De Denderbode Grondwettelijke Vereeniging Stad Aalst.-Werkbeuis AELST. Katholieke Werkmanskring Ledenfeest. Kerkelijk nieuws. TOMBOLA Luisterrijk Avondfeest Allerhande nieuws Frankrijk. /JEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. AANBESTEDING Boomvenditie. GOEDEREN Twee Woonhuizen behuisde Hofstede Alwie voer gansch 't jaar 1906 inschrijft zal ons blad var heden af tot 31 Decem ber kosteloos toegezonden worden a De Denderbode verschijnt den Woensdag en Zaterdag van elke week. Voor de stad fr. 5.oo. Voor den buiten met de Post verzonden twee maal ter week fr. 6.00 een maal ter week des Zondags fr. 4.00. Betaalbaar op voorhand. Sedert 25 September 11. is DE DEN DERBODE zijn 57* jaargang ingetre den. Ons programma is altijd vervat ge weest in de volgende woorden Gods dienst, Huisgezin, Eigendom, Vader land, Taal en Vrijheid. Dit programma heeft De Denderbode altijd eerlijk en moedig in de maat zijner krachten verdedigd. Aan dit programma zal De Denderbode trachten getrouw te blijven. Wij rekenen dus op de ondersteuning onzer partijgenooten CATHOLIEKE van het Arrondissement van Aalst. Secretariaat Catholieke Kring, Groote Markt, 24, Aalst. Bureel van kostelooze raadplegingen Open voor alle Catholieken van ons Ar rondissement, den Donderdag, Vrijdag en Zaterdag van iedere week van 9 tot 11 ure 's morgends. Den eersten Zaterdag van iedere maand van 9 tot 11 ure bijzondere zitting voor de Steenbakkers en de Fransch- mans. Den heer Duprez van Gent houdt zich alsdan ter hunner beschikking en zal hun al de noodige inlichtingen geven. Worden gevraagd Een leerjongen en een vollen gast voor de boekdrukkerij. 50 goede breisters om te huis te wer ken. Smeders en slotenmakers. Vragen werk 2 bedienden. 3 magazijniers. Een nachtwaker. Een voerman. Creemboter Markt van Woendag 8 Novemb. igo5. 176 kilogrammen ter markt. Prijs fr. 3,oo tot 0,00 per kil. (Ingang Zonnestraat). Zondag aanstaande, ia November, om 5 1/2 uren "s avonds ALGEMEENE VERPLICHTENDE VERGADE RING opgeluisterd met een merkweer- dig Tooverfeest door Professor Thyse- baert, den beroemdsten goochelkunste naar van het land. Het meerendeel der nummers van het programma zijn gansch nieuw men mag zich aan iets buitengewoon verwachten. Niemand mag ontbreken I Het Bestuur. Een prachtig avondfeest, een kunst avond zal op Zondag 12 November 1905 ter stadschouwburgzaal worden aangebo den, aan de Damen en Heeren Leden met hun huisgezin van het Syndikaat van Reizigers, Bedienden, Koopmans en Patronen, alsmede van de Koninklij ke Maatschappij Land van Riem. Nieuwe Leden worden in de beide krin gen aangenomen en tot de feest toegelaten. Zondag aanstaande 12 November zal plaats hebben de jaarlijksche Gedurige Aanbidding in onze St-Martenskerk. Om 9 uren plechtige Hoogmis. Om 4 uren solemneel Lof met sermoen door den Zeer Eerw. Heer Kanunnik Van Ongeval, professor in het Groot Seminarie van Gent. De Tombola zal voor den laatsten keer open zijn op Sint- Martensdag, (Zaterdag 11 November). Bericht aan degene die nog loten begee- ren of die aan den «Tourniquet» schoone prijzen willen winnen voor de kinderen. De trekking der Tombola zal plaats hebben op het einde van November. AALST - MIJLBEEK. Patronage van den H. Joannes-Berckmans. op Zondag, ig November igo5 Programma i° Openingituk voor Fanfaren. a° De Koerei, 4-stemmig koor door de jongens der Patronage. 3° De oudste Zoon, een dronkaard drama in éen bedrijf, door Hendrik Van Duysse. 40 Groot duo voor clarinetten van Suppé, door de gebroeders Barrez. 5* Salut Kluchtlied. 6° Sonaten van Alfred Moffat voor viool cel, uitgevoerd door Jean Barrez. 