Huis te huren terstond /i;ï:vist:iiii del H. Arys-De Paepe. Voorgevel en den Toren WOON HUIZEN Schrijnwerk ersgereedschappon HOFSTED E behuisde HOFSTEDE HUISMEUBELEN A A I L A N D Behuisde Hofstede, BOUWGROND, Verwijf 4 behuisde HOFSTEDE Bij Bankbreuk. sparren Hopstaken Openbare Verkooping STAD AALST. Besturen der Godshuizen en Bureel van Weldadigheid. De bediening van Apotheker der ge stichten van Weldadigheid zal open zijn te rekenen van i Juni 1906. Jaarwedde 3ooo fr., vrije woonst, vuur en licht. Zich schriftelijk aan te bieden vöor 20 Mei aanst. bij den heer Voorzit ter der Godshuizen of van 't Bureel van Weldadigheid. Nieuwstraat, 36, Aalst, (gioote vitrine). Als ook een Huis eu Magazijn, Zwarten Hoek. Zich te bevragen Nieuw- straat, 34. HTTÏÏ'R der omstreek zoekt plaats als Bureelbediendc of iets dergelijks. Schoon geschrift en op de hoogte van alle bureelwerk. Vlaamsch en Fransch. Goede getuigschriften. N° 123 Occasie Leest Ter trouw uit der hand te koop eeu extra sterk schoon verzekerd Gofferforken, twee gerieflijke Keukenkassen, twee goede Deuren en twee calorifères om nieuwe huizen te ver warmen en te droogen. Zich te bevragen in de Nieuwstraat, nr 7, te Aalst. Xe koop. Extra schoone in pot gekweekte Tomatteplanten, aan vijf cen tiemen ieder. Zich te begeven bij Dame weduwe Po- devyn, Bergestraat, te Aalst-Mijlbeke. Leopoldstraat, 14; Aalst. Prijzen voor 10, 11 en 12 Mei 1906. TARBOT de »/t kil. fr. 3,00 TARBOTTIN8 '/e kilo 2,00 HEILBOT fr. i,5o Kabeljauw, fr. 0,80 en o,go Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00, 3,00 Tongen (koppel) fr. 1,00,2,00, 3,00 en 4,00 Steur fr. 2,00 Roodbaarden (rougets) fr. 2,00 Pladijs't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, 1,25, i,5o 2,00 en 3.00 Makreelen 'tstuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,15 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, midden en klein soort. STAD AALST. Openbare Aanbesteding der voltrekking van den der Kerk van den H. Jozef ter Stede. Het Bnrcel der Kerkmeesters der kerk van den H. Jozef te Aalst, zal op WOENSDAG 23 MEI 1906, om 3 uren namiddag, in de Pastorij, overgaan tot de openbare aanbeste ding der voltrekking van den Voorgevel en van den Toren der Kerk van den H. Jozef ter stede. De begrootiugsstaat der uit te voeren werken bedraagt Fr. 101,969.10. Pandgeld fr. 10,000 waarvan 5000 fr. moeten gestort worden vóór de aanbesteding. De aanbiedingen moeten gezonden worden aan M* Van Ghyseghem,Voorzitter der Kerk fabriek en moeten by hem zyn, vóór den 23 Mei. De plans, bestek, lastenboeken manier van aanbieding berusten in de Pastorij van den H. Jozef. Men mag ze onderzoeken, alle werkdagen, te beginnen den 7 Mei van 9 uren 's morgens tot 5 uren 's avonds. N. B. De werken zullen maar moeten be ginnen met Maart 1907, zoodat men geheel den winter heeft om al de materialen voor te bereiden. Gedaan te Aalst, den 5 Mei 1906. Namens hot Kerkbestuur De Secretaris, De Voorzitter, A. Bockstal. J. Van Ghtseshrm. OPENBARE vFrKOOPINg' van TE AALST, Gentschen Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien hot behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Koop. 1. Een Woonhuis met aanhoo- righeden, gestaan en gelegen te Aalst, aan dan Gentschen Steenweg, genummerd 55, Sot volgens meting 1 aar 41 centiaren, ge- astreerd wijk C, nnmmer 558d en deel van nnmmer 556b, palende ten ooste en ten noor- de den heer Amand D'Hondt, ten znide de Gentsche kassei en ten weste den volgenden koop. Verhnurd bij do week aan den herr Frans Van Impe, mits fr. 2,25. Koop 2. Een Huis met erve, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gentschen Steen weg, genummerd 57, groot volgeDS meting 1 aar 35 centiaren, bekend bij kadaster wijk C, nummer 558b en deel van nnmmer 556b, pa lende ten ooste voorgaanden koop, ten znide de Gentsche kassei, ten weste den volgenden koop en ten