol-Buekbns, te Aalst, Sint Job, in het openbaar verkoopen a. Al het groot en klein Landbouw alem ten voormelde sterfh ize te bevin den en bestaande voornamelijk in wagen gezegd vierduimer, 2 hakkarren, aalkarre met 2 beirstukken, karreladders, kruiwa gens, snijpaard, wanmolen, varkensrenne, eggen, rolblokken, ploegen, bascule, paarden harnassuren, enz. B. Twee paarden, 3 melkkoeien, vaars, rund, 4 varkens en 22 kiekens. c. Gedorschen haver, hooi, strooi, bee ten, loof, mest en brandhout. N. B. De Beesten zullen verkocht worden ten 1 ure namiddag. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Armbestuur van Moorsel. OPENBARE VERPACHTING gelegen te MoorselAelst-Mijlbeek, Sinte- Calharina-Lombeek, Meire, Wïeze en Meldert en van het Jachtreoht op zelfde goederen, door het ambt van den Notaris EEMAN te Erpe, ten verzoeke van gemeld Armbestuur op Maandag 1 Mei igo5, om 9 uren 's morgens, ter herberg Drn Bik- korf bij de Kinderen De Backer, te Moorsel Dorp. liet ongeld zal door de pachters op den den oogenblik van verpachting in handen des Ontvangers van het Armbestuur moeten be taald worden. Alle pachters zullen moeten goede borg stellen. Degenen welke voor verschenen termijnen nog zullen te betalen hebben, zullen als pachter of borg geweigerd I M. Cannaert, ten auide den Arme van Zonnegem, ten weate den Arme van Burst en ten noorde M. Dooreman. Derde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Zonnegem, op den Thont, ge kadastreerd wijkA, nummer 55c, groot aldaar 2a aren, 70 centiaren, palende ten ooste M. Laurent De Clercq, ten zuide de Kinderen Haelterman, ten westejufvr. Weduwe Petrus De Bruyn en ten noorde de Kinderen De Clercq. De twee laatste perceelen Land en Meersch zijn gebruikt zonder termijn door de Kinderen Pieter De Clercq, te Zonnegem. ENKELE ZITDAG Zaterdag 22 April igo5, om 2 uren namiddag te Aalst, in het Vredegerecht. N. B. De kosten der veiling zijn bepaald op 12 op de koopprijzen en aankleven. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en van een goed PERCEEL LAND TE ERONDEGEM. De Notaris EEMAN, te Erpe, aal met ge win van palmslag en gelagen, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een behuisde Hofstede met verdere aanhoorigheden en grond, gestaan en gelegen te Erondegem, op het Kauterken, be kend bij kadaster wyk B, nummer 172b en 172a, met eene grootte van 4 aren, 80 centia ren, palende noord-oost aan Augustien De Vlieger, zuid-west aan den weg, aan Placide Van den Eeckhout en noord-west aan Renolt Lemeire. Bewoond door M. Jan Sonck. Tweede koop. Een perceel Land. gele gen te Erondegem, op den Molenkater, be kend ten kadaster wijk B, nummer 362a, groot 6 aren 15 centiaren, palende ten ooste met het baantje de kinderen Van den Eeck- hant en Jan De Craecker, ten zuide Burge meester Van den Eeckhout en Joannes Ma- reels, ten weste den Arme van Ottergem en teu noorde den bof van het Postoreolhuis. Gebruikt zonder termijn door voornoemden Jan Sonck. ZITDAGEN Instel Dijnsdng 21 Maart ,Qn. Verblijf Dijnsdag 4 April telkens om 3 nreu van den avond, ter herberg gehouden door de Kinderen Dr Winter, te Ottergem, nabij het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene l)e Notaris EEMAN, to Erpe, zal met tus schenkomst van zijnen ambtgenoot