7* 1 A propos van ezels, blijspel in éen bedrijf, door Jules Wytinck. 8° Verheerlijking van Leopold II. Deuren open 4 ure. Gordijn 5 ure. 't Overlezen der verschillige nummers die op het programma voorkomen doet veronderstellen dat hel een aangenaam avondfeest zijn zal en dat er diensvolgens geen volk zal ontbreken immers de keus dei stukken is wonderwel gelukt. Mijl- beek zal dus eens toonen wat het kan, want de Vlaamsche leuze Willen is Kunnen is er in aller harten diep inge worteld. Het parket van Brussel heeft een ziekendiener van een gasthuis uit den Brusselschen omtrek doen aanhouden. Hij wordt beticht 's nachts in de vrou- wenafdeeling gedrongen te zijn en een 7-jarig meisje mishandeld t i hebben. Spelende kinderen hebben in eene steenbakkerij nabij het kerkhof van An- derlecht eene stapelplaats van gestolen goed ontdekt, denkelijk in betrek staande met de diefstallen op de spoorwegen en in staties gepleegd. Door die ontdekking joegen zij eenen kerel op de vlucht, die tusschen de balen lag te slapen. De jon gens, meenende dat hij een toezichter was. gingen ook op de vlucht maar werklieden, die dit tooneeltje van verre hadden gezien, verwittigden de policie. Te Melle waren zaterdag zeven werklieden bezig met het herstellen van de sp jorbaan, in de richting van Qua- trecht, toen eensklaps et n manceuvree- rendt n trein aanstoornde. Zij gingen op zij, om den trein door :e laten, maar twee hunner gingen langs den verkeerden kant, waar juist op dat oogenblik, met bliksemsnelheid den poet- trein Brussel-Oostende voorbij vloog. Van de twee werklieden werd niets meer gevonden dan vermorzelde been deren en stukken menschenvleesch. Een der verongelukte werklieden was van Dendermonde, de ander van Zele. Op de lijn van Brussel naar Dender monde reed een reizigerstrein in volle snelheid, toen plotseling een porteldeur openvloog en een kind van 3 1/2 jaar uit den wagon van derde klas viel. De moeder sprong naar het alarm signaal, de trein stopte en «le moeder, langs de laan terug loopende, zag in de verte haar kind komen toegesneld, zoo veel zijne kleine beentjes dit toelieten. Het kind had zelfs geene schram be komen. In de Kazemattenstraat te Gent werden Zondag nacht, rond 1 3/4 ure, drie schippers, de twee gebroeders Volge en zekere Camiel Verbiest aangerand door twee kerels die hen talrijke messteken toebrachten in de armen, den rug en de borst. Op het hulpgeroep des schippers gin^ een der aanvallers op de vlucht. De an dere, een genaamde De Baets, kon aange houden worden. De slachtoffers zijn dadelijk door twee geneesheeren verzorgd en daarna naar het gasthuis overgebracht. Maandag avond rond 7 uren werd de Burchtgracht te Antwerpen in opschud ding gebracht door een halfdronken kerel, zekere Jan De S., 23 jaar,wonende Kuiperstraat, die de voorbijgangers met eenen kasseisteen bedreigde. Een policie- agent die daar een einde aan wilde maken, werd door den kerel aangevallen, ten gronde geworpen en geslagen zooveel de worsteling maar kon. De agent zag zich ten laatste verplicht van zijnen sabel gebruik te maken, daar de kame raden van De S. het er ook op aan legden om hem af te troeven. Jan De S. werd door eenen sabelhouw op het hoofd ge troffen en werd met eene groote wonde naar het Stuivenberggasthuis gevoerd. Gelukkig kwamen andere policieagenten opdagen, anders had de agent slechte oogenblikken beleefd. Men meldt dai er op Woensdag 1 November (Allerheiligen) op de hoeve (hof) van den heer Ad. Baele, burge meester en hengstenhouder te Balegem, zich nog een koppel zwaluwen bevinden, met 5 kleine jongskes, 8 dagen oud, de zwaluwnest berust buiten aan de poort