Zitting van den Gemeenteraad Kerkerlijk nieuws. Rechterlijke kronijk. Allerhande nieuws. La Centrale Beige Hopmarkt. La Centrale Africaine ZEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. BERICHT. ~nBERTCHT.""~°~ GROEiVSËLMARRT welgelegene Hofstede beloften en bedreigingen van wege de Russische dwingelanden, geven zij aan de gansche wereld een wonderbaar voor beeld van standvastigheid in hun geloof en van innige verkleedheid aan de Gnods- dienst hunner vaderen. Te Czenstochowa wordt een mirakuleus beeld van O. L. Vrouw vereerd. Alle Polakken, wonende in eenen omtrek van twaalf tot vijftien uren, doen jaarlijks eene bedevaart naar die vermaarde plaats en den ganschen zomer door, ziet men daar een leven en beweging welke gansch bui tengewoon is in die arme, verlatene streken. Het is om die bedevaarten nog meer luister bij te zetten dat de eerweerde abt, bewaarder van het Heiligdom, een klok kenspel heeft doen vervaardigen. op Zaterdag 8 April igo5. De zitting wordt geopend ten 5 uren. De heer Secretaris geeft lezing van het verslag der vorige zitting. Aanwezig M.M. Gheeraerdts, Bur gemeester, de Bethune, Meert, De Hert, Schepenen, De Coninck, Bauwens, De Clippele, De Wolf, Eeman, Claus, Geeroms, De Somer, Vernaeve, Borre- man, Moyersoen, De Bisschop, rechter zijde. MM. Leveau, De Blieck, Boterberg, Verbestel, De Wael, Van der Schueren, linkerzijde. Afwezig M. De Gheest. 1. Gemeenterekenschap. Driemaan- deijksch nazicht der gemeentekas. Over dracht van credieten ter regeling uitgaven in 1904. 2. Gemeentebelastingen. Rollen voor 1905. 3. Gemeentegoederen. Verkoop van bouwgronden aan de Boudewijnkaai. 4. Kaairechten. 5. Openbare Aanbesteding voor de Schietbaan en de Gaanderij in de Aca demie. 6. Kerkfabrieken. Rekeningen 1904. Legaat Van Itterbeek. Rekening van klerk tot meester met de erven Van Severen. Borgtocht der nieuwe aange stelde Schatbewaarders van St. Jozefs- kerk en van de kerk van O. L. V. Bij stand. 7. Burgerwacht. Rekening 1904. Be grooting 1906. Deze punten worden zonder opmer kingen aangenomen. 8. Brandweer. Rekening 1904. Be grooting 1906. M. De Blieck verklaart, in naam der linkerzij, dat zij dit punt niet kunnen goedkeuren om dezelfde reden als ver leden jaar. (Dus voor de botten). Bij stemming wordt dit punt aange nomen met i5 stemmen JA tegen 6 NEEN der liberale controleurs. 9. Regelmatige vervoerdienst in automobiel door de Stad. M. de Burgemeester. Eene vraag is ons toegekomen van wege eene Brus- selsche Maatschappij om een regelmati- gen vervoerdienst in te richten in de Stad. Een automobiel zou alle i5 minuten van aan de statie vertrekken en de Stad bedie nen. De Maatschappij vraagt eene con cessie van ao jaren. M. De Wael. Dat is een gedacht van vooruitgang. Er zijn toch geen trams in Aalst. M.Verbestel. 't Is ook een gedacht om de huurhouders dood te doen. M. Leveau is tegen die exploitatie om de reden aangehaald door M. Ver bestel, namelijk, dat men daardoor schade zou berokkenen aan de huurhouders. M. de Bethune. De huurhouders zouden sedert lang het gedacht moeten hebben gehad aan het Gemeentebestuur de toelating te vragen om met rijtnigen aan de statie te staan dit bestaat reeds lang in steden van denzelfden en min deren rang als de onze. Dat men de toe lating vrage ze zal hun niet geweigerd worden. M. de Burgemeester. 