Waters en Bossehen. Bijgevoegde jaarwedde van 200 tot 1000 franks 'sjaars. Belangrijk bericht. iiieu viaagi diende zich te be_ LAND en MEERSCH, ZAAILANDEN goed perceel Zaailand ZAAILANDE N ZAAI LANDEN BOUWGRONDEN WOONHUIZEN EEN HUIS, ZAAILANDEN Quartier a loner Huis te huren terstond, perceel ZAAILAND Winstgevende bediening AVIS IMPORTANT. Ministerie van Landbouw en Minis terie van Financiën en Openbare Werken. Er zal overgegaan worden door de zor gen van M. De Wilde, opziener van wa ters en bossehen te S* Amandsberg-bij Gent, tot de toewijzing bij middel van soumissiën.voor eenen termijn van 3 jaren ingegaan den eersten Maandag van Juni 1905, van het Jacht- en Vischrecht in verscheidene waterloopen vanOost-Vlaan- deren. De soumissiën moeten toekomen, ten laatste op 17 Oogst 1905, aan voornoem den heer opziener die aan de liefhebbers alle noodige inlichtingen zal verschaffen. Zie de plakbrieven. Verzekeringsagenten, kassiers, bureel- bedienden, rekenplichtigen. bedien len van den Staat, renteniers, handelsreizi gers en al dezen die eene goede bijge voegde winst beoogen bij hunne jaarwedde, gelief uw adres te zenden aan de init. A. W. ter Office de publicitë, Madeleine- straat, Brussel. Ten gevolge der vergrooting van zijn fabriek, nu verplaatst Scherreveldstraat, zijn er bij Gustaaf Vande Velde, dage lijks te bekomen draailingen en brand hout bijzonder dienstig voor bakkers, tegen genadige prijzen. ON DEMANDE pour Bruxelles Ménage sans enfants ou enfants placés, la femme bonne cuisinière.le mari domes- tique d'intérieur connaissant son service. Fas d'autres sujets, service tranquille de 2 personnes. 's Adresser avec références au Bureau du Journal. 110 mp 11 vraao-t een goede bureelbe- vragen ten bureele dezer. 109. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te ERPE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de volgende goe deren, gelegen te Erpe. I. 2 hektaren 7 aren 3o centiaren Land en Meersch op den Nederbroek nabij den Gentschen Steenweg, gekadastreerd wijk D, n. 72A en 72B. Verdeeld in 8 loten volgens het grond plan op den plakbrief. II. 57 aren 20 centiaren Land op den Navaal, ook nabij den Gentschen Steen weg gekadastreerd wijk A, n'. 3o8, 3og, 310, 3iia en 3iib. Verdeeld in 4 loten. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 5 September 5 Verblijf 19 Ten 2 uren namiddag ter herberg ge naamd Den Hert bij den heer Guil- laume De Clercq, te Erpe aan den Gent schen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van goede X JE ERPE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen in het open baar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel land gelegen op den Hersinckauter, gekadastreerd wijk B, nummer 44 met eene grootte van 39 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf De Boeck, ten zuide a in de kinderen van Ridder Schellekens-De Clercq, ten weste aan den hoor Louis De Coninck en ten noorde aan den heer Donatus Roelanilt en d'erven van den heer Frans Van Droogenbroeck. Gebruiker Carolus-Ludovicus Schollaert. Tweede koop. Een perceel land, gelegen op den Moerboom, gekadastreerd wijk B, nummer 140a met eene grootte van 15 aren 40 eentiaren, pal» nde ten ooste aan het wel dadigheidsbureel van Erpe, ten zuide, over den weg aan den heer David Parewyck, ten weste aan d'erven De Decker en ten noorde aan de heeren Van der Eist en De Boeck en jufvrouw Maria Van der Schuereu. Gebruiker Franciscus De Decker. Derde koop. Een perceel land gelegen ter plaats gezegd Twintig jaren gekada streerd wijk B. nummer 576 met eene grootte van 38 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Dr De Boeck en Van de Sijpe, ten zuide en ten weste aan den heer Evariste De Boeok en ten noorde aan den heer Joseph De Conicck. Boomprijs fr. 425. Gebruiker Camillus Duquet. ZITDAGEN Instel Vrijdag 8 September iqn5 Verblijf Vrijdag 22 Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd u In Wanzele bij d'heer Joseph Van der Biest, te