*- Stad Aalst.-Werkbeurs AELST. Grondwettelijks Vereeniging De Denderbode Allerhande nieuws. XEEV1SCH IIAX DEL H. Arys-De Paepe. Aardappellen. Huis te koop AANBESTEDING Behuisde Hofstede WOONHUIZEN Jonge Wachten. In het oud hotel de Chimay, te Brussel, had Zondag de vergadering plaats van het Verbond der Jonge Wachten, onder voorzitterschap van M. Pirmez, Volksvertegenwoordiger van Charleroi. Verschillige zaken van bestuurlijken aard werden besproken en middelen van propagande voorgesteld en behandeld. Daarna werd het bestuur gedeeltelijk vernieuwd. MM. Pirmez, Eeman, Claeys en Van der Cruyssen weiden tot leden herkozen MM. Fievet en baron Ruzette werden vervangen door MM. Bieswal(Brabant) en Laurent (Namen). De voorzitter sloot de vergadering met een krachtigen oproep tot eendracht. Eene tijding, die velen, op den buiten plezier zal doen. De hatelijke belasting op de mixtepaarden der landbouwers belasting welke men moet bitalen voor een paard dat van tijd tot tijd eens in een rijtuig loopt zal eindelijk afge schaft worden. Deze afschaffing is voorzien in de be. grooting van 's lands middelen voor 1906. Zou dat ernstig zijn Te Gent heeft, onder den titel Reiner Leven een groep studenten en studentinnen eene maatschappij gesticht. Het doel der ver- eeniging is het zedelijkheidsgevoel bij het volk te ontwikkelen. Er zullen voor drachten en feesten worden ingericht. De kring is voorloopig gevestigd in het Ma tigheidskoffiehuis, Bagattenstraat. 't Is de Gazette van Gent die het nieuwske verhaalt. Bespotting der priesters. Een oog getuige verhaalde ons dat hier te Aalst zondag 11., door de rooden van Wetteren een zoogezegd tooneelstuk werd opge voerd waarin eindelooze en verachtelijke bespottingen en beleedigin'gen naar het hoofd der priesters en kloosterlingen ge slingerd werden. 't Vat geeft uit wat het in heeft en vrijdenkers en godsdiensthaters bleven dus in hunnen rol. De wetgevende zittijd xgo5-igo6 werd gister Dijnsdag geopend. 't SENAAT stelde aan, als Voorzitter, Graaf de Merode-Westerloo als Onder voorzitters, MM. Simonis en Dupont als eerste Secretaris, Graaf de Ribeau- court. DE VOLKSKAMER stelde aan als Voorzitter, M. Schollaert (Groene Pie bekwam 2 stemmen als eerste Onder voorzitter, M. Nerincx (Groene Pie be kwam weer 2 stemmen;) als tweede Ondervoorzitter, M. Harmignie als Se cretarissen, MM. Carton de Wiart, Bor- boux, Delbastée en Segers. Groene Pie bekwam a stemmen als voorzitter en ook a als ondervoorzitter. Pilatus zal dus voor Pie en Pie voor zijn eigen hebben gestemd. Waar dt zotte pretentie toch gaat nestelen Het moet toch zoo gebeurd zijn, want bij geen enkel Lid der Kamer kan nu toch 't gedacht ontstaan zijn van zoo een ge patenteerde zeeveraar aan 't hoofd te stellen. In alle geval, 't verwondert ons niet wij kennen den onafmetelijken hoogmoed en de heerschzucht der groene helden. Worden gevraagd Een leerjongen en een vollen gast voor de boekdrukkerij. 50 goede breisters om te huis te wer ken. Smeders en slotenmakers. Vragen werk 2 bedienden. 3 magazijniers. Een nachtwaker. Een voerman. Creemboter Markt van Woensdag i5 Novemb. igo5. 