Turkije. Frankrijk. China. Vereenigde-Staten. 110 koopen BOOMEN ZEE VISCII HANDEL H. ,4 rijs-be Paepe. Twee Woonhuizen LAND en MEERSCH ZAAILAND EN DRIJ HUIZEN, ZAAILAND, ZAAILANDEN Behuisde Hofstede Achilles Eeman, Aalst. L. SN ÉL-SCHEP EMS, Vereeuigde Nijveraars. M' en Mc Jos. Neefs, TANDMEESTERS Rericht aan de Dameu Het meisje Elodie Van Gistel, Beveren-Waas, bevond zich Zondagnacht in de herberg va:. M. De Decker, Kapel- lestraat, te Hoboken, in gezelschap van den brigadier der kanonniers Deslelt, lig- gend in het fori ur 8. Het meisje ging eens naar den koer. Zij werd achtervolgd door den kanonnier. Deze trok een mes en bracht aan het meisje eenen hevigen messteek toe. De brigadier klom over den muur en vluchtte naar de kazerne. Hij is aangehouden. De toestand van het slachtoffer boezemt de grootste onrust in. Tot gedachtenis van den veldwach ter Claeskens, die over een paar maanden, in vollen dag door gemaskerde kwaad doeners werd doodgeschoten, werd Zon dag op het kerkhof van Zeelhem een ge- denkteeken onthu'd. Onder de aanwezigen telde men Mgr Keesen, Senateur aalmoe zenier van den Limburgschen Veld- wachtersbond, en verscheidene afveer- digingen uit alle provinciën. Het gedenk- teeken werd bekostigd door de bevolking van Zeelhem. Donderdag is te Maaseik een bloe dig gevecht ontstaan tusschen jongelin gen van Maaseik en anderen van de omstreken dier stad welke zich hadden komen aangeven voor de aanstaande milicieloting. Een jongeling van de wijk Alden-Eik is door verscheidene messteken getroffen geworden. Zijn toestand is wanhopig. De vermoedelijke dader is aangehouden. Het parket van Tongeren is ter plaats ge weest. De echtgenooten E. van Herstal, leefden gescheiden en de rechtbank stond aan den vader het öjarig meisje toe. De moeder hield het echter bij zich. Uitge- noodigd om de uitspraak van het gerecht te volbrengen, ging de policie naar de woning der moeder. Deze liep naar de- school der zusterkens van de La Prêable, waar het kind zich bevond. Wanneer de policie daar ook aankwam waren het kind en de moeder er niet meer zij waren door een venster op de binnenplaats ge vlucht en hadden haren intrek genomen bij eene buurvrouw. Toen de policie zich daar aanbood, om het kind te nemen, riep de buurvrouw de onschendbaarheid harer woning in en de agenten mochten rechtsomkeer maken. Bij eene weduwe der Rue de la Digue te Charleroi, is op geheimzinnige wijze eene som var. 3o,ooo fr. verdwenen, die zij onlangs van eenen bloedverwant had geërfd. De diefstal gebeurde Zondag namiddag, gedurende den tijd dat de weduwe en ook de benedenbewoners voor een paar uren afwezig waren. Toen de vrouw thuis kwam en den diefstal ont dekte, schrikte zij zoodanig dat zij van de trappen viel en zich den pols brak. Op den tram van Charleroi naar Montignies-sur-Sambre kreeg een watt man den draaiarm van het rc mtoestel zoo geweldig tegen de borst, dat hij op den slag dood bleef. Men meldt uit Aarlen. M. Thaleon, bezondere grenscommis- saris had, een Italiaanschen werkman aangehouden, die eenen landgenoot met den dolk bedreigd had. Hij bracht hem naar de gendarmerie, toen eene groep landgenooten van den aangehoudene den commissaris op hel lijf viel en hem ver scheidene messteken toebracht Erg gekwetst, had M. Thaléon toch nog de kracht om zijnen revolver te trek ken en op een aanrander te schieten. Een hunner werd getrof:en, doch hij kon vluchten verscheidene Italianen werden aangehouden. worden voorgelegd, dat slechts uit zulk evil vergader); g kan voortkomen. Hoe deze vergadering zal worden sa mengesteld, uil alle bisschoppen of slechts uit de aartsbisschoppen, daaromtrent heeft men op het