't Schijt der kalveren en VOOR DEN HOEST Merklprijzen. 5000 HOPSTAKEN, behuisde HOFSTEDE HOFSTED E perceel ZAAILAND, behuisde HOFSTEDE Behuisde Hofstede, BOUWGROND, BUITENGOED Openbare Verkooping Openbare verkooping. Openbare verkooping. Larix HOPSTAKEN, sparren Hopstaken Plaats vau vertrouwen. Geldleening. Het is een brave jongen die dit jaar had gelot. De Van der Lindens zijn gevlucht. Cooman heeft de H, Olie ontvangen. Zijn toestand is een weinig beter, hij heeft zeven messteken bekomen. Het parket ran Audenaarde kwam ter plaats. Het gaat reeds goed met J. Cooman. Zijne wonden zijn niet doodelijk. De dader is nog niet aangehouden. 1 Wij kunen aan onze V6UI6I1S. landbouwers niet genoeg het Amerikaansch Poeder Depratere aan prijzen tegen 't schijt of afloop der kal vers en veulens. Deze remedie geneest in 3 uren deze wreede kwaal, maar let wel op dat men u de echte Amerikaan- sche poeder van Depratere geeft, aan een frank de groote doos, want er bestaan namaaksels zonder waarde. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder, Heer apo theker De Pratere. Louisastraat n° r, te Oostende, die overal verzendt tegen een postbon van een frank en 10 centiemen, alsook in de volgende apotheken Calle- baut en De Valckeneer, te Aalst. Een doorgezonden werkman der I havenwerken te Brussel was woedend op eenen meestergast, die hem voor dron- kenschap had ontslagen. Hij wachtte hem af nabij de Sennebrug der Rupelstraat, greep hem vast en wierp hom over de leuning in de Senne. Terwijl voorbijgan gers den ongelukkigen meestergast ter hulp snelden, ging de moordenaar op de vlucht. De meestergast is op verschillige plaatsen van het lichaam ernstig gekwetst, zoodat zijn toestand heel gevaarlijk is. Zelfs zijn verscheiden lidmaten gebroken. De plichtige is aangehouden. Donderdag namiddag, een weinig voor i uur, zagen te Gent de geburen van den heer Theo De Graeve, pho'ograaf, die in de Burchtstraat een werkhuis van nijverheids- en kunstfotografie heeft en wiens specialiteit bestaat in het vei vaar digen van geillustreerde postkaarten, rcok boven zijne werkhuizen opstijgen. M. De Graeve was juist bezig met zijne gazet te lezen, wanneer de geburen hem kwamen verwittigen. De heer De Graeve liep naar zijne werkhuizen, welke achter zijne woning zijn gelegen en stelde met schrik vast dat de geheele tweede verdie ping in vuur en vlam stond en er een dikke rook uit het dak opsloeg. Onmiddelijk werden de pompiers ver wittigd, die enkele oogenblikken later ter plaats snelden, onder de bevelen van de luitenanten Galasse en Achtergaele. Ook. M. Coppine, politiecommissaris der tweede wijk, en zijn adjunct, M. Pat- tyn, bijgestaan door M. Leenaerts en eenige politieagenten, waren weldra op het tooneel van den brand en verrichtten den ordedienst. Het vuur werd met verschillige lansen bevochten, waarvan het water getrokken werd uit de Lieve. De hitte was zoo groot, dat onze dappere brandweer de grootste moeite had om den vuurhaard te naderen.] Weldra ook stond de derde verdieping in brand en groote brandende vuurtongen sloegen hoog op door het dak. Eene groote paniek ontstond onder de inwoners van het beluik der Luxemburg straat. De arme lieden, hunne woning bedreigd ziende, brachten hunne scha mele meubeltjes buiten om ze in veilig heid te brengen. Eene lans langs dien kant van den brand op de vlammen gericht, verwij derde weldra alle gevaar voor de geburen der Luxemburgstraat. Middelerwijl goten de pompiejs stroo