MUr VAN DE MERGEL, te Sint Blasius-Bouckel, na mens wien het behoort, in hot openbaar ver koopen Ekniqk koop. Eene Pandschn'.d van 1100 franks bij tweede rang bypotheeklijk ingeschreven op een huis en tnin te Aalst-Mijlbeek aan den Ouden Dandermondscheu Steenweg, eischbaar voor 1 Mei 1913, intrest gevende aan 4 frank ten honderd 's jaars, vervallende jaarlijks den 1 Mei. E enige Zitdag Zaterdag 1 April 1905, om 3 uren van den avond, te Aalst, Molen dries, Nr 21, ter herberg van Jnfvronw Vbr- LAKRT, (oud huis FoNCÉS.) "óFen bare'TèTkooping™" van 2 goede le Hofstade. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, mot gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Hofstade, op het Weiveld bekend bij ka daster wjjk A, nummer 1068a, groot aldaar 20 aren 60 centiaren, palende ten ooste de Rijbaan, ten zuide Petrus Schampheleer, ten weate Bernard Buys en ten noorde Jan De Craecker. Gebruikt zonder termijn door M. Camilla Van Caeckenbergh 011 Emile De Vuyst, te j Tweede koop.Een perceel Land, gele gen te Hofstade, op den Molenkauter, bekend b\j kadaster wijk C, nummer 434, groot al daar 9 aren 70 centiaren, palende ten ooste de kinderen Anselmus Van Hauwermeiren, ten zuide de Rybaan, ten weste Gustnaf Dael- man en noord de Beek. Boomprijs 25 fr. Gebrnikt zonder termijn door M. Augnstien D'hnese, te Hofstade. ZITDAGEN Instel Donderdag 30 Maart inAS Verblyf Donderdag 13 April 1J0°' telkens om 3 nren van den avond, ter herberg Sint Rochus, bij Jufvrouw Weduwe Fr. Van Cakckbnbrrgh, te Hofstade, Dorp. """openbare verkooping van twee perceelen en een perceel MEERSCH te Vleckem en Zonnegem De Notaris EEMAN te Erpe zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land ge legen te Vleckem-Almey, aan de Vage, genaamd de Keijen, groot i3 aren, g5 centiaren, eenige sectie, helft ten weste van nummer 2+5a van het kadaster, palende oost de Erven van Calharina De Smet, zuid de Erven Van den Steen, west M. Benoit Eeckhout en noord de Baan Gebruikt zonder termijn door M. Isidore Schollaert, te Zonnegem. Tweede koop Eene partij Land ge legen le Zonnegem, op den Thont, ge naamd den Bijgang, bekend bij kadaster wijk A. nummer 21B en 22A, groot aldaar a5 aren, 60 centiaren, palende ten ooste OPENBARE VERKOOPING van schoone Meerschen, Bouwgronden Land, XE HOFSTADE. De Notarissen LIMPENS en DE PAUW, beide te Aalst, znllen namens wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Eertse koop. Een Bchoon, nieuw Heerenhnis met Hof, gansch omringd met mnren, gestaan en gele gen te Hofstade, Dorp. gekadastreerd sectie B. nummers 333 en 333o groot 25 aren 90 centiaren, palende noord, oost en zuid M. Callebaut west den Steenweg van Aalst naar Dendermonde. Verhuurd zonder termijn, aan M. de Cocqnéan, mits 700 fr. 's jaars. Tweede koop.— Een Ilnis en Erve, gostaan en gelegen te Hofstade, Dorp, gekadastreerd sectie A, nummers 1123 en 1124, groot 4 aren 10 centiaren, palende oost den Dendermond- scben Steenweg, znid M. Jan-Baptist Jouret, west de weduwe en kiuderen Victor Kuys en noord M. Pieter Van Keer. In gebruik zonder termijn, bij M. Joannes Molin, mits fr. 1,50 per week. Derde koop. Eene herberg, genaamd Het Rood Hnis, met Grond, gestaan en gelegen te Hofstade, aan den Trvgel van den Dender, gekadastreerd sectie B, nummers 507k en 507d, met eene grootte van 53 aren 10 centiaren, groot volgenB meting 52 aren 62 centiaren, palende oost den Tragel, zuid M. Emile Van den Bossche, west M. Fran- jois I'annekoek en het Bareel van Weldadig heid van Hofstade en noord M. Emile Van den Bossche. Verdeeld in twee deelen. 