BOUWGRONDEN behuisde HOFSTEDE, EEN HUIS, Recht van Opbod. behuisde HOFSTEDE TWEE HUIZEN, WOON H UIZEN perceel LAND HUIS MEUBELS LAND, BOSSCHEN HOOILANDEN WOONHUIS, perceel ZAAILAND behuisde HOFSTEDE, OPENBARE YERKOOPING van Zaailanden en Meerschen gelegen ter Stad Aalst en in de gemeenten MeldertErembode= gem, Lede en Aygem. I)« Notaris DE VUYST te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, op Woens dag 6 Juni 1906, tweede zitdag, om 2 uren namiddag.ter herberg van Joseph Van Ovckl, genaamd IIcl Zaagshen te Éremkodegem aan do limiet der Stad Aalst, Geeraerdsberg- scheu Steenweg, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel zrailand, ge- egen te Aalst, op den kleinen Hoeskauter, nabij het mouw Kerkhof, gekadastreerd sec tie B, nummer 82, met eeno grootte van 21 aren, palende oost het Bureel van Weldadig heid der Stad Aalst, zuid de Hoeskauter- Btraat, zuid-west Edouard Verbeken, noord Quintyn als gebrniker. In gebruik bij Frans Holman-Verbeoren. Tweede koop. Een blok bouwgrond, zaailanden en Hopplant gelegen binnen de Smeente Meldert, op het Uuyseveld, geka- gtreerd sectie C, nummers 380 en 381, met eene grootte vau 1 hectaar 77 aren, li/gende zuid-oost de weduwe Benoit Vau den Hende en Mijnheer de Burgemeester Gheeraerdts te Aalst, zuid-west de Weduwe August Ledegen zuid Jacobus Vau den Berghe, west de We duwe Van den Berghe en Donatus Ledegen, noord de Eeckhoutstraat. In twee dealen 1° Den Bouwgrond liggende ten oosten, z(jnde sectie C, nummer 381, groot 61 aren 50 centiaren onderverdeeld in 1/4 ten oosten, 1/4 ernevens, en 1/4 ten westen. In gebruik lij de gebrooders Baert. Gebracht op fr. 3300. 2° Het perceel Land, sectie C, nummer 380 groot 1 hectaar 15 aren 50 centiaren onder verdeeld in a) do oostholft b) de westhelft. In gebruik by Nieuwland Leopold. Gebracht op fr. 4700. Derde koop. Een perceel Zaailand, gele gen te Erembodegem op Terjoden of LuDge- haege, gekadastreerd sectie B, nummer 1723c, Jroot 25 aren 40 centiaren, palende oost oanna D'hondt, zuid de Meerschen, west Koelandt, noord den Los daarover De Mets. In gebi uik bij P. Janssons. Gebracht op 1200 fr. Vierde koop. Een perceel Zaailand, ge legen te Lede, op het Brakveld, gekadastreerd sectie I), nummer 424a, groot 10 aren 70 cen tiaren, palende oost Jan Beelaert als gebrui ker, zuid M, Persau, west den Voet weg, daar over M. de Korchove d'Exaerde, Constant Lievens en de erven De Swaef, noord den Voetweg daarover Remy Van Lancker. In gebruik bij Leander De Cuyper. Gebracht op 200 fr. V\jfde koop. Een perceel Meersch, gele gen te Lede, op het Karreveld. gekadastreerd sectie B, nummers 361, en 362 groot volgens kadaster 21 aren 10 centiaren, palende oost M. Jan Moens, advokaat, zuid de Kinderen Van Ilauwermeiren, west de Erven della Faille, noord den Voetweg daarover Kinderen Willox en andere. In gebruik bij PetruB Coppens. Boomprys 90 fr. Gebracht op 250 fr. Zesde koop. Een perceel Zaailand, ge legen te Aygem, op den Damkouter, gekadas treerd sectie B, nummer 391, groot lhectaar 15 aren, palende oost den Voetweg daarover Constant Van Buggenhout, zuid van ouds de Erven Dooreman, west Mijnheer De Vuyst, Burgemeester te Borsbeke, noord de Kinde ren De Ryck. In twee deelen. a) de helft ten zuide. k) de helft ten noor den. In gebruik bij Gustaaf de Vuyst-Van Was Te samen ingesteld fr. 7600. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van eene TE IMPE, gehucht Hofsmeer. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg te Dendermonde, in date 25 April 1906, zal met de pleegvormen der wet van i5 Augusti 1854, in het open baar verkoopen Gemeente Impe. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen gehucht Hofsmeer, gekadastreerd wijk A, nummers 52, 53 en 54 met eene grootte van 34 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Blondeel, ten zui de aan de Straat, ten weste aan de erven D'Hondt en ten noorde aan den Arme van Impe. Bewoond door den heer Vereecken, herbergier. EENIGE ZITDAG Woensdag 20 Juni 1906, ten 3 uren namiddag, ter herberg ge naamd De Drij Koningen, bij de Kindcrea Roelandt, te Aalst, Keizerlijke Plaats. OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE, Smesweg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, *al in het openbaar verkoopen Een Huis en Grond, te Lede, Smes weg, wijk D, nummer 747A en 748, groot 16 aren 3o centiaren. Bewoond door de kinderen Herauw. ZITDAGEN Instel Vrijdag 18 Mei Verblijf Vrijdag 1 Juni I9o6> ten 3 uren namiddag, ter herberg <1 De Dubbel Root, bij de kinderen Van Overwalle, te Lede, Dorp. Den 19 Mei 1906 is er toegewezen ten verzoeke van den heer Auguste Moeyer soen, advokaat te Aelst, Dirk-Marten- straat, curator der failliet Benoit De Schaepdrijver, te Aelsr, door het ambt van den notaris De Pauw, te Aelst. i° Mits de som van 22.200,00. Een schoon groot en gerieflijk Woon huis met afhargelijkheden en grond ge staan en gelegen te Aelst, Statiestraat n° 80 gekadastreerd sectie C n° 996 N2 met eene grootte van 8 aren 5o centiaren. Dit huis hebbende oolc eene uitgangpoort in de Vooruitgangstraat is zeer wel geschikt voor Heerenhuis, Handelshuis of andere bedrijven en was laatst gebruikt voor Hotel, Restaurant met Feestzaal en huur- houderij onder den naam van «Krugc-rs- hof» en 20 Mits de som var. 5320,oo Een huis met koer stalling en rt misie magazijn en tuin gestaan en gelegen te Aelst aan de Burgemeestersplaats getee- ker.d n° 75 wezende de herberg In de Klooputten bekend ten kadaster sectie B nummers 428 07, en 428 H7 met eene grootte van 4 aren. Bewoond door d'heer Judocus Van Vaerenbergh. Luidens artikel 565 der wet van 18 April 1851 op de faillieten heeft eenieder het recht, gedurende de veertien dagen na de toewijzing cpbod te doc-n. Het op bod mag niet minder zijn dan een tiende der voorname somme der toewijzing en zal bij exploit van deurwaarder beleekend worden aan den notaris die de verkooping heeft gehouden en bekend gemaakt wor den aan de heeren curator en adjudica- ris. Alle inlichtingen te bekomen bij ge noemden notaris De Pauw. OPENBARE VERKOOPING van eonn eu vau Land en Meerseti, TE EEPE EN LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgendo goederen Gkmkentk Erpk. Eerste koop. 32 aren 10 centiaren Land, in den Hoonegem. gekadastreerd wjjk B, nummer 694, palende ten ooste aan de orven Van der Eist, ten zuide aan den volgende koop, ten weste aan de heeren De Boeck en ten noorde den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, in don Hoonegem, gokadastroerd wijk B, nummer 691, palende ten ooste aan den heer Bolnngier-De Boeck, ten zuide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ten weste aan de erven Nooy, ten noorde aan de heereo De Boeck en aan voorgaanden koop. Gebrniker Jozef De Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 30 centiaren Land, op den Doront, gekadastreerd wijk B, num mer 723A,palende ten ooste aan den heer Fer dinand De Clercq.ten zuide met half baan aan de heeren De Boeck-Candron en De Boeck- Hendrickx, ten weste ook met half baan aan den heer De Boeck-Roman en ten noorde aan Jufvrouw Coleta Van der Eist. Gebruiker Domien Neirinckx. Vierde koop. 9 aren 20 centiaren Land, op Krevelhoek, gekadastreerd wijk A, num mer 365a 2, en palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Erpe, ten zuide aan Dominions Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ton weste aan het Bureel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aan de erven De Kerpel en Petrus Verhoeven. Gebrniker Dominions De Brauwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent gekadastreerd wijk B, nnmmers 540a en 545a, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan Dominions Van Hauwermeiren-De Kerpel. ten weste aan den heer Remel Van Droogenbroeck en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker Camillns De Boeck. Gkmkknte Lkdk. Zesde koop. Eene schoone en met Kruit hoornen wel beplante behuisde Hofstede, ge naamd Het Hof tor Varent, met Schuur, Stallingen, remisiëa en andere afhangelijkhe- den, waarvan een deel der gebouwen van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf van den oigenaar, gestaan en gelegen te Lede. gehucht Keiberg, op weinigen af stand des IJzerenweg en Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wijk C, nummers 810d, 810c en 808b, met eene grootte van 38 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan voorganndo koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en do hoeren Do Ryck en De Swaef, ten noor de aan de kinderen Nys. Gebruiker Camillus De Boeck. Zevende koop. A. 31 aren 60 centiaren Land, gehucht Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummers 786b en 789a, palende ten ooste aan de erven De Kerpel, het volgende perceel en anderen, ten zuide aan den heer De Swaef, ten weste aan het gescheed met de Gemeente Erpe of de erven Biebuyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op den Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, palende ton ooste aan do kindoren De Kerpel ten zuide aan den heer Josephus De Coninck, ton weste a:in voorgaande perceel en ten noorde aan de kinderen De Kerpel. Gebruiker van de t,weo perceelen Petrus- Joannes De Kerpel. De koopen 5 en 6 uitmakende eenen blok zullen opgeroepen worden met recht van sa menvoeging. Do Hofstede onder koop 6 zal mogen be zichtigd worden, alle maandagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 ,nfV, Verblijf Dondert»! 21 J°" 1906' ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Land van Rikm, n bij den heer Victor Keppens, te Aalst, Nieuwstraat, nabij de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel ZAAILAND XE W A N Z E L E De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Wanzele I. Een Huis en Grond, zijnde de her berg a De Plezanten Hof, aan de Bree- destraat, deel ten zuiden van nummers 158B en i56c, groot volgens meting 8 aren 33 centiaren. Bewoond door den eigenaar Ivo Bosman. II. Een Huis en Grond, neven voor gaande, deel ten noorden der nummers i58b en i56c, groot volgens meting 8 aren 5o centiaren. Gebruikt door Mertcns. III. Een perceel Zaailand, op Bille- gem, nummer 46A, groot 14 aren 80 cen tiaren. Gebruikt door Ivo Bosman, voor noemd. ZITDAGEN Instel Vrijdag 18 Mei Verblijf Vrijdag 1 Juni) x®° ten 2 uren namiddag, ter herberg De Plesanten Hof, bij den heer Ivo Bos man, te Wanzele, Breedestraat. Om reden van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van nieuwe te Aalst, Uiepestrunt. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan en gelegen to Aalst, DiepsBtrant, nabij de Kerkhofbaun, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 uren 79 centiaren, palende van de eene zijde aan Juffrouw Buekeus, van de andere zijde koop 2, van voren aan de Diepestraat en van ach ter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer De Troch. Tweede koop. Een nieuw gobouwd Woon huis, gestaan nevens voorgaande, gekada streerd wijk B, deel van nummer 305b, aldnar groot 6 aren 79 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 1, van do andere zijde koop 3, van voren aan do Diepestraat en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer Camilla De Troch. Derde koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan nevens voorgaando, gekada streerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, palende van de eeno zijde aan koop 2, van de andere zijde aan koop 4, van voren aau de Diepestraat en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer Frans Huylebroeck. Vierde koop. Een nienw gebouwd Woon huis, gestaan neven voorgaande, gekada streerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 5, van de andere zijde aau koop 3, van voren aan de Diepestraat en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer De Neve. Vijfde en laatste koop. Een nieuw ge bouwd Woonhuis, gestaan neven voorgaan de, gekadastreerd wijk B, doel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, pa lende van de eene zijde aan koop 4, van de andere zijde aan de Hospiciën van Aalst en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer Odilon De Bundel. ZITDAGEN Instel Maandag 11 T Verblijf M»anda| 25 j Ju"" 1906' telkens om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet genaamd In dkn Matroos, ge houden door den heer Valery De Vylder, te Aalst, aan de Hopmarkt. OPENBARE VERKOOPING eu MEURSC1I, TE VLIERZELE, Bussegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, mens wien het behoort, met gewin ran palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Vlier- zele, in den Bussegem, bekend bi) kadaster sectie A, nummers 2 en 5, aldaar groot 43 aren 80 cen tiaren, palende oost den heer Jozef De Potter d'In- doye te Melle en de heeren August en Joannes Bauwen3, zuid de heeren Bauwens voornoemd en de Straat, west voornoemde heeren Bauwens en noord de gemeente Baevegem. In gebruik bij den heer Severin De Pauw, te Oordegem. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 - Verblijf Donderdag al ,'1» telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Stad Gent, gehouden door den heer Camiel Matthys, te Oordegem, Dorp. Uit oorzaak van vertrek. VENDITIE VAN en (lerber^^erief, TE AALST, Gentschen Steenweg. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 11 Juni 1906, om 8 uren voor middag, ten huize van den heer Modeste De Kerpel-Van Molte Aalst, Gentschen Steen weg, in het openbaar verkoopen Ronde en andere tafels, Btoelen, banken, 2 stoven, jachtconfoor, spiegels, regulateur, kleer- eu andere kassen, lavabo, tapijten, kapstokken, gleizen tellooren en tassen, koflij- stelsel, koperen marmit, ijzeren kasserollen, bloempotten, glazen kas, 2 belgische lampen, quinquets, lijsten, printen, posturen, schoon marmeren kruis, heiligen beelden onder bo- cals, kindervoituur, waschmuchien, wasch- stoel. Verders eenen scboonen toog met marme ren blad, bierpomp, bier- en andere glazeD, trede, schraven, trap, arduinsteen voor bak kers, boonstaken en meer andere voorworpen De verkooping zal geschieden met gereed geld, met vernoogiDg van 10 voor onkos- OPENBARE VERKOOPING I van EN MEE11SCHEN, TE BAERDEGEM. j De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 6a, aldaar groot 32 aren 5o centiaren, palende ten eoste den heer Pollyn-Joostens, ten zuide Juffrouw Rosalie De Meersman, ten weste Juf frouw Marie Van Biesen en ten noorde de Straat. In gebruik bij den heer Petrus Willems, te Baerdegem. Tweede koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Linnenveld, bekend bij kadaster sectie A num mer 315, met eene grootte van 25 aren, palende ten ooste den heer Pieter de Smedt Van Biesen, ten zuide Juflrouw weduwe van den heer Petrus Van Mol, ten weste Juflrouw Marie Van de Putte en de heeren C. Liénart en R. Moyersoen en ten noorde de Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, te Moorsel. Derde koop. Een perceel Hooiland, wijk Het Stokt, hekend bij kadaster sectie B, nummer 144, groot 59 aren 30 centiaren, palende ten ooste en ten noorde de heeren Isidoor De Bruyn, te Schaar beek bij Brussel en Theodoor Brycx-De Bruyn, te Veurne, ten zuide Juffrouw Philomena Doorns en de heeren Lodewijk Crabbé, Ch.-Louis Schoon- jans, Marcellinus De Meersman en Kinderen en ten weste den weg naar Baerdegem. In gebruik bij den heer Benoit Van Langenhove, te Baerdegem. Vierde koop. Een perceel Bosch, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, nummer 373, met eene grootte van 12 aren 3o centiaren, palende ten ooste Juflrouw weduwe van den heer Jan Cooreman-Verbeke, ten zuide Juf frouw Francisca De Wolf, den heer Pieter-Jan De Meersman en Juflvrouw Isabel la-Jozefina 't Kint, ten weste koop 5 en ten noorde Juflrouw t Kint voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, te Meldert. Vijlde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 271, aldaar groot ia aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Juflrouw 't Kint en den heer Domien Robyns, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Baerdegem en ten noorde Juflrouw 't Kint, voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, voornoemd. Zesde koop. Een perceel Bosch, gelegen als- voren, wijk Wolfspenning, gekadastreerd sectie E, nummer 266, aldaar groot 21 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe van den heer Am. Van Mulders en Kinderen, ten zuide koop 7 en dc heeren Alions Raemdccck en Petrus De Wolf, ten weste Juflrouw 't Kint en ten noorde den heet Achiel Van Damme, te Opwijck. In gebruik bij den heer Frans Willems, te Meldert. Zevende koop. Een perceel Bosch, gelegen alsvoren, wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster "s E, nummer 267, aldaar groot 14 aren 3o aren, palende ten ooste den heer Jozef Ma- charis, ten zuide de heer Petrus Van Mulders, ten e de heer Alfons Raemdonck en ten noorde koop 6 en den heer Achiel Van Damme. In ge bruik bij den heer Frans Ringoot, te Baerdegem. Achtste en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Wolfsland, bekend bij kadaster ectieD, nummer 55, met eene grootte van 20 aren o centiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe 'an den heer Pieter Beeckman en Kinderen en den heer Jan Van de Velde, ten zuide den heer Jan Van der Straeten-Van Nieuwenborgh, ten weste den heer Karei-Lodewijk Van Handenhove en ten noorde De Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, voornoemd. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 12 - Verblijf Woensdag 27 Jum '9o6' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Pollyn-Joostens, te Baerdegem, rechtover de Kerk. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel Land te Meire en Aygem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, gelegen te Meire, in den Weimeersch, bekend by kadaster sectie B, nummer 279, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Pieter Jan Van Melckebeke- De Boom, te Aalst, ten zuide den heer Jozef Lievens-Weyns en de gebroeders Van der Gncht, ten weste de Molenbeek en ten noorde den heer Pieter De Looze-Meuleman en Kin deren. Gebruikt door den heer Joseph Pan wel 8. Tweede koop. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren. in den Blanwbosch, bekend bij kadaster sectie C. nummer 443, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van der Schneren-De Smet, te Appelterre, ten zuide Juffr. Amelie Do Saedeleer, ten weste de Straat en ten noorde den heer Frans Raes-De Poortere, te Teralphene. Gebruikt door den heer Jozef Pauwels, voornoemd. Derde koop. Een perceel Weide, gelegen te Aygem, in den Vaerinck, bekend bij kadas ter sectie A, nummer 1463, met eene grootte van 23 aren 10 centiaren, palende ten ooste don heer de lverchove d'Ousselghem, ten zuide Juffrouw Marie De Ryck, ten weste de heeren Jozef Benedict Schonppe en Leander Van Buggenhout-De Meyer en Kinderen en ten noorde voornoemden heer Van Buggenhout, de heeren Hector De Craecker en de Kerchove voornoomd. Gebruikt door Juffronw W* van den heer Judocus Trif, te Aygem. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, in den Vaerincls, bekend bij kadaster sectie B, nummer 1227d, aldaar groot 21 aren 10 contiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Ilaeltert en den heer De Meulemeester, te Grootenberge, ten zuide het Burgerlijk Godshuis van Aalst, ten weste de Kinderen Schouppe, te Denderhautem en ten noorde den heer Pieter De Cock. Vijfdo en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, in den Vaerinck, bekend bij kadaster sectie B, nummer 1228, aldaar groot 26 aren 10 centiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Haeltert, ten zuide den heer Pieter De Cock, ten weste de Kinderen Schouppe en ten noor de den heer Holleman-Van de Cappelle, te Antwerpen. Deze twee laatste koopen in gebruik bij de heeren Jan en Petrus De Cock, te Axgem. ZITDAGEN I»»'.l j Juni 1906, Verblijf Donderdag 28 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Constant Vak Wkzb- hakl, te Meire, Wilgendries. EN GOEDE ZAAILANDEN, t A n lm I ©11 Led© De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen te Aalst, aan dc Geeraerdsbergsche straat, be kend bij kadaster sectie A, nummer 1893B, aldaar Eoot 40 centiaren, palende ten ooste en ten zuide ame weduwe van den heer Joseph Galle en Kinderen, ten weste de Geeraardsbergsche straat en ten noorde Juflrouw Peireboom. Bewoond door den heer Jan-Baptiste De Grauw, mitsfr. 180 's jaars.j Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie C, nummer 178, groot 3i aren 30 centiaren, pa. lende ten oosle den heer Evariste De Bruyn, ten zuide den heer Ferdinand de la Kethulle de Ry- hove, te Gent, ten weste den heer Frans Moortgat en ten noorde Juflrouw weduwe van den heer Petrus Dc Bisschop en Kinderen. Gebruikt door den heer Petrus Van der Eist, te Aalst-Mijlbeke. Derde koop. Een perceel Land, gelegen als voren, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie G, nummer 247E 2/bis, groot 3i aren 70 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den neer Ferdi nand De Raedt-Van Langenhove, ten zuide den heer Amatus Van Langenhove-De Clercq en Kin