Aalst, Schaerbecb, Gentscheateen- weg. Tweede koop. Een perceel Land gelegen te Impe, Puttinck, gekadas treerd wyk B, nummer 52b, groot 9 aren, 10 centiaren, palende ten ooste M. Veremond Blonaeel, ten zuide M. Alfons Jooris, ten weste de Kinderen Govaert en ten noorde de Kinderen Van Paemel. Derde kooj>. Eene partij Land. gelegen te Impe, Molenhoek, kada straal bekend wijk B, nummer 313d met eene grootte van 18 aren, 70 cen tiaren, palende oost M. Pieter-Jan De Kerpel, zuid M. Désiré De Graecker, west M.Eugeen De Landtsheer en ten noorde de Kinderen Landuyt. Vierde koop. Een perceel Tuin, gelegen te Impe, Dorp, bekend bij kadaster wijkB, nummers 167en 177b, te samen groot 12 aren, 70 centiaren, Ëalende ten ooste de Kinderen Petit en Camiel Van Caelenbergh.ten zuide de Kerkfabriek van Impe, ten weste de Kinderen Van Leuven en ten noor de Jufvr. We Frans Pract. Vijfde koop. Een perceel Meer3ch gelegen te Impe, Kerkmeersch, geka dastreerd wijkB, nummer 135c,groot 6 aren, 30 centiaren, palende ten ooste Mr Pieter Jan De Kerpel, ten zuide de Kerkfabriek van Lede,ten weste Jufv. W® Van Paemel en ten noorde M. Frans Parmentier. Al de voorschreven goederen zijn gebruikt zonder termijn door M' Ca miel Van Caelenbergh te Impe. VERBLIJF ZATERDAG 19 OOGST igo5, om 2 uren nanoen, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een gelegen te Mahemen, Vuerltauter. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Een perceel Zaailand gelegen te Massemen op den Vaerkauter, bekend bij kadaster,sectie B, nummer 293b groot volgens meting een hectaar 16 aren 66 centiaren, palende ten ooste de Vaerkauterrede en daarover de kin deren van den heer Jan-B" De Moor en den heerKarel-Lodewijk Broeckaert.ten znide den heer Edmond De Corte en de kinderen De Schaepmeester, ten weste de Vaerkauterrede en daarover Dame W" Alfred De la Ville-Le Itoulx-Herelle en ten noorde den heer Ceo. Matthys to Wetteren. Verdeeld in vier deelen. Eerste deel, groot 29 aren 28 centiaren. Tweede deel, groot 29 aren 28 centiaren. Derde deel, groot 28 aren 85 centiaren. Vierde deel, groot 29 aren 25 centiaren. ENKELE ZITDAG Donderdag 7 September igo5. Om 3 ure namiddag ter herberg gehouden door den heer Jacobus Roelandt te Oordegem wijk Schoot. OPENBARE VERKOOPING van Xuin on Meersch TE IMPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni - - - 1816, in liet openbaar verkoopen, de *5 aren ao cent palende ten °os.e lolu'F 1ii-rvrtn S ton vulde het Bureel van Welda- Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van goede MEER8CII en BOSCH te SMETLEDE, LEDE en IMPE. De Notaris SCHELFHOUT te Oor degem daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, zal ten overstaan van den heer vrederechter des Cantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 openbaarlijk verkoopen GEMEENTE SMETLEDE. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen wijk Puttekauter, bekend bij kadas ter sectie A n. 237 aldaar groot 16 aren, palende ten ooste den heer Neyts-Hen- drickx te Gent, en de erven Pevenage, ten zuide de erven Pevenage voornoemd en het Bureel van weldadigheid van Smetlede, ten weste het voormeld bureel van weldadigheid en de erven Domien Verbeeck en ten noorde de erven Ver- beeck en den heer Neyts voornoemd. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij ka daster sectie A, deel van n. 257, groot bij meting 23 aren 10 cent. palende ten ooste jufvr. wed. Amand De Smet-Matthys, ten zuide den heer Cheri Schelfhout, ten wes te de rede en ten noorde koop 3. Derde koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen wijk Puttekauter bekend bij kadaster sectie A, n. 258 en deel van n. 257, groot bij meting 32 aren 10 cent. palende ten ooste Jufvrouwen Marie en Francisca D'Hondt, ten zuide koop 2, ten weste de Rede en ten noorde Jufvrouw Eveline De Backer. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op Smetledekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 499 groot bij meting 23 aren 5o cent, palende ten ooste den heer Jan-Bapt. De Gendt, ten zuide koopen 5 en 6,ten weste Jufv. Wed. Matthys-Van den Abeele en ten noorde den Veldweg. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op Smetledekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 499, groot bij meting 26 aren, palende ten ooste Jufvr. Barbara Dc Paepe, ten zuide Jufv. Coleta Van den Abeele, ten weste koop 6 en ten noorde koop 4 en den heer Jan- Baptiste De Gendt. Zesde koop. Een perceel Land, ge legen op Smetledekauter bekend bij ka daster sectie A, deel van n. 499, groot bij navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Impe., Puttinck, genaamd het Rot, bekend by kadaster wijk B, nummer 59, groot aldaar 9 aren, 10 centiaren, palende ten ooste de Kinde ren Govaert, ten zuide M. Philemon koop 5, ten zuide het Bureel van Welda digheid van Smetlede, ten weste Jufvr. Wed. Mattys-Van den Abeele en ten noorde koop 4. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Briel, bekend bij kadaster sectie A. n. 473Abis groot28 aren 20 cent. De Backer, ten weste Vr. D'haese en palende ten ooste het Doolaegstraatje, ten noorde de Kinderen De Prez en ten zuide Jufv. Eveline De Backer, ten voornoemden M.Pkilemon De Backer, j weste Jufvr. Wed. Matthys-Van den Abeele, en ten noorde verscheidene eige naars. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen aan de Breedestraat, bekend bij kadaster sectie A, n. 648A, groot 27 aren 70 cent. palende ten ooste den heer Phile mon De Boeck-Roman, ten zuide den heer Joseph Van den Eeckhout en Kin deren, ten weste de Straat en ten noorde Jufvr. Wed. Jan-Baptiste Smetryns en andere. Negende koop. Een perceel Land, gelegen aan de Breedestraat, bekend bij kadaster sectie A, n. 6g7Bbis, groot 21 aren 5o cent. palende ten ooste Jufvrouw Justina Van Landuyt, ten zuide den heer Matthys-Van den Abeele, ten weste de straat en ten noorde den heer Jan-Baptiste Baeyc-ns-J anssens. Tiende koop. Een perceel Meersch, wijk Hulswijk, bekend bij kadaster sektie A, n° 382c, groot vclgens meting 6 aren, palende ten ooste de straat, ten zuide de erven Pevenage, ten wesie den heer Jan- Bapt. Coppens en ten noorde juffr.Coleta Van den Abeele. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen aan de Scheldekenstraat, bekend bij kadaster sectie A, n® 908, groot 38 aren, 3o cent., palende ten ooste de kin deren Venneman en de Willebeek, ten zuide de Willebeek en de kinderen De Waepenaert, juffr. wed. Van den Abeele en andere, ten weste voornoemde juffr. wed. Van den Abeele en andere en de straat en ten noorde de straat en de kin deren Venneman. Twaalfde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster seciie A, deel van r.® r35, groot bij meting 27 aren,palende ten ooste koop i3, ten zuide de heeren Jan-Bapt. De Gendt en Ernest Beeckman en ten weste den beer Van der Cammen. Dertiende koop.—-Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° i35, groot bij meting 20 aren, palende ten ooste den den heer De Gendt, ten zuide koop 12, ten weste den heer Van der Cammen en ten noorde koop 14. Veertiende koop.Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° x35, groot bij meting 24 aren, 3o cent., palende ten ooste de gemeente Cherscamp, ten zuide koop i3, ten weste den heer Van der Cammen en ten noorde koop i5. Vijftiende koop.— Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie Adeel van n° 135, groot bij meting 22 aren, palende ten ooste de gemeente Cherscamp, ten zuide koop 14, ten wesie der heer Van der Cammen en ten noorde koop 16. Zestiende koop.Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° i35,groot i3 aren, 10 cent., palende ten ooste de gemeente Cherscamp, ten zuide koop 15, ten weste den heer Van der Cammen en ten noorde de gemeente Cherscamp. Zeventiende koop.Een perceel Land, wijk Ramshande, bekend bij kadaster sectie A, n° 73oa en 73ob, groot 20 aren, 60 cent., palende ten ooste den heer Achiel Schockaert en andere, ten zuide de Kerkfabriek van Smetlede, ten weste de gemeente Cherscamp en ten noorde den heer Benjamin Schockaert. Achtiende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij ka daster sectie A, deel van n® 297A, groot bij mdi g 25 aren, 20 cent., palende ten ooste de heeren Alfons en Emile Peve nage en den heer Henri Van der Poorten, ten zuide den veldweg, ten weste koop 19 en ten noorde de rede en het Weldadig heidsbureel van Smetlede. Negentiende koop.Een perceel Land met een kapelleken er op staande, ge legen wijk Puttekauter, bekend bij kadas ter sectie A, n° 297B en deel van r.® 297A, groot bij meting 24 aren, 3o cent. palende ten ooste koop 18, ten zuide den veldweg, ten weste juffr. Marie van Innis en ten noorde de rede en den heerCh. DeTroyer. Twintigste koop.Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij ka daster sectie A, deel van n° 172, groot bij meting 26 aren, 10 cent. palende ten ooste koop 21, ten zuide juffrouwen Matthys te Schellebelle, ten weste den heer Achiel D'Hollander en ten noorde den heer Henri De Vuyst. Een en twintigste koop.Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° 172, groot bij meting 22 aren, 90 cent.,palende ten ooste de heeren Valentien Vertongen, Louis Matthys, juffr. Marie-Ludovica Bogaert en jufvr. w® Amand De Smet, ten zuide juffrouwen Matthys voornoemd, ten weste koop 20 en ten noorde jufv. w® Amand Dc Smet. Twee en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° 291, groot bij meting 29 aren, 80 cent. palende ten ooste de veldbaan, ten zuide koop 23, ten weste den heer Janssens-De Schryver en ten noorde juffr. Coleta Van den Abeele en den heer Gustaaf De Graeve. Drij-en-twintigste koop.Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n°2gi, groot bij meting 29 aren, 80 cent., palende ten ooste de veldbaan, ten zuide juffr. Cecilia Casteels, ten weste den heer Janssens - De Schryver en ten noorde koop 22. Vier en twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op de Keer, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 3i6 groot bij meting 3a aren 3o cent. palende ten ooste koop 25 ten zuide den heer Van der Cammen, ten weste den heer Janssens- De Schryver en ten noorde den heer Frans Pevenage. Vijf en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Keer, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 3i6 groot bij meting 34 aren 70 cent. palende ten ooste den heer Jan-Baptiste De Gendt ten zuide denzelfden, ten weste koop 24, en ten noordeden heer Frans Pevenage. Zes en twintigste koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Hulswijk, bekend bij kadaster sectie A, n. 376 groot 37 aren 70 cent. palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Ernest Van de Mergel, ten weste zelfden heer Van de Mergel en ten noorde de kinderen Pevenage. GEMEENTE LEDE. Zeven en twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen wijk Ledezijde, be kend bij kadaster sectie D, n. 27°» groot 20 aren 20 cent. palende ten ooste Jufvr. Marie D'Hondt, ten zuide den heer Drory, ten weste den heer Moerenhout-Vaereman en ten noorde de heeren Matthys-Moens en van Hauwermeiren. Boomprijs en houtgewas fr. 700. GEMEENTE IMPE. Acht en twintigste koop. E«n per ceel Bosch, gelegen in den Zelfhaert of Werf, bekend bij kadaster sectie A, n. 479- gr°ot 19 aren 60 cent. palende ten ooste den heer Octave Torrekens, ten zuide de kinderen De Deyn-Matlhy;, ten weste Madame Liénart en ten noorde de erven Verbrugghen en Madame Liénart voornoemd. ENKELE ZITDAG Zaterdag 2 September 1905, om 2 uren stipt namiddag te Zittingszaal van het Vredegrecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen goede Zaailanden en Meersch, te ERPE AALST-SCHAARBEEK. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, welge legen voor Bouwgrond, te Erpe aan de Vjjf Huizen, gekadastreerd, wijk C, nummer 3 15a groot 29 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Donatus Schockaert-Van der Eist en de erven der vrouw, teu zuide de weduwe en kinderen van den heer Franciscus Van Droo genbroeck, ten weste het Weldadigheidsbu reel van Erpe en ten noorde den Steenweg van Aalst naar Audenaarde. Verdeeld in oost en westhelft. Gebruikt door M. Edward De Bruecker, te Erpe. Twkedk koop. Een perooel Land, welge legen voor Bouwgrond, te Erpe, aan de Vijf Huizen, Ilofveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 335v groot 42 aren 50 centiaren pa lende ten ooste de heeren Domien en Jan-Bap tiste De Boeck, ten zuide de Kattelineetraat, ten weste den heer üuBtaaf De Boeck en ten noorde den IJzerenweg. Gebruikt door M. Charles Claus te Erpe. Derde koop. Eeu perceel Land, gelegen te Erpe, Uoonegem-Ilof ter Varent, gekend op het kadastei wijk B, nummer 578, groot 23 aren 10 centiaren, palende teu ooste en ten zuide den heer Evariste De Boeck, ten weste den heer Gustaaf De Boeck en ten noorde den heer Joseph-Camiel De Coninck-De Windt. Boomprijs fr. 50,00. Gebruikt door M. Jan Van de Svp.) to Erpe. Vierde en laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen te Aalst-Schaarbeek, in de Hoonegemineerscbengekadastreerd wijk C, nummer 40, groot 26 aren, 40 centiaren, pa lende ten ooBte den heer Defoere-van den Hende, ten zuide zeiven heer Defoere-van den Hende en don heer Henri Van der Poorten, ten weste zelfden heer Vander Poorten en ten noorde met den gracht den heer Pieter-Fran- ciscus De Smedt en kiuderen. Boomprijs fr. 20,00. Gebruikt door M. Adolf Fransaen, te Lede. ENKELE ZITDAG Maandag 21 Augusti 1905, om 4 ure namiddag, ter herberg In de Vijf Huizen n, gehouden door deu heer Alfons Christiaeus, te Erpe, Vijf Huizon. By Licitatie. OPENBARST VERKOOPING van schoone XK A./VR8X. De Notaris SCHELFHOUT te Oorde gem, daartoe benoemd by vonnis der j Rechtbank van eersten aanleg te Den- dermonde, zal ten overstaan van den 1 heer Vrederechter des cantons Aalst en met de pleegvormen dor wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen: STAD AALST. Eerste Koop. Een Woonhuis ge staan in de Sintjansstraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 426w, al daar groot 1 aar 10 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 2, van de andere zyde aan den neer Frans Schellaert en van achter aan de hee ren Van der Scheuren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Jan Marcel, mits fr. 3.50 per week. Twëbde Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend by kadas ter sectie A, nummer 426x, groot 1 aar palende van de eene zyde aan koop 1, van de andere zijde aan koop 3 en van achter aan de heeren Van der Schue- ren en Singelyn. Verhuurd aan Juf vrouw weduwe Hoebeeck, mits frs. 3.50 per week. Derde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend by kadaster sectie A, nummer 426y, groot 1 aar, palende van de eene zyde aan koop 2, van de andere zijde aan koop 4 en van achter aan de heeren Van oer Schue- ren en Singelyn. Verhuurd aan don heer Gustaaf De Buck, aan frs. 3.50 per week. Vierde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend by kadaster sectie A, nummer 426z, groot 1 aar, palende van do eene zijde aan koop 3, van de andere zijde aan koop 5 en van achter aan de heeren Van aer Schue- ren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Joseph Van dor Meerssche, aan frs 3.50 per week. Vijfde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 426a2, groot 1 aar, palende van de eene zijde aan koop 4, van de andere zijde aan den heer Leon Bruylandt en van achter aan de hee ren Van der Schueren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Charles Buys, aan frs. 3.50 per week. De 5 eerste koopen by te samenvoe ging ingesteld fr. 15410. Zesde Koop. Een Woonhuis ge staan in de Windmolenstraat, bekend bij kadaster sectie A. nummer 1806d 4, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde aan den lieer Charles De Prez, van de andere zijde aan koop 7 en van achter aan den heer Jan-Bap tiste Jouret. Verhuurd aan den heer Leopold Steenhout, aan frs. 1.90 per week. 6e koop ingesteld fr. 