men water over het brandende werkhuis, zoodat weldra de hevigheid van het vuur veel verminderde. Ten 2 8/ure werden de puinen nog altijd met vier lansen bespuit. De drukkerij der geïllustreerde post kaarten is geheel door het vuur vernield. Een overgroot getal clichés zijn mede vernield geworden. De schade die zeer aanzienlijk zal zijn, is nog niet gekend. De waterschade is ook zeer groot. Op zeker oogenbük stond het water op den koer eenen voet hoog. Ook is de oorzaak niet gekend. Geluk- kiglijk is er verzekering. Delliaize Broeder» O®, DE LEEUW. De lekkere chocolaad der Boteresses die zulken eerlijken bijval ter Tentoonstelling van Luik heeft gehad, is nog te koop in onze succursa len. (2) De postontvanger van Eigenbrakel vond Maandag morgend in zijn bureel een telegram van een zijner klerken, mel dende dat hij voor dringende zaken naar Thuin moest. Hij voegde er bij dat er 75oo fr. ontbraken in de kas. De ontvan ger telegrafeerde naar Thuin en daar werd de bediende bij het afstappen van den trein aangehouden. De steenbakkers van Stockheim en omtrek, die naar Duitschland gaan wer ken, zijn dit jaar in veel kleiner getal dan vroeger. Dit komt, omdat de wissen dit jaar beter gelukt zijn en alzoo talrijke huisgezinnen door de mandemakerij eene betere kostwinning zullen hebben. Aan den molen van den Kalvarie- berg te Dottenijs speelden eenige kinde ren. Het 6-jarig meisje Detournay dat zijn hoepel wilde opnemen, werd door eene der wieken aan het hoofd getroffen. Het kind bekwam eene vreeselijke wonde aan de rechterslaap. Dokter Van Neste beeft het verzorgd. Eenige uren later is het slachtoffer overleden. Men zal zich herinneren dat de geneesheer Van de Walle te Thielt in den loop van verleden winter het slachtoffer was eener moordpoging. Eene vrouw,die hem bij eene zieke had doen roepen, wachtte hem er aan de deur van het op gegeven huis en bracht hem met een mes eenen steek in den buik toe. Daarop vluchtte zij, zonder dat men haar erken nen kon. Nauwgezette opzoekingen heb ben eindelijk de plichtige doen ontdekken en aanhouden. Het is de moeder van een kind, dat door den dokter verzorgd was geweest en dat hij niet had kunnen red den.Zij is naar de gevangenis van Brugge gebracht. Eene dienstmeid die zich naar Hae- ren begaf, werd door eenen velorijd r met zooveel geweld omgeworpen, dat zij eenige uren nadien aan hare wonden over leed in het gasthuis van Vilvoorde, waar men haar ter verpleging had gebracht. IS DE BORSTSIROOP DE PRATERE wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor het hart, maag, nieren, en de longvezeltjes verbranden. De siroop De Pratere bevat geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in io dagen. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen een postbon van fr. 2,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij de apothekers De Valc keneer en Callebaut Kinderen vermaakten zich te Nijvel met van eene hoogte te rollen. Eensklaps slaakte een knaap van 9 jaar een vreese- lijken kreet, en op hetzelfde oogenblik ble-f hij dood liggen. Men snelde ter hulp, riep een geneesheer, doch 't was vruchteloos. Men denkt dat het kind in afrollen de ruggraat heeft gebroken. De gedeeltelijke hervatting van den arbeid te Verviers heeft du misnoegdheid opgewekt van de hardneklcigen, en deze hebben zich dan bezondigd aan de gewone overtreding der wet op de arbeidsvrijheid. Een jong meisje jouwde, bij het pas- seeren van een tramrijtuig de bedienden uit. Zij