aar IN De Werkman en in Gezondheidsflesscheu. EEN EN ANDER. Academie van Schoone Kunsten- Rechterlijke kronijk. Allerhande nieuws. Vereenigde-Staten. Hopmarkt. /.EE VISCH HANDEL If. Arys-De Paepe. LE LION D OR AARDEWERKEN KUNSTHEKWERK ÏI TT I23 S3 PT -De Amrnkaansche hygiënisten hebben onlangs een nieuw en zeer merkwaardig gebruik van het papier uitgedacht zij bedienen er zich van tot het vervaardigen van melkflesschen, die voor het vervoer van deze kostbare vloeistof veel geschik ter zijn dan die ic glas, dewijl, door maar eene enkele maal te dienen, zij de melk niet blootstellen ergerlijke verslechtingen, tengevolge van gebrekkige uitspoeling of of onvoldoende sluiting, te ondergaan. Deze papieren flesachen zijn in den vorm van eenen kegel, zij zijn voorzien van een onberispelijk stelsel sluitingstop en terzelvertijd, ten einde hen zuiver te houden en de aanraking der lucht te ver mijden. ondoordringbaar gemaakt in een bad van paraffine, 100® centigraden heet gehouden. Te Philadelphia, waar deze papieren flesschen van een loopend gebruik zijn, doen de bacteriologische ontledingen de voortreffelijkheid uitschijnen der melk, verpakt in papier, op diegene in glazen flesschen bewaard. Deze laatsten houden eene onvergelijkelijke hoeveelheid meer microben in. (Revue des Produits Chimiques). CATHOLIEKEN, snijdt dit uit en bewaart het. Het zijn de uren der Missen na 8 uren, in de verschillige kerken van Luik, des Zondags. Wij deelen het meê voor degenen die des Zondags de tentoon stelling gaan bezoeken. Ten 8 uren Mis in de hoofdkerk, in Ste-Foy, in St-Jan, in St-Nicolaas,in Ste- Catherina (paters Kanonikken van La- tranen), in St-Lodewijk (paters Jesulten), in St Pascal, Hesbayestraat (Minder broeders), in de kerk der Redemptoristen, Hors-Chateau, in het H.Sacrament (Bou levard d'Avroy), in St-Lambertus (paters Oblaten). Ten 8 1/2 uren, Hoogmis in het Heilig Kruis. Ten 9 uren, Hoogmis in al de paro chiale kerken,(uitgenomen in het H. Kruis en in Ste-Maria), gelezene Mis in de hoofdkerk. Ten 9 i/a uren, Hoogmis in Ste-Maria en in de kerk der Salesianen. Ten 10 uren, Hoogmis in de hoofd kerk, gelezen Mis in Ste-Catherina, in St-Lodewijk (nabij Londoz),in St-Pascal. Ten 10 1/2 uren,gelezen Mis iD St-Vin- centius, in St-Denis, bij de paters Re demptoristen. Ten 11 uren, gelezene Mis in Ste-Foi, Ste-Maria, St-Martinus, St-Nicolaas, St- Remakel, St-Servasius, Ste-Veronica, St- Lambertus. Ten 11 1/2 uren, gelezen Mis in St-An- tonius, St-Bartholemeus, St-Christofel, H. Kruis, St-Denis, St-Jacobus, St-Jan, Ste-Margaretha, St-Vincentius. II0 Algemeen Congres voor den onderlingen bijstand. Luik igo5. Het 2® algemeen congres voor den onder lingen bijstand zal te Luik van den 2 tot den 6 Augusti aanstaande plaats hebben. De internationale overeenkomst over de statistiek van den onderlingen bijstand, de inrichting of de afschaffing van den geneeskundigen dienst, de internationale overgang, de herverzekering in de ver schillige landen, de schoolmutualiteit, de familiemutualiteit en de moederhulp, het inrichten van een bestendig internationaal bureel voor mutualistische studiën en voor da congressen van den onderlingen bijstand,zulks zullen de vragen van alge meen belang zijn, welke ter bespreking zullen gebracht worden in dit congres. De mutualisten en de ieveraars zullen volgaarne aan deze vergadering den uit slag hunner studiën en de vrucht hunner ondervinding brengen. De bijdrage werd bepaald op 10 fr. voor de afgevaardigden der Verbonden of Vereenigingen op 5 fr. voor de afge vaardigden der bijzondere maatschappijen en voor alle andere aangeslotenen op 2 fr. voor de werkende of deelhebbende leden van maatschappijen van onderlin gen bijstand. De voorafgaande verslagen worden aan al de aangeslotenen