880. Zevende Koop. Een Woonhuis gestaan alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 1806e4, groot 40 een tiaren, palende van de eene zijde koop ■6, van de andere zijde aan den heer Ai mé Borreman en van achter aan den heer Jouret. Verhuurd aan den heer Petrus De Schryver, aan frs. 1.90 per week. 7® koop ingesteld fr. 820. Achtste Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 1806v3, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Schuermans, van de an dere zijde aan koop 9 en van achter aan den heer Jouret. Verhuurd aan den heer Leopold Van den Hende, aan frs. 2.00 por week. Negende Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 1806w3, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde koop 8, van de andere zijde den heer Delpierre en van achter aan den heer Jouret. Verhuurd aan den heer Jaak Bastiaens, aan frs. 2.00 per week. 8® en 9® koop bij te samenvoeging ingesteld fr. 2360. Tiende Koop. Een Woonhuis ge staan aan den Grooten Bolleweg, he kend bij kadaster sectie D, nummer 900p2, groot 90 centiaren, palende van de eene zijde koop 11, van de andere zijde Jufvrouw weduwe Keppens en van achter aan den heer August Cop pens. Verhuurd aan den lieer Fre- derik De Troyer, aan frs. 2.50 per week. Elfde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend bij kadaster sectie D, nummer 900q2, groot 60 cen tiaren, palende van de eene zijde aan koop 10, van de andere zijde aan koop 12 en van achter aan den heer Cop pens. Verhuurd aan den heer Ca- mille Bonner, aan frs. 2.50 per week. Twaalfde Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadas ter sectie 1), nummer 900r2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijdo aan koop 11, van de andere zijde aan koop 13 en van achter aan den heer Coppens. Verhuurd aan den heer Adolf Van Driessche, aan frs. 2.50 per week. Dertiende Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadas ter sectie 1), nummer 900s2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijde koop 12, van de andere zijde koop 14 en van achter aan den heer Coppens. Verhuurd aan den heer Philemon Pops, aan frs. 2.50 per week Veertiende Koop. Een Woon huis gestaan als voren, bekend bij ka daster sectie D. nummer 900t2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 13, van de andere zijde aan koop 15 en van achter aan den heer Coppens. - Verhuurd aan den heer Benoit Van Langenhove, aan frs. 2.50 per week. Vijftiende Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend by kadas ter sectie D, nummer 900u2, groot 60 centiaren palende van de eene zyde aan koop 14, van de andere zijde aan koop 16 en van achter aan den lieer Coppens. Verhuurd aan den heer Van Cauwenbergh, aan frs. 2.50 per week. Zestiende Koop. Ee» woonhuis gestaan als voren, bekend by kadas ter sectie D, nummer 900v2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 15, van de andere zyde aan ivoop 17 en van achter aan don heer Coppens. Verhuurd aan den heer Theophile Felix, aan frs. 2.50 per week. Zeventiende Koop. Een Woon huis gestaan als voren, bekend by kadaster sectie D, nummer 900w2, groot 50 centiaren, palende van de eene zijde koop 16, van de andere zy de aan den heer Guillaume De Winter en van achter aan de* heer Coppens. —Verhuurd aan den heer Frans Wuy- tens, aan frs. 2.50 per week. den 10, li, 12, 13,14,15,16 en 17® koop bij te samenvoeging ingesteld fr. 17100. Tweede en laatste zitdag ZATERDAG 10 AT7GU8TI1905. Om 2 uren namiddag, ter Zittings zaal van hot Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. VENTE PUBLIQUE d'une belle a Eremhode^em Alost. Les Notaires LIMPENS Alost et MIN- NAERT k Lierde-Su-Marie, vendront publi- qnement Une belle Maison de Campagne, appeléa Villa ter Muren comprenant maison d'habitation confortabla, spacieuse, maison de jardinier, écnriea pour 2 cbevaux, remises, grandes serres, le tont connu au cadastre d'Ererabcdegem, section B, Nuraéroa 3c, 3n, 4k et 5d et au cadastre d'Alost, section B, Numéro 