't is een ge dacht van vooruitgang en men zou de vraag in alle geval niet moeten afwijzen. M. Verbestel. De Gemeenteraads leden zullen toch zeker gratis mogen rijden (Gelach). Naar de Sectie verzonden, xo. Jaarlijksche Kermis. Programma M. de Burgemeester geeft lezing der feestlijkbeden welke te gelegenheid van de viering der Kermisfeesten en van de 75® Verjaring der Onafhankelijkheid van Bel gis zullen plaats hebben. M. Van der Schueren. Verleden jaar heb ik gevraagd aan de OuJe-garde ook de toelating te geven om met de Kermis en ook op andere Zondagen, op beurt, concerten te mogen spelen. Daar omtrent hebben wij nog niet de minste meêdeeling ontvangenverleden jaar heb ik daar ook van gesproken, toen hebt gij mij gezegd mijne vraag nu te herhalen. M. de Burgemeester. Alleen het Stadsmuziek neemt aan die feesten deel overigens al de muziekmaatschappijen der Stad worden tot de festivals uitge- noodigd de socialisten hebben reeds aan onzen oproep van verleden jaar beant woord. M. Leveau. Zoolang ik voorzitter ben van Concordia hebben wij nooit de minste uitnoodiging ontvangen van wege het Gemeentebestuur tot het zij welke feesten. M. Eeman. Ik vraag verschooning, M. Leveau, ik maak deel uit van de Feestcommissie en er is u altijd eene uit noodiging gezonden geweest. M. De Blieck. 't Is uit politieken geestwij zullen dit immers nooit ver krijgen. M. De Clippele. Zeker, zoo lang wij meester zijn verkrijgt gij van ons niets de liberalen handelen ook zoo met onze vrienden in andere steden. M. Moyersoen. 't En is hier niet dat gij daarover moet spreken, komt naar de sektie daar zal men u aanhooren, maar M. De Blieck komt er nooit. M. De Blieck. Het gaat in de sektie juist als hier 't recht van den sterksten geldt er alleen alles wordt er ons syté- matiek geweigerd even als hier. M. Moyersoen. M. De Blieck zal moeten bekennen dat hetgene hij daar komt te zeggen onjuist is hij weet heel wel dat wanneer hij naar de sektie kwam men hem op alles antwoordde en in lichtte. M. De Clippele. Wij geven in niets toe. M. Van der Schueren. Laat ons dan het programma stemmen. Het programma der feestelijkheden werd gestemd met i5 stemmen Ja tegen 3 stemmen Neen en 2 Onthoudingen. Aan M. Boterberg kan het niet schillen. M. Van der Schueren vraagt aan den heer Burgemeester de Policie opmerk zaam te maken aangaande menigvuldige diefstallen van zinken afleibuizen welke bijna gedurig gebeuren. M. de Burgemeester antwoordt dat menigvuldige diefstallen van dien aard ontdekt en gestraft zijn geworden. De openbare zitting wordt om 6 uren geheven. verkoopen, daar hij met de likwidatie ge last was. Nu verdenkt de maatschappij hem, de verkooping slechts geveinsd te hebben, in akkoord met zijnen vriend den kooper, daar er niet het minste papier, kwijt schrift of iets dergelijks aanwezig is. De rechtbank van Charleroi heeft die zaak in onderzoek. In geheime zitting is M. Gustaaf De Paepe Bestierder der Stedelijke Mu ziekschool benoemd met 14 stemmen tegen 7 aan den heer Loockx. De liberale controleurs stemden voor M. Loockx. Wij komen hier op terug om aan onze Mede burgers te doen bemerken,welke ellendige liberale comedianten er in onze Stede lijken Raad zetelen. Aalst, 7 April igo5. Beminde Aalstenaars, Ik ben gelukkig U te mogen aankondi gen dat er met den aanstaanden Paasch- tijdeen groote Zending in onze Stad zal plaats hebben. Vermaarde predikanten uit Antwerpen, Brussel en Luik zullen in de drij paro chiekerken het woord Gods komen ver kondigen. De dagen van Zending zijn dagen van genade en zaligheid gedurende dewelke God op een bijzondere wijze tot de her ten spreekt en de schatten zijner bermher- tigheid voor iedereen wijd open stelt. Voor velen onder U zal de Zending van 1905 de laatste zijn van het leven, Maakt er dus goed gebruik van om uwe ziel te zuiveren van de zonden en te ver sterken in de deugd. Komt allen naar de kerk, ja, komt met dezelfde geestdrift die gij hebt getoond in de maand December ter gelegenheid der wonderschoone feesten van d'Onbe- vlekte Ontvangenis. Hoe meer iever gij zult toor.en, hoe overvloediger God zijne hemelsche zege ningen over uwe personen en uwe huis gezinnen