onder de pannen. De jonge diertjes wor den gevoed met vliegen die de ouden nog vangen in de hengstenstallen. Deze sla pen ook aldaar. Er blijkt uit de welge zindheid der diertjes dat zij niet van gedacht zijn hier te vertrekken, 't Ware te wenschen dat het eenen goeden winter ware omdat zij alhier hun leven zouden kunnen behouden. X. Woensdag avond is de 25-jarige Delbecque, die met zijne moeder eene herberg openho dt op de baan naar Ten Brielen te Wervik, door twee vuurschoten gekwetst geworden. Wat er eigenlijk ge beurd is weet men niet zeker, doch de zaak schijnt zeer geheimzinnig. Ziehier hoe de jongeling verhaalt dat hij gekwetst werd Het was rond 10 1/2 ure, dat hij Woens dag avond de vensterblinden wilde slui ten, toen hij plotselings twee vuurschoten hoorde lossen en hij zich gekwetst ge voelde aan den buik en de beenen. Om zijne moeder niet te verschrikken, ging hij zich laten verzorgen naar de hoeve van M. Lesaffre, een iootal meters verder gelegen. Daarna keerde hij weder naar huis en slechts Donderdag morgend werd de policie verwittigd. De toestand van M. Delbecque is zeer onrustwekkend. De geneesheeren weige ren de loodkorrels uit de wonden te halen. Men vreest dat de ingewanden doorboord zijn. Men weet niet wie de vuurschoten ge lost heeft. Een jachtwachter, die in den omtrek der herberg gezien is geweest, werd ondervraagd. Op zijn geweer zaten twee lc-dige kardoezen. De jachtwachter niettemin in vrijheid gelaten. Donderdag namiddag is het parket van leper ter plaats geweest en de gekwetste en de jachtwachter werden ondervraagd. Het onderzoek heeft echter niets aan het licht gebracht. De oude majoor. Kom, laat ons voor eens nog vertellen wat de oude leugenaar... verschooningde oude majoor ons voor deze maand belooft. Zijne voorzegging van de verleden maand heeft echter zijne reputatie verre beneden zero doen dalen. Van 1 tot 12 November, groote ver warming van het weer, heldere luchten en stortregens. Hier en daar sneeuw.Van i3 tot 16 daling der temperatuur met donker weer. Van 17 tot 3o koud en don ker, dikke mist met eene gemiddelde temperatuur van 1 of 2 graad. Men ziet, hij beloofd niet veel goeds. Hopen wij dat hij zoo hard liegt als ver- jeden maand. Nieuwe moord en poging to zelfmoord. Geneverdrama op Looy broeck. De bloedige reeks duurt voort Na de twee of drie dramas die wij ver leden week meldden, en waarvan het on derzoek nog niet geëindigd is, komt eene nieuwe dubbele misdaad een der volks wijken in opschudding te brengen. De ioewijk te Antwerpen, de omtrek van het Slakhthuis en de Kempisch Vaart, stonden Zondag morgend reeds vroeg overhoop door een feit, waarin dronkenschap en wangedrag alweer de hoofdrol spelen en waar de revlover als werktuig dienst deed. In n° 28 der Dijlestraat, dat is in de onmiddelijke nabijheid van Sint Lamber- tuskerk, woonden op de 2* verdieping de echtgenooten Van Hombeeck. De man, 5i jaar, voerman bij de Werf- en Vlasnatie, gedroeg zich slecht, dronk, gaf zijn preê niet af, sl oeg de vrouw en cinderen, kortom, was een slechte kerel. De vrouw was bijna 20 jaar jonger Van Hombeeck is haar tweede man en zij is zijne tweede vrouw. Er zijn drie kinderen 't huis, die van de vrouw vier anderen, die van den man, zijn bij de familie geplaatst. Reeds eenmaal waren de echtgenooten van elkaar gegaan maar sinds zes maan den hadden zij het gemeenschappelijk leven hernomen. Doch de betrekkingen waren van dien aard dat de vrouw wei gerde nog met den man te bed te gaan en op eenen strooizak op den grond sliep, in dezelfde kamer waar het bed van de echtgenooten en >ok het bed van de kin deren stond. Ruzie en slagen