werd door eenen policieagent tot de orde geroepen en dat was het teeken tot een waar oproerig tooneel. De stakers poogden het meisje uit de handen van den policieman te halen en de policie was verplicht den sabel te trekken, terwijl de gendarmen de bajonet op het geweer staken. Een wielrijder snauwde eenen gendarm het scheldwoord faineant (leeglooper) toe, waarop de gendarm met eenen kolf slag in het rijwiel, den onbeleefderik deed ten gronde tuimelen. Nu was de menigte weer verbitterd tegen den gendarm, en zij viel hem aan, terwijl de wielrijder ontsnapte. Het meisje en verscheidene onruststo kers werden aangehouden. Men vreest ergere wanorders voor de volgende dagen. Gelukkig echter zal het getal stakers voor vandaag met een tweeduizendtal verminderd zijn, daar in zekere fabrieken de onderhandelingen in zoo verre gelukt zijn, dat men zich heden of morgen aan eene belangrijke herneming verwachtte. Een spoorwegmachinist, die den expresstrein van Namen c naar Brussel bracht, had gezien dat op 200 meters boven de statie der Wetstraat een spoor- wegriggel van de naastliggende baan ge broken was en er een stuk van 7 tot 8 meters ontbrak. Hij stopte aan de static Rogier en verwittigde den overste, die onmiddellijk de noodige signalen gaf op dat op dit gedeelte der baan de treinen niet zouden doorrijden. Een twintigtal werklieden had ir. 10 minuten tijd een nieuwe riggel geplaatst De opmerkzaam heid van den machinist had stellig eene groote ramp vermeden. Rigolo is de beste en de fijnste der oude genevers. De echte Vlaamsche Elixir stokerij Bekaert, is de beste der gezondheidsli keur. (1) Eene bende dieven schijnt te Dinant rond tc loopen, die het voornamelijk op de kasteelen heeft gemunt. In het kasteel van M. Jellé de Beaulieu, tusschen Rochefort en Eprave, werd ingebroken, werden meubelen verbrijzeld en kostbare stukken zilverwerk gestolen, te zamen eene waarde van duizend franken verte genwoordigend. Andere dieven zijn, langs een kelder venster gedrongen in het koninklijke kasteel van Ciergnon, maar zij werden er door de huisbewaarders verjaagd, eer zij iets hadden kunnen stelen. De verdwenen titels. Er is nieuws over de 85,000 fr., die te Luik in een sterfhuis der rue Féronstrée vermist waren. Woensdag morgend waren de erfgena men verzameld en zij hadden heel gewe tensvol emige meubelen der slaapkamer verbrijzeld, een paar stoelen, eenige kaders, een strooizak, om te zien of de vermiste weerden niet in verborgen waren. M. Laurent, overste der veiligheids- policie, merkte eene mahoniehouten nachttafel op, die tot nu toe gespaard was gebleven. Hij .'doorzocht het meubel en vond er eindelijk een dubbelen bodem, waarin voor meer dan 100,000 fr. titels en bankbiljetten verborgen was. Dit was dus de tweede brandkas van Mad. Tilkin. De eerste was, gelijk men weet een oud corset, dat ook voor meer dan 100,000 fr. weerden bevatte. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 10 Vrouwelijk idem 7 Huwelijken. M. Beeckman, commies-griffiier, met E. De Stobbeleir. D. Claus, lacet- bewerker met C. Van den Bremt, twijn den J. De Kegel, poortier. met M. Roelandt, kleermaker. D. Verbrakel, tw. met L. Roelandt, tw. C. Mens, brouwersg. met M. Brulin, Iw. J. Van den Eede, meesterg. met C. Schryvers, br. J. De Wolf, wever, met N. Mat- thieu, tw. P. Merckx, tw. met M. Cammu,br. - G. DeNeve, dagl. met C. De Wolf, tw. H. Dekamp, treinw. met M. Wuytens, z. b. L. Laureys, werkman, met L. Coessens, tw. OVERLIJDENS. M. Meert, we Van de Meerssche, z. b. 67 j.Oud. Denderm. Steenw. A Van Geit, br. 22 j.. Gentsche Steenw. A. Schouteten, z. b. 64 j., Bierstr. C. Van Gyseghem, w' Pilaete, z. b. 79 j., Papestr. P. De Rop, dienstm. 