Holland. Frankrijk. Engeland. BURGERWACHT. Etienne - Ar mand, Merklprijzen. TWEE HUIZEN Twee Woonhuizen behuisde Hofstede Boomvenditie. Voor hoest Balsempillen van F. Callebaut VOOR MAAGPIJN, Winstgevende beroep Bijgevoegde jaarwedde van 200 tot 1000 franlis'sjaars. Belangrijk bericht. Vereenigde Nijveraars, IMIETTIBIEXjS GROOT magazijn van Meubels OPGELET. Verandering van woonst VERZEKERINGEN. M' en Me Jos. Neefs, TANDMEESTERS M O T O R E N GOEDEREN L. SN ËL-SCHEPE^S, A. Winnepennicckx-Spanoglie, Gasmotoren Fabrik-Deutz Achilles Eeman, Aalst. Gust. Van Branteghem-Ihmdalil, lu den Goeden Koop. Alfiied KELDERS, Winstgevende bediening Algemeene Assurantiën Bericht aan de Damen ure, wanneer deze laatste zijne tweede ronde maakte, zag hij eene schaduw door het park loopen, het was een der dieven die met een deel van den buit vluchtte. De wachter schoot op den kwaaddoener, die in een naburig boschken verdween. De dienstb >de heeft geene andere ver- j dachte personen gezies. Deze waren langs andere richtingen gevlucht. Het parket van Brugge heeft zich ter plaats begeven, doch de dieven zijn tot hiertoe onvind baar. Alles doet vermoeden dat men hier met dezelfde kwaaddoeners te doen heeft die reeds verscheidene kasteelen op ander punten van het land geplunderd hebben en die terstond den gestolen buit kunnen van kant maken. Ondankbare rekel. Eene dame van Lierhad zich een ouderloozen jongen aangetrokken, hem opgevoed en naar een pensionnaat gezonden. Toen nu de jongen terugkwam heeft hij zijne dankbaarheid getoond, dcor zijne weldoenster voor 7000 fr. te bestelen. Hij is nu reeds in handen van het gerecht. Het gehucht Meiveren (St-Truiden) is in de eerste dagen der week door twee jammerlijke gebeurtenissen gekenmerkt. Zondag vond men op eene afgelegen plaats, Schorrebosch, in den vroegen morgend eenen persoon aan eenen bar- reel verhangen. De hoofdcommissaris van policie werd verwittigd en begaf zich per velo naar de plaats hij detd l et lijk naar het gasthuis oveibrengen, 11a bevonden te hebben dat de man geen cent op zak had, zoomin als papieren of bewijs van identiteit. Hij schijnt van Franschen oor sprong te zijn, daar hij den vorigen dag twee herbergen bezocht waar hij Fransch sprak. Zijn hoed ook draagt de firma van een Parijsch magazijn. Hij was tamelijk goed gekleed en scheen rond de 5o jaar oud. Het gerucht loopt dat de man ver moord en opgehangen is, met tien hoed op het hoofd. Het paiket van Hasselt zal een onderzoek doen. Een nog droeviger ongeluk is Dinsdag namiddag in het dorp te Meive ren gebeurd. Eene werkvrouw van net huis M. B. had, na water geput te heb ben, het deksel half opengelaten. Eunige oogenblikken later miste men het vierjarig meisje dat in huis speelde. Men zocht overal en eindelijk vond men het arme kind in den put verdronken. Men haalde het er dadelijk uit, maar het gaf geen tee- ken van leven meer. De vrouw S. die nabij Thienen, eenen man, welke in hare woning was gekomen, doodschoot, was niet, zooals eerst gezegd was, met dezen man in be trekking, maar zij werd. in afwezigheid van haren echtgenoot door hem en ook nog door andere geburen lastig gevallen. Om zijne vrouw rustte bezorgen had S. haar eenen revolver gegeven om er, wanneer het te erg werd, zich mee te ver dedigen. En de gelegenheid bood zich, door het binnendringen van R. maar al te spoedig aan. De echtgenoote van het slachtoffer, ook