Merklpnjzen Sohrijnwerliersgareedschappen WOONHUIZEN huismeÜbelen HOOILANDEN LAND, BOSSCHEN perceel LAND perceel ZAAILAND 1200 HOPSTAKEN, WOONHUIS, TWEE HUIZEN, BOUWGRONDEN behuisde HOFSTEDE, Behuisde Hofstede, EEN HUIS, behuisde HOFSTEDE, behuisde HOFSTEDE Openbare verkooping. Openbare Verkooping Zaterdag 19 Mei 1906. Tarwe 00,00 a 00,00 Masteluin oo.oo a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 7,00 a g,5o Boter per 3 kil. 6,93 a 7,92 Eiers de 25 1.98 a 2,16 Viggenen,per koppel 70,00 a 90,00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,0c Ajuin de 100 kil.volgk.w, 5,00 a 8,00 POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 29. Markt kalm. ANTWERPEN, 18 Mei Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per rookil.fr. 16,75 a 17,00 Rogge i5»5o a 16,00 Wintergarst 00,00 a 00,00 Zomergerst 17«2^ a 00,00 Haver 19,00 a 20,00 Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeén i7>°° a °o,oo De kuipboter werd heden morgend ter markt per kilogr. verkocht, aan de prijs zen van fr. 0,00 a 0,00. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,40 a i,5o. De aardappels per zak 12,00 a 14,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 1.75 a 2,00. VEEMARKTEN. Gent, 18 Mei. Getal te koop gestelde hoornbeesten 443 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren 19 Vette koeien 80 1 j Stieren 3i 16 Magere beesten 33g 3 Varkens 1 Loopers 91 Viggens i3g 294 Stieren i°kw. o,85 2*kw. 0,74 3ekw. 0,68 Koeien Vaarzen Ossen Varkens Kalveren o,85 0,90 0,92 1,08 i,3o 0,75 0,80 0,85 0,90 0,95 o,65 0,70 0,70 0,00 0,00 Mei 1906, N. B, De voorschreven te koop gestelde goederen, zijn gemeten en afgeschetst op het op de plakbrieven staande grondplan, door den heer Henri Van Cleynenbreugel, land meter, te Aalst. Zij zijn zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van ieder week, van 2 tot 4 uren van den avond, mits er de aanvraag aan den eigeDanr den heer Leon Van de Maele van te doen, ZITDAGEN Instel Zaterdag 19 Verblijf Zaterdag 26 telkens om 3 uren van den avond, te Aalst. Molendries, ter herberg Drn Klokkenboi,, bij Juffrouw Esthère Verlackt. Bij uitscheiding van bedrijf OPENBARE VERKOOPING van allerlei goede Deensch Hout en andere Voorwerpen, TE AALST, Moutmolanstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van den heer Brnedikt Vbrberck, aan zijn werkhuis, te Aalst, Moutraolenstraat, in het openbaar verkoopen, op Maandao 21 Mei 1906, om 1 ure stipt. Allerlei Schrijnwerkersgkrikvkn, als 7 zware schaafbanken, 13 dubbel serjanten, 6 haakserjanten, 30 handvijzen. Eene groote hoeveelheid moluur- en aujour- schaven, baud, ronde, kreuzo- en andere schaven. Eene hoeveelheid slagbooren en evegieten, zagen, bijtels, vijlen, hamers, 2 lijmpotten, plancheraandrij vershandboomen, scheer- reep met katrollen, slijpsteen, 8 groote en kleine ladders, dubbele ladder. Eene hoeveelheid nagels, vijzen, Deensche plancher, stukken spitspin, enz. Andere Gerieven en Voorwerpen, als smidsvijs, 4 mansardevensters, vitrien corni- che met twee vensterluiken, paviljoenstok of rol, vaandelstok, dubbele glazendeur, 2 ven sterramen met glas. Eene hoeveelheid corniche blokken met moluren, vensterondorblokken, schouwcon- solen, 6 bloemtrappen, 4 scliraven met plan ken, breitafel, 2 koffers, tafel, ijsstoel, hand kar, brandhout en raeor andere voorwerpan. N. B. De verkooping geschiedt op ge wone wijze en mits het gewoon ongold. Voor de koopen boven de 10 frank uitstel van be taling mits te stellen goede borg. Voor de overige gereede hetaliug. CUREGPIEM-ANDERL. 17 Mei. Veemarkt. Te koop gesteld 625 ossen, 369 stieren, 913 koeien, totaal 1907 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,73 a 0,95, Stieren 0,60 a o,83 Koeien en Veerzen 0,60 a 0,82. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 886. Prijs per kilogr fr. 0,90 0,95 a 1,10. BRUSSEL 18 Mei Kalverenm. Getal te koop gesteld 240, per kilogr. op voet fr. o,g5 a 1,20. