Recht vau Opbod. open b1keTe"r¥oTp1^^ huismèübeleiv WOONHUIZEN HUISMEUBELS LAND, BOSSCHEN HOOILANDEN WOONHUIS, perceel LAND perceel ZAAILAND TWEE HUIZEN, behuisde HOFSTEDE, EEN HUIS, behuisde HOFSTEDE behuisde HOFSTEDE, Openbare Verkooping Den 19 Mei 19061s er toegewezen ten verzoeke van den heer Auguste Moeyer soen, advokaat te Aelst, Dirk-Marten- straat, curator der failliet Benoit De Schaepdrijver, te Aelst, door het ambt van den notaris De Pauw, te Aelst. i° Mits de som van 22.200,00. Een schoon groot en gerieflijk Woon huis met afhangelijkheden en grond ge staan en gelegen te Aelst, Statiestraat n° 80 gekadastreerd sectie C n° 996 N2 met eene grootte van 8 aren 5o centiaren. Dit huis hebbende ook eene uitgangpoort in de Vooruitgaugstraat is zeer wel geschikt voor Heerenhvis, Handelshuis of andere bedrijven en was laatst gebruikt voor Hotel, Restaurant met Feestzaal en huur- houderij onder den naam van «Krugers- hof» en 20 Mits de som van 5320,00 Een huis met koer stalling en rt-misie magazijn en tuin gestaau en gelegen te Aelst aan de Burgemeestersplaats getee- kend n° 75 wezende de herberg In de Klooputten 1 bekend fen kadaster sectie B nummers 428 07, en 428 H7 met eene grootte van 4 aren. Bewoond door d'heer Judocus Van Vaerenbergh. Luidens artikel 565 der wet van 18 April i85i op de faillieten heeft eenieder het recht, gedurende de veertien dagen na de toewijzing opbod te doen. Het op bod mag niet minder zijn dan een tiende der voorname somme der toewijzing en zal bij exploit van deurwaarder beteekend worden aan den notaris die de verkooping heeft gehouden en bekend gemaakt wor den aan de heeren curator en adjudica- ris. Alle inlichtingen te bekomen bij ge noemden notaris De Pauw. Land- en SchryntoerJcersalam en andere Voorwerpen te Aalst, Gentschensteenweg. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens en ten huize van Mr Leon Van de Maelo, te Aalst, Gentschensteenweg, n°61, in het openbaar verkoopen, op Maandag 28 Mei 1906, om 9 uren van den morgend. Huismenbelen, als 3 kleerkasBen, 5kom- modekassen, 2 schoone spiegels, 6 ronde en andere tafels, 2 stoven met ovens, jachtcon- foor, kachel voor eet- of salonplaats, 3 dozijn stoelen en 3 zetels, 6 bedden met ressorts, wollen matrassen en andere slaapgerieven, lavabos en nachttafels, 2 schoone koffiestel sels waaronder een in porselein, schoone printen en heiligbeoldeD, twee hangende horlogen met eikenkas, eene hoeveelheid gleizen, steenen, ijzeren en tinnen keukenge geven, ijzeren potten, koperen marmitten,wa felijzers, steenen botertobbens, glazenberd, kapstokken, lijnwaad en andere manden, eene hoeveelheid champagne en andere fles- Bciien, schraven, balance met gewichten, waschkuipen, eene hoeveelheid vensterglas, broodbakkersgereedschappen en meer andere voorwerpen. Ongeveer 1000 kilos aardappels. Landbouwalem kruiwagen, braken,schup, mesthaak, boonstaken, onz. Schrijnwerkersgereedschappen, als schaaf bank, schaven, zagen, beitels, hamers, enz. Eene hoeveelheid, hooi, strooi en brand hout, 2 gekapte kerzelaarboomen, eene hoe veelheid kepers, pannelatten en vloertichelen, verscheidene oude deuren en 400 nieuwe roode dakpannen, 6 ladders van alle lengten, waaronder eene dubbele. N. B. De verkooping zal geschieden onder da gewone voorwaarden en met gewoon on geld de koopen tot 10 frank moeten gereed betaald worden voor de overige uitstel voor de betaling mits te stellen goede borg. l)T^BAmi"~VËRIMÓPÏNG van TE AALST, Gentschen Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goedereD, te weten Koop. 1. Een Woonhuis met aanhoo- righeden, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gentscuen