Rechterlijke kronijk. AELST. Allerhande nieuws. Frankrijk. Duitschland. Spanje. Bericht. H O O 1 G R A S De luis of meelmen op de perzik- boomen. De perzikmeelmen zijn dees jaar veel op de perzikboomen en men vraagt ons van verschillende kanten de verdelgingsmiddelen. Wij ondervinden, en dat jaarlijks, hoe meer de perzikboo men beschut zijn, zooveel te meer meel men op de boomen in volle wind zijn ze 't minst. Nu kan men ze nog enkel verdelgen met bespuitingen, des avonds en bij lom merig weder gedaan. Men neemt hiervoor 1/2 kilo tabaks- ribben per 5 a 6 liters water die men laat koken. Dit afkooksel legt men zoo sterk met regenwater dat het nagenoeg eene flauw bruine kleur heeft, zooals lichtbruin gers tenbier. Bij de eerste bespuiting weze men vooral voorzichtig het vocht niet te donker te nemen, zooniet verbrandt men bladeren en scheuten. Vier a vijf dagen na de eerste be sproeiing doet men een tweede eD de kwaal is gedaan. Fr. L. OESTERS. In de Baltische zee kunnen geene oesters het leven houden, om reden dat 't water niet zout genoeg is. De oesters kunnen slechts leven in water dat omtrent 37 per duizend zout inhoudt. DE PERELAAR kan gedurende ver scheidene eeuwen vruchten dragen. Op 3oo jarigen ouderdom geven sommige perelaars nog eene groote hoeveelheid vruchten. De appelaar wordt slechts 100 tot i5o jaar oud. Nut en Wetenschap. Kraaien. De schrijver van Het Vogeljaar M. Jac. P. Thijsse, stelt kraaien wat intellect betreft, boven alle andere vogels. De staaltjes van werkelijk ongewoon instinct, bij deze vogels, die hij mededeelt, kunnen met het volgende verhaal van een ooggetuige worden aan gevuld. Eenige maanden geleden sloot ik, zegt deze, 2 bonte kraaien van die soort welke 's winters ons vaderland bezoekt die met een strik waren gevangen, op in een volière. Een uur lang vlogen zij met woede tegen het traliewerk, maar weldra werden zij kalm en aten met graagte liet vleesch en brood dat hun gegeven werd. Weinige dagen nadat zij werden opge sloten, zag ik andere bonte kraaien zitten nabij de volière, die zachte kreten uitten, geheel verschillend van het scherp en sterk gekras, dat ze anders doen hooren. zij gingen zelfs op de volière zitten of op den daarom liggenden grond, en, zooals ik dagelijks kon opmerken uit de sporen in de sneeuw, in zeer grooten getale ook. Intusschen bemerkte de tuinman, die de gevangenen voederde, dat deze onge looflijk veel vleesch en brood aten in twee dagen een kilogram paardenvleesch en vier groote stukken brood. Ik verdacht ratten van dezen roof, en om zekerheid te erlangen verschool ik mij naast de volière, nadat ik daar voedsel in had gelegd. Maar weldra zag ik gansch andere dingen ge beuren. Bij klein troepjes kwamen de kraaien op en om de volière en uitten die zachte kreten, waarvan ik zooeven sprak. Dan haastten zich mijn gevangenen om op den grond te vliegen, stukken brood en vleesch af te scheuren en die door de openingen in het ijzeren netwerk hunnen vrienden toe te steken deze handeling herhaalden zij zoolang er voorraad was en deze begeerd werd. Zoo onthaalden zij dagelijks het gansche kraaien-volk op mijn kosten 1 Herziening van het kadaster. Zoolang die herziening niet gestemd wordt, brengt het vele kosten mede voor het land en telken jare moeten de bijlagen verhoogd worden voor de kadastrale overschrijvingen. Vooraleer minister te worden, was het graaf de Smet dé Naeyer, die alles ge daan heeft om de herziening te bekomen. Dank aan hem