zal uitstorten. Indien gij aan mijnen oproep beant woordt hetgeen ik durf verhopen dan zal d'aanstaande Zending een rijke bron wezen van geluk en vrede voor onze dierbare Stad van Aalst. Kanunnik ROELANDTS, Pastoor-Deken. Liberale liefdadigheid. Het gods- huizenbestuur van Diest, dat, dank aan een 5ojarig liberaal stadsbestuur, geheel uit liberalen bestaat, is bezig, zich eene reputatie te maken, gelijk aan degene die het Antwerpsche armenbestuur beroemd maakte tijdens den schoolstrijd. Heele lijsten van feiten worden door de dagbladen opgesomd, van broodroof en andere schoonheden in dien aard. Maar wie de kroon op het werk zette was stellig M. Kennes, de liberale sche pen en voorzitter van gezegd bestuur. Die heer, welke onlangs door de recht bank veroordeeld werd voor beleediging van den burgemeester in de uitoefening van zijn ambt, verscheen nu dezer dagen voor beleediging van eenen arme, omdat hij catholiek was. De laatste was een ziekelijke man, bijr.i blind en vader van vijf kinderen- Hij kwam naar het bureel om zijn gewonen onderstand. Smeerige luierik, werkt I snauwde die lieve voorzitter hem toe. De rechtbank heeft die handelwijze wat kras gevonden en hem tot 10 fr. boet, de kosten en een frank schadevergoeding aan de burgerlijke partij veroordeeld. Een lot van i5o,ooo frank. De kassier van eene spaarmaatschappij Courcelles verkocht, daags voor de trek king een lot Brussel-Zeehaven aan eenen gebuur. En het toeval wilde dat op het lot eenen prijs viel van i5o,ooo De leden van de maatschappij zijn nu woedend, omdat hij dit lot juist op dat oogenblik verkoopen moest. Hij van zijnen kant zegt dat dit het ge- ecbikste oogenblik was om voordeelig TE BEKOMEN ten bureele van De Denderbode, Korte Zoutstraat, 3i, Novene en Gebeden met Litanie van den H. Gerardus Majella aan fr. 0,10, franco fr. o,i5. Vraagt Het Huisgezin geïl lustreerd weekblad, aan onze verkoopers, >rijs o,o5 c. Men schrijft ook in ten Jureele van De Denderbode. Te huis ge bracht 3 franken per jaar. AALST. Heden Woensdag heeft 1. H. Mgr. Stillemans, onze Bisschop, het H. Vormsel toegediend aan de eerste communicanten van zondag 11. De kinde ren der parochiën van St.-Martinus en en O. L. Vrouw Bijstand ontvangen het H. Sacrament in de St.-Martinuskerk en dezen der St-Jozefsparochie in hunne pa rochiale kerk. Het drama te Heerne. (Galmaar de). De aangehoudene vadermoorders zijn opnieuw ondervraagd. Het meisje Louise heeft gevraagd om vrijgesteld te worden, daar zij den i5 thuis moet zijn, zegt zij, omdat er eene koei moet kalven. Eene andere zuster, Justine, is op hare beurt aangehouden Deze had, zooals uit het onderzoek blijkt, over eenigen tijd naar haren broeder Karei eenen brief ge schreven, waarin zij zegde dat zij haren vader ging dooden. De broer antwoordde dat hij zelf zich wel met dit werk zou gelasten, en zij niets moest doen. De inlichtingen, door den onderzoeks rechter bij het regiment ingewonnen, zijn zeer goed. Hij was een goed soldaat, ge lijk hij vroeger een goed werkman die nooit naar de herberg ging.. Een der jongste tweelingkinderen is dezer dagen gestorven. Voor den optocht te Gent van maat schappijen der provincie Oost-Vlaande ren, ter gelegenheid van het vaderlandsch feest, op 18 Juni, zijn reeds 140 muziek maatschappijen ingeschreven. De heeren hoogleeraars Colinet en Carnoy, der fakulteit van wijsbegeerte en letteren, zijn uit Leuven naar Algiers vertrokken, waar zij deel zullen nemen aan de werkzaamheden van 't congres der kenners van Oostersche talen. De eerw. h. kanonik Forget, leeraar in godsgeleerd heid, zal eerlang vertrekken, om hetzelfde congres bij te wonen. Ongeluk. Een schrikkelijk ongeluk is zondag namiddag te Mechelen, om 4 uren, op den Hombeekschen