Oostenrijk. Vereenigde-Staten. ZEËV1SCH HANDEL II. Arys-De Paepe. MEUBELS Openbare verkooping PARTIJ LAND, HOFSTED E behuisde HOFSTEDE, perceel ZAAILAND, HUISMEUBELS HEISMEUBELS LANDBOUW' ALEM, Zaailanden en Meersch Openbare Verkooping Buitengewone occasie. Warmoes- Landbouwraden PAARD Rijtuigen, enz. derijen een zee van vuur en was in een oogwenk alles ean prooi van het woedend element. Een verrassend effect bood het brandende stuk land. Het was een onmo< gelijkheid het vuur in zijn snellen loop te stuiten. Eerst nadat het heele land be- dedekt was met asch, hield de brand op. De schade is vrij aanzienlijk. L. K. Uit een ballon gevallen.Een vree- selijk ongeluk heeft Zondag middag te Falkenstein in Neder-Oostenrijk plaats gehad. In den tuin van het gemeentehuis was de luchtschipper Haring bezig zijn ballon te vullen. Een aantal personen waaronder een dertienjarige jongen, hield de ballon bij de touwen vast. Op een ge geven signaal werd de luchtbal losgelaten en steeg zij snel omhoog. Tot ontzetting der omstanders bleek echter, dat bedoelde knaap in de touwen was verward geraakt en mee de lucht inging. Op eene hoogte van omtrent 200 meters begaven den on- gelukkigen knaap de krachten hij liet los en viel op het dak van den herbergier Barth en van daar op straat. De jongen was natuurlijk op den slag dood. Dc moeder stond in de nabijheid en zakte, toen zij haar kind dc lucht zag ingaan bewusteloos neer. Zoet inkomen. Den Daily Tele- grap b verneemt uit New-York dat de belasting op landverhuizers, die in Noord- Amerika aan wal komen, tot 10 dollars verhoogd zal worden. Daar er nu jaar lijks ongeveer een millioen aankomen, kan dat een zoet winste voor de schatkist geven. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 12, i3 en 14 April 1906. TARBOT de »/t kil. fr. 3,oo TARUOTTIMS '/2 kilo 2,00 HEILBOT fr. i,5o Kabeljauw, fr. o,8o en 0,90 Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00, 3,00 Tongen (koppel) fr. 1,00, 2,00, 3,00 en 4,00 Steur fr. 2,00 Roodbaarden (rougets) fr. 2,00 Pladijs't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, i,25, i,5o 2,00 en 3.00 Makreelen 't stuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring o,i5 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, midden en klein soort. Bij Bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING van schoone grooten Orchestrion, Paardenhamassuur enz. TE AALST, Statiestraat, N° 20, (Krügershof). Deurwaarder Joseph DE VOS te Aalst, zal ten verzoeke van den heer Auguste Moyersoen advokaat, te Aelst, curator ter faling van sieur B. De Schaepdiijver, gewezen handelaar, hotel- en huurhouder te Aelst, Staticstraat n. 20 (Krügershof) op Dijnsdag 24 April 1906, om 8 ure voormiddag, overgaan tot de openbare verkooping van schoone meubels enz. bestaande voornamelijk in Tafels, stoe len, banken coulisse tafel met 6 stoelen in eik, twee fauteils (sac arabe). Buffet étagère, keukenkas, lessenaar, ijzeren en andere kaps okken, ledekant, ijzeren bed, lavabo en nachttafel, lavabogarnituur, stores en gordijnen, spiegels tafeltapijten, linoleum, schouw- en venstergarnituren, tafelservies, aard- en glciswerk, keuken- jacht. keukengerief, 60 flesschen Iam bic, ledige flesschen, enz. Verders i° een prachtig zelfbewegend muziekspel genaamd «Dieust's Man dolinei Orchestrion Geisha met twee rollen (16 arias). 2® Een verdraagbaren planken vloer dienstig voor feesten en danszalen. 3* Eene volledige tooneelschikking met gordijn, achterdoek,'tooneslschermen en verdere benoodigheden. 4° Een dubbel paardenhamassuur enz. De verkooping zal geschieden tegen dadelijke betaling, en op de gewone voor waarden. 