werden, tijdens zijn mi nisterschap, de schattingen der buizen, kasteelen en kloosters gedaan. Hij is om zoo te zeggen de ziel der kadastrale her ziening. Alles is gereed. Het werk is af. Er bestaan geene redenen om dit niet ter bespreking te brengen gedurenden den eerstkomenden zittijd der Kamers. De kiezers van het geheele land vragen de bespreking en bijzonderlijk de stemming en toepassing der nieuwe herziening. Voor de hekozenen is het dus plicht ge hoor te geven aan de stem hunner kie zers. Een der eerste werken weze dus de herziening van het kadaster. De Gazette van Kortrijk zegt ons Maandag morgen reden de democra ten door de stad. Maandag namiddag braakten zij hunne gal uit tegen de socialisten die hen bedrogen hadden, en kropen be- schaamd onder hunne tenten. Planc- a quaert moest te Somergem ingehaald a worden, en weg was alles zetel, eer a en grootheid. Te Brussel viel den ver- a looper Daens.... a Democraten, gij zijt dood voor het a politiek leven tracht nu uw leven te a beteren. MAGAZIJN van BEHANG PAPIEREN en allerhai.de MEUBILEERING Karei. VAN OE3 PUTTE, Aalst, 29, Korte Z01 (straat, (nevens 't Bureel van De Denuerbode.) Matige prijzen.— Spoedige bediening. Botervervalsching. Eene boerin van rond Gent, Clemence Lambrecht, is op de Botermarkt, te Gent, gepakt, om klare margarine voor boter te verkoopen. Naar het policiebureel gebracht, heeft ze gepoogd den agent om te koopen met hem 5 frank in de hand te stoppen, zoo zegt de betichting. Clemence zegt dat ze de boter zelf ge kocht heeft van eenen onbekende en dat ze meende geld te moeten geven op het bureel. Zij is verwezen tot 40 fr. boet of 12 dagen en 5o fr. boet of i5 dagen. In Holland komen de bedriegers er zoo goedkoop niet af. De kantonrechter te Leiden veroor deelde Pleun van der Kooy, boterhande- laar te Schiedam, wegens boterverval sching tot eene boete van ioo gulden of 40 dagen hechtenis. Creemboter. Markt van Woensdag 6 Juni 1906 72 kilogrammen ter markt. Prijs fr. 2,70 tot 0,00 pe< kil, Zie notarieele annoncen op de 4e bladxijde. AALST.Uit de woning van Jo zef Hendrickx, herbergier en koopman in Kolen, wonende Ledebaan, is eene som van drij honderd frank verdwenen. Een onderzoek is ingesteld ten einde te weten of er diefstal in 't spel is. De Wetteraarkens, die venijnige kerfdiertjes, zoo hinderlijk en gevaarlijk voor menschen en dieren, zijn opnieuw verschenen in de uitgestrekte Scfcelde- weiden, tusschen Wetteren Calken en Utibergen. Woensdag namiddag, rond den avond, was het weder zwoel donderachtig, een geschikt weder voor de slijkluizen, zoo als het volk die diertjes nog heet, om in gansche zwerven over de grasvlakte te vliegen. De boeren, die op de omliggende ak kers hunne aardappels opzetten, klaag den terecht over die insecten, die door kousen broek en hemd tot op den huid dringen en pijnlijk steken. Zelfs willen verscheidene werklieden niet meer wer ken in de nabijheid van de meest geteis terde plaatsen, vooral in den omtrek van den afgescheiden arm der Oude Schelde waar de Wetteraarkens vooral in het slijk woekeren In den nacht van Woensdag op Donderdag waren werklieden eene rouw kapel aan 't versieren in het huis van M. H., Nieuwstraat, teSottegem, wiens echt- genoote overleden was. Door het omwer pen eener lamp ontstond er brand en men heeft de brandende behangsels met ge weld moeten afrukken. De lijkkist zelve was reeds door het vuur beschadigd. Donderdag avond, bij den grooten brand te Sint-Joost-ten-Noode, waren