61 j., Leopoldstr. C. Peeters, vr Bastiaens, z. b. 36 j., Ajuinstr. 4 kinderen onder de 7 jaren. Zaterdag 28 April 1906. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 10,00 a 12,00 Boter per 3 kil. 7,92 a 8,64 Eiers de 25 1,80 a 1,90 Viggenen.per koppel 80,00 3 90.00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,0c Ajuin de 100 kil, volgk. w, 5,00 a 7,oo POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas igo5 de 28 kilogr. fr. 27. Markt kalm. Steengruis. Men laat weten dat er mag gestort worden, allen afval en steengruis, nevens den eigendom van Mr Lejeune, Pontstraatpoort. Verzekerde goede rede. OPENBARE VERKOOPING van en Staken voor Bouwmaterialen, XE MOORSEL, Statie, door den Secretaris REYNTENS, te Moorsel en bevoegd ambt van Deurwaar der D'HONDT, op Maandag 3o April 1906, om 2 uren namiddag. OPENBARE VERKOOPING van eene EN TUIN, et ERONDEGEM, Zandstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoo- pen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede, met aanhoorighe- den en Tuin, gfstaan en gelegen te Eronde- gem, aan de Zandstraat, bekend bij kadaster wijk B, nummer 23a en 26a, te samen groot 7 aren 20 centiaren, palende ten ooste den Voet,weg, ten zuide Domien Cooman, ten weste de Zandstraat en ten noorde Petrus Peerliuck. Bewoond en gebruikt bij de maand, door Mr J.-B. Mertens, te Erondegem. ENKELE ZITDAG: DONDERDAG 17 MEI 1906, om 4 uren van don avond, ter herberg gehou den door Mr Augustikn Eloot, te Erondegem, aan den Gentschen Steenweg. 17 Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Zaailanden en Moerscli TE IMPE. De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in het openhaar verknopen, de na volgende goederente weten Eerste koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen te Impe, Nesschestraat, gekadastreerd wijk A, nummers 434, 435 en 436, groot 7 aren 90 centiaren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph Van Moorter, zuid de Nesschestraat, west de Wed. en Kin deren Au.ustien Do Cuyper en noord Engel- bert De Craeker. - Onmiddelijke ingebrnik- treding. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Iinpa. Hoogwegelbroeck, bekend bij kadas ter wijk A, nummer 514, groot 9 aren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph Van Moorter, zuid Octaat Torrekens, west de Erven Verbrngghen en noord de Kerkfabriek van Impe. Onmiddelijke ingebruiktreding. Derde koop. Eene partij Meersch, gele gen te Impe, Grootenmeersch, wijk B, num mor 469 van het plan kadastraal, groot 20 aren 90 centiaren, palende oost d'Erven Van Pamel, znid en west het gescheid mot Eron degem en noord Alfons Annorel en Frans Pauwels. Onmiddeljjke ingebruiktreding. Vierde koop. Een perceel Land, golegen te Iiupo, Papegemkauter, gekadastreerd wijk B, nummers 544b en 544c, groot 31 aren 90 centiaren, palende oost Victor Van Cauter, zuid Fri ncisca Van Leuven en andere, west Leopold Dooreman en noord de Nessche straat. Gebi uikt. zonder termijn door J.