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10, •tieren 0,90 a o,g5, Koeien en Veerzen l,o5 a 1,10, Kalveren 1,65 a 1,70. *~^ÖPÈNBARÉ""*viRK06PING" van TE AALST, Gentschen Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Koop. 1. Een Woonhuis met aanhoo- righeden, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gentschen Steenweg, genummerd 55, groot volgens meting 1 aar 41 centiaren, ge kadastreerd wijk C, nummer 558d en deel van nnmmer 556b, palende ten ooste en ten noor- de den heer Amand D'Hondt, ten znide de Gentsche kassei en ten weste den volgenden koop. Verhnurd bij de week aan den heer Frans Van Impe, mits fr. 2,25. Koop 2. Een Huis met erve, gestaan en gelégen te Aalst, aan den Gentschen Steen weg, genummerd 57, groot volgens meting 1 aar 35 centiaren, bekend bij kadaster wijk C, nummer 558b en deel van nummer 556b, pa lende ten ooste voorgaanden koop, ten zuide de Gentsche kassei, ten weste den volgenden koopen ten noordeden heer Amand D'Hondt. Verhuurd bij de week aan den beer Felix De Smet, mits 2 fr. Koop 3. Een Hnis met Hof en Magazijn, hebbende regen- en drinkwaterput, gestaan en gelegen nevens voorgaande, te Aalst, Gentschen Steenweg, geteekend nummer 59, inhoudende volgens meting 3 aren 13 centia ren, wijk C, deel van nnmmer 656b, van het kadaster, palende ten ooste het hnis onder koop twee biervoren, ten znide de Gentsche kassei, ten weste het goed onder koop 4 hier na en ten noorde den heer Amand D'Hondt. Verhuurd tot 18 Januari 1908, aan den heer Alfons Lacompte, mits 182 frs. 's jaars. Koop 4, Een voornaam gröot Woon huis met uitgemuurde Koer en grooten Lust hof beplant met boomen van de fijnste frui ten, dienstig vooralle bedrijven, zijnde de gewezen oude afspanning Sinte Anna, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gent schen Steenweg, geteekend nummer 61. heb bende langs achter eene bovenverdieping, zeven beneilanplaatsen, vier bovenslaapka- mers, mime zolders, bakoven, remisie, stal ling, waterpomp en andere aanhoorigheden, groot volgons meting 22 aren 78 centiaren, gekadastreerd wyk C, nummers 554c, 554d en 555a, palende ten ooste het huis onder koop drij en den heer Amand D'Hondt, ten zuide de Gentsche kassei, ten weste den vol genden koop en den heer Edmond Anné en ten noorde den heer Amand D'Hondt, voor- oemd, Bewoond door den eigenaar. Onmidde- yke ingebruiktreding. Op te leggen prijzijen Waarde der fruitboomen frs. 565,50 n der landvervoedheden frs. 20,00 van een over te nemen •ikhouten glazenberd en fleschrek frs. 35,00 Te DeMeulemeester, te Grootenberge, ten znide het Burgerlijk Godshuis van Aalst, ten weste de Kinderen Schouppe, te Denderhantem en ten noorde den heer l'ieter De Cock. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alavoren, in den Vaerinck, bekend by kadaster sectie B. nummer 1228, aldaar groot 26 aren 10 centiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Haeltert, ten zuide den heer Pieter De Cock, ten weste de Kinderen Schouppe en ten noor de den heer Holleman-Van de Cappelle, te Antwerpen. Deze twee laatste koopen in gebruik bij de heeren Jan en Petrus De Cock, te Axgem. ZITDAGEN Instel Woensdag 13 T .«ac Verblijf Donderdag 28 Jnm 1906 telkens ora 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heor Constant Vak Wkzb- marl, te Meire, Wilgendries. frs. 620,50 Koop 5. Twee aaneenhangende Woon huizen, met mime Stallingen en Koer, ge- Btaan en gelegen te Aalst, aan den Gentschen Steenweg, geteekend nummers 63 en 65. be kend bij kadaster wijk C, nummer 555b en 555c, groot volgens meting 2 aren 42 centia ren, palende ten oosten en ten noorde voor gaanden koop 4, ten znide den Steenweg, ten weste de heeren Mattbys en Anné. Bewoond bij de week door den heer L. De Veylder en Jufvrouw weduwe Van Nieuwen- borg, te samen mits 4 fr. OPENBABE VERKOOPING Land- en SchrijnwerTcersalam en andere Voorwerpen te Aalst, Gentschensteenweg. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens en ten huize van M' Leon Van de Maehi, te Aalst, GentschenBteenwog, n°61, in het openbaar verkoopen, op Maandag 28 Mei 1906, om 9 uren van den morgend. Hnismeubeleu, als 3 kleerkassen, 5kom- inodeka88en, 2 schoone spiegels, 6 ronde en andere tafels, 2 stoven met ovens, jachtcon- foor, kachel voor eet- of salonplaats, 3 dozyn stoelen en 3 zetels, 6 bedden met ressorts, wollen matrassen en audere slaapgerieven, lavabos en nachttafels, 2 schoono koffiestel sels waaronder een in porselein, schoone printen en heiligbeoldentwee hangende horlogen met eikenkas, eene hoeveelheid gleizeD, steenen, yzeren en tinnen keukenge- rieven,ijzeren potten, koperen marmitten,wa felijzers, Bteenen botertobbeiis, glazenberd, kapstokken, lijnwaad ou andere manden, eene hoeveelheid champagne en andere fles- schen, schraven, balance met gewichten, waschkuipen, eene hoeveelheid vensterglas, broodbnkkersgereedschappen en meer andere voorwerpen. Ongeveer 1000 kilos aardappels. Landbonwalem kruiwagen, braken,schap, mesthaak, boonstaken, onz. Schrijnwerkersgereedschappen, alsBchaaf- bank, schaven, zagen, beitels, hamers, enz. Eene hoeveelheid, hooi, strooi en brand hout, 2 gekapte kerzelaarboomen, eene hoe veelheid kepers, pannelatten en vloertichelen, verscheidene onde deuren en 400 nieuwe roode dakpannen, 6 ladders van alle lengten, waaronder eene dubbele. N. B. De verkooping zal geschieden onder de gewone voorwaarden en met gewoon on geld de koopen tot 10 frank moeten gereed betaald worden voor de overige uitstel voor de betaling mits te stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel Land, te Meire en Aygem. DeNotaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien bet behoort, met gewin van palmslag en gelageB, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, gelegen te Meire, in den Weimeersch, bekend bij kadaster sectie B, nummer 279, met eene grootte van 31 aren 90 centiarenpalende ten ooste don heer Pieter Jan Van Melckebeke- De Boom, te Aalst, ten zuide den heer Jozef Lievcns-Weyns en de gebroeders Van der üncht, ten weste de Molenbeek en ten noorde don heer Pieter De Looze-Menleman on Kin deren. Gebruikt door den heer Joseph Pauwels. Tweede koop. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren, inden Blauwbosch, bekend bij kadaster sectie C, nummer 443, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende ton ooste den heer Frans Van der Sohueren-De Smet, to Appelterre, ten zuide Juffr. Amelia De Saedeleer, ten weBte de Straat en ten noordeden heer Frans Raes-üe I'oortere, te Teralphen.1. Gebruikt door den heer Jozef Pauwels, voornoemd. Derde koop. Een perceel Weide, gelegen te Aygem, in den Vaerioek, bekend by kadas ter sectie A, nummer 1463, met eene grootte vnn23aren 10 centiaren, palende ten coste den heer deKerchove d'Ousselghem, ten zuide Juffrouw Marie l)e Ryck, ten weste de heeren Jozef Benedict Schouppe en Leander Van Buggeuhout-De Meyer un Kinderen en ten noorde voornoemden heer Van Bnggenhont, de heeren Hector De Craecker en de Kerchove OPENBARE VERKOOPING van EN MEE11SCHEN, TE BAERDEGEM. D* Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolispenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 6a, aldaar groot aa aren 5o centiaren, palende ten eoste den heer Pollyn-Joostens, ten zuide Juffrouw Rosalie De Meersman, ten weste Juf frouw Marie Van Biesen en ten noorde de Straat. In gebruik bij den heer Petrus Willems, te Baerdegem. Tweede koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Linnenveld, bekend bij kadaster sectie A num mer 315, met eene grootte van a5 aren, palende ten ooste den heer Pieter de Sinedt Van Biesen, ten zuide Juffrouw weduwe van den heer Petrus Van Mol, ten weste Juffrouw Mane Van de Putte en de heeren C. Liénart en R. Moyersoen en ten noorde de Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, te Moorsel. Derde koop. Een perceel Hooiland, wijk Het Stokt, hekend bij kadaster sectie B, nummer 144, groot 3g aren 30 centiaren, palende ten ooste en ten noorde de heeren Isidoor De Bruyn, te Schaar beekbij Brussel en Theodoor Brycx-De Bruyn, te Veurne, ten zuide Juffrouw Philoraena Doorns en de heeren Lodewijk Crabbé, Ch.