de policie en de soldaten geheel machteloos het volk tegen te houden of achteruit te drijven. De agenten trokken den sabel en de soldaten staken de bajonnet óp het geweer. Niets hielp. Niemand ruimde een duim achteruit. Het was slechts met de groot ste moeite dat de pompiers konden wer ken. Een agent greep eensklaps eene brand spuit en richtte ze op het volk. Het duur de geen twee seconden of iedereen ging op de vlucht. Een enkele agent was vol doende om de straat vrij te krijgen. In de Kruidtuinstraat waren 200 sol daten, de burgerwacht en de politie machteloos het volk achteruit te drijven. Eene spuit werd ter plaats gebracht en op een oogenblik was het een algemeene vlucht. Men riep en tierde wel, de politie werd uitgeflooten, doch niemand waag de het, onder het bereik der spuit te ko men. De gemeenteraad van Sint-Gillis heeft beslist, dat elk nieuw dranklokaal eene oppervlakte moet hebben van 20 vierkante meters en eene verdiepshoogte van 3m.5o. Het zal daarenboven eene openingstaks moeten betalen van 5oo fr. ten laste van den houder. De overnemer ven een bestaande lokaal is van deze taks ontheven. Dit reglement werd aan genomen met algemeene stemmen min 3. Wij lezen in de Gazet van Gent Veertien dagen geleden boden de Leie en de kanalen binnen de stad Gent een treurig uitzicht aan. Tengevolge van het openzetten der sluizen te Astene, waren de vuile waters, voortkomende van het rooten van vlas enz. en welke sedert een paar jaren door de stad worden wegge voerd, het water der Beneden-Lei komen bederven en duizenden visschen zwom men in troepen aan de oppervlakte onzer verpeste rivieren. Een bond is te Brussel gesticht, onder den naam van Verbond tegen de beder ving onzer rivieren. De stichters van dien bond verdienen allen lof voor hun initiatief en zijne op richting dient door eenieder toegejuicht te worden. De Gentenaars vooral hebben er alle belang bij om aan dien bond deel te nemen. Er dient krachtdadig aangedrongen te w.orden bij de regeering om te bekofoen dat de bedorven waters van Spiere en en Deule enz. rechtstreeks naar de zee afgeleid worden, wat het eenig middel wezen zal om er voor goed van ontslagen te zijn. Het zuiveringsfabriek van Grimonpont immers heeft ons niet van het vuile water bevrijd. NEVELE Moord. Op een kas teeltje nabij de brug verblijven een pries ter, zijn vader zijne zuster en eene meid menschen die de reputatie hebben van zeer welstellend te zijn. Dinsdag mor- gend vond men in den vijver het lijk van den priester. Gewoonlijk deed hij 's avonds eene wandeling in den hof en soms vaar de hij op den vijver. Rond zijn hals was een koord gebon den aan den riem waarmee hij vaarde de koord was echter niet sterk gespannen. Zijn zakdoek was over zijn mond gebon den en zijn voeten samen verbonden met zijn sluier. Twee messen lagen in de nabijheid van den vijver, maar waarvan geen ge bruik werd gemaakt. Verder vondt men 1 fr. en een nickelstukje van 10 centie men. Op eenigen afstand van den vijver be merkt men de sporen van eene hevige worsteling. Men vond het gouden uurwerk met di to ketting op het lijk maar zijn neusnij per en geldbeugel zijn verdwenen. Het slachtoffer is 45 jaar oud. De pries ter was algemeen geacht en niemand kent hem vijanden. Men verliest zich in gissingen. Het parket van-Gent is Donderdag namiddag nog naar Heusden geweest, om het onderzoek voort te zetten nopens den moord op Victor Strobbe. De vermoede lijke dader werd ter plaatse gebracht