overgemaakt. Het verslag der zittingen van het congres zal aan de onderteekenaars van 5 en 2 fr. ge stuurd worden indien zij eene aanvul lende bijdrage van 5 fr. betalen. De aansluitingen moeten vóór dc-n 3o Juni aan het Algemeen secretariaat 2, Lambermontstraat. te Brussel, overge maakt worden. De koning der inbrekers. Uit New-York wordt gemeld de oudste en slimste bank- en coffrefort-inbreker van de Vereenigde Staten, een ware meester in zijn vak, Jimmy Hope, is dezer dagen gestorven in den ouderdom van 79 jaar. Gij weet, de Amerikanen hebben eene voorliefde voor het buitengewone en on gelooflijke, zelfs als het tegenstrijdig is met alle wetten tn grondbeginselen. Deze eigenschap van het Amerikaansch volks karakter, verontschuldigt de opmerkzaam heid, ja schier de verheerlijking van eenen dief, ter gelegenheid van zijne dood. Al de gazetten schrijven ervan. Nu, Hope's leven was alleszins merkweerdig. Op inbrekers gebied had hij in de Vereenigde Staten eenen naam gelijk hier Cartouche, Baekelandt en Jan De Lichte. Van mekaniciens-familie en in dit ambacht zelf getreden, zocht hij, reeds van jongs af, naar de beste manier om de sloten van brand-en geldkassen te openen. Hij stool uit de kas eener weldadigheids inrichting te New-York weerden ten be drage van i,3oo.ooo dollars, en ontging de straf, daar hij het grootste deel van zijnen buit teruggaf. In 1871 trad hij, gekleed als policieagent, in de Nationale Bank van Keusinton, en zei aan de wacht dat een diefstal beraamd was tegen de Bank, en dat hij ter plaatse gezonden was om aanhoudingen te doen. De wacht echter, die Hope vertrouwelijk toegelaten had, gerocht zelf geblinddookt en gebon den, en de Bank wierd bestolen voor 100,000 dollars. Na uit het gevang te zijn ontvlucht, want onze inbreker kreeg eene straf van 5 jaar voor den vermelden diefstal, bestooi hij de Firts National Bank, in Wilming ton. Hope had een huis gehuurd nevens den Bank, en bezigde het om den kassier en zijn huisgezin erin gevangen te zetten. Eenigen tijd daarna wierd hij in hech tenis genomen, en benevens van de inbra ken, waar hij gezamentlijk 5 miljoen buit zou veroverd hebben, werd hij nog van moord beschuldigd op den kassier van den Dexter Bank, waaraan hij eventwel onplichtig was. Met trots verklaarde hij nooit een mensch gekwetst, verre van vermoord te hebben. Ik 1878 deed Hope zijn meesterstuk, namelijk den diefstal van 3 miljoen dol lars banknoten in den Manhattan Bank te New-York. Een dekreet echter van het kongres, verklaarde later deze banknoten zonder weerde. Niettemin was Hope erin gelukt een groot getal van die gcldbric-fjes aan den man te brengen. De policie, al hoewel iedereen wist dat Hope de plich- tige was, heeft alsdan nooit kunnen bewij zen inleveren die sterk genoeg waren om tot eene veroordecling te dienen. Het was nu ongeveer i5 jaar dat Hope in den schijn zijn dievenbedrijf daarliet. De Amerikanen vertellen dat hij met verachting nederkeek op de hedendaag- sche inbrekers, daar hij het als geene kunst meer, maar als eene groote schande aanzag, met de middels die de dieven tegenwoordig ter hand hebben te gaan stelen. Hope's nalatenschap is van geen bedied, en men weet niet wat hij met zijne gesto- lene miljoenen gedaan heeft. In de zitting der maand Mei van de Akademie de Médecine te Parijs, heeft eene voordracht van doktor Fournol veel belangstelling verwekt. Hij prees inspui tingen aan van zeewater, onder het vel, tegen de tuberculose. Fournol, heeft samen met eenen anderen geneesheer, een zeewaterserum gemaakt, en heeft met dit geneesmiddel 24 kranken in een hos pitaal van Parijs behandeld. Eenige van deze waren aangedaan van longtuberku- lose in eerste tijdperk bij anderen was de ziekte reeds verder gezet. In de 24 gevallen nogthans bestatigde men eene ware beternis. De uitslag scheen aan de leden der akademie zoo voldoende, dat er besloten werd de studie mede te deelen aan de commissie, ingesteld voor het bestrijden der longtering, om verdere proefnemingen te doen met dit genees middel. 