vaticaan nog geen be slissing gei.omen. Gedenkwaardige trouwdag. Een vijftigjarig bruidegom te Parijs, M. Po- lycarpe Binet, heeft een onaangenamen trouwdag beleefd. Hij was smoorlijk ver liefd geworden op een meisje van twee- en twintig, die erin toestemde zijne vrouw te worden. Toen hij na het trouwen, zijne jonge vrouw in het bruidsvertrek bracht beweerde zij zich plotseling ongesteld te voelen en haalde hem over een dokter te gaan zoeken.De bruidegom schommel de er een op en kwam met dezen ijlings in een rijiuig naar huis gereden Maar de bruid was inmiddels verdwenen met eene som van ruim 3o,ooo fr. uit zij nen lessenaar. Van de policie moest dé bedrogen echtgenoot vernemen dat er niets aan de zaak te doen was, aangezien een echtge noot, volgens de Fransche wet, zijne vrouw niet wegens eene misdrijf kan ver volgen. Al wat hij kan doen, is haar dwingen naar de echtelijke woning terug te keereri. Of de man daar echter zin in hebben zal Na de scheiding. Uit Rome wordt aan den «Matina geseind, dat men daar denkt over de bijeenroeping van een con cilie van Fransche Bisschoppen, ten ein de den nieuwen toestand der catholieke Kerk in Frankrijk te bespreken. De Paus vooral wenscht zulk eene bijeenkomst, omdat hij hoopt dat daar met algemecne stemmen practische voorsteilen zullen worden aangenomen, zoodat er later gee ne aanleiding zal zijn tot verschil van meeiiing en er geen duistere punten zul len overblijven. De Paus heeft reeds vele bisscoppen en catholieken uit Frankrijk gehoord, maar hunne meeningen liepen :oozeer uiteen, dat hij geen vaste basis heeft om eene beslissing te nemen. Hij wenscht daarom dat hem een door de Fransche Joris ter dood veroordeeld. Hu assise:.hof van Stamboul heeft den B«lg Joris en drie Armeniërs, weg! i.sden aan- slag op den sultan ter dood veroordeeld. Met hen weiden tien andere personen, waaronder de vrouw van Joris, bij verstek insgelijks ter dood veroordeeld. De overige beschuldigden, mei uitzon dering van zeven, die vrijgespioh n wer den, zijn tot levensdurenden dwangarbeid veroordeeld. Moorderijen van christenen in China. De Echo de Chinb geeft de volgende bijzonderheden ovrr vrees- iijke moorde rijen te Lien-Tchéou gepleegd. Ter gelegenheid van een feest, hadden de Chincezcn eene tent opgericht, gedeel telijk op liet t rrein der missie. Dr Machle zag eenen knaap, die gereed was om bommen af te schieten. Hij greep drie. De inrichters van het feest beloof den dat zij hunne tenten op die plaats niet meer zouden oprichten, waarop Dr Machle hun de bommen teruggaf. Hij dacht dat de zaak gansch geregeld was, doch het gepeupel had hier geenen vrede mede en korten tijd nadien werd het hospitaal geplunderd. Ze vonden eenen schedel, een bekken en andere beenderen, welke gebruikt wor den voor het onderwijs. Het gepeupel liep hiermede door de straten en ze deden die stukken doorgaan als een bewijs van de slechtheid der vreemdelingen. Een man die verklaarde lid te zijn van den yaman, geleidde de zendelingen naar den teinpal en daar eene dreigende me nigte opdaagde, vluchtten de zendelingen naar een hol, achter den tempel gelegen. Het gepeupel vond eerst miss Chestnut, Mr. Machle en zijne dochter, en leidde hen naar de rivier, De beide meisjes wer den in het water geworpen en een man doorboorde hen met eene lans. Mr. Machle werd doodgeslagen met eenen zwaren steen. Zijn lijk werd ook in de rivier geworpen. Het volk ontdekte ver volgens M. en Mrs Peale. Ook dezen werden gedood en vervolgens in het wa ter geworpen. Dr. Machle en miss Patterson ha den zich verborgen in kloven van het hol en Dr. Machle stor.d tot aan de kin in het water. De immigratie. - Volgens