door twee gendarmen. Zaterdag morgend ten 5 uren reed M. Courtois, bestuurder eener fabriek van scheikundige producten, van Namen naar Brussel. Op den weg van Lonzée wilde M. Courtois afwijken voor een rijtuig, maar hij nam zijnen draai zoo kort, dat hij tegen eenen boom botste en zijn voertuig omviel. M. Courteis zelf viel er onder. Het zware gevaarte drukte hem de borst te pletteren en hij was op den slag dood. Zijn chauffeur, die naast hem zat, bleef ongedeerd. Het ongeluk moet te wijten zijn aan zijne onervarendheid. Het was nog maar de tweede maal dat hij zelf voerde. Het slachtoffer was getrouwd en huis vader. Het lijk is naar zijne verblijfplaats te Haren gevoerd. Op dezelfde plaats had daags nadien een ander ongeluk plaats. Een Antwerpenaar, M. Emiel X., 21 jaar, keerde met gematigde snelheid uit Namen terug, toen hij werd aangereden door eene automobiel, die hem vijftig meters verre meêsleepte. De twee machienen waren zoo zeer in elkaar gewerkt dat men ze niet kon schei den. De cyclist ziet er deerlijk uit. Zijn neus is gepletterd en zijn hoofd vormt nog slechts êene wonde. Hij werd in eene naburige herberg ver zorgd. Er loopt een gerucht, volgens 't welk een der deelnemers aan de koers Parijs- Brussel van zijn machien gevallen en op den slag dood gebleven zou zijn. Een andere mededinger zou te Gedine, terwijl hij des middags het controolboek teekende in bezwijming zijn gevallen. Hij had sedert des morgends niet meer ge geten. Een schoon ding, inderdaad, die dood- rijderssport. Een hevige brand heeft te Leuven de woning en het werkhuis van eenen zadelmaker vernield. Daar de trap reeds volop in brand stond, eer de bewoners wakker werden, heeft men het gansche huisgezin langs de vensters moeten red den. Het geheele huis is vernield. Eene tentoonstelling van zaken, betrek hebbende op het H. Sacrament, zal dit jaar te Doornik worden gehouden. Zij zal in drie afdeelingen verdeeld zijn i° Werken en instellingen als congres sen. broederschappen. Missen van her stelling, enz. 20 onderricht in scholen, collegiën en patronagen 3° altaargerief, heilige vaten, linnen, standaarden, enz. Het tweejarig dochterken van den landbouwer Lodewijckx, te Genebroek, onder Meerhout, was een oogenblik de waakzaamheid zijner ouders ontloopen en op de straat geraakt. Al spelende viel het kind in eenen kuil, die zich nabij de woning bevindt. Toen men het kind uit het water ophaalde, had het reeds opge houden te leven. Aangaande de ontploffing te Wel- kenraedt verhaalt de eenige ontsnapte, de werkman Ricot, het volgende De twee bedienden van M. Emile Pauchenne, verzender, waren in het ma gazijn met eenen ouden werkman, Louis Fransen. De twee jonge bedienden,. Jean Ramonfosse, 17 jaren, en David Ramae- kers, i5 jaren, kwamen eene kas ontplof- fingstoffen, komende uit Duitschland en bestemd voor een nijveraar van Verviers bij de douanen af halen. Die kas bevatte 5,ooo ontploflfers met fulminaat en stond in het midden van het magazijn toen ik in mijn bureel ging om een pakje te ver zenden. Eensklaps had eene vreeselijke ont ploffing plaats. De kas was gesprongen. Ik zelf werd onder de instorting van mijn bureel bedolven. Half waanzinnig van schrik kon ik mij losmaken, een venster beklimmen en buiten springen. Ik ont snapte aldus aan een gewissen dood,want de ontploffing had brand verwekt en het magazijn stond in vlammen. Jean Ramonfosse werd buiten het ma gazijn geworpen en men vond de ver koolde stukken van zijn lijk