Waarom die groote verstanden niet gelooven. Jaarlijksclie Bedevaart Het onweêr van Zaterdag Atbuura. den> liberale en ^tho_ Solemnele Octaaf AELST. Allerhande nieuws. LE LION D OR ZEE VISCH HANDEL U. Arys-De Paepe. Hopmarkt. HOOIQRAS H TT I Z E N Zitting van den Gemeen teraad op Zaterdag 24 Juni aan staande om 5 ure namiddag. DAGORDE i° Gemeentegoederen. Verkoop van bouwgrond aan den Gentschensteenweg en aan de Hertshage. 20 Buurtspoorweg, Aelst-Ninove. Stu diekosten. 3° Regelmatige vervoerdienst in auto mobiel, a) door de straten der stad, b) van Aalst naar Geeraardsbergen. 40 Ontwerp van Waterleidingen. 5° Stichting van de Albrechtlaan. Las- tencohier voor de voltrekking der aarde werken. 6° Oprichting van een kunsthekwerk rond de St-Martenskerk. 70 Kerkfabriek van St-Jozef. Borgtocht van den nieuw aangestelden Schatbewaar der. 8° Bureel van Weldadigheid. Verkoop van land te Schoonaerde. 90 Burgerlijke Godshuizen. Verpach ting van eene Hofstede op St-Job. io° Staatsmiddelbare scholen. Reke ning van het beheer van M. Reyntens als tijdelijke secretaris-schatbewaarder. ii° Academie van schoone kunsten. Rekening 1904. 12° Muziekschool. Rekening 1904. 13° Toelagen gevraagd voor het Con gres van Vlaamsche geneesheeren en voor de tentoonstellingen der hofbouwmaat- schappij Vooruit door Studie en Sa menwerking. Een dame zegde eens aan M. Boyer, den geleerden bestuurder van Saint-Sul- pice, te Parijs Weet gij wel, mijnheer de pastoor, dat ik eene ongeloovige ben Mevrouw gelooft toch in God ant woordde de priester. Dat welmaar ik ben ongeloovig voor al wat den catho- lieken godsdienst betreft. Dan heeft mevrouw de bewijzen van dien gods dienst toch goed gestudeerd en grondig overwogen Och niet veel, mijnheer. Hebt gij dan de leerrijke werken niet gelezen van Berger, van de la Luzerne, van Frayssinous Neen, mijnheer. Kent gij de grootsche werken van Bossuet en Fénélon, van Bourdaloue en Massi- lon Neen, mijnheer. Welnu Me vrouw, hernam M. Boyer, indien gij daar niets van weet, in het vervolg zeg niet meer dat gij eene ongeloovige zijt, maar wel eene ongeleerde zottin. En zoo is 't met het grootste getal dier groote verstanden, die niet meer geloo ven. Zij hebben met hunne eerste com munie iets of wat van den godsdienst ge leerd en daarmeê uit. Al wat zij nu nog lezen over God en Kerk is in slechte dag bladen en zedelooze boeken al wat zij er nog van hooren is wat herbergpraat en ezelarijen, uitgekraamd door het een of ander mijnheerken, dat in ruzie ligt met de pastors, omdat die leelijke zwartrok ken hem gedurig herinneren dat er een zesde en een zevende gebod is. Neen, goddelooze vrijdenkers, overtuigde god- delooze zijt gij niet maar hooveerdige en ongelukkige kiekens voor al wat den godsdienst betreft. Studeert onzen schoo- nen godsdienst en gij zult zoowel geloo ven als de groote katholieke mannen, die door hunne geleerdheid de wereld ver baasden I uit 't Vlaandrenland naar 't verre Lourdes. 5* - i3n September igo5, met de hooge goedkeuring van Z. D. Hoogw. Mgr. Waffelaert, Bisschop van Brugge en onder de geestelijke leiding van den E. H. Bruloot, te Kortrijk. Rechtstreeksche bijzondere trein. Twee uren stilstand te Bordeaux, 6 Sep tember, rond 6 uren 's morgens. De pelgrims mogen de stad bezoeken. De priesters kunnen de H. Mis lezen. Zieken worden kosteloos aanveerd. Een geneesheer vergezeld de bedevaart. Binst het verblijf der bedevaarders te Lourdes, grootsche en luisterlijke plechtigheden op O. L. Vr.-Geboorte (8n September) en op den Feestdag van Maria's naam. Afzonderlijke oefeningen voor de Vla mingen. Reiskaarten. 