11 n failliet, TE AALST, Gheeraerdtlslraat, dicht bij de Statie. Openbare verkooping van Huismeu belen, eer.e groote hoeveelheid bewerkt en onbewerkt Katoen, Linten en Rijkoorden, al het materieel en de Machienen zich be vindende in het fabriek van sieur W. Hoffmayer te voren handelaar, te Aalst, ten verzoeke van den heer Advocaat Ghys- selinckx, curator der failliet en door het ambt van Ms,er Van Muylem, te Aalst. Orde der verkooping Dijnsdag 17 April, de Machienen, Woensdag 18, dc Katoenen en de Koopwaren, Vrijdag 20, de Meubels, telkens om 8 uren voormid dag, met gereed geld. Men vraagteen bekwamen schoen makersgast bij Rufin Boschmans, te Den derleeuw, Onnoodig zich aan te bieden zonder getuigschriften, OPENBARE VERKOOPING van eeue goede wél gelegen BOUWGROND, TE AALST. Moorselsche Baan. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal nameris wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, iu het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene voorname goede partij Land, gelogen te Aalst-Mijlbeek, aan de Moorselsche Baan, nabü den Windmolen, bekend bij kadaster wijk E, en nummer 364, groot 30 uren 30 centiaren, palende ten ocsto do Moorselscho Baan, ten znide de Rede en daarover M. Amedée Corael, ten weste M. Edouard Muy- laert en ten noorde Madame Van Achter en M. Louis Meert-Do Bruyn. Gebruikt zonder termijn door M. Petrus Ledegen, te Aalst-Mijlbeek. ZITDAGEN Instel Maandag 9) inA. Verblijf Maandag 23) p tolkens om 4 uren van den avond, ter herberg 't Krdiskbn, n bij M. Romaan Rogiers. te Aalst Mijlbeek, aan do Kerk van Onze Lieve Vrouw Bijstand. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Zaailanden en üleerecb TE I M P E Dg Notaris EEMAN te Erpe zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de na volgende goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen te Irnpe, Nesschestreat, gekadastreerd wijk A, nummers 434, 435 en 436, groot 7 aren 90 centiaren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph Van Moorter, zuid de Nesschestraat, west de Wed. en Kin deren Ausustien De Guyper isii noord Eugol- bert De Craeker. Omniddelijke ingebruik- treiling. Tweede koop. Een perceel Land, gelegon te Impe, Hoogwegelbroeck. bekend bij kadas ter wijk A, nummer 514, groot 9 aren, palende oost de Wed. on Kinderen Joseph Van Moorter, zuid Octaal Torrekens, west de Erven Verbrupghen en noord de Kerkfabriek van Impe. Onmiddelijke ingebruiktreding. Derde koop. Eeno partij Meersch, gele gen te Impe, Grootenmeorsch, wijk B, num mor 469 vau hot plan kadastraal, groot 20 aren 90 centiaren, palende oost d'Erven Van l'amel, zuid en west liet gescheid met Eron- degem en noord Alfons Annorel en Frans Pauwels. Onmiddelijke ingebruiktreding. Vierde koop. Een peiceel Land, gelegen te Impe, Papegemkaufer, gekadastreerd wijk B, nummers 544b 01» 544c, groot 31 aren 90 centiaren, palende oost Victor Van Cauter, zuid Fri'uoisca Van Leuven en andere, west Leopold Dooromau en noord de Nesscho- straat. Gebi uikt zonder termijn door J.-B. Lemeire to Impe en anderen. Vijfda koop. Eene partij Land, gelegen te Impe, Nesschestraat, bekend bij kadaster wij A, nummer 445, groot aldaar 15 aren 90 centiaren, palende oost Juffrouw Blommaert, znid de Nesschestraat, west Joseph Keieman en noord verscheidenen. Onmiddelijk inge bruiktreding. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, Hoogwegelbroeck, gekadastreerd wijk A, 498. groot 29 aren, palende oost Pepiuus Buert.zuid verscheidene, w est Joseph Keieman en noord Juffrouw Blommaert en het volgende goed Deels onverpacht en deels gebruikt zonder termijn door Augnste Eloot te Impe. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen te Impe, Leegwegolbroeck, wijk A, num mer 500a, groot 13 aren 20 centiaren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph an Moor ter, zuid het goed ouder koop 6 hiervoren, west Juffrouw Blommaert en noord Emile Do De Wint. Gebruikt zonder termijn door Alfons Van Leuven to Impe. ZITDAGEN: Instel Donderdag 26 April ,OA(, Verblijf Donderdag 10 Mei Telkens om 3 uren vau den avond ter her berg van M. Jun Matthys, te Impe, Nessche straat. OPENBARE VERKOOPING van eene e n 5K A IL A A DEN, TE MEIRE EN AYGEM De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen de navolgen de goederen te weten Eerste koop. Eene behuisde Hof stede, gestaan en gelegen te Meire, Beek, bekend bij kadaster wijk A, nummers 801, 802 en 8o3, groot aldaar i3 aren 5o centiaren, palende ten ooste het Baantje en daarover de Kinderen Lievens en an dere, ten zuide de Straat, ten weste Camiel Raes en ten noorde het Baantje en daarover den Arme van Meire. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Meire, Beek, gekadastreerd wijk A, nummer 750, met eene grootte van 6 aren, palende ten ooste Benodictus Van Lui, ten zuide Clement Ruyssinck, ten weste Remi De Smet en ten noorde de Kinderen Lievens. Derde koop. Een perceel Land, gele gen te Aygem, Seaysveld, wijk A, num mer i563 van het plan kadastraal, groot 11 aren 60 centiaren, palende ten ooste Victor De Troyer, ten zuide Burgemees ter De Vos, ten weste Lodewijk De Keur- leer en ten noorde Domien Van Impe. Vierde koop. Een perceel Land, geit gen te Meire, op d'Hoef, gekada streerd wijk A, nummer 1107, met eene grootte van 4 aren 90 centiaren, palende ten ooste over den Weg aan de erven Dominicus Lievens, ten zuide aan Ange lica D'hoey, ten weste aan Franciscus Van Impe en de Beekstraat en ten noorde aan Ludovicus Sienaert. Vijfde konp. Eene partij Land, ge legen te Meire, Saeyersveld, groot 12 aren 92 centiaren, bekend bij kadaster wijk A, nummer 1071, palende ten ooste Victor De Troyer, ten zuide de Straat, ten weste den Waterloop en daarover Ivo Van Boxstael en ten noorde den heer Baron de Bethune. N. B. De koopers zullen van de voormelde goederen onmiddelijk het ge- bjuik bekomen. ENKELE ZITDAG Zaterdag 28 April 1906, om 2 uren namiddag, te Aalst, ter Zit tingszaal van het Vredegerecht. OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen TE OORDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien l)6t behoort, iu het open baar verkoopen Eenige koop, Een goed perceel Zaailand, gelegen te Oor degem, wijk Romplaud, bekend bij kadaster sectie C, nummer 10, aldaar groot 59 aren 50 centiaren, palende ten ooste Mijnheer GustaafVan Gysegem, ten zuide den heer Victor Van der Eccken, ten weste Jufvrouw Rosalie De Schaepmeester en ten noorde de Pontweg8traat. Verdeeld in twee deelen. Gebruikt door den heer Desiré Schockaert, te Oordegem. ENKELE ZITDAG: Maandag 3o April 1906, om 4 nren namiddag, ter herberg genaamd In dbn Nieuwen Boulevard, n gehouden dooi den beer Placide Keppens, te Oordegem, wijk Dries. Bij uitscheiding van bedrijf. OPEN BARE VERKOOPING van Landbouwalem, 3 Paarden, 6 Melkkoeien, 1 Vaars, 3 R.under3, 2 Stieren, 2 Varkens, Hooi, Strooi, Mest, enz., TE OORDEGEM, STIC HELENDRIES. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal Woensdag 18 Apkil 1906 en desnoods den volgenden das, tolkens om 8 nro van den morgend ten hove dererven Vau Melckebeke, te Oordegem, wijk Stichelendries, iu het openbaar verkoopen 1° Hnismeubels, zooals tafels, stoelen, stoven met toebehoorten, kleer- en andere kassenmelbteelen, aarden tobbens, marmit- ten, douche, mooren, koffijpotteD, testen, teelen, ijzeren kassarollen, temsten, bakmoeil- lie, kernmacbien met hond, melk en andere kuipen, enz. 2° Landbouwalem, zooals 2 wagens, breed en smal geloop, 2 treem karren, resaortbarre, barnassuren, zadel, aalstuk, aalkuipen, drij ploegen, aardappelploeg, 4 eggen, sledde, kruiwagen, arduiuon en houten rolblokken, slijpsteen, duivel (schoepper), loofmolon, wan molen, 8nijpaard, dorscbmachien, balans met gewichten, pikken, zeissen, ladders, rieken, reeken, wagenreep, manden, zakken, aan schijnen, zwingen, vlasstreep. zwingelmolen, Schaal bank, enz. 3° 10,000 kilogr. strooi, 6000 kilogr. hooi, 3000 kilogr. tarwe, 1000 kilogr. baver, 225 koopen goed geteerd mest, gezaagd berd en brandhout. 4° Beestialen een schoon negenjarig mor- riepaard vol veulen, een ruin, oud 4 jaar, een merriepaard, oud 2 jaren, 6 bekalfde melkkoeien, eene bekalfde vaars, 3 runders, 1 stier, oud 2jaren, 1 stier, oud 7 maanden, 2 jonge varkens, 2 boterhonden, 30 kiekens en een baan. De beestialen zullen om 1 ure stipt nanoen, verkocht wordon. De verkooping zal geschieden op de ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eenieder te stelleu, eene goede en ge kende borg. De koopen beneden de tien franken, zuUen moeten comptaut betaald worden, Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van LANDBOUWALEM, 2 Paarden, 2 Koeien, Os, Kalf, Zog, met Viggens, 2 Varkens, Hooi, Strooi, Mest, enz., TE LEDEwijk Vijverstraat, nabij het Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Donderdag 12 April 1906, om 8 uren 's morgends, ten hove vau den heer Ber nardus Steenhaut, te Lede, Vijversfraat, in bet open baar verkoopen Uuismkubkls, zooals tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, jachtconfoor, stoof met toebehoorten, horlogio, melkteelen, inurmit- ten. mooren, koffijpotten, testen, teeleu, ijze ren potteD en kasserollen, bakmoeillie, wasch- kuipen, vleescbkuip en meer andere voor. werpen. Landbouwalem eene drjjwielkarre, twee treerakarron, wanmolen, loofmolen, ploe», eggen, slcdo, aalstuk, dorschvlegelu. neken, reeken. gaffels, schuppen, braken, mestha- keu, pikken en zeissen, zwingen, aanschij nen en meer andere voorwerpen. Beestialen een schoon merriepaard vol veulen, een 2jarig paard, 2 melkkoeien, waar van eeno onlangs gokalfd, oen os oud 2 j>:ren, een kalf, zog met 12 viggen3, 2 andere groote varkens, 20 kiekens en eenen haan. Ongeveer 2000 kilogrammen strooien hooi, eene hoeveelheid gcdorschen haver, mest en brandhout. De Beestialou zullen om een uur nanoen verkocht wordon. Verders zal do verkoopiug geschieden op gewone voorwaarden on tyd vun betaling, mits door eenieder te stelleu eeue goede en gekende borg. De koopen beneden de 10 franken zullen moeten comptaut betaald worden. JAARLIJKSCHE VENDITIE Koei, Runders, Varkens, Hooi,Strooi, Mest(Betteravenenz. te Vlierzele, rif meer ach. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 16 April 1906, (2drn Paasch- dag), om een uur nanoen, te Vlierzele, wijk Strijmeerscb, in het openbaar verkoopen Namens de boeren Franciscns Van do Keere, Pieter Vnn de Keere, Pieter Focqnet, Dona- tusFocquet, Franciscns Coppens, de weduwe Libbrecht, Jan De Windt, weduwe Janssens, Pieter De Mil, Franciscus Eloot, David De Swaef, Joseph Van de Meerssche, August De Mil, kinderen Focqnet, weduwe Mertens, Gnstaaf Colpaert, Casemir I)e Swaef, allen te Vlierzele en anderon. Eene Koei, Rnnders, Varkens, Landbouw alem, verscheidene koopen Aardappelen, eene groote hoeveelheid Hooi, Strooi, Mest, Retfe- rnven, gezaagd Berd, 1500 kilogrammen ge- dorschen Rogge en Tarwe, 1000 Princessta- kon, PannelatteuErwtrijs en meerandere voorwerpen, te veel om te melden. D.) verkooping zal aanvang nemen om 1 uur stipt nanoenaan do herberg van den heer Jan De Windt. Verders geschiedt de verkooping op gewone voorwaarden de koopen onder de 5 frank, moeten comptant betaald worden eD voor de overige tyd van betaling, mits stellende goe de en gekende borg. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 22 aren 80 centiaren Land, te Hof- stade, Molerikauter, sectie C, nummer 44Óbis, gebruikt door Leopold Bonna- rens. 2. Eenen Meersch, te Moorsel, Zand- beekheide, sectie C, nummer f27, groot 18 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 280.Gebruikt door Benoit Vereecken. 3. Eenen Meersch, te Impe, omtrent den Watermolen, sectie B, nummer 377, groot 12 aren 10 centiaren. Gebruikt door J.-B. De Cuyper. 4. Een Meersch en deeltjen Bosch, te Lede, Smr-sveld, sectie D, nummers 697 en 700, groot 76 aren 10 centiaren. Gebruikt door Vital Van derSnickt. Boomprijs fr. 170. 5. Eenen Meersch, te Aalst, Os- broecken, sectie B, nummer 556, met eene grootte van 77 aren 3o centiaren. Gebruikt door Alfons en Camille Meert. 6. Eene partij Land, te Aalst-Mijl- beke, Hoorekensvrld. sectie E, 1 ummer 328, groot een hectaar, 7 aren 90 centia ren. Gebruikt door Pieter-Frans Be Bac ker, Camille Van Mol en Frans De Pet ter. Verdeeld in oost-midden en westdeel. 7. Een perceel Land, te Aalst-Mijl- beke, Hoorekensveld. sectie E, nummer 314, groot 35 aren 20 centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol. 8. Een perceel Land, te Aalst-Mijl- beke, Hoorekensveld, sectie E, nummers 3x3 en 3i3bis, groot 92 aren 3o centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol en Phi lemon Wauters. Verdeeld in oost-midden en westdeel 9. Een perceel Land. te Aalst-Mijl- beke, Hoveniers, sectie E, nummer 410E, groot 19 aren 5o centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol. 10. Eene Hofstede, te Aalst, Groen straat, sectie E, nummer 114a, n5c en 1 i5a bis, groot 60 aren 70 centiaren. Ver deeld in vier deelen, Gebruikt door Al- bert Van de Maele. Instel Donderdag 19 April Verblijf Donderdag 3 Mei '9° om 3 uren namiddag, ter estaminet Aux Quatre Vents, bij den heer Jacques Van der Linden, te Aalst, Keizerlijke plaats. Studiën va Gent e ;n den Notarissen FOBE, in DE PAUW, te Aalst. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van beste te Haellert, Nieuwer kerkenErpe, Lede en Herdersem. Koop 1 en 2 Zaailand, te Haeltert, wijk Den Bank sectie B, nr 456, groot 1 h. 14 a. 70 c. Boomprijs fr. i5. In gebruik bij de W® Leo De Vadder- Baetens en Kinderen, mits fr. 200 's jaars boven de lasten tot Kersavond aanstaande. Koop 3 Land te Nieuwerkerken, Res- tert, aan de Kwade Steenstraat, sectic B, 464, groot 25 a. 5o c. Boomprijs fr. 60,00. In gebruik bij Pieter Van der Linden, mits fr. 3o,oo 's jaars, boven de lasten tot Kersavond aanstaande. Koop 4 Land te Erpe, Erohdegem- kauter, sectie D, 601, groot 16 a. 40 c. In gebruik bij Jan Buyens-Kuppens, mits fr. 3o,oo 's jaars, boven de lasten tot Kersavond aanstaande. Koop 5 De oosthclft, groot 18 a. 17 c. coner partij Land, te Erpe, wijk Over- impc, aan de Ovcrimpestraat, sectie A, 24. In gebruik bij Charles De Brueker, winkelier te Lede, Overimpe, mits fr. 20,00 's jaars, boven de lasten tot Kers avond aanstaande. Koop 6 Land te Lede, Baarevoet- schenhoek, sectie F, 464, groot 43 a. 70c. Ir. gebruik bij Jan Baptisten