HOFSTEDE Openbare verkooping' T O E M A A T HUIS MEUBELS LAND en MEERSCH, ZAAILANDEN BOUWGRONDEN goed perceel Zaailand Steen le hakken.-^1'™ Men vraagt bekwara™t Voyageur commission Te koop. Quartier a louer RECHTERLIJKE Er zal overgegaan worden op Zaterdag 2 September igo5, ten 8 ure voormiddag ter openbare Markt van Aalst door het ambt van Deurwaarder Van Muylem, te Aalst tot eene openbare verkooping van in beslag genomene voorwerpen, herberg- gerief en huismeubelen. Met gereed geld. zonder kosten OPENBARE VERKOOPING van te Nieuwer kerken en Erpe. De Notaris EEMAN te Erpe zal, Vrijdag 8 September 1905op de napem uren en plaatsen in het openbaar verkoopei 1° Om 2 uren stipt nanoen. Namens Dame Weduwe Moens-De Coen, te Aalst. 6 koopen Toemaat te Nieuwerkerken, Crieck, nabij de Straat naar Maal. 2° Om 3 uren stipt v in den avond. Namens M.M. D'hondt te Aalst en Schockaert te Erpe. 15 koopen Toemaat, te Erpe, in de Molen- meerscnen. N. B. De ver' ooping zal geschieden op f;ewone voorwaarden en met tijd van beta- ing. VENDITIE VAN TE AALST, Sint-Jobstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst en den Notaris SCHELFBOUT, te Oordegem, znllen op Woknbdag 6 Septkmbkr 1905, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten slerfhuize van den heer Leonard Van Mol-Buekens, te Aalst, hoek der Sint Jobstraat en der Diepestrnat, in het openbaar verkoopen, alle de Huismeu- bels en andere roerende voorwerpen aldaar te bevinden, bestaande voornamelijk in houten, tinnen, koperen, ijzeren, blekken, gleisen, steenen en aarden keukengeriif, keu- kenjacht, kachels en stoven, stoelen, tafels, kassen, printen, spiegels, pendulen, vasen en posturen, porseleinen tafelservies, coulisse- tafel, andere ronde tafel, commode met mar meren blad, gebourreerde stoelen en canapé, bedstoel en lavabo in accajou, andere bad stoelen, kleerkassen, zilveren lepels, vorket- ten en koffijlepeltjes, wyn-en bierglazen. Gewone conditiën en tyd van betaling, mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van gelegen XE E R I* E De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, gelegen te Erpe Eerste koop. Een blok Land en Meersch, groot volgens meting 2 hectaren, 7 aren 30 centiaren, gelegen op den Nereubroek, nabij den Gentschen Steenweg, gekadastreerd wijk D, nummer 72a, 72b, met eene grootte van 2 hectaren, 3 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Charles De la Haye, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Erpe, Carolus Verhoeven, Jacobus Van Impe en de weduwe van Victor De Brueker, ten weste over de losbaan aan jufvrouw de weduwe Mabilde, jufvrouw de weduwe Van Ticholen, jufvrouw de weduwe De Swaef en anderen, ten noorde aan jufvrouw de weduwe De Swaef en de heeren Charles De Vis, Jean Van de Velde en Emile De Wint. Gebruikers de weduwe van Victor De Brue ker en Benedict Vyverman, zonder termijn. Verdeeld in 8 loten, volgens hot op den plakbrief staande grondplanopgemaakt door aen heer Bernard Goethals,gebouw- en grond meter, te Aalst. 1° Lot, Meersch, groot 13 aren 60 cent. 2° Lot, Meersch, groot 24 aren 92 cent. 3° Lot, Meersch, groot 32 aren 95 éent. 4° Lot, Land, groot 23 aren 00 cent. 5° Lot, Land, groot 23 aren 82 cent. 6° Lot, Land, groot 30 aren 00 cent. 7° Lot, Land, groot 29 aren 67 cent. 8° Lot, Land, groot 29 aren 33 cent. Tweede koop. Een perceel Land, groot volgens meting 58 aren 40 centiaren, gelegen op den Navaal, ook nabij den Gentschen Steenweg, gekadastreerd wijk A, nummers 308, 309, 310, 311a en 311b, met eene grootte van 57 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan jufvrouw de weduwe Peetere-Danneboom, ten zuide over de LoBbaan aan Joannes Van de Velde, Cnsimir Van Impe en Joannes Noël, ten weste aan jufvrouw Josephine Mat thys en ten noorde aan de weduwe van Bene dict Van Impe. Gebruiker Frans Noël, zonder termijn. Verdeeld in 4 loten volgens het op den Slakbrief staande grondplan, ook opgemaakt oor voornoemden heer Bernard Goethals. 