1' klas 140 fr. 2' klas 90 fr. 3* klas 60 fr. De lijsten worden gesloten den i5n Oogst. Verdere inlichting vragen bij E. H. Bruloot, Beggijnhofstraat, 22, of bij M. V. Francis,, secretaris, Gentsche steenweg, 8, te Kortrijk of bij de in schrijvers, aangeduid op de plakbrieven die uithangen in de kerken. Zaterdag heeft het onweder hier te Aalst ook gewoed, doch met min hevig heid dan op 2*» Sinxendag. De bliksem viel op een huis langs den Bolleweg en veroorzaakte eenige schade aan het dak en duivenhok. Te Lokeren in de Zeiestraat is de blik sem gevallen op het huis der weduwe Nantels in een achtergebouw hetwelk tot werkplaats dient aan de velbewerkers, werden drie ruiten uitgeslagen en ver scheidene dakpannen afgerukt. De kap van het gebouw begon onmiddelijk te branden, maar het vuur kon spoedig uit gedoofd worden. Het is een onschatbaar geluk dat er juist op dit oogenblik geen arbeiders in dit gedeelte van het werkhuis bezig waren, anders zouden er misschien dooden zijn geweest. In de naburige Molenstraat heeft de bliksem de schouw van een huis wegge slagen. Op de baan naar Zele, tegen de Patrijs, is de genaamde van Brussel, een Loke raar, door den bliksem getroffen en met geweld tegen den grond geslagen waar hij bewusteloos bleef liggen. De ongelukkige die zwart gebrand is, werd in deerniswek- kenden toestand opgenomen en naar het hospitaal gedragen. Gedurende heel de laatste week heeft men rond Brugge eiken dag een onweer gehad. Het ergste echter was dat van Zaterdag, Ruddervoorde en Sijsloo hebben schrik kelijk geleden. Vlas en aardappelvelden zijn verhageld bij gansche hectaren. De hoeve van Persyn werd door den bliksem in brand gestoken. Men kon slechts het vee redden. Onder de redders was een gebuur, Sin- tuben genaamd. En terwijl hij daar hielp, brandde zijne eigene hoeve af met twee koeien, een paard en eenige varkens. De regen zweepte de menschen, die zich op straat waagden, omverre. Een meisje werd docr den bliksem blind ge slagen. Te Diksmuide is al het fruit verloren. Te Brussel in de hoofdstad heeft het onweer nog al erg gewoed. Hier had het ook bijna een erg ongeluk veroorzaakt. Eene winkelierster zat met hare doch ter in de achterkamer harer woning in de Beierschestraat. De bliksem sloeg langs de schouw binnen en wierp beiden met groot geweld tegen den vloer. Zij bleven als ontzield liggen. De moe der bekwam het eerst en zij riep om hulp. Toen de geburen kwamen was de vrouw weldra tot het bewustzijn terug gekeerd, maar toen na eenige moeite ook de doch ter geheel hersteld was, deed zich een zonderling verschijnsel voor. Zij schoot in razende woede en wilde iedereen bijten, en slechts met de grootste moeite kon men haar dit beletten. Zondag morgend waren echter beiden hersteld van de crisis, die zeer erg had kunnen afloopen. Te Berchem, bij Antwerpen, viel de bliksem naast een rijdend tramrijtuig. Het valt bij deze gelegenheid op te mer ken, ter geruststelling der vreesachtigen, dat de tramrijtuigen voorzien zijn van bliksemschermen, die alle gevaar weeren. In de Schoolstraat sloeg de bliksem een huis binnen langs de schouw en trof eene werkvrouw, welke door den stroom op verschillige plaatsen van het lichaam brandwonden bekwam. Eenige telefoondraden zijn gebroken, zoodat hier en daar de gemeenschap afge broken was. Te Lier in de statie werd een man door den bliksem getroffen. Na eerste verzor ging bevond men dat hij verlamd was. Tusschen Merxplas en Turnhout stak de bliksem de pachthoeve in brand van den landbouwer Melis-Verdonck. In weinige oogenblikken stonden stal, schuur en woning in lichtlaaie vlam. Alles werd in asch gelegd. Men heeft schier niets kunnen redden eene koei en twee kalve ren zijn ook in de vlammen