eene fatsoenlijke vrouw, die veel van haren man te lijden had, is bij het lijk van den vermoorde komen weenen. Dit tooneel was droevig om aan te zien en elk had meelijden met de twee onge lukkige vrouwen. Vrouw S. is niet aangehouden. Woensdag heeft zekere Jadot, te Beauraing, eene vrouw, met wien hij be trekkingen onderhield, bij middel van messteken vermoord. De vermoorde, Julie Hastin, echtge noote Raison, had haren man verlaten, terwijl de moordenaar reeds tweemaal zijne vrouw en kinderen aan hun lot had overgelaten. Hij heeft zichzelven gevangen gegeven. Wal een wereldje Ongeveer halfacht Dijnsdag avond had op de rivier voor Tiel een treurig ongeluk plaats. De sleepboot Johanna uit Gorin- chem, met een sloep opvarende, moest een leeg schip losgronden toen dit ge beurde, raakte de tros den mast van eene visschersschuit, welke langszij van de sleepboot zich liet opsleepen. Door de kracht van den Josschietenden tros sloeg de visschersschuit om, met gevolg, dat de drie opvarenden, de gebroeders Bax en Vieveen uit Woudrichem, te water ge raakten. Een der gebroeders Bax en zijn kame raad Vieveen, 56 en 5i jaar oud, verdwe nen in de diepte, terwijl de 65jarige Bax zich gelukkig aan de boot kon vastklem men na onder de schroefboot te zijn door gedreven. Bax kon zoodoende gered worden. Van de beide anderen werd geen spoor meer gevonden. De zoon van den geredden Bax, die zich aan boord van de sleepboot bevond, mocht het geluk hebben zijn vader uit het water op te balen. De scheiding van Kerk en Staat. In de senatoriale commissie is Woensdag hel verslag gelezen van Maxime Lecomte, over de scheidingswet. Hij verwerpt al de amendementen en stelt voor dat deSenaat eenvoudig de beslissingen der Kamer zou goedkeuren, Koude. Het weer is in Engeland de laatste dagen zeer ongewoon, namelijk 10 graden Fahrenheit, kouder dan het gemiddelde om dezen lijd van het jaar. Te Noithwich was het Zondag zelfs ri graden vorit en Dinsdag morgend 10 1/2 graad. Te Londen heeft het Dinsdag een graad gevrozen. Een man die zijn hoofd verkoopt. Datas, de man met de wonderbare memorie, he-ft voor 2000 p.st.zijn hoofd verkocht. Het zat, 11a zijne dood, dienen tot wetenschappelijk onderzoek. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 5 Vrouwelijk idem 8 Huwelijken. C. Vinck, tw. met B. Verdoodt, tw. J. De Rouck, tabakb. met M. Gits, z. b. M. Verbestel, leertouw, met M. Coin- merman, tw. F. Eylenbosch, kuiper, met J. De Moor, tv/. J. Van den Broucke, werkm. met E. Moyersoons, tw. A. De Doncktr, tw. met M. Spaens, tw. J. Herman, leurder, met M. De Bundel, kantw. L. Roeland, z. b. met M. De Bundel, kantw. OVERLIJDENS. J. Spaens, wr Coessens, schalied. 57 j., Moorselb. M. Soens, begijn, 76 j., Begijnhof. C. Schollaert, wr Van Hoorebeeck, z. b. 71 jOud. Denderm. steenw. M. Van dia Haegen, vr. Petit, z. b. 79 j., Peperstr. M. Van Geert, z. b. 18 j.. S*® Apoloniastr. 8 kinderen onder de 7 jaren. E X P D I de T I O N S Bericht. Van heden af te be komen bij Sevbrin De Boe-De Coninck. Oostendsche oesters, eerste kwaliteit, aan 12 fr. de honderd. Zeelandsche oesters, extra, aan 6 fr. en 7 fr. de honderd. Door zijne goede bediening verhoopt hij de gunst van eenieder. De Boe-De Coninck. 3a, Nieuwstraat, Aalst. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN. Stad Aalst. Fleur» naturelles de I%lice (du V Octobrc au 31 Mai.) Expéditeur-Fleuriste a N I C E )Alpes-Maritimes) FêlesBanquets, Manages, Réceptions Cérémonies réligieuses, etc Panier postal (350 grammes) 2,00 3 kil. (colis postal) T.OO 5 kil. id. io,:;o (Franco gare contre mandat-poste). I N D I Q U E R le jour que l'on désire recevoir. «0# Tous ces envois renferment de superbes variétés d'ceillets, roses, giroflées, mar guerites, résédas, narcisses, anémones, mimosa, etc. Observer si, pour les fêles de la Toussaint, les envois doivent contenir des chrgsanthèmes. Zaterdag 28 Octob. igo5. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a oo,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 11,00 a 00,00 Boter per 3 kil. 8,10 a 8,73 Eiers de 25 3,50 a 3,75 Viggenen.per koppel 40,00 a 5o,oo Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,00 Ajuin de 100 kil, volgk.w, 0,00 a 00,00 Hopmerkt van 28 October rgo5. Gewas igo5, ter meikt gebracht. 14 balen primé, fr. 5o,oc a 52,00 3 balen ordinaire, fr. 40.00 a 5o.oo. POPERINGHE. Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 3a. Markt kalm. Zittijd van den burgerlijken Revisieraad. De Voorzitter van den burgerlijken Revisieraad bericht de inwoners der Stad Aalst dat de Raad zal zitting houden op Dinsdagbn 7, 14 en 28 November, 5 en 19 december 1905, telkens van 5 tot 7 uren 's namiddags, ten Stadhuize te Aalst, Militiezaal. Aalst, den i5 October igo5. De Vooreitter, O. Van der Haegen. UITTREKSEL DER WET. Art. a6. De burgerlijke Revisieraden zijn ge last 1° De inschrijvingslijsten per gemeente vast te stellen ze aan te vullen of te wijzigen, zelfs ambts halve 2° Uitspraak te doen over de toelating of de schrapping der vrijwilligers 3o Uitspraak te doen over alle bezwaren gericht, zoowel door het Hoofd der Wacht als door de belanghebbende schutters, tegen de beslissingen van het College van Burgemeester en Schepenen 40 Uitspraak te doen over de bezwaren van de schutters, die redenen tot ontslaging of tot vrijstel ling zouden te hebben doen gelden, ontstaan na hunne bepaalde inlijving 5° Overeenkomstig artikel 48, de opgaven te maken, voorbereid lot het vormen der korpsen 6° Jaarlijks de nieuw aangewezen schutters te verdeelen onder de verschillende eenheden gevormd overeenkomstig art. 48 7e Uitspraak te doen over de bezwaren tegen de geldigheid der verkiezingen. N. B. Eene uur voor elke zitting zal de Secretaris verslaggever zich ten ge zegde Zaal bevinden om de bezwaren der schutters te ontvangen, die. redenen tot ontslaging of tot vrijstelling zouden te hebben doen gelden. verpachting zijner goederen, gelegen te Ottergem, Vleckem, Ottergem en Eron- degem. Tarwe, Rogge Haver Garst Boter per kilo, Eiers per 26, GENT 27 Octob. per 100 kilos, fr. 19,00 00,00 16,00 a 00,00 20,5o a 00,00 18,00 a 00,00 2,70 a 2,79 3,o6 a 3,24 Oct. ANTWERPEN, 27 Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100 kil. fr. 17,00 a 17,25 Rogge i5,25 a i5,5o Wintergerst 00,00 a 00,00 Zomergarst 16.25 a i6,5o Haver 16,25 a 16,75 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpe6n 18,5o a 00,00 De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prijs zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. i,5oa 1,60. De aardappels per zak 10,5o a 11,5o fr. De eieren betaalde men per 25 stuk, fr. 3.25 a 3,5o, VEEMAUKTEN, GENT, 27 Octob. Getal te koopgestelde hoorenbeesten 5 89 OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, aan de Hopmarkt. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal n Let openbaar verkoopen Stad Aalst. I. Een Huis en Grond, zijnde de her berg genaamd De zwarten Leeuw, gestaan aan de Hopmarkt, groot 1 aar, i3 centiaren. II. Een Huis en Grond, gestaan ne ven voorgaande, groot 1 aar, 6 centiaren. Breeder beschreven en met plan aange wezen op bijzondere plakbrieven. ZITDAGEN .rInui"f' fa!ejae 't I 0«°t*r 1905, Verblijf, Zaterdag 28 ten 4 urpn namiddag, ter herberg ge naamd Het Duitsch Bierhuis, bij Dame W® Aug. Kieckens, te Aalst, nabij de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van en groot maga/.ijn wel geschikt voor alle bedrijven, XE AALWT, DAMLAAN en St-ANNASTRAAT. OPENBARE VERKOOPING van eene LANDBOUWERSALEM, enz., te Erpe, Iloooegom. De Notaris EEMAN te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Eene behuisde Hofstede met aanhoorig- heden, lochting en boomgaard, gestaan en gelegen te Erpe, Hoonegem, in de Broek- straat. groot ongeveer 13 aren, 78 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, exnummers 67a en 68a, palende oost de straat, zuid Remel en Jan-Bapt. Van de Sype, west de kinderen De Boeck en noord Joseph D'Haese. Laatst bewoond door de eigenaarster Jnfvr. Weduwe D'Haeae-Steenhout. Onmiddelijke ingebrniktreding. ZITDAGEN Instel, Donderdag 26 October 1905 Verblijf, Donderdag 9 November telkens om 3 oren van den avond,ter hjrberg van M. Frans Van den Brempt, te Erpe, Hoonegem, Kateliniestraat. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Maandag 20 November igo5, om 8 uren 's morgens, openbaarlijk verkoopen: 71 Canadas, Olm en Wilg en 25 koopen Schaat hout, te Aalst-Mijlbeke, achter de Stokerij De Gouden Leeuw, te Her- dersem, in het Denderland en ook nog te Aalst-Mijlbeke, in de Lambrecht-mecrs- schen en nabij de Beekstraat, te beginnen achter de Stokerij. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis te Aalst-Mijl beke, Ouden Dendermondschen Stee 1- weg, geteekend n° 5^, bewoond door Frans Mortier. 2® koop.Een Huis daarneven, n° 51 bewoond door Eduard Keymeulen. 3e koop. Een Huis daarneven, n° 49, bewoond door Charles Luyckx. 4* koop, Een Huis daarneven, n® 47, bewoond door Emiel Keppens. Ieder verhuurd aan Ir. 2,60 per week en respectievelijk groot, 1 aar 90 cent.; 1 aar 90 cent. Instel Donderdag 9 November 5 Verblijf Donderdag 23 om 2 uren namiddag, ter estaminet Het Brouwershuis, bewoond bij den heer Alexander-Frangois Heyvaert, te Aalst, Brusselsche straat, nabij de St, Martens- kerk. Men vraagt een jong meisje van den buiten, vooralle werk, van 14 tot 16 jaar, kunnende een weinig strikken. Zich te wenden, Lange Zoutstraat, 53, Aalst. voor influenza, bronchiet, keelpijn, kort- borstigheid of asthma, is er niets beter dan de fr. 1,2£K <le doo» Algemeen depot in de apotheek van M. Callebaut, Botermarkt, Aalst. voor gal, maagzuur, slijmen, slechte spijsverteering, verstoptheid, speen, puis ten, enz., gebruikt de Bloedzuiverende pillen van F. Callebaut, 1,00 fr. de doos. Algemeen depots in de apotheek van F. Callebaut, Botermarkt, Aalst. In dezelfde apotheek zijn te verkrijgen Zenuwkoortspillen tegen flerecijn in het hoofd, fr. 1,00 de doos. Balsem tegen sciatica, flerecijn, ver stuikingen, fr. 1,00. Pakken voorde kalverziekte, fr. 1,25. Pakken tegen het slecht boter geven der koeien, fr. 1,25. Remedie tegen 't snot der kiekens, enz. voor de bedrijvige personen die een