een bericht uit New-York aan de Frankt. Ztg. heeft senateur Lodgo aan 't parlement een nieuw wetsontwerp voorgelegd op de immigratie, dat nog veel strënger is dan het vroegere. Zoo zou bij voorbeeld een immigrant zijne familie niet meer mogen laten overkomen, alvorens genaturaliseerd te zijn. OPENBARE VERKOOPING van te EREÜIBODEG KM (aan het hof te Lokeren.) De Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele.zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr VAN DER DONCKT, Notaris te Gent, ten verzoeke van Madame de gravin Zoé de Ruddpr do te Lokeren, op Dijnsdag 26 December igo5, om 9 ure, voormiddag, openbaarlijk vjrkoopen 98 koopen zware en zuivere Canadas van 1 rn. 60 c. tot 2 rn. 40 c. omtrek en 12 koopen Eiken, wassende te Erembo- degem aan het hof te Lokeren en nabij de provinciebaan van Aal t op Geeraards- bergen. Al deze boomen staan aan goede banen en steenwegen, op kleinen afstand van de statie van Haaltert. Te vergaderen ter herberg van Edward Otloy, te Er. mbodegem, aan de provin ciebaan van Aalst op Geeraardsbergen. Op tijd van betaling mits borgstelling. BiRICIIT. De ondergeteekende Louis Van Se- veren, maakt aan de belanghebbende be kend, dat Mr Leo Deridder uit Hof- stade, uit zijnen dienst ontslagen is, en al de betalingen van heden af aan denzelf den gedaan, niet meer geldig zijn. L. VAN SEVEREN. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 21, 22 en 23 December. TARBOT de »/t kil. fr. 2,5o TARBOTTIM8 1,00, 2,5o 3,00 HEILBOT fr. i,5o Kabeljauw, fr. 0,80 tii-iet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00 Tougen (koppel) fr. 1,00, 2,00 Sleur fr. 200 Pladijs't stuk fr.o,i5 o,5o 0,70 t,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, i,25, i,5o Makreelen 't stuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring o,i5 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groole, midden en klein soort. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal j open baarlijk verkoopen Stad Aalst Een schoon Koophandelshuis met I Bouwgrond, aan de Boudewijnkaai, groot i volgens meting 12 aren 3g centiaren, ver- j dreld in twee deden. Bewoond door j M. Robert Schelfhout-Meert. Ins tl Donderdag 25 Januari Verblijf Donderdag 8 Februari '9° -- I telkens om 3 uren, ter estaminet van M. Geestelijkheid goedgekeurd program zal I Emilb Rombaut, ondernemer, te Aalst. i OPENBARE VERKOOPING en groot inaga/Jju wel geschikt voor alle bedrijven, XE AALST, DAMLAAN en St-ANNASTRAAT. fis Notaris EEMAN te Erpe, zal uaiuuus wieu het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met aan- buorigbeden alsmede een groot en voornaam sterkgebonwd magazijn met afzonderlijke toe- gani/poort op de kaai, geetaan eu gelegen te Aalst op de Damlaan aan de Dender en nabfj de koopwareustatie, geteekend n° 9 bekeud by kadaster wijk A, nummer 715t en 715z te te samen groot 2 aren, palende van de eeue zijde aan een huis van M° W* Edouard Pyck, van de andere zijde aan een huis van Mr Jaak Wnytens, laugs achter aan de volgende koop. Bewoond en gebruikt door M. Egide Meert tot 1 Augusti 1906 aan 600 fr. 's jaars. Ingesteld frs. 10,610. Tweede koop. Een huis met afhangselen, zijnde eene herberg, gestaan eu gelegen te Aalstin de Sint-Annastraat, geteekend n° 17, gekadastreerd wijk A nummer 701m met eene grootte van 0,80 centiaren, palende vau de eene zijde aan een huis van M. Stanislas Buroy, van de andere zijde aan het gene vau M. Edmond liumbuut eu langs achter aun voorgaande koop. Bew oond door Jufvr. Silvie I ensseus aan 20 franken in de maand. Ingesteld frs. 3040. SUPERABONDANTE ZITDAG Donderdag 28 December igo5, om 3 uren vau den avond, ter herberg Den