l "ir id Holland. Frankrijk. Oostenrijk. Spanje. Italië. ZAAILANDEN ZEEVISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. CANADABOOMEN LAND en MEERSCH H U ISME UB ELS IE ZEIST TT TT X £3 D It II HUIZEN, Twee Woonhuizen goede ZAAILANDEN, ZAAILANDEN Eiken- en Canadaboomen Behuisde Hofstede ïn vroegere tijden had men een Hei- ligsman die de onderhandelingen tus- schen de jonge lieden en ook tusschen de ouders leidde. Die ambteuaar werd, in geval van welgelukken, beloond met een paar goudstukken, een zijden hoed, een nieuw klecdingstuk. Wanneer de avond valt, wordt er op zulken foordag in alle herbergen gedanst en de bezoekers rijden zoo laat mogelijk naar huis. Heel den dag heerscht er een vroolijk leven in de straten van Aarlen. Te Schiedam is de fabriek van schei kundige producten der firma Ter Horst en Van Hasselt door het vuur vernield. De brand ontstond door ontsnappende gassen, die met het gesticht in aanraking kwamen. Een paar werklieden kregen brandwonden. De schade is nogal groot. Een dronkemansdrama. T Enschede was Vrijdag de 21 jarige R. ondertrouw. Te dier gelegenheid was er feest in het huis zijner pleegouders. Daar mo-t dan in den avond een waar dron- kemanstooneel ontstaan zijn, waarbij R. zijne 47-iarige tante en pleegmoeder, vrouw Assink-Voortman, met een mes eene wonde in den hals toebracht, waar door de slagader getroffen was. De vrouw stierf kort daarna. De dader werd aange houden. Den volgenden dag ondervraagd en met het lijk geconfronteerd zijnde, geeft hij toe den dader te kunnen zijn, maar zich niets meer te herinneren van wat in dien nacht gebeurd is. Er schijnt geen opzet te zijn geweest om iemand te dooden, maar de pleegmoeder werd enkel toevallig getroffen Zekere Theodor Trezch. die op 16 November door het assisenhof van Ver sailles veroordeeld werd. wegens moord op zijne vrouw, heeft van eenen oom te Mulhouse, oud-professor aan de faculteit dier stad. aldaar overleden, onderhalf millioen fr. geérfd. Zijn advocaat vraagt genade en heeft door zijnen klieënt eene vraag doen tee kenen tot voorloopige in vrijheidstelling mits eene borg van 100,000 fr. Wij zijn werkelijk nieuwsgierig of het in Frankrijk zal volstaan geld te hebben, om de gevolgen eener misdaad te ontgaan. De Paus en de scheiding. Vol gens de Libre Parole zou Pius X de vijf Fransche Cardinalen hebben opge dragen de meening in te winnen van alle Fransche Bisschoppen en Aartsbisschop pen over de scheiding van Kerk en Staat, en daarop zou er in Januari of Februari een algemeene vergadering plaats hebben van Fransche Bisschoppen en Aartsbis- choppen, Van deze vergadering zou den Paus eene beslissing nemen over de hou ding, die hij tegenover den maatregel van den Franschen wetgever zal aan nemen. De anti-patriotten. Onder de werklieden van het arsenaal te Toulon heeft zich een groep gevormd, onder den naam van anti-patriotten. Hun doel is het denkbeeld van 't vaderland te vernie tigen en oorlog te voeren tegen alles wat militair is. Al de werklieden der haven zijn tot eene vergadering uitgenoodigd. De admiraal-zeeprefect van Toulon is naar Parijs vertrokken om met den minis ter te spreken. M. Loubet afgesteld. Een tele gram uit Rome meldt dat het kapittel van St-Jan van Latranen, na de onderteekë- ning der scheidingswet M. Loubet ver vallen heeft verklaard van de waardigheid van eerekanoniek dier basiliek. Deze be slissing is aan den president medege deeld. Prins Victor en de scheiding. Prins Victor Napoleon heelt aan Arthur Legrand, afgevaardigde der Manche, een schrijven gezonden, waarin hij de schei ding sterk afkeurt en zegt dat Frankrijk ze spoedig zal betreuren. Waar heeft zij verbleven sedert den 9 November, war.t de dood dagteekent niet van zoo lang De politie is overtuigd dat er geen zelfmoord in kwestie is, maar wie is dan de moordenaar Men moet be kennen dat het eene duistere zaak is en het gerecht moeite zal hebben .om ze op te helderen, want van het oogenblik der verdwijning in de statie te Weenen en het vinden van het lijk in Hongarië, weet men volstrekt niets. Landverhuizing.