DE MAAG Pastilles Souveraines. Duitschland. 1 La Liberté Alostoise, Willem DE WINTER, 5000 HOPSTAKEN, Merklprijzen. perceelen MEERSCH, het bloed en de bleeke kleuren. Prenten wij allen wel Engeland. Italië. geteerd STALMEST, ZAAILANDEN LANDBOUWALEM HUISMEUBELS Bouwmaterialen te koop, EIGENDOM MEUBELS Alois MERTE1VS, LA PATRI E. AVISj™ sparren Hopstaken Buitengewone occasie. Warmoes- Landbouwzaden De pastoor van Verchocq. woenslag aange houden, is onvoorwaardelijk veroordeeld tot eene maand gevaugenis en 16 fr. boete. De pastoors van S' Frangois Xavier, Sl Pierre du Gros Caillou, Sl Roch en N. D. de de Plaisant, zijn door den onderzoeksrechter voor de correctioneels rechtbank verzonden zjj worden vervolgd voor overtreding van de wet. op de scheiding en de drie eerste als me deplichtige aan gewelddaden. Te La Louvesc heeft de inventaris plaats gehad, na een aantal moeilijkheden met den maire en den adjunct. De mniro gaf zijn ont slag en de adjunct weigerde hem te vervan gen. Te Yillelonguo de la Salangne hadden de geloovigen de kerk gebarrikadeerd. Op het oogenblik dat men ze wilde innemen, kwam er bevel den inventaris te schorsen. Te S' Gingolph heeft men donderdag pro- cessiegewijs het II. Sacrament, de H. Vaten, kerkmeubelenenz., naar eene kapel op Zwit- sersch grondgebied overgebracht. Intusschen heeft men toch de kerk gebarrikadeerd, om den inventaiis te beletten. Tc Nice hadden de inventarissen plaats na protestatie door den pastoor. In verscheidene kerken van het departement der Som me kon de inventaris geen plaats hebben. Te Eudi- court weigerden de geloovigen de deuren te openen toen de agent van den fiscus, verge zeld van den maire, den pastoor en den kerk raad zich aanbood. Te Lorient is eene klacht neêrgelegd tegen de politieagenten, dio zich op den koster wierpen, hem de sleutels ontrukten en hier mee de kerk binnendrongen. Te Halluin deden de troepen de kerkdeu ren springen, waar zich sedert eeuigo dagen een lOOtal jongelingen hadden verschanst. Toen de troepsn wilden binnenspringen stoot ten zij op langstelige bezems, die in teer ge doopt waren. Een slotmaker kreeg een heelen pot teer over zijn hoofd. De maire weigerde het materieel der pompiers, om de barrika- den om te werpen. De overheden poogden ze te beklimmen met twee ladders, maar men bombardeerde ze met allerlei werptuigen, M. Cravier, getuige, werd door eenon st09l ge troffen en moest naar eene apotheek gedra gen worden. De geloovigen bedreigden de overheden met vorken. Er dreigden ernstige incidenten, toen de prefect seinde dat men in geval van bol sing den inventaris moest schorsen. Te Marquets en Austrevent stortte, na den inventaris, de planken vloer der sacristij in, waarbij een vijftigtal personen gekwetst wer den. TeRijsel zijn een aantal personen veroor deeld, tot betrekkelijk lichte straffen 50 fr. boete voor het lossen van een revolverschot, 6 dagen gevangenis, voorwaardelijk, voor slagen aan agenten, enz. Te Cluze en Arras konden de inventarissen geen plaats hebben, wegens het verzet der geloovigen. Hetzelfde gebeurde in eeu aantal gemeen ten van Fransch-Vlaanderen Wielrijders houden de wacht, om eiken vreemdeling te signaleeren. Wegens den val van het ministe rie zijn in veel dorpen de vlaggen uitgehan gen. De 68 jaar oude kamerheer en majorats-bezitter Wilhelm von Ziisewitz- Zezenow, lid van het Heerenhuis, ver trok Woensdag avond uit Danzig naar Berlijn. Hij begaf zich in den spijswagen, maar te Eberswalde verliet hij dien, om plaats te nemen in een eerste klas rijtuig. Daar werd hij gevolgd door een slanken, elegant gekleeden jongeling. Beiden na men tegenover elkander plaats. Toen de trein even de statie Viesenthal voorbij was haalde, de jongeling eensklaps een revolver