-Louis Schoon- jans, Marcellinus De Meersman en Kinderen en ten weste den wegnaar Baerdegem. In gebruik bij den heer Benoit Van Langenhove, te Baerdegem. Vierde koop. Een perceel Bosch, gelegen wijk Wolispenning, bekend bij kadaster sectie E, nummer 373, met eene grootte van 13 aren 3o centiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe van den heer Jan Cooreman-Verbeke, ten auide Juf frouw Francisca De Wolf, den heer Pieter-Jan De Mearsman en Juflvrouw Isabella-Jozefina 't Kint, ten weste koop 5 en ten noorde Juffrouw t Kint voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, te Meldert. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolispenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 371, aldaar groot 13 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Juffrouw 't Kint en den heer Domien Robyns, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Baerdegem en ten noorde Juffrouw 't Kint, voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, voornoemd. Zesde koop. Een perceel Bosch, gelegen als- voren, wijk Wolfspenning, gekadastreerd sectie E, nummer 366, aldaar groot 31 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe van den heer Am. Van Mulders en Kinderen, ten zuide koop 7 en de heeren Alfons Raemdonck en Petrus De Wolf, ten weste Juffrouw 't Kint en ten noorde den heer Achie! Van Dammc, te Opwijck. In gebruik bij dan heer Frans Willems, te Meldert. Zevende koop. Een perceel Bosch, gelegen alsvoren, wijk Wolispenning, bekend bij kadaster sectie E, nummer 367, aldaar groot 14 aren 3o centiaren, palende ten ooste den heer Jozef M«- charis, ten zuide de heer Petrus Van Mulders, ten weste de heer Alfons Raemdonck an ten noorde koop 6 en den heer Achiel Van Damme. In ge bruik bij den heer Frans Ringoot, te Baerdegem. Achtste en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Wolfsland, bekend bij kadaster sectie D, nummer 55, met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe van den heer Pieter Beeckman en Kinderen an den heer Jan Van de Velde, ten zuide den heer Jan Van der Straeten-Van Nieuwcnborgh, ten weste den heer Karei-Lodewijk Van Handenhove en ten noorde De Beek. In gebruik bij den heer Loui» De Medts, voornoemd. ZITDAGEN Instel Woensdag 13 - Verblijf Woensdag 37 Junl '9°°' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Pollïn-Joostens, te Baerdegem, rechtover de Kerk. OPENBARE VERKOOPING en MEER8CH, TE VLIERZELE, Bussegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zei, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Vlier- iele, in den Bussegem, bekend bij kadaster sectie A, nummers 2 en 5, aldaar groot 43 aren 80 cen tiaren, palende oost den heer Jozef De Potter d'ln- doye te Melle en de heeren August en Joannes Bauwens, zuid de heeren Bauwens voornoemd en de Straat, west voornoemde heeren Bauwens en noord de gemeente Baevegem. In gebruik bij den heer Severin De Pauw, te Oordegem. ZITDAGEN S0n5"J,S 7' tol 1906. Verblijf Donderdag 21 y telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Stad Gent, gehouden door den heer Camiel Matthys, te Oordegem, Dorp. Bij licitatie OPENBARE VERKOOPING van een De Notaris SCHELFHOUT te Oor- degem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dender monde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand gelegen te Erpe, in de Kruiskens, Erondegemkauter. bekend bij kadaster wijk D, nummer 628D, groot 24 aren, 80 