noordeden heer Amand D'Hondt. Verhuurd bij de week aan den beer Felix De Smet, mits 2 fr. Koop 3. Een Huis met Hof en Magazijn, hebbende regen- en drinkwaterput, gestaan en gelegen nevens voorgaande, te Anlst, Gentschen Steenweg, geteekend nummer 59, inhoudende volgens meting 3 aren 13 centia ren, wijk C, deel van nnmmer 656b, van het kadaster, palende ten ooste het huis onder koop twee liiervoren, ten znide de Gentsche kassei, ten weste het goed onder koop 4 hier na en ton noorde den heer Amand D Hondt. Verhuurd tot 18 Januari 1908, aan den heer Alfons I.ncompte, mits 182 frs. 's jaars. Koop 4, Een voornaam groot Woon huis met uitgemuurde Koor en grooten Lust hof beplant met boomen van de fijnste frui ten, dienstig vooralle bedrijven, zijnde de gewezen ouae afspanning Sintk Anna, u gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gent schen Steenweg, geteekend nummer 61. heb bende langs achter eene bovenverdieping, zeven benedenplaatsenvier bovenslaapka- mer8, ruime zolders, bakoven, remisie, stal ling, waterpomp en andere aanhoorighedon, groot volgens meting 22 aren 78 cnntiareD, gekadastreerd wijk C, nummers 554o, 554n en 555a, palende ten ooste bet huis onder koop drij 011 den heer Amand D'Hondt, ten znide de Gentsche knBsei, ten weste den vol genden koop en den beer Edmond Anné en ten noorde uen heer Amand D'Hondt, voor noemd, Bewoond door den eigenaar. Onmidde- lijke ingebrniktreding. Op te leggen prijzijen Waarde der fruitboomen frs. 565,50 n der landvervoedbeden frs. 20,00 n van een over fe nemen eikhouten glazenberd eu fleschrek frs. 35,00 Te samen frs. 620,50 Koop 5. Twee aaneenhangende Woon huizen, met ruime Stallingen en Koer, ge staan en gelegen te Aalst, aan den GeDtschen Steenweg, geteekend nummers 63 en 65. be kend bij kadaster wijk C, nummer 555b en 555c, groot volgene meting 2 aren 42 centia ren, palende ten oosten en ten noorde voor- gannden koop 4, ten zuide deu Steenweg, ten weste de heeren Matthys en Anné. Bewoond bij de week door den heer L. De Veylder en Jufvrouw weduwe Van Nieuwen- borg, te samen mits 4 fr. N. B, De voorschreven te koop gestelde goederen, zijn gemeten en afgeschetst op het op de plakbrieven staande grondplan, door den heer Henri Van Cleynenbreugol, land meter, te Aalst. Zij zijn zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van ieder week, van 2 tot 4 uren van deu avond, mits er de aanvraag aan den eigenaar den heer Leon Van de Maele van te doen ZITDAGEN telkens om 3 nren van den avond, te Aalst, Molendries, ter herberg Den Klokken bol, n bij Juffrouw Esthère Verlackt. Bij uitscheiding van bedrijf. 0 P E N B ARE VERK O O PIN G van allerlei goede Deensch Hout en andere Voorwerpen, TE AALST. Moutmolanstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van den heer Bb.nedikt Verbeeck, nan zijn werkhnis, te Aalst, MoutmoleDstraat, in het openbaar verkoopen, op Maandag 21 Mei 1906, om 1 ure stipt. Allerlei Sohrt.jnwkiikhrbüerievkn, als 7 zware schaafbanken, 13 dubbel serjanten, 6 kaakserjanten, 30 handvijzon. Eene groote hoeveelheid moluur- en nujonr- echaven, band, ronde, kreuze- en andere schaven. Eene hoeveelheid slagbooren en evegieten, zagen, bijtels.' vijleD, hamers, 2 lijmpotten, plancheraandrijvers, handboomen, Bcheer- reep met katrollen, slijpsteen, 8 groote en kleine ladders, dubbele ladder. Eene hoeveelheid nagels, vijzen, Deensche plancher, stukken spitspin, enz. Andere Gerieven en Voorwerpen, als smidsvijs, 4 mansarde vensters, vitrien corni- che met twee vensterluiken, paviljoenstok of rol, vaandolstok, dnbbele glazendeur, 2 ven sterramen met glas. Eene boeveelheid comiche blokken met molaren, vensteronderblokken, scbouwcon- solen, 6 bloem trap pen, 4 sch raven met plan ken, breitafel, 2 koffers, tafel, ijsstoel, hand kar, brandhout eu meor andere voorwerpen. N. B. De verkooping geschiedt op ge wone wijzo en mits bot gewoon