67 kilogrammen ter markt. Prijs fr. 3,oo tot 0,00 per kil. CATHOLIEKE van het Arrondissement van Aalst. Secretariaat Catholieke Kring, Groote Markt, 24, Aalst. Bureel van kostelooze raadplegingen Open voor alle Catholieken van ons Ar rondissement, den Donderdag, Vrijdag en Zaterdag van iedere week van 9 tot 11 ure 's morgends. Den eersten Zaterdag van iedere maand van 9 tot 11 ure bijzondere zitting voor de Steenbakkers en de Fransch- mans. Den heer Duprez van Gent houdt zich alsdan ter hunner beschikking en zal hun al de noodige inlichtingen geven. Priesterlijke benoemingen. De E. H. Van Haecke, onderpastoor te Denderleeuw is Pastoor benoemd tot De Clinge. Alwie voer gansch 't jaar 1906 irschrijft zal ons blad var heden af tot 3i Decem ber kosteloos toegezonden worden 1 De Denderbode verschijnt den Woensdag en Zaterdag van elke week. Voor de stad fr. 5.00. Voor den buiten met de Post verzonden twee maal ter week fr. 6.00 een maal ter week des Zondags fr. 4.00. Betaalbaar op voorhand. Sedert 25 September 11. is DE DEN DERBODE zijn 57* jaargang ingetre den. Ons programma is altijd vervat ge weest in de volgende woorden Gods dienst, Huisgezin, Eigendom, Vader land, Taal en Vrijheid. Dit programma heeft De Denderbode altijd eerlijk en moedig in de maat zijner krachten verdedigd. Aan dit programma zal De Denderbode Yachten getrouw te blijven. Wij rekenen dus op de ondersteuning onzer partijgenooten. AALST. Te Deum. Heder woensdag om n 4/2 uren is ter onzer Hoofdkerk van St-Maitinus, een plechtig Te Deum gezongen te gelegenheid der naamfeest van Z. M. onz^n Koning Leo pold II 't welk door de burgerlijke en militaire Overheden werd bijgewoond. Als gebruikelijk vergaderden de Overheden ten Stadhuizen en begaven zich stoets- wijze onze Koninklijke Harmonie aan 't hoofd kerkwaarts. Na de godsdienstige cermonie hield de Pupillenschool des Legers een wapenschouw. Werkstaking, Aalst. Gister Dijnsdag, zijn een gedeelte der werksters en werkers van de N. M. Filteries Reü nies, Tragel, in werkstaking. Ze zijn ten getalle van ongeveer 140. Zij eischen opslag van loon. De mannen worden be taald tegen 2 frs. en de vrouwen tegen fr. 1,60 voor 12 uren arbeid. Ze eischen 25 centiemen daags opslag. Naar men ons verzekert zou 't Bestuur van het fabriek aan den eisch gedeeltelijk willen gehoor leenen. Natuurlijk zijn de socialisten dadelijk aan 't koteren gegaan, doch slechts een gedeelte der stakers liet zich naar de Sas- kaai geleiden, waar een meeting werd gehoudeu. Volgens Vooruit zal de staking alge meen worden in dit fabriek en men hoopt ze te winnen. Men hoopt, ja, de hoop doet leven in alle geval men moet toch iets wagen om den winkel meer te doen draaien. Een fabrikant van grondstoffen voor de hoedenmakerij te P.russel werd sedert lang gewaar dat hij op onbarmhartige wijze bestolen werd. Maar, daar hij zijne koopwaar te Lokeren liet bewerken, was het niet uit te maken of de diefstallen hier, te Brussel of tusschen de twee staties op den spoorweg gebeurden. De policie stelde zich in betrekking met die van Lokeren en, toen men nu verleden Vrij dag eene lading naar de Weststatie moest brengen, stonden eenige manschappen op den loer. En deze zagen de werklieden van den vervoerder een heele partij hui den weg nemen. De dieven werden op gevolgd naar Koekelberg, waar zij met hunnen buit bij eenen verheler binnen gingen. Eene huiszoeking leidde tot de ontdekking van verscheidene duizenden vellen. De dieven, vier in getal, werden aangehouden. Zij bekenden, reeds sedert lang de plegers van tallooze dieistallen te zijn. Wij hebben onlangs gemeld dat men in het Munthotel bezig was met het slaan van Rumeensch geld. Dit geld, ge reed om te verzenden was Zaterdag in eenen wagon geladen. Des nachts is een dief erbinnen gebroken en heeft er tene hoeveelheid nikkelstukken uit geroofd, ten hoogste voor eene weerde van 60 fr. Hij zal daar niet verre mtê