1* deel De herberg Het Rood Hnis, met 12 aren 27 centiaren Grond. 2* deelDe restant van den Grond, nog groot 40 aren 35 centiaren. In gebruik zonder termijn, bij M Edonard Deligue. mits 220 fr. 's jaars. Vierde koop Een perceel Bouwgrond, gelegen te Hofstade, Dorp, gekadastreerd sectie B, nummers 328c en 333d. groot 80 eren 15 centiaren, palende oost en zuid MM. Callebaut, west den Dendermondscben Steen weg en noord M. Stanislas Pcssemiers. Verdeeld in 7 deelen, volgens plan van den heer Emile Wagon, te Wieze, op de plakbrie ven aaDgednid. Gebruikt door de verkoo- pers en M. Theodoor Keymolen Vijfde koop. Een perceel Meersch. ge legen te Hofstade, Nedermansveld, gekada streerd sectie B, nummers 330 en 331 groot 48 aren 10 centiaren, palende oost M. Louis Callebaut-Verstraeten, zuid M. Pieter Clinc- kaert, west MM. Callebaut en noord MM. Auguste Pensaert en Honoré De Roover. Gebruikt door de verkoopers. Boomprijs fr. 180. Zesde koop. EeD perceel Meerschgele gen te Hofstado, Voorste Baardobrug, geka dastreerd sectie B, nummer 303, groot 24 aren 80 centiaren, palende oost den Tragel, zuid de erven Mattbys, west M. Louis Calle baut en noord Jufvrouwen Possemiers. Gebruikt door de verkoopers. Boomprijs fr. 100. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen te Hofstade, Koningshof, gekadastreerd sectie B, nummer 94, groot 27 aren 10 cen tiaren, palende oost MM. Bernard Buys en Pieter-Jan Veldeman, zuid Jufvr. weduwe Frans Van Ilanwermeiren, west den Steen weg van Aalst naar Dendermonde en noord de Kerkfabriek van Hofstade. Verhuurd zonder termijn, aan Domien De Croosk, mits 70 fr. 's jaars. Achtste oop Eeu perceel Land, gele gen te Hofstade, Hoogeboscb. gekadastreerd sectie B, rummer 17d, groot 30 aren 80 cen tiaren, palende noord-oost de gemeente Gijse- gem, zuid-oost M. Pieter Van Hauwermeiren, zuid-west M. Jan-Baptists Van Hauwermei ren eu noord-west do baan. Verhuurd zon der termijn, aan Jufvr. weduwe Van Snoy, aan 55 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 11 Verblijf Dynsdag 25 APnl iyuö Telkens om 2 nren namiddag, ter herberg «De Vikr Windkn, gehouden door den beer Ladtute, Keizerlijke Plaats, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van en Boaachen TE LEDE EN WANZELE, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met tusschenkomst van zynen ambtgenoot de Notaris SEGERS te Wetteren, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen GEMEENTE LEDE. Ekr8te koop Een perceel zaailand gelegen wyk Overimpe, gekadastreerd sectie D nr 1213bis aldaar groot 16 aren 60 centiaren, palende ton ooBte M. Van Isegflem advokaat te Oostende, ten znide den heer Karei.Lode- wijk De Brncker, ten weste het gescheed met de gemeente Impe, en ten noorde de heeren Van Paemel, Brondeel en andere. Boomprijs fr. 25,00. Twkedk koop Een perceel Bosch, gelegen wijk de Rocca, bekend bij kadaster sectie C n. 857, groot 12 aren 40 centiar. palende ten ooste de erven