centiaren,palende oost M. Jozef Var. den Eeckhaut en Kin deren, zuid Juffr. Wed. van den heer G staaf De Boeck-Van Wesemael, weet de Kinderen van den heer Jan Mabille en noord den heer Jozef Van den Eeckhaut en Kinderen voornoemd. ENKELE ZITDAG Zaterdag 2 Juni 1906. Om 3 ure van den namiddag ter Zit tingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van en 1000 BOONSTAKEN, XE MOORSEL, Statie, door den Secretaris REYNTENS, te Moorsel en bevoegd ambt van Deurwaar der D'HONDT, op Maandag 21 Mei 1906, om 2 uren namiddag. voornoemd. Gebruikt door Jnffrouw W' van den heer Judocns Trif, te Aygem. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, in don Vaerinck, bekend bij kadaster sectie B, nummer 1227d, aldaar groot 21 aren 10 centiaren, palende ten ooste bet Bureel van Weldadigheid van Haeltert en den heer OPENBARE VERKOOPING van een EN GOEDE ZAAILANDEN, te Aalst en Lede. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen te Aalst, aan de Geeraerdsbergsche straat, be kend bij kadaster sectie A, nummer 1893B, aldaar groot 40 centiaren, palende ten ooite en ten zuide Dame weduwe van den heer Joseph Galle en Kinderen, ten weste de Geeraardsbergsche straat en ten noorde Juffrouw Peireboom. Bewoond door den heer Jan-Baptiste De Grauw, mits fr. 180 's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie C, nummer 178, groot 3i aren 30 centiaren, pa lende ten ooste den heer Evariste De Bruyn, ten zuide den heer Ferdinand de la Kethulle de Ry- hove, te Gent, ten weste den heer Frans Moortgat en ten noorde Juffrouw weduwe van den heer Petrus De Bisschop en Kinderen. Gebruikt door den heer Petrus Van der Eist, te Aalst-Mijlbeke. Derde koop.Ben perceel Land, gelegen als voren, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie G, nummer 3478 s/bis, groot 3i aren 70 centiaren, palende ten ooste en tan noorde den heer Ferdi nand De Raedt-Van Langenhove, ten zuide den heer Amatus Van Langenhove-Da Clercq en Kin deren, te Gentbruege en ten weste den heer De Raedt voornoemd. Gebruikt door Juffrouw weduwe Petrus Van Gyseghem, te Aalsl-Mijlbeke. Vierde koop. Een perceel Land, alsvoren, op den Wijngaard, bekend bij kadastar sectie D, nummer 62a, met aene grootte van 18 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste Juffrouw Marie De Biè- vre. te Watteren en den heer Hector De Craeckar- Van Ypersale de Strihou, te Elsene, ten zuide den heer Leon Van Ovarstraeten-Hyde, ten weste de Stad Aalst en ten noorde den neer Isidore Bau- wens-De Cock en Jufvrouw weduwe van den heer Frans Van Molen Kinderen. Gebruikt door den heer Frans Van de Maele, ta Aalst-Mijlbeke. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, wijk Kerkevijver, bekend bij kadaster sectie F, nummer 713, aldaar groot 10 aren 10 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Frederik Van den Steen-Temmer man, ten weste den heer Hyppoliet Lippens-de Kerchove de Denterghem, te Gent en ten noorde den hear Karei Roelandt-D'haese, ondernemer, te Lede. Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Venneman. ZITDAGEN Instel Zaterdag 9 j j - Verblijf Zaterdag 33 JUDI 'S00' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Au Bon Coin, gehouden door Juffrouw Huy- lebroack, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel ZAAILAND, X E W A N E L E De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbair verkoopen Gemeente Wanzele I. Een Huis en Grond, zijnde de her berg De Plezanten Hof, aan de Bree- destraat, deel ten zuiden van nummers 158B cri i56c, groot volgens meting 8 aren 33 centiaren. Bewoond door den eigenaar Ivo Bosman. II. Een Huis en Grond, neven voor gaande, deel ten noorden der nummers i58b en i56c, groot volgens meting 8 aren 5o centiaren. Gebruikt door Mertens. III. Een perceel Zaailand, op Bille- gem, nummer 46A, groot 14 aren 80 cen tiaren. Gebruikt door Ivo Bosman, voor noemd. ZITDAGEN Instel