omgekomen. Alles was verzekerd. Te Turnhout viel de bliksem op den toren en deed het uurwerk stilstaan, zon der andere schade te veroorzaken. Hij trof ook het telefoontoestel op het policie- bureel en maakte een oorverdoovend ge luid, dat iedereen den schrik op het lijf joeg. Verschillige telefoondraden werden getroffen en doorgebroken, zoodat alle gemeenschap onmogelijk was geworden. Bij M. Malfet, in de Otterstraat, werd een groote ruit verbrijzeld door het hemel licht. Op de bleekerij van M. Hendrickx even als in den hof van M. Neyen, in de Begijnenstraat, werden boomen in stuk ken geslagen. De bliksem viel ook op St- Theobalduskapel, in de Paterstraat en verbrijzelde een gedeelte van het dak. Hij richtte ook schade aan in de broeikassen van den hovenier M. Dierckx. In St-Leonards sloeg de bliksem eenen boom tot splinters. In Loenhout viel hij op de onderwij zerswoning en stichtte brand. Deze echter was weldra gebluscht, daar de natuur zelve het werk der pompiers op zich nam. Verdere ongevallen zijn er niet te betreu- De streek rond Charleroi is eene heele week nog niet zonder onweer geweest. Maar Zaterdag overtrof het in hevigheid alle vorigen. In de rue du Vélodrome sloeg een vuurbol de schouw door het dak van een huis en deed heel het gebouw daveren tot in zijn grondvesten. De bewoner werd omverre geworpen maar kon zonder per soonlijk letsel weer opstaan. De vuurbol sloeg al de ruiten van twee serren stuk en verliet het huis langs een openstaande venster. Te Seneffe stond het water voeten hoog in de straat. Dat was geen regen, dat was een zondvloed. Te Binche sloeg de bliksem daken en schouwen stuk. Bij eenen winkelier viel de bliksem op de binnenplaats een paar voet afstand van het pelroolmagazijn. Te Péronnes werd het uitputtingsma- chien der koolmijn door den bliksem ont redderd. De machinist, die een oogtnblik zijnen post had verlaten, had aan deze omstandigheid het leven te danken. Te Fourceulx werd een paard in de weide gedood. Te Thuin ligt al het veldgewas als gehakt. En dergelijke tijdingen komen uit meest alle streken der provincie Henegou wen. Bij menschengeheugen heeft men iets dergelijks niet gezien. Rond Aarlen (Luxemburg) heeft het onweer, in den nacht van Vrijdag op Zaterdag gewoed, vooral in de richting van de Duitsche grens. De regen veranderde al de velden, in weinige oogenblikken, in meeren. Al het graan ligt plat. De wijngaarden zijn ver loren, niet voor dit jaar alleen, maar vol gens de kweekers, voor vier jaren achter een. Het wild is verdronken of gedood door den bliksem en den hagel. In de weiden zijn talrijke runderen en paarden dood gebliksemd. Het hooi is verloren en vele hoeven zijn afgebrand. A Verscheidene dagbla- lieke, hebben, uit eene droomerij meê- gedeeld door «Klokke Roeland» besloten dat de catholieke Partij en de christene volkspartij, of liever Daensisten, op 't punt waren een accoord te sluiten... En Groene Pie zou de tweede candi- daat zijn op de catholieke lijst ?!?f Geene onderhandelingen bestaan er of hebben er bestaan, ten ware buiten den weet van hen die het dienen te weten. Wij gelooven eerder de maan met de handen te zullen zien grijpen dan dit accoord tot stand komenj zonder de catholieke Partij te verscheuren. Zoo dwaas niet. Zoo denken wij er over. Le Patriote en Le XXe Siècle schrij ven dat M. Weekers van Boom, secretaris der volksfopperij, die vroeger 25,000 fr. voor Klokke Roeland verschoot aan dit blad, bij deurwaardelijk exploot, ver boden heeft zijne politiek te vervolgen strekkende tot eene toenadering met de catholieken. J.M. J,F. C. C. G. Z. J. C. A. van het Allerheiligste Sacrament des Autaars, in de kerk