11 Hét Land van Aelst bevestigt Pie Daens dat er rond Paschen hem zijlings door mannen van gezag der catholieke partij, voorstellen van accoord, of liever, van vrede zijn gedaan geweest. Wij hebben inlichtingen genomen bij al de mannen van gezag, bij al de leiders onzer c-itholieke Partij, binnen en buiten onze stad, en niemand, ja niemand weet er iets van. Wij dagen Pie Daens uit die mannen van gezag te noemen, ze in zijne organen te doen kennen. Wij zeggen hem dat zoo lang hij de namen dier zoo gezegde man nen van gezag niet zal veropenbaren wij hem met volle recht als leugenaar zullen uitkrijten. 't Woord is aan u, Pie Daens.... Tegen motten in pels.Wat kamfer en de tot gruis gemalen huls van Spaan- schen peper doet men in goeden spiritus, schudt het flink en laat het eenige dagen staan in zon- of kachelwarmt?. Dan fil treert men het en besprenkelt er den pels meê, zoo gelijkmatig mogelijk, waarna men hem ineengevouwen in een linnen doek wikkelt. STAD AELST. Zaterdag 1 Juli, om 11 ure 's voormid dags, zal de plechtige opening geschieden van de Tentoonstelling van Kunstwerken ingericht in de lokalen van de Academie. Deze tentoonstelling zal open blijven al de dagen der Kermis van in tot i6n Juli, uitgezonderd des Vrijdaags van 10 uren 's voormiddags tot écn uur 's namiddags en van 2 tot 6 uren 's namiddags. Dijnsdag 4° Juli om n ure voormiddag zal ten Stadhuize plaats hebben de plech tige Prijsuitreiking aan de leerlingen der Academie. Een lieve vader. De rechtbank van Doornik heeft eenen mijnwerker, een genaamden Lekeu, tot 3 jaren gevangenis veroordeeld, omdai hij gepoogd had, de woning van zijnen zoon, bij middel van dynamiet in de lucht te doen springen. Hij beweerde dat hij de kardoezen had gekregen van eenen gemaskerde, tijdens de carnavaldagen, doch het openbaar ministerie wist te bewijzen dat zij her komstig waren uit eene Fransche mijn, waar Lekeu bad gewerkt. PUPILLENSCHOOL. Wij ver nemen met spijt dat de heer Colonel Berg, Bevelhebber der Pupillenschool, korte lings in zijn pensioen zal treden. Sedert zes jaar heeft Colonel Berg zijn ambt met de grootste onderscheiding ver vuld. Wij mogen zeggen dat zijn naam hier in Aalst met algemeene en welge meende sympathie is omringd. Gelukkig voor de ontelbare vrienden welke hij in onze stad telt, heeft Colonel Berg het besluit genomen zich bepaal delijk alhier als rustend Colonel te ves tigen. Alle ware Aalstenaars zullen het met ons eens zijn en zich over dit besluit te verheugen. Door zijn minzaam en ge zellig karakter heeft de heer Berg in Aalst zijne brieven van groote naturalisatie weten te bekomen. De heer Delvaux, Major bij het 12* Linieregiment is benoemd om Colonel Berg als Bevefhebber der Pupillenschool te vervangen. Wij wenschen den acht baren officier een hartelijken welkom in ons midden. AALST. De zaak van Doekes. Heden woensdag is voor de boetstraffe lijke Rechtbank van Dendermonde de zaak opgeroepen van 7 jongelingen onzer stad, op aanklacht van lil» rale Vadécards, beschuldigd van, op vastenavond, ter her berg Het Kegelspbl, alias Doekes, zedelooze liedjes te hebben gezongen ■t gene door de wet-Woeste gestraft wordt. De heer Advocaat Joseph Eeman heeft op eene afdoende wijze de ongegrondheid der liberale aanklacht bewezen en aange toond dat het gezongene liedje hoege naamd geene zedenschendende of zede looze uitdrukkingen bevat, dat het in alle talen is vertaald en dagelijks overal wordt gezongen zonder dat Policie eenigen maatregel tot beteugeling neemt. De 