Vrijdag 18 Mei Verblijf Vrijdag 1 Juni) 9 ten 2 uren namiddag, ter herberg Db Plesanten Hof, bij den heer Ivo Bos man, te Wanzele, Breedestraat. OPENBARE VERKOOPING van Zaailanden en Meerschen gelegen ter Stad Aalst en in de gemeenten MeldertErembode- gem, Lede en Aygem. De Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, met het houden van eenen enkelen zitdag bepaald op Dijnsdag 22 Mei 1906, ost 2 uren namiddag. ter herberg van Joseph Van Guckt, genaamd u Het Zaagsken te Eremfcodogem, aan de limiet der Stad Aalst, rGeeraerdsbergschen Steenweg, openl aarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel znailand, ge- egen te Aalst, op den kleinen Hoeskauter, nabij bet nieuw Kerkhof, gekadastreerd sec tie B, nummer 82, met eene grootte van 21 aren, palende oost het Bureel van Weldadig heid aer Stad Aalst, zuid do Hoeskauter- straat, zuid-west Edouard Verbeken, noord Quintyu als gebruiker. In gebrnik by Frans Holman-Verbeeren. Tweede koop. Een blok bouwgrond, zaailanden en Hopplant gelegen binnen de §emeente Meldert, op het Unyseveld, geka- astreerd sectie C, nummers 380 en 381, met eene grootte van 1 hectaar 77 aren, li/gende zuid-oost de weduwe Benoit Van den Hende en Mynheer de Burgemeester Gheeraerdts te Aalst, zuid-west de Weduwe August Ledegen zuid Jacobus Vau den Berghe, west de We duwe Van den Berghe en Donatus Ledegen, noord de Eeckhontstraat. In twee dealen 1° Den Bouwgrond liggende ten ooston, zijnde sectie C, nnmmer 381, groot 61 aren 50 centiaren onderverdeeld in 1/4 ten oosten, 1/4 ernevens, en 1/4 ten westen. —In gebruik bij de gebroeders Baert. 2° Het perceel Land, sectie C, nummer 380 groot 1 hectaar 15 aren 50 centiaren onder verdeeld in a) de oosthelft b) de westhelft. I11 gebruik bij Nieuwland Leopold. Derde koop. Een perceel Zaailand, gele gen te Erembodegem op Terjoden of Lange- hiege, gekadastreerd sectie B, nummer 1723c. groot 25 aren 40 centiaron, palende ooBt Joanna D'hondt, zuid de Meerschen, west Roelandt, noord den Los daarover De Mets. In gebiuik bij P. Janssens. Vierde koop. Een perceel Zaailand, ge legen te Lede, op bet. Brakvold, gekadastreerd sectie D, nummer 424a, groot 10 aren 70 cen tiaren, palende oost Jan Beelaert als gebrui ker, zuiclM, Persau, west den Voetweg, daar over M. de Kerchove d'Exaerde, Constant Lievons en de erven De Swaef, noord den Voetweg daarovor Reroy Van Lanckor. In gebruik by Leander De Cuyper. Ken perceel Meersch, gelegen te Lede, op het Karreveld, gekadastreerd sectie B, nummers 361, en 362 groot volgens kadaster 21 aren 10 centiaren, palende ooBt M. Jan Moens.advokaat, znid de Kinderen Van llau- wermeiren, west de Erven della Faille- noord den Voetweg daarover Kinderen Wil, lox en andere. In gebruik bij Petrus- Coppens. Boomprijs 90 fr. Zesde koop. Een perceel Zaailand, go- legen to Aygem, op den Damkonter, gekadas treerd sectie B, nummer 391, groot 1 hectaar 15 areu, palende ooBt den Voetweg daarover Constant Van Buggenhout, zuid van ouds de Erven Dooreman, weet Mijnheer De Vnyst, Burgemeester te Borsbeke, noord de Kinde ren De Ryck. In twee deelen. a) de helft ten znide. r) de helft ten noor den. In gebrnik by Gustaaf de Vuyst-Van Was senbove. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene TE IMPE, gehucht Hofsmeer. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van Eirsten Aanleg te Dendermonde, in date 25 April 1906, zal met de pleegvormen der wet van i5 Augusti 1854, in het open baar verkoopen Gemeente Impe. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen gehucht Hofsmeer, gekadastreerd wijk A, nummers 52, 53 en 54 met eene grootte van 34 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven I'.londeel, ten zui de aan dc Straat, ten weste aan de erven D'Hondt en ten noorde aan den Arme van Impe. Bewoond door den heer Vereecken, herbergier. EENIGE ZITDAG Woensdag 20 Juni 1906, ten 3 uren namiddag, ter herberg ge naamd De Drij Koningen,» bij de Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene te BAARDEGEM, nabij het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal achtervolgens bevel verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Dendermonde, in date 4 April igo6,in het openbaar verkoopen Gemeente Baardegem. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen op den Helderberg, nabij het Dorp, gekadastreerd wijk C, n" 320A, 3igA en 32IA, met eene grootte van 16 aren, 3o centiaren, palende ten ooste aan Cornelius De Meersman, ten zuide aan den zelfde en aan Victor De Wolf, ten weste aan Ludovicus Van der Cruys en ten noorde aan de Kerkstraat. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 22 Mei 1906, ten 3 uren namiddag,ter herberg van den heer Romy Pollyn-Joostens, te Baarde gem, aan het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE, Smesweg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een Huis tn Grond, te Lede, Smes weg. wijk D, nummer 747A en 748, groot 16 aren 3o centiaren. Bewoond door de kinderen Herauw. ZITDAGEN Instel Vrijdag 18 Mei 6 Verblijf Vrijdag 1 Juni y ter. 3 uren namiddag, ter herberg De Dubbel Root, bij de kinderen Van Overwalle, te Lede, Dorp. Vierde koop. 9 aren 20 centiaren Land, op Krevelhoek, gekadastreerd wyk A, num mer 365a 2. en palende ton ooete ann bet Weldadigheidsbureel van Erpe, ten tuide aan Dominions Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ton weste aan het Bareel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aan de erven De Kerpel en Potrus Verhoeven. Gebruiker Dominions De Brauwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent, gekadastreerd wijk B, nummers 540a en 545a, palende ten oosts ann de straat, ten zuide aan Dominions Van llauwermeiren-De Kerpel. ten weste aan den heer Kernel Van Droogenbroeck en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker Camillas De Boeck. Gemeente Lkdk. Zesde koop. Eene schoone en met Fruit boomen wel beplante liebuisde Hofstede, ge naamd Het Hof ter Varent, met Schuur, Stallingen, remisiën en andere afhungelijkhe- den, waarvan een doel der gebouwen van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf van den eigenaar, gestaan en gelegen te Lede, gehucht Keiberg, op weinigen af stand des IJzeren weg en Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wyk C, nummers 810d, 810c on 808b, met eene grootte van 38 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ton zuide aan voorgaande koop, ten weste aan bet Weldadigheidsbureel van Aalst en do heeren Do Ryck en De Swaef, ten noor de aan do kinderen Nys. Gebruiker Camillas De Boeck. Zevende koop. A. 31 aren 60 centiaren Land, gehucht Keiberg. gekadastreerd wijk C, nummers 786b en 78'Ja, palende ten ooste aan de erven De Kerpel, het volgende perceel en anderen, ten zuide aan den beer De Swaef, ten weste aan het gescheed met de Gemeente Erpe of de erven Biebuyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op jien Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, palende ten ooste aan de kinderen De Kerpel, ten znide aan den heer Josephns De Coniock, ten weste aan voorgaande perceel en ten noorde aan de kinderen De Kerpel. Gebruiker van de twee perceelen Pelrua- Joannes De Kerpel. De koopen 5 en 6 uitmakende eenen blok zullen opgeroepen worden mat recht van sa menvoeging. De Hofstede onder koop 6 zal mogen be zichtigd worden, alle maandagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. ZITDAGEN la.tel Donderdag 7 1 jMi 1906 Verblijf Donderdag 21 ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Land van Riem, bij den Leer Victor Kcppens, te Aalst, Nieuwstraat, nabij de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene EN BOUWGRONDEN to Erpe, Bouwclioati'aat, (nabij den Ledeschen Steenweg). De Notaris S0ETE, te Lede, zal, ten aan- aoeke van wie