Hopmarkt. ZEE VISCH HANDEL Ari/s-De Paepe. Engeland. BUITENGOED BOUWGRONDEN ZAAILANDEN schoon HUIS HOFSTEDE WOONHUIS en TUIN HUIS MEUBELS VOORWERPEN Openbare Verkooping. Openbare verkooping. Tomatplanten A. vendre A) Landau-roues caout- Occasie, r en goed- Dienstmeid wordt sevraagd gb- De burgers} ndicaten van Luik gaan eene betooging inrichten, gedurende welke men minister Francotte zijn portret, een werk van graaf Lelaing, zal aanbieden. H et stadje Limbourg, in de provincie Luik, heeft den post van ontvanger toe vertrouwd aan Mej. Hendrick, dochter van den vroegeren ontvanger. Limbourg is eene plaats van 4 tot 5ooo inwoners. De kerk van Quaregnon schijnt op invallen te staan. Zaterdag is een stuk van het reeds gebersten gewelf ingestort en andere bersten doen vreezen, dat eene geheele instorting nabij is. Deze kerk dagteekent uit de XV* eeuw, doch de koor werd in 1710 hersteld en veranderd. Sedert eenigen tijd had de Belgische toldienst bericht gekregen dat versi hei- dene kerels alkool uit Holland binnen smokkelden. Zij bedienden zich daartoe van eene schuit, die langs de kusten naar hier afvaarde. Op eene gunstige plaats wierpen de smokkelaars vaatjes den ge smokkeld en alcool bevattende in de zee deze werden opgevangen door meeplich- tigen die zich op strand bevonden en dezelve seffens wegvoerden. Nu Zaterdag hebben douanen en gendarmen, die zich in hinderlaag gesteld hadden, zeven kerels betrapt die te Wenduyne eene menigte kruiken met alkool uit eene schuit in eene kar met een muilezel be- apannen, overlaadden. De smokkelaars schoten met hunne revolvers, maar niemand werd getroffen. De gendarmen teruggeschoten hebbende, namen de schuimers de vlucht, zonder herkend te zijn. De tolbeambten gebruik ten eene listzij deden den muilezel die in de kar gespannen was, alleen voortgaan en deze keerde recht naar de woning zijns meesters terug, op twee uren afstand I gelegen Doch deze laatste is naar zijne woning niet weergekeerd De kruiken met alcool, 47 in getal, 1075 liters inhou dende zijn aangeslagen, alsmede de schuit, de kar en den muilezel. Drie kinderen verbrand. Het volgende wordt gemeld uit Rocherange, in Luxemburg Vrouw Ler.ther verliet hare woning, om boodschappen te doen, hare drie kinderen van 10, 9 en 6 jaar, alleen latende. Wanneer de vrouw terugkwam, vond zij het venster der keuken verbrijzeld. Zij stak het hoofd door een der ruiten, en aanschouwde een afgrijselijk schouwspel. De stoof lag omver geworpen op den plan kenvloer, de kolen half verteerd daar rondom verspreid, en de drie kinderen beweegloos uitgestrekt, de kleederen bijna gansch opgebrand. De twee meisjes hadden reeds opge houden te leven, en hunne lichaamkens waren afzichtelijk om zien. Het aange zicht van het jongste meisje was nog slechts een enkele verkoolde wonde van het andere was het vleesch van de been deren gescheiden. Het jongske ademde nog, en aen dokter, in der haast geroepen, verleende het zijne beste zorgen, doch alles was vruchteloos. Eenige uren nadien gaf het ongelukkig kind ook den geest. De wanhoop der moeder is hartverscheu rend, en men koestert erge vrees voor hare geestvermogens. Twee houthakers waren in het bosch van Wormeldinge bezig een grooten eik te vellen de boom viel onverwacht en de twee ongelukkigen werden