1° lot, groot 15 aren 33 centiaren ten ooste. 2° lot, groot 13 aren 00 centiaren daar neven. 3° lot, groot 16 aren 11 centiaren daar neven. 4° lot, groot 13 aren 96 centiaren ten weste. ZITDAGEN Instel Dijnsdng 50 a i_ 1M, Verblijf uijiadag 19 S6Ptomber 1906- ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Dk Hert, by den heer Guiflaume De Clercq, te Erpe, aan den Gentschen Steenweg. OI'ENBARE^VÊRKOOPING~ van goede XE ERPE. De Notaris DE GHEEST, te AalBt, zal met gewin van palmslagen en gelagen in het open baar verkoopen Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel land gelegen op den Hersinckauter, gekadastreerd wijk B, nummer 4-1 met eene grootte van 39 aren 20 centiaren, palendo ten ooste aan den heer Gustaaf De Boeck, ton zuide a in de kinderen van Ridder Schellekens-De Clercq, ten weste aan den heer Louis De Coninck en ten noorde aan den heer Donatus Roelandt en d'erven van den heer Frans Van Droogenbroeck. Gebruiker Carolus-Ludovicus Schollaert. Tweede koop. Een perceel land, gelegen op den Moerboom, gekadastreerd wyk B, nummer 140a met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, pahnde ten ooste aan het wel dadigheidsbureel van Erpe, ten zuide, over den weg aan den heer David Parewyck, ten weste aan d'erven De Decker en ten noorde aan de heeren Van der Eist en De Boeck en jufvrouw Maria Van der Schueren. Gebrniker Franciscus De Decker. Derde koop. Een perceel land gelegen ter plaats gezegd Twintig jaren n gekada streerd wijk B, nummer 576 met eene grootte van 38 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Dr De Boeck en Van de Sype, ten zuide en ten weste aan deD heer Evariste De Boeck en ten noorde aan den heer Joseph De Coninck. Boomprys fr. 425. Gebruiker Camillus Duquet. ZITDAGEN Instel Vrijdag 8 September laA, Verblijf Vrijdag 22 1905 Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd «In Wanzele bij d'heer Joseph Van der Biest, te Aalst, Schaerbeck, Gentschesteen- weg. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen goede Zuailantlen en Meersch, te ERPE AALST-SCHAARBEEK. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort in het open baar verkoopen Eerste koop. - Een perceel Land, welge legen voor Bouwgrond, te Erpe aan de Vijf Huizen, gekadastreerd, wijk C. nummer 3I5a groot 29 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Donatus Schockaert-Van der Eisten de erven der vrouw, ten zuide de weduwe en kinderen van den heer Franciscus Van Droo genbroeck, ten weste het Weldadigheidsbu reel van Erpe en ten noorde den Steenweg van Aalst naar Andenaarde. Verdeeld in oost en westhelft. Gebruikt door M. Edward De Bruecker, te Erpe. Tweede koop. Een percoel Land, welge legen voor Bouwgrond, te Erpe, aan de Vijf Huizen, Hofveld, bekend bij kadaster wyk B, nummer 335v groot 42 aren 50 centiaren pa lende ten ooste de heeren Doraien en Jan-Bap- tiste Do Boeck, ten zuide de Kattelinestraat, ten weste den heer Gustaaf De Boeck en ten noorde den IJzerenweg. Gebruikt door M. Charles Claus te Erpe. Derde koop. Een perceel Land, gofegen te Erpe, Uoonegem-Hof ter Varent, gekend op het kadastei wijk B, nummer 578, groot 23 aren 10 centiaren, palende teu oosteen ten zuide den heer Evariste De Boeck, ten weste den heer Gustaaf De Boeck en ten noorde den hoer Joseph-Camiel De Coninck-De Windt. Boomprijs fr. 50,00. Gebruikt door M. Jan Van de Svp e te Erpe. Vierde en laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen te Aalst-Schaarbeek, in de Hoonegemmeerschen, gekadastreerd wijk C, nummer 40, groot 26 aren, 40 centiaren, pa lende ten ooste den heer Defoere-van den Hende, ten zuide zeiven heer Defoere-van den Hende en den heer Henri Van der Poorten, ten weste zelfden heer Vander Poorten en ten noorde met den gracht den heer Pieter-Fran- ciscus De Smedt en kinderen. Boomprys fr. 20,00. Gebruikt door M. Adolf Franssen, te Lede. TWEEDE ZITDAG: Donderdag 3i Augusti igo5, om 4 ure namiddag, ter herberg In de Vijf Huizen gehouden door den heer Alfons Christiaons, te Erpe, Vyf Huizen. Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone ZAAILANDEN, MEERSCHEN BOSCH, te Smetlede, Lede en Impe. De Notaris SCHELFHOUT te Oor degem daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, zal ten overstaan van den heer vrederechter des Cantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 de koopen van 3 tot 3o en de koopen 1 en 2 zonder pleegvormen, openbaarlijk ver koopen GEMEENTE SMETLEDE. Eerste koop. Eene schoone en wel gelegene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Smetlede, wijk Briel, bekend bij kadaster sectie A, r,» 395, 396, en 397 aldaar groot 29 aren 70 cent. palende ten ooste Jufvr. wed. Braeckman ten zuide jufvr. wed. De Winne, ten weste het voet- wegelken en ten noorde de straat. Boomprijs fr. i5o. Bewoond door den heer Alphonse Pevenage. Tweede koop. Een perceel Hooiland gelegen te Smetlede, wijk Briel, bekend bij kadaster sectie A, n» 377 en 3g8 aldaar groot 65 aren 70 cent. palende ten ooste voorschreven hofstede, ten zuide den heer Jan-Bu Coppens, ten weste het Armbureel van Smetlede en ten noorde het wegelken. Boomprijs fr. 700. Gebruikt door de erven Pevenage. Derde koop. Een perceel Land, ge legen wijk Puttekauter, bekend bij kadas ter sectie A n. 237 aldaar groot 16 aren, palende ten ooste den heer Neyts-Hen- drickx te Gent, en de erven Pevenage, ten zuide de erven Pevenage voornoemd en het Bureel van weldadigheid van Smetlede, ten weste het voormeld bureel van weldadigheid en de erven Domien Verbeeck en ten noorde de erven Ver- beeck en den heer Neyts voornoemd. Gebruikt door de erven Pevenage. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij ka daster sectie A, deel van n. 257, groot bij meting 23 aren 10 cent. palende ten ooste jufvr. wed. Amand De Smet-Matthys, ten zuide den heer Cheri Schelfhout, ten wes te de rede en ten noorde koop 5. Vijfde koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen wijk Puttekauter bekend bij kadaster sectie A, n. 258 en deel van n- 257, groot bij meting 32 aren 10 cent. palende ten ooste Jufvrouwen Marie en Francisca D'Hondt, ten zuide koop 4, ten weste de Rede en ten noorde Jufvrouw Eveline De Backer. Koopen 6 en 7 gebruikt door M. Jan Van den Abeele, mits fr. i3o. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Smetledekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 499 groot bij meting 23 aren 5o cent, palende ten ooste den heer Jan-Bapt. De Gendt, ten zuide koopen 7 en 8,ten weste Ju fv. Wed. Matthys-Van den Abeele en ten noorde den Veldweg. Gebruikt door M. Fe lix Baeyens, mits fr. 5i. Zevende koop. Een perceel Land, ge legen op Smetledekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 499, groot bij meting 26 aren, palende ten ooste Jufvr. Barbara De Paepe, ten zuide Jufv. Coleta Van den Abeele, ten weste koop 8 en ten noorde koop 6 en den heer Jan- Baptiste De Gendt. Achtste koop.Een perceel Land, ge legen op Smetledekauter bekend bij ka daster sectie A, deel van n. 499, groot bij meting 25 aren 20 cent. palende ten ooste koop 5, ten zuide het Bureel van Welda digheid van Smetlede, ten weste Jufvr. Wed. Mattys-Van den Abeele en ten noorde koop 6. Koopen 7 en 8 ge bruikt door den heer Felix Baeyens, mits I i3o fr. Negende koop. Een perceel Land, gelegen wijk Briel, bekend bij kadaster sectie A. n. 473*bis groot28 aren 20 cent. palende ten ooste het Doolaegstraatje, ten zuide Jufv. Eveline De Backer, ten weste Jufvr. Wed. Matthys-Van den Abeele, en ten noorde verscheidene eige naars. Gebruikt door de erven Peve nage. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen aan de Breedestraat, bekend bij kadaster sectie A, n. 648 a groot 27 aren 70 cent. palende ten ooste den heer Phile mon De Boeck-Roman, ten zuide den heer Joseph Van den Eeckhout en Kin deren, ten weste de Straat en ten noorde Jufvr. Wed. Jan-Baptiste Smetryns en anderen. Gebruikt door de erven Pe venage. Elfde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Breedestraat, bekend bij kadaster sectie A, n. 6g7Bbis, groot 21 aren fo cent. palende ten ooste Jufvrouw Justina Van Landuyt, ten zuide den heer Matlhys-Van den Abeele, ten weste de straat en ten noorde den heer Jan-Baptiste Baeycns-Janssens. Gebruikt door den heer Benjamin De Wolf, mits fr. 35. Twaalfde koop.Een perceel Meersch, wijk Hulswijk, bekend bij kadaster sektie A, n° 382c, groot volgens meting 6 aren, palende ten ooste de straat, ten zuide de erven Pevenage, ten weste den heer Jan- Bapt. Coppens en ten noorde juffr.Coleta Van den Abeele. Gebruikt door de erven Pevenage. Dertiende koop.Een perceel Meersch, gelegen aan de Scheldekenstraat, bekend bij kadaster sectie A, n° 908, groot 38 aren, 3o cent., palende ten ooste de kin deren Venneman en de Willebeek, ten zuide de Willebeek en de kinderen De Waepenaert, juffr. wed. Van den Abeele en andere, ten weste voornoemde juffr. wed. Van den Abeele en andere en de straat en ten noorde de straat en de kin deren Venneman. Boomprijs fr. 60 Gebruikt door de erven Pevenage. Veertiende koop. Een perceel Meersch gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° i35, groot bij meting 27 aren,palende ten ooste koop i3, ten zuide de heeren Jan-Bapt. De Gendt en Ernest Beeckman en ten weste den heer Van der Cammen. Gebruikt door de erven Pevenage. Vijftiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° i35, groot bij meting 20 aren, palende ten ooste den den heer De Gendt, ten zuide koop 14, ten weste den heer Van der Cammen en ten noorde koop 16. Gebruikt door de erven Pevenage. Zestiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° r35, groot bij meting 24 aren, 3o cent., palende ten ooste de gemeente Cherscamp, ten zuide koop i5, ten weste den heer Van der Cammen en ten noorde koop 17. Ge bruikt door de erven Pevenage. Zeventiende koop. Een perceel Meersch gelegen in de P.loote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° i35, groot bij meting 22 aren, palende ten ooste de gemeente Cherscamp, ten zuide koop 16, ten weste der heer Van der Cammen en ten noorde koop 18. Gebruikt door de eigenaars. Achttiende koop.Een perceel Meersch, gelegen in de Bloote Heide, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° 135,groot i3 aren, 10 cent., palende ten ooste de gemeente Cherscamp, ten zuide koop 17, ten weste den heer Van der Cammen en ten noorde de gemeente Cherscamp. Gebruikt door de erven Pevenage. Negentiende koop.— Een perceel Land, wijk Ramshande, bekend bij kadaster sectie A, n° 73oa en 73ob, groot 20 aren, 60 cent., palende ten ooste den heer Achiel Schockaert en andere, ten zuide de Kerkfabriek van Smetlede, ten weste de gemeente Cherscamp en ten noorde den heer Benjamin Schockaert. Ge bruikt door den heer Benjamin De Wolf, mits fr. 45. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij ka daster sectie A, deel van n* 297A, groot bij meting 25 aren, 20 cent., palende ten ooste de heeren Alfons en Emile Peve nage en den heer Henri Van der Poorten, ten zuide den veldweg, ten weste koop 21 en ten noorde de rede en het Weldadig heidsbureel van Smetlede. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land met een kapelleken er op staande, ge legen wijk Puttekauter, bekend bij kadas ter sectie A, n° 297B en deel van n° 297A, groot bij meting 24 aren, 3o cent. palende ten ooste koop 20, ten zuide den veldweg, ten weste juffr. Marie van Innis en ten noorde de rede en den heerCh. DeTroyer. De koopen 20 en 21 gebruikt door de erven Pevenage. Twee-en-twintigste koop.Een per ceel Land, gelegen wijk Puttekauter, be kend bij kadaster sectie A, deel van n° 172, groot bij meting 26 aren, 10 cent. palende ten ooste koop 23, ten zuide juf frouwen Matthys te Schellebelle, ten weste den beer Achiel D'Hollander en ten noorde den heer Henri De Vuyst. Ge bruikt door den heer Jan Van den Abeele, mits fr. 56. Drij-en-twintigste koop. Een perceel Land. gelegen wijk Puttekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° 172, groot bij meting 22 aren, 90 cent.,palende ten ooste de heeren Valentien Vertongen, Louis Matthys, juffr. Marie-Ludovica Bogaert en jufvr. w' Amand De Smet, ten zuide juffrouwen Matthys voornoemd, ten weste koop 22 en ten noorde jufv. w® Amand De Smet. Gebruikt door den heer Charles DeTroyer, mits fr. 4g. Vier en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n° 291, groot bij meting 29 aren, 80 cent. palende ten ooste de veldbaan, ten zuide koop 25, ten weste den heer Janssens-De Schryver en ten noorde juffr. Coleta Van den Abeele en den heer Gustaaf De Graeve. Vijf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Puttekauter, bekend bij kadaster sectie A, deel van n0 29i, groot bij meting 29 aren, 80 cent., palende ten ooste de veldbaan, ten zuide juffr. Cecilia Casteels, ten weste den heer Janssens - De Schryver en ten noorde koop 24. De koopen 24 en 25 gebruikt door den heer Jan Van den Abeele, mits fr. i5o. Zes-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op de Keer, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 3i6 groot bij meting 32 aren 3o cent. palende ten ooste koop 27, ten zuide den heer Van der Cammen, ten weste den heer Janssens- De Schryver en ten noorde den heer Frans Pevenage. Gebruikt door de erven Pevenage, Zeven-en-lwintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Keer, bekend bij kadaster sectie A, deel van n. 3i6 groot bij meting 34 aren 70 cent. palende ten ooste den heer Jan-Baptiste De Gendt ten zuide denzelfden, ten weste koop 26, en ten noorde den heer Frans Pevenage. Gebruikt door de erven Pevenage. Acht-en-twintigste koop.Een perceel Meersch, gelegen wijk Hulswijk, bekend bij kadaster sectie A, n. 376 groot 37 aren 70 cent. palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Ernest Van de Mergel, ten weste zelfden heer Van de Mergel en ten noorde de kinderen Pevenage. Boomprijs fr. i5o. Gebruikt door de erven Pevenage. GEMEENTE LEDE. Negen—en-twintigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen wijk Ledezijde, be kend bij kadaster sectie D, n. 27B, groot 20 aren 20 cent. palende ten ooste Jufvr. Marie D'Hondt, ten zuide den heer Drory, ten weste den heer Moerenhout-Vaereman en ten noorde de heeren Matthys-Moens en van Hauwermeiren. Boomprijs en houtgewas fr. 700. Gebruikt door de erven Pevenage. GEMEENTE IMPE. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen in den Zelf haert of Werf, bekend bij kadaster sectie A, n. 479, groot 19 aren 60 cent. palende ten ooste den heer Octave Torrekens, ten zuide de kinderen De Deyn-Matthys, ten weste Madame Liénart en ten noorde de erven Verbrug- ghen en Madame Liénart voornoemd. Gebruikt door den heer Charles De Pauw, mits fr. 18. Onmiddelijke in gebruik- en genottre- ding der koopen 1, 2, 3,9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 26, 27, 28 en 29 voor de andere koopen in het vrij gebruik mitt behoorlijken opzeg. ENKELE ZITDAG Zaterdag 2 September 1905, om 2 uren stipt namiddag te Zittingszaal van het Vredegrecht te Aalst, Groote Markt. Eerste deel, groot 29 aren 28 centiaren. Tweede deel, groot 29 aren 28 centiaren. Derde deel. groot 28 aren 85 centiaren. Vierde deel, groot 29 aren 25 centiaren. ENKELE ZITDAG Donderdag 7 September igo5. Om 3 ure namiddag ter herberg gehouden door den heer Jacobas Roelandt te Oordegem wijk Schoot. Studie van Meester DE PAUW, Notaris te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een gelegen te HIA88EMEN, Vaerkauter. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Een perceel Zaailand gelegen te Massemen op den Vaarkanter, bekend by kadaster,sectie B, nummer 293b groot volgens meting een hectaar 16 aren 66 centiaren, palende ten ooste de Vaerkanterrede en daarover de kin deren van den heer Jan-B1* De Moor en den heerKarel-Lodewyk Broeckaert.teu zuide den heer Edmond De Corte en de kinderen De Schaepmeester, ten weste de Vaerkanterrede en daarover Dame W* Alfred De la Ville-Le Ronlx-Herelle en ten noorde den heer Cec. Matthys te Watteren. Verdeeld in vier deelen. De Notaris DE PAUW te Aalst zal openbaarlijk verkoopen 1 koop. Een schoon Woonhuis met tuin te Wichelen in den paddenhoek be kend bij kadaster sectie A, nummers 363, 364, en 366 groot i5 aren 58 cent. be woond door de verkoopers Frans Eeman- Van Overstraeten. 2 koop. Een perceelken Zaailand te Schellebelle op Oostakker met het hoeks- ken over de straat als bouwgrond, groot 8 aren bij kadaster gekend sectie A, n. io32a 2bis en io3ia 3bis. 3 koop. Eene partij Meersch te Schellebelle, Oever, genaamd de Sompels sectie A, n. I254bis groot i5 aren 40 cent. Instel Vrijdag 8 September igo5. Verblijf Vrijdag 22 September igo5. Om 3 uren namiddag telkens ter herberg In het Veir bij de kinderen Van Lip- pevelde te Wichelen aan het Veir. En op 22 September 1905, om 8 uren voormiddag zal de Notaris DE PAUW ten huize van Mr Frans Eeman-Van Overstraeten, te Wichelen in den Pad denhoek overgaan tot de verkooping van roerende voorwerpen zooals stoelen, ta fels, beddens, slaapgerief, stoven, kool bak, tingerief, tellooren, tassen, glazen, kommen, enz. Boerenalam zooals spaden, rieken, beirkuip, beirpomp, enz. Eene geit en konijnen. Zeg voorts. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° koop. Eene behuisde Hofstede met boomgaard, hoppenast en bouwland te Moorsel, Groenstraat, S'® C, n* 168, 169, 170 en 171 groot bij meting 3ga. 47c. en gebruikt bij Louis en Alfons De Wolf tot 1 Februari 1906, verdeeld in vijf dee len. 2° koop. 41 aren 35 cent. Zaailand te Moorsel. Perrekauter, S'® B, n» 70a en 704 in gebruik bij Petrus Vermeiren en Camille Aelbrecht, verdeeld in twee dee len. 3° koop. 48 aren 54 cent. Meersch te Hekegem S1® A, n. 354 gebruikt door den verkooper Heer Louis Permentier te Mel- dert, verdeeld in 2 deelen. 4° koop. 9 aren t3 cent. Bosch te Baerdegem, Poel, S*e A, n. 3g6. Boomprijs fr. 3go. 5° koop. 3i aren 96 cent. Zaailand te Baerdegem, Poel, S" A, n. 397, ver deeld in 2 deelen. In gebruik bij Petrus Gyssens. 6° koop. 64 aren 83 cent. Land te Baerdegem, Broekveld. S'* A, n. 38g ge bruikt door verschillige, verdeeld in 4 deelen. 7° koop. Een perceel Bouwgrond en Bosch te Meldert, Klaarhaag, Sia A, deel van 256 groot 11 aren 42 cent. 8° koop. Eenen Meersch te Moorsel, Faluintjes, S,eC, n. 434. Boomprijs fr. 25. Instel Dijnsdag 5 September 1905, Verblijf 19 Om 1 uur namiddag ter herberg In Je wachtzaal bij d'heer Gustave Van Nuf fel, te Moorsel aan de statie. land om uit te bakken, te Aalst, LedeDaan, genaamd Sas van Aalst, nevens eene groote beek en de kassei, groot 1 hectaar 10 aren. Zich te bevragen bij don eigenaar M. De Vis, Molenstraat. o gast voor breiwerk. Adres te vragen ten Bureele van Den Denderbode. na. articles de brasserie désire joindre hou- blon. Ecrire F. V. D. Bureau du Journal. Men vuaagt kleermakers om t' huis te werken. Zich te bevragen bij Prosper Van de Velde, Koophandel- straat, Nr I,- te Aalst, alle woensdagen van 6 l/t uren 's voormiddags. Stand vastig werk. i° Een Velo voor stu dent, zoo goed als nieuw. 2° Drij groote palmiers. Zich te be- ragen ten bureele van Den Denderbo- de.m< X© liuren een nieuw opgebouwd Burgershuis. aan den Dendermondschen Steenweg, alsook een Huis gelegen in de Dirk Martsnsstraat. Zich te wenden tot den heer Juuus Goethals, Dirk-Martensstraat, Nr u te Aalst. s'adresser rue de l'église, n® 8, Aloat.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3