-B. IiOmeire te Impe on anderen. Vijfde koop. Eene partij Land, gelogen te Impe, Nesschestraat, bekond bij kadaster wij A, nummer 145, groot aldaar 15 aren 90 centiaren, paleudo oost Juffrouw Blommaert, zuid de Nesschestraat, west Joseph Keleraan en noord verscheidenen. Onmiddelijk inge bruiktreding. Zesde koop. Een perceel L.aud, gelegen te Impe, Hoogwegelbroeck, gekadastreerd wijk A, 498, groot 29 aren, palende oost Pepinus Buert, zuid verscheidene, west Joseph Keieman en noord Juffrouw Blommaert en het volgende goed Deels onverpacht en deels gebruikt zonder termijn door Au^uste Eloot te Impe. Zevendo koop. Een perceel Laud, gele gen t« Impe, Leegwegelbroeck, wijk A, num mer 500a, groot 13 aren 20 centiaren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph Van Moor ter, zuid het goed onder koop 6 hiervoren, west Juffrouw Blommaert on noord Eraile De De Wint. Gebruikt zonder termijn door Alfons Van Leuven te Impe. ZITDAGEN: Instel Donderdag 26 April ,„Afi Verbljjf Donderdag 10 Mei Telkens om 3 ureu van den avond ter her berg van M. Jan Mattbya, te Impe, Nessche straat. OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen TE OORDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, iu het open baar verkoopen Eenige koop, Een goed perceel Zaailand, gelegen te Oor degem, wijk Rompland, bekend by kadaster sectie C, nummer 10, aldaar groot 59 aren 50 centiaren, palende ten ooste Mijnheer GustaafVan Gysegem, ten zuide den heer Victor Van der Eecken, ten weste Jufvrouw Rosalie De Schaepmeester en ten noorde de Poiitwegstraat. Verdeeld in twee deelen. Gebruikt door den heer Desiré Schockaert, te Oordegem. ENKELE ZITDAG Maandag 3o April 1906, om 4 uren namiddag, ter herberg genaamd u In den Nieuwen Boulevard, n gehouden dooi den heer Placide Keppens, te Oordegem, wijk Dries. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Land en Meersch, TE ERPE EN LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, iu het open baar verkoopen, de volgende goederen Gemeente Erpe. Eerste koop. 32 aren 10 centiaren Land, in den Hoonegem. gekadastreerd wijk B, nummer 694, palende ten ooste aan de erven Van der Eist, ten znide aan den volgende koop, ten weste aan de heeren De Boeck on ten noorde den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, in den Hoonegem, gekadastreerd wijk B, nummer 691, palende ten ooste aan den heer Bob ngier-De Goeck, ten znide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ten weste aan de orven Nooy, ten noorde aan de heeren De Boeck en aan voorgaanden koop. Gebruikor De Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 35 centiaren Land, op den Dorent,. gekadastreerd wijk B, deel van uummer723, palende ten ooste aan den hoer De Clercq, ten zuide aan den heer De Boeck, ten weste aan den heer Van der Eist en ten noorde ook aan den heer De Clercq. Gebruiker Joseph De Spiegeleer. Vierde koop. 9 aren 20 centiaren Land, op Krevelhook, gekadastreerd wijk A. num mer 365a, en palende ten ooste aan het Wel dadigheidsbureel van Erpe, ten zuide aan Dominicus Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ton weste aan het Bureel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aan de erven De Kerpel en Petrus Verhoeven. Gebruiker Dominicus De Brauwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent, gekadastreerd wijk B, nummers 540a en 545a, palende ton oost9 aan de straat, ten zuide aan DominicuB Van Hauwermeiren-De Kerpel, ten weste aan den heer Remel Van Droogenbroeck en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker Camillus De Boeck, Gemeente Lede. Zesde koop. Eoue schoone en met Fruit- boomen wel beplante behuisde Hofstede, ge naamd u Het Hof ter Varent, met Schuur, Stallingen, remisiëa en andere af