er onder ver pletterd. De een werd met gebroken armen en opgezwollen gelaat onder den boom uitgehaald hij stierf in de armen der werklieden, die toegesneld waren van den tweeden, 37 jaar', gehuwd, was de borst ingedrukt en het hoofd verpletterd de dood was oogenblikkelijk. Toen zijne vrouw het ongeluk vernam, wilde zij zelf moord plegen, met zich bij middel van een scheermes de polsader over te snijden. Aalsterhop 1904 beschikbaar fr. i35,oo de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904, be schikbaar, fr. 128,00 de 5o kil. Markt vast. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 1, 2 en 3 Juni 1905. TARBOT de kil. fr. i,5o TARBOTTlN§ 1,00, 2,5o HEILBOT fr. i,a5 Kabeljauw, fr. 0,70 Griet fr. 0,70, 1,00, 2,00 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 Pladijs't stuk fr. 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Rougets fr. i,5o 2.00 tot 2,5o HollandscheSchelvisch, grooten fr.i,5o Makreelen 'tstuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,10 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,'io Melkers Haring 0,20 Tongen, groote, midden en klein soort. Nieuwe Schotsche superior Haring In een paardenspel te Bakewell in Engeland is tijdens de voorstelling ccn olifant wild geworden. Eerst sloeg hij met zijn snuit -'een bewaker om, waarna het beest met zijn gewicht op den man ging liggen. Toen rends hij den stal in en beukte tegen de wanden, dat de heele tent er van dreunde. De menschen vluch ten ijlings weg. De bestuurder van het paardenspel werd vervolgens door het woedende beest omgegooid, en met een van zijn tanden doorboorde het den man het dijbeen. Eindelijkkon menden olifant met zware ketenen vastleggen. Een salvo, afgevuurd door eenige vrijwilligers en yeomen, maakte toen een einde aan zijn leren. Onschuldig veroordeeld. Dezer dagen is in Engeland een man uit de ge- vangeuis ontslagen die er vijfmaanden onschuldig in gezeten heeft. Den nacht voor Kerstmis werden twee mannen te Chelsea gesnapt, terwijl zij bezig waren in te breken. De eene werd gevat, de andere ontsnapte. Op aanwijzing van den agent, die dezen achtervolgd had, werd later de nu ontslagene in hechtenis ge nomen en tot 8 maanden gevangenisstraf veroordeeld. Zijn onschuld kwam aan 't licht doordat de vrouw van den veroor deelden inbreker uitbracht wie de tweede schuldige was. De vrijgelatene, een ar beider, hoopt dat de regeering hem het loon zal vergoeden, dat hij de maanden van zijn gevangenschap verzuimd heeft. Daarmede is hij tevreden. Te buren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor alle bedrijf, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, pomp- en regenwater, hof en groot magazijn, ge staan in de Zonnestraat, Nr 33, te Aalst. Zich te bevragen bij P, Van Melcke- beke-De Boom, Brusselsche straat, Nr 12, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een schoon TE EREMBODEGEM. De Notarissen LIMPENS te Aalst en DE VUYST te Borsbeke, zullen in het openbaar verkoopen Een welgelegen Buitengoed, bestaande uit Kasteel, verandah, wintertuin, lust hof, serren, hoveniershuis, stal en remi- sen, vischvijvers, boomgaard en bosch, gestaan en gelegen, op den Molenkauter en het Osbroek, groot in 't geheel 12 hectaren, 01 aar, 44 centiaren. Verdeeld in 4 koopen Zie plakbrieven. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 27 Juni Verblijf Dijnsdag 11 Juli 'Q05, Telkens om 2 uren nanoen, ter herberg k la Bourse d'Amsterdam, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van schoone en goede ZAAILANDEN gelegen te ERPE. De Notaris DE GHEE8T, te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen, de volgende schoone Bouw gronden en goede Zaailanden, gelegen binnen de gemeente Erpe, te weten Ekrstk Koop. Een hectaar 61 aren 89 centiaren Land en 1 deeltje Meersch gelegen aan den Steenweg van Aelst naar Gent, gekadastreerd wijk D n°' 5a, 14, 15 en 16, palende ten noord- 00ste aan de heeren De Troyer-Brihet en De Swaef-Van Droogenbroeck, ten oost-znide aen de weduwe Schokkaert en Pet-ns-Joan- nes Schokkaert, ten zuid-weste aan het ge- soheid tnsschen de gemeenten Erpe en Eron degem, ten weste aan de woning van den heer Bijl-Schelfhout en ten noorde aan den Steen weg. Gebruikt zonder termijn door de kinderen De Brouwer te Erpe en Casimir D'Haese te te Erondegem en anderen. Verdeeld in 8 loten. Verbeeld in de plans opgemaakt door den heer Bernard Goethals, gebouw en grondmeter te Aalst, als volgt 1° Int 14 aren 11 centiaren Bouwgrond 2* Lot 18 aren 70 centiaren id. 3° Lot 17 aren 63 centiaren id. 4" Lot 17 aren 32 centiaren id 5" Lot 22 aren 76 centiaren Zaailand 6* Lot 26 aren 90 c intiaren id. 7' Lot 24 aren 85 centiaren id. 8* Lot 19 aren 60 centiaren Meersch. Tweede Koop. 42 aren 20 centiaren Land gelegen op Erondogemkanter, gekadastreerd wijk D n° 621, palende ten ooste aan de Rijbaan, ten zuide met half weg aan Dame Versmessen- Van der Bsleu, ten weete aau den heer Valery Bieten en de weduwe Van Impe, ten noorde aan Franciscus Van don Steen en de weduwe Mabillo. Gebruikt zonder termijn door Theopbile De Sutter en Bernard Van Wijmeersen te Erpe. Dkrdb Koop. Eon hectaar 14 aren 38 centiaren Land, gelegen op den Seskenskauter, naby de statie van den ijzerenweg, gekadastreerd wijk D u° 799, palende ten ooste, aau Joannes-Bap tist De Troyer, de weduwe Mabille en Daniël Iliano, ten znide aan verscheidenen ten weste aan Dame Clemence De Boeck, ten noorde aan deze laatste en aan versoheidene anderen. Gebruikt zonder termijn door Benoit De Troyer en August Van den Brempt te Erpe. Verdeeld in 5 loten. Verbeeld in de plans opgemaakt door den heer Bernard Goethals, als volgt 1* Lot 21 aren 59 centiaren ten ooste 2' Lot 21 aren 55 centiaren daarneven 3* Lot 24 aren 29 centiaren daarneven 4" Lot 23 aren 75 centiaren daarneven 5* Lot 23 aren 20 centiaren ten weste. ZITDAGEN: lustel Vrijdag 30 Juni,OA, Verbiyf Vrijdag 14 Juli Ten 2 uren namiddag ter herberg genaamd Dk Hkrt n bij den heer Guillaume De Clercq te Erpe uan den Gentsche Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Vlierzele en Bambrugge. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, aal met Sewin van palmslag en gelagen in het open aar verkoopen, de volgende goederen GEMEENTE VLIERZELE. Eerste koop.Een perceel Land, op den Molenhoek, gekadastreerd wijk A, nummer 156bis, met eene grootte van 60 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan Jufvr. Marie- Julie De Meyer, ten znide aan den Pontweg, ten weste aan de Waterstraat en ten noorde aan Jufvr, weduwe Wauters-Semey. Gebruiker Frans Van der Heyden. GEMEENTE BAMBRUGGE. Tweede koop.