Zwitserland. Merklprijzen Marcel FOURDIN, Alois MERTENS Pastilles Souveraines. behuisde HOFSTEDE, Twee Woonhuizen ZAAILAND, VEND1TIE LAND en MEERSCH HOFSTED EKEN 110 koopen BOOMEN ZAAILANDEN Achilles Eeman, Aalst. Een genaamde P., bevond zich te Zusteren in eene herberg, gehouden door de ouders zijner verloofde. Rond midder nacht weigerde de herbergier hem nog drank te geven. Drie jongelingen kwamen op dat oogen- blik binnen en vroegen een glas bier. Daar deze jongelingen bediend werden, vertrok P... en wachtte ze buiten af. Zekere J. S... werd door P... aangevallen en kreeg eenen messteek in den buik. Het slachtoffer bezweek weldra. De dader is aangehouden. In de bureelen en de kapel van het toevluchtshuis te Reckheim, zijn dieven binnengebroken en hebben, na een vruchteloozen aanval op de brandkast, het tabernakel geopend en er een ciborie en andere kostbare voorwerpen uit ge roofd. De H. Hostiën hadden zij op eene patene uitgeschud. Een verzilverd kruis beeld werd stukken geslagen. In het veld heeft men altaargewaden teruggevonden. Dinsdag avond gingen twee jonge lingen, Arthur en Michel Mouton, land bouwerszonen te Everdingen, naar een rapenveld, waar de vorige nachten ge stolen was. Zij wilden de dieven betrap pen. Een der jongelingen droeg een lantaarn. Nauwelijks bevonden zij zich op het rapen veld, of een schot weerklonk. Beiden werden door de lading aan den buik en de beenen erg gekwetst. Arthur Mouton is stervend. Uit het rechterlijk onderzoek is gebleken, dat jachtwachters, die zich in den omtrek bevonden, de twee jongelingen hadden aanzien voor wild- stroopers die met eenen lichtbak op jacht waren een hunner schoot in de richting van de vermeende stroopers. Op bevel van het parket van leper, is een der jacht wachters aangehouden. Dijnsdag avond, kwart na 6 uren, is een hevige brand uitgeborsten in de mekanieke zwingelarij te Olsene. Elk was aan het werk. toen opeens de kreet brand weerklonk. De werklieden welke allen boven zwin gelen, zagen het vuur aan den voorgevel waar er een poulie draait zij stormden naar benedeD. Het vuur liep met snelheid voort en spoedig was het gansche gebouw in eenen vuurkolk herschapen. Het was een vreeselijk schouwspel. De vlammen verhieven zich hoog in de lucht en dui zenden vuurgensters vingen over de hui zen. Een heeft dadelijk den stoom van den ketel afgelaten. Het huis bewoond door M. Victor De Meulemeester.welke maar een 5tal meters van het fabriek staat, liep groot gevaar de kornis is beginnen te branden maar men heeft ze kunnen blusschen en het huis behouden. Reeds waren er vele meu bels uit weggehaald. Honderden per sonen uit het omliggende waren ter plaats gesneld. Om 8 uren zijn een muur en verscheidene balken ingestort. Enkel de machienkamer is gespaard gebleven. De pompiers van Deinze zijn om 9 uren ter plaats gekomen. De oorzaak is onbekend. Eenige mannen waren naar Malde- gem naar eenen prijskamp gegaan, met paard en rijtuig. Prijs gewonnen heb bende, was 't reeds avond toen men huis waarts keerde en men reed niet veel kapellekens voorbij. Te Balgerhoeke uit eene herberg ko mend, was men niet weinig verwonderd dat het paard verdwenen was. Men deed opzoeken, doch alles was vruchteloos. Toen men om 2 ure 's nachts thuis kwam, stond het paard reeds op stal 1 Men kent de vermaarde spreuk Mijne dochter, ga zeg aan uwe dochter dat de dochter van hare dochter schreit. Deze spreuk zou