— De bevolking van Boado wil in haar geheel naar Amerika verhuizen. Boada is een groot dorp, van ri4o inwoners, in Salamanca, in de buurt van Cindad Rodriga. Als zoovele Span jaarden willen de Boadeezen deelk nde var. het oude vaderland ontvluchten en een nieuw leven zoeken in een nieuw vaderland, een leven zonder honger snood. Er moet onder de bevolking van Boada wel een diep besef zijn van leed, en het kan haast niets anders, of het geldt hier een leed van vele jaren, als de heele be volking, onder leiding van de notabelen, besluit de woonplaats achter te laten en maar wtg te trekken. De dokter, de secre taris en de kantonrechter, hebben een stuk opgesteld aan den president der Ar- gentijnsche republiek met verzoek, om een woonplaats in zijn land. Er ligt nog zooveel vruchtbaar land ongebruikt in Ar gentinië, schrijven zij. Wij vetzojken u de regeering der republiek tc vragen of zij genegen is een heele dorpsbevolking in al haar rangen en standen op te nemen, daglooners, timmerlieden, smeders, met sers, dokter, apotheker, touwslagers, enz., en mocht ons verzoek voor inwilliging vatbaar zijn, wii ons dan de voorwaarden doen weten waaronder men ons ontvan gen zal. Een telegram uit Buenos Ayres meldt, dat het verzoekschrift aan den minister van landbouw is ter hand gesteld, er. dat de minister van landbouw de bevolking van Boada vrijen overtocht naar Argenti nië zal aanbieden. Toespraak van den H. Vader. In eene toespraak tot het consistorie heeft de Paus uiting gegeven aan zijne groote droefheid en vrees, veroorzaakt door vol ken, die den naam van catholiek dragen. De natie, tot nu toe de oudste dochter van de Kerk genoemd, geeft aan leiding tot ernstige ongerustheid eu angst, met betrekking tot hare aan de Kerk vijandige wetten, die thans zijn afgekon digd tegen alle rechtvaardigheid in. Wij zullen er te gelegener tijd met nog meer ernst over spreken. De geloovigen moeten moed putten uit de tegenspoeden, die het geloof verster ken en het vertrouwen in de Voorzienig heid vermeerderen. De Heer maakte de volken vatbaar voor verbetering en zal een tijdperk van rust en vrede doen her boren worden. De Paus eindigt met de benoeming van nieuwe Cardinalen uiede te deelen. nelangrfjke Maatschappij voor verzekering op het leven, ongeval len, enz., vraagt voor Aalst en omstre ken een behendigen hoofdagent. Geene bijzondere kennissen noodig. Ernstige voorwaarden. Schrijven Publicité, 11, Avenue, Clémentine, Brussel. Geheimzinnige zaak. Op 4 No vember laatst, rond 9 uren 's avonds, stapten te Weenen af, komende van Bu- dapesth, kapitein Wendel, van bet Prui sisch leger, met zijne jonge vrouw. Zij waren op huwelijksreis. De kapitein zeg de tot zijne vrouw een oogenblikje te wachten, terwijl hij een drager haalde voor bet reisgoed. Toen de kapitein te rugkeerde vond hij de twee valliezen en een regensche.m op de bank staan, maar zijne vrouw was weg. Vruchteloos zocht hij haar, vruchteloos vroeg hij naar haar, niemand had ze gezien en ook was aan geen der uitgangen haar kaartje afgeno men. Eerst was hij niet ongerust, denkende dat zijne vrouw, met den stroom der rei zigers meêgesleept, reeds naar het hotel zou gegaan zijn. Maar ook daar had nie mand haar gezien. Hij wachtte vruchte loos, tot middernacht en ging toen de po litie verwittigen. Geen het minste oneenig woord was tusschen de echtgenooten ge wisseld en hij kon geene verklaring vin den voor deze verdwijning. Vruchteloos zocht de kapitein een paar dagen in Weenen en was op den duur verplicht naar huis terug te keeren, men kan denken in welken toestand. Voor eenige dagen nu, vijf weken dus na haar verdwijnen, heeft men het lijk van Mev. Wendet gevonden in de Waag, eene zijrivier ven den Donau. op meer dan ioo kilometers van Ween- r.. Wat is er nu