was het dagelijksche brood van de arme vrouw, vooral des Za terdags, wanneer hij zijn werkloon bijna geheel had opgemaakt en dan dronken, vloekend en tempeestend thuis kwam. Nu, Zaterdag laatst wilde hij geen cent van zijn preê afgeven en, daar de ruzie al langer hoe erger werd, liep hij de deur uit, deze zoo hard mogelijk toeslaande en ging toen de herbergen der wijk afloo- pen. In eene derzelven zegde hij Ik kom mijn laatsten frank wisselen, als dien op is, ga ik mijne vrouw vermoorden. Iets dergelijks had hij overigens reeds vroeger gezegd en daar men zulks als dronkemanspraat beschouwde, gaf men er geen aandacht op. Tegen 5 uren Zondag morgend kwam hij naar huis, nog meer bedronken dan ooit. Op nieuw eischte Je vrouw geld en de ruzie werd zoo hevig, dat de andere be woners van het huis kwamen, om stilte op te leggen. Eenige oogenblikken was het inder daad stil, doch plotseling'klonk een schot door het huis dan een tweede en toen de geburen voor de tweede maal toesnelden, zagen zij de vrouw morsdood vallen, met het bovenlijf op het portaal, de voeten binnen de kamer. Geen geluid, geen kreet had de vrouw laten hooren. Zij had er den tijd niet toe gehad, zoo plotseling was de dood ge weest. Van Hombeeck wilde nu ook het por taal op suellen, misschien wilde hij de vlucht nemen, maar de geburen ziende, stak hij den revolver in den mond, loste nog een schot en viel met beblocden kop op het lijk zijner vrouw. Dat vreeselijk tooneel gebeurde in het bijzijn der drie kinderen, die huilden van angst en schrik. De politie werd geroepen men riep ook den eerw. heer De Bruyn, die bei den nog in haast het H. Oliesel toedien de commissaris Verheyen, de adjunkt Peeters en dokter De Groot waren even eens spoedig ter plaats en Van Hom beeck die niet dood was, werd in alle haast naar het gasthuis van Stuivenberg gebracht. Het parket samengesteld uit MM. Maf- fei, onderzoeksrechter Gesché, substi tuut en een greffier, zijn ter plaats van het drama een onderzoek gaan doen. De wond, die Van Hombeeck zich toe bracht, is niet doodelijk. Den revolver waarmeê hij de dubbele misdaad pleegde, had hij opzettelijk gekocht voor 7 fr. en half in eenen winkel der Falconplein, dus niet verre van de bureelen zijner natie. Hij moet dus eer hij dronken was, het moorden in den zin gehad hebben. Dc toestand van den moordenaar is zoo voldoende, dat de adjunkt van politie hem reeds in den loop van den dag een eerste verhoor kon doen ondergaan. Het onderzoek duurt voort. Het krielt in den omtrek van Has selt van dieven, die voor specialiteit hebben de kasteelen en buitenplaatsen te bestelen. Dat van barones de Pitteurs werd reeds tweemaal door hen bezocht, de laatste maal zelfs zonder dat de veld wachter, die er den nacht doorbracht, iets gehoord heeft. Ook hel kasteel van M. Claes te Herkenrode, werd bezocht en in de woning van M. Claes kwamen zij zelfs langs de schouw binnen. Een lek heeft zich voorgedaan in de Charbonnage de Baudoux te Bergen ee eene groote massa water heeft eene galerij overstroomd. Het werk is moeten gestaakt worden. De schade is belangrijk daar instorting te vreezen is, Geene onge lukken. Te Frasnes heeft eene botsing plaats gehad tusschen gendarmen te peerd en wildstrooptrs. Een van deze laatsten werd aangehouden. Vier zijn gevlucht. Men telt onder de stroopers ook twee... jacht wachters. middag. Voormeld algemeen lastenboek is boven dien te verkrijgen aan een frank per exemplaar in de Directie van den Provincialen Technischen Dienst, te Gent, alle werkdagen van q ure tot 's middags en van twee tot vier ure namiddag. De aanbesteding zal slechts beslissend zijn na goedkeuring door ae Bestendige Deputatie van den Provincialen Raad en dit geval zullen de werken moeten voltooid zijn binnen den tijd van vier maan den, te rekenen van den dag waarop de onderne mer het schriftelijk bevel zal ontvangen hebben ze aan te vangen. Te Gijsegem, den Ï4 October 1905. De Sekretaris, De Burgemeester en Schepenen, P. VEREECKEN. A. COCHEZ. L. ROMBAUT. Is. PIETERS. Dreigende staking.