bangelijkhe den, waarvan een deel der gebouwen van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf vau den eigenaar, gestaan en gelegen te Lede, gehucht Keiberg, op weinigen af stand des IJzerenweg en Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wijk C, nummers 810d, 810c en 808b, met eene grootte van 38 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan voorgaande koop, ton weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en de heeren De Ryck en De Swaef, ten noor de aan de kinderen Nys, Gebruiker Camillus De Boeck. Zevende koop. A. 30 areu 60 centiaren Land, gehucht Keiberg. gekadastreerd wijk C, nummers 786b en 789a, palende ten ooste aan do erven De Kerpel, het volgende perceel en anderen, ten zuide aan den heer De Swaef, ten weste aan het gescheed met de Gemeente Erpe of de erven Biebuyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op den Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, palende ten ooste aan do kinderen De Kerpel, ten znide aan den heer Josephus De Ooninok, ten weste aan voorgaande perceel en ten noorde aan de kinderen De Kerpel. Gebruiker van de twee percoelen l'etrus- Joannes De Kerpel. De koopen 5 en 6 uitmakende eenen blok zullen opgeroepen worden met recht van sa- mouvoeaing. De Hofstede onder koop 6 zal mogen be zichtigd worden, alle maaudagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 iqnfi Verblijf Donderdag 21 Juni 19üü' ten 3 uren namiddag, ter herborg genaamd I-Iet Land van Riem, bij den hoer Victor Keppens, te Aalst, Nienwstraat, nabij de Groute Murkt. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING te BAARDEGEM, nabij het Dorp, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal achtervolgens bevel verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, in date 4 April 1906,in bet openbaar verkoopen Gemeente Baardegem. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen op den Helderberg, nabij het Dorp, gekadastreerd wijk C, n™ 320a, 3igA en 32ia, met eene grootte van 16 aren, 3o centiaren, palende ten ooste aan Cornelius De Meersman, ten zuide aan den zelfde en aan Victor De Wolf, ten weste aan Ludovicus Van der Cruys en ten noorde aan de Kerkstraat. EENIGE ZITDAG Zaterdag 22 Mei 1906, ten 3 uren namiddag,ter herberg van den heer Remy Poliyn-Joostens, te Baarde gem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van TE AAL^T, Boudewijnkaai en Hertstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op het verzoek van Meester Van der Haecen, Advokaat. te Aalst, in zijne hoe danigheid van Curator der bankbreuk Benjamien Roelandt, in het openbaar verkoopen Een perceel Bouwgrond, groot 9 aren, 3 centiaren 70 milliaren, gelegen te Aalst, in het nieuw kwartier van d'Hertszaag, gekadastreerd wijk D, nummer 773d, houdende van voren op eene breedte van 14 meters, aan de Boudewijnkaai, van de eene zijde aan Dame Hermans, van den anderen kant aan grond der Stad en van achter aan de Hertstraat, ook met eene breedie var. 14 meters. ZITDAGEN Instel Zaterdag 5 Verblijf Zaterdag 19 j - 9 ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. OPENBARE VERKOOPING van een allerschoonste TE OORDEGEM. De Notaris SOETE, te Lede, zal op Woensdag 25 April 1906 voor instel en Woensdag 9 Mei 1906 voor verblijf, tel kens om 3 uren namiddag, ter herberg van vrouwe Emile De Mulder, genaamd de Vier Eemers, Tramstatie, Oordegem, aan de groote Kassei, openbaar verkoo pen Een allerschoonste, sterk en welgelegen Buitengoed of Campagne, met Tuin, Boomgaard en Meersch, gelegen te Oor degem, dicht aan de Tramstatie, groot in gronde 67 aren 60 centiaren. Samen slechts ingesteld frs. g,55o. Een half °/0 instelpenning te De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Eene behuisde Hofstede te Aalst- Mijlbeke, op Papenrode, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg, groot i5 aren 90 centiaren. Ingesteld frs. 2740. Op te leggen boom- en landprijsfr. 