7 jongelingen zijn dus ook vrijge sproken geworden. AALST. Brandramp. Dijns dag rond 8 uren 's voormiddags is te Mijlbeek, Dricsstraat, de tweewoonst, be woond door De Petter Serafien en Wau- ters Karei, landbouwwerklieden, de prooi der vlammen geworden. Het vee en eenige meubels van Wauters zijn kunnen gered worden en deze van De Petter zijn totaal in den brand gebleven. Wauters is verzekerd cn De Petter niet. Eenige dui ven van dezen laatste zijn ook omgeko men. Oorzaak onbekend en schade moei lijk te schatten. Het vrijwillig Pompiers korps der stad wierd slechts verwittigd wanneer alles door 't vuur was version den. AALST.Smartelijk ongeluk. Dijnsdag rond den middag is de genaam de Jaak Ringoir, oud 36 jaren, voerman ter brouwerij Monfils, in de Diepestraat St-Job, van de voetbank gestuikt van het rijtuig geladen met hooi dat hij geleide. De ongelukkige was om zoo te zeggen dood op de^ slag ten gevolge van sche delbreuk. Hij laat eene weduwe en drie minderjarige kinders na. Jongens speelden Zaterdag te Sint- Jans-Molenbeek met de duiven. Een hun ner, Camiel de Coster, liep met zooveel geweld in de Zangersstraat op eenen lan taarnpaal, dat hij wel drie meters achter uitvloog en met gekloven schedel werd opgenomen. De jongen werd in wan- hopigen toestand naar het gasthuis ge voerd. Voor het uitvoeren van aardewerken was in het gehucht Heimet te Schaarbeek eene groote diepte gegraven, waarin Zaterdag namiddag een troepje kinderen speelde. Nevens die diepte ontriggelde een stoomtram en eenige der personen, die naar het werk van 't herplaatsen der wa gons stonden te zien, merkten op dat de kinderen, welke daar zooeven speelden, niet meer te zien waren. Tevens bestatigde men dat er eene aardinzakking had plaats gehad. Men snelde er heen en zag buiten den hoop aarde een paar kinderbeentjes uit- .steken.Men groef de aarde met de handen weg en vond niet minder dan acht kin deren. welke onder de massa bedolven waren. Allen leefden nog en konden, door spoedige en doelmatige hulp tot het be wustzijn terugkeeren. Eene groep pompiers heeft dan nog de aardmassa doorwoeld, om te zoeken of er nog andere slachtoffers waren, doch gelukkig vond men er geene meer. Twee kanonniers verdronken. Een vrceselijk ongeluk is voorgevallen op het fort Sinte-Marie, te Antwerpen. Rond 4 uren waren twee soldaten, die dienst deen in de keuken, met de boot van den pachter der vischvangst op de vest, uit varen gegaan. Ongelukkig gedacht want midden van de vest braken de planken van den bodem door en de twee kanon niers zakten weg naar de diepte. Ondanks al de pogingen om hen te redden, bleven deze vruchteloos. De twee verdronken soldaten zijn de genaamden Charles Berte en Gustave Marchand. In den nacht van Zaterdag op Zon dag hebben onbekenden bij middel van beklimming en braak, de volgende voor werpen ontvreemd ten nadeele van M. J. Craen, fabrikant in sigaren, wonende Bleekerijstraat, 24. te Antwerpen een zilveren koffieservies, waarde 700 fr., een middenstuk in zilver met kristallen scha len, waarde 5oo fr., een paar gouden manchetknoppen, een oude geldbeugel, inhoudeude 20 fr. en ander klein geld, en ook drij kistjes sigaren. Zondag morgend, rond 11 uren, is het vuur ontstaan in een huis der Kleine Kapelstraat, te Calmpthout, bewoond door den genaamden Henri Maus. Op dit oogenblik waren de bewoner en zijne huisgenooten gaan zien naar de processie, 't Waren de geburen die den brand bemerkten, maar eerst dan, wan neer het te laat geworden was om nog degelijke hulp te brengen. Weldra stond heel het huis in lichte laaie vlam en met moeite konden uit een aanpalend perceel drie geiten gered werden, Toen de inwoners k.vamen toegesneld, bleef er van hunne woning niet veel over dan de vier muren. De landbouwer Van Bael