kunnen in den mond gelegd worden van eenen inwoner van Rosée, met name Theodoor Delahaut, die stillekens aan naar zijnen honderdsten verjaardag gaat. Theodoor Delahaut woont in één huis met zijnen zoon Xaveer Delahaut, Vital Gilet, schoonzoon van Xaveer, Flora Gillet, dochter van Vital en een kind van eenige maanden, gespro ten uit het huwelijk dezer laatste met 'M. Dupéroux, van Florennes. Dat maakt te zamen vijf geslachten uit. Theodoor De lahaut geniet eene goede gezondheid en wandelt in het dorp met liet pijpje in den mond, telkens dat de dochter van de dochter der dochter van zijnen zoon niet sehreit, want in dat geval moet hij wie gen. Vraagt overal de fijne genever Rigolo. Vraagt overal de echte Vlaamsche Elixir, stokerij Bekaert, 't is de beste en goedkoopste. 2 Kerkdiefstallen te Thurnhout. Wij zegden reeds dat de dieven, die in de kerk van 't gasthuis den heilg- schendenden diefstal pleegden, gekend waren. Dit was inderdaad nauwkeurig, doch wij verwachtten er ons voorzeker niet aan, dat het onderzoek zulke erge dingen aan 't licht zou brengen als nu het geval is. Inderdaad, dergelijke goddeloosheid en bederf zouden wij bij zulke jonge kinde ren niet gaan zoeken, want de piichtigen zijn jongens van 10 en 11 jaar oud, schoolkinderen dus. De twee bengels, die de zilveren reli- kwiekaskens kwamen te koop bieden bij den juwelier der Gasthuisstraat, werden naar het policiebureel gebracht. Zij deden na behendige ondervraging door den inspecteur M. Dewinne, hunne makkers kennen. De bende bestaat uit jongens Jan enCorneelT., S., C., Sn. en V. H. Alle zes werden weldra op 't policiebureel vereenigd en ondergingen daar eene strenge ondervraging. Intusschen was de moeder van een der verdachten eenen ge stolen kerkkandelaar van massief koper op 't policiebureel komen brengen. Het voor werp was in stukken geslagen om in dee- len verkocht te worden. Bij de ondervraging der kereltjes kwa men er ergerlijke feiten aan 't licht, want zij werden alras kwaad op malkander en toen volgden de beschuldigingen malkan der op. Uit het onderzoek is gebleken dat de schavuiten verschillige diefstallen ge pleegd hebben in drie kerken van Turn hout. In de groote kerk stolen zij koperen kandelaars, twee groote belien en andere kleine voorwerpen. In de kerk der eerw. paters Minderbroeders, werden verschei dene koperen voorwerpen geroofd. Na de rilikwiekaskens in de kerk van 't gast huis gestolen te hebben, begaven zij zich met hunnen buit achter het kasteel, waar zij de relikwieën uit de zilveien doosjes haalden, zevervolgens in een papier rond eenen steen bonden en de heilige zaken in de gracht wierpen zeggende Nu gaan we Jezeken verdrinken De kereltjes moeten zich ook nog plichtig gemaakt hebben aan diefstallen in verscheidene winkels dezer stad gepleegd. Zoo werden zij Zondag avond vetrapt toen zij in den winkel drongen van M. S., Herenthals straat. I11 plaats van buit te maken.kiegen zij hier eenige welverdiende muilperen. In den winkel van M. S, robberden zij chocolade. Het onderzoek wordt voortgezet. Een Bohemer, die met zijn kamp te Roisin gelogeerd is, had een paard ver kocht. Een zijner kinderen, dat een bank briefje van de koopsom in har.den kreeg, speelde er mee en verbrandde het. Dit maakte den vader zoo woedend dat hij het kind doodsloeg. De ontaarde vader vluchtte de Fransche grens over, doch zal welhaast aangehouden zijn. Vrouw Thibaut leefde