Danneboom, ten zuide de hee ren De Prez en zusters en M. Janssens-I)e i Schrvver, ten weste de heeren Pieter Cobbnut i en 1' raDS De Smet en ten noorde het Bureel van weldadigheid van Aalst. Dbrde koop Een perceel bosoh gelegen op het St-Joris-Rot, bekend by kadaster sectie B n. 343, groot 6 aren 40 cent. palende ten oos te den heer Karei Van Cauter, ten zuide de heeren De Prez en znsters, ten weste de erven Danneboom, en ten noorde M. Albert de Lichtervelde te Teraatb. GEMEENTE WANZELE. Virkdk koop Een perceel land gelegen aan de Billegem8traat, bekend bij kadaster eenige sectie d. ti, aldaar groot 17 aren 90 cent. pa lende ten ooste de straat, ten zuide Jufvr. Jnst. Siugelyn, ten weste de gemeente Chers- camp en ten noorde den beer Leander Go- vaert. Boomprijs fr. 50. Vijfde koop Een perceel land gelegen aan de Billegerastraat, bekend bij kadaster eenige sectie n. 15 aldaar groot 14 aren, palende ten ooste M. Jules Eduard Lammens en M"* Lienaert, ten znide jufvr. Jnstine Singelyn, ten weste de straat en ten noorde den heer Leander Go-vaert. Zbsde kn laatste koop Een perceel land gelegen aan de Biltegerastraat bekend by ka daster eenige sectie 11. 74 aldaar groot 25 aren 90 cent. palende ten ooste de straat, ten znide het Bureel van Weldadigheid te Wanzele, de Kerkfabriek van zelfde gemeente en andere, ten weste den lieer Panlns Vereecken, en ten noorde de kinderen van den heer Victor De Smet. Derde en laatste zitdag Zaterdag 6 April igo5, telkens om 3 nren namiddag ter herberg ge naamd De halve maan n gehouden door den heer Saey te Lede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegene Ie AalaI 8chaarbcke. Koolstraat en Ledebaan. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegtm, zal namens wien hel behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop Een perceel bouwgrond gelegen Aalst-Schaarbcke aan de Koolstraat, bekend bij kadaster sectie C deel van nr 1078a groot volgens meting 4 aren 13 centiaren, palende ten ooste M. Philemon DeStrooper, ten zuide M. A. De Mees te r.ten weste koop 2 en ten noorde de Koolstraat. Tweede koop Een perceel bouwgrond gelegen vens voorgaande bekend bij kadaster sectie C deel van nr 1078a groot volgens meting 4 aren 21 centiaren, palende ten ooste voorgaande koop, ten zuide M. A. De Meester, ten weste koop 3 en ten noorde de Koolstraat. Derde koop Een perceel bouwgrond gelegen wens voorgaande bekend bij kadaster sectie C deel van nr 1078a, groot volgeDs meting 4 aren 37 aren, palende ien ooste koop 2, ten zuide M. A. De Meester, ten weste koop 4 en ten noorde de Koolstraat. Vierde koop Een perceel bouwgrond gelegen :vens voorgaande bekend bij kadaster sectie C deel van nr 1078a groot volgens meling 4 aren 69 aren, palende ten ooste koop 3, ten zuide M\ A De Meester, ten weste M. Louis Callebaut en de kinderen van M. Jan-B" De Vos en ten noorde de Koolstraat. In gebruik bij M. Philemon De Strooper. Vijfde koop Een perceel bouwgrond gelegen te Aalst-Schaarbeke aan de Ledebaan. bekend bij ka daster sectie C deel van nr go3a groot volgens me ting 4 aren 65 centiaren, palende ten ooste M«« Moens, ten zuide koop 6, ten weste de Ledebaan 1 ten noorde Mm* W* Frans Coppens. Zesde en laatste koop Een perceel bouwgrond gelegen nevens voorgaande, bekend