agentschap aanvaarden bij de Levens verzekeringmaatschappij l'Européenne, 56, Nieuwbrug, Brussel. Gemakkelijke bediening. Een inspecteur komt u op de noogte stellen en is u behulpzaam. Levensverzekeringen mits wekelijksche stollingen, i° Communie, Milicieloting, enz. Aankoop van onroerende goederen op lijfrente. Verkoop van stadsloten gecom bineerd met levensverzekering. Verzekeringsagenten, kassiers, bureel bedienden, rekenplichtigen, bedien len van den Staat, renteniers, handelsreizi gers en al dezen die eene goed.: bijge voegde winstbeoogen bij hunnejaarwedde, gelief uw adres to zenden aan de init A. W. ter Office de publicité, Madeleine- straat, Brussel. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Stieren i® kw. o,fi Koeien Vaarzen Ossen Varkens Kalveren 0,80 0,90 o,g5 1,12 Vette koeien 61 Stieren 19 Magere beesten 2o5 Varkens 180 Loopers 5 Viggens 466 kw. 0,76 3®kw. 0,68 0,60 0,70 0,75 0,00 0,00 0,70 0,80 o,83 0,90 0,95 CUREGHEM-ANDERL. 26 Octob. Viemaikt. Te koop gesteld 829 ossen, 189 stieren, 1221 koeien, totaal 2239 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,68 a 0,92, Stieren 0,60 a o,83, Koeien en Veerzen 0,60 a 0,80. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 779 Prijs per kilogr fr. 0,90 i,o3 a i,i5. BRUSSEL 27 Oct. Kalverenm. Getal te koop gesteld 226, per kilogr. op voet fr. o,85 a 1,12. Huidenmarkt Ossen o,g5 a i,o5 stieren 0,82 a 0,87, Koeien en Veerzen 0,98 a 1,02, Kalveren i,5o a i,55. De Notaris EEMAN te Erpe, zal wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met aan- hoorigheden alsmede een groot en voornaam sterkgebouwd magazijn met afzonderlijke toe- gangpoort op de kaai, gestaan en gelegen te Aalst op de Damlaan aan de Dender en nabij de koopwarenstatie, geteekend n° 9 bekend bij kadaster wyk A, uummer 715y en 715z te te samen groot 2 aren. palende van de eene zijde aan een huis van Me W* Edouard Pyck, van de andere zijde aan een hnis van Mr Jaak Wuytens, langs achter aan de volgende koop. Bewoond en gebruikt door M. Egide Meert tot 1 Augusti 1906 aan 600 fr. 's jaars. Tweede koop. Een hnis met afhangselen, zijnde eene herberg, gestaan en gelegen te Aalstin de Sint-Annastraat, geteekend n° 17, gekadastreerd wijk A nummer 701m met eene grootte van 0,80 centiaren, palende van de eene zijde aan een hnis van M. Stanislas Burny, van de andere zijde aan bet gene van M. Edmoud Rumbaut en langB achter aan voorgaande koop. Bewoond door Jnfvr. Silvie I enssens aan 20 franken in de maand. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 November Verblijf Donderdag 14 December Telkens om 3 uren van den avond, ter her berg Den Klokkenbol n bjj Mejuf. Esthère Verlaeckt te Aalst, MolendricB n° 21. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eerste koop. f2 aren 20 centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, Wijversveld, sectie D, deel van n° 102D, gebruikt door J.-B. Bruylandt. Verdeeld in twee gelijke deelen. Ingesteld frs. 3200,00. Tweede koop. 65 aren 44 centiaren, Land, te Aelst-Mijlbeke, Wijngaard, sec tin F, r.°® 954 en g55. gebruikt door Frans Van de Meerssche. Verdeeld in vier ge lijke deelen. Ingesteld lrs. 4800,00. Instel Dijnsdag 24 October Verblijf Dijnsdag 7 November 9 om 2 uren namiddag, ter herberg van den heer Aloïsius Van Royen, schaapherder, Sint Vincentiusstraat, te Aalst-Mijlbeke. Un jeune hoinme de 16 ans demande emploi pour apprendre le com merce. 