te Charleroi met zekeren Henri Decreus, die tien jaar jonger is dan zij. Vijl maanden geleden bracht de vrouw hem, in eenen aanval van jaloezie, eenen dolksteek in de borst toe. Decreus genas, maar, terwijl hij in het gasthuis was had vrouw Thibaut een nieuwen gezel gevonden, een Fransch- man, zekere Louis D. Decreus werd, na zijne genezing, zeke ren tijd uit het oog verloren tot hij op zekeren dag als vagebon werd opgepakt en naar Hoogstraten gezonden. Maar hij koesterde wraakplannen en, om die uit te voeren, ontsnapte hij uit het bedelaarsge sticht en kwam te Charleroi zijne oude gezellin opzoeken. Toen hij, op zijne vraag, het gemeen zaam leven te hebeginnen, een weigerend antwoord kreeg, bracht hij haar drie mes steken toe. Geen van de drie wonden is gevaarlijk, maar Decreus verklaart dat hij haar wilde dooden. Hij is in de gevange nis gezet. Fene goede belooning aan al die zou kunnen bewijzen dat tegen gal, zuur, slijmen en verstoptheid of opdrang van bloed naar het hoofd er eene betere remedie bestaat dan de pillen Depratere, sinds lange jaren wereldberoemd zij alléén werken zonder krampen. i,5o fr. de groote doos bij den apothe ker Depratere, te Oostende, die in de provincie verzendt op aanvraag Ook te Aalst, bij de apothekers De Valkeneer en Callebaut. Op den Boulevard Dolez.te Bergen, in het huis, bewoond door de öojarige weduwe Jacqmotte, die een grooten krui denierswinkel houdt, en haren zoon, is Maandag avond, in zonderlinge omstan digheden, een moord gepleegd. De weduwe Jacqmotte had een i8jarig dienstmeisje, dat des avonds,rond 8 uren, toen er aan de straatdeur gebeld werd, d'ze ging openen. Hare meesteres had gezegd dat zal de besteller zijn met stalen. Het meisje, Marie Wauthier, had nau welijks de deur geopend, of de meesteres hooide haar een langen kreet slaken, die onmiddellijk gevolgd werd door drie of vier revolverschoten en het gerucht van een zwaren val op den vloer van den gang. De dame verliet de eetkamer en snelde naar het tweede portaal, dat van af de straat door het huis naar den hof leidt en daar de vrouw dé i-traatdeur van dit por taal niet kon openen kwamen er, op haar hulpgeroep, geburen langs de hofdeur binnen. Deze vonden op den grond, in eenen grooten bloedplas het lijk van Marie, ge troffen door eene diepe steekwonde onder het hart en drie kogelwonden in den rug. Een vierde kogel was door de ach terdeur in den hof gevlogen. Onmiddellijk werden de policie en het parket ter plaatse geroepen en uit hun eerste onderzoek l.leek dat de zaak zich volgenderwijze moet hebben voorgedaan Öp het oogenblik dat het meisje de deur opende had een tot nog toe onge kend persoon haar den steek toegebracht. Marie moet zich daarop hebben o:r ge keerd om naar binnen te vluchten, en toen heeft de moordenaar de schoten ge lost. Bij onderzoek, wat wel de oorzaak van het drama kan zijn geweest .ontdekte men in de brieven in haren koffer gevonden, dat zij een vrijer had, een deftige jongen van Wasmes, welke dien avond zijne wo ning niet had verlaten, en dus niet kon verdacht worden. Marie zelf is een fatsoenlijk meisje van Hornu, waar hare ouders wonen, welke de policie met de grootste voorzorg het feit heeft moeten bekend maken. heeft het hart door- Een der kogeli boord. Aan de kogels te zien moeten zij afge schoten zijn met eenen ordonnanciere- volver van het Fransch leger. De moor denaar moet een goed schutter zijn, te