Land- en Hofbouw. EEN EN ANDER. Allerhande nieuws. CONGO. ZEE VISCH HANDEL H. Arys-De Paepe. schoone Meubelen, Het is onbetwistbaar dat de landbouw eenen grooten stap gedaan heeft op den weg des vooruitgangs. Dank aan de tal rijke landbouwleergangen en afzonderlijke voordrachten, die zoo wat heel het land door gegeven worden, dank ook aan de medewerking en den weldoenden invloed der landbouwcomicen en boerenbonden, dank vooral aan het ontstaan der talrijke boerenvereenigingen van allen aard, hebben de landbouwers stilltkens aan den ouden slenter verlaten en zich toegelegd om de grondbeginselen der wetenschap in praktijk te stellen. Ja, de Belgische landbouwer heeft o.a. vastberaden den weg der sterke en oor deelkundige bemesting ingeslagen en 't is daaraan te danken, dat hi] thans op den eersten rang heeft plaats genomen, en dat hij ten voorbeelde mag gesteld wordan aan de ons omringende landen. Ongelukkiglijk zou men hetzelfde niet kunnen zeggen van hofbouw en moesho- venierderij. Verre van ons te ontkennen dat er ernstige pogingen ook in dien zin gedaan zijn en nog dagelijks voortgezet worden maar ze dienden verdubbeld te worden, want de bekomen uitslagen vooral onder opzicht van het gebruik der scheikundige meststoffen zijn nog niet zoo tastbaar. Wij stellen de proef op de som. In hunne vergaderingen bespreken de land bouwers de werking, den prijs, den iu- vloed en het gebruik der kunstvetter. zij vergelijken ze en oordeelen. Welnu, onlangs woonden wij eene vergadering bij van hofbouwkundigen en hoveniers, en wij waren verwonderd te bestatigen dat velen nog zoo weinig kennis hadden op gebied van oordeelkundige bemesting. De eenen bekenden nog nooit scheikun dige meststoffen gebruikt te hebben, de anderen kenden niets dan sodanitraat en kloegen over den hoogen prijs dier waar. Wij legden aan de eersten de goede en loonende uitslagen uil bekomen door het gebruik der hulpmesten in moesteelt en hofbouw, en aan de tweeden deelden wij mede dat er benevens nitraat, ook nog andere snelwerkende stikstofmesten be staan, namelijk het ammoniaksulfaat. Dit is de rijkste stikstofmest aangezien hij 20 tot 21 t. h. oplosbare stikstof bevat. Het ammoniaksulfaat wordt ook in den grond door dc aarddeeltjes weerhouden men kan hem ook vóór het zaaien of planten gebruiken, wat in moesteelt en hofbouw verkieslijk is. En vermits men thans, en niet ten on rechte, over den hoogen prijs van nitraat klaagt, zullen wij er nog bijvoegen dat de ammoniakale stikstof 20 c' min kost per kilo dan de nitrische. Om al die reden raden wij in hofbouw en moesteelt het gebruik aan van ammo niaksulfaat als stikstofmest. Catholieken, 3o 32 't 'Was ei* meê gedaan. De cartelisten zouden ten minste 10 zetels en als't goed ging 12 zetels winnen en 't ministerie zou omverre gekegeld wor den... Maar, ja maar.... Groene I*ïe veroordeeld. De Rechtbank van Dendermonde heeft zaterdag uitspraak gedaan in de zaak te gen Het Land van Aelst en De Werkman ingespannen door M Baron Leo de Bethune, wegens lasterlijke bele digingen tegen hum uitgebraakt in 't men gelwerk Dirk Martens. Twee inlasschingen in Het Land van Aelst en De Werkman tn twee in weekbladen in 't Arrondissement van Aalst en tot de proceskosten. Dendergalm werd ook onlangs door de Rechtbank van Dendermonde veroor deeld tot verscheidene afkondigingen van 't vonnis en de onkosten wegens lastering ten opzichte van M. Delbeque, Volksver tegenwoordiger van Antwerpen. Wij hopen dat men aan Dendergalm en Land van Aelst, enz. een broekje van 't zelfde laken zal passsn lijk aan ons. Dat zal M. notaris De Windt, Voorzitter der liberale kliek, plezier doen. Gaat men dan toch te Aalst die heer- schende langmoedigheid niet laten varen »n aan den lasteraar geen rekening vra- - en faamschendende Zij worden toch zoo vervolgd