en zijn neef waren aan 't hooimaaien op hun veld te Hulsen, toen de neef eensklaps zijn oom bij toeval zoo erg met de zeis aan het been kwetste dat Van Bael in erbarmelijken toestand naar huis moest gebracht worden, waar hij de zorgen ont ving van den geneesheer, M. Heylen. Het slachtoffer is van de laatste HH. Sa cramenten voorzien. Vrijdag vond men op den weg van Martelar.ge naar Aulier een lijk. in eenen bloedplas, met het gelaat tegen den grond liggen. Het hoofd was verbrijzeld, de oogen puilden uit de holten, de zijde was met messteken als doorploegd en zelfs waren pogingen aangewend om de beenen af te snijden. Het was te zien dat de moorde naar met de uiterste barbaarschheid te werk was gegaan. Rondom het lijk zag men in den grond sporen van eene geweldige worsteling en dicht daar nabij vond men eenen bebloe- den knuppel. Het lijk werd herkend voor dat van zekeren Raison, een messenslijper uit den omtrek. De gendarmerie zoekt den moordenaar op, dien men denkt een vreemdeling te zijn. De spoorwegramp in Ohio. Het vreeselijke ongeluk dat de Chicago-New- York-express bij Mentor is overkomen, schijnt aan boosaardig opzet geweten te moeten worden. Deze trein tusschen New York en Chicago was de snelste a op de lange baan van de heele wereld. Drie kwartier van te voren was een sneltrein zonder bezwaar over denzelfden wissel bij Mentor gereden. Aanstonds na het ongeluk ontdekte men dat de wissel was vastgezet, zoodat elke trein die voorbij kwam, van de hoofdlijn op het doode spoor moest loopen. De locomotief werd in een sloot geslin gerd, een gedeelte van den trein te pletter geslagen boven op de locomotief en de wrakhoop ging grootendeels in vlammen op. De verschrikkingen werden verdub beld door dien brand. De trein was stampvol, zoo goed als alle plaatsen waren bij zijn vertrek uit Chicago bezet. Hij was over tijd en liep met een vaart van tusschen de g5 en 110 kilometers om het oponthoud in te halen. De meeste van de geredden waren zoo verdoofd door den schok dat zij hun naam en woonplaats niet konden ophou den. Een oogenblik nadat de trein vast was geloopen, sprong de ketel met gevaarlijk geweld, en de heete uitstroomende stoom maakte het voor de in de wagens inge- knelde reizigers, die gespaard bleven, onmogelijk om naar buiten te gaan. Het was een donkere nacht, maar de vlammen gaven genoeg licht, om bij te werken. De gekwetsten werden in een ambulance- trein gezet en naar een hospitaal ge voerd Het aantal slachtoffers is 24 dooden en meer dan 40 gekwetsten. Twee bruids partijen in den trein, die naar New-York gingen, bleven ongedeerd. Al de dooden zijn mannen die zich op 't oogenblik van het ongeluk in den buf fetwagon bevonden. Aalsterhop 1904 beschikbaar fr. 147,50 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904, be- schikbaar, fr. i3o,oo de 5o kil. Aalsterhop igo5, levering October-No vember fr. 79,00 de 50 kil. Markt vast. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 3o, 3i Juni en 1 Juli igo5 TAItBOT de >/i kil. fr. x,5o TARBOTTIM8 1,00, 2,5o HEILBOT fr. 1,25 Kabeljauw, fr. 0,70 Griet fr. 0,70, 1,00, 2,00 Tongen (koppel) fr. o,5o, 1,00, 2,00 Steur Esturgeon fr. 2,a5 Pladijs't stuk fr. 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Rougets fr. i,5o 2.00 tot 2,5o HollandscheSchelvisch.grooten fr. Makreelen 'tstuk fr. 0,60 0,80 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,10 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring 0,20 Tongen, groote, midden en klein soort. Niuewe Schotsche superior Haring. DISTILLERIE BRASSERIE Société Anonyme, a Alost. MM. les actionnaires de la société ano nyme Distillerie et Brasserie Lc Lion d'Or, 4 Alost, sont convoqués en assem- blée gérérale extraordinaire au siège so cial 4 Alost (Mijlbeek), le Samedi 8 