Pieter Ras- schaert, mits fr. 100,00 's jaars. En koop 7 Meersch te Herdersem bij de Kapelle en de Vaart, sectie A, 146A, groot 37 a. 80 c. In gebruik bij Louis Van Langenhove-Dc Meersman, mits fr. 42,50 's jaars, boven de lasten tot Kersavond aanstaande. Verblijf j Za'",da& ,g j April r9o6. Telken6 om 2 ure namiddag, ter her berg De Vier Winden n, bij M. Jaak Van der Linden, Keizerlijke plaats. Dc Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Eene behuisde Hofstede te Aalst- Mijlbeke, op Papenrode, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg, groot i5 aren 90 centiaren. Op te leggen boom- en landprijsfr. 170 2. 24 aren 3o centiaren Land te Aalst- Mijlbeke, op het Benedenboschveld, ge naamd hel Bijl. Boom- en landprijs fr. 100. 3. 46 aren 80 centiaren Land te Aalst- Mijlbeke op het Hooiveld. 4. En 32 aren 23 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke, op den Imbaut. Landprijs fr. 63.oo. De koopen x, 2 en 4 gebruikt geweest door wijlen Charles De Bruyn en koop 3 gebruikt door Charles Wauters. EENIGE ZITDAG Zaterdag 21 April 1906. Om 2 uren namiddag ter Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, Groote Markt. Te koop. VITRIEN in goeden staat, met dubbel deur, gesculpteerde kornis en pilasters, arduinen gepoliste plinten, kunnende dienen voor woningen van 4 meters 5o centimeters facade. Zich te bevragen ten bureele van De Den- Derbode. Te koop, bij de Erven Seps, eene partij Beeten, aan voordeeligen prijs. Groote afbraak van Magazijnen en Fabriek. Buitengewone occasie van lïOUWMATERIAEEM, bestaande uit goede Hollandsche en platte Pannen, Ramen, Deuren, schoone ronde Plavei, Dakvensters, Poutrelles, Roosters, van alle maten, alsook schoone Kepers, Slaghouten, Plancher en oude Ankers. Ook verscheidene eiken Balken. Zich te bevragen bij Rob. Meganck- Kelders, Ondernemer van openbare wer ken, Schoolstraat, Nr 32, te Aalst. BIJZONDERHEID VAN O. MAGNERY LUIK, 1, Montagne Se Walburge, 1, Huis GESTICHT IN 1870 GROOT KLEIN Prijzenlijst en stalen op aanvraag 5g23 Uit hoofde van woonstverandering ter stond te koop bij M. Eyerman, Advocaat, te Moorsel i°) een goed en braaf Hol landsch Paard, om in te spannen alleen of getwee, of te berijden, 700 fr. 2°) een Coupé 900 fr. 3°) een Victoria, 900 fr. 4®) Gareelen, enz. Keukenmeid wordt gevraagd, Nieuwstraat, 5, te Aalst. O11 (leinunde un comptable sé- rieux; appointements: 2000 fr., s'adresser chez Dendauw, rue de Bruxelles, n° 22. HIEIV VRAAGT eene bekwame I meid, Brusselsche straat, nr 80, te Aalst. Huizen te koop, gestaan te Aalst, Korte Zoutsraat, N" 26 en 28, thans bewoond door MM. Meert en Van Branteghem. Zich te wenden tot Mej Adèle Van Drooger.broeck, Keizer lijke Plaats, te Aalst. Te huren terstond. Huis dienstig voor alle bedrijven, hebbende verscheidene beneden- en bovenplaatsen, pomp- en regenwater, gestaan in de Brus selsche straat, nr 33. Zich te bevragen bij de erven Bonner, zelfdt straat, nr 3i. Iluis to liuren, wel geklandeerd estaminet Den Biekorf, zich te be vragen bij den heer Max Moens, Molen- dries, te Aalst. Te huren. Schoon Huis, dien stig voor alle bedrijven, te Aalst, Gent- schestraat, N° 26, bewoond geweest door Frans Blommaert. Zich te bevragen bij Louis De Bis schop, z.dfde straat, Nr 22. \f I MrCALLEBAUT. Pharmacien, a AJost, lnlorme sa clientèle qu'il est désormais depositaire des IIOELETTE8 DENTAIRE8 de Fourgeaud une seule guérit infailliblement,, en une seconde et sans retour la plus violente RAGE DE DENTS. En vente dans toutes les bonnes pharmacies. 1 fr. 50 le flacon,

De Denderbode | 1906 | | pagina 3