— Een p-rceel Land, groot 26 aren 55 centiaren, op den Bandissekauter, ge kadastreerd wyk B, nr 167, met eene grootte van 28 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan Charles-Lonis De Clippe-leer, ten zuide aan Petrus Vercruyssen, ten weste aan Domi nions Raes, ten noorde aan het Weldadig heidsbureel van Bambrugge en aan Auguste Van Boxstael. Gebruiker Camilla Ghysse- linck. Derde koop. Een perceel Land, groot een hectaar 65 aren 97 centiaren, op den Lin- dekauter, gekadastreerd wyk B, nummers 434 en 435, met eene grootte van 1 hectaar, 63 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan Charles De Coninck en Benoit Lievens, ten zuide uan verscheidenen, ten weste met half weg, ten noorde aan den heer dokter Borgi- non-T'Kint en Philemon D'hondt. Gebrui kers Dominicus Raes en Victor Van Damme. Verdeeld in 5 loten als volgt 1° 33 aren 66 centiaren, ten ooste. 2° 33 aren 43 centiaren, daar neveDs. 3° 33 aren 19 centiaren, daar neveDs. 4° 32 aren 96 centiaren, daar nevens. 5° 32 aren 93 centiaren, ten weste. ZITDAGEN Instel Vrijdag 2 T ,nAC Vrrblijf Vrijdag 16 Juni 1905, ten 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Rottiers, aan de Statie van Erpe-Meire. grootte van 9 aren, palende noord de weduwe en kinderen Jan Mabille-Cobbaut voornoemd, oost de Molenbeek, auid Jan Van de Velde voornoemd, west de wednwe Hsnri Peeters- Danneboom voornoemd. Boomprysfr. 150. In pacht by Isidore De Wolf voornoemd, tot Kersmisavond toskomende, aan 5 fr. 'sjaars, sonder lasten. Zesde koop. De onderverdeslde helft (de wederhelft behoorende aan de erven August Van Moorter-Van der Straeten. landbouwers, te Erpe), van een perceel Landgelegen als - voren, te Erpe, op den Meulekauter, kada straal bekend sectie D, nummer 692m, met eene grootte voor hot geheel van 61 aren 60 centiaren, palende voor het geheel noord de Straat van Erpe naar Erondegem, oost de weduwe en Erven Alfoni Van Bever De Boeck, auid Alfoni Van Biesbroeck-De Sao- deleer en kinderen, weet Heotor Van Lon- dersele-Van Sande. Gemelde helft in pacht by Joseph De Brau- wer, tot Kersmisavond toekomende, aan fr. 61,25 'sjaars, boren de lasten. GEMEENTE VLIERZELE. Zevende koop. Een perceel Bosch, gele gen te Vlierzele, op den Kapellekauter, kada straal bekend sectie C, nummer 165a, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, pa lende noord Eugsen de Smet De Naeyer-Lie- vens, oost Edouard Focquet en Karei Liénurt, zuid den zelfden, west de erven Ilonoré De Ryck en Jan-Baptiste Van Ilerreweghe-Van Wezemael en kinderen voornoemd. Boomprijs fr. 375. In pacht zonder termyn by de weduwe Joseph Van Moorfer, te Imps. ZITDAGEN Instel Dynsdag 6 - 10Af. Verblijf 20 Ju,u I9C5' Telkens om 2 uren stipt namiddag, ter herberg Den Gouden Leeuw, by Jozkf Lihtens-Dh Brauwkr, te Erpe, Dorpplaats. Nadere inlichtingen zijn te hekomen ter sta diën van genoemde Notarissen Ezman en Tbirlinck. OPENBARE VERKOOPING van een TE LEDE. Spekkaarts. De Notaris DE GHEEST te Aalst zal, in het openbaar verkoopen een schoon Woonhuis met hof, te Lede, gehucht Speckaarts, gekadastreerd wijk C, num mers 558d en 558f met eene grootte van 8 aren 20 centiaren. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 6 T c Verblijf, Dijnsdag 20 Jum 'Ö0*- Ten 3 uren namiddag ter herberg «Het Wit Konijn bij den heer Félix Clausj te Lede, Achterstraat. BIJ STERFGEVAL. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Zaailanden en (Bosschen, te ERPE iV VLIERZELE. De Notarissen EEMAN, ts Erpe en TEIR- LINCK, te Wynkel, zullen ten verzoeke van de erven van Petrus Dk Swakf, op de hier- nagemelde zitdagen, met gewin van palmsla gen en gelagen, openhaar te koop bieden, de volgend» goederen, te weten GEMEENTE ERPE. Eerste koop. Eene Hofstede, bestaande uit Woonhuis, Stallingen, Boomgaard en me- degaandeLand, gestaan en gelegen te Erpe, wijk Zevekoot, kadastraal bekend sectie D, nummers 389, 390, 391 en 392a, met eene rootte van 39 aren, palende noord Edonard ie Brnecker, oost de wednwe Henri Peeters- Danneboom en do Weduwe en Erven Domien Do Swaef-De Nys, zuid Jan-Baptiste Van Her- re weghe-Van Wesemael en kinaeren, west den Veldweg. Boom- en liaagprys 250 fr. Bewoond en gebruikt door Jan-Baptist De Sinet, tot Kersmisavond toekomende, aan 155 fr. 'sjaars, zonderde lasten. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, te Eipe, op den Grooten Bosch- kauter, kadastraal bekend sectie A, nummer 263a, met eene grootte van 17 aren 10 centia ren, palende noord Jan Van de Velde, oost Casimier De Nys-Rasschaert en Dominica Van Droogenbroeck, zuid Domien De Geyter-Lie- vens, Domien De Smet-De Meerleer, Pkilo- mena De Swaofen Frans De Swaef-Van Droo genbroeck en kinderen, west Jan Van de Velde voornoemd. In pacht by Joannes Claus, te Erpe, tot Ktrsmisavond aanstaande, aan 35 fr. 'sjaars, zonder de lasten. Derde koop. E»n perceel Land, gelegen alsvoren, fe Erpe, op den Erondegemkauter, kadastraal bekend sectie I), nummers 568 en 569, met eene grootto van 41 aren 90 centia ren,palende noord de weduwe Frans Mabille- De Coninck, oost de zelfde, Jozef Walchiers en de wednwe Jozef Van Achter-Schel keus, zuid de zelfde en de weduwe en Kinderen Jan Mabille-Cobbaut, west de weduwe Jan-Bap tiste De Mil-De Smet, de weduwe en kinderen Jan Mabille-Cobbaut voornoemd, de weduwe en kiuderen August Van Moorter-Van der Straeten en Frans Teerlinck-Van Laethem. In pocht bij Amand Wvmeersch en Isidoor De Wolf, te Erpe, tot Kersmisavond toeko mende, aan fr. 80,25 'sjaars, zonder de las- ton. Vierde koop. Een peroeel Land, gelegen alsvoren, te Erpé, op den Erondegemkauter, k idastroal bekend sectie D, nummer 605, met eene grootte van 19 aren 80 centiaren, pa lende noord de weduwe Jan-Baptist De Mil- D Smet voornoemd, oost de weduwe en erven Domien De Swaef-De Nys, zuid Karei Noël- Van Keymeuleu, west de weduwe en kinde ren Jan Mabille-Cobbaut voornoemd. In pacht bij Amand en Bernard Wey- meersch, te Erpe, tot Kersmis ivond aan staande, aan fr. 47,75 'sjaars, zonder de las ten. Vijfde koop. EeD perceel en Bosch, go- legen alsvoren, te Erpe, in het Foot, kada straal bekend sectie D, nummer 268, met eene OPENBARE VERKOOPING. van een zijnde Voorname Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeek, nabij het Slachthuis. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de na volgende goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Bouwgrond met de er op staande catheilen van Magazijn, Remise en Bakoven en Grond, gestaan en ge- legeu (e Aalst-Mijlbeke, aan de Moorselsche baan, naby het Slachthuis, hebbende ten voorhoofde aau de Straat, eene breedte van 4 meters 86 centimeters, groot volgens meting 8 aren 81 centiaren en palende langs voren of noordwaarts de Moorselsche baan, ten ooste M® weduwe Livien Moortgat, ten zuide de erven Van de Meerssche en ten weste den na volgenden koop 2. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond met de katheilen van Woonhuis, en andere opstaande Gebouwen en Grond, geetaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, aan de Moorsel sche baan, nevens voorgaanden koop, hebben de straatwaarts eene breedte van 4 meters 86 centimeters en inboudende volgens meting, 9 aren 4 centiaren, palende ten ooste het goed onder koop 1 hiervoren, ten zuide de erven Van de Meerssche, ten weste den vol genden koop en ten noorde de Kassei. Derde koop. Een perceel Bouwgrond met de katheilen van woonhuis, paardenstal en andere zich op bevindende gebouwen en grond gestaan tc Aalst-Mijlbeek nevens voor gaande goed, aan de Moorselsche baan, heb bende ten voorhoofde aan de straat eene breedte van 4 meters 86 centimeters, groot volgens meting 9 aren, 52 centiaren en palen de ten ooste het goed onder koop 2, ten zuide de erven Van de Meersohe, ten weste de naamlooze maatschappij La Centrale Beige n en ten noorde de straat. De voormelde goederen zyn gebruikt by de weel; door M' Louis Cornand en zyn gemeten en afgeschetst op grondplan door den land meter M' Van Nuffel te Aalst. ZITDAGEN Instel Maandag 22 Mei lon, Verbiyf Maandag 5 Juni Telkens om 3 uren van den avond to Aalst- Mylbeek St-Vincentiusstraat n° 16 ter her berg van Aloïs Van Royen, Schaapherder. By sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van LANDBOUWALEM, een schoon drijjarig Merriepaard, 3 Melkkoeien3 Runders 3 Varkens te Smcllede, Oriel. De Notaris SCHELFHOUT, fe Oordegem, zal op Dondkrdao 15 Jnni 1905, te beginnen om 8 uren 'smorgeDS, ten Bterfhnize van Juffrouw Pelagie Merlens, weduwe van Joseph Pevenage, te Snietlede, wijk Briel, in het open baar verkoopen Huismhubels, zooals tafels, stoelen, kleer- en andero kassen, stoof met toebehoorten, horlogie, printen, tip, gleiswerk, koperen Moor en koffiepot, bierkaraffen en glazen, ijzeren kasserollen en braadpannen, melk kannen, twee lantaarnen, koperen on zinken bakers, keern, melkknip, tobbens, teelen, enz., enz. Landbouwalem, als d rij wiel kar re, treem- karro. aalkarre met stuk, kurrcwielen, knrre- laddeis. kortewagons, wanmolen, landdraad, snypaard, raapmolen, verkensrenne, eggen, rolblok, ploegen, paarden harnassuren, paar- denkus88i>8, breidels, zadel, pikken, zeissen, schuppen en braken, oud dorschmachien, enz. Bkestialkn, zooals een schoon dryjatig Merriepaard, 3 schoone Melkkoeien waarvan 2 geprimeerde, 3 Runders, 3 vette Varkens, 20 Hoenders oenen Haan en Hond. Verders gedorschen haver, hooi, strooi, mest, gezaagd berd, brandhout, aardappels, betteraven en ongeveer 15 aren klavers te velde. N. B. De Beesten zullen om 1 uur na noen verkocht worden. De koopen tot 10 franks comptant te beta len, gewone voorwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 franks mits stel lende goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van mobilaire Landbouwalem A Weefgetouwen te Kerkxken, Drijh nek. De Notaris DE VUYST te