Iedereen weet dat die arme liberalen hunne gazetten schrijven het dage lijksde slachtoffers zijn eener hatelijke miskenning, waardoor zij buiten alle openbare ambten gesloten worden. Ieder een weet ook dat het laatste liberaal ministerie veel rechtvaai diger was in de verdeeling der ambten tusschen zijne partijgenooten en zijne t genstrevers. Als bewijs van die dubbele waarheid kunnen dienen de benoemingen door de liberalen en door de cr.tholieken gedaan in het leeraarskorps der Hoogeschool van Gent. Van 1878 tot 1884 werden door het liberaal ministerie benoemd Liberalen. Catholieken. Professors 11 1 Lesgevers 11 1 Repetitors 7 o Onder de catholieke regeering, van 1884 tot 1906 waren de benoemingen verdeeld als volgt Liberalen. Professors 25 Lesgevers 26 Repetitors i3 Dus onder het liberaal ministerie waren er, op 3x leden van het onder wijzend personeel der Hoogeschool van Gent, 29 liberalen en 2 catholieken de liberalen waren dus veertien en half keeren talrijker dan de catholieken. Onder de catholieke regeering zijn er, op i36 leden van het onderwijzend per soneel 72 catholieken en 64 liberalen, 't is te zeggen de liberalen zijn, op acht na, zoo talrijk als de catholieken. Die arme dutsen van liberalen, wij hebben er compassie meè Reeds twee- en-twintig jaar zuchten zij onder het juk der catholieke dwingelanden en helaas ze worden toch zoo vervolgd De tranenzakdoek. In sommige streken van Tyrol bestaat het eigenaardig gebruik dat eene bruid, als zij naar de kerk gaat voor de huwelijksplechtigheid, van hare moeder een tranenzakdoek ontvangt. Die zakdoek is van ongebruikt, pas gesponnen linnen, en daarmede droogt de bruid de tranen af, welke zij ver giet bij het verlaten van de ouderlijke woning. Na den trouwdag wordt die tranen zakdoek niet meer gebruikt, maar opgevouwen en weggeborgen in de lin nenkas Daar blijft hij liggen tot de eige nares sterft, en dan wordt de tranen zakdoek uitgespreid over het aangezicht der doode. Het vertrouwen in Frankrijk. De balans van de werkingen der Spaar kassen in Frankrijk, voor de tien eerste dagen van Mei, geeft den volgenden uitslag Gestorte sommen fr. 0,824,240-08 Teruggehaalde som. fr. 12,467,705-82 Meer teruggehaald dag gestort fr. 9,643,465-84 gen over zijne eer beschuldigingen Ja, eer- en faamschen dende beschuldigingen of liever lasterin gen tegen personen, leden van een open baar Bestuur, waar volstrekte onpartij digheid moet heerscheD, beschuldigingen, die van aard zijn om hen onbetwistbaar aan den haat en de verachting hunner noodlijdende medeburgers bloot te stel len Bond tegen de werkstakingen. De bazen van 17 syndikaten der metaal- nijvergeid in Frankrijk hebben te Parys eene vergadering gehouden, en besloten een Bond te stichten, om zich tegen de eischen der socialistische werkmanssyn dicaten te verzetten. Zij zullen jaarlijks eene som van zes millioen, als het zijn moet, besteden, om zich tegen de werk stakingen, die duidelijk eene revolu- tionnaire wending aannemen, te verde digen. Er is vooreerst reeds besloten in hunne fabrieken het werk te laten hernemen aan de vroegere voorwaarden, den acht- ofnegenurenwerkdag beslist te weigeren, alle collectieve vraag van opslag van de hand te wijzen en geene tusschenkomst der werkmanssyndicaten meer te dulden. Om hunne weerstandskas tegen de werk stakingen te stichten, zullen elk eene bijdrage van 2 t. h. storten gerekend op het werkloon dat zij betalen. Van 1 Januari tot 10 Mei hebben de terugnemingen de stortingen overtroffen met fr. 21,242,138 54. Van 1 tot xo Mei, tijdvak der kie zingen heeft men dus het hoogste cijfer der terugnemingen aangestipt welke de Spaarkassen vermelden, 'tis te zeggen nagenoeg een millioen per dag. Het socialism stijgt, het vertrouwen vermindert, het spaargeld vlucht naar het buitenland. Daar