oordeelen naar de juistheid waarmede de schoten in de duisternis gelost wer den. Geburen en de besteller, die Madame Jacqmotte op dien tijd verwachtte, heb ben op straat drie heeren met hooge hoe den zich. snel zien verwijderen, alsof zij vluchtten. Maar zulke inlichting zal niet veel licht brengen. Het geiucht loopt dat een aanhoudings mandaat is uitgevaardigd tegen eenen persoon van Maurage en dat de moorde naar het op eêne andere meid had ge munt, die hier vroeger had gewoond, Marie was hier nog maar veertien dagen in dienst. De persoon, tegen wien het aanhou dingsmandaat uitgevaardigd werd. is nie mand anders dan de man van die vroe gere meid 1 hij zou gemeend hebben dat zijne vrouw hier nog in dienst was en in de duisternis niet hebben gezien, dat een ander de deur kwam openen. In een logement der rue des Juifs heeft men een bebloed hemd gevonden, achtergelaten door eenen persoon, die des morgens de stad heeft verlaten. Luccheny. Uit Genêve wordt ge meld dat de moordenaar van keizerin Eli sabeth van Oostenrijk zinneloos is gewor den. Reeds na het eerste jaar onderaard- sche celstaaf toonde hij geestverstooring. Hij beging de ergste overtredingen en en telkens moest men hem na eenige we ken bij de andere gevangenen te hebben verbleven, naar zijne cel terugbrengen. In September laast viel Luccheni den bestuurder der gevangenis aan, toen deze de groote zaal binnentrad, en sloeg hem met een schaaf. Er werd hem eene stren ge straf opgelegd, maar nauwelijks was die uit of hij poogde zijnen bewaker te vermoorden. De geneeshetren hebben hem onderzocht en ongeneesbaar krank zinnig verklaard. Het huis Van Severen, heeft de eer de personen die nog iets te goed hebben te v iwittigen, dat zij hunne rekeningen voor den 3i December moeten inbrengen. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 16 a2 Vrouwelijk idem 6 Huwelijken. G. Troch, metser met M. Van Geert, tw. X. Nieuwlandt, gasw. met D. Brulin, tw. L. Van der Meersch, schrijnvv. met B. Van Mald -ren, tw. 1. Cuyper, verv. met M. Temmer man, tw. OVERLIJDENS. B. Cornelis, 10 j. Molenstr. R. Van Malderen, lijnwaadbl. 61 j. Brusselsche- str. P. Van de Meerssehe, man De Buck, reiz. 32 j. St. Janstr. M. De Smet, w° De Witte, z. b. 84 j. Langestr. C.Van Geert, man Daelman, schrijnw. 35 j. Kleinen Bollew. E. Clinckaert, vr. De Kegel, z. b. 3i j. Kapellestr. 5 kinderen onder le 7 jaren. BERICHT. Het Bureel des Bur gerstands zal gesloten blijven op Kerst- nag, en Nieuwjaarsdag. BERICHT. De ondergeteekende Louis Van Se- veren, maakt aan de belanghebbende be kend, dat Mr Leo Deridder uit Hof- stade, uit zijnen dienst ontslagen is, en al de betalingen van heden af aan denzelf den gedaan, niet meer geldig zijn. L. VAN SE VEREN. Zaterdag 23 Decern. igo5. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Kogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. g,5o a 10,00 Boter per 3 kil. 7.93 a 8,64 Eiers de 25 3.00 a 3,25 Viggenen,per koppel 55,00 a 65,00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,00 Ajuin de 100 kil, volgk.w, 7,5o a 8,00 Hopmerkt van 22 December igo5. Gewas 1905, ter merkt gebracht, o balen primé, fr. 00,00 a 00,00 o baal ordinaire, fr. 00.00 a 00.00. POPERINGHE. Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 3i. Markt kalm. GENT 22 Decern. Tarwe, 'per 100 kilos, fr. 19,00 a 00,00 Rogge 16,50 a 00,00 Haver 19,00 a 00,00 Gaist 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,79 a 0,00 Eiers per 26, 3,96 a 0,00 ANTWERPEN, 22 Decern. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100 kil. fr. 16,75 a °°.°o Rogge 16,00 a 00,00 Wintergafst 00,00 a 00,00 Zomergerst '6,75 a 17.35 Haver 18,75 a 00,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 17.25 a 17,5o De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prijs zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,45 a i,5o. De aardappels per zak 9,50 a 10,00 fr, De eieren betaalde men per 25 stuk I fr. 3.00 a 3,25. VEEMARKTEN, I CUREGHEM-ANDERL. 22 Decern, j Veemarkt. Te koop gesteld 191 ossen, 23o stieren, io85 koeien, totaal i5o6 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,71 a 0,94, Stieren 0,62 a 0,85, Koeien en Veerzen 0,62 a 0,82. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 8o5. Prijs per kilogr 0,95 1,08 a 1,20. BRUSSEL 22 Dec. Kalverenm. Getal te koop gesteld 235, per kilogr. op voet fr. 0,89 a 1,16. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10 stieren 0,90 a 0,95, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,60 a i,65. Machine coudre unlversellcmcnt connue, de la grande maison M. .1 n o o I.h o Ii n Itci-Hn W., i*lr. ISA, la première, U plus ancienne, js grande, la plus dlendu» des matsous de machines a coudre et vélodpèdes, tinlverselle- des associations d'employés des et des chemins de fer de l'Etat ussien et de 1'Emplre. de soclétés nstitutcurs militaires de tout l'Alle- magnc, fournlt Ia machine 1 coudre alle- bras élevè) Singer „KflJIlB plus nouvelle par tous genres de con- icctlon oux prlx de Frcs.OO. -,4semtlne* a ressat, f> am de garantie. Marques renommées de Ier ordre. Machine* calandrer 1c lingc a prlx lavorables. Economie de 100°/. en achetant directe ment. él Vous me fcriez grand plaisir en falsant expédler c une machine coudre. parellle i celle, que vous E| m'avex envoyét il y a quelques mois. «I A. Deulin. officier s - 21 H<ruixem-lei-An vers 3.U ii 5< Régiment de Llgne. ars 05 chaussée provlnclaI«74 UIT OORZAAK VAN STERFGEVAL. AanstondH over I© nemen: Eene welgekende Waschbleekerij van de erven Van Malderen, gelegen aan het Schaliënhuis, schoon en goed Paard, goede Camion, Forneizen en al wat eene waschbleekerij betreft. Verzekerde goede broodwinning. Huis van vertrouwen. Juweelhandel, allerlei Uurwerken. AANKOOP VAN GOUD ZILVER. Lange Zoutstraat4, te Aalst Reparatiënin alle soorten. Verzorgd werk. Brillen, Neusnijpers, van af fr. i,5o. Regulateurs, Dubbelkijkbrs, Barome ters, enz. In het oud gekend hui» 30, Gentschestraat, 30, AALST, zijn te bekomen alle soorten van Genever, Schiedam, Hasselt, Vieux sys- tème, enz. Rhum, Cognac. Fijne en ordinaire Likeuren. Porto. Madère, Vermouth, Wijnen en Champagne, aan alle prijzen. Buitengewonen keus van Graan- en Wijnazijnen,bijzonder geschikt voor den opleg. Vermindering van prijs in H groot voor den uitverkoop. (Nad. bijz.) Een onderzoek van het lijk heeft bewezen dat niet éen. maar vier messteken haar werden toegebracht. De eerste had haar onder het hart ge troffen, maar toen heeft zij den arm opge licht 0111 de andere steken te weeren en dan heeft de moordenaar dien arm nog driemaal geraak,,eoo snel mogelijk acb.2 Ctl" SSLÏTlE: koudheid, keelpijn, ontstekingen, bron- chiet, asthma, influenza, kinkhoest enz. Prijs fr. i,5o de doos, verkrijgbaar in alle goede apotheken. Depot te Aalst: Frans