Borsbeke zal ten verzoeke en woonst van Dame Weduwe Alfons De Neve, te Kerkxken, Dryhoek, openbaar- lijk verkoopen op VRFJDAG 2 JUNI 1905, OU 1 URE NAMIDDAG. Huismenbels als Kommen, Kannen, Quin- quets, Lanteern, Verzijp, Beelden, Lysten, Stoven, Jacht onlangs nieuw. Kachels, Caua- r'i. Stoelen, 2 Zetels, Lessenaar met 2 Stoelen yzeren Bedden, Kassen, Spiegel, Venster- stores en meer andere voorwerpen. Verder uitgebroken Weefgetouwen, Lissage met toebehoortenFahriekstool met schouw- buizen, Regenknip, Vaagtofels, enz. Landalem Treemwagen, Handkar, 2 Krui wagens, Aalkuip, Waschkuipen, Schaafbank, Bascule, Zaaizeft, Bakmoolie, Waan, Vat en Vierlink, gezaagd Hout, Ladders, eene groote hoeveelheid Brandhout, Mest en Aal. De koopen onder de 5 franken moeten comptant betaald worden. De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW te Aalst zullen openbaarlijk ver koopen i* 3 aren 11 centiaren bouwgrond te Aalst nevens den Entrepot, aan den in gang der koopwaren statie, verdeeld in 3 deelen. Samen gebracht op fr. 5420. 2* En 34 aren 02 centiaren bouwgrond te Aalst, Schaliënhuis, aan de Burgemees tersplaats en De Gheeststraat, verdeeld in 22 deelen. Ingesteld, i* deel fr. 1600. 2e fr. i5oo. 3e fr. 1520. 4e fr. 1600. 5e fr. 1000. 6* fr. 1000. 7®, 8® en 9® samen fr. i3oo. io* fr. 600. n« fr. 500. 12® fr. 550. i3® fr. 500. 14® fr. 500. i5efr. 5oo. 16* fr. 5oo. 17® fr. 500. '8® fr. 550. 19* fr. 55o. 20® fr. 600. 2i® fr. 600. en 22® fr. 600. LAATSTE ZITDAG Donderdag 7 Juni igoS, Om 2 uren namiddag ter Estaminet a De Vier Winden bij Mr Ladeuze, te Aalst, Keizerlijke plaats. BIJ STERFGEVAL. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 10 aren 40 centiaren Land te Hofsta- de, achterste Bolleveld. Ingesteld fr. 680. 62 aren Land te Hofstade, op het Hofveld. Ingesteld fr. 4280. 3° 33 aren 84 centiaren Land, te Lede, op Sterrewal. Ingesteld fr. 2020. 34 aren 78 centiaren Land, te Lede, op d'Hofoosels. Ingesteld fr. 750. 5° 22 aren 43 centiaren Bosch te Gijse- gem- Ingesteld fr. 620. 6° 14 aren 43 centiaren Land te Nieu- werkerken, op den Kraaiwinkel. Ingesteld fr. 600. 7° En 28 aren 6r centiaren Land te Nieuwerkerken, op de Penne. Ingesteld fr. 1000. ZITDAGEN Instel Woensdag 24 Mei, Verblijf 7 Juni] '90S- Telkens om 3 ure namiddag ter herberg In den Landbouwersbond bij d'heer De Wit-Parent, te Hofstade, Statiestraat. .omen bij de W® Podevyn. choutées. b) Charrette anglaise, roues pneuma- tiques et roues de rechange bandagées ile fer. c) Wagonnette, roues caoutchoutées. S'adresser, 19, Place Impériale. Alost. koope PIANO, vooral dienstig aan jonge pianisten, te koop bij Dedeken, J.-B. Onderwijzer, Erembode- gem- Xe huren terstond. Een schoon gerieflijk Huis, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, ruime keldering, pomp- en regenwater, gestaan Vaartkaai, N° 8, te Aalst. Zich te bevragen bij A. Van de Puttb- Jonckheerb, fabrikant van tabak, zelfde straat, N° 9. Ilringend. Men vraagt eene kloeke meid, tot alle werk bekwaam, voor klein huihouden. Zichte wenden tot M. D. Schulte. te Schoonaarde, Men vraafft eene Jonge meid om O in het huishouden te helpen. Zich te bavragan Statieplein n. 7, Aelst. C U sticht LAURENT te Boschvoorde (Boitsfort). Goede huur.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3