ligt eene les in die nog elders dan in Frankrijk mag overwogen worden. C) 9 9 Men heeft ons de vraag gesteld: Wanneer houdt PILATUS op lid dei Volkskamer te zijn Antwoord Over eenige weken of da gen is er eene wet gestemd en afgekon digd welke wijzigingen toebrengt van het art. 249 van kieswetboek bepalende dat de volksvertegenwoordigers en senators aftreden den 4"" Zondag van Mei. Dus reeds van Zondag 11. houdt PILA TUS op van volksvertegenwoordiger te zijn. Bij gevolg geniet hij sedert maandag 11. de voordeelen niet meer die er aan verbonden zijn, 't is te zeggen Hij kan de vergoeding van 4000 balle- kens 's jaars niet meer opstrijken Hij mag niet meer gratis, op de staatsijzerenwegen reizen naar waar hij wil; Hij mag zijnen neus niet meer gaan steken even als eer. gewone sterveling in de staatsinrichtingen, enz. enz. en bij voorbeeld de statiën nimmer verlaten langs waar het hem lust. In alle geval dit laatste zal hem onge lukken doen vermijden, want Zondag avond verliet hij,komende van den nacht trein, onze statie langs binnen in de rich ting der ijzerenbrug, schopte tegen een signaaldraad en vloog holderdebolder met zijn voetjes in de lucht. Hij had zich weinig bezeerd en zegde tot baas Fonteyne 't Is wonder, 't is den tweeden keer dat ik val vandaag: eens te Brussel en nu hier te Aalst FONTEYNE. 't Kan beter I.. 't Zal beteren PILATUS. Ja, men oore Den Bouchout af! lijk Denderbode voor zegt... en zuchtend trok men naar Chipka! MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande MEUBILEERING UAnEL VAM DE PUTTE, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, (nevens 't Bureel van Dc Denderbode.) Matige prijzen.— Spoedige bediening. PROGRAMMA VAN 'T CONCERT welk zal gegeven worden op het kiosk ter Groote Markt, alhier, op Donderdag 3i Mei 1906, om 8 l/z uren 's avonds door de Koninklijke Harmonie, onder het bestuur van Mr R. Lenssens. 1 Marche de Concert R. Lenssens «En Promenade» 2 Le Barbier de Séville Ouv. Rossini 3 Coppélia, fantaisie L. Deslilles 4 Immer oder nimmer Waldteufel valse. 5 Fantaisie s/l'op. «Hansel et Gretelarr. par Maeck. Humperdinck AALST. Zaterdag 11. is de ge naamde Emma Bateau van Letterhautem, ter onzer botermerkt, op heeterdaad be trapt toen ze vervalschte boter aan 't verkoopen was Men had bestatigd dat, sedert eenigen tijd, verscheidene personen bedrogen ge weest waren. De kleine Alfred Delcorte, oud 5 jaren, zoon Theofiel, is al spelende in den Dender geloopen tusschen de Ijzer- brug en de Se-Annabrug en werd door eenige werklieden gered. De heer Louis Renneboog die Zon dagnacht naar huis keerde, Moorselsche Baan, slachthuis, werd op de Verkens- merkt door liberale schoelies aangerand en een ferm pak slagen toegediend. De liberalen zouden vast en zeker, 't Minis terie in den gicnd booren en 't was weêr eens miskadée; nu dat konden ze niet verkropp. r. en daarom moesten ze met 4 zijn om M. Renneboog als verregaande lafaards aan te vallen. Men weet dat in betrek met de misdaad der Zwaluwstraat te Brussel, een jongeling door mej. Dussart stellig her kend werd als zijnde de persoon dien zij op 7 Februari ontmoet had in de Zwaluw straat en die drager was van een pak. De jongen in kwestie had echter een alibi opgegeven, dat door verscheidene perso nen bevestigd werd. Later zijn er echter belangrijke getuigenissen opgegaan. Een policieagent zou namelijk bedoelden jon geling op 7 Februari ontmoet hebben, toen hij ten 2 ure uit de stad kwam. Andere personen zouden hem denzelfden avond, na 11 ure, in eene herberg hebben zien binnenkomen. Hij scheen ten prooi aan eene hevige opgewondenheid en zou twee fiesschen geuzenlambic gedronken hebben. Een ieverig onderzoek is door de policie ingesteld om te weten in hoe verre de aangehaalde getuigenissen echt zijn. Het is er Vrijdag bovenarms