Steenweg, voorgevallen. Een char A banc, toehoo- rende aan M. Sers, huurhouder, kwam naar de stad afgereden, toen aan de her berg La Ville de Mons, een zesjarig kind Mauritz Crab, van achter eene stootkar kwam geloopen en den steenweg wilde overgaan. Het knaapje geraakte onder de paarden zonder dat de voerman het had opgemerkt en het rijtuig reed hem over het lichaam. Men kan oordeelen in wel ken afgrijselijken toestand zijn lijkje werd opgenomen. De wanhoop der moeder was pijnlijk om zien. Moord. Eene gruwelijke moord geheel St. Nicolaas ontroerd. Zij werd gepleegd zonder dat er de minste aanlei ding toe bestond. Karei Spillemans, 26 jaar, tapijtenwever, ten 10 uren zondag avond 't huis komende, werd aangevallen door eenen onbekenden persoon, die hem een mes in' de borst stak. De getroffene zonk stervend neêr, De eerw. heer Vandenpoorten, onderpastoor, die toesnelde om hem het Heilig Oliesel toe te dienen, kwam te laat. Spillemans had reeds den geest gegeven. (Nadere bijzonderheden.) Het slachtoffer Karel-Lodewijk Spille- man, 26jaar oud, wever in de mekaniek- weverij der gezusters Bruwiere, in de Casinostraat, woonde bij zijne ouders op het Hertjen. Het huishouden bestaat uit 3 kinderen. De vermoorde was een braaf oppassend jongeling, de steun der familie. Zondag avond kwam hij om half tien naar huis. Recht over zijne deur stond hij te klappen met twee vrienden, die beiden den naam dragen van Jozef De Meester. Nabij de woning van het slachtoffer eene landdreef daaruit kwam een kerel gesprongen tusschen het drietal, stampte een der vrienden van Spilleman op zijde, sloeg den anderen ten grond en stak zijn mes in de borst van Spilleman, deze onder het hart eene diepe wonde toebren gend. Een der gezellen, nog niet wetende dat zijn kameraad gestoken was, liep den moordenaar achterna, krabte hem in het aangezicht, doch moest hem loslaten de schelm liep de baan van Hoogkameren op. Twintig minuten later was de gesto- kene een lijk. Hij had juist den geest ge geven, toen de E. H. Van der Poorten, onderpastoor der decanale kerk, hem ir 't ouderlijk huis wilde bedienen. De smart der ouders en familie is onbeschrijfelijk. Het lijk werd door toedoen der policii om 1 uur des nachts naar het hospitaal gedragen. Oogenblikkelijk stelde de policiecom- missaris met zijne agenten een onderzoek jn, in afwachting van het parket. De rechters zijn naar het hospitaal met eenen wetsdokter het lijk gaan zien en vandaar naar het ouderlijk huis van den vermoorde. Zij hebben de plaats der daad nauwkeurig opgenomen en getuigen onderhoord. Een der gezellen De Meester die, te Thielrode op het groot steenge- laag werkt, zal als getuigen ondervraagd worden. De vermoedelijke dader, is zekere V. van de wijk De Valck te Belcele, thans wonende bij een landbouwer op Hoogkameren. Deze persoon is aauge houden, doch loochent alles. Maandag avond ten 7 uren was hij nog in 't verhoor bij het parket. Er stond eene groote olksmenigte voor het stadhuis. Het uur vas verschenen om hem weg te leiden naar Dendermonde. De ooizaak der mis daad is niet gekend. LATER. De moordenaar aange houden. Volledige bekentenis. De moordenaar is aangehouden en dins dag morgend naar Dendermonde gevoerd. Zijn slachtoffer is dinsdag voormiddag begraven worden. Het is dank aan den iever en moeite van M. den policiecom- missaris Cruysaert dat hij spoedig is ge- De moordenaar die volledig alles bekend heeft na in strikvragen gevangen te zijn, is de genaamde Raymond Van Damme, 20 jaar, geboren te Belcele (Valk), wonende aldaar sedert eene maand. Elkeen is tevreden dat die ellendige sluipmoordenaar gevangen zit. De provincie West-Vlaanderen heeft ook de eer gehad, door de brandkastdie- ven bezocht te worden. Te Veurne bra ken zij er