HUIS en SMIDS, WOONHUIZEN perceelen ZAAILAND G O E D*°E REN BOUWGROND 3 EÏTTIZIEljT M eubels Landbouwalem behuisd HOFSTEEDJE, LANDBOUWALEM ZAAILAND E N Li A F D behuisde HOFSTEDE behuisde HOFSTEDE HUIZEN' Openbare Verknoping. Openbare verkooping. OPENBARE VERKOOPING van een BOUWGRONDEN en ZAAILANDEN, te AALST-SCHAARBEEK ERPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met tusschen- komst van zijnen ambtgenoot Meester VAN DE MERGEL. Notaris te Sint-Blasius-Boucle, namens wien het behoort en met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende Goederen, te weten Aalst Schaarbeek. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen aan de Sinte Apoloniastraat, uitmakende den hoek der straat, bekend bij kadaster wijk C, deel van nummer 31 ia, groot volgens meting 2 aren 17 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den heer Roman-Van Ket, ten zuide en ten weste de Straat Boomprijs ir. 8. Tweede koop. Een perceel Bou wgrond gele gen aan de Sinte Apoloniastraat, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 3iia, met eene breedte ter straat van 9 meters 16 centimeters, groot volgens meting 2 aren go centiaren, en palende oost en west den heer Roman-Van Ket, zuid de Straat en noord Ruünus Staels. Boomprijs fr. 6. Derde koop. Een Huis met Smias, andere aanhoorigheden en Land, gelegen als voorgaande, aan de Sinte Apoloniastraat, bekend bij kadaster wijk C, nummer 31ÓA en 317c, groot aldaar 12 aren 5o centiaren en volgens meting groot 13 aren 34 centiaren, palende oost en zuid de Straat west den heer Roman-Van Ket en noord Juffrouw Hor- tense De Schampheleer. Boomprijs Ir. 5o. Bewoond en gebruikt door den heer Peerlinck. N. B. Dekoopers treden in het gebruik van de koopen 1 en 2 met de betaling van den koop prijs van koop drij als na rechte. De voormelde koopen zijn gemeten en afgeschetst op het grondplan staande op de plakbrieven, door den beëedigden Landmeter, den heer Van Nuffel, te Aalst. Gemeente Erpe. Vierde koop.Eene partij Land, gelegen op het Kerkveld, bekend bij kadaster wijk C, num mer 53o, groot aldaar 16 aren 90 centiaren, palende oost de kinderen Van der Gucht, zuid den Arme van Erpe, west den heer de Wolf en noord den Ommegangweg. Gebruikt zonder termijn, door den heer Petrus Bogaert, te Erpe. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op het Kerkveld, gekadastreerd wijk C, nummer 548A, met eene grootte van 8 aren <5o centiaren, palende ten ooste den heer Karei Schockaert, ten zuide den heer Petrus Heynderickx, ten weste den heer Jan Coppens en ten noorde den Ommegangweg. Gebruikt zonder termijn door den heer Jan Coppens, te Erpe. Zesde koop. Eene partij Land, gelegen aan den Ommegangweg, wijk C, nummer 842 van het kadaster, met eene grootte van 7 aren 20 centiaren, palende ten ooste den Notaris Eeman, ten zuide de kinderen De Saedeleer, ten weste den heer Frans De Lat en ten noorde den Ommegangweg. Gebruikt zonder termijn door den heer Augus- lien Van den Brempt, te Erpe. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den ondersten Cottemkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 138a, groot aldaar 33 aren 90 centia ren, palende ten ooste den heer Auguste De So- mer, ten zuide den Gottemweg, ten weste den Arme van Erpe en den heer Burgemeester De Vos en ten noorde het Baantje en daarover den Arme van Erpe. Gebruikt zonder termijn door de heeren Frans De Lat, J.-B. Schamp en andere, te Erpe. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Boschkauter, aan de Gentsche Kassei, bekend bij kadaster wijk A, nummer 220, met eene frootte van 9 aren 30 centiaren, palende ten ooste e erven De Windt, ten zuide en ten weste den Steenweg en ten noorde onderscheidenen. Gebruikt zonder termijn door Jufvrovw De Meerleer-Vinck, te Erpe. ZITDAGEN Instel Woensdag 3 w 5 Verblijf Woensdag 17 90 telkens om 2 uren nanoen, te Erpe, aan de Kat, ter herberg Da Vrienden Kring, j> bij den heer Ed. Van der Biest. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN, Zaailanden en Meerecli, te A dist-Schaarbeek, Erpe, Otter gem en Vleckem. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, Aalst-Schaarbeek. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan de Sinte Apoloniastraat, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 3i ia, hebbende ten voorhoofde aan de Straat eene breedte van 10 meters 60 centi- metrs en inhoudende a aren 26 centiaren volgens meting, palende ten ooste het volgende Goed, ten zuide den heer Ackerman-De Schampheleer, ten weste de Straat en ten noorde den heer Joseph De Boeck. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen als voorgaande, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 3iia, hebbende ter straat eene breed te van 9 meters 16 centimeters, groot volgens me- tiug 2 aren 97 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw De Geyter-De Schampheleer, ten zuide de Sinte Apoloniastraat, ten weste den heer Vekeman-De Schampheleer, het goed onder koop een en den heer Joseph De Boeck en ten noorde den heer Ruünus Staels. Op te leggen boomprijs fr. 6. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen als voorgaande, aan de Sinte Apoloniastraat, bekend bij kadaster wijk C, deel van nummer 3i 1 a, hebbende tar straat eene breedte van 9 meters 16 centimeters, groot volgens meting 2 aren 91 centia ren, palende oost den heer Evariste De "Boeck-De Schampheleer, zuid de Straat, west Jufvrouw De Geyter-De Schampheleer en noord voornoemden heer Staels. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, gele gen als voorgaande, aan de Sinte Apoloniastraat, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 3iia, groot volgens meting 3 aren 44 centiaren, hebbende ten voorhoofde aan de straat eene breedte van 9 meters 3o centimers en palende ten ooste den vol genden koop, ten zuide de Straat, ten heer Evariste De Bock voornoemd en 1 den heer Ruünus Staels. Vijfde koop. Eene behuisde Hofstede, uitma kende thans eene twee-woning, met Schuur, Stal ling en andere aanhoorigheden, Boomgaard, Tuin en Land, gestaan en gelegen aan de Sinte Apolo niastraat, wijk C. nummers 313A, 313B, 313c, 3i4A en 315, groot aldaar 35 aren 80 centiaren en vol gens meting groot 26 aren 78 centiaren, palende ten ooste Pharallde De Schampheleer, ten zuide de Straat, ten weste voorgaanden koop 4 en den heer Ruünus Staels en ten noorde Juffrouw Hortense De Schampheleer. Boomprijs fr. 15. N B. De koopers treden in het gebruik vi de koopen 1 tot en met 4 met de betaling van d« koopprijs en aankleven, van koop 5 als na rechte. De voormelde koopen zijn gemeten en afgeschetst op het grondplan staande op de plakbrieven, door den beëedigden landmeter den heer Van Nuffel, te Aalst. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een Huis, zijnde de van ouds gekende herberg De Vlasblom, gestaan en ge legen aan de Audenaardsche Kassei, aan de Kat, bekend bij kadaster wijk C, nummer 341 a, met •sne grootte van een aar 5o centiaren, palende oost en zuid de kinderen Osselaer, west de Baan en noord de Kassei. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zevende koop. Een perceel Lochting, wel ge schikt voor Bouwgrond en een Landgebouw, ge legen aan de Audenaardsche Kassei, ter wijk Kat, bekend bij kadaster sectie C, nummer 85a, groot aldaar 2 aren 30 centiaren, palende ten ooste de Baan, ten zuide den heer Evariste De Bruecker en den heer Serafien De Bruecker, ten weste zelfde heer Serafien De Bruecker en ten noorde de Kas sei. Onmiddelijke ingebruiktreding. Achtste' koop Eene partij Meersch, in de Zurebosschen, aan de Beek, gekadastreerd wijk C, nummer 15, met eene grootte van 28 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste den Arme van Erpe, ten zuide met het Baantje aan verscheiden, ten weste aan den heer Karei Schockaert en ten noorde aan de Beek. Boomprijs fr. ia5. Onmiddelijke ingebruiktreding. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Cammenland, gekadastreerd wijk D, nummers 45iAen 451B, te samen groot 10 aren, palende oost den heer Frans Peerlinck, zuid den IJzerenweg, west den heer Verhoeven en noord het Baantje. Gebruikt zonder termijn door den heer Camille De Coninck, te Erpe. Gemeente Ottergem. Tiende koop. Eene partij Land, gelegen op den Seskenskauter, wijk A, nummers 185 en i85ms van het kadaster, groot aldaar 10 aren 30 centiaren, palende oost de Rede, zuid de kinderen Standaert en Rydant, noord-west de erven Augus- tien Lievens. Gebruikt zonder termijn door den heer Con- stantinus De Jonghe, te Ottergem. Elfde koop. Een perceel Land, gelegen op het Speurt, gekadastreerd wijk A, nummers 649» en 549B, met eene grootte van 10 aren 5o centiareD, palende ten ooste den heer Clompen, ten zuide den heer Domien Van den Eeckhout-De Boeck, ten weste den heer Rubbens en ten noorde de kinderen Rydant en anderen. Gebruikt zonder termijn door den heer De Jonghe. Gemeente Vleckem. Twaalfde koop. Eene partij Land, gelegen aan de Vage, genaamd de Keijen, gekend bij kadaster wijk A, helft ten ooste van nummer 345A, palende oost den heer Angelus Clompen, zuid de Erven Van den Steen, west de erven August De Landts- heer en noord de Baan. Gebruikt zonder termijn door den heer Isidore Scholiaert, te Zonnegem. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 April Verblijf Donderdag 11 Mei 9°5> telkens om 2 uren nanoen, ter herberg Den Gou den Leeuw, »bij den heer Joseph Lievenste Erpe, aan de Dorpplaats. OPENBARE VERKOOPING van 2 goede Ie Hofstade. I)e Notaris EEMAN, te Erpe, zal namet.8 wien het behoort, mat gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop- Eene partij Lana, gelegen te Hofstade, op het Wetveld bekend bij ka daster wijk A, nummer 1068a, groot aldaar 20 aien 60 centiaren, palende ten ooste de Rijbaan, ten zuide Petrus Schampheleer, ten weste Bernard Buys en ten noorde Jan De Craecker. Gebruikt zonder termijn door M. Camille Van Caeckonbergh en Emile De Vuyst, te Hofstade. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen te Hofstade, op den Molenkauter, bekend bij kadaster wjjk C, nummer 434, groot al daar 9 aren 70 centiaren, palende ten ooBte de kinderen Anselmus Van Hanwermeiren, ten zuide de Rjjbaan, ten weste Gustnaf Dael- man en noord de Beek. Boomprijs 25 fr. Gebruikt zonder termjjn door M. Angustien D'hnese, te Hofstade. ZITDAGEN Instel Donderdag 30 Maart 1Qn- Verblijf Donderdag 13 April telkens om 3 uren van den avond, ter herberg ■i Sint Rochns, bij Jufvrouw Weduwe Fr. Van Cakckknbergh, te Hofstade, Dorp. Armbestuur van Moorsel. de Kinderen Haelterman.ten weste Jufvr. Weduwe Petrus De Bruyn en ten noorde de Kinderen De Clercq. De twee laatste perceelen Land en Meersch zijn gebruikt zonder termijn door|de Kinderen Pieter De Clercq, te Zonnegem. ENKELE ZITDAG: Zaterdag 22 April xgo5, om 2 uren namiddag te Aalst, in het Vredegerecht. N. B. De kosten der veiling zijn bepaald op 12 op de koopprijzen en aankleven. OPENBARE VERPACHTING gelegen te Moorsel, Aelsl-Mijlbeek, Sinte-Catharina-Lonibeek, Meire, Wie ze en Meldert en van het Jaohtreoht op zelfde goederen, door het ambt van den Notaris EEMAN te Erpe, teo verzoeke van gemeld Armbestuur op Maandag 1 Mei igo5, om 9 ureu 's morgens, ter herberg u Drn Bie- korf v bij de Kinderen De Backer, te Moorsel