— In de arsenalen lieerscht weer woeling onder de werk lieden, ingevolge de poging tot het onder drukken van de anti-militaristische pro pagande. Te Brest wordt eene algemeene staking voorbereid en men hoopt dat Toulon, Rochefort, Lorient en Cherbourg zullen volgen. Te Toulon zijn 3©oo werklieden bijeen- gekom;n en hebben eenen blaam gesiemd aan den admiraal-zeeprefect en besloten aan den minister te vragen, de wegge zonden werlieden te laten terugkomen. Indien zij binnen 48 uren geen vol doening krijgen, stemmen zij de alge meene werkstaking. De werklieden van het arseitaal te Brest namen eene derge lijke beslissing. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis te Aalst-Mijl- beke, Ouden Dendermondschen Steen weg, geteekend n° 53, bewoond door Frans Mortier. 2* koop.Een Huis daameven, n* 5t, bewoond door Eduard Keymeulen. 3* koop. Een Huis daameven, n° 49, bewoond door Charles Luyckx. 4e koop, Een Huis daarneven, n' 47. bewoond door Emiel Keppens. Ieder verhuurd aan fr. 2,60 per week en respectievelijk groot, 1 aar 90 cent.; I aar 90 cent. „IuS,"l?.0ndJerjag November igoS Verblijf Donderdag 23 om 2 uren namiddag, ter estaminet Hbt Brouwershuis, bewoond bij den heer Alexander-Frangois Heyvaert, te Aalst, Brusselsche straat, nabij de St, Martens- kerk. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor g, 10 en n November. TARBOT de kil. fr. 2,5o TARIMITTIN8 i.oo, a,5o 3,oo HEILBOT fr. i,5o Kabeljauw, fr. 0,80 Griet fr. 0,70, 1,00, 2,00 Tongen (koppel) fr. 1,00, 2,00 Pladijs 't stuk fr. o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, i,25, i,5o Makreelen 't stuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring o,i5 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,50 Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groolo, midden en klein soort. En jeune hom me de 16 ans demande emploi pour apprendre le com merce. 114. On demande une dame an glaise, pour accompagner une jeune fille la promenade, trois fois par semaine, pendant deux heure». Prendre l'adr. au bur. du journ. 113. PROVINCIE OOST-V LAANDEREN. GEMEENTE GIJSEGEM Openbare voor de onderneming tot het bouwen eener School en leveren der Schoolmeubelen. Het College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Gijsegem, zal op Dijnsdag 12 December aanstaande, om 3 ure namiddag, ten Gemeenlehuize, overgaan tot de openbare aan besteding voor het bouwen eener School en de levering der noodige Schoolmeubelen. De begrootingsstaat der uit te voeren werken te doene leveringen bedraagt 12t,3K9,60 Franken. De aanbiedingsbiljetten opgesteld op zegel gelijkvormig met het voorgeschreven model en aanwijzingen van het bijzonder lastenboek, zullen moeten verzegeld zijn van eene onderteekende en gedagteekende verklaring, insgelijks op zegel ge schreven, aangaande het minimum van dagloc betalen aan de te gebruiken werklieden. Dai boven zal niemand toegelaten worden voor de besteding mede te dingen, indien hij niet voorat eene som gestort heeft van zeven honderd fran om te dienen als voorloopig pandgeld. De biedingsbiljetten en verklaringen in hunne wederzijdsche omslagen gesloten en bekleed me de vereischte opschriften, «uilen aan den Burge meester van Gijsegem moeten