gebeurd Hoe is zij weggekomen uit de statie en hoe naar Hongarië ge raakt, van waar zij pas terugkeerde j OPENBARE VERKOOPING van en UEliHWBEIV, Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 14, i5 en 16 December. TARBOT de kil. fr. a,5o TARBOTTIN8 1,00, a,5o 3,00 HEILBOT fr- i.5o Rabeljuuw, fr. 0,80 Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00 Tongen (koppel) fr. 1,00, 2,00 Steur fr. 200 Pladijs 't stuk fr.o,i5 o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, 1,25, i,5o Makreelen 'tstuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. x,oo Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring o,i5 i vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, midden en klein soort. OCCASION. Trés beau coffre fort pas trop grand. Bon marché. Adresse bureau du Jour nal. Te koop. Met gemak van betaling. Eene partij Bouwgrond, groot 3i aren, te Aalst, Grooten Bolleweg. Zich te be vragen Statiestraat, n° 8. OPENBARE VERKOOPING van Eiken, Esschen, Abeelen en (metende tot 2 m. 10 c. omtrek) en afgekapte Boom kens en Schaarhout, TE AALST-MIJLBEEK. Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, zal ten aan- zoeke van den heer Charles De Vis, Eigenaar, te Aalst, op Dijnsdag ig December igoS, om ia uren 's middags, openbaarlijk verkoopen In zijnen bosch, Ouden Dendermondschen Steen weg, 55 koopen Eiken, 35 koopen Abeelen, t8 koopen Esschen en Canadas. a5 koopen afgekapte Boomkens en Schaarhout. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits te stellen goede en gekende borg. te MOORS EL en MELDERT. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen Grmrkntf. Moorski, Eerste koop. Een perceel Land, op de Gijnsbeek, groot 30 aren 10 centiaren, geka dastreerd wjjk D, nummer 818r. palende ten ooste aan verscheidenen, ten zuiae aan Jufv. Wed De Wolf, ten weste aan de heeren Cal- lebant en ten noorde aan Louis Leeman. Gebruiker Louis Leeman. Tweede koop. Een perceel Meersch, op dn Caelberg, groot 28 aren 90 centiaren, ge kadastreerd wijk D. nummer 685g, palende ten ooste aan de Beugemstraat, ten zuide san den heer De Meyer, ten weste aan den heer De Wiudt en ten noorde aau Louis Leeman, Pieter-Joseph De Gols-Leeman eu Frans Leeman. Gebruiker Frans Leeman. Derde koop. Een perceel Meersch en Hoplochting, op den Rijger, groot 23 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk D, Dammer 472c, palende ten ooste aan den heer Charles De Vis, ten zuide aau de Beek. ten weste aan August De Corto en ten noorde aan den IJze- renweg. Gebruiker Charles-Louis Callebaut Boomprij8 frs. 200. Vierde koop. Een perceel Land, op de Berg haag, groot 13 aren 80 centiaren, geka dastreerd wijk B, nummer 575a en 575b, palende ten ooste aan Joannes De Meers man en andere, ten zuide aan Louis Meert, ten weste aaD Alphonse Muylaert en ten noorde aan den IJzereuweg en daarover met het deel nummer 575b. Gebruiker Louis Leeman. Vijfde koop. Een perceel Meersch, in de Groene Meerschen, groot 30 aren 70 cen tiaren, gekadastreerd wijk C, nummers 452a en 455a, palende ten oosto aan Pieter-Joseph De Gols-Leouiau, ten zuide aan Theophile Ho bij in, ten weste aan de Molenbeek en ten noorde aan den heer Petrus Wauters. Gebi uiker Louis Leeman. Zede koop. Eeu perceel Meersch, in de Groene Meerschnn, groot 18 aren 30 centi aren, gekadastreard wijk C, nummer 444, palende ten ooste aan Frans Leeman, ten zuide aan de Kinderen De Ridder, ten waste aan de Molenbeek en ten noorde aan Theo phile Robijns. Gebruiker Louis Leeman. Gemeente Mrldrrt. Zevende koop, Een perceel Meersch, in de Faluintengroot 24 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk D, deel van nummer 43c, palende ten oosfe en ten zuide aan den heer Breckpot, ten weste aan Frans Leeman en ten noorde aan de Kinderen Van Brempt. Gebruiker Frans Van der Borght. Boomprijs fr. 150. ZITDAGEN v 'ïSS 17 li». Verblijf Woensdag 17 ten een uur namiddag, ter herberg genaamd Dk Statie, bij Jufvrouw LeoBtine Leeman, te Moorsel, Beugem, aan de Statie van den OPENBARE VERKOOPING van te HOFSTADE en BAEVEGEM. OPENBARE VERKOOPING TE LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Land, te Lede, Papenbosch, wijk B, nr 575, groot t5 aren 40 centiaren, ge bruikt door de eigenaars erven Singelyn. ZITDAGEN v'Sf"5 December 19,5 Verblijf Vrijdag i5 ten 2 uren, ter herberg De Jager, bij den heer Hipp. Eeckelaert, te Lede, Boschstraat. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING Landbouwalem. Beeten, Pulp, 2 Koeien. Vaars, Mutten en Loof te velde, te. MOORSEL, Hoeksken. De Notaris DE GHEEST, tz Aalst, zal ten ver zoeke en ter hofstede van de heeren Severien, C18- ment en Joseph Van den Steen, te Moorsel, ge hucht Hoeksken, op Donderdag 14 December igoS. te beginnen om 8 uren voormiddag, in het epenbaar verkoopen A. Huismeubelen, als Tafels, Stoelen, Kas- son, Stooi en verdere Huisgerieven. B. Landbouwersalem en Gereedschappen, Zwingelmolen, Botervat en kuipen, Handkar, 800 Hoppestaken, 15,000 kilogr. Beeten, 10.000 kil. Pulp, Hooi, Strooi, Mest, 30 koopen droog Brand hout en 60 aren Loof te velde, nabij voorschreven hofstede. C. Twee bekalfde Koeiën bekalfde Vaars, Mutten, Trekhond en Kiekens. N. B. De Beesten zullen verkocht worden om 10 uren voormiddog. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borg stelling. OPENBARE VERKOOPING van te AALST, Gazometerstraat. De Notaris EEMAN te Eroe zal, met de pleeg vormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen Eknige koop. Een Huis gestaan en gelegen te Aalst, Gazome terstraat, genummerd 49, bekend bij kadaster wiik C, nummer io6gR3, groot 1 aar, 40 centiaren, pa lende van de eene zijde Mevr. David Guns, van de andere zijde Mevr. Weduwe Bumy-Antheunis en langs achter M. Declcrcq-Leclercq. Bewoond door M. Philippe Sterck, broodbakker aan 18 frank de maand. ENKELE ZITDAG Zaterdag 16 December igoS. Om a uren van den namiddag te Aalst, in het Vredegerecht. De Notarissen DE GHEEST en DE PAUW te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen 1. Land, Meersch en Bosch gelegen te Hofstade, op Kersdriesch, groot 23 aren 20 centiaren, wijk C, n°* 550 en 55l. Gebruikt door de We Jozt f De Smet. Boomprijs fr. 532. 2. Meersch te Baevegem, op den Lan- genkauter, groot 16 aren 20 centiaren, wijk B, ns 365. Gebruikt door de W® Casteels. Boomprijs fr. 20x. ZITDAGEN Instel Donderdag 28 December igo5. Verblijf id. 4 Januari 1906. Ten 3 uren namiddag ler herberg St-Eloi bij Dame Meert, Aalst, Es planade. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Veldstraat en Denderstraat De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I. Een Huis met Hof, groot 4 aren 20 centiaren, in de Veldslraat en hebben de doorgang met deur in de Denderstraat, laatst bewoond geweest door den heer Eere-vrederechter Verlynde. II. Een Huis, groot 40 centiaren, in de Denderstraat, geteekend nT 7, be woond door Joannes De Meyer. ill. Een Huis en Grond, groot 40 centiaren, nevens voorgaande, geteekend nr 9, bewoond door de weduwe Verbei- ren. EENIGE ZITDAG Zaterdag 23 December igo5, ten 2 uren, ter Zittingzaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van en groot magazijn wel geschikt voor alle bedrijven, TE AALST, DAMLAAN en St-ANNASTRAAT. De Notaris EEMAN te Erpe, zal uameus wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met aan- hoorigheden alsmede een groot en voornaam sterkgebouwd magazijn met afzonderlijke toe- gaugpoort op de kaai, gestuuu eu gelegen te Aalst op de Damlaan aan de Dender en nabij de koopwareustatie, geteekend u° 9 bekend b(j kadaster wijk A, nummer 7I5t en 715z te te samen groot 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van M" W* Edouard Pyck, van de andere zijde aan een huis van Mr Jaak Wuyteiis, langs achter aan de volgende koop. Bewoond en gebruikt door M. Egide Meert tot 1 Augusti 1906 aan 600 fr. 