DRIJ H U1ZEN, HUISMEUBELS KANADABOOMEN, EEH' TT TT 13 Twee Woonhuizen BOOM 33 IsT ZA AIL ANDEN ZAAIL ANDEN goede ZAAILANDEN HUISMEUBELS Behuisde Hofstede Eiken- en Canadaboomen ZAAILANDEN MEUBELS, WOONHUIZEN OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Veldstraat en Denderstraat De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkocpen I. Een Huis met Hof, groot 4 aren 20 centiaren, in de Veldstraat en hebben de doorgang met deur in de Denderstraat, laatst bewoond gewetst door den heer Een: vrederechter Verlynde. II. Een Huis, groot 40 centiaren, in de Denderstraat, geteekend nr 7, be woond door Joannes De Meyer. III. Een Huis en Grond, groot 40 centiaren, nevens voorgaande, geteekend nr 9, bewoond door de weduwe Verbei- ren. EENIGE ZITDAG Zaterdag a3 December igo5, ten 2 uren, ter Zittingzaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Stadhuis. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwalem. Beeten, Pulp, 2 Koeien. Vaars, Mutten en Loof te velde, te MOOR8EL, Hoeksken. De Notaris DE GHEEST, ta Aalst, zal ten ver zoeke en ter hofstede van de heeren Severien, Clé ment en Joseph Van den Steen, te Moorsel, ge hucht Hoeksken, op Donderdag 14 December igoS. te beginnen om 8 uren voormiddag, in het epenbaar verkoopen A. Huismeubelen, als Tafels, Stoelen, Kas- son, Stoot en verdere Huisgerieven. B. Landbouwersalem en Gereedschappen, Zwingelmolen, Botervat en kuipen, Handkar, 800 Hoppestaken, 15,000 kilogr. Beeten, 10.000 kil. Pulp, Hooi, Strooi, Mest, 30 koopen droog Brand hout an 60 aren Loof te velde, nabij voorschreven hofstede. C. Twee bekalfde Koeien, bekalfde Vaars, Mutten, Trekhond en Kiekens. N. B. De Beesten zullen verkocht worden om 10 uren voormiddog. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borg stelling. O P E N B AR EVE RKO O PING van 134 koopen schoone eiken-, abeelen-, wilgen-, esschen- en 70 koopen SPARREN en 52 koopen SLAGHOUT, te WanzeleSmetlede, Lede en Impe. De Secretaris V. G. Blondeel te Impc, zal door 't ambt van Deurwaarder Van Muylem te Aalst, op Woensdag i3 De cember igo5, ten 8 uren voormiddag, open baarlijk verkoopen 44 koopen eiken, dikte tot im56 4 zeer gave abeelen van im5otot i^gS 4 wilgen van ira3o 76 koopen zeer zware kanadas van im5o tot 2m2o 1 gave esch van im52; 70 koopen sparren dienstig voor hop staken, kepers, princesstaken, enz. en 52 koopen elzen en esschen slaghout. Te vergaderen te Wanzele, wijk Beeck- veld, om 8 uren voormiddsg, te Smetlede wijk Briel.inden Sparrenbosch.de Zand- putten, om 9 uren voormiddag en te Lede wijk Ledezijde, om to uren voor middag. OPEtTBARE'vÉRKOOPING'"^ van te AALST, Gazometerstraat. Da Notaris EEMAN te Erpe zal, met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Ebniok koop. Een Huis gestaan en gelegen te Aalst, Gazome terstraat, genummerd 49, bekend bij kadaster wijk C, nummer io6ga3, groot 1 aar, 40 centiaren, pa lende van de eene zijde Mevr. David Guns, van de andere zijde Mevr. Weduwe Burny-Antheunis en langs achter M. Declercq-Leclercq. Bewoond door M. Philippe Sterck, broodbakker aan 18 frank de maand. ENKELE ZITDAG Zaterdag 16 December igo5. Om a uren van den namiddag te Aalst, in het Vredegerecht. openbare "v erkoÓping" van en groot ■nngozijti wel geschikt voor alle bedrijven, TE AALST, DAMLAAN en St-ANNASTRAAT. De Notaris EEMAN te Erpe, aal wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met aau- hoorigheden alsmede oen groot sn voornaam sterkgebonwd magazijn met afzonderlijke toe gangpoort op de kaai, gestaan en gelegen te Aalst op de Daiulaan aan de Dender en nnby de koopwarenetatie, geteekend u° 9 bekend by kadaster wyk A, nummer 7I5r en 715z te te samen groot 2 aren, palende van de eene zijde anu een huis van M® VV* Kdouard Pyck, van de andere zijde aan een huis van Mr Jaak Wnytens, largs achter aan do volgende koop. Bewoond en gebruikt door M. Egide Meert tot I Augusti 1906 aan 600 fr. 