170 2. 24 aren 3o centiaren Land te Aalst- Mijlbeke, op het Benedenboschveld, ge naamd het Bijl. Ingesteld frs. 2440. Boom- en landprijs fr. 100. 3. 46 aren 80 centiaren Land te Aalst- Mijlbeke op het Hooiveld. Ingesteld frs. 3440. 4. En 32 aren 23 centiaren Land te Aalst-Mijlbeke, op den Imbaut. Ingesteld frs. 1840. Landprijs fr. 63.00. De koopen 1, 2 en 4 gebruikt geweest door wijlen Charles De Bruyn en koop 3 gebruikt door Charles Wauters. LAATSTE ZITDAG Zaterdag 5 Mei 1906. Om 2 uren namiddag ter Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk veikoopen i° 17 aren 22 centiaren Land, te Erpe, op den Boschkauter, gebruikt door Fre- derilc De Saedeleer. Ingesteld frs. 1,300. 20 7 aren 10 centiaren land, gebruikt door Achilla De Saedeleer. Ingesteld frs. 440. 3° ïo aren 21 centiaren Land, gedeel telijk op Erondegem en gedeeltelijk op Ottergem gebruikt door Jan-Baptiste De Pauw. Ingesteld frs. 660. 4° 35 aren 33 centiaren Meersch, te Ottergem, aan de Rusts'.raat, gebruikt met het volgende door August Rottiers. Ingesteld frs. 1,900. 5° En 14 aren 47 centiaren, Land, te Ottergem, op d'Evcndael. Ingesteld frs. 1,100. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 April fi Verblijf Dijnsdag 8 Mei I9°°' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg (i Het Gemeentehuis, bij Dame weduwe Lopus-Van Belle, te Erondegem, Dorp. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Twee Woonhuizen met Tuin, getee- kend n5 en 117, groot 5 aren 5o centia ren, te Aalst, Nieuwstraatpoort. Ingesteld frs. 3,000. 2° Twee Woonhuizen, geteekend 119 en 121, met Tuin, groot 5 aren 80 centia ren, nevens voorgaande. Ingesteld frs. 3,200. 3° Vier Woonhuizen, geteekend 127, 129, i3i en i33, te Aalst, Gentschestraat. Ingesteld frs. 2,3oo. 4* i3 aren 90 centiaren Land, te Aalst- Schaarbeke, op het Kapelleveld, ann de Duivekeetstraat, gebruikt door Constant Boel. Ingesteld frs. 1,200. 5° En 21 aren 70 centiaren Land, te Aalst-Schaarbeke, op den Molenkauter, gebruikt door Constant Boel en de we duwe Sterck. Ingesteld frs. 1,860. ZITDAGEN Instel Maandag 23 April) Verblijf Maandag 7 Mei 90 telkens om 3 uren namiddag, ter Estami- net van den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de Sint Martenskerk. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. VENDITIE VAN 5ooo Sparren en to Aalst, Aaarlkaui. Op Donderdag 3 Mei 1906, om 2 uren amiddag. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 22 aren 80 centiaren Land, te Hof- stade, Molenkauter, sectie C, nummer 44Öbis, gebruikt door Leopold Bonna- rens. Ingesteld frs. 1240. 2. Eenen Meersch, te Moorsel, Zand- beekheide, sectie C, nummer f27, groot 18 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 280. Gebruikt door Benoit Vereecken. Ingesteld frs- 600. 3. Eenen Meersch, te Impe, omtrent den Watermolen, sectie B, nummer 377, groot 12 aren 10 centiaren. Gebruikt door J.-B. De Cuyper. Ingesteld frs. 400. 4. Een Meersch en deeltjen Bosch, te Lede, Sim sveld, sectie D, nummers 697 en 700, groot 76 aren 10 centiaren. Gebruikt door Vital Van derSnickt. Boomprijs fr. 170. Ingesteld frs. 2200. 