der Arme Claren Coletinnen. Donderdag 22 Juni, Feestdag en de volgende dagen der Octaaf, zal het Allerheiligste Sacrament ter aanbidding uitgesteld worden om 4/4 voor 6 uren met de gewoonlijke Mis, tot na het Lof, welke zal geschieden om 3 uren 's namid dags. Vrijdag 3o Juni, Feestdag van het H. Hart van Jesus Gedurige Aanbid ding. Om i/4 voor 6 uren, de eerste Mis met uitstelling van het Allerheiligste Sacra ment tot na het Lof. Om 8 uren, de tweede Mis. Om 3 uren, het Lof met Te Deum. ONS BIER. Opgaven van het Petit Jonrnal du Brasseur In 1886 waren er 2635 brouwerijen in België, wat eene per 2107 inwoners uit maakt. Nu zijn er 3336, of eene voor 2120 inwoners. De provincie Henegouw telt er het meeste 691. Dan komen Oost-Vlaanderen met 664, West-Vlaanderen met 581, Brabant met 523, Antwerpen met 344. Van de andere provincies spreekt men niet. In Brabant drinkt men het meest in Luik het minst bier. Volgens statistieken van het ministerie van financiën beliep de productie in 1904 tot 15,337,959 hectoliters, wat voor eiken Belg, groot en klein, 219 liters uitmaakt. Dat kan nog al tellen. Creemboter. Markt van Woensdag 21 Juni igo5. 76 kilogrammen ter markt, Prijs fr. 2,70 tot 0,00 per kil. AALST. De heer J.Vervoort, Com missaris van Politie onzer Stad, heeft om gezondheidsreden zijn ontslag met recht op pensioen aan Z. M. den Koning ver zocht. AALST. Werkstaking der metsers. Nog altijd duurt ze voort. Zaterdag kwam hier een anti-socialist van Het Volk te Gent en hield van op den kiosk, ter Groote Markt, eene toespraak tot de stakers in de welke hij hun tot voortzet ting der staking aanspoorde. Ge moet liever uwe tien vingers afknagen dan toe te geven, riep hij uit.... Verder beloofde hij onderstand en gaf den raad elders naar werk te gaan zoeken. Eenige hebben er gehoor aan gegeven. Des avonds vergaderden de meesters ten stadhuize, onder voorzitterschap van den heer Burgemeester, doch bleven allen toe geving weigeren. De heer Burgemeester stelde voor de werklieden in twee klassen te verdeelen en aan de bekwaamsten den opslag toe te staan. Reeds jonnen zekere meesters 2 en 3 fr. drinkgeld ter week aan de beste werklieden 't gene den opslag uitmaakt. Zondag en maandag zijn erbm zoo te zeggen geene werkstakers te zien geweest aoch geen wonder men telt er nauwelijks een twintigtal die alhier ge huisvest zijn. Dinsdag waren meesters en werklieden 't acoord het voorstel des heeren Burge meesters te aanveerden, doch de Gentsche anti socialist Gabriels spoorde tot voort zetting der staking aan, belovende dat hij 's anderdaags met 5oo fr. zou afkomen om te ondersteunen. Hij schreef de na men op der aanwezigen. Ze zullen er vet meêzijn... De werklieden die besloten hadden 't werk 's namiddags, één uur te hernemen tegen de voorwaarden aange nomen door de meesters, weigerden zeg gende dat allen, goede werklieden en kroeten, dezelfde daghuur moesten heb ben. Dit schijnt ons onredelijk dat de luirik zooveel moet ontvangen als de naar stige en meer bekwame. Vooruit spreekt van twee liberalen ge meenteraadsleden die bereid zijn den op slag te betalen. Dus weer eens de politiek in de zaak vermengd. Nu 't zal zeker beter gaan ?...'t Zal geene groote opoffering zijn die de twee liberale gemeenteraadsleden zich zullen getroosten er is ten hoogstens nog een tiental dagen werk voor hen met 2 werklieden. Dus arme 20 frankskens opoffering ten hoogste, 't Is grof 1 Wij komen hierop terug. De aardewerkers zijn allen vervangen en de sukkelaars die de metsers volgden loopen nu op de stoppelen. Bij het ter pers leggen vernemen wij dat de werkstaking op 't pHnt staat te ein digen. Opslag te rekenen van 