Klokkenbol n bij Mejuf. Est hire Verlueckt te Aalst, Molendries 110 21. OPENBARE VERKOOPING van te HOFSTADE en BAEVEGEM. De Notarissen DE GHEEST en DE PAUW te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen 1. Land, Meersch en Bosch gelegen te Hofstade, op Kersdriesch, groot a3 aren 20 centiaren, wijk C, n°' 550 en 55i. Gebruikt door de We Joz< f De Smet. Boomprijs fr. 532 2. Meersch te Baevegem, op den Lan- genkauter, groot 16 aren 20 centiaren, wijle B, n» 365. Gebruikt door de W® Castecis. Boomprijs fr. 201. ZITDAGEN Instel Donderdag 28 December igo5. Verblijf id. 4 Januari 1906. Ten 3 uren namiddag ter herberg St-Eloi s bij Dame Meert, Aalst, Es planade. OPENBARE VERKUOPING eu MEER8GHEN, gelegen Ie MOORS EL en MELDERT. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin vau palmslag en gelagen, iu het openbaar verkoopende volgende goederen Gkmkkntk Moorskl. Eerste koop. Een perceel Land, op de Gijnsbeek, groot 30 aren 10 contiaren, geka dastreerd wyk 1), nummer 818e palende teu ooste aan verscheideuen, ten zuide aan Jufv. Wed. De Wolf, ten weste aan de heereu Cal- lebaut en ten noorde aan Louis Leeman. Gebruiker Louis Leeman. Tweede koop. Een perceel Meersch, op do Gael oer g, groot 28 aren 90 centiaren, ge kadastreerd wijk D, nnmmcr 685a, palende ten ooste aan de Beugemstraat, ten zuide aan den heer De Meyer, ten weste aan den heer De Windt en ten uoorde aan Louis Leeman, Pieter-Joseph De Gols-Leenmn en Frans Leeman. Gebruiker Frans Leeman. Derde koop. Een perceel Meersch en Hoplochting, op den Rijger, groot 23 aren 20 contiaren, gekadastreerd wijk I), nummer 472c, palendo ten ooste aan den heer Charles De Vis, ten zuido aan de Beek. ten weste aan August De Corto en ten noorde aan den IJze- renwog. Gebruiker Charles-Louis Callebaut. Boomprijs frs. 200. Vierde koop. Een perceel Land, op da Berghaag, groot 13 aren 80 centiaren, geka dastreerd wijk B, nummer 575a ou 575b, palende ten ooste aan Joannes De Meers man en andere, ten zuide aan Louis Meert, ten weste aan Alphonse Muylnert on ten uoorde aan den IJzeren weg en daarover met het deel nummer 575b. Gebruiker Louis Leeman. Vijfde koop. Een perceel Meersch, in de Groene Meerschen, groot 30 aren 70 cen tiaren, gekadastreerd wijk C, nummers 452a en 455a, palende ten ooste aan Pieter-Joseph De Gols-Leemau, ten zuide aan Theopbile I Robijns. ten weste aan de Molenheek en ten noorde aan den heer Petrus Wanters. Gebi uiker Louis Leeman. Zedo koop. - Ee perceel Meersch. in de Groene Meerschen, groot 18 aron 30 centi em), gekadastreerd wijk C. nummer 444. palende teu ooste aan Frans Leeman, ten zuide nan de Kinderen De Ridder, ten waste aan de Mohmbeek en ten uoorde aan Theo pbile Robijr.s. Gebruiker Louis leeman. Gkmkkntk Mkldkrt. Zevende koop, - Een perceel Meersoh, in de Falninteu, groot. 24 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk D, deel van nummer 43c, palende ten ooste en ten zuide aan den beer Breckpot, ten weste aan Frans Leeman en ten noorde aan de Kinderen Van Brempt. Gebruiker Frans Van der Borght. Boomprijs fr. 150. ZITDAGEN Instel Woensdng 3 Verblijf Woensdag 17 J™"" I906' ten een uur namiddag, ter herberg genaamd Dk Statik, bij Jufvrouw Leontine Leeman, te Moorsel, Beagem, aan de Statie van den IJzerenweg. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Veldstraat en Denderstraat De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen I. Een Muis met Hof, groot 4 aren 20 centiaren, in de Veldstraat en hebben de doorgang met deur in de Denderstraat, laatst bewoond geweest door den heer Eere-vrtderechter Verlynde. II. Een Huis, groot 40 centiaren, in de Denderstraat, geteekend nr 7, be woond door Joannes De Meyer. III. Een Huis en Grond, groot 40 centiaren, nevens voorgaande, geteekend nr 9, bewoond door de weduwe Verbei- EENIGE ZITDAG Zaterdag 23 December iqo5, ten 2 uren, ter Zittingzaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel XE EliPE, BoBcbveld. De Notalis SCHELFHOUT, te Oordegem. zal, namens wien het behoort, in het open baar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Erpo, op het Bosch veld, bekend bij kadaster seetie C, nummer 956, aldaar groot 34 aren, 60 centiaren en volgens titel 36 aren 24 cen tiaren, palende ten ooste den heer Ernest Wynant, ten zuide de heereu Albin Van Vae- renbergh en Leopold De Ruddere-Borreman, ten w este den beer Hilaire Da Schaepmutster te Rijssel en ten noorde de Meirestraat. ENKELE ZITDAG Donderdag 4 Januari 1906, om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In Conoordia, gehouden door den heer Arthur Van den Eeckhaut, te Meire, Dorp. OPENBARE VEROOPING van goede gelegen te WETTEREN. De Notaris SEGERS, te Wetteran, aal met tusschenkomst van rijnen ambtgenoot de Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, en namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een goed perceel Zaailand, gele gen te Watteren, wijk Boschkant, bekend bij ka daster sectie F. deel van nummer 594, groot vol gens meting 45 aren 70 centiaren, palende ten ooste koop a, ten zuide de Baan en daarover den heer Leo Stelpaert ten wesie de heeren Duytschaevez Maes, Bové, Van Herreweghe, Van de Velde en de Hospiciën van Gent en ten noorde da Baan en daarover de heeren Veeckman en Matthys. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie F, deel van nummer 394, groot volgens meting 41 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste den heer Petrus Colle en koop ten zuide de Baan en daarover de heeren Charles Rasschaert en Serahen Van Sande, ten weste koop een en ten noorde de Baan en daarover den heer Charles-Louis Matthys. Derde en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie F, deel ummer 394. groot volgens meting 41 eren itiaren, palende ten ooste Julvrouw Props, ten zuide deh.h. Goeman, Van Leuven,Rasschaert, Van Santen, Galmaert an Jufvrouwen Raman, Flieberg en Raman, ten weste koop 2 en ten noor de de heeren Colle. Van Leuven, Juilrouwen Van Durme en de Hospiciën van Gent. ZITDAGEN '«"J 7 Üce.mber ,go5, Verblijf Donderdag ai telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd a In Schotland, gehouden door den heer Jozar Virtlancice-D» Mol, te Wetteren, Statiestraat. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegen BOUWGKOAÜEN TE AALST, (St-Job). De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone en welgelege Be huisde Hotstede, gestaan en gelegen te Aalst, St-Job bekend bi) kadaster sectie A, deel van nummer 3327c en 3328b, groot volgens meting 3 aren 93 cen tiaren palend ten ooste Jufvrouwen De Windt, ten zuide zelfde Jufvrouwen De Windt, ten weste koop 3 en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 2000. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2327c en 322811, groot volgens meting, 3 aren 73 centiaren, palende ten ooste koop 1, ten zuide Jutvrouwen De Windt, ten weste koop 3 en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 050. Derda koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvo ren, bekend bij kadaster sectie Adeel van nummer 3327c en 3338b, groot volgens meting 3 aren *3 cen tiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide Jut vrouwen De Windt, ten weste koop 4 en ten noor de de St-Jobstraat. Ingesteld fr- 5oo. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van num mer 3337c en 3228b, groot volgens meling 3 aren 29 centiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide Jutvrouwen De Windt, ten weste koop 5 en ten noorda de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 400. Vijfde koop. Een perceel Bouwgrond met de gebouwen er op staande, gestaan en gelegen alsvo ren, bekend hij kadaster sectie A, deel van nummer 3337c en 23288, groot volgens meting 3 aren 23 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Juf vrouwen Da Windt, ten weste koop 6 an tan noor de de St-Jobatraat. Ingesteld fr. 450. Zesde koop. Een perceel Bouwgrond gelegan alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227a, groot volgens meting 3 aren 20 cen tiaren, palende ten ooste koop 5, ten cuide Jut vrouwen De Windt, ten waste koop 7 en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 600 Zevende en laatste koop. Een perceel Bouw grond gelegen alsvoren bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 2227a, groot volgens meting 3 aren 70 centiaren, palende ten ooste koop 6, tea zuide Jufvrouwen De Windt, ten waste den haar Hofman en ten noorde de St-Jobstraat. Ingesteld fr. 1000. Voorsehrevene goederen zijn bewoond en ge bruikt door M. Van Coningsloo. ZITDAGEN Instel Zaterdag 9 December c Verblijf Zaterdag 23 id '9°5- Telkens om 3 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heer Duwkz-Van Mol, te Aalst, 8t-Job. k vendr© 55o fr. ou échanger confre Motocyclette F. N. 1904. Voitu- rette 2 places 3 H. P. bon état. S'adresser i5, rue Albert Liénart, Aloat. KANTFABRIEK vraagt goede werk meisjes voor het strikken, om in Brussel te werken. Weekabonnement betaald, alsook een goede atelier om werk aan te nemen. Zich aanbieden 6, Asschestraat, Brussel. OCCASION. Trés beau coffre-fort pas trop grand. Bon marché. Adresse bureau du Jour nal. Xe koop. Met gemak van betaling. Eene partij Bouwgrond, groot 3i aren, te Aalst, Grooten Bolleweg. Zich te be vragen Statiestraat, n° 8. Men vraugt een bekwamen ma gazijnier. Schrijven Bureel van s De Denderbodb onder de letters A. Z. X16 Xe koop ot te huren. Huis met Hof, dienstig als Commercie- huis, gestaan Vrijheidstraat, 17, te Aalst. A \T Cl Mr CALLEBAUT. Pharmacien, z» )3| a Alost, informe sa clientèle qu'il est «w-v..mm.m désorraaisdépositaire des «OSJLKTTES UEATAIRE8 de Fourgeaud uneseule guérit iniailliblement,, en une seconde et sans retour la plus violente RAGE DE DENTS. En vente dans toutes les bonnes pharmacies. 1 fr. 50 le flacon, Kunstguano Scheikundige Vetten. Prijs volgens samenstel. (Vraagt Prijscourant.) Zeer voordeelige prijzen van 8 tot 17 fr. de 100 kilogr. volgens inhoud. Nitraat van Soda en andere Grondstoffen tegen den prijs van den dag. Zuivere blauwe aluin. Middels tegen de aardappelplaag en't zwart der granen. Vergruizers Vermorel tegen lage prijzen. IIE%I* K IV HANDEL j'T GROOT IN jTKLEINj Spekslachter (Charcutier), 21, Korte Zoutstraat, 21, Aalst. Ook gelast men zich met 't druppen, zouten, rooken van hespen, en ook alle soorten van vleesch. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN, Hooge vesten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. gediplomeerde chirurgijns te (Brussel(Brabantstraat, 133, Te Aalst, Htatieplein, Nr S, ALLE DAGEN van 8 tot 5 uren. Te Ninove iederen Dijnsdag voor middag. bij de Weduwe Van Laer. Beleefd beveel ik mij aan voor het ma* ken van Damenkleeding (genre tailleurs) costumen, paletots, pelerinnen met en zonder applicaties, enz. VOOR DE KLEERMAAKSTERS, applicaties op laken, tulle, enz. in allen aard en vorm, voor costumen, pelerinnen, enz. aan voordeelige prijzen. Iheophicl Kieckens, Nieuws trast, 78, Aalst.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3