5. Eenen Meersch, te Aalst, Os- broecken, sectie B, nummer 556, met eene grootte van 77 aren 3o centiaren. Gebruikt door Alfons en Camille Meert. Ingesteld frs. 25oo. 6. Eene partij Land, te Aalst-Mijl- beke, Hoorekensvcld. sectie E, r ummer 328, groot een hectaar, 7 aren 90 centia ren. Gebruikt door Pieter-Frans Be Bac ker, Camille Van Molen Frans De Pet ter. Verdeeld in oost-midden en westdeel. Ingesteld frs. 4020. 7. Een perceel Land, te Aalst-Mijl- beke, Hoorekensveld. sectie E, nummer 314, groot 35 aren 20 centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol. Ingesteld frs. i5oo. 8. Een perceel Land, te Aalst-Mijl beke, Hoorekensveld, sectie E, nummers 313 en 3i3bis, groot 92 aren 3o centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol en Phi lemon Wauters. Verdeeld in oost-midden en westdeel Ingesteld frs. 3120. 9. Een perceel Land. te Aalst-Mijl- beïce, Hoveniers, sectie E, nummer 410E, groot 19 aren 5o centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol. Ingesteld frs. 800. 10. Eene Hofstede, te Aalst, Groen straat, sectie E, nummer 114A, n5c en ii5a bis, groot 60aren 70 centiaren. Ver deeld in vier deelen. Gebruikt door Al- bert Van de Maele. Ingesteld frs. 658o. Instel Donderdag 19 April Verblijf Donderdag 3 Mei om 3 uren namiddag, ter estaminet Aux Quatre Vents, bij den heer Jacques Van der Linden, te Aalst, Keizerlijke plaats. Studie van den Notaris DE SADELEER te Erembodegem. 1906, VENDITIE VAN 10,000 en 4,000 Boonstaken, te Erembodegem, Statie en Denderbrug. op Dijnsdag 1 Mei 1906, om een ure namiddag. Uit «Ier hand te koop. Eene Piano, Buffet, nog maar onlangs hersteld dienstig voor Pensionnaten of leerlingen. Zich te bevragen ten bureele dezer. 12 a. Importante filature de coton gantoise, cherche sous-directeur avec bonnes références. Appointements suivant aptitudes. Ecrire Poste restante, billet de banque 8170, Gand centre. Discretion garantie. Het inzicht hebbende van te Aalst een werkhuis van Kantwerk in allen aard te openen, zoek ik een heer of dame in den grond de fabricatie van deze artikelen kennende. Voorkeur zal gegeven worden, aan deze die reeds met goeden uitslag een sverkhuis bestierd heeft en bekwaam nieu wigheden te scheppen, de berekeningen te maken en 't werk aan de werksters die 't huis werken af te leveren. Ik zou hel niet van de hand wijzen mij met een facteur in iedere gemeente te verstaan. Schrijv. Aanbod en pretentifin aan Otto vom Hagen, Brussel, 34, Hande laarsstraat, (Rut; des Commergants, 341. Kanten, Borduurwerken, Stroowerk. Het bureel is dagelijks open voor de facteurs, van 3 tot 5 uren. A VKiMrCALLEBA0T'PharmaciM' •r* a Alost, inlorme sa clientèle qu'il eet désormais dépositairc des BOULETTEH UENTiHltES de Fourgeaud une seule guórit intailliblement,, en une seconde et sans retour la plus violente RAGE DE DENTS. En vente doos toutes les bonnes pharmacies. 1 fr. 50 le flacon, Alen zoekt te huren, een huis dienstig voor bureel en werkhuis, eener manufactuur van Kanten in allen aard. Schrijv. voorw. Otto vom Hagen, Brussel, 34, Handelaarsstraat, (Postbus l36).^ Kleermaukster wordt gevraagd e Aalst, Kerkstraat, Nr 11. Kleine en gtoote kapitalen aan 3,75 en 4 t. h. op huizen eu land, voor te bouwen en renten af te leggen. Zich te bevragen bij den agent, te Aalst, hoek der Kerkstraat, 19.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3