eene open in het bureel der kinderen. Van der HeyJen en stolen er i5,ooo fr. uit. De bestolenen loven eene premie uit voor het vinden der dieven 5oo fr. en 20 ten honderd op de terugge vonden som. Pieter Van Buynder, te Clinge. bij genaamd 1 De Kalotter, trachtte tus schen Donderdag en Vrijdag, 's nachts 35 kilos suiker in Holland binnen te smokkelen De douaniers van St-Jans-Steen betrap ten hem op de gemeente Klinge tegen Hulst, doch de Kalotter sloeg met een zwaren knuppel zoodat een der douaniers in bezwijming viel. Daarop ging hij loopen, doch de twee de douanier schoot Van Buynder van achter in de beenen met zaad en daarna met een kogel, die dwars door den linker bil vloog. Niettegenstaande hij erg gekwetst was vluchtte Pieter voort door eene moeras sige kreek en kwam te recht in de herberg Het Wapen van Zeeland, te Clinge-Zee land. Door het groote bloedverlies kon hij niet meer verder. De herbergier verwit tigde vrouw Van Buynder, die seffens met eene hondenkar haren man kwam halen en hem naar Meerdonk bracht waar hij woont. De gendarmen te paard van Hulst kwamen vijf minuten daarna, doch de, vogel was gaan vliegen. Zaterdag is hij berecht en de dokter vreest voor zijn le ven. Van Buynder is 45 jaar oud en heeft vijf minderjarige kinderen. Te Courcelles blijft de wrijving tus schen de bestuurders en de mijnwerkers voortduren. Op de vraag of laatsten voor nemens waren, voortdurend de productie te doen verminderen, hebben deze ja geantwoord, zoodat de bestuurder hen verboden heeft, neêr te dalen. LATER. De wrijving tusschen de bestuurders en de werklieden der koolmijnen van het Centrum wordt ernstiger en dreigt op een algemeen lock-out te zullen uitloopen. De werklieden van Courcelles weigeren steeds, meer werk te leveren dan zij het loon waardig oordeelen en worden door gezonden. Die van Jumet vragen de af schaffing van het verlaagde loon van No vember en worden eveneens doorgezon den. De putten worden gesloten. De bestuurders eener papierfabrie k te Crainhem bevonden sedert verscheide ne weken, dat hun perkamentpapier vlek ken van ijzermaal droeg, en bijgevolg niet aan de kalanten kon geleverd worden. Men zocht vruchteloos de oorzaak ervan op en vernieuwJe al de buizen, wat zeer kostelijk was doch niets hielp. De ver moedens van de bestuurders vielen dan op een werkman, die over eenigen tijd opslag van loon gevraagd, doch niet be komen had. Men hield hem in 't oog en men zag dat hij de roest van al de machienen af- schrabte en in de raffineermachien wierp. Toen het papier uit dit machien kwam zag men er niets aan de roestvlekken verschenen enkel, wanneer het papier door een bad van vitriool getrokken was. Men doorzocht de chloruurbakken en vond op den bodem eene groote hoeveel heid ijzer. Het parket is vrijdag te Crain hem afgestapt. Eene huiszoeking werd bij den verdachten werkman gedaan en men vond in de zakken van zijne werk- vest eene groote hoeveelheid ijzermaal. SOCIÉTÉ ANONYME en liquidation A L O X Messieurs les actionnaires de la Société Anonyme La Centrale Beige en liquida tion, sont priés d'assister A l'assemblée générale ordinaire, qui aura lieu, le Lundi 8 Mai, A 3 heures de l'après-midi, A la Bourse d'Amsterdam, Grand' Place, A Alost, sur l'ordre du jour suivant i° Approbation du bilan arrêté au 3i Décembre 1904. 2® Compte de profits et pertes. 3° Divers. Pour assister A cette assemblée les ac tionnaires devront avoir déposé leurs titres 5 jours A l'avance, chez nos banquiers, Mr* De Coen et C'®. rue Neuve, A Alost. Pour les liquidateurs P. DE CLIPPELE. Aalsterhop 1904 beschikbaar fr. i37,5o de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904, be- schikbaar, fr. 120,00 de 5o kil. Markt standhoudend. SOCIÉTÉ ANONYME A LOS X Messieurs les actionnaires de la Société Anonyme La Centrale Africaine, sont priés d'assister A l'assemblée générale ex traordinaire, qui aura lieu lc Mardi 25 Avril, A10 heures du matin, A la Bourse d'Amsterdam, Grand' Place, A Alost, sur l'ordre du jour suivant 1® Dissolution et liquidation de la so ciété. 