's jaars. Ingesteld frs. 10,610. Tweede koop. Een huis met aihangseleu, zijnde eene herberg, gestaan en gelegen te Aalst in de Sint-Annastraat, geteekjnd n° 17, gekadastreerd wyk A nummer 701m met eene grootte van 0,80 eentiareu, palende van de eene ayde aan oen huis van M. Stanislas Burny, van do andere zijde aan hst gene vau M. Edmond Rnmbant en langs achter aan voorgaande koop. Bewoond door Jufvr. Silvia I enssens aan 20 franken in de maand. Ingesteld frs. 3040. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 November 1Qnr Verblijf Donderdag 14 December J Telkens om 3 uren van den avond, ter her berg Den Klokkenbol bij Mejuf. Esthère Verlaeckt te Aalst, Molendries n° 21. OPENBARE VERKOOPING van 61 koopen schoone Canada- en Wilgen- te Nieuwerkerken en Erpe. Dd Notaris EEMAN te Erpe zal, op Maandag 11 December 1905. om 8 uren van den morgend, namens de nagenoemde personen en op de nagemel- de plaatsen, in het openbaar verkoopen, te weten te Nieuwerkerken Maal Namen» en aan de Hofstede van M. Camiel De Wint. 16 koopen Wilgenboomen metende in om trek van 0.86 centim. tot 1 m. 76. En een Kanada- boom van x m. 84 centim. te Erpe. In de Zurebosschen, nabij de Botermelkstraat. Namens M. Eugeen Verbrugghen, Rechter te Kort njk 12 koopen Canadaboomen hebbende in om trek van 1 meter tot 1 m. 80 centim Namens Mad. Wed. Van Impe, te Aalst. A. Aan eene partij meersch aan de Ledeschekas- sei nabij de herberg De Klok. 11 koopen Cana daboomen hebben in omtrek van 1 meter 5o cen timeters tot 2 meters 35 centimeters. En een koop Abeelbpom hebbende in omtrek 2 meters 10 cent. B. Aan eene partij land aan de Ledesche Kassei gebruikt door M Karei Goeman, 2 koopen Cana daboomen, hebbende in omtrek 1 m.5o tot 1 m. 75 C. Aan 's verkoopers hofstede aan de Bossche- straat. Elf koopen Canadaboomen, hebbende in omtrek 1 m. 5o tot 1, m 75 en een koop Abeelboom metende in omtrek 1 m. 70 D. Op den Brekkenaar aan eene partij land ge bruikt door M. Ernest De Wint. Een koop Cana daboom, hebbende in omtrek 2 m. 20. Namens M. August De Meerleer, te Erpe, aan zijne hofstede, aan de Bosschestraat, 3 koopen Ga- nadaboomen metende in omtrek 1 m. 80 tot 2 m. i5. N. B De voormelde te verkoopen boomen zijn allen geslaan aan of nabij de kassei, dus ge makkelijk voor het vervoer. De verkooping zal aanvang nemen op bovenge melde uur te Nieuwerkerken-Maal, aan de hof stede van M. Camiel De Wint, alwaar men zal Zij zal geschieden op gewone voorwaarden en ongcld, en met tijd van betaling mits te stellen goe de en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van voorname welgelegen BOUWGRONDEN en een perceel Tuin. ter gemeenten MOORSEL en MEIRE De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens he Bureel van Weldadigheid van Moorse), in het open baar verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Land welgelegen bouwgrond nabij het dorp, bekend bij kadaster wijk C, nummers 3o8, 309 en 3io met eene grootte van 26 aren en volgens meting groot 24 aren 85 cen tiaren, palendeoost M. Frans Hendrickx, zuid Juf. Antonia Vonck en andere, west dame De Windt en Julvrouwen Maria en Joanna De Backer en noord de Nieuwstraat. Gebruikt door Jufvrouwen Maria en Joanna De Backer, te Moorsei, mits 45 franken 's jaars. Verdeeld in 9 loten afgeschetst op het grondplan. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, aan de Statiestraat, gekadastreerd wijk C,nummers 34A, 35, 36 en 37 groot aldaar i5 aren, 10 centiaren en volgens meting i5 aren 33 centiaren, palende ten ooste M. Franc» John Ball, ten zuide M. Abel De Clippele, ten weste Jufvr. Eugenie De Vis en M. Altons De Vis en ten noorde de Statiestraat en M. Jozef Macharis. Verdeeld in aioten afgeschetst op het grondplan, alsvolgt i" lot, het perceel Grond, bekend bij kadaster onder de nummers 35, 36 en 37, groot 10 aren 30 Zelide lot is gebruikt door de Kinderen Van den Steen, te Moorsei, mits 16 franken 's jaars. N.B.De gebouwen van huis en andere staande op zelfde lot, behoort de gebruikers. 2° lot, hetgenc bekend bij het kadastrale nummer 34A, groot 4 aren, 80 centiaren. Zelfde lot is gebruikt door M. Jozef Macharis, te Moorsei, aan 8 franken 's jaars. Derde koop. Eene partij Land, voorname wel gelegen Bouwgrond, nabij het Dorp, kadastraal bekend, sectie C, nummers 396, 397 en 398 met eene grootte van 43 aren, 20 centiaren, en volgens meting groot 39 aren y3 centiaren palende oost «1 zuid Jufvr. Wed. GustaalVan Merstraete, west de Waverstraat en noord den Opwyckschen steenweg. Gebruikt door de heeren Pieter Moens en Lode- wijk Verniramen, te Moorsel. aan 75 franken 's jours. Verdeeld in 10 loten afgeschetst op het gronaplan. Vierde koop. Een perceel welgelegen Bouw grond aan de Groenstraat, bekend bij kadaster wijk C, nummer 207 met eene grootte van 11 aren go centiaren, palende oost Dame Cumont, zuid M. Frans Beeckman, west de Baan en noord de Groen- Gebruikt door M. Jan Van Brempt aan 12,50 fr. Vijfde koop. Een perceel Tuin, Spruithoek, gekadastreerd wijkB, nummer 173 met eene grootte van 9 aren, 10 centiaren palende ten ooste M. Pie ter Jan De Wolf, ten zuide Jufvr. Wed. De Rop- Moens en M. Lodewijk De Kegel, ten weste de heeren Clemens en Karei-Lodewijk Callebaut en ten noorde M. Celestien Ghysselinckx. Gebruikt door de heeren Eugeen Cassiman en Lodewijk De Kegel, mits 14 franken 's jaars. Gemeente Meire. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan den Steenweg van Audenaarde, kadastraal be kend wijk A, nummer 590A, groot aldaar 9 aren, 90 centiaren en volgens meting 8 aren, 56 centiaren, palende zuid den Steenweg, west M. Bernard Wy- nant en andere en noord M. Pieter-Jan DeTroyer. Afgeschetst op het grondplan. Gebruikt door M. Pieter-Jan DeTroyer,te Meire, aan i3 franken 's jaars. Zevende koop. Eene partij Land, wel gelegen Bouwgrond, aan de Audenardsche kassei, bekend bij kadaster wijk A,nummer 590A, mat eene grootte van 54 aren, 1 o centiaren en volgens meting groot 53 aren, ^centiaren, palende ten ooste M. Pieter De Ryck, ten zuide en ten weste M. Auguste Bei- rens en juffrouw Theresia Beirens en ten noorde den Steenweg. Gebruikt door voornoemde heer Pieter-Jan De Troyer aan 77 franken 's jaars. Verdeeld in 3 deelen, afgeschetst op "t grondplan. Achtste koop - Eene partij Lund op d'Hoef, gekadastreerd wijk A, nummer 716, groot aldaar 16 aren 60 centiaren en volgens meting groot 16 aren 80 fentiaren, palende oost het Bureel van Weldadigheid van Aalst,zuid den volgenden koop, weslM.Auguste Beirens en Julvr.Theresia Baeren» en noord M. Pieter Jan De Troyer. Gebruikt doorvoornoemden heer Pieter-Jan De Troyer, aan 25 franken 's jaars. Afgeschetst op het grondplan- Negende koop. Een perceel Land, op Blok- moer, kadastraal bekend wijk A, nummer 740,mei eene grootte van 58 aren, 10 centiaren en volgens meting groot 58 aren, 