te voorschijn en loste een schot op den kamerheer, dien hij aan 't hoofd trof. De gewonde sprong op en wilde zich op zijnen aanvaller werpen, die nu eene tweede maal schoot. In de verdere worsteling loste de kerel nog drie schoten die allen troffen. M. von Zitsewitz viel. Toen wilde de moordenaar hem berooven en dreigde hem met een mes. Het slacht offer kon zich echter weer oprichten en de deur van het naaste coupé bereiken. Het was een damencoupé, waarin zich onder andere twee barmhartige zusters bevon den, die aanstonds aan de noodbel trok ken en het slachtoffer, dat van bloed overstroomd was, het eerste verband legden. Zoodra de trein vertraagde om stil te houden, sprong de moordenaar naar buiten en vluchtte in de bosschen. naai teruggekeerd. Het lijk der markiezin is naar Rome gebracht. De overledene is eene prinses de Bar- berini-Colonna de Soare. Zij was 62 jaar oud. Bij den val uit het rijtuig kwam zij met het hoofd op eenen steen terecht. Al de notabiliteiten van Rome doen hun rouwbeklag. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 11) 2g Vrouwelijk idem i5 Huwelijken. A. De Coster, reiziger, met H. Rom- baut, br. J. De Landtsheer, vischbew. met M. Matthys, tw. E. Bicqué, tw. met C. Buyssens, br. F. Meuleman, herberg, met L. Corthals, z. b. T. De Mol, kaaiwerker, met M. De Vos, z. b. OVERLIJDEN S. N. Matthieu, wr Cornand, scheersl. 53 j., Breedestr. J. Wauters, m. De Ligne, metser, 54 j., Herlshage. B. Verhofstadt, m. De Coker, landb. 66 j Brusselst.w. H. Wauters, espadrilm. 21 j., Groot. Boliew. G. De Vylder, scholierst. 14 j., Nieuwstr. M. De Boeck, student, i3 jBrusselstr. J. Van Gysegem, wr Van der Spiegel, landb. 71 j., Brusselst.w. V. Rombaut, m. Van der Donckt, wink 75 j., Zonnestr. F. Bastiaens, m. Van den Broeck, kaaiw., 34 jBinnenstr. 2 kinderen onder de 7 jaren. SOCIÉTÉ ANONYME A L o s r Les assemblées générales ordinaire et extraordinaire auront lieu Dimanche ier Avril prochain, au Siége Social 5 Alost l'une A i5 heures, l'autre a 16 heures ORDRE DU JOUR de l'assemblée générale ordinaire i° Rapport du Conseil d'administra- tion. 20 Approbation du Bilan et du Compte de Profits et Pertes. 3° Nominations statutaires. 40 Tirage d'obligations. 5° Divers. ORDRE DU JOUR de Vassemblée générale extraordinaire Modifications aux Statuts. Les actionnaires, pour être admis aux assemblées, devront produire les titres dont ils sont porteurs. M.-cliine i coudrs universellenie ISorliTi S., velocipede i'employés des i JU Pvs'es et des cliemins de fer de l'Etat HOIYiK. Prussian et de l'limpire, de sociétés Ti^^ril'inslitlllcuri m"'ta'res do lout l'Alle- 1 wjy magne, fournit la machine a coudre alle- ï]§/£yj| mande a bras élevéj Singer „KfOIlB", - *j'"S 'iouve,"e Par l°"s Senres de con ti l'cssai, 5 ans de garantie. Marques rcnommées de Ier ordie. Machines a calandrer le litige a prix iavorablcs. Economie de 100en achctant dircctement. oil Vous ine feriez grand plaisir en faisant expédier I une machine a coudre, pareille a celle, que vous g| m'avez envoyée il y a quelques mois. A. Deulin, officier au 5_? Régiment de Ligne. I Hémixem-Iex-Anvers 3.mars 03 chaussée provincia!e74 Hf on v«*aagtt een uitdrager van 16 tot 17 jaar, Lange Zoulstraat, 22, Aalst. Hoeden en Mutsen Magazijn Molenstraat8, Aalst heeft de eer het publiek te berichten dat er bij hem te bekomen zijn, eenen overgrooten en schoonen keus van Eerste Communie-Hoedekens alsook Hoeden in Zijde en Castor, aan voordeelige prijzen. OPENBARE VERKOOPING van en Staken voor Bouwmaterialen, XE MOOR8EL, Statie, door den Secretaris REYNTENS, te Moorsel en bevoegd ambt van Deurwaar der D'HONDT, op Maandag 19 Maart 1906, om 2 uren namiddag. Zaterdag Tarwe Masteluin Garst Haver per 100 kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de 25 Viggenen.per koppel Vlas. de 3 kil. Ajuin de 100 kil.volgk.w, o Maart 1906. fr. 