2° Eventuellement nomination des liquidateurs. 3° Mode de décharge A donner aux liquidateurs. Pour assister A cette assemblée, les actionnaires devront avoir déposé leurs titres 5 jours A l'avance chez nos banquiers M™ De Coen et Ct0, rue Neuve, A Alost. L'administrateur délegué P. DE CLIPPEjUB. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor i3, 14 en i5 April rgo5 XARBOX de »/8 kil. fr. 2,00 TARBOTXII¥8 0,60, x,oo, 2,5o S ten i" 2,00 1IEILBOX fr. i,5o Zalm de 1/i kilo, fr. 3,5o 4,00 4,5o Kabeljauw, fr. 0,70 Griet fr. 1,00, 2,00 Xongen (koppel) fr. o,5o, 1,00,2,00! Pladijs't stuk fr. o,3o, 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 fr. ople^ Rougets fr. i,5o 2.00 tot 2,5o Schelvisch Ir. 1,00, 1,75, 2,00 en 3,00 Makreelen stuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00, 7,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,10: 1 vaatje Il«'8te Haring 2,5o Melkers Haring 0,20 Tongen, groote, midden en klein soort. Er wordt aan het publiek herinnerd dat er geene postvrijdom verleend wordt tus schen de bijzonderen en den Gouverneur der Provincie, en dat bijgevolg alle brief- wisseling aan dézen Ambtenaar gezonden, behoorlijk en voldoende moet gefrankeerd j zijn, wil men zich niet blootstellen deze geweigerd te zien. Gent, den 6 April 1905. De Gezusters BUEKENS, Korte Zoutstraat, hebben de eer aan 't publiek kenbaar te maken, dat zij hunne woonst komen over te brengen, hoek der Kerk straat n. 19, alwaar zij hunnen handel van Wijnen, Likeuren,lastvrije en andere Dranken, alsook Mercerie-artikelen, Blou- sen, Voorschooten, Ellegoederen, enz. voortzetten aan zeer voordeelige prijzen. Zij bevelen zich aan in de gunst van eenieder. STAD AELST. De Burgemeester der Stad Aelst, laat weten Cat de loting voor de Voorbehou- dene plaatsen, ter Groenselmarkt, zal geschieden op Maandag 1 Mei aanstaande om 2 1/2 ure namiddag in de Militiezaal ten Stadhuize. Aaelst, den 11 April igo5. De Burgemeester, M.-L. GHEERAERDTS OPENBARE VERKOOPING van «ene en eene goede partij ZAAILAUID, TE SMETLEDE. De Notaris S 0 E T E te Lede, «al, ten aanzoeke van uien het behoort, op de hierna gestelde zitdagen, ouder gewoon gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aan bieden, de volgende goederen Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, Sestaan en gelegen te Smetlede, aan de Sohel- ekensstraat, gekadastreerd wijk A, nummers 605a, 609c en 609d, groot 16 aren 20 centi aren, palende ten Doorde Dama Wed. en Kindereu Cumont-De Craecker en de Kinde ren Karql-Lodewijk Van Caelenbergh, ten ooste de Soheldekensstraat, ten zuide den heer Jan-Baj»tiate Baeyene en ten weste den heer Domien Verstraeten met den voetweg en voornoemde Dame Wed. en Kind. Cumont- De Craecker.—Gebruikt door Aug. Hermans. Twerdk koop. Een perceel Land gelegen te Smetlede, op Thienrode, nabfj de Schelde kensstraat. gekend op 't kadaster wjjk A deel van nummer 661a, groot 14 aren 75 centiaren Saleude ten noorde den voetweg on daarover en heer Alfred Van der Cammen, ten ooete den heer Alphonse Schockaert, ten zuide den heer Karel-Lodewijk Matthys en ten weste de Kerkfabriek van Smetlede. ZITDAGEN Instel Maandag 8 Mei Verblijf Maandag 22 Mei Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg U In de Foire n bij Vrouw Wed. Joseph Smet rijns, te Smetlede, Scheldekensstraat. Voor alle inlichtingen wende men zich ter Stadie tan den Notaris SOETE, te Lede.

De Denderbode | 1905 | | pagina 2