35 centiaren, palende oost en zuid M. Jan Mertens en andere, west het Bureel van Weldadigheid van Aalst en noord M. Auguste Beirens en zuster en het goed onder voorgaanden koop 8. Gebruikt door M. Camiel Licvens te Meire, aan 95 franken 's jaars. Verdeeld in 3 loten, afgeschetst op het grondplan. Tiende koop. Eene partij Land, op d'Hoef, bekend bij kadaster wijk A, nummer 897, groot aldaar 36 aren, 50 centiaren en volgens meting 35 aren, 35 centiaren, palende ten ooste juffr. Ro salie Lievens en anderen, ten zuide den Arme van Aalst, ten weste M. Lievien De Troyer en kin deren en ten noorde M. Delacroix-de Bethune en anderen. Gebruikt door juffr. wed. Alois Lievens, te Meire, aan 50 franken 's jaars. Verdeeld in 2 loten, afgeschetst op 't grondplan. ENKELE ZITDAG Woensdag 13 December 1905. om 1 uur stipt nanoen, ter herberg St-Rochus, te Moorsel, aan de Dorpplaats, bij juffr. weduwe Van den Steen. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen; Een Huis met Afhangen en Hof, proof 5 aren 83 centiaren, te Aalst Mijlbeke, Moorselbaan, b-woond door Frans Ver- stracten, kantonnier. Inslc-1 Woensdag 6 v Verblijf Woensdag ,3 '905, telkens om 3 uren namiddag, (er herberg Den Blok; bij Cyrille Maes, te Aalst- Mijlbeke, Moorselbaan. De Notaris SOETE, te Lede, zal na mens wien het behoort, op Maandag 18 Decbmber igo5, om 8 uren voormiddag, te Lede, op 't Gucht, openbaar verkoo pen 120 schoone eu hoogstammige Eiken- boomen waaronder menige van 1 m. 70 lot 1 m. 80 dikte, eenen zwaren ma- geren Olm en eene groote hoeveelheid Slaghout. Gewone voorwaarden en tijd van b ta ling mits borgstelling. OPENBARE VEROOPING van goede gelegen te WETTEREN. De Notaris SEGERS, te Wetteran, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, en namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, ln het openbaar verkoopen Eerste koop. -r- Een goed perceel Zaailand, gele gen te Wetteran, wijk Boschkant, bekend bij ka daster sectie F. deel van nummer 594, groot vol- Een» meting 45 aren 70 centiaren, palende ten ooste oop 2, ten zuide de Baan en daarover den heer Leo Stalpaert ten weste de heeren Duytschaever, Maes, Bové, Van Herreweghe, Van de Velde en de Hospiciên van Gent en ten noorde de Baan en daarover de heeren Veeckman en Matthys. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie F, deel van nummer 594, groot volgens meting 41 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste den heer Petrus Colle en koop i, ten zuide de Baan en daarover de heeren Charles Rasschaerl en Serafien Van Sande, ten weste koop een en ten noorde de Baan en daarover den heer Charles-Louis Matthys. Derde en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie F, deel van nummer 594, groot volgens meting 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw Props, ten zuide deh.li. Goeman,Van Leuven,Rasschaerl, Van Santen, Galmaert en Jufvrouwen Raman, Flieberg en Raman, ten weste koop 2 en ten noor de de heeren Colle. Van Leuven, Juffrouwen Van Durme en de Hospiciên van Gent. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 r, r Verblijf Donderdag i! '9°5. telkens om 3 uren namiddag, ter herherg genaamd Ia Schotland, gehouden door den heer Jozef Verflanckk-Dr Mol, teWetteren, Statiestraat. OPENBARE VERKOOPING gelegen TE SMETLEDE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, openbaarlijk verkoo pen Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Smetlede, op de Klaarte, bekend bij kadaster sec tie A, nummer 8o3, aldaar groot 83 aren 80 cen tiaren, palende ten noord-weste Mmc Cumont-De Craecker en Kinderen en den heer August Hoo- 1, ten noord-ooste en ten zuid-ooste de gemeente Cherscamp en Jufvrouwen weduwe De Smet-De Witte en Alice-Jeannc-Isabelle-Leo- poldine Joos te Antwerpen. Verdeeld in 2 deelen. In gebruik bij de heeren Frans Adam, Emiel enneman, Gustaaf Huylebroeck, Francois De Smet en kinderen Moerenhout, allen te Wanzele. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen s voren, op de Klaerte, bekend bij kadaster sectie nummer 799. aldaar groot 54 aren 30 centiaren, palende noord-west de heeren Frans De Bruycker en de heeren Van Gysegem, ten noord-ooste M™» Cumont-De Craecker en kinderen, ten zuid-ooste den Edelen heer Graaf Dumonceau en tan zuid- weste den Edelen heer Graai de Mérode westerloo d'Arenberg In gebruik bij den heer Frans Schollaert, te Smetlede, ENKELE ZITDAG Maandag 18 December igo5, om 3 uren van den namiddag, tec herberg genaamd In dkn Kleemkluit, gehouden door Jufvr. Weduwe De Gendt, te Smetlede. Bij sterfgeval. VEN I) ITIE VAN LandbouwalemSohrijnwerkersgerief, ENZ. TE HOFSTADE, wijk Biest. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Vrijdag 8 Dkckmbkr 1905, (zijnde onze Lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangenis), om 8 uren voormiddag, ten sterf huize v n wijleti den heer Jatter Latoir, te Hofstede, wyk Biest, in het openbaar verkoopen Huismhubkls zoouls tafels, stoelen, stoof mot toebekoorten, horlogie, kleer- en andere kassenkoperen, ijzeren, gleisen, steeneu on aarden keuken»erief. bakers, koperen moor eu koffijpot, bakmouillie, vleeschbli.k, vazeD, posturen, enz. Landbouwalrm, zooals schuppen, braken, dorsohvlegels, kortowagens aal- en andere kuipen, zussen, pikken, wanmolen, draag stoel en karre. Een volledig schrijnwerkersgerief, gemaakte deuren, «-..dorsohen en ongedorsche tarwe en haver, 1000 kilogrammen aardappels, 1000 kilogrammen betleraveD, eenegrooto boeveel heid gezaagd berd, brandhout en eene geit. De verkooping geschiedt op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits door een ieder te stellen eene goede eu gekende borg en betalende de koopen onder de vijf franks comptant. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegen KOUWGltONDEN TE AALST, (St-Job). De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone en welgelege Be huisde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst, St-Job bekend bij kadaster sectie A, deel tiaren palend ten ooste Jufvrouwen De zuide zelfde Jufvrouwen De Windt, ten 2 en ten noorde de St-Jobstraat. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, geataan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227c en 2228B, groot volgens mating, 5 aren 20 centiaren, palende ten ooste koop 1, ten zuide Jufvrouwen De Windt, ten waste koop 3 en tan noorde de St-Jobstraat. Derde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvo ren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227c en 2228b, groot volgens meting 5 aren 20 cen tiaren, palende ten ooste koop 2, ten zuide Juf vrouwen De Windt, ten weste koop 4 en ten noor de de St-Jobstraat. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen als- »"ren, bekend bij kadaster sectie A, deel van num- :r 2227c en 2228s, groot volgens metiDg 5 aren centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide Julvrouwen De Windt, ten weste koop 5 an ten noorde de St-Jobstraat. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvo- 1, bekend bij kadaster sectie A, deel vaD nummer 2227c en 2228B, groot volgens meting 5 aren 20 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Juf vrouwen De Windt, ten weste koop 6 en ten noor de de St-Jobstraat. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond gelegen alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel van x 2227e, groot volgens meting 5 aren i5 cen- palende ten ooste koop 5, ten zuide Juf- in De Windt, ten weste koop 7 en ten noorde de St-Jobstraat. Zevende en laatste koop. Een perceel Bouw grond gelegen alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227E, groot volgens meting 5 aren 15 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide Jufvrouwen De Windt, ten weste den heer Hofman en ten noorde de St-Jobstraat. Voorschrevene goederen zijn bewoond en ge bruikt door M. Van Coningtloo. ZITDAGEN Instel Zaterdag o December Verblijf Zaterdag 23 id. 'Ö03* Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heer Duwez-Van Mol. te Aalst, St-Job. OPENBARE VERKOOPING van zware TE LEDE, Vrijdagmarkt en Bumst. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zla op Donderdag 14 December jpoS, om 8 uren stipt voormiddag, namens Dame weduwe van Mijnbeer AuousTNooïen Zoon Mijnheer Edmond Noor, te Brussel, in het openbaar verkoopen, de volgende schoone Boomen, wassende op de nagemelde plaat sen, tc weten 1° Aan eene partij bosch gelegen aan de Vrij dagmarkt, in gebruik bij de kinderen De Noose 22 zware en gavige Canadaboomen, hebbende e«De dikte van een meter 5o cent. tot 2 met. 3o cent. 2" Aan een perceel meersch nevens voorgaande 72 zware en zuivere Eiken, hebbende eene dikte van een met. 25 cent. tot een met. 80 cent. 3° En aan eene partij meersch in den Bumst in gebruik bij den heer Theodoor Rombaut 6 zware en gavige Canadaboomen, hebbende eene dikte van een met. 50 cent. tot 2 met. omtrek. Al deze boomen zijn van zeer zuiveren opwas en staan allen gemakkelijk voor het vervoer. Men zal vergaderen aan het perceel bosch, in gebruik bij de kinderen De Noose, wijk Vrijdag markt. Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, mits door eenieder zonder onderscheid te stellen, goede en gekende borge en het ongeld comptant te betalen ter herberg InSint Pieter, u gehouden door den heer Caiullb Spitakls, te Lede, wijk Drieseh. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te OORDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE OORDEGEM. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen wijk Schoot, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375A, groot volgens meting 13 aren 6 cen tiaren, palende (en ooste koop 5, ten zuide koop 2, ten weste de Schoolstraat en ten noorde de Klinc- kaertsiraat. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, wijk Schoot, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgens meting 12 aren 20 cent. palende ten ooste koop 5, ten zuide koop 3, ten weste de Schootstraat en ten noorde koop een. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen als voren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgens meting 11 aren 3 cent. palende ten ooste koop 5, ten zuide koop 4, ten wette de Schootstraat en ten noorde koop 2. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgens meting 9 aren g5 centiaren, pa lende ten ooste koop 5, ten zuide Jufvr. weduwe Raman, ten weste de Schootstraat en ten noorde koop 3. Vijlde koop. Een perceel Zasiland, gelegen als voren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgens meting 14 aren 67 cent. palen de ten ooste koop 6, ten zuide Jufvr. weduwe Ra- man, ten weste koop een, 2, 3 en 4 en ten noorde de Klinckaertstraat. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgens meting 14 aren 24 cent. palende ten ooste koop 7, ten zuide Jufvr. wed. Raman, ten weste koop 5 en ten noorde de Klinckaertstraat. Zevende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren gekadastreerd sectie A, deal van nummer 375a, groot volgens meting i3 aren g3 cent. palende ten ooste koop 8, ten zuide Jufvr. weduwe Kaman, ten weste koop 6 en ten noorde de Klinckaertstraat. Achtste koop Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgens meting i3 aren a6 centiaren, palende ten ooste koop 8, ten zuide Jufvr. weduwe Raman, ten waste koop 7 en ten noorde de Klin ckaertstraat. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375A, groot volgens meting i3 aren 91 cent. palende ten ooste koopen 10 en 11, ten zuide Jufvr. weduwe Raman, ten weste koop 8 en Icd noorde de Klin- kaertstraat. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie A, deel van nummer 375a, groot volgent meting 17 aren 5t centiaren, palende ten ooste de Klinckaertstraat, ten zuide koop 11, ten wette koop 9 en ten noordede Klin ckaertstraat. Elfde koop. Ean perceel Zaailand, gelagen alsvoren, gekadastreerd sectie A. deel van nummer 375a, groot volgens meting 15 aren 68 centiaren, palende ten ooste de Klinckaertstraat, ten zuide Jufvr. weduwe Raman, tan waste koop 9 en ten noorde koop 10. Twaalfde en laatste koop. En ean pereael Zaailand, gelegen alsvoren, gekadastreerd sectie A, nummer ^54, aldaar groot iy aren 90 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw Wauters, ten zuide den heer Augustinus De Geyttr, ten weste de heeren Cumont-De Craecker en Rubbens-Dooreman en ten noorde Jufvrouw De Vo». TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG: Maandag 11 December igo5. Om 3 uren namiddag, tar herberg n In hbt huis van Commerce, te Oordegem, wijk Schoot. Bij verandering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van schoone TE OORDEGEMDorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 11 December ipoS. om 8 uren voor middag, ten huize bewoond door den heer Ernest Honlet, te Oordegem. aan het Dorp, in het open baar verkoopen, aide Huismeubels, zich aldaar te bevinden en beslaande voornamelijk in Schoone ronde tafel in acajeu, andere ronde tafel met tapijt, werktafel en andere, 6 gehoereerde stoelen en verscheidene andere, sofa, zetel, bed- stoel in pispine met ressort, lavabos, nachttafel, 3 ijzeren bedstoelen, met ressort, wolle matrassen, wolle sargiën en andere, groot tapijt en andere, 2 kleerkassen, kapstokken, 4 schoone kaders en ver scheidene andere, schoon Christusbeeld onder bo- cal en andere, twee kandelaars, posturen, «ene groote hoeveelheid diepe en platte tellooren, dien schotels, 2 flesschcndragers, asschepotjes, schoon schenktelloor, 2 tabourets, speelbak, dominospel met kas, een schoon volledig koffieservies, ander koffieservies, 12 ondertassen, eene groote hoeveel heid champagne-, wijn-, bier- en likeurglazen, cristate glazen, likeurservies, 12 lepels, 12 vorken, 12 koffijlepeltjes, 11 oestervorken, 12 messen, 12 dessertmessen, 12 servietten: hamelaken, soepkom, fruitkom, iessenaar, toog met trede, waschkuipen meer andere voorwerpen, te lang om te melden» Verders eene nieuwe groote ressortkarre. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en met gereede betaling. Om reden 1 1 stadsverlating. OPENBARE VERKOOPING van schoone TK AALST, Statieplein, Statiestraat, Vooruitgang straat en Wallestraat. De Notaris SCHELFHOUT, ta Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag J n gelagen in het openbaar verkoopen Lerste koop.Een schoon en welgelegen Woon huis, gestaan en gelegen te Aalst, rechtover de Reizigerssiatie, zijnde den welgekenden en goed bezochten restaurant HOtel de Flandre, uitma kende den hoek van de Statiestraat en het Statie plein, gekad. sectie C, deel van nummer 99611, pa lende langs voren aan het Statieplein, langs achter aan koop 2, van de eene zijde aan de Statiestraat en van de andere zijde aan koop 3. Het zal de kooper vrijstaan hat mobilair stoffe rende het Hótel ook over te nemen. Verhuurd met termijn aan 2000 frs 's jaars. Tweede koop. Een huis gestaan en gelegen te Aalst, inde Statiestraat dienstig voor alle bedrij ven, bekend bij kadaster sectie C. deel van nummer 996s palende langs voren de Statiestraat, langs ach ter koop 3, van de eene zijde koop 1 en van de andere zijde aan M. Stanislas Burny. Bewoond door M. Emile Buruy. Derde koop. Een Huis gestaan en gelegen als voren aan het Statieplein, bekend bij kadaster sec tie C, nummer 996», groot een aar 40 cent palende lang» voren aan het Statieplein, langs achter koop 2, van de eene zijde koop 1 en van de andare zijde aan Mad. Wed. Gilbert Van der Smissen Bewoond door de Kinderen Van Nuffel. Vierde koop. Een Hui» gestaan en gelegen in de Vooruitgengstraat, bekend bi| kadaster sectie C, nummer 996x1 groot 70 cent. palende langs voren de Vooruitgangstraat, ven de eene zijde Mad. Wed. Gilbert Van der Smissen, van de andere zijde koop 5 en van achter aan de erven Burny. Vijlde koop. Een Huis gestsan en gelegen alsvoren inde Vooruitgangstraat, bekend bij ka daster sectie C, nummer 9961-1 groot 90 cent. pi- lende langs voren de Vooruitgangstraat, van de eene zijde koop 4 van de andere zijde koop 6, en langs achteraan de erven Burny. Zesde koop Hen Huis gestaan en gelegen als voren in de Vooruitgangstraat, bekend bij kadaster sectie C, nummer gg6ci, groot 90 cent. palende langs voren de Vooruitgangstraat. van de eene zijde koop 5, ven de andere zijde den heer Burny eo langs achter aan de erven Burny. Zevende koop. Een Huis gestaan en gelegen in de Wallestraat, bekend bij kedaster sectie A, nummer 715s groot 5o centiaren, palende langs voren de Wallestraat, langs achter Jufvr. Burny, van de eene zijde voornoemde Jufvr. Burny en van de andere zijde koop 8. In huur bij don heerCrosman mits 18 frs in da Achtsten en laatstan koop. Een Huis gestaan en gelegen neven voorgaande bekend bij kadaster sectie A nummer 7i5r groot 5o cent. palende langs voran de Wallestraat, langs achter Jufvr. Burny van de eene zijde koop 7 an van da andere zijde de Kinderen Steppe. In huur bij den heer De Moor aan fr. 4.55 in de week, Voorschrevene Woonhuizen worden verkocht met gemak van betaling en aan zeer voordeelige voorwaarden, ZITDAGEN Instel Zaterdag 18 November Verblijf ld. 9 December '9 Telkens om 2 ure namiddag in het Hótel de Flandre bewoond door den heer De Jonghe. te Aalst, Statieplein. De Nolaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* koop. Een Huis te Aalst-Mijl- beke, Ouden Dendermondschen Stee 1- weg, geteekend n° 53, bewoond door Frans Mortier. 3® koop.Een Huis daarneven, n° 5i, bewoond door Eduard Keymeulen. 3e koop. Een Huis daarneven, n° 49, bewoond door Charles Luyckx. 4* koop, Een Huis daarneven, n® 47, bewoond door Emiel Keppens. Ieder verhuurd aan Ir. a,6o per week en respectievelijk groot, 1 aar go cent.; 1 aar go cent. Deze samen gebracht op fr. 8680. DERDE ZITDAG: Donderdag 7 December xgoS, om a uren namiddag, ter estaminet a Hbt Brouwershuis, bewoond bij den heer Alexander-Frangois Heyvaert, te Aalst, Brusselsche straat, nabij de St, Marteng- kerk.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3