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 11,5o a 12,00 8,55 a 9,00 1,90 a 2,00 80,00 a 90,00 0,00 a 0,00 8,00 a 0,00 OPENBARE VERKOOPING van drij t© Impe en Erondegem. De Notarissen DE GHEEST te Aalst en EEMAN, te Erpe, zullen met tusschenkomst van hunnen ambtgenoot de Notaris DE VUYST, te Borsbeke, met gewin van palm slag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, gele gen te Impe, in den Grooton Meersch, ten ka daster sectie B, nummer 406. groot 29 aren, zijnde eenen Wisselmeersch met deze ten zui den er aanpalende, palende oost de erven Con- stantiuus l'ieters, zuid heer Alfred Matthys, west koop twee en noord Dominions Van der Heyden. Tweede koop. Een perceel Meersch, ge legen alsvoren, sectie B, nummer 410, groot 7 aren 70 centiaren, palende oost koop een, zuid den Arme van Erondegem, west de Beek en noord den heer Kiekepos. Derde koop. Een perceel Meersch, ge legen te Erondegem, gezegd Grooten Meersch sectie A, nummer 32, groot 24 aren 20 cen tiaren, palende oost de Weduwe Dominicus Schockaert, Zuid Van den Steen, west koop een en Seraphien Matthys. ZITDAGEN Verblijf Maandag 12 telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van Remy Verstuift, te Ottergem, Dorp. DIT GEDACHT IN ONS HOOFD er» vergeten wij liet nooit. Goed bloed, goede kleur, frischheid der tint, komen alleenlijk voort van eene vol maakte vertering van het voedsel. De Poeders de Cock alleen genezen altijd al de maagziekten, de maagontste- |<ing, de moeilijke spijsvertering, de maag- en buikpijn, de uitzetting, de slij men, de braaldust, de slechte spijsverte ring, krampen, kolijken, brakingen, de benauwdheden, de opzwelling, de be klemdheid, de bloedaaiidrang, de hoofd pijnen en de slaperigheid na de maaltij den. De Poeders de Cock herstellen on- middelijk den eetlust, doen verteren en herstellen spoedig de werkingen der le ver, der nieren en der ingewanden. De Gezondheidspoeders de Cock geven weldra de vreugde, krachten, ge zondheid, gezonde kleur en levenslust aan de zieken terug. Het geneesmiddel dat alle dagen het grootste getal personen geneest. Het beste middel voor allen die zwak zijn, die lijden aan bloedarmoede, die herstellen of bejaard zijn. De Poeders de Cock worden in al de apotheken verkocht aan fr. 2,50 de doos. Weiger met zorg elk ander produkt dat men u in de plaats zou willen geven. (8) Te Bakewell in Engeland zijn, op aan klacht van de Dierenbescherming, twee ongehuwde zusters, die samen op eene hoeve woonden, tot twee maanden ge vangenisstraf veroordeeld wegenswreed heid op zeven koeien, twee stieren, vijf kalveren, een paard, twee varkens, twee- en-twintig hoenderen, drie-en-twintig schapen en twee eenden, door dezelven tusschen 17 en 22 Februari behoorlijk voedsel te onthouden. Toen de policie den 22 Februari ter plaatse verscheen, zagen de dieren er als geraamten uit. Eenige schapen lagen dood in het veld, en een aantal kiekens in de schuur. De andere kiekens hadden van de doode gegeten. De koeistal, het var kenshok enz., waren onbeschrijflijk vuil. Toen een policieagent in het varkenshok wilde gaan, werd hij door de uitgehon gerde dieren aangevallen. In den koeistal had hij een aanval te doorstaan van een der vrouwen, die hem met een bezemsteel tc lijf ging. Er bleek aan voeder geen Jge- brek te zijn. Hooren die twee vrouwen niet in een krankzinnigengesticht Automobielongeluk. De groot ecuyer van het Italiaansche hof, markies Corsini di Lajatico, reed donderdag per automobiel met zijne vrouw op den weg van Casilina, op 14 kilometers van Rome, toen nabij de brug van den Dood de auto omsloeg. De markiezin werd