loopen. Een overste, wagonkuischer, die over eene ploeg werklieden het toezicht had, ging oir. eenen trein te mijden, op de nevenbaan staan. Ongelukkig kwam daar, in andere richting ook een trein gereden. De locomotief wierp den man om en reed hem den linkerarm en de bei de beenen af. Dit ongeluk gebeurde onder de ooger. zijner vrouw die aan het venster harer woning naar het manceuvreeren d^r treinen stond te zien, maar niet wist dat het haar man was, welke zij daar zag ver ongelukken. Men denkt niet dat hij zijne vreeselijke wonden overleven zal. Het ongeluk gebeurde in de Noordstatic. Een hevige brand is Dijnsdag mor- gend, rond 4 uren, uitgebroken in de weverij van M. Fonteneau, Dendermond- schen Steenweg, te Gent. Het vuur werd het eerst ontdekt door den nachtwaker die onmiddelijk de pompiers verwittigde. Dezen snelden ter plaats en richtten verschillige Jansen op den vuurgloed. Niettegenstaande al hunne pogingen brandde het fabriek ten gronde af. De omliggende gebouwen konden bespaard blijven. De aangerichtte schade is zeer groot. De vadermoord van Heerne- Galmaarden. Nieuwe aanhouding. Vrijdag heeft de onderzoeksrechter, die deze gruwelijke zaak in handen heeft, zich met twee gendarmen naar de hoeve van Bauwens begeven om de moeder aan te houden. De vrouw weikte in het veld, toen zij in de verte een rijtuig aan zag komen. Niets anders vermoedende den dat het een nieuw onderzoek gold, kwam de vrouw toegesneld, doch zij schrikte niet weinig, toen de gendarmen haar aanhief den. De negen kinderen gingen deerlijk te werk en klampten zich aan de moeder vast. Toen deze weg was, is de oudste doch ter Josefien naar den burgemeester ge gaan om te vragen wat zij nu met die kleine krotters moet aanvangen. De burgemeester heeft haar aangeraden, ht-n naar hunnen voogd, den broer van het slachtoffer, die twee uren van daar woont, te brengen. De vervloekte hoeve, gelijk de dorpe lingen het huis der misdaad noemen, ziet er erbarmelijk uit. Bijna al het landbouw- gerief is verkocht en de beesten uit den stal zijn denzelfden weg ingegaan. In de keuken zijn schier al de ruiten stuk. De aardappelen en de beetwortelen zijn nog niet uitgedaan en het ongedorschte koren ligt te rotten in de schuur. De geburen hebber, met die Heden niet het minste medelijden en, wan eer zij hier of daar eene helpende hand uitsteken is het uit deernis met de jongere kinderen, waarvan de twee kleinste, de tweelingen, geboren rond het tijdstip der misdaad, nu acht maanden oud zijn. Men weet dat die zaak eerlang voor het assisenhof zal worden behandeld. Stoutmoedige diefstal. Een «chouwbrand ontstaan zijnde in den boek handel Sint-Augustijn, Kipdorp, 22, te Antwerpen, werden er tenige herstellin gen door metsers aan het dak van he huis verricht. Dieven hebben de gelegen heid te baat genomen om binnen te drin gen in eene kamer van het eerste verdiep, en hebben er klee<lingstukken en linnen goed weggehaald, alles ter waarde van ongeveer 3oo fr. Zij hebben zelfs het slot eener kas opengebroken, waarschijnlijk in de hoop, geld te vinden, doch zij zijn in hunne verwachting bedrogen gewor den. En zeggen dat zulks in vollen dag ge beurd is Het ware te wenschen, om dergelijke feiten trachten te beletten, dat de politie en de geburen zelfs overal de kerel» in 't oog hielden, welke verdacht voorkomen en rond de woningen onge twijfeld met kwade inzichten slenteren. Vrijdag ging de koeiwachter van landbouwer Schelstraete te Lootenhulle in den stierstal, en bemerkte dat de zoon. Adolf