Callebaut, apotheker, Botermarkt te Soltegem, Van der Schueren, apothe- elkaar, om er spoedig meê gedaan te maken. Hij heeft alleen de revolverscho ten gelost,toen hij zag dat de steken haar niet gedood hadden en zij op het punt was naar binnen te vluchten. Hij moet voorliet lossen der schoten zelf binnen den gang gekomen zijn en de straatdeur ker te Geeraardsbergen, Francois Van tocgestooten hebben, om die, wanneer de Damme, apotheker te Ronsse, Albert misdaad gepleegd was, weer te openen De Donder, apotheker te Ninove, De en te vluchten. 1 apotheker. OPENBARE VERKOOPING van eene TE ERPE, Nerenbroeck. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede, Boomgaard en Tuin, gestaan en gelegen te Erpe, Ne renbroeck, bekend bij kadaster wijk D, nummers 178, 179, i8oa, en i8ib, met eene grootte van i3 aren 20 centiaren, palende ten ooste M. Jaak Van Impe, ten 2uide M. Karel-Lodewijk Verhoeven, ten weste de Straat en ten noorde M. Lode- wijk Iliano. Bewoond door den medeeigenaar M. D. Verbeeck. ENKELE ZITDAG Zaterdag 20 Januari 1906, om 2 uren nanoen, te Aalst, ter Zitting zaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van en groot maga/.iju wel geschikt voor alle bedrijven, XK A ALSX DAMLAAN en St-ANNASTRAAT. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien bet behoort, met gewin van palmslag en velagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een woonhuis met aan- hoorigheden alsmede een groot en voornaam sterkgebonwd magazyn met afzonderlijke toe gangpoort op de kaai, gestaan en gelegon te Aalst op de Damlaan aan de Dender en nabij de koopwarenstatie, getoekend n° 9 bekeud bij kadaster wijk A, nummer 715r en 715z te te samen groot 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van M' NV* Hdouard Pvck, van de andere zijde aan een huis van Mr Jaak Wnjtens, langs achter aan de volgende koop. Bewoond en gehrnikt door M. Egide Meert tot 1 Augusti 1906 aan 600 fr. 's jaars Ingesteld frs. 10,610. Tweede koop. Een huis met nfhangselen, zijnde eene herberg, gestaan en gelegen te Aalst in de Sint-Annastraat, geteekend n° 17, gekadastreerd wijk A nummer 701m met eene grootte van 0,80 centiaren, palende van de eene zjjde aan een hnia van M. Stanislas Burny, van de andere zijde aan het gene van M. Edmond Rnmbant en langs achter aan voorgaande koop. Bewoond door Jufvr. Silvio I enuens aan 20 frunken in de maand. Ingesteld frs. 3040. SUPERABONDANTE ZITDAG Donderdag 28 December igo5, om 3 uren van den avond, ter herberg Den Klokkenbol bij Mejnf. Eethère Verlaeokt te Aalst, Molendriee n° 21. man en andere, ten zuide aan Louis Meert, ten weste aan Alphonse Muylaerf en ten noorde aan den IJzeren weg en daarover met het deel nummer 575b. Gebruiker Louis Leeman. Vijfde koop. Een peroeel Meersch, in de Groene Meerschen, groot 30 aren 70 cen tiaren. gekadastreerd wijk C, nummers 452a en 455a, palende ten ooste aan Pieter-Joseph De Gels-Leeman, ten saide aan Theophile Robijns, ten weste aan de Molenbeek en ten noorde aan den heer Petrus Wauters. Gebruiker Louis Leeman. Zede koop. Een peroeel Meersoh, in de Groene Meerschen, groot 18 aren 30 centi aren, gekadastreard wijk C, nummer 444, palende ten ooste aan Frans Leeman, ten znide aan de Kinderen De Ridder, ten weste aan de Molenbeek en ten noorde aan Theo phile Robijns. Gebruiker Louis Leeman. Gbmbbntk Meldert. Zevende koop, Een perceel Meersoh, in de Faluinten, groot 24 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk D, deel van nummer 43o, palende ten ooste en ten znide aan den heer Breek pot, ten wee te aan Frans Leeman en ten noorde aan de Kinderen Van Brempt. Gebruiker Frans Van der Borght. Boomprijs fr. 150. ZITDAGEN Instel Woensdag 3 1 Verblijf Woensdag 17 ten een unr namiddag, ter herberg genaamd De Statie, by Jufvrouw Leoatine Leeman, te Moorsel, Beugem, aan de Statie van den IJzerenweg. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel XE ERPE, HoHclivelcJ. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal, namens wien het behoort, in het open baar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op het Boschveld, bekend bij kadaster sectie C, nummer 956, aldaar groot 34 aren, 60 esutiaren en volgens titel 36 aren 24 oen- tiaren, palende ten ooste den heer Ernest Wynant, ten znide de heeren Albin Van Vae- renbergh en Leopold De Knddero-Borreman, ten weste den heer Hilaire De Schaepmeester te Ryssel en ten noorde de Meirestraat. ENKELE ZITDAG Donderdag 4 Januari 1906, om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In Concordia, gehouden door aen heer Arthur Vun den Eeckhaut, te Meire, Dorp. Januari 1906, Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. 92koopen zeer schoone Beuken,Eiken, Kanada en Olme Boomen, te Meldert, aan het Hof te Put en op Vorstcravaalbosch, op Maandag 22 Ja nuari 1906, om 9 uren voormiddag. OPENBARE VERKOOPING te HOFSTADE en BAEVEGEM. De Notarissen DE GHEEST en DE PAUW te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen I i. Land, Meersch en Bosch gelegen te Notaris te Haeltert, openbaar verkoopen: I Hofstade, op Kersdricsch, groot 23 aren r- 20 centiaren, wijk C, n01 550 en 55i. 1 "NmE K°°p' Gebruikt door de W' Jozef De Smel. Een Hofstedeken gestaan en gelegen ie Boomprijs fr. 53a. Erembodegem, wijk Keppestraat, met r 1 OPENBARE VERKOOPING van een te Erembodegem, Keppestraat. De Notaris DESADELEER, te Erem bodegem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot meester ARENTS, eene grootte van i are 80 centiaren. Eenige zitdag voor toewijzing WOENSDAG 27 DECEMBER 1905. Om r ure namiddag, te Herzele, ter gehoorzaal van het Vredegerecht. De Notaris MINNAERT, te Cruys houtem, zal op Maandag 8 Januari 1906, om 9 uren 's morgens, openbaarlijk ver koopen Te Zulte n5 koopen schoone La- icen, waaronder vele van o,85 cent. dikte en i5 m. lengte. 200 koopen zware Sparren van 60 a 70 cent. omtrek. Te Zulte, wijk Warande, en in de bos- schen nabij de Statie, dicht bij den Steen weg van Gent op Kortrijk. Voor den aanwijs begeve men zich bij den boschwachter Ivo Van den Broecke, bij de statie. Te beginnen aan den Larixbosch. 2. Meersch te Baevegem, op den Lan- genkauter, groot 16 aren 20 centiaren, wijk B, n» 365. Gebruikt door de W* Casteels. Boomprijs fr. aoi. ZITDAGEN Instel Donderdag 28 December 1905. Verblijf id. 4 Januari 1906. Ten 3 uren namiddag ter herberg a St-Eloi bij Dame Meert, Aalst, Es planade. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM, (aan het hof te Lokeren.) De Notaris VAN DEN BOSSCHE, te Herzele, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot M'VAN DER DONCKT, Notaris te Gent, ten verzoeke van Madame de gravin Zoé de Rudder de tc Lokeren, op Dijnsdag 26 December igo5, om 9 ure, voormiddag, openbaarlijk verkoopen 98 koopen zware en zuivere Canadas van 1 m. 60 c. tot 2 m. 40 c. omtrek en 12 koopen Eiken, wassende te Erembo degem aan bet hof tc Lokeren en nabij de provinciebaan van Aalst op Geeraards- bergen. Al deze boomen staan aan go:do banen en steenwegen, op kleinen afstand van de statie van Haaltert. Te vergaderen ter herberg van Edward Ottoy, te Erembodegem, aan de provin ciebaan van Aalst op Geeraardsbergen. Op tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. Een schoon Koophandelshuis met Bouwgrond, aan de Boudewijnkaai, groot volgens meting 12 aren 3g centiaren, ver deeld in twee deelen. Bewoond door M. Robert Schelfhout-Meert. Instd Donderdag a5 Januari fi Verblijf Donderdag 8 Februari telkens om 3 uren, ter estaminet van M. Emile Rombaut, ondernemer, te Aalst. A vendre 55o fr. ou échanger contre Motocyclette F. N. 1904. Voitu- rette 2 places 3 H. P. bon état. S'adreaser i5, rue Albert Liénart, Aloat. KANTFABRIEK vraagt goede werk meisjes voor het strikken, om in Brussel te werken. Weekabonnement betaald, alsook een goede atelier om werk aan te nemen. Zich aanbieden 6, Asachestraat, Brussel. OCCASION. Trés beau coffre-fort pas trop grand. Bon marché. Adresse bureau du Jour nal. OPENBARE VERKOOPING van en MEERSCHEN, gelegen te MOORSEL en MELDERT De Notaris DE GHEEST, te Aalst, aal met gewin van palmslag en gelagen, iu het openbaar verkoopen, de volgende goederen Grmrbntk Moorsrl. Eerste koop. Een perceel Land, op de Gijnsbeek, groot 30 aren 10 coutiaren, geka dastreerd wijk 1), nummer 818k, palende ten ooste rum verscheidenon, ten zuide aan Jufv. Wed. De Wolf, ton weste aan de heeren Cal lebaut en ten noorde aan Louis Leeman. Gebruiker Loais Leeman. Tweede koop. Een perceel Meersch, op de Caelherg, groot 28 aren 90 centiaren, ge kadastreerd wijk D. nummer 685o, palende ten ooste aan de Beugemstraat, ten znide aan den heer De Meyer, ten weste aan den heer De Windt en ten noorde aau Louis Leeman, Pieter-Joseph De Gols-Leeman en Frans Loeman. Gebruiker Frans Leeman. Derde koop. Een perceel Meersch en Hoplocbting, op den Rijger, groot 23 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk D, nummer 472c, palende ten ooste aan den heer Charles De Vis, ten znide aan de Beek. ten weste aan August De Corte en ten noorde aan den I J«e- Boomprys frs. 200. Vierde koop. Een perceel Laud, op da Berghaag, groot 13 nren 80 centiaren, geka dastreerd wijk B, nummer 575a en 575b, palende ten ooste aan Joannes De Meert- X© koop. Met gemak van betaling. Eene partij Bouwgrond, groot 3x aren, te Aalst, Grooten Bolleweg. Zich te be vragen Statiestraat, n°8. Men vraagt een bekwamen ma gazijnier. Schrijven Bureel van Da Dendkrbodb onder deletters A. Z. Xl6 Xe koop of te huren. Huis met Hof, dienstig als Commercie- huis, gestaan Vrijheidstraat, 17, te Aalst. Ik AT I Cl Mr CALLEBAUT, Pharmacian, i» Ljji Aloat, Intorme sa clientèle qu'U sat 1 désormsis dépositaire da* ItOlILETTKa DKKTAinEt de Fourgtaud une teula guérit iniailliblamaDt,, as une seconde at san* retour la plua violante RAGE DE DENTS. En vanta dans toutes las bonna* pharmaciaa. 1 fr. 60 le flacon, KuQstgn&no Scheikundige Vetten. Prijs volgens samenstel. (Vraagt Prijscourant.) Zeer voordeelige prijzen van 8 tot 17 fr. de 100 kilogr. volgens inhoud. Nitraat van Soda en andere Grondstoffen tegen den prijs van den dag. Zuivere blauwe aluin. Middels tegen de aardappelplaag en 't zwart der granen. Vergruizera Varmorel tegen lage prijzen.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3