Steenweg, genummerd 55, groot volgens meting 1 aar 41 centiaren, ge kadastreerd wijk C, nummer 558d en deel van nnmmer 556b, palende ton ooste en ten noor ds den heer Amand D'Hondt, ten zuide de Gentsche kassei en ten weste den volgenden koop. Verhuurd bij de week aan den heer Frans Van Impe, mits fr. 2,25. Ingesteld fr. 1700. Koop 2. Een Huis met erve, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gentschen Steen weg, genummerd 57, groot volgens meting 1 aar 35 centiaren, bekend by kadaster wijk C, nummer 558b eu deel van nummer 556b, pa lende ten ooste voorgaanden koop, ten zuide de Gentache kassei, ten weste den volgenden koop en ten noorde den heer Amand D'Hondt. Verhuurd bij de week aan den heer Felix De Smet, mits 2 fr. Ingesteld fr. 1600. Koop 3. Een Huis met Hof en Magazijn, hebbende regen- en drinkwaterput, gestaan en gelegen nevenB voorgaande, te Aalst, Gentschen Steenweg, geteekend nummer 59, inhoudende volgens meting 3 aren 13 centia ren, wijk C, deel van nummer 656b, van het kadaster, palende ten ooste het buis onder koop twee hiorvoren, ten zuide de Gentsche Kassei, ten weste hel goed onder koop 4 hier na en ten noorde den heer Amand DHondt. Verhuurd tot 18 Januari 1908, aan den heer Alfons Lacompte, mits 182 frs. 's jaars. Ingesteld fr. 3000. Koop 4, Een voornaam groot Woon- hnu met uitgemuurdo Koer en grooten Lust hof beplant met boomen van de fijuate frui ten, dienstig vooralle bedrijven, zijnde de gewezen oude afapanniug Sinte Anna, gestaan en gelegen te Aalst, aan den Gent enen Steenweg, geteekend nummer 61. heb bende langs achter eene bovenverdieping, «even bepedenplaatsen, vier bovenslaapka- ®ers, mime zolders, bakoven, remisie, stal ing, waterpomp en andere aanhoorigheden, Poot volgens meting 22 aren 78 centiaren, gekadastreerd wyk C, nummers 554c, 554d en 555a, palende ten ooste het huis onder koop drij en den heer Amand D'Hondt, ten znide de Gentsche kassei, ten weste den vol genden koop en den heer Edmond Anné en ten noorde aen heer Amand D'Hondt, voor noemd. Bewoond door don eigenaar. On- middelyke ingebrniktreding. Ingesteld fr. 6200. Op te loggen pryzijen Waarde der fr uithoornen frs. 565,50 n der landvervoedheden frs. 20,00 n van een over te nemen eikhouten glazenberd en üeschrek frs. 35,00 Te samen frs. 620,50 Koop 5. Twee aaneenhangende Woon huizen, met ruime Stallingen en Koer, ge staan en gelegen te Aalst, aan den Gentschen Steenweg, geteekend nummers 63 en 65. be kend bij kadaster wyk C, nummer 555b en 555c, groot volgens meting 2 aren 42 centia ren, palende ten oosten en ten noorde voor gaanden koop 4, ten znide den Steenweg, ten weste de heeren Matthys en Anné. Bewoond bij de week door den heer L. De Veylder en Jufvrouw weduwe Van Nieuwen- borg, te samen mits 4 fr. Ingesteld fr. 3100. N. B, De voorschreven te koop gestelde goederen, zijn gemeten en afgeschetst op het op de plakbrieven staande grondplan, door den heer Henri Van Cleynenbreugel, land meter, te Aalst. Zij zyn zichtbaar den Maandag, Woensdag en Vrijdag van ieder week, van 2 tot 4 uren van den avond, mits er de aanvraag aan den eigenaar den heer Leon Van de Maele van te doen, ZITDAGEN Instel Zaterdag 19 Verblijf Zaterdag 26 telkens om 3 uren van den avond, te Aalst, Molendries, ter herberg Den Ki, bij Juffrouw Esthère Verleekt. Mei 1906, Uit oorzaak van vertrek. VENDITIE VAN en Herber^^erlef, TE AALST, Gentschen Steenweg. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 11 Juni 1906, om 8 uren voor middag, ten huize van den heer Modeste De Kerpel-Van Mol, te Aalst, Gentschen Steen weg, in het openbaar verkoopen Ronde en andere tafels, stoelen, banken, 2 steven, jachtconfoor, spiegels, regulateur, kleer- en andere kassen, lavabo, tapijten, kapstokken, gleizen tellooren en tassen, koffij- stelsel, koperen marmit, ijzeren kasserollen, bloempotten, glazen kas, 2 belgische lampen, quinquets, lysten, printen, posturen, schoon marmeren krnis, heiligen beelden onder bo- cals, kindervoituur, waschmnchien, wasch- stoel. Verders eeuen schoonen toog met marme ren blad, bierpomp, bier- en andere glazen, trede, schraven, trap, arduinsteen voor bak kers, boonstaken en meer andere voorwerpen De verkoopiüg zal geschieden met gereed geld, met vernoogiog van 10 °/0 voor onkos ten. OPENBARE VERKOOPING van EN MEEKSCHEN, TE BAERDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal Damens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 62, aldaar groot 22 aren 5o centiaren, palende ten ooste den heer Pollyn-Joostens, ten zuide Juli rouw Rosalie De Meersman, ten weste Juf frouw Marie Van Biesen en ten noorde de Straat. In gebruik bij den heer Petrus NVillems, te Baerdegem. Tweede koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Linnenveld, bekend bij kadaster sectie A num mer 2i5, met eene grootte van a5 aren, palende ten ooste den heer Pieter de Smedt Van Biesen, ten zuide Juffrouw weduwe van den heer Petrus Van Mol, ten weste Juffrouw Marie Van de Putte en de heeren C. Liénart en R. Moyersoen en ten noorde de Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, te Moorsel. Derde koop. Een perceel Hooiland, wijk Het Stokt, hekend bij kadaster sectic B, nummer 144, groot 09 aren 30 centiaren, palende ten ooste en ten noorde de heeren Isidoor De Bruyn, te Schaar beekbij Brussel en Theodoor Brycx-De Bruyn, te Veurne, ten zuide Juffrouw Philomena Doorns en de heeren Lodewijk Crabbé, Ch -Louis Schoon- jans, Marcellinus De Meersman en Kinderen en ten weste den weg naar Baerdegem. In gebruik bij den heer Benoit Van Langenhove, te Baerdegem. Vierde koop. Een perceel Bosch, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, nummer 272, met eene grootte van 12 aren 3o centiaren, palende ten ooste Juffrouw weduwe van den heer Jan Cooreman-Verbeke, ten zuide Juf frouw Francisca De Wolf, den heer Pieter-Jan De Meersman en Juffvrouw Isabella-Jozefina 't Kint, ten weste koop 5 en ten noorde Juffrouw t Kint voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, te Meldert. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E. num mer 271, aldaar groot 12 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Juffrouw 't Kint en den heer Domien Robyns, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Baerdegem en ten noorde Juffrouw 't Kint, voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, voornoemd. Zesde koop. Een perceel Bosch, gelegen als- voren, wijk Wolfspenning, gekadastreerd sectie E nummer 266, aldaar groot 21 aren 40 centiaren' palende ten ooste Jufvrouw weduwe van den heer Am. Van Mulders en Kinderen, ten zuide koop 7 en de heeren Alfons Raemdonck en Petrus De Wolf, ten weste Juffrouw 't Kint en ten noorde den heer Achiel Van Damme, te Opwijck. In gebruik bij den heer Frans Willems, te Meldert. Zevende koop. Een perceel Bosch, gelegen -rijk W olfspenning, bekend bij kadaster lummer 267, aldaar groot 14 aren 3o palende ten ooste den heer Jozef Ma- charis, ten zuide de heer Petrus Van Mulders, ten weste de heer Alfons Raemdonck en ten noorde koop 6 en den heer Achiel Van Damme. In ge bruik bij den heer Frans Ringoot, te Baerdegem. Achtste en laatste koop. Een perceel Bosch] gelegen in het Wolfsland, bekend bij kadaster sectie D, nummer 35, met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe van den heer Pieter Beeckman en Kinderen en den heer Jan Van de Velde, ten zuide den heer Jan Van der Straeten-Van Nieuwenborgh, ten weste den heer Karel-Lodewijk Van Handenhove en ten noorde De Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, voornoemd. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 12 Verblijf Woensdag 27 1 '9°o, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Pollyn-Joostkns, te Baerdegem rechtover de Kerk. als voren, 1 OPENBARE VERKOOPING van en een perceel Land, te Meire en Ajgcm. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelageB, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, gelegen te Meire, in den Weimeersch, bekend bij kadaster sectie B, nummer 279, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Pieter Jan Van Melckebeke- De Boom, te Aalst, ten zuide den heer Jozef Lievens-Weyns en de gebroeders Van der Gucht, ten weste de Molenbeek en ten noorde den heer Pieter De Looze-Meuleman en Kin deren. Gebruikt door den heer Joseph Pauwels. Tweede koop. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren, in den Blauwbosch, bekend bij kadaster sectie C. nnmmer 443, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van der Schneren-De Smet, te Appelterre, ten zuide Juffr. Amelie De Saedeleer, ten weste de Straat en ten noorde den heer Frans Raes-De Poortere, te Teralphene. Gebruikt door den heer Jozef Pauwels, voornoemd. Derde koop. Een perceel Weide, gelegen te Aygem, in den Vaerinck, bekend bij kadas ter sectie A, nummer 1463, met eene grootte van 23 aren 10 centiaren, palende ten ooste den heer deKerchove d'Onsselghem, ten zuide Juffrouw Marie De Ryck, ten weste de heeren Jozef Benedict Schonppe en Leander Van Buggenhout-De Meyer en Kinderen en ten noorde voornoemden heer Van Buggenhout, de heeren Hector De Craecker en de Kerchove voornoemd. Gebruikt door Juffrouw W' van den heer Judocns Trif, te Aygem. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, in den Vaerinck, bekend bij kadaster sectie B, nummer 1227d, aldaar groot 21 aren 10 centiaren, palende ten ooBte het Bureel van Weldadigheid van Haeltert en den heer De Meulemeester, te Grootenberge, ten zuide het Burgerlijk Godshuis van Aalst, ten weste de Kinderen Schonppe, te Denderhautem en ten noorde den heer Pieter De Cock. Vyfde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, in den Vaerinck, bekend bij kadaster sectie B, nummer 1228, aldaar groot 26 aren 10 centiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Haeltert, ten zuide den heer Pieter De Cock, ten weste de Kinderen Schonppe en ten noor de den heer Holleman-Van de Cappelle, te Antwerpen. Deze twee laatste koopen in gebrnik bij de heeren Jan en Petrus De Cock, te Axgem. ZITDAGEN Instel Woensdag 13 T lQfu, Verblijf Donderdag 28 J Jlml W06> telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Constant Vab Weze- mael, te Meire, Wilgendries. OPENBARE VERKOOPING van een EN GOEDE ZAAILANDEN, t e Aa 1st en Lede. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen te Aalst, aan de Geeraerdsbergsche straat, be kend bij kadaster sectie A, nummer 1892B, aldaar groot 40 centiaren, palende ten ooste en ren zuide Dame weduwe van den heer Joseph Galle en Kinderen, ten weste de Geeraardsbergsche straat en ten noorde Juffrouw Peireboom. Bewoond door den heer Jan-Baptiste De Grauw, mits fr. 180 's jaars. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie C, nummer 178, groot 3i aren 30 centiaren, pa lende ten ooste den heer Evariste De Bruyn, ten zuide den heer Ferdinand de la Kethulle de Ry- hove, te Gent, ten weste den heer Frans Moorlgit en ten noorde Juffrouw weduwe van den heer Petrus De Bisschop en Kinderen. Gebruikt door den heer Petrus Van der Eist, te Aalst-Mijlbeke. Derde koop. Ben perceel Land, gelegen als voren, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie G, nummer 247B 2/bis, groot 3i aren 70 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den heer Ferdi nand De Raedt-Van Langenhove, ten zuide den heer Amatus Van Langenhove-De Clercq en Kin deren, te Gentbrugge en ten weste den heer De Raedt, voornoemd. Gebruikt door Juffrouw weduwe Petrus Van Gyseghem, te Aalst-Mijlbeke. Vierde koop. Een perceel Land, alsvoren. op den Wijngaard, bekend bij kadaster sectie D, nummer 62a, met eene grootte van 18 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste Juffrouw Marie De Biè- vre, te Wetteren en den heer Hector De Craecker- Van Ypersele de Strihou, te Elsene, ten zuide den heer Leon Vnn Overstraeten-Hyde, ten weste de Stad Aalst en ten noorde den heer Isidore Bau- wens-De Cock en Jufvrouw weduwe van den heer Frans Van Mol en Kinderen. Gebruikt door den heer Frans Van de Maele, te Aalst-Mijlbeke. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, wijk Kerkeviiver, bekend bij kadaster sectie F, nummer 713, aldaar groot 10 aren 10 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Frederik Van den Steen-Temmer man, ten weste den heer Hyppoliet Lippens-de Kcrchove de Denterghem, te Gent en ten noorde den heer Karei Roelandt-D'haese, ondernemer, te Lede. Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Venneman. ZITDAGEN Instel Zaterdag q - c Verblijf Zaterdag 23 Jum '9o6> telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Au Bon Coin, gehouden door Juffrouw Huy- lebroeck, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING en MEERSCII, TE VLIERZELE, Bussegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Vlier- zele, in den Bussegem, bekend bij kadaster sectie A, nummers 1 en 5, aldaar groot 42 aren 80 cen tiaren, palende oost den heer Jozef De Potter d'In- doye te Melle en de heeren August en Joannes Bauwens, zuid de heeren Bauwens voornoemd en de Straat, west voornoemde heeren Bauwens en noord de gemeente Baevegem. In gebruik bij den heer Severin De Pauw, te Oordegem. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdal D' 1906" telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Stad Gent, gehouden door den heer Camiel Matthys, te Oordegem, Dorp. Bij licitatie OPENBARE VERKOOPING van een De Notaris SCHELFHOUT te Oor degem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand gelegen te Erpe, in de Kruiskens, Erondegemkauter, bekend bij kadaster wijk D, nummer 628D, groot 24 aren, 80 centiaren,palende oost M. Jozef Var. den Eeckhaut en Kin deren, zuid Juflr. Wed. van den heer G:staaf De Boeck-Van Wesemael, west de Kinderen van den lieer Jan Mabille en noord den heer Jozef Van den Eeckhaut en Kinderen voornoemd. ENKELE ZITDAG Zaterdag 2 Juni 1906. Om 3 ure van den namiddag ter Zit tingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel ZAAILAND, XE WAMXEEE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Wanzele I. Een Huis en Grond, zijnde de her berg De Plezanten Hof, aan de Bree- destraat, deel ten zuiden van nummers 158B en i56c, groot volgens meting 8 aren 33 centiaren. Bewoond door den eigenaar Ivo Bosman. II. Een Huis en Grond, neven voor gaande, deel ten noorden der nummers i58b en i56c, groot volgens meting 8 aren 5o centiaren. Gebruikt door Mertens. III. Een perceel Zaailand, op Bille- gem, nummer 46A, groot 14 aren 80 cen tiaren. Gebruikt door Ivo Bosman, voor noemd. ZITDAGEN Instel Vrijdag 18 Mei Verblijf Vrijdag 1 Juni) 190 ten 2 uren namiddag, ter herberg De Plesanten Hof, bij den heer Ivo Bos man, te Wanzele, Breedestraat. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene TE IMPE, gehucht Hofsmeer. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde, in date 25 April 1906, zal met de pleegvormen der wet van i5 Augusti 1854,in het open baar verkoopen Gemeente Impe. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen gehucht Hofsmeer, gekadastreerd wijk A, nummers 52, 53 en 54 met eene grootte van 34 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Blondeel, ten zui de aan de Straat, ten weste aan de erven D'Hondt en ten noorde aan den Arme van Impe. Bewoond door den heer Vereecken, herbergier. EENIGE ZITDAG Woensdag 20 Juni 1906, ten 3 uren namiddag, ter herberg ge naamd «De Drij Koningen, bij de Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. mer 723a,palende ten ooste aan den hoerFer- dinand De Clercq.ten znide met half baan aan de heeren De Boeck-Candron en De Boeck - Hendrickx, ten weste ook met half baan aan den heer De Boeck-Romnn en ten noorde aan Jufvrouw Coleta Van der Eist. Gebruiker Domien Neirinckx. Vierde koop. 9 aren 20 centiaren Land, op Krevelboek, gekadastreerd wyk A, num mer 365a 2, en palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Erpe, ten znide aan Dominions Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ton weste aan het Bureel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aan de erven De Kerpel en Petras Verhoeven. Gebruiker Dominicus De Brauwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent, gekadastreerd wyk B, nummers 540a en 545a, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan Dominions Van Hanwermeiren-De Kerpel, ten wee te aan den heer Remel Van Droogenbroeck en het Weldadigheidsbareel van Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker Camillas De Boeck. Gkmbentk Lkdk. Zesde koop. Eeue schoone en met Fruit- boomen wel beplante liehuisde Hofstede, ge naamd Het Hof ter Varent, met Schuur, Stallingen, remisiën en andere afhangelijkhe den, waarvan een deel der gebouwen van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf van den eigenaar, gestaan en gelegen te Lede, gehucht Keiberg, op weinigen af stand des IJzeren weg eu Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wijkC, nummers 810d, 810c en 808b, met eene grootte van 38 aren 70 centiaren, palende ten óoste aan de Straat, ten znide aan voorgaande koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en do heeren De Ryck en De Swaef, ten noor de aan de kinderen Nys. Gebruiker Camillas De Boeck. Zevende koop. A. 31 aren 60 centiaren Land, gehucht Keiberg, gekadastreerd wyk C, nummers 786b en 789a, palendé ten ooste aan de erven De Kerpel, het volgende perceel en anderen, ten znide aan den heer De Swaef, ten weste aan het gescheed met de Gemeente Erpe of de erven Biebnyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op den Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, palende ten ooste aan de kinderen De Kerpel, ten znide aan den heer Josephns De Coninok, ten weste aan voorgaande perceel en ten noorde aan de kinderen De Kerpel. Gebruiker van de twee perceelen Petrns- Joannes De Kerpel. De koopen 5 en 6 uitmakende eenen blok znllen opgeroepen worden met recht van sa- De Hofstede onder koop 6 zal mogen be zichtigd worden, alle maandagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 T Verblyf Donderdag 21 JuM 1906' ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Land van Riem, n by den heer Victor Keppens, te Aalst, Nieuwstraat, naby de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE, Smesweg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een Huis