deren, te Gentbrugge en ten weste den heer De Raedt, voornoemd. Gebruikt door Juffrouw weduwe Petrus Van Gyseghem, te Aalst-Mijlbeke. Vierde koop. Een perceel Land, alsvoren, op den Wijngaard, bekend bij kadaster sectie D, nummer 62A, mei eene grootte van 18 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste Juffrouw Marie De Biè- vre. te Wetteren en den heer Hector De Craecker- Van Ypersele de Strihou, te Elsene, ten zuide den heer Leon Van Overstraeten-Hyde, ten weste de Stad Aalst en ten noorde den heer Isidore Bau- wens-De Cock en Jufvrouw weduwe van den heer Frans Van Mol en Kinderen. Gebruikt door den heer Frans Van de Maele, te Aalst-Mijlbeke. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, wijk Kerkeviiver, bekend bij kadaster sectie F, nummer 713, aldaar groot 10 aren 10 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Frederik Van den Steen-Temmer- man, ten weste den heer Hyppoliet Lippens-de I Kerchove de Denterghem, te Gent en ten noorde I den heer Karei Roelandt-D'haese, ondernemer, te Lede. Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Venneman. ZITDAGEN Instel Zaterdag 9 - Verblijf Zaterdag 33 1 'S®6, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Au Bon Coin, gehouden door Juffrouw Huy lebroeck, te Aalst, Statieplein. Bij licitatie OPENBARE VERKOOPING van een TE ERPE De Notaris SCHELFHOUT te Oor degem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Dender monde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst en met do pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand gelegen te Erpe, in de Kruiskens, Erondegemkauter, bekend bij kadaster wijk D, nummer 628D, groot 24 aren, 80 centiaren,palende oost M. Jozef Van den Eeckhaut en Kin deren, zuid Juflr. Wed. van den heer G staaf De Boeck-Van Wesemael, weit de Kinderen van den heer Jan Mabille en noord den heer Jozef Van den Eeckhaut en Kinderen voornoemd. ENKELE ZITDAG Zaterdag 2 Juni 1906. Om 3 ure van den namiddag ter Zit tingszaal van het Vredegerecht te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene EN BOUWGRONDEN te Erpe, Dosecheitraal, (nabij den Ledeschen Steenweg). De Notaris SOETE, te Lede, zal, ten aan- zoeke van wie het behoort, op de hierna ge stelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden, het volgende goed GEMEENTE ERPE. Eene behnisde Hofstede, bestaande nit vijf Woonhnizen met Schuur en Stallingen, Boom gaard en Lochting, wel geschikt voor Bouw gronden, gestaan eu gelegen te Erpe, aan da Bo8sche8traat, nabij den Ledeschen Steenweg, bekend op het kadaster wijk A, n" 540c, 541a, 542c, 512d, 512e, 512f, 542g en 543a, groot 48 aren 60 centiaren en volgens meting 47 aren 75 centiaren, palende ten oosten Isidoor Blondeel, ten zniden zelfden Isidoor Blondeel en de Weduwe en Kinderen Leopold De Wint, ten westen de Bosschestraat en ten noorde de weduwe en kinderen Caaimir Da Nys, Bernard De Geyter, Auguste De Geyter en Camiel De Geyter. Gebruikt door ver- scheidenen. Voormelde eigendom verdeeld in drie koo pen, zooals zij zyn afgeschetst op het grond plan Btaande op de plakbrieven, opgemaakt door dén heer Adolf Van Driessche, Land meter van 't kadaster te Aalst. Eerste koop. De gebonwen met Boom gaard, Lochting en verdere Grond, ten zuide, gekadastreerd wyk A, nummers 540c, 541a, 542c, 542d, 542b, 542f, 542q en deel van nnm- mer 543a, groot 19 aren 46 centiaren, heb bende aan do Straat eene breedte van 28 meters 70 centimeters. Tweede koop. Een deel Lochting en Boomgaard, nevens voorgaande, wel gelegen voor Bouwgrond, gekadastreerd wyk A, deel van nummer 543a, groot 13 aren 96 centia ren, hebbende aan de Straat eene breedte van 18 meters. Derde koop. En een deel Lochting en Boomgaard, ten noorde, insgelijks wel ge schikt voor Bouwgrond, gekadastreerd wyk A, deel van nummer 543a, groot 14 aren 33 centiaren, ook met eene breedte aan de Straat van 18 meters. ZITDAGEN Instel WoenBdag 6 Verblijf Woensdag 13 Jam 190b' telkens om 2 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Dkbirb Dk Mkkrlkir, Fruithandelaar te Erpe, Gentschen Steenweg, Voor alle inlichtingen wende men zich ter Studie van den Notaris SOETE, te Lede.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3