Schelstraete, dood ten gronde lag. De stier was los en stond recht nevens het slachtoffer. De jong.m had eene wonde aan den rechterslaap, hem door den stier bij middel zijner hoorns toegebracht. Adolf was de jongste van vijf zonen. De droefheid der ouders, die reeds bij de tachtig jaren tellen, laat zich begrijpen. Een nieuw stroopersdrama is Maan dag nacht voorgevallen in de gemeente Lophem. De jachtwachter van een groot domein, August Plouvier, hoorde, terwijl hij te bed lag, in de onmiddellijke nabijheid van zijne woning een schot klinken en het gejank van zijnen waakhond zegde genoeg dat het dier getroffen was. Hij stond op en ging zien wat er gaan de was en bemerkte het licht van eenen lichtbak, zoodat er stellig stroopers in de nabijheid waren. Zijne vrouw wilde hem het buitengaan belettten, doch daar hij enkel zijne plicht wilde kennen, volgde zijne vrouw hem buiten de deur. Op dit oogenblik klonk een tweede schot en Plouvier, in volle borst getroffen viel dood naast zijne vrouw neer. De doodgeschoten wachter was 59 jaar oud, een modtlbediende en vader van verscheidene kinderen. Hij kende geen ijanden. Het parket is ter plaatse gekomen om een onderzoek te doen. Men heeft vermoeden op twee personen die hij, van eenen collega vergezeld, ver leden week reeds op strooperij heeft be trapt en die toen ook schoten losten. (Nadere bijzonderheden.) Men staat verstomd voor de stoutmoe digheid, die de moordenaars van den ongelukkigen jachtwachter Plaisir, en niet Plouvier aan den dag gelegd hebben om hunne vreeselijke misdaad te plegen. Het rechterlijk onderzoek heeft bewezen dat zij zich op 6 a 7 meters afstand bevonden, toen zij den wachter omvergeschoten, die door twee schoten van een tweeloopgeweer getroffen werd. Het geweer is van kaliber 16 en het lood van n. 3. De oudste zoon van den wachter was eerst opgestaan, nadat er 6 a 7 schoten op het huis gelost waren. Wanneer hij ten halve den trap kwam, zag hij door een vensterken boven de achterdeur eenen persoon in de achterplaats staan. Hij trok de grendels uit om de deur te openen, maar op hetzelfde oogenblik werd deze deur opnieuw beschoten de houten panneelen vlogen aan stukken.De jongeling sprong spoedig naar boven terug en verwittigde zijnen vader. Deze laatste iiep ondanks de ;meekingen van zijne vrouw naar de voordeur die hij open wierp de misdadigers die achter eene haag verscholen waren, dit 'gerucht hoo- rende, liepen haastig het huis om en schoten den ongelukkige omver, die pas een stap buiten de deur gedaan had. Dit geschiedde terwijl het bij plassen regende deze omstandigheid heeft de opname van de voetinprintingen zeer moeilijk gemaakt. Maandag namiddag is en veistokte wildstrooper van Oostcamp, D, genaamd, aangehouden. Hij beweert dat hij zich te bed bevond op het oogenblik van de misdaad. Hij werd niettemin opgesloten. Een andere gevaarlijke pensjager wordt neerstig opgezocht. Men deukt dat hij de vlucht genomen heeft. Ten zijnen huize zijn natte kleedingstukken en met slijk besmeurde schoenen aangeslagen. Ter plaats van den aanslag zijn ook twee ledige kardoezen gevonden. Later. De vet dacht e persoon heeft Dijnsdag morgend een gezel aangeklaagd als zijnde de eenige dader der misdaad. Deze zoo het hem toevertrouwd hebben twee uren na den moord, hem aanbe velend,het jachtgerief te doen verdwijnen, tegen de komst der gendarmen. Bedoelde plichtige zou gehandeld heb ben, omdat de vermoorde jachtwachter over eenige nachten op hem geschoten en hem gekwetst had. Hij wordt naarstig opgezocht. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 16, 17 en 18 November TARBOT de kil. fr. a,5o TABBOTT1A8 1,00, 2,5o 3,00 HEILBOT fr- i,5o Kabeljauw, fr. 0,80 Griel fr. 0,70, 1,00, 2,00 Tongen (koppel) fr. 1,00, 2,00 Pladijs 't stuk fr. o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landolium Rog fr. 0,75, fr. 0,80 2,5o lot 3,oo Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, 1,25, i,5o Makreelen 't stuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,15 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, midden eri klein soort. tie C, nummer 996*. groot een ier 40 cent palende lang* voren aan het Statieplein, lang* achter koop a, van de eene xijde koop 1 en van de andere zijde aan Mad. Wed, Gilbert Van der Smissen. Bewoond door de Kinderen Van Nuffel. Vierde koop. Een Huis gestaan en gelegen in de Vooruitgangstraat, bekend bij kadaster sectie C, nummer 996E1 groot 70 cent. palende langs voren de Vooruitgangstraat, van de eene zijde Mad Wed, Gilbert Van der Smissen, van de andere zijde koop 5 en van achter aan de erven Burny. Vijlde koop. Een Huis gestsan en gslegec als voren in de Vooruitgangstraat, bekend bij kt- daster sectie C, nummer 996P1 groot 90 cent pi. lende langs voren de Vooruitgangstraat, van de eene zijde koop 4 van de andere zijde koop 6, »n langs achteraan de erven Burny. Zesde koop. Ben Huis gestaan en gelcgsn als voren in de Vooruitgangstraat, bekend bij kadaiter sectie C, nummer 996GI, groot 90 cent. palende langs voren de Vooruitgangstraat van de eene zijde koop 5, van de andere zijde den heer Burny langs achteraan de erven Burny. Zevende koop. Een Huis gestaan en gelages in de Wallestraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 715s groot 5o centiaren, palende line voren de Wallestraat, langs achter Jufvr. Burny, van de eene zijde voornoemde Jufvr. Burny en vu de andere zijde koop 8. In huur bij den heer Crosman mits 18 frs la dt maand. Achtsten en laatsten koop. Een Hui* gestut ea gelegen neven voorgaande bekend bij kadisttt sectie A nummer 7i5r groot 5o cent. palende Imp Beste soorten zeer bloemige Holland sche Duitsche en Fransche Aardappelen zijn te bekomen bij de Heeren Pyck Broeders, Damkaai, 3, Aalst. Van af 6,75 franken tot 10,25 franken, per 100 kilos. Volgens kwaliteit. Xe koop of te Inn en. Huis met Hof, dienstig als Commercie, huis, gestaan Vrijheidstraat, 17, te Aalst. met groot werkhuis, gestaan en gelegen Keizerlijke Plaats N° 45, te Aalst. Zich te bevragen aldaar. PRO VI NCI E OOST-V LA ANDERÊn'."*" voren de Wallestraat, langs achtar Juivr. Bunty van de eene zijde koop 7 en van de andere zijde di Kinderen Steppe. de andere tr. 4-55 ink GEMEENTE GIJSEGEM Openbare voor de onderneming tot het bouwen eener School en leveren der Schoolmeubelen. Hat College van Burgemeester en Schepenen der Gemeente Gijsegem, zal op Dijnsdag 12 December aanstaande, om 3 ure namiddag, ten Gemeentehuize, overgaan tot de openbare aan besteding voor het bouwen eener School en de levering der noodige Schoolmeubelen. De begrootingsstaat der uit te voeren werken en te doene leveringen bedraagt 1JJ,«S9,6Ü Fi auken. De aanbiedingsbiljetten opgesteld op zegel en gelijkvormig met het voorgeschreven model en de aanwijzingen van het bijzonder lastenboek, zullen moeten verzegeld zijn van eene onderteekende en gedagteekende verklaring, insgelijks op zegel ge schreven, aangaande het minimum van dagloon te betalen aan de te gebruiken werklieden. Daaren boven zal niemand toegelaten worden voor da