1 Augus tus. Men denkt dat het werk Donderdag zal hernomen worden. De anti-socialist heeft onderstand bedeeld. AALST. Verleden zaterdag heeft men te Wieze het lijk opgevischt van een Aalstenaar zekeren De Moor Emiel, wo nende Geeraardsbergsche steenweg. Op 2®n Sinxendag was hij te Hofstade ge weest. Naar men verzekert zou de lijk schouwing doen bestatigen hebben dat er misdaad bestaat. Het lijk droeg in den nek eene groote wonde, toegebracht met een kneuzend voorwerp. Een der oogen was uitgeslagen en de onderlip was gekloven tot aar. de kin. De doode, die in de streek zeer gekend was als een handig balspeler, overwinnaar in talrijke prijskampen, stond op trouwen met een meisje van Hofstade. Het is op zijne terugkomst van daar dat hij moet vermoord zijn. Sedert lang vragen de liefhebbers van schoone wandelingen wanneer zij toch eens vrij, zonder onrust noch kom mer, eene sille en aangename wandeling zullen kunnen maken. Te vergeefs de dwaze velorijders zetten zonder bezorgd heid voor de voetgangers hunne streken voort, des te meer daar hun eenen schoo- nen steenweg, goede wegen en het niet toepassen van reglementen gegund zijn. Zondag, tusschen fort I en II, reed een motocyclist den heer Alphonse Lam- brechts, van Wijneghem, omver, en poet ste de plaat, zonder zich om den onge lukkige te bekommeren. M. Alph. Lambrechts werd in beden- kelijken staat opgenomen, met twee zware wondeneen aan den hoofdschedel en een aan het oog, welk gansch ontbloot was. Hij werd opgenomen door den brief drager Alph. Meeus, die hem in kar ter verzorging naar den dokter bracht, M. Alph. Lambrechts zal waarschijnlijk het rechter oog verliezen. De motocyclist is onbekend, maar vol gens de geruchten is er een streng onder zoek op handen. Drie kerels per velo reden te Wyne- ghem een kindje omver en zetten hunnen weg voort. Het wichtje werd met gebro ken been opgenomen. Zou het niet hoog tijd zijn dat er tegen die dwaze motocyclisten en velorijders een streng reglement gestemd worde (Handelsblad.) Een bieënzwerm van verscheidene duizenden sterk vertoonde zich Zondag namiddag in de Blaesstraat te Brussel. De diertjes overweldigden de trams en maakten het de passagiers erg lastig. Dan heeft ds zwerm zich vastgehecht aan een venster der eerste verdieping van eene herberg, waar men hem kon vangen. Een rijke heer te Brussel houdt voor zijn vermaak een leeuw en eene leeuwin. Hij had deze wilde dieren gekocht toen zij nog zeer klein waren; de eigenaar trad nu en dan in de kooi en nooit was hem een ongeval overkomen. Vrijdag nu, is de leeuw op zijn meester toegesprongen en heeft hem met zijne klauwen erg aan het gelaat en den buik gekwetst. Een vriend van den eigenaar kreeg het goed gedacht den vork te grijpen, waarmede de leeuw gewoonlijk zijn eten toegestoken wordt. De leeuw denkende dat hij zijn dagelijksch voedsel kreeg, liet zijn slachtoffer los de eigenaar kon uit de kooi ontsnappen, doch viel in bezwijming. Zaterdag morgend rond 10 1/2 ure verspreidde zich eensklaps te Boom het droevig nieuws dat de stoommaalderij van M. Arthur Van der Cruysen-Simons, in brand stond. Deze maalderij, sinds zeer lange jaren bestaande en van vader op zoon overge gaan, was verleden jaar geheel afgebro ken en opnieuw opgebouwd volgens de laatste verbeteringen in het vak. Stoomtuigen en ketels, alles was ver nieuwd, en heel die prachtige model inrichting, die eene heele fortuin zal gekost hebben, stond op eenige oogen blikken van onder tot boven en aan de vier hoeken in brand. Het is niet om te gelooven met welke snelheid het vuur zich uitbreidde, niette genstaande de krachtige en spoedige hulp, gebracht door de pompiers van