Juillet prochain 4 2 heures de relevée. ORDRE DU JOUR Modifications aux articles 1, 5 et 48 des statuts. MM. les actionnaires pour assister 4 l'assemblée générale devront se conformer 4 l'art 34 des statuts. Le Conseil d'Administration. Htad Aelst. OPENBARE AANBESTEDING van de tot voltrekking van de Albrechtlaan. Het College van Burgemeester en Schepenen der Stad Aelst, zal op Maandag: 24 Juli 1905, om 11 ure voormiddag, ten Stadhnize ter ge wone Zittingzaal, in liet openbaar overgaan tot do opening der aanbiedingen voor de Aar dewerken tot voltrekking van de Albrecht- laan. De Aanbesteding zal geschieden naarvol- gens de voorschriften van het lasteucohier berustende op het Gemeentesecretariaat al waar men alle werkdagen van 9 uren 's mor- gends tot 's middags ervan kennis kan nemen. Da aanbieding op zegel geschreven zal be- handigd worden aan M. den Burgemeester der Stad ten dage en op de uur hierboven gesteld of wel hem onder aan de Tost aanbevolen om slag gestuurd in dit laatst" geval moet lij den Zaterdag 22 Juli in de Post zijn gelegd en de omslag het opschrift dragen Aanbie ding voor do Onderneming van Openbare Werken De werken znllen onmiddelijk moeten aan gevangen worden na de ontvangst van het schriftelijk bevel door het Gemeentebestuur hiertoe te geven Zij moeten voltrokken we zen na honderd dngen. Aelst den 26 Jnni 1905. De Burgemeester en Schepenen, M.-L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. Stad Aolet. OPENBARE AANBESTEDING der Oprichting van eeu rond de St.-JAartenskerk. Het College van Burgemeester en Schepenen der Stad Aelst, zal op Maapdag 24 Juli 1905, om 11 ure voormiddag, ten Stadhuize ter gewone Zittingzaal in hot openbaar overgaan tot de openiug der aanbiedingen voor de Oprichting van oen Kunsthekwerk rond de St-Martenskerk. De onderneming is verdeeld in twee loten de Metsel- en Steenhonwei swerken, waarvan de begrootingsstaat bedraagt 7,940.23 Franken, en de ijzerwerken gesohnt op 9,180 Franken. Er worden twee afzonderlijke biedingen gevraagd. Deze moeten op zegel geschreven, onder aan de Post aanbevolen omslag gestuurd wor den aan M. den Burgemeester dor Stad. Z(j moeien ten laatsteden 21 Jnli in do Post zijn gelegd en gezonden worden onder dubbelen omslag waarvan de uitwendige de melding moet dragen Aanbieding voor de onderne ming van Openbare Werken. De Aanbesteding zal geschieden naarvol- gens de voorschriften van het lastencohier en de aanduidingen van plans en het bestek be rustende op het Gemeentesecretariaat alwaar men alle werkdagen van 9 uren 'smorgendB tot 's middags ervan kennis kan nemen. Aelst den 26 Juni 1905. De Burgemeester en Sohepenen, M.-L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING BOUWGROIV'DEIN, LA. ND EU EN MEE USCHEN, te Aalst, Nieuwerkerken Erembodegem üe Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namens de kinderen en erfgenamen der echtgenooten Van Mol-Buekens, in uitvoering van een vonnis der Rechtbank van Dendermonde en ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten AALST. Eerste koop. Hei Huis in de Sint- Jobstraat. geteekend N° 12 en gekada streerd wijk A, N° 223ip en deel van N° 223i y, houdende van de eene zijde aan een huis van Jufvrouw weduwe en kinde ren De Naeyer en van de andere zijde aan het volgende. Tweede koop. Het Huis in de Sint Jobstraat, getiekend N° 14 en gekada streerd wijk A, N° 2231°, en deel van N° 223i y, houdende van de eene zijde aan het voorgaande en van de andere zijde aan het volgende. Derde koop. Het Huis in de Sint Jobstraat, geteekend N° 16 en gekada streerd wijk A, N° 2231 N en deel van N° 2231 y, houdende van de eene zijde aan het voorgaande en van de andere zijde aan een huis van den heer Alphonse Bue- kens-Verbeeck,

De Denderbode | 1905 | | pagina 2