bij kadaster :tie C deel van nr go3a groot volgens meting 4 :n 65 centiaren, palende ten ooste Mmo Moens, 1 zuide M. Fr. Standaert, ten weste de Ledebaan ten noorde koop 5. In gebruik bij M. August Baeyens. DERDE ZITDAG: Zaterdag 8 April igo5, om 3 uren namiddag ter herberg ganaamd a In de klok gehouden door M. Modeste De ICerpel- Van Mol te Aalst, Nieuwstraatpoort. Voor nadere inlichtingen en nazicht van het plan vervoege men zich ten kantore van bovengenoem- den Notaris Schelihout, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen zijn aan ge matigden intrest mits goed bezet. J JAARLUKSCHE VENDITIE van 2 volle Zoggen, 2 Kunders, 2 Ossen, Hooi, Strooi, Mest, Belteraven, ge zaagd Berdenz. TE VLIERZELE, Strijmeersch. Dg Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 24 April 1905, (2d* l'aasch- dag), om 1 uur stipt nanoen, te Vlierzele, wyk Strijmeersch, in het openbaar verkoo pen Namens de heeren Franciscus Van de Keere, Pieter Van de Keere, Vital Focquet, Pieter Focquet, Franciscua Coppens, de W* Libbrecht, Jan De Wint, W' Janssens, Pieter De Mnl, Franciscus Floot, David De Swaef, Joseph Van de Meorsscbe, August De Mul, Kinderen Focquet, W' Mertens, Gustuaf Col- paert, Casemir De Swaef, Marinus Focquet, allen te Vlierzele, en andere. 2 volle Zoggen, 2 schoone Unnders, 2 jonge Ossen, Landbouwalem, verscheidene koopen Betteraven, Aardappelen, eene groote hoe veelheid Hooi, Strooi, Mest, gezaagd Berd, 1500 kilogr. gedorschen Rogge en Tarwe, 1000 Princesstakeu, Pannelatten, Erwtrys en meer andere voorwerpen, te veel om te mel den. De verkooping zal aanvang nemen, om 1 uur stipt nanoen, aan de herberg van den heer Petrus Van de Keere. Verders geschiedt de verkooping op gewone voorwaarden de koopen onder de 5 frank, moeten comptant betaald worden en voor de overige tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een schoon to Anl»I, 8t-JanntraaI. De Notsris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar varkoopan EENIGE KOOP. Een schoon woonhui» gestaan en gelegen te Aalst in de St-Jansstraat, bekend bij kadaster sectie B nummer 42663 groot 0,5a cent. palende langsvoren de straat, langs achter en van de eene zijde aaa d'heer GustaafSingelyn en kinderen en van de an dere zijde aan d'heer Gustaai Eylenbosch-De Sehry- ver. Bewoond door den heer Vinck. ZITDAGEN Instel Zaterdag 18 Maart Verblijt Zaterdag 1 April 9° Telkena om 4 uren namiddag ter herberg In den matroos gehouden door der heer Valery De Vylder te Aalst Hopmarkt OPENBARE VERKOOPING van eene schoone sn welgelegen te Erembodegem, Brusselschen steenweg De Notaris SCHELFHOUT, te Ooordegem, zal nemens wien het behoort, open baarlijk verkoopen Ekmgk koop. Eene schoone en welgelegene behuisde Hof stede, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen Steenweg, bekend by kadaster sectie A, nummers 500b, 502b, 503, 504, 505 en 506a, te samen met eene grootte volgens meting van 95 aren 70 oentiaren, pa lende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Aalst, ten zuide de heeren August De Winter, Felix Verdoodt en Jufvrouw weduwe Pieter De Gheyndt-I)e Meyer, ten weate den Steenweg van Gent naar Brussel au ten noor de de heeren Bernard De Wit, Temmerman Domien, Leon en Albert Janssens. Verleysen Victor