gezonden worder bij aanbevolen en gezegelden omslag, ten postkan- toore neergelegd ten laatste den Zaterdag, negenden December 190I. Deze omslag zal het adres dragen van den Burge meester en de melding Aanbieding voor de on derneming van openbare werken. Voormeld bijzonder lastenboek evenals het alge meen lastenboek door de Bestendige Deputatie op 31 December 1897 vastgesteld, samen met het be stek en de plans der werken, berusten ter inzage op het Gemeente-Secretariaat, alwaar men er kennis kan van nemen alle werkdagen van a tot 5 ure na- De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Maandag 20 November igo5, om 8 uren 's morgens, openbaarlijk verkoopen: 71 Canadas, Olm en Wilg en 25 koopen Schaaihout, te Aalst-Mijlbeke, achter ds Stokerij 't De Gouden Leeuw, te Her- dersem, in het Denderland en ook nog ts Aalst-Mijlbeke, in de Lambrecht-meers- schen en nabij de Beekstraat, te beginnen achter de Stokerij. OPENBARE VERPACHTING der van het Armbestuur der gemeente Ottergem gelegen te Ottergem, Vleckem.Ressegem en Erondegem, De Notaris EEM AN te Erpe, zal op Maandag 27 November igo5. om 1 uut stipt des namiddags, ten gemeentehui» van Ottergem, bij den heer Petrus Van Bever, nabij het dorp, namens het Arm- bestuür van Ottergem, overgaan tot ds verpachting zijner goederen, gelegenie Ottergem, Vleckem, Ottergem en Eron degem. OPENBARE VERKOOPING van en «root magazijn wel geschikt voor alle bedrijven, TE A.A.L8T, DAMLAAN en St-ANN AST RAAT. De Notaris EEMAN te Erpe, aal nament wien het behoort, met gewin van palmskj en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met aan- hoorigheden alsmede een groot en voornaam sterkgebouwd magazijn met afzonderlijke toe gangpoort op de Kaai, gestaan en gelegen t« Aalst op de Damlaan aan de Dender en nabij de koopwarenstatie, geteekend n° 9 bekend b\j kadaster wyk A, nummer 715y en 715* te te samen groot 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van M' W* Edonard Pvok, van de andere zgde aan een huls van Mr Jaak Wnjrtens, langs achter aan de volgende koop. Bewoond en gebruikt door M. Egide Meert tot 1 Augusti 1906 aan 600 fr. 's jaars. Tweede koop. Een huis met afhnngaelen, zynde eene herberg, gestaan en gelegen te Aalst in de Sint-Annastraat, geteekend n° 17, gekadastreerd wyk A nummer 701m met eene grootte van 0,80 eentiaren, palende vandt eene zijde aan een buis van M. Staniali» Bnrny, van de andere zijde aan het gene van M. Edmond Rumbaut en langs achter aan voorgaande koop. Bewoond door Jufvr. Silvie I enasens aan 20 franken in de maand. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 November ,nr,r Verblijf Donderdag UDeoember Telkens om 3 uren van den avond, ter her borg Den Klokkenbol by Mejuf. Esthèrt Verlaeckt te Aalst, Molendries n° 21. OPENBARE VERKOOPING van eene en van LANDBOUWERSALEM, enz„ ie Erpe, Hoonegem. De Notaris EEMAN te Erpe, sul, nameu wien het behoort, mot gewin van palmilag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Eeno behuisde Hofstede met aanhoorig- heden, lochting 011 boomgaard, gestaan M gelegen te Erpe, Hoonegem, in de Broek straat, groot ongeveer 13 aren, 78 centiaren, bekend bij kadaster wijk B, exnumraers 67i en 68a, palende oost de straat, suid Ramden Jan-Bapt. Van de Sype, west de kinderen De Boeck en noord Joseph D'Haese. Laatst bewoond door de eigenaarster Jnfw- Weduwe D'Haese-Steenhout. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel, Donderdag 26 October 1905 Verbiyf, Donderdag 9 November telkens om 3 uren van den avond,ter herberg van M. Frans Van den Brempt, te Erpn, Hoonegem, Katalininttraat.

De Denderbode | 1905 | | pagina 2