548h, ensemble d'une conteuanoode 1 hectars, 29 ares, 97 centiares. Mise k prix fr. 26,000. Distant 2 kilom. de la gare d'Alost, un kilom. de la gare d'Erembodegem. Ponr la visite s'adresser au Jardinier. Adjudication definitive Samedi 19 Aoüt 1906, A 2 heures relevée A l'Hótkl dk li Garb, place de la Station A Alost. Studie van den Notaris LIMPENS, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Keizerlijke Plaats, N° 48, groot 3 aren, bewoond door den heer Derzelle. DERDE ZITDAG Dijnsdag 22 Augusti igo5, om 2 uren namiddag, A la Bourse d'Amsterdam, te Aalst, Groote Markt. Studie van den Nolttris BRECKPOT, te Aalst. V E N D I T I N op Maandag 14 Oogst igo5 A. Om 8 uren 's morgens, van Meu bels, ten sterf huize van de echtgenooten Verwayen-De Veylder, te Aalst, Dender- mondschen Steenweg. B. En om 2 uren namiddag, van Nagras, te Aalst-Mijlbeke, in de meers- schen achter de Stokerij De Gouden Leeuw. OPENBARE VERKOOPING var. gcede en It o a c h TE ERE MBO DE GEM. De Notaris De Sadeleer te Erembode- gem, zal openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. I. Land, in de Wierookmecrschen, groot i3 aren 75 centiaren, sectie A num mer 33g3c, groot 19 aren.Op te leggen voor prijzij van boomen en hop 42 franks. II. Land, aan den Brusselschen Steenweg, sectie A, deel van nrs 2674A, 26781) en 2679A,groot 8 aren i5 centiaren. III. Land, op de Luyt, sectie A, zuiddeel van nr 2o33a. groot 8 aren 20 centiaren. IV. Land, op Kapellemanslochting, groot omtrent i5 aren 37 centiaren. V. Bosch, in de Busscheremeer- schen, groot 7 aren 69 centiaren. Op te leggen voor prijzij van boomen en hout 23o franks. VI. Land, op Zwaluwkauter, groot 9 aren 22 centiaren. Laatste J^Zitdag Donderdag 17 Augusti 1905, om 2 ure namiddag ter herberg van Frans De Vos, te Erembodegem,Bouchoutberg. s'adresser rue de l'église, n® 8, Alost. met grond of zonder goed geschikt voor menschen zonder bedrijf, nevens de kerk te Erpe en den doktoor Wynant. Xe huren twee onlangs nieuw opgebouwde Burgershuizen, hebbende etnen Hof van vijftig meters diepte, aan den Dendermondschen Steenweg, recht over den Jager. Te bevragen bij den heer Julius Gob- thals, Stadsbouwkundige, Dirk-Martens- straat, N' 14. Elui» to lioop. Keizerlijke Plaats, laatst bewoond doer Jan Buys, zich te bevragen ten kanloore van den heer No taris De Gheest, te Aalst. AvoikIpd AÏLandau, roues caout- veiiuie choutées b) Charrette anglaise, roues pneuma- tiques et roues de rcchange bandagées de fer. c) Wagonnette, roues caoutchoutées. S'adresser, 19, Place Impériale. Alost. OPENBARE VERKOOPING vau eeu goed te Nieuwerkerken. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, Bal namens wien het behoort openbaarlijk verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand, gelegen te NienwerkerkeD, op het Doornveld, groot 29 aren, 52 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nnmmers 481 en 482, doorsneden met den voetweg, palende ten ooste den heer Jacobus Schockaert-Focquet, ten znide de llospiciën van Aalst, ten weste den heer Franciscus De Troch-Van den Broeck en ten noorde Madame Moyersoen-Van den Hende en den heer Jozef Van Gyseghem. Ingebruik bq den hear Désiré Peerlinck. ENKELE ZITDAG Donderdag 24 Augusti xgo5. Om 3 ure van den namiddag ter herberg gehouden door den heor Désiré Peerlinck, te Nieuwerkerken, Restart. aan alle eerl^ke en werkzame persoon. Urbaine de Bruxelles, verzekering brand, ongevallen vraagt overal agenten. Groot commissieloon. Opzichter zal op hoogte brengen. Kosteloos ingelicht. Vragen sturen. Mercelisstraat,23, Brussel. A reprendrc k Gand ancienne maison négoce ct fabrication, trois chevaux, ca mions, voiture. Prix moderé. On ofïre rester un an k la disposition pour garantir chiffre affaires ou entrer en association, laissant capital engagé et crédit ouvert, cc afin de répartir les attri butions, étant surchargé Répondre lettres signées aux initialea B. R Gand-Bourse.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3