Dorp. Het ongeld zal door de pachters op den den oogenblik van verpachting in h&ndeD des Outvuugers van het Armbestuur moeten be taald worden. Alle pachters zullen moeten goede borg stellen. Degenen welke voor verschenen termijnen nog zullen te betalen hebben, zullen als pachter of borg geweigerd worden OPENBARE VERKOOFING van een perceel te Aalst-Mijlbeke, Drie Sleutelstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Aalst-Mijlbeek, Drie Sleutelstraat, geka dastreerd wijk D, deel van nummer 755, groot 5 aren 52 centiaren, palende oost den lieer Petrus Rombaut, zuid den heer De Hert-De Coen, west den heer San ders en noord de Straat. Onmiddelijke ingebruiktreding. ENKELE ZITDAG: Zaterdag i5 April igo5, om 2 uren nanoen, te Aalst, in de Zit tingszaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van te LEDE, OVERIMPE. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Lede, gehucht Overimpe. 0 Een Huis en grond groot g5 centia ren bewoond door Frans Corlhals. 0 Een Huis en grond groot 7 aren 5i centiaren bewoond door Frans De Bock. 3° Een Huis en grond groot 3 aren 5 centiaren bewoond door Camille Vla ming. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 18 April Verblijf, Dijnsdag 2 Mei 9 Ten 2 uren namiddag ter herberg van Frans Corthals tc Lede, Overimpe. VENDITIE VAN le Hofstade, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Vrijdag U April 1905, te beginnen om 12 uren t6 middag, ter nagemelde plaatsen, over gaan tot de openbare verkoopiog van het volgeude, te weten A. Ter woning van den heer Stanislas Gberomb, te Hofstade, Blekte Stoelen, Sto ven, Bed, Schaafbanken, Draaibank, goede Handkar, Dorschvlegels, Strooi, Brandhout, kerselaren Sprinkels, Ramen en ijzeren Jacht wiel. B. En onmiddelijk daarna ter woning van den heer Frans De Bie, te Hofstade, Hoogstraat, als Tafels, Stoelen, Kassen, Bedstoel, Kuipen, Bakmoelie, Kruiwagen, Lacdbouwalem, Schaafbank, Aardappel*, Loof, gedorschen Tarwe, Strooi, Mest, Brand en Timmerhout en eene Geit. Gewone conditiën en voor de koopen boven de 5 franken tijd van betaling mits borgstel ling. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst-Schaarbeke, Paddenhoek. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor- degem, benoemd bij vonnis der Recht bank van eersten aanleg, zitting houden de te Dendermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar ver koopen Eenige koop. Een behuisd Hofsteedje, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeeke, op den Paddenhoek of Kreupel veld, bekend bij kadaster sectie C, nummers 423a en 422g, aldaar groot een aar 40 centiaren, palen de ten ooste de heer Frans Scholiaert en Jacobus De Vulder, ten zuide den heer Jozef De Vulder en het Straatje en ten noorde de heer Jacobus De Vulder. Laatst bewoond geweest door Vrouw Weduwe Casimier De Boeck-Roels. ENDELE ZITDAG Zaterdag 2g April igo5, om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vrederecht, te Aalst, Groote Markt. "^^JA ARLLJ KSC lÏÏiTvEN DIlTÈ van 2 volle Zoggen, 2 Kunders, 2 Ossen, Hooi, Strooi, Mest, Belleraven, ge zaagd Berd, enz. TE VLIERZELE, Strijmeersch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegera, zal op Maandag '24 April 1905, (2d" Paasch- dag), om 1 uur stipt nanoen, te Vlierzele, wijk Strijmeersch, iu het openbaar verkoo- Keere, Pieter Van de Keore, Vital Focquot, Pieter Focquet, Franciscus Coppens, de W° Libbrecht, Jan De Wint, W° Jaussens, Pieter De Mul, Franciscus Eloot, David De Swaef, Joseph Van de Meerssche, August De Mul, Dendermonde. Verhuurd zonder termijn, aan M. de Cocquéau, mits 700fr. 