114* On demande une dame glaise, pour accompagner une jeune fille la promenade, trois fois par semaine, pendant deux heures. Prendre Tadr. au bur. dujourn. 113. Verzekerde en radicale genezing van pisvloed, der verhitting, van 't militaire flere cijn, van de zinking op de blaas, der vernau wing van den bals der blaas door OVULINES I'AKIDAENS. Verzending franco in provin cie togen fr. 4,50 in postzegels ter apotheek Paridaens, chanssée de Mons, 65, Brussel, te Gent, Deinoor te Aalst, Callebaut te Lo keren, Cools te Sint-Nikolaaa, Depoorter. 1647. Ten gevolge der vergrooting van zijn fabriek, nu verplaatst Scherreveldstraat, zijn er bij Gustaaf Vande Velde, dage lijks te bekomen draailingen en brand hout bijzonder dienstig voor bakkers, tegen genadige prijzen. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN, I loogevesten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. MAGAZIJN van schoone en goede gewaarborgd voor één jaar. P.-J. LOMBAERTS, Meubelmaker, in de Leopoldstraat. Nr 23, heeft dc eer bekend te maken aan het gefierd publiek, dat bij hem alle soorten van meubels te bekomen zijn zooals bedden in accajou, notelaar, kerselaar en olm lavabos, commoden en kleerkassen, bufetten in accajou, notelaar, enz., tegen zeer gema tigde prijzen. I rechtover het Postkantoor, j HOPMARKT, Ai. AALST. De Weduwe MALEGO heeft de eer aan het geacht publiek kenbaar te maken dat er bij haar te bekomen zijn alle soor ten van meubels, tafels en stoelen vooi herbergen, eetplaatsen of salons, beddens met of zonder ressort, matrassen van i5 tot 100 fr., lavaboos kassen in alle groot ten, gepolierd of vernist, koffers van 2,25 tot 15 fr., zetels van verschillige prijzen, kerkstoelen van 2,5o tot 20 fr., kinder- voituren, kinderstoelen met speeltafels en groote keus van eikenmeubels, tapijten en kussens, snijwerk voor meubelmakers, stoelbiezen van eerste kwaliteit, enz. HUIS VAN VERTIIOUWEN. Uien vraagt huisvader met 2 of 3 zonen kunnende allen goed lezen en schrij ven, voor gemakkelijk werk. Bevragen bij den heer Ontvanger, Vaar.t 1, te Aalst. Xe huren of te koop. Een schoon Renteniershuis, gelegen te Aalst, op de Keizerlijke Plaats, Nr 40, met grooten hof, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, voorzien van pomp- en regenwater, verhuurd toj einde April aan den heer De Becker, photo- graphe. Voor nadere inlichtiegen zich te wen den bij den eigenaar Mr Heyvaert. IIE^PEN HANDEL IN I 'T KLEIN I Men vraagt goede en deftige agenten vooi de Volksverzekeringen op het leven met wekelijksche premièn. Eerste Communie Loting. Spaar- verzekeringen. Pensioenen.Schoon bestaan. Zich te bevragen bij den Generaal Ulser, gewestelijke Bestuurder voor Gent, Nederkouter, 53. gediplomeerde chirurgijns te (Brussel(Brabantstraat, 133, I Te Aalst, Slntiepleiu, Nlr Si, ALLE DAGEN van 8 tot 5 uren. Te Ninove iederen Dijnsdag voor middag, bij de Weduwe Van Laer. Eenige echte motoor OTTO vervaardigd te Keulen-Deutz. met stadsgas, arme gas (gaz-pauvre), petrool, benzine, enz. LOCOMOBIELEN - LOCOMOTIEVEN Motorrn voor Schepen. OPENBARE VERPACHTING der van het Armbestuur der gemeente Ottergem gelegen te Ottergem, Vleckem.Ressegem en Erondegem. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 27 November igo5. om 1 uur stipt des namiddags, ten gemeentehuize van Ottergem, bij den heer Petrus Van Bever, nabij het dorp, namens het Arm- bestuür van Ottergem, overgaan tot de |'T GROOT Spekslachter (Charcutier), 21, Korte Zoutstraat21, Aalst. Ook gelast men zich met 't druppen, zouten, rooken van hespen, en ook alle soorten van vleesch. RIJTUIGMAKERIJ VELDSTRAAT, 10, AALST. TE KOOP. Nieuwe Tonneau en Rijtuigen van ocasie, Bugy voor ponnij met lederen Kap, Charette anglaise, Bugy zonder kap, Due, en Wagonette. Alle soorten van inlandsche en Amerikaansche Wielen, met Velge uit twee stuks, twee en drie jaar in magazijn. gu (jgg moteurs gaz Otto-Deutz t Belgisch hulphuis te Brussel. Vertegentcoordffer voor de 2 Vlaanderen N. De Witte-D'lieiiin, 13, Azaleastraat, GENT. Werkhuis van Constructie. Herstelling van motoren Verandering van schoven in soupapen Volledige ver nieuwing van oude motoren. Kanstguano Scheikundige Vetten. Prijs volgens samenstel, (Vraagt Prijscourant.) Zeer voordeelige prijzen van 8 tot 17 fr. de 100 kilogr. volgens inhoud. Nitraat van Soda en andere Grondstoffen tegen den prijs van den dag. Zuivere blauwe aluin. Middels tegen de aardappelplaag en 't zwart der granen. Vergruizers Vermorel tegen lage prijzen. Confectie voor 't werkvolk, voor de boeren, voor de boerinnen LET WEL OP HET ADRES IN DEN VOS, 11, Lange Zoutstraat, IX, AALST, nevens Mr Borreman-Mally en nevens Madame Locus, Groote Bazar. Prijzen buiten alle concurrentie. Groote keus van alle soorten van schoone groote manskostums, trouwkostums. pardes sus, oerste communiekostums.kinderkostnms, capuchons, kleine en groote cabans, velonre vesten, broeken, gilets met mouweu in alle kleuren, blanwe lijnwaden broeken, bonche- rons en vestons,katoenen broeken en vestons. Alle soorten van schoone fijne laino slaap- lijven, calegons, vareusen eflen en met bloe men, jerseys hemden eflen en met bloemen, foulards, strikken, cols, plastrons, witteen en gekleurde gestreken hemden. Groote solioone keus van zwarte lakene mantels. Gaze, kanten en stoffen pelerine, prgzen buiten alle concurrentie, zwarte satijnen rok- keu, geetikte rokken in satijn en pachas, schoone dame-cabans, zwarte satijnen voor schoten, corsets, enz. enz. Let wel op het adres IN DEN VOS. Huift van vertrouwen. GROOT KLEIN Bisschopstraat2. Aalst. Han lel in wol en gesponnen paarden- hair. Specialiteit van eente Brabantsche matras wol aan fr. 3,5o de kiio. Schapenvellen, lammersvellen, schuts- velien. P. S. Men komt met de stalen teil huize. Men gelast zich met het maken der matrassen aan alle eerlijke en werkzame persoon: Urbaine de Bruxelles, verzekering brand, ongevallen vraagt overal agenten. Groot commissieloon. Opzichter zal op hoogte brengen. Kosteloos ingelicht Vragen sturen. Mercelisstraat,23, Brussel, MAATSCHAPPIJ van tegen brandgevaar, op het leven en onge lukken van allen aard. Eenige Premie ongelukken op den ijzeren weg en tramways. H oofdagentAugust DE WINTER Hopmarkt, 6, Aalst. VOLKSVERZEKERINGEN met wekelijksche betalingen voor Eerste Communie, Huwelijk, enz. enz. N. B. Agenten worden gevraagd. Zich te wenden op bovengemeld adres. Beleefd beveel ik mij aan voor het ma zen van Damenkleeding (genre tailleurs) kostumen, paletots, pelerinnen met en conder applicaties, enz. VOOR DE KLEERMAAKSTERS, applicaties op laken, tulle, enz. in allen aard en vorm, voor costuraen, pelerinnen, enz. aan voordeelige prijzen. Theophiel Kieckens Nieuwstraat, 78, Aalst.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3