cn Grond, te Lede, Smes weg, wijk D, nummer 747A cn 748, groot 16 aren 3o centiaren. Bewoond door de kinderen Herauw. ZITDAGEN Instel Vrijdag 18 Mei Verblijf Vrijdag 1 Juni 190 ten 3 uren namiddag, ter herberg De Dubbel Root, bij de kinderen Van Overwalle, te Lede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Lnnd en üleersch, TE ERPE EN LEDE. De Notaris I)E GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen Gkmbentk Erpe. Eerste koop. 32 aren 10 centiaren Land, in den Hoonegem. gekadastreerd wyk B, nummer 694, palende ten ooste aan de erven Van der Eist, ten znide aan den volgende koop, ten weste aan do heeren De Boeck en ten noorde den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, in den Hoonegem, gekadastroerd wijk B, nnmmer 691, palende ten ooste aan den heer Bolangier-De Boeck, ten zuide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ton weste aan de erven Nooy, ten noorde aan de heeren De Boeck en aan voorgaanden koop. Gebruiker Jozef De Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 30 centiaren Land, op den Dorent, gekadastreerd wijk B, num- EN BOUWGRONDEN t© Erpe, Bosscliestraat, (naby den Ledeschen Steenweg). De Notaris SOETE, te Lede, zal, ten aan- zoeke van wie het behoort, op de hierna ge- stelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden, het volgende goed GEMEENTE ERPE. Eene behuisde Hofstede, bestaande nit vyf Woonhuizen met Schuur en Stallingen, Boom gaard en Locbting, wel geschikt voor Bouw gronden, gestaan en gelegen te Erpe, aan de Öos8che8traat, nabij den Ledeschen Steenweg, bekend op het kadaster wyk A, n" 540o, 541a, 542c, 542d, 542e, 542f, 542g en 543a, groot 48 aren 60 centiaren en volgens meting 47 aren 75 centiaren, palende ten oosten Isidoor Blondeel, ten zniden zelfden Isidoor Blondeel en de Weduwe en Kinderen Leopold De Wint. ten westen de Bosschestraat en ten noorde de weduwe en kinderen Casimir De Nys, Bernard De Geyter, Auguste De Geyter en Camiel De Geyter. Gebruikt door ver- scheidenen. Voormelde eigendom verdeeld in drie koo pen, zooalB zij zijn afgeschetst op het grond- Slan staande op de plakbrieven, opgemaakt oor den heer Adolf Van Driesscne, Land meter van 't kadaster te Aalst. Eerste koop. De gebouwen met Boom gaard, Locbting en verdere Grond, ten zuide, gekadastreerd wijk A, nummers 540c, 541a, 542c, 542d, 542b, 542f, 542o en deel van nnm mer 543a, groot 19 aren 46 centiaren, heb bende aan de Straat eene breedte van 28 meters 70 centimeters. Tweede koop. Een deel Lochting en Boomgaard, nevens voorgaande, wel gelegen voor Bouwgrond, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 543a, groot 13 aren 96 centia ren, hebbende aan de Straat eene breedte van 18 meters. Derde koop. En een deel Lochting en Boomgaard, ten noorde, insgelijks wel ge schikt voor Bouwgrond, gekadastreerd wyk A, deel van nummer 543a, groot 14 aren 33 centiaren, ook met eene breedte aan de Straat van 18 meters. ZITDAGEN Instel Woensdag 6 1(VM, Verblyf Woensdag 13 JuD1 1906< telkens om 2 nren namiddag, ter herberg ?ehouden door den heer Desirk Dk Mekrlkkr, 'ruithaudelaar te Erpe, Gentschen Steenweg, Voor alle inlichtingen wende men zich ter Stndie van den Notaris SOETE, te Lede. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis, te Aalst, Gentschestraat en hoek der Withuisstraat, dienstig voor alle bedrijven. Ingesteld frs. t2,5oo. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 15 Verblijf Dijnsdag 29 I9°6- telkens om 4 uren namiddag, ter te ver koopen Huis en Estaminet Au Café Gantois, 1 bij den heer Joseph Wailly, te Aalst, Gentschestraat.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3