aan besteding mede te dingen, indien hij niet vooraf. eene som gestort heeft van zkvrn hondbrd franken, om te dienen als voorloopig pandgeld. De biedingsbiljetten en verklaringen in hunne wederzijdsche omslagen gesloten en bekleed met de vereisehte opschriften, zullen aan den Burge meester van Gijsegem moeten gezonden worden bij aanbevolen en gezegelden omslag, ten postkan- toore neergelegd ten laatste den Zaterdag, negenden December iqo5. Deze omslag zal het adres dragen van den Burge meester en de melding Aanbieding voor de on derneming van openbare werken. Voormeld bijzonder lastenboek evenals het alge meen lastenboek door de Bestendige Deputatie op 31 December 1897 vastgesteld, samen met het be stek en de plans der werken, berusten ter inzage op het Gemeente-Secretariaat, alwaar men er kennis kan van nemen alle werkdagen van a tot 5 ure na middag. Voormeld algemeen lastenboek is boven dien te verkrijgen aan een frank per exemplaar in de Directie van den Provincialen Technischen Dienst, te Gent, alle werkdagen van q ure tot 's middags en van twee tot vier ure namiddag. De aanbesteding zal slechts beslissend zijn na goedkeuring door de Bestendige Deputatie van den Provincialen Raad en dit geval zullen de werken moeten voltooid zijn binnen den tijd van vier maan den, te rekenen van den dag waarop de onderne mer het schriftelijk bevel zal ontvangen hebben ze aan te vangen. Te Gijsegem, den 24 October 1905. De Sckretaris, De Burgemeester en Schepenen, P. VEREECKEN. A. COCHEZ. L. ROMBAUT. Is. PIETERS. Om reden van stadsverlating. O P E;N B A R E In huur bij den heer De Moor week. Voorschrevene Woonhuizen worden verkocht met gemak van betaling en aan zeer voordeslip voorwaarden, ZITDAGEN Instel Zaterdag 18 November Verblijf id. 9 December Telkens om 2 ure namiddag in het Hötsl dt Flandre bewoond door den heer De Jonghe. tt Aalst, Statieplein. ""OPÊN"3ARE VER KOOP ING van eene schoone en welgelegen BOLWGROWDEW TE AALST, (St-Job). De Notaris SCHELFHOUT teOordegem, a namens wien het behoort, met gewin van palmrii en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone en welgelej huisde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummei 2227c en 2228B, groot volgens meting 6 aren 1 tiaren palend ten ooste Jufvrouwen De Wint zuide zelfde Jufvrouwen De Windt, ten weste kos: 2 en ten noorde de St-Jobstraat. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond m; de gebouwen er op staande, gestaan en gelegr als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel vt nummer 2227c en 2228B, groot volgens metirr 5 aren 20 centiaren, palende ten ooste koop 1, :c zuide Jufvrouwen De Windt, ten weste koop 3 e ten noorde de St-Jobstraat. Derde koop. Een perceel Bouwgrond metii gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsv> ren, bekend bij kadaster sectie A, deel v 22270 en 2228b, groot volgens meting 5 •tiaren, palende ten ooste koop 2, ten zuide Jt vrouwen De Windt, ten weste koop 4 en ten nw de de St-Jobstraat. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond mets gebouwen er op staande, gestaan en gelegen 11 voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nu:- mer 2227c en 2228B, groot volgens meting 5 are 20 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten Jufvrouwen De Windt, ten weste koop 5 noorde de St-Jobstraat. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond met i gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsr> ren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummr 2227c en 2228B, groot volgens meting 5 areas centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Jif vrouwen De Windt, ten weste koop 6 en ten nocr de de St-Jobstraat. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond gelekt alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel vu nummer 22271, groot volgens meting 5 aren i5ce tiaren, palende ten ooste koop 5, ten zuide Jul vrouwen De Windt, ten weste koop 7 en tea noorè de St-Jobstraat. Zevende en laatste koop. Een perceel Bou« grond gelegen alsvoren bekend bij kadaster sec A, deel van nummer 2227», groot volgens meti 5 aren 15 centiaren, palende ten ooste koop 6, te zuide Jufvrouwen De Windt, ten weste den ker Hofman en ten noorde de St-Jobstraat. Voorschrevene goederen zijn bewoond en g? bruikt door M. Van Coningsloo, ZITDAGEN Instel Zaterdag 9 December - Verblijl Zaterdag a3 id. j Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg gr houden door den heer Duwbz-Van Mol, te Aii* St-Job. VERKOOPING van schoone XE AALSX, Statieplein, Statiestraat, Vooruitgang straat en Wallestraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een schoon en welgelegen Woon huis, gestaan en gelegen te Aalst, rechtover de Reizigersstatid, zijnde den welgekenden en goed bezochten restaurant Hótel de Flandre, uitma kende den hoek van de Statiestraat en het Statie plein, gekad. sectie C, deel van nummer 996S1, pa lende langs voren aan het Statieplein, langs achter aan koop 2, van de eene zijde aan de Statiestraat en van de andere zijde aan koop 3. Het zal de kooper vrijstaan het mobilair atoffe- rende het Hótel ook over te nemen. Verhuurd met termijn aan 2000 frs 't jaars. Tweede koop. Een huis gestaan en gelegen te Aalst, in de Statiestraat dienstic voor alle bedrij ven, bekend bij kadaster sectie C, deel van nummer 996s palende langs voren de Statiestraat, langs ach ter koop 3, van de eene zijde koop 1 en van de andere zijde aan M. Stanislas Burny. Bewoond door M. Emile Burny. Derde koop. Een Huis gestaan en gelegen als vorm Mn het Swtiepl«iu, bekend bij ktOuter sec- Studie v 1 den Notaris DE PAUW, Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, a openbaarlijk verkoopen Eerste koop. 52 aren 20 centiarec Land, te Aalst-Mijllieke, Wijversveld, sectie D, deel van 102D, gebruikt doe J.-B. Bruylandt. Verdeeld in twee gelijk etelen. Verhoog 1 tot frs. 3320,00 Tweede koop. 65 aren 44 centiare Land, te Aalst-Mijlbeke, Wijngaard, sec tio F, nos954 en g55, gebruikt door Frad Van de Meerssche. Verdeeld in vier ge lijke deelen. Ing.steld frs. 4800,00. DERDE ZITDAG Dijnsdag 21 November 1905, om 5 uren stipt namiddag, ter herbetf van den heer Aloïsius Van Royen, schaaf herder, Sint Vincentiusstraat, te Aalst Mijlbeke. De Notaris DE PAUW, te Aalst, o' openbaarlijk verkoopen i* koop. Een ITuis te Aalst-Mijl beke, Ouden Dendcrmondschen Steen weg, geteekend n° 53, bewoond doe; Frans Mortier. Ingesteld fr. 2200. I 2* koop.Een Huis daarneven, n* 5i.j bewoond door Eduard Keymeulen. Ingesteld fr. 2100. j 3e koop. Een Huis daarneven, c' 49, bewoond door Charles Luyckx. Ingesteld fr. aioo. 4' koop, Een Huis daarneven, n' 47, bewoond door Emiel Keppens. Ingesteld fr. 2200. Ieder verhuurd aan fr. 2,60 per weel en respectievelijk groot, 1 aar 90 cent.; 1 aar 90 cent. Instel Donderdag 9 1 Novcmber J9oi Verblijf Donderdag 23 om 2 uren namiddag, ter estaminet HkI Brouwershuis, bewoond bij den heet Alexander-Frangois Heyvaert, te Aalit. Brusselscbe straat, nabij de St, Marten»- kerk.

De Denderbode | 1905 | | pagina 2