Boom- Noeveren, die van Boom-centrum en die van Niel, welke het vuur langs alle kan ten aantastten. Niets echter kon baten en op eenige uren bleef er van heel die schoone inrichting niets over dan hier en daar een stuk muur. Men heeft de grootste moeite gehad om dertien peerden uit de stallingen te red den al het overige is vernield. De woning van M. Van der Cruysen is kunnen behouden blijven deze staat nog op het grondgebied van Boom, terwijl de nevenstaande maalderij zich op Nielsch grondgebied bevindt. De spuiten van het Centrum zijn tot 4 ure ter plaatse gebleven, wanneer alle gevaar voor herbegin of uitbreiding ge weken was. De schae wordt beraamd op 200,000 fr., gedekt door verzekering door de maatschappijen Securitas Escaut en Lloyd Beige De statie van Leuven was Zaterdag het tooneel van een dramatisch voorval. Twee werklieden, die aan de vergroo ting der statie werkten, werden door eenen trein verrast en overreden. Hunne lijken, die geen menachelijken vorm meer hadden, werden voorloopig in eene afhankelijkheid der statie neergelegd. Te Steene werd de jachtwachter Opstael, van eens ronde terugkeerend, tusschen het dichte struikgewas aange vallen door eenen persoon, die zich ver borgen hield en hem verscheidene mes steken toebracht. De moordenaar is dan, zonder herkend te zijn, spoorloos in het bosch verdwenen. Twee kleine meisjes van 7 jaar waren te Oostende, spelend een eindje in zee gegaan, en kwamen in eene holte van den grond te rechte. Een garnaalvisscher, die uit de verte het ongeluk zag, riep om hulp. Redders snelden toe, doch dezen konden de twee kleine drenkelingen niet meer levend ophalen. DISTILLERIE BRASSERIE Société Anonyme, a Alost. MM. les actionnaires de la société ano nyme Distillerie et Brasserie Le Lion d'Or, A Alost, sont convoqués en assem- blée générale extraordinaire au siège so cial A Alost (Mijlbeek), le Samedi 8 Juillet prochain A 2 J/t heures de relevée. ORDRE DU JOUR Modifications aux articles 1, 5 et 48 des statuts. MM. les actionnaires pour assister A l'assemblée générale devront se conformer A l'art 34 des statuts. Le Conseil d'Administration. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 22 23 en 24 Juni igo5. TARBOT de kil. fr. i,5o TARBOTTI1V8 1,00, 2,5o HEILBOT fr. i,a5 Kabeljauw, fr. 0,70 Griet fr. 0,70, 1,00, 2,00 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 Steur Esturgeon fr. 2,00 Pladijs 't stuk fr. 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Rougets fr. i,5o 2.00 tot 2,5o HollandscheSchelvisch.grooten fr.i,5o Makreelen 'tstuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,10 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring 0,20 Tongen, groote, midden en klein soort. Nieuwe Schotsche superior Haring. Aalsterhop 1904 beschikbaar fr. 147,50 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904, be schikbaar, fr. i32,5o de 5o kil. Markt vast. OPENBARE VERKOOPING van TE EBI»E. in den Hoonegemmeersch. Het College van Burgemeester en Schepe nen der Gemeente Erpe zal op Vrijdag 23 Juni 1905, om 4 uren namiddag, te Erpe, in den Hoonegemmeersch, in het openbaar verkoo- pen 4 HECTAREN HOOIGRAS, te wassen staande op de meerschen aan de Gemeente Erpe toebehoorende. Op langen tjjd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en gewoon ongeld. Op bevel De Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, G. DE YOS. R. BOGAERT. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN LANDEN ÉN MEERSCHEN, te Aalst, Nieuwerkerken Erembodegem De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens de kinderen en erfgenamen der echtgenooten Van Mol-Buikkns, in

De Denderbode | 1905 | | pagina 2