op den slag gedood, de markies en de chauffeur gewond. De chauffeur zond eenen boer het hof verwittigen en aanstonds snelden de vorsten en geneesheeren van het hof ter plaats. Het ongeluk gebeurde door het feit dat de chauffeur plots wilde uit wijken voor eenen wagen. De vorsten zijn rond 9 ure 's avonds, zeer onder den indruk van het gebeurde, in het Quiri- POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 28. Markt kalm. GENT 9 Maart Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 Fogge '5'®® a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Boter per kilo, 3,00 a 00,00 Eiers per 26, 3,00 a 0,00 ANTWERPEN, 9 Maart Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 17,00 a 17,25 Rogge i5,oo a i5,a5 Wintergarst 00,00 a 00,00 Zomergerst 17.°° a *7>25 Haver 18,5o a 18,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 17.00 a 17>*S De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prijs zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. i,5o a 1,60. De aardappels per zak i5,oo a 16,00 fr, De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2.00 a 2,25. VEEMAKKTEN, GENT, 9 Maart Getal te koopgestelde hoorenbeesteri 6o3 Melkkoeien 27 Vette koeien 200 Groote ossen o Stieren 40 Jonge ossen 35 Magere beesten 204 Vaarzen 40 Schapen 20 Varkens 127 Lammeren 4 Loopers i3 Kalveren 25 j Viggens 201 Stieren ie kw. o,85 2ekw. 0,73 3ekw. 0,65 Koeien 0,80 0,70 0,60 Vaarzen 0,88 0,75 0,68 Ossen 0,90 0,80 0,70 Varkens 1,18 i,o5 0,00 Kalveren i,35 1,10 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 8 Maart. Veemarkt. Te koop gesteld i 573 ossen, 252 stieren, 972 koeien, totaal 1797 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,70 a 0,92, Stieren 0,60 a 0,80, Koeien en Veerzen 0,60 a 0,80. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 735 Prijs per kilogr fr. 1,00 i,o5 a 1,20. BRUSSEL 9 Maart Kalverenm. Getal te koop gesteld 225, per kilogr. op voet fr. o,g5 a 1,20. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10, stieren 0,90 a o,g5, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren i,65 a 1,70. OPENBARE VERKOOPING van 5o koopen goed 10,000 kilos Beteraven en Erwtrijs, TE AALST, Molendrïes. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Dijns- dag 10 Maart 1906, om 1 uur nanoen, namens en op den bof van de Bierbrouwerij des boe ren Max Morns, te Aalst, Molendries, in bet 1° 50 koopen goed geteerd Stalmest 2° i 0,000 kilos Beteraven, in koopen t' elba gerief 3* 29 koopen goed Erwtrijs. N. B. De verkooping zal gedaan worden op gewone voorwaarden, mits het gewoon ougeld en met tijd van betaling, vermits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van te Schellebelle en Cherscamp. De Notaris Eeman, te Erpe, zal, nameDS wieu bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openhaar verkoopen, de J AARLIJ KSO HE VENDITIE van Koeistalmest, Strooi, Hooi, Beteraven, Boonstaken, Erwtrijs en Brandhout, te Ottergem, Erondegem en Erpe. De Notaris EEMAN, to Erpe, zal op Maan dag 20 Maart 190G, op do nagemelde uren en plaatsen, in het openbaar verkoopen Namens M. Karei Sebellaert, te Ottergem, om 9 uren van den morgend. Te Ottergem, aan zjjnen Watermolen, 20 koopen goed Koei stalmest. Om 10 uren van ,jjer. morgend, te Eronde gem, aan het Dorp. - 20 koopen goed Ivoei- Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBAR E VERK O O PIN G van LANDBOUWALEM, 2 Paarden, 2 Koeien, Os, Kalf, Zog, met Viggens, 2 Varkens, Hooi, Strooi, Mest, enz., TE LEDEtv ijk Vijverstraatnabij het Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Doxdkkdag 29 Maart 1906, om 8 uren 's morgends, ten hove van den heer Bemardus Steenhaut, te Lede, Vijverstraat, in het open baar verkoopen Huismhubkls, zooals tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, Jachtconfoor, stoof met toebehoor tenborlogie, melkteelen, marmit- ten. mooren, koffijpotten, testen, teelen, ijze ren potten en kasserollen, bakmoeillie, wasch- kuipen, vleescbkuip en meer andere voor. werpen. Landbouwalkm eone drijwielkarre, twee treemkarreu, wanmolen, loofmolen, ploeg, eggen, slede, aalstuk, dorschvlegels. rieken, reeken, gaffels, schnppen, braken, niestka- keu, pikken en zeissen, zwiugen, aanschij nen en meer andere voorwerpen. Bkestialkn een schoon merriegaard vol veulen, een 2jarig paard, 2 melkkoeien, waar van eene onlangs gekalfd, oen os oud 2 je ren, een kalf, zotr met 12 viggens, 2 andere groote varkens, 20 kiekens en eenen haan. Ongeveer 2000 kilogrammen strooi en hooi, eene hoeveelheid gedorschen haver, mest en brandhout. De Beestialen zullen om een uur nanoen verkocht worden. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eenieder te stellen eene goede en gekende borg. De koopen beneden de 10 franken zullen moeten comptant betaald worden. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. i° Een Huis, in de Gazometerstraat, geteekend nummer 53. Bewoond door Marcel Vertongen, aan 18 fr. ter maand. Gebracht op frs. 3200, 20 Een Huis, in de Gazometerstraat, geteekend nummer 55 Bewoond door Guslaaf Blomnaeit, aan 14 fr. ter maand. Gebracht op frs. 2640, 3° Een Huis, in de Brabantsiraat, ge teekend nummer a5. Bewoond door Frans Van der Schueren aan 18 fr. ter maand. Gebracht op frs. 2900. 40 En een Huis, hoek der Korte- en Lange Sint Jorisstraat. Bewoond door de weduwe De Roeck, aan 25 fr. ter maand. Gebracht op frs. 6240. LAATSTE ZITDAG Dijnsdag 20 Maart 1906. Om 4 uren namiddag, ter Estaminet van den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de Sint Martenskcrk. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. Kluis te huren, wel geklandeerd estaminet it Den Biekorf, zich te be vragen bij den heer Max Moens, Molen dries, te Aalst. Xe huren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor Renteniershuis, hebbende verschei dene boven- en benedenplaatsen, pomp en regenwater en hof, gestaan in de Es- planadestrar t, nr 18, te Aalst. Zich te bevragen hij P. Van Melcke- beke, Brusselsche straat, nr 12, Aalst. Xe huren. Huis met groot magazijn, met diepte van 22 meters, op 't verdiep groote zaal van 14 meters lengte op 8 meters breedte,gestaan Molenstraat, n° 38, te Aalst. Uit der lisind te koop, Toog en Loketten, Molenstraat, 7, te Aalst. Xe koop. Coffre-fort, handkar op ressort, een lessenaar met 4 plaatsen, enkele en dubbele ladders, stellingen, enz. enz. Zich te wenden te Aalst, Molenstraat, N° 40. aan civielen prijs, bij André Stiernon, Zonnestraat, Nr i5, te Aalst. Namens de nagenoemde personen, te Erpe, om 1 ure nanoen. TE ERPE. 1° M. J. Vorbrugghen. ter wijk Kat, 15 koopen goed Mest en 50C0 kilos Beeten. 2° Jufvrouw weduwe De Swaef, ter wijk Kat, 500 kilos Hooi, en 300 kilos Strooi. 3" M. Edmond Van der Biest, ter wijk Kat, 5 koopen Mesten 125 Sparren Boonstaken. 4° M. Karei Van der Gucht, ter wijk Kat, 25 koopen Brandhouten 1000kilos Beeten. 5° Kinderen Emmanuel De Saedeleer. aan de Dorpplaats, Landbouwalem, als Wan molen, Raapmolen, Kortewagen, Aalkuip. Egge, nieuwe Graafschup, Braken, Pikkeu, Haken, Zeisen. Kafzift. Karrereep, 2 Karre- wielen, Slijpsteen, 20 koopen goed Koeistal mest, 8 Esschen planken, 6 Kerzelaren plan ken en meer andere voorwerpen. 6° M. Camille Rottiers, aan de Statie, 12 koopen Koeimest. 7° M. Constant De Vidts, aan de Zeven- cootstraat, 15 koopen goed Mest. N. B. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden, mits het gewoon ongeld en met tijd van betaling mits te stellen goede borg. Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Schellebelle, Bruinbeek, genaamd de Vet- tekuip, gekadastreerd wijk B, nummer 256b, groot 16 aren 60 centiaren en volgons titel groot 18 aren 35 centiaren, palende oost de Krijgelstraat, zuid het Wegeltje, west Frans Schockaert en noord Frederik Van Doors- laere. Gebruikt zonder termijn door M. Emile Van Wcsemael, te Schellebelle. Tweede koop. Een psreeel Land, gele gen te Schellebolle, Kanter, genaamd Oostak ker, bekend hij kadrster wijk A, nummers 1004b en 1005b, met eene grootte ven 21 aren 20 centiaren, palende oogt Hortensia Ver- meiren, zuid de Kiaderen Karei Baeyans, west de ervou Fapeians en noord do Kassei, Gebruikt zonder termijn door M. Joseph Roggeman, te Schellebelle. Derde koop. Eene partij Land, gelegen t8 Schellebelle, genaamd do Voorste Meuse, kadastraal bekend wijk B, nummer 616, groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende oost de Suikerstraat, zuid Philemon Kep- pens, west Amand Bonnarens en noord Au- gnstien Dalschaert. Onverpaoht. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, Billegem, genaamd de Roo- bocht., gekadastreerd wijk E, nummer 474ii, met eene grootte van 16 aren 50 centiaren, ptilende oost de Rede, zuid Philemon Steen haut, west de Straat en noord Dame weduwe Jan Blondeel. Gebruikt zonder termijn door M. Karei Meerpoel, te Schellebelle. ZITDAGEN I™»?! M M»«' 1905, Verblijf Donderdag 29 telkens om 3 uren van den avond, ter her berg De Kroon, n gehouden noor M. Au- guste Van Steeddam, te Wanzele, Dorp. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eenen schoonen zijnde de Gendarmerie van Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT te Oor degem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr DE MOOR te Ledeberg- Gent, met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Een schoonen Eigendom bestaande in drij Woningen met afhangen, boomgaard en tuin, gelegen te Oordegem, Dorp, langs d< n Steenweg van Gent naar Brus sel, kadastraal bekend sectie- C, nummers 174D, 174E, 172D 172E, te samen groot 41 aren 70 centiaren, palende noord-oost de Kerkfabriek van Oordegem, zuid-oost jufvrouw Rosalie de Schaepmeester en den Steen wig van Gent naar Brussel, zuid-west M. Petrus Goossens, M. Donaat Van der Vurst en M. Karei Galmart. noord-west Mad. Weduwe Galle-Bogaert, M. Hippol iet Van Driessche en Mad. Weduwe Amand Frangois. Dienende voor Gendarmerie en ver huurd aan den Belgischen Staat tot 15 October 1907, mits 900 fr. 's jaars. Boomprijs 400 fr. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 Maart g Verblijf Woensdag 11 April y Telkens om 3 ure namiddag ter herberg In St-Hubert gehouden door den heer Severin Bogaert, te Oordegem, nabij het Dorp. OPENBARE VERKOOPING VAN i° Een Huis met afliangelijkheden en Landen, te Aalst, Dendermondscheffi Steenweg, groot 3 hectaren, 28 aren 21 centiaren, dienstig voor het oprichten van nijverheidsgestichten, fabrieken, woon huizen of andere gebouwen, nevens de boogschuttersmaatschappij Sint Sebas- tiaan. Verdeeld in 35 koopen, onder voor behoud van samenvoeging. Gebruikt bij den heer Camille Cieemput. Gebracht op frs. 31,900,00. 2Eene partij Bouwgrond, te Aalst, Nieuwbeekstraat, groot 63 aren 90 cen tiaren. Gebruikt bij den heer Gustaaf De Reu. Te samen ingesteld fr. 5,5oo,co. 3° De onverdeelde helft van 12 aren t5 centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, Mo lenweg, houdende aan den heer advocaat Felix De Hert en aan het nieuw genees kundig gesticht. Ingesteld fr. 1,000,00. Derde en laatste zitdag Dijnsdag 20 Maart 1906, om 2 uren namiddag, ter estaminet Aux Quatre Vents. bij den heer Van der Linden, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Studie van den Notaris DE SADELEER te Erembodegem. VENDITIE VAN Alem, Vruchten