en Frans De Schryver. In gebruik door verscheidenen. Voorschreven eigendom is verdeeld in zes deelen zooals het op de plakbrieven slaande grondplan afgeschetst is. EENIGE ZITDAG Maandag 10 April igo5, om 3 uren van den namiddag, ter herberg ge naamd Au Faubourg d'Alost, gehouden door den heer Camille Redant, te Aalst Myl- beke, Brusselschen Steenweg. Studio van den Notario BRECKPOT, te Aalst. VENDITIE VAN 5ooo larix en sparren dienstig vaar Bouwmaterialen, te Aalst, Vaartkaai, op Woxnsdag 5 April 1905, om 1 uur namiddag. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijne ambtgenoten de notarissen Delbfortrie, te Brussel en Putzeys, te Vorst, openbaarlijk verkoo pen ie 27 aren 75 centiaren land, te Aalst- Mijlbeke, op het wijngaardveld. Gebruikt door weduwe Meert. 2* 3i aren 5g centiaren land en tuin, te Aalst-Mijlbeke, aan den Ouden Dender- mondschen steenweg. Gebruikt door Xa- veer Bruylandt. Verdeeld in 9 deelen bouwgrond. 3e 3 hofsteden, bouwgronden en tuin te Aalst-Mijlbeke, aan de Breedestraat en Ouden Dendermondscben steenweg, groot 2 hektaren 40 nren 40 centiaren. Gebiuikt door verscheidene. Verdeeld in 63 deelen. 4e En 4 hektaren 16 aren 29 ctntiarer Meersch te Mespelaere genaamd de hoe ken. Gebruikt door Petrus Van Hoeve. Verdeeld in 7 deelen. Instel Dijnsdag 28 Maart Verblijf Dijnsdag 10 April x®° Telkens om 1 uur namiddag ter Estami- net DeVlasmarkt bij den heer Joseph Van der Vorst, zaadhandelaar, oua huis Torfs te Aalst aan St-Martcnskerk. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Een Huis te Aalst, Molendriesch, bewoond door Prosper Blanckaert, aan 22 fr. per maand. 20 Een Huis, te Aalst, Moutstraat. Be woond door Frans Vinck, aan 2,60 fr. per week. 3° 69 aren Meersch, te Aalst-Mijlbeke, in de Bergemeerschen. Verdeeld in 1 deelen. Gebruikt door Joseph De Smet, aan fr. 80 's jaars. 40 Eenen blok Land en Meersch, te Aalst Mijlbeke, op het Spjtsveld en Zand beek, groot 6 hectaren, 20 aren 5o cent. Verdeeld in 19 deelen. Gebruikt d*or de weduwe Rogiers, Joseph De Smedt en anderen aan fr. 622,5o 's jaars. 5° 66 aren 26 cent. Land, te Lede, op den Royen, gebruikt door Joseph De Corte, aan fr. 100 's jaars. 6' 1 hectaar, 43 aren 29 cent. Land, te Nieuwerkerken, op den Herdinck, aan de Kwalestraat, verdeeld in 4 deelen, ge bruikt door de weduwe Braem, fr. 3oo 's jaars. 7° En 57 aren 4 cent. Land, te Erem bodegem, op den Hestenburgt, aan de Ninofsche Kassei. Verdeeld in 2 deelen. Gebruikt door Felix Lievens, aan fr. 108,66 's jaars. ZITDAGEN Instel Donderdag 6 r Verblijf Donderdag ao Aprl' '9°5 Telkens om 1 uur namiddag, ter esta- minet De Vlasmarkt, bij den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de Sint Martenskerk. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Zeven Woonhuizen, t' eenen blok, te Aalst, aan den Gentschensteenweg en Meirestraat, groot 3 aren 94 centiaren. Verdeeld in 4 loten. Te samen gebracht op fr. 8,240,00 2, En 14 aren 57 centiaren Bouwgrond te Aalst, St-Annewe, nabij den Gent schensteenweg. Verdeeld in 17 loten' Te samen gebracht op fr. 2,840,00 Derde en laatste zitdag Donderdag 30 Maart 1905, om 3 uren namiddag, ter estaminet a Den Tram bij den heer Gustaaf Claus, te Aalst, Gentschen Steenweg,

De Denderbode | 1905 | | pagina 3