op ge weest in den gemeenteraad te Etterbeek. Roepen, tieren en schelden, dat hooren en zien verging. M. Hanotiau.lid der linkerzij, zwaaide met zijnen stoel en sloeg hem verscheidene malen op den vloer Eindelijk werd het een weinig kalm Eene nieuwe kijfpartij ontstond, omdat de burgemeester niet onmiddellijk speek- bakskes wilde doen geven aan de gemeen teraadsleden der linkerzijde, die als Turken zitten te rooken. M. Hanotiau speekte een tiental malen op den vloer Te Ledeberg gaat het nog zoo erg niet, maar wat daar in den gemeenteraad ge beurt, is al even typiek en geeft de maat van den sans géne, waarmede socialisti sche gemeenteraadsleden te werk gaan. DAAr is een socialistische haantje voor uit, die, tijdens de openbare zitting onder de oogen van kollegas en publiek, appel- cienen zit te eten.De harde eiers, garnaal en nootjes zullen wel volgen Vrijdag werd de eerw. h. aalmoeze nier der gevangenis van St-Gilles opge volgd door kerels, die riepen u A bas la calotte Herhaalde malen verzocht de priester, hem gerust te laten maar bij de uitjou- wers voegden zich nog anderen die hem ten laatste te lijve wilden vallen. Dit werd eindelijk belet door de poli- cieagenten welke tot nu toe dat alles had den laten gebeuren. Een der beleedigers is ten slotte naar commissaris gegaan, om eene klacht neer te leggen tegen den priester, die zou ge zegd hebben Vriend, laat mij gerust ik ben aalmoezenier in de gevangenis en ik zie alle dagen lieden zooals gij. Niemand van al de aanwezigen heeft die woorden gehoord. De staking der trambedienden te Gent, is voorgoed geëindigd. Het bestuur van den tram heeft zich tevreden ver klaard over den afloop der onderhande lingen en gezegd dat de spons zal gevaagd worden over al de feiten, gedurende de staking voorgevallen. Er zullen geene bedienden weggezonden worden. Heden begon dc zesminutendienst. De nieuw aangeworven bedienden zullen ook in dienat blijven, daar er zeven geleiders en zeven ontvangers noodig zijn voor den nieuwen dienst. Geuzenbaidacliglieclen. Het is niet alleen te Antwerpen dat de invloed der toekomende kiezing tot bal dadigheid van wege de liberalen heeft geleid, als het besmeuren van gevels aan woonhuizen, kerken er. kloosters, het overschilderen van naamborden, enz. Elders hebben zij het nog erger ge maakt. Woensdag werd te Dinant eene catholieke meeting gehouden, waarop M. Beernaert. Staatsminister het woord voerde. Toen de achtbare staatsman in rijtuig aan de statie kwam om naar Brussel terug te keeren, poogde een socialist van Char leroi hem aan te randen, doch hij werd door een der omstanders, een kloeken man,, vastgegrepen en hij kreeg eere goede schudding, waarna hij bedremmeld aftrok. M. Beernaert werd door de talrijke ge tuigen van die laffe daad luidruchtig toe gejuicht. Te Corswarem in Limburg (waar het nochtans geen kiezing was) werd de eerw. h. pastoorCoene onder het sermoon plotseling onderbroken door eenen kerel, die Combistische en socialistische theorie ën begon te verkondigen. Toen de priester een weinig later van den preekstoel kwam, diende de kerel hem eenen vuistslag toe, zoodat de dienst niet kon worden voortgezet en de pastoor naar huis moest worden gebracht. De gcloovigen hebben den kerkschen der aan de policie geleverd. Ook te Hastière, een dorp in het arrondissement Dinant, werd een priester aangerand en mishandeld. Vrijdag avond, kort vóór midder nacht was te Brussel de werkmanskring Sint Lodewijk het voorwerp van eenen aanslag. Eene flesch werd door het venster der eerste verdieping naar binnen geworpen. Zij ontplofte bij het vallen op den vloer, doch richtte weinig schade aan. De policie heeft de overblijfselen van het voorwerp bijeen verzameld voor onderzoek. Te Brussel zijn Zaterdag nacht ten 2 ure eenige catholieke Jonge Wachten aangevallen