en Beesten, TE EREMBODEGEM-TERJODEN, Dries. Op Maandag 12 Maart 1906, om 8 uren 's morgens. Zie plakbrieven. Twee lange en goede reepen met twee stalen katrollen, vier schijven zeer gemak kelijk loopen, met grootemande, een ma- chien met handbeweging, Laminoir, voor het maken van grove waren om fijn te maken kunnende sluiten zoo nauw als men wilt met grooten ijzeren mortier en grooten ijzeren stamper, een goede aarde- winde, een schoonen en goeden ijzeren liter, eene groote partij noordsche en in- landsche lange sparren kunnende dienen voor rebben en kepers, riethoornen en balken, eene groote partij lange en breede van alle maten goede metsersplanken, een duim en half dik zeer goed voor ma gazijnen of zoldering, negen lange han gende ladders, dubbele ladders, lange ladders, schraven, spade, nieuwe strin- gen, kortewagens, stalen kandboomen, piossen, rosassen en ornamenten in plaas ter, consols klein en groote met vormen en kasseihamers, een grooten voorhamer, varken in hout om pijlen in den grond te slaan, schraven in hout, bruin- en wit hair, ciment- en ceramieke steenen voor vloeren, een borreputwinde, een ijzeren comfoor, plafonneerhamers. plekijzers, ijzer en in fijn zij ziften, koperen bol, suspension met kettihg met banger, een goed en groot strikkussen met twee schra ven. Zichtbaar alle dagen. Uwe aankomst te laten weten een dag op voorhand. In liet oud gekend hui» 30, Gentschestraat, 30, AALST, zijn te bekomen aïle soorten van Genever, Schiedam, Hasselt, Vieux sys- tème, enz. Rhum, Cognac. Fijne en ordinaire Likeuren. Porto, Madére, Vermouth, Bourgogne, Champagne, in alle prijzen. BORDEAUX Canon Fronsac, cótes supérieures fr. i,a5 Clos Simard, 2* ciü, Sl Emilion, fr. i,5o Listrac, Médoc, Bourgeois supé rieurs fr. 1,75 Chateau Pontet-Canet, Médoc, crü classé fr- 2,00 Buiten gewonen keus van Graan- en Wijnazijnen, bijzonder geschikt voor den opleg. Vermindering van prijs in V groot, voor den uitverkoop. Naamlooze Maatschappij van verzeke ring leven, ongevallen, sterfte van hoorn vee en peer.len, vraagt overal waar zij niet is vertegenwoordigd, ernstige agenten met groote relaties. Groote commissién en schrijven Directie 1, Plattesteen- straat, Brussel. VENDITIE VAN 10,000 te Erembodegem, Statie en Denderbrug. op Dijnsdag i3 Maart 1906, om een ure namiddag. Onmiddelijk voor de verkooping van Hopstaken, venditie van verscheidene koopen Mest, Hooi, Strooi en Loof te velde, te Erembodegem. Zie plakbrieven. CALLEBAUT, Pharmacian, a Alost, informe sa clientèle qu'il est dépositaire des BOULETTE8UEKTAIHE8 de Fourgeaud une seule guérit iniailliblement,, e» une seconde et sans retour la plus violente RAGE DE DENTS. En vente dans toutes les bonnes pharmacies. 1 fr. 50 le flacon, Xe koop. VITRIEN in goeden staat, met dubbel deur, gesculpteerde kornis en pilasters, arduinen gepoliste plinten, kunnende dienen voor woningen van 4 meters 5o centimeters facade. Zich te bevragen ten bureele van De Den- Derbode. Allerbeste Vins on Klaverzaad, van Zeeland of Holland tegen zeer voor deelige prijzen te bekomen bij H. Luycx- Kerremans, in Het Gouden Tonneken te Aalst, Brusselsche straat. BIJZONDERHEID VAN C. HAGXEIlï LUIK, 1, Montagne S' Walburge, 1, Huis gesticht in 1870 GROOT KLEIN Prijzenlijst en stalen op aanvraag. 5923 genezen volkomen en spoedig hoest, ver koudheid, keelpijn, ontstekingen, bron- chiet, asthma, influenza, kinkhoest enz. Prijs fr. i,5o de doos, verkrijgbaar in alle goede apotheken. Depot te AaUt; Frans Callebaut, apotheker, Botermarkt te Sottegem, Van der Schueren, apothe ker te Geeraardsbergen, Frangois Van Damme, apotheker te Ronsse, Albert De Donder, apotheker te Ninove, D« Ruyver, apotheker.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3