's jours. Ingesteld frs. 10,610. Tweede koop. Eeu huis met atbangselen, zijnde eene herberg, gestaan en gelegen te Aalst in de Sint-Aunastraat, geteek.md n" 17, gekadastreerd wijk A nummer 701m met eene grootte van 0,80 centiaren, palende van du eene z(jde aan een huis van M. Stanislas Burny, van de andere zijde aan het gene van M. Edrnond Rnmbaut en langs achter aan voorgaande koop. Bewoond door Jnfvr. Silvie l enssens aan 20 franken in de maand. Ingesteld frs. 3040. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 November lunri Verblijf Donderdag 14 December 0 Telkens om 3 nren van den avond, ter her berg Den Klokkenbol bij Mejuf. Esthère Verlaeckt te Aalst, Molendries n° 21. OPENBARE VERKOOPING gelegen TE SMETLEDE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, openbaarlijk verkoo pen Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Smetlede, op de Klaarte, bekend bij kadaster sec tie A, nummer 8o3, aldaar groot 83 aren 80 cen tiaren, palende ten noord-weste M,oe Cumont-De Craecker en Kinderen en den heer August Hoo- i-Borreman, ten noord-ooste en ten zuid-ooste de gemeente Cherscamp en Jufvrouwen weduwe De Smet-De Witte en Alice-Jeanne-Isabelle-Leo- poldine Joos te Antwerpen. Verdeeld in a deelen. In gebruik bij de heeren Frans Adam, Emiel Venneman, Gustaat Huylebroeck, Francois De Smet en kinderen Moerenhout, allen te Wanzele. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen als voren, op de Klaerte, bekend bij kadaster sectie A, nummer 799. aldaar groot 54 aren 30 centiaren, palende noord-west de heeren Frans De Bruycker en de heeren Van Gysegem, ten noord-ooste MM Cumont-De Craecker en kinderen, ten zuid-oosts den Edelen heer Graal" Dmuonceau en ten zuid- weste den Edelen heer Graaf de Mërode westerloo d'Arenberg In gebruik bij den heer Frans Schollaert, te Smetlede, ENKELE ZITDAG Maandag 18 December igo5, om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd a In den Klekjixluit, gehouden door Jufvr. Weduwe De Gendt, te Smetlede. OPENBARE VEROOPING van goede gelegen te WETTEREN. De Notaris SEGERS, te Wetteren, tal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, en namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een goed perceel Zaailand, gele gen te Wetteren, wijk Boschkant, bekend bij ka daster sectie F. deei van nummer 594, groot vol gens meting40 aren 70 centiaren, palende ten ooste koop 2, ten zuide de Baan en daarover den heer Leo Stalpaert ten weste de heeren Duytschaever, Maes, Bové, Van Herreweghe, Van de Velde en de Hospicicn van Gent en ten noorde de Baan en daarover de heeren Veeckman en Matthys. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie F, deel van nummer 594, groot volgens meting 41 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste den heer Petrus Colle en koop 3, ten zuide de Baan en daarover de heeren Charles Rasschaert en Serafien Van Sande, ten weste koop een en ten noorde de Baan en daarover den heer Charles-Louis Matthys. Derde en laatste koop. ben perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie F, deel van nummer 594, groot volgens meting 42 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw Props, ten zuide deh.h. Goeman, Van Leuven,Rasschaert, Van Santen, Galmaert en Jufvrouwen Raman, Flieberg en Raman, ten weste koop 2 en ten noor de de heeren Colle. Van Leuven, Juffrouwen Van Durme en de Hospiciën van Gent. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 December lüo5 Verblijf Donderdag 21 UecemDer '905' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd a In Schotland, gehouden door den heer Jozef Vemlancke-Dr Mol, te Wetteren, Statiestraat. OPENBARE VERKOOPING van zware TE LEDE, Vrijdagmarkt en Bumst. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zia op Donderdag 14 December igoS, om 8 uren stipt voormiddag, namens Dame weduwe van Mijnheer August Noov en Zoon Mijnheer Edxond Noor, te Brussel, in het openbaar verkoopen, de volgende schoone Boomen, wassende op de nagemelde plaat sen, te weten 1° Aan eene partij bosch gelegen aan de Vrij dagmarkt, in gebruik bij de kinderen De Noose 22 zware en gavige Canadaboomen, hebbende eene dikte van een meter 5o cent. tot 2 met. 3o cent. 2" Aan een perceel meersch nevens voorgaande 72 zware en zuivere Eiken, hebbende eene dikte van een met. 25 cent. tot een met. 80 cent. 30 En aan eene partij meersch in den Bumst in gebruik bij den heer Theodoor Rombaut 6 zware en gavige Canadaboomen, hebbende eene dikte van een met. 50 cent. tot 2 met. omtrek. Al deze boomen zijn van zeer zuiveren opwas en staan allen gemakkelijk voor het vervoer. Men zal vergaderen aan het perceel bosch, in gebruik bij de kinderen De Noose, wijk Vrijdag markt. Verders zal de verkooping geschieden op'gewo- ne voorwaarden en tijd vun betaling, mits door eenieder zonder onderscheid te stellen, goede en gekende borge en het ongeld comptant tc betalen ter herberg In Sint Pieter, «gehouden door den heer Cajulle Spitaels, te Lede, wijk Driesch. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegen HOL W GRONDEN TE AALST, (St-Job). De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone en wclgelege Be huisde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst, St-Job bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227c en 2228B, groot volgens meting 3 aren 93 cen tiaren palend ten ooste Julvrouwen De Windt, ten zuide zelfde Jufvrouwen De Windt, ten weste koop a en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 2000. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227c en 222811, groot volgens meting, 3 aren 72 centiaren, palende ten ooste koop 1, ten zuide Jufvrouwen De Windt, ten weste koop 3 en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 050. Derde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvo ren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227c en 2228b, groot volgens meting 3 aren 33 cen tiaren, palende ten ooste koop 2, ten zuide Juf vrouwen De Windt, ten weste koop 4 en ten noor de de St-Jobstroat. Ingesteld fr' 5oo. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van num mer 2227c en 2228B, groot volgens meting 3 aren 29 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide Jufvrouwen De Windt, ten weste koop 5 en ten noordede St-Jobstraat. Ingesteld fr. 400. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvo ren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227c en 2228B, groot volgens meting 3 aren 23 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Juf vrouwen De Windt, ten weste koop 6 en ten noor de de St-Jobstraat. Ingesteld ff. 4?o Zesde koop. Een perceel Bouwgrond gelegen alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227E, groot volgens meting 3 aren 20 cen tiaren, palende ten ooste koop 5, ten zuide Juf vrouwen De Windt, ten weste koop 7 en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 600 Zevende en laatste koop. Een perceel Bouw grond gelegen alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel vun nummer 2227E, groot volgens meting 3 aren 70 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide Jufvrouwen De Windt, ten weste den heer Holman en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 1000. Voorschrevene goederen zijn bewoond en ge bruikt door M. Van Coningsloo. ZITDAGEN Instel Zaterdag 9 December c Verblijf Zaterdag 23 id. '9o:>- Telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heer Duwez-Van Mol, te Aalst, St-Job. De Notaris SOETE, te Lede, zal na mens wien het behoort, op Maandag 18 December igo5, om 8 uren voormiddag, te Lede, op 't Gucht, openbaar verkoo pen 120 schoone eu hoogstammige Eiken- boomen waaronder menige van 1 m. 70 tot 1 m. 80 dikte, cenen zwaren ma- geren Olm en eene groote hoeveelheid Slaghout. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits borgstelling.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3