door eene groep socialisten. Een gazontsteker voegde zich bij de socialisten en sloeg op de catholieken met zijn langen stok.Toen men hem vervolgde om hem den stok te ontnemen, ten einde dezen als overtuigingstuk te doen dienen trok hij een mes en bedreigde er de ver volgers mee. Daar de groep der socialisten middeler wijl versterkt was, moesten de anderen het onderspit delven. Verscheidene catholieken zijn gekwetst of gekneusd door knuppelslagen. De gaz ontsteker is aangehouden. Op de hoogte van den Sport Nau- tique te Leuven, werd een lijk opge- vischt, dat eene wonde van 4 centimeters aan het hoofd had. Een uur later werd, niet verre van daar, een ander lijk opge haald. Op beide lijken vond men niets, zelfs geen bewijs van identiteit. Men vraagt zich af of hier niet eene dubbele misdaad gepleegd is. Henri Daems en Piet De Coster, twee jongelingen van Diest, 25 en 19 jaar, waren van kindsbeen af goede vrienden. Zij hadden elkaar op eene naburige kermis ontmoet in de danszaal, waar zij ook eene Diestersche familie ontmoetten, die vergezeld was van eene dochter, op welke zij, naar het schijnt, beiden ver liefd raakten. Doch geen van beiden liet dit blijken en de dag ging vroolijkom. Daems ver gezelde ten slotte De Coster naar huis en keerde toen naar de danszaal terug. De Coster, alleen zijnde, ging even eens terug, maar beiden liepen mis, want het meisje was reeds met hare ouders terug gekeerd. Wat er nu onder de twee vrienden ge beurde weet men niet. Zij dronken nog samen in verscheidene herbergen, «Jie zij bezochten en raakten ten slotte eenigzins opgewonden. Eensklaps zagen de aanwezigen Daems wankelen en steun zoeken. De Coster had hem eenen steek in de zijde toegebracht en was gevlucht. Anderen brachten den gekwetste naar het policiebureel, waar hij weldra stierf. De Coster werd aangehouden en naar de gevangenis van Leuven gebracht. Hij bekent zijne misdaad. Een liberaal van Godarville, Hene gouwen, vroeg verleden week aan den catholieken) burgemeester de toelating om, in geval het Cartel het ministerie zou doen vallen, de blauwe vlag met rooden strik te mogen uitsteken. De burgemeester antwoordde nage noeg in dezer voege a Die toelating is u gegeven. Gij moogt zelfs wanneer het ministerie niet valt, uwe blauwe vlag met tranen bezaaid half top hangen en den rooden strik door eenei. rouwkrep vervangen. De genaamde Pieter Lambert te Andrimont leefde sedert eenigen tijd in on verschil met zijne familie. Ten top punt van woede gedreven heeft hij zij nen broeder Mathias met een geweerschot De twee bandieten, die zich van wege eene vrouw aan zulken tegenstand niet verwachtten, vluchtten ijlings door het zoldervenster weg. Dan begon een verwoede strijd tus schen juffer Doupagne en den overblij- venden roover. De bandiet, die half verworgd was, haalde eenen revolver te voorschijn. Vooraleer hij kon schieten gaf de vrouw hem eenen geweldigen vuistslag. De re volver vloog weg. Nu greep Geremie Doupagne den roover vast en spoedig had zij hem op den zolder geveld, nabij het venster. De twee andere roovers, hun nen gezel niet ziende terugkeeren klom men langs de ladder omhoog. De juffer hield met de eene hand den man liggen en schudde met de andere hevig aan de ladder, totdat de kerels zich naar beneden lieten glijden. Eensklaps geraakte de bandiet uit de handen van de vrouw los. Hij gaf haar eenen hevigen stamp op den onderbuik, zoodat zij ten gronde viel. De roover sprong door het venster. Juffer Doupagne is erg gesteld. Al hare bovenste tanden zijn uitgeslagen hare lip is op twee plaatsen gescheurd zij heeft over geheel het lichaam kneuzingen bekomen en klaagt over inwendige pij nen. Zij verkeert in zeer zorgwekkenden toestand. Het parket van Hoei is ter plaats ge weest en hoopt de roovers weldra in han den te krijgen. Vreeselijk