ongeld. Voor de koopen boven de 10 frank uitstel van be taling mits te stellen goede borg. Voor de overige gereede hetaling. Om uit onverdeeldheid te scheideu. OPENBARE VERKOOPING Zaailanden en Meersch TE IMPE. De Notnria EEMAN te Erpe zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de na volgende goederente weten Eerste koop. Eene behnisde Hofstede gestaan en gelegen te Impe, Nesschestraat, gekadastreerd wijk A, nummers 434, 435 en 436, groot 7 aren 90 centiaren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph Van Moortor, zuid de NesBchestraat, wast de Wed. eu Kin deren Augustien De Cuypor en noord Engel- bert De Craeker. Onmiddelijko ingebrnik treding. Tweede koop.—Een perceel Land, gelegen te Impe, Hoogwegelbroeck, bekend bij kadas ter wijk A, nummer 514, groot 9 uren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph Van Moorter, zuid Octaaf Torrekens, west de Erven Verbrngghen en noord de Kerkfabriek van Impe. Onmiddelijko mgebruiktreding. Derde koop. Eene partij Meersch, gele gen te Impe, Grootenmeersuh, wijk B, num mer 469 van het plan kadastraal, groot 20 oren 90 centiaren, palende oost d'Erven Van l'amel, znid en west het gescheid mot Eron- degem en noord Alfons Annorel en Frans Panwels. Onmiddolijke ingebrniktreding. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen fe Impe, Papegembauter, gekadastreerd wijk B, nummers 544b er 544c, groot 31 aren 90 centiaren, palende oost Victor Van Canter, znid Francisca Van Leuven en andere, west Leopold Dooreman en noord de Nessche straat. Gebi nikt zonder termijn door J.-B. Lemeire te Impe en anderen. Vijfde koop. Eene partij Land, gelegen fe Impe, Nesschestraat, bekend bij kadastor wij A, nummer 445, groot aldaar 15 aren 90 centiaren, palende oost Juffrouw Blommaert, zuid de Nesschestraat, west Joseph Keieman en noord verscheidenen. Onmiddelijk ingc- I bi nibtreding. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, Hoogwegelbroeck, gekadastreerd wyk A, 498, groot 29 aren, palende ooBt j Pepinus Bisert,zuid verscheidene, west Joseph Keieman en noord Juffrouw Blommaert on het volgende goed Deels onverpacht en deels gebruikt zonder termijn door An uste Eloot te Impe. Zevendo koop. Een perceel Land, gele gen te Impe, Leegwegelbroeck, wijk A, num mer 500a. groot 13 aren 20 centiaren, palende oost de Wed. en Kinderen Joseph N an Moor ter, zuid het goed onder koop 6 biervoren, west Juffrouw Blommaert en noord Emile J)e De Wint. Gebruikt zonder termijn door Alfons Van Leuven te Impe. ZITDAGEN: lustel Donderdag 26 April Verblijf Donderdag 10 Mei 19UD Telkens om 3 uren van den avond ter her berg van M. Jan Matthys, te Impe, Nessche straat. OPENBARE VERKOOPING van eene E KI TUIW, te ERONDEGEM, Zandstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoo pen Eknige koop. Eene behnisde Hofstede, met aanhoorighe- den en Tuin, gr staan en gelegen te Eronde- gem, aau de Zandstraat, bekend bij kadaster wijk B, nummer 23a en 26a, te samen groot 7 aren 20 centiaren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide Domien Cooman, ten weste de Zandstraat en ten noorde Petras Peerlinck. Bewoond en gebruikt bij de maand, door Mr J.-B. Mortens, te Erondegem. ENKELE ZITDAG DONDERDAG 17 MEI 1906, om 4 uren van den avond, ter herberg gebon den door Mr Augustien Eloot, te Erondegem, aan den Gentschen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING Land- en Schrijnioerkersalam en andere Voorwerpen te Aalst, Gentsehensteenweg. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens en ten huize van Mr Leon Van de Maelo, te Aalst, Gentsehensteenweg, n°61, in het openbaar verkoopen, op Maandag 28 Mei 1906, om 9 nren van den morgend. Huismeubelenals 3 kleerkassen5 kom- modekassen, 2 schoone spiegels, 6 ronde en andere tafels, 2 stoven met ovens, jachtcon- foor, kachel voor eet- of salonplaais, 3 dozijn stoelen en 3 zetels, 6 bedden met ressorts, wollen matrossen en andere slaapgerieven, lavabos en nachttafels, 2 schoone koffiestel sels waaronder eeu in porseleio, schoone Êrinten en heiligboeldentwee hangondo orlogen met eikenkas, eene hoeveelheid gleizen, steenen, ijzeren en tinnen keukenge- r ie ven, ijzeren potten, koperen marmitten,wa felijzers, steenen botertobbens, glazenberd, kapstokken, lijnwaad en andere manden, eene hoeveelheid champagne en andere fles- schen, schraven, balance met gewichten, waschknipen, eene hoeveelheid vensterglas, broodbakkersgereedschappen en meer andere voorwerpen. Ongeveer 1000 kilos aardappels. Landbonwalem kruiwagen, braken,schup, mesthuak, boonstaken, enz. Schrijnwerkersgoreedschappen, als schaaf bank, schaven, zagen, beitels, hamers, enz. Eene hoeveelheid, hooi, strooi en brand hout, 2 gekapte kerzelaarboomen, eene boe veelheid kepers, pannelatten en vloertichelen, verscheidene oude deuren en 400 nieuwe roode dakpannen, 6 ladders van alle lengten, waaronder eene dnbbele. N. B. De verkooping zal geschieden onder de gewone voorwaarden en met gewoon on geld de koopen tot 10 frank moeten gereed betaald worden voor de overige uitstel voor de betaling mits te stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van drij perceelen TE MOORSEL. De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens het Bureel van Weldadigheid van Moorse], in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, nabij het Dorp, bekend bij kadas ter wijk C, nummers 308, 309 en 310, met eene grootte van 26 aren en volgens meting groot 21 aron 85 centiaren, palende oost Mr Frans Hendrickx, znid Jnffr. Antonia Vonck en andero, w est Dame De Windt en Juffrou wen Maria cn Joanna De Backer en noord de Nieuwstraat. Gebruikt, door Juffrouwen Maria en Joanna Do Backer, te Moorsel, mits 45 fr. 's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, te Moorsel, aau de Statiestraat, gekadastreerd wyk C, nummers 34a, 35, 36 en 37, groot aldaar 15 aren 10 centiaren, en volgens me ting 14 aren 78 centiaren, palende ten ooste MM. Jh. Mncharis en Francis John Ball, ten zuide M. Abel De Clippele, ten weste Juf frouw Eugenie De Vis en M. Alfons De Vis en ten noorde de Statiestraat. Gebruikt deels door de kinderen Van den Steen te Moorsol mits 16 fr. 's jaars en deels door M. Jh. Macharis, te Moorsel, aan 8 fr. 's jaars. 'N. B. De gebouwen van Iluis en andere staande op het deel gebruikt, door de kinde ren Vanden Steen,bebooren aau deze laatsten. Derde koop. Een perceel Land, gelegen fe Moorsel, nabij bet Dorp, kadastraal bekend sectie C, nummers 396, 397 on 398 met eene grooto van 43 aren 20 centiaren on volgens meting groot 39 aren 73 centiaren, palende oost eu zuid Juffr. W* Gustaaf Van Merstrae- tc, west de Waverstrant on noord den Op- wycksclien steenweg. Gebruikt door M. I'ieter Moens en Lodo- wijk Vermoesen, te Moorsel, aan 75 fr. 's jaars. ENKELEN ZITDAG Dijnsdag 15 Mei 1906om 1 uur stipt nanoen. ter herbei g St. Rochus, te Moorsel, aan de Dorpplaats, by Jnffr. Wed. Van den Steen. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene te BAARDEGEM, nabij het Dorp. Dc Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal achtervolgens bevel verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Dendc-rmonde, in date 4 April rgoó.in het openbaar verkoopen Gemeente Baardegetn. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen op den Helderberg, nabij het Dorp, gekadastreerd wijk C, n™ 320A, 319A en 32IA, met eene grootte van 16 aren, 3o centiaren, palende ten ooste aan Cornelius De Meersman, ten zuide aan den zelfde en aan Victor De Wolf, ten weste aan Ludovicus Van der Cruys en ten noorde aan de Kerkstraat. EENIGE ZITDAG Zaterdag 22 Mei 1906, ten 3 uren namiddag,ter herberg van den heer Rcmy Pollyn-Joostens, te Baarde- gem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Boudewijnkaai en Hertstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op het verzoek van Meester Van der Haegen, Advokaat, te Aalst, in zijne hoe danigheid van Curator der bankbreuk Benjamien Roelandt, in het openbaar erkoopen Een perceel Bouwgrond, groot 9 aren, 3 centiaren 70 milliaren, gelegen te Aalst, in het nieuw kwartier van d'Hertszaag, gekadastreerd wijk D, nummer 773d, houdende van voren op eene breedte van 4 meters, aan de Boudewijnkaai, van de eene zijde aan Dame Hermans, van den anderen kant aari grond der Stad en van achter aan de Hertstraat, ook met eene breedte van 14 meters. ZITDAGEN ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Land en Meersch, TE ERPE EN LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslagen gelagen, iu het open baar verkoopen, de volgende goederen Gkmekntr Erpk. Eerste koop. 32 aren 10 csntiaren Land, in den IJoonegem. gekadastreerd wijk B, nummer 694, palende ten ooste aan de erven Van der Eist, ten znide aan den volgende koop, ten weste aan da heeren De Boeck en ten noordo den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, in den Hoonegem, gekadastreerd wijk B, nummer 691, palende ten ooste aan den heer Bok ngier-De Boeck, ten znide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ten weste aan de erven Nooy, ten noorde aan de heereo De Boeck en aan voorgaanden koop. Gebruiker JozefDe Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 30 centiaren Land, op den Dorent, gekadastreerd wijk B, nnm mer 723a,palende ten ooste aan den hoer Fer dinand De Glercq.ten zuide met half baan aan de heeron De Boeck-Candron en De Boeck- Hendrickx, ten weste ook met half baan aan den heer De Boeck-Roman en ten noorde aan Jufvrouw Coleta Van der Eist. Gebruiker Domien Neirinckx. Vierde koop. 9 aren 20 centiaren Land, op Krevelhoek, gekadastreerd wijk A, num mer 365a 2, cn palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Erpe, ten znide aan Dominicus Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ten weste aau het Bureel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aau de erven De Kerpel en Petrus Verhoeven. Gebruiker Dominicus De Brauwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent. gekadastreerd wijk B, nummers 510a en 545a, palende ten ooste aan de straat, ten znide aan Dominions Van Hauwermeiren-De Kerpel. ten westo aan den heer Reroel Van Droogenbracck en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebruikor Camillas De Boeck. Gemkkntk Lede. Zesde koop. Eene schoone en met Fruit boomen wel beplante behuisde Hofstede, ge naamd Het Hof ter Varent, met Schuur, Stallingen, remmen en audere af bangelijkhe den, waarvan een deel der gebonweu van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf van den eigenaar, gestaan en gelegen te Lede, gehucht Keiberg, op weinigen af stand des IJzeronweg en Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wijk C, nummers 810d, 810c en 808b, met eene grootte van 38 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en do heeren Do Ryck en De Swaef, ton noor de aan do kindereu Nys. Gebruiker Camillus De Boeck. Zevende koop. A. 31 aren 60 centiaren Land, gehucht Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummers 786b en 789a, palende ten ooste aan de erven De Kerpel, hot volgende perceel en anderen, ten zuide aan den heer De Swaef, ten weste aan het gesoheed met de Gemeente Frpe of de erven Biebuyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op den Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, I palende ten ooste aan de kinderen De Kerpel, ten zuide aan den heer Josephns De Coninck, ten weste aan voorgaande perceel en ten noorde aan de kinderen De Kerpel. Gebruiker van de twee perceelen Petrus- Joannes De Kerpel. De koopen 5 en 6 uitmakende eenen blok zullen opgeroopen worden met recht van sa menvoeging. De Hofstede onder koop 6 zal inogen be zichtigd worden, alle maandagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. ZITDAGEN Instel Donderdag Verblijf Donderdag 21 j ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Land van Riem, n bij den heer Victor Kcppenste Aalst, Nieuwstraat, naby de Groote Markt. Juni 1906, De Notaris DE PAUW, te Aalst, daartoe benoemd zal openbaarlijk ver koopen, de volgende huizen der Bank breuk van den heer Benoit De Schaep- dryver Ec-rste koop. Een groot Huis met achtergebouwen en groote zaal, laatst het hotel en huurhouderij Krugershof te Aalst, Statiestraat, 20,met groote uitgang poort in de Vooruitgangstraat groot 8 aren 5o centiaren. Ingsteld fr. 22.000. Tweede koop. Een Huis te Aalst, aan de Burgemeesterplaats n. 75, groot 4 aren wezende de herberg In de Kool- putten bewoond bij Judocus Van Va- renbergh. Ingesteld fr. 5320,00. TWEEDE ZITDAG Zaterdag 19 Mei 1906 om 2 uren namiddag ter Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, in het Stadhuis, Groote Markt. N. B. Gedurende i5 dagen na de toewijzing zal eenieder het recht hebben de verkochte goederen te verhoogen met minstens een tiende der verkoopsom mits de opbo !en aan bovengenoemden Notaris tc beteekenen bij exploit van Deurwaarder. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. 22 aren 80 centiaren Land, te Hof- stade, Molenkauter, sectie C, nummer 44Öbis, gebruikt door Leopold Bonna- rens. Verhoogd tot frs. i5oo. 2. Eenen Meersch, te Moorsel, Zand- beekheide, sectie C, nummer f27, groot 18 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 280. Gebruikt door Benoit Vereecken. Verhoogd tot frs. 720. 3. Eenen Meersch, te Impe, omtrent den Watermolen, sectie B, nummer 377, groot 12 aren 10 centiaren. Gebruikt door J.-B. De Cuyper. Ingesteld frs. 400. 4. Een Meersch en deeltjen Bosch, te Lede, Smesveld, sectie D, nummers 697 en 700, groot 76 aren 10 centiaren. Gebruikt door Vital Van der Snickt. Boomprijs fr. 170. Verhoogd tot fr. 235o. 5. Eenen Meersch, te Aalst, Os- broecken, sectie B, nummer 556, met eene grootte van 77 aren 3o centiaren. Gebruikt door Alfons en Camille Meert. Ingesteld frs. 25oo. 6. Eene partij Land, te Aalst-Mijl beke, Hoorekensvcld. sectie E, nummer 328, groot een hectaar, 7 aren 90 centia ren. Gebruikt door Pielcr-Frans Be Bac ker, Camille Van Mol en Frans De Pet ter. Verdeeld in oost-midden en westdeel. Verhoogd tot frs. 5ooo. 7. Een perceel Land, te Aalst-Mijl beke, Hoorekrnsveld. sectie E, nummer 314, groot 35 aren 20 centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol. Verhoogd tot frs. 1600. 8. Een perceel Land, tc Aalst-Mijl beke, Hoorekensveld, sectie E, nummers 313 en 3i3bis, groot 92 aren 3o centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol en Phi lemon Wauters. Verdeeld in oost-midden en westdeel Verhoogd tot frs. 4000. 9. Een perceel Land. te Aalst-Mijl- beke, Hoveniers, sectie E, nummer 410E, groot 19 aren 5o centiaren. Gebruikt door Camille Van Mol. Verhoogd tot fr. 820. 10. Eene Hofstede, tc Aalst, Groen straat, sectie E, nummer 114A, n5c en 1 i5a bis, groot 60 aren 70 centiaren. Ver deeld in vier deelen. Gebruikt door Al bert Van de Maele. Ingesteld frs. 658o. DERDE ZITDAG Donderdag 17 Mei 1906, om 3 uren namiddag, ter estaminet 0 Aux Quatre Vcnts, bij den heer Jacques Van der Linden, te Aalst, Keizerlijke plaats. Merkwaardige en laatste venditie van 7000 I.arix en dienstig voor (Bouwmaterialen, te AaEgt, Vaartkaai. Op Maandag 14 Mei 1906, om 2 uren na middag, door het ambt van den Notaris BRECPOT, te Aalst. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis, te Aalst, Gent scheet raat en lioek der Withuisstraat, dienstig voor alle bedrijven. ZITDAGEN Instel Dijnsdag i<; Verblijf Dijnsdag 4 Mel '9°6- telkens om 4 uren namiddag, ter tc ver koopen Huis en Estaminet Au Café Gantois, bij den heer Joseph Wailly, tc Aalst, Gentschestraat.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3