's jaar- Tweede koop. Een Huis en Erve, gestaan en gelegen to Hofstade. Dorp, gekadastreerd sectie A, nummers 1123 en 1124, groot 4 aren 10 centiaren, palende oost den Dendermond- schen Steenweg, znid M. Jan-Baptist Jouret, west de weduwe en kinderen Victor Kuys en noord M. Pieter Van Keer. In gebruik zonder termijn, bij M. Joannes Molin, mits fr. 1,50 per woek. Derde koop. Eene herberg, genaamd Het Rood Iluis, n met Grond, gestaan en gelegen te Hofstade, aan den Trsgel van den Donder, gekadastreerd sectie B, nummers 507k en 507d, met eene grootte van 53 aren 10 centiaren, groot volgens meting 52 aren 62 centiaren, palende oost den Tragel, znid M. Emile Van den Bossche, west M. Fran cois Pannekoek en het Bureel van Weldadig heid van Hofstade en noord M. Emile Van 'den Bossche. Verdeeld in twee deelen. 1- deel De horberg Het Rood Hnis, met 12 aren 27 centiaren Grond. 2' deelDe restant van den Grond, nog groot 40 aren 35 centiaren. Iu gebruik zonder termijn, bij M Edouard Deligne, mits220 fr. 's jaars. Vierde koop Een perceel Bouwgrond, gelegen te Ilofstade, Dorp, gekadastreerd sectie B, nummers 328c en 333d, groot 80 aren 15 centiaren, palendo oost en zuid MM. Callebaut, west den DendermoDdschen Steen weg en noord M. Stanislas Pcssemiers. Verdeeld in 7 deelen, volgenB plan van den heer Emile Wagon, te Wieze, op de plakbrie ven aangeduid. Gebruikt door de verkoo- pers en M. Theodoor Keymolen. Vijfde koop. Een perceel Meersch, ge legen to Hofstade, Nedermansveld, gekada streerd sectie B, nummers 330 en 331 groot 48 aren 10 centiaren, palende oost M. Louis Callebaut-Verstraeten, zuid M. Pieter Clino- kaert, west MM. Callebaut en noord MM. Auguste Pensaert en Honoré De Roover. Gebrnikt door de verkoopers. Boomprijs fr. 180. Zesde koop. Een perceel Mearaohgele gen te Hofstade, Voorste Baardubrug, geka dastreerd sectie B, nummer 303, groot 24 aren 80 centiaren, palende oost den Tragel, znid de erven Mattbys, west M. Louis Calle baut en noord Jufvrouwen Possemiers. Gebruikt door de verkoopers. Boomprijs fr. 100. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen te Hofstade, Koningshof, gekadastreerd r» «I i 07 IA onn. Kinderen Focquet, W< Mertens, Gustaaf Col- gen te Hofstade, Koningsbot, gekadastreerd paert, Casemir De Swaef, Marinns Focquet, sectie B, nummer 94, groot -7 aren 10 een- tiaren, palende oost MM. Bernard Buys en Pieter-Jan Veldeman, zuid Jufvr. weduwe allen te Vlierzele, en andere 2 volle Zoggen, 2 schoone Runders, 2 jonge Ossen, Landbouwalem, verscheidene koopen Betteraven, Aardappelen, eene groote hoe veelheid Hooi, Strooi, Mest, gezaagd Berd, 1500 kilogr. gedorschen Rogge en Tarwe, 1000 PrincesstakenPannclatten, Erwtrijs en meer andere voorwerpen, te veel om te mel den. De verkoopiog zal aanvang nemen, om 1 uur stipt nanoen, aan de herberg van den heer Petrus Van de Keere. Verders geschiedt de verkoopiog op gewone voorwaarden de koopen onder de 5 frank, moeten comptant betaald worden en voor de overige tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van goede q ten noorde OPENBARE VERKOOPING van twee perceelen en een perceel MEERSCH te Vleckem en Zonnegem De Notaris EEMAN te Erpe zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land ge legen te Vleckem-Almcy, aan de Vage, genaamd de Keijen, groot i3 aren, g5 centiaren, eenige sectie, helft ten weste van nummer 245* van het kadaster, palende oost de Erven van Catharina De Smet, zuid de Erven Van den Steen,west M. Benoit Eeckhout en noord de Baan, Gebruikt zonder termijn door M. Isidore Scholiaert, te Zonnegem. Tweede koop Eene partij Land ge legen te Zonnegem, op den Thont, ge naamd den Bijgang, bekend bij kadaster wijk A. nummer 21B en 22A, groot aldaar 25 aren, 60 centiaren, palende ten ooste M. Cannaert, ten zuide den Arme van Zonnegem, ten weste den Arme van Burst en ten noorde M. Dooreman. Derde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Zonnegem, op den Thont, ge kadastreerd wijk Anummer 55c, groot aldaar 22 aren, 70 centiaren, palende ten ooste M. Laurent De Clercq, ten zuide OPENBARE VERKOOPING van eene TE HOFSTADE, Hoogstraat. De Notaris DE GIIEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE HOFSTADE. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gele gen aan de Hoogstraat, gekadastreerd wy lc A, nummer 1148a, met eene grootte van 2 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Be noit Standaert en Jan-Bapist Thybaert, ten znide aan Frans Eeckhout, ten weste aan Theodore Keymeulen en ten noorde aan An- toon Van Vaerenbergh. Onmiddelijke in gebruiktreding. Bewoond door den verkooper den heer Franciscus De Bie. ZITDAGEN Instel Vrijdag 7 Verblijf Vrijdag 14 ten 3 nrea namiddag, ter herberg genaamd In de LaDtaaru, n bjj den heer Bknkdictus Standaert, te Hofstade, Hoogstraat. April 1905, OPENBARE VERKOOPING van eene achoone en welgelegen te Erembodegem, Brusselschen steenweg De Notaris SCHELFHOUT, te Ooordegem, zal nemens wien het behoort, open baarlijk verkoopen Eenige koop. Eene schoone en welgelegene behuisde Hof stede, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brnsselschen Steenweg, bekend bij kadaster sectie A, nummers 500b, 502b, 503, 504, 505 en 506a, te samen met eene grootte volgens meting van 95 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Aalst, ten zuide de heeren August De Winter, Felix Verdoodt en Jufvrouw weduwe Pieter De Gheyndt-I)e Meyer, ten weste den Steenweg van Gent naar Brussel en ten noor de de heeren Bernard De Wit, Temmerman Domien, Leon en Albert Janssens, Verleysen Victor en Frans De Schryver. In gebrnik door verscheidenen. Voorschreven eigendom is verdeeld in deelen zooals het op de plakbrieven staande grondplan afgeschetst is. TWEEDE ZITDAG: Dijnidag 18 April igo5, om 3 uren van den namiddag, ter herberg ge naamd An Faubourg d'AloBt, gehouden door den heer Camille Redant, to Aalst-Mijl beke, Brnsselschen Steenweg. en een perceel MEERSCH, gelegen te IMPE en ERONDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, aal namens wien het behoort, in het openbaar verkoo pen, de volgende Goederen, te weten Gemeente Impe. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen aan de Nesschestraat, bekend bij kadaster sectie B, deel van nummer 326a, groot volgens meting 13 aren 10 centiaren, palende ten ooste de Dorpstraat, ten zuide koop 2, ten weste koop 3 en ten noorde Juffrouw Roman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen als- voren, bekend Dij kadaster sectie B, deel van num mer 226A, groot bij meting 13 aren 30 centiaren, palende ten ooste de Dorpstraat, ten zuide den heer Van der Sanden-Boterberg, ten weste koop 4 en ten noorde koop een. Derde koop. Eeen perceel Land. gelegen als- voren, bekend bij kadaster sectie B, deel van num mer 23ÖA, groot bij meting 13 aren 65 centiaren, palende ten ooste koop 1, ten zuide koop 4, ten weste de Nesschestraat en ten noorde Juffrouw Roman. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen als- voren bekend bij kadaster sectie B, deel van num- 226a en 226B, groot bij meting 13 aren 20 ren. palende ten ooste koop 2, ten zuide Mad. Weduwe Blom en den heer August Blom, ten weste de Nesschestraat en ten noorde koop 3. In gebruik bij de heeren De Vuyst en Boter berg. Gemeente Erondegem. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op de Drij Bunder», bekend bij kadaster sectic A, deel van nummer 337, groot bij meting 27 aren 30 ren, palende ten ooste koop 2, ten zuide den heer Charles Liénart-Leirens, ten weste voor noemden heer Lténart en ten noorde het gescheid met Impe. Zesde en laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummers 337 en 336, groot bij meting 64 60 centiaren, palende ten ooste den heer Philemon De Ridder, ten zuide den heer Liénart, 'este koop 5 en ten noorde het gescheid met Impe. In gebruik bij de kinderen Lemeire ENKELE ZITDAG Donderdag 4 Mei igo5, n 3 uren van den namiddag, ter herberg ge naamd In de Kroon, gehouden door den heer Constant Boterberg, te Impe, aan het Dorp. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van bovengenoemden Notaris SCHELF HOUT, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, aan gematigden intrest, goed bezet. OPENBARE VERKOOPING schoone Meerschen, Bouwgronden Land, XE HOFSTADE. De Notarissen LIMPENS en DE PAUW, beide te Aalat, sullen namens wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baarlijk verkoopen Eertse koop. Een schoon, nieuw Heerenhuis met Hof, gansch omringd met mnren, gestaan en gele gen te Hofstade, Dorp. gekadastreerd sectie B. nummers 333a en 333c. groot 25 aren 90 centiaren, palendo noord, oost en zuid M. Callebaut west den Steenweg van Aalst naar Frans Van llauwermeiren, west den Steen weg van Aalst naar Dendermonde en noord de Kerkfabriek van Hofstade. Verhuurd zonder termijn, aan Domien De Croock, mits 70 fr. jaars. Achtste i'oop Een perceol Land, gele gen te Uofstacte, Hoogebosc-h, gekadastreerd sectie B, nummer 17d, groot 30 aren 80 cen tiaren, palende noord-oost de gemeente Gijse- gem, znid-oost M. Pieter Van Llauwermeiren, zuid-west M. Jan-Baptiste Van Hauwermei- ren en noord-west de baan. Verhunrd zon der termijn, aan Jufvr. weduwe Van Snoy, aan 55 fr. 's jaars. ZITDAGEN: v 'ïS ii April 1905 Verblijf Dijnsdag 25 r Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg 1)k Virr Winden, n gehouden door den heer Ladeuze, Keizerlijke Plaats, te Aalst. Dc Notaris BRECKPOT, te Aalst zal, op Maandag 17 April igo5, om 3 uren namiddag, ter herberg van Xaveer Ver- meir, te Meldert, Klooster, opcnbaarlijk verkoopen i* 7 aren 55 centiaren Land te Hekel- gem, Boschstraat. 2° 5 aren 20 centiaren Land te Hekel- gem, Raevveld. 3° En eene Hofstede uitmakende eene Tweewoonst, te Hekelgem, Langestraat, groot 5 aren 60 centiaren. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis te Aalst, Molendriesch, bewoond door Prosper Blanckaert, aan 22 fr. per maand. Ingesteld fr. 4,700. 20 Een Huis, te Aalst, Moutstraat. Be woond door Frans Vinck, aan 2,60 fr. per week. Ingesteld fr. 1.400. 3° 6g aren Meersch, te Aalst-Mijlbeke, in de Bergemeerschen. Verdeeld in 2 deelen. Gebruikt door Joseph De Smet, aan fr. 80 's jaars. Te samen ingesteld fr. 2,240. 4° Eenen blok Land en Meersch, te Aalst Mijlbeke, op het Spitsveld en Zand beek, groot 6 hectaren, 20 aren 5o cent. Verdeeld in ig deelen. Gebruikt door de weduwe Rogiers, Joseph De Smedt en anderen aan fr. 622,5o 's jaars. Ingesteld fr. 22,960. 5° 66 aren 26 cent. Land, te Lede, op dan Roycn, gebruikt door Joseph De Corte, aan fr. 100 's jaars. Ingesteld fr. 2,240. 1 hectaar, 43-aren 29 cent. Land, te Nieuwerkerken, op den Ilerdinck, aan de Kwalestraat, verdeeld in 4 deelen, ge bruikt door de weduwe Braem, fr. 3oo 's jaars. Ingesteld fr. 9,38o. 70 En 57 aren 4 cent. Land, te Erem bodegem, op den Hestenburgt, aan de Ninofsche Kassei. Verdeeld in 2 deelen. Gebruikt door Felix Lievens, aan fr. 108,66 's jaars. Ingesteld fr. 2,960. ZITDAGEN Instel Donderdag 6 5 Verblijf Donderdag 20 v Telkens om 1 uur namiddag, ter esta- minet De Vlasmarkt, bij den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de Sint Martenskerk. Dienstmeid wordt gevraagdGB- uieiiMineiu STICHT LAURENT tc Boschvoorde (Boitsfort).j Goede huur. Unit* te huren, Zonnestraat, Nr a5, bewoond tot den eersten Mei, door Mijnheer Van Driessche, Géomêtre van 't kadaster.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3