drama. Op Zondag 29 April, is er in Congo een vreeselijk drama voorgevallen. Te Dima, waar het bestuur van de Kassal-maatschappij gevestigd is. heeft een agent den bestuurder der maatschap pij gedood en zich daarna gezelfmoord, Ziehier hoe een brief uit Congo het gebeurde verhaalt De agent Guery had moeilijkheden ge had met zijne oversten. Zaterdag namid dag kreeg hij bericht per brief, dat hij naar Europa moest terugkeeren. Den vol genden dag ging hij naar het bureel van de KassaI en vroeg aan M. De Burlet, secretaris, of hij den bestuurder, M. De Wevre, kon spreken. M. De Burlet ontraadde hem een per soonlijk onderhoud met M. De Wevre, maar terwijl Guery aandrong kwam de bestuurder juist binnen. Door den agent geïnterpelleerd ver klaarde hij geen mondelinge uitleggingen te willen hooren Guery moest zijne redenen maar uitleggen per brief. Guery weigerde reden te verstaan, maar M. De Wevre stond recht om het bureel te verlaten. Nauwelijks had hij zich omgekeerd ol er weerklonken twee schoten; twee kogels troffen hem in den rug. 't Was Guery die de twee schoten op zijnen overste had ge lost, maar deze scheen niet doodelijk ge troffen, want hij viel niet. Daarop loste Guery nog zeven schoten in den rug van M. De Wevre. Toen zocht de moordenaar de plaats van zijn hart en schoot zichzelf twee kogels in het lichaam. Op 't gerucht der schoten snelden df agenten toe. Zij dienden M. De Wevi« alle zorgen toe, terwijl Guery in dood* strijd lag. Alles was echter nutteloos- Een kwart uurs later was M. De Wevrt dood. Zijn moordenaar overleefde hen slechts eenige minuten. Men denkt dat Guery gehandeld heelt in eenen aanval van koorts. Dit drami heeft in Congo groote opschudding ver wekt. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 3i Mei, 1 en 2 Juni 1906) TAIlIïOT de kil. fr. 'Iz kilo gedood. Vervolgens liep de moordenaar naar eene weide, waar zijne moeder bezig was met eene koe te melken. Hij loste ra kelings een schot op haar. De vrouw viel op den slag dood. Lambert ging dan op den steenweg zijnen anderen broeder afwachten. Gelukkiglijk kwam deze langs eenen anderen weg naar huis. Eindelijk, het wachten moede, ging de moordenaar naar het kerkhof en schoot zich door den kop. 'Moedige vrouw. Nabij de tram statie te Antheit houden de juffrouwen Marie Johnen, 45 jaar, en Gerémie Dou pagne, 42 jaar, samen winkel. Zij hebben den naam geld te bezitten. Marie Johnen is gebrekkelijk. Donderdag nacht, rond half 1 ure, hoorden beide vrouwen een verdacht ge rucht.Drie bandieten hadden eene ladder tegen het gcvelvenster geplaats en waren langs daar binnen geraakt. Men oordeele over den schrik van beide vrouwen. Juffer Doupagne herstelde zich spoedig. Terwijl een der roovers op hare gezellin toeschoot, hield zij de beide andere in bedwang. TABBOTTIM8 HEILBOT fr. x,5o Babeliauw, fr. 0,75 Griet fr. o,5o 0,70, i.oo, 2,00, 3,00 Tongen (koppel) fr. 1,00,2,00, 3,o« Sleur fr. 2,« Roodbaarden (rougets) fr. Pladijs 't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 i,5o Mieuwe Laudollum fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 Makreelen 'tstuk fr. 0,70 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6, Garnalen in doos fr. i. Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring o,» Maatjes öeste nieuwen Haring fr. a.Sj Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, middou, en klein soort. Door verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING van Vleeschhouwersgerief, groote Ijskas, Brandhout, enz., te AALST, Albert-Liénartstraat, N° 6, ten verzoeke en ter woonst van M. M*a- txnus Snel, op Woensdag 6 Juni 1906, om i uur namiddag. Tegen dadelijke betaling en op de ge wone voorwaarden. Door het ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS, te Aalst.

De Denderbode | 1906 | | pagina 2