het behoort, op de hierna ge stolde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aaubieden, het OPENBARE VERKOOPING van eono en van L.ttn<l en Meersch, TE ERPE EN LEDE. Do Notaris J)E GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopendo volgende goederen Gemeente Erpe. Eerste koop. 32 areu 10 centiaron Land, in don Hoonegem. gekadastreerd wijk B, nummer 694, palende ten ooste aan de erven Van dor Eist, ten znide aan den volgende koop, ten weste aan de heeren De Boeck en ten noorde den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, in den Hoonegem, gokadastroerd wijk B, nummer 691, palende ten ooste aan den hoer Bolungier-De Boeck, ten zuide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ton weste aan de erven Nooy, ten noorde aau de beereu De Boeck ou aau voorgaanden koop. Gebruiker Jozef De Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 30centiaren Land, op den Dorent, gekadastreerd wijk B, nutn- mor 723a,palende ten ooste aan den heerFer- dinand De Clercq.ten zuide met half baan aan de heeren De Boeck-Caudron en De Boeck- Ilendriekx, ten weste ook met half baan aan den heer l)e Boeck-Romuii en ten noorde aan Jufvrouw Coleta Van der Eist. Gebruiker Domien Neirinckx. GEMEENTE ERPE. Eene behuisde Hofstede, bestaande uit vyf Woouhuizen met Schuur en Stallingen, Boom gaard en Lochting, wol goschikt voor Bouw gronden, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Bosschestraat, nabij den Ledeschen Steenweg, bekend op het kadaster wijk A, n" 510c, 541a, 542c, 542d, 542e, 542f, 542g en 543a, groot 48 aren 60 centiaron en volgens meting 47 aren 75 centiaren, palende ten oosten Isidoor Blondeel, ten zuiden zelfden Isidoor Blondeelen de Weduwe en Kinderen Leopold De Wint. ten westen de Bosschestraat en ten noorde de weduwe en kinderen Casimir De N'ys, Bernard De Geyter, Auguste De Geyter en Camiel De Geyter. Gebruikt door ver- scheidenen. Voormelde eigendom verdeeld in drie koo pen, zooals zij zijn afgeschetst op het grond plan staande op de plakbrieven, opgemaakt door den heer Adolf Van Driessche, Land meter van 't kadaster te Aalst. Eerste koop. De gebouwen met Boom gaard, Lochting en verdere Grond, ten zuide, gekadastreerd wijk A, nummers 540c, 541a, 512c, 542n, 542e, 542r, 542g en deel van nnm mer 543a, groot 19 aren 46 ceotiaren, heb bende aau de Straat eene breedte van 28 meters 70 centimeters. Tweede koop. Een deel Lochting en Boomgaard, nevens voorgaande, wel gelegen voor Bouwgrond, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 543a, groot 13 aren 96 centia ren, hebbende aan de Straat eene breedte van 18meter8. Derde koop. En een deel Lochting en Boomgaard, ten noorde, insgelijks wel ge schikt voor Bouwgrond, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 543a, groot 14 aren 33 centiaren, ook met eene breedte aan de Straat van 18 meters. ZITDAGEN Verblijf Woensdag 13 t< lkens om 2 uren namiddag, ter herberg gohonden door den heer Desire De Meerleer, Fruithandelaar te Erpe, Gentschen Steenweg, Voor alle inlichtingen wende men zich ter Sludie van den Notaris SOETE, te Lede. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op Dijnsdag 22 Mei 1906, om 3 uren na middag, ter herberg Den Ouden Hert.s bij Gustaaf Coen, te Aalst Mijlbeek, Ou den Dendermondschen Steenweg, open baarlijk verkoopenEene Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, Dompelstraat, groot 9 aren 90 centiaren. Bewoond door Jo seph Van den Steen. De Notatie BRECKPOT tc Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis, te Aalst, Genlschcstraat en hoek der Withuisstraat, dienstig voor aile bedrijven. Ingesteld frs. i2,5oo. ZITDAGEN 'nstcl Dijtu^e ,5 Moj Verblijf Dijnsdag 29 telkens om 4 uren namiddag, ter te ver koopen Huis en Estaminet Au Café Gantois, bij den heer Joseph Wailly, te Aalst, Gentschestraat.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3