op de kaai. Men kon enkel zijr. lijk herkennen aan zijn uurwerk. De twee anderen, Fransen en Ramaekers, na door de ontploffing verscheurd te zijn, waren in den brand gebleven en toen de vlammen uitgedoofd waren vond men hunne overblijfselen die nog enkel aan een hoop sintels geleken. De drie lijken vormden het vreeselijkste schouwspel dat men ooit te zien kreeg. Louis Fransen was 5r jaren. Hij was weduwnaar met vijf kleine kinderen. Jean Ramonfosse was de tweede van vijf kinderen. De kleine Ramaekers was het jongste kind zijner moeder-weduwe. Op het oogenblik der ontploffing waren er in het magazijn geene andere spring stoffen dan gezegde kas. Wagons, die in de statie stonden, hadden vuur gevat, doch de brand kon spoedig uitgedoofd worden. De vreeselijke ramp heeft in den om trek eene hevige ontroering verwekt. Men weet niet juist hoe de ramp ge beurd is. Men denkt dat de werkman Fransen, toen hij de kas behandelde, een schok veroorzaakt heeft die eene drukking teweeg bracht op een der ontploffers. Men kan het echter niet bevestigen, daar de drie getuigen der ramp er allen het leven bij ingeschoten hebben. Twee Duitsche leurders, die te Aarlen met hunnen reiswagen op den openbaren weg naar Viville verbleven, kregen twist en raakten aan 't vechten over eene liefdekwestic. Een hunner stak eenen dolk in de zijde van zijnen tegenstrever en vluchtte de grens over. De gekwetste stierf korts na dien in het gasthuis van Aarlen. Evenals Namen schijnt ook te Aarlen, alsmede te Bouillon eenesmet- ziekte onder de bezetting te heerschen. Talrijke soldaten zijn in de hospitalen opgenomen In de pastorij van Peuthy, waar eenige dagen geleden de hond vóór zijn hok dood werd gevonden, zijn dieven ingebroken. Zij stolen uit een secretaire eenen kelk, eenen portemonnaie met geld en andere voorwerpen. De vergadering der Bisschoppen Er is gemeld dat de werkzaamheden der vergadering zijn afgeloopen. en dat er denkelijk eene meerderheid was ten gunste der vorming van vereenigingen voor den eeredienst, volgens de schei- dirigswet. 's Namiddags had een plechtige dienst plaats in de kerk van het H. Hart van Montmartre. Kardinaal Richard officieer de ir. 't bijwezen van dc kardinaals Lecot en Coullié, en 70 bisschoppen. De kerk was heelemaal vol. Na hel t Tantum Ergo a en het gezang a Sauvez la Ffance legde Mgr Amette in naam van kardinaal Richard uit, dat de Fransche prelaten, alvorens te schei den, hun werk wilden besluiten met eene hulde aan Christus, aldus de plechtige belofte van Frankrijk vernieuwend, op 't oogenblik dat de eeuwenoude banden die Frankrijk en de Kerk verbonden, verbroken worden. Wij komen als de her ders van het trouwe volk, verklaren dat het echte Frankrijk zich niet wil scheiden van Christus en hem bidt onzen strijd en onze opofferingen te zegenen, strekkende om Frankrijk gelukkig, groot en Christen te houden. Cycloon. Er hebben Zaterdag over Duitschland hevige onweders gewoed, die veel schade hebben aangericht. Te Uthlebek zijn monumenten ver nield door eene cycioon. De toren der kerk is verwoest, daken van huizen zijn afgerukt en de oogst is totaal vernietigd. Coburg en omstreken hebben veel geleden. De telefoonlijnen zijn vernield, de boomen gebroken en over straat ge worpen, zoodat het verkeer onmogelijk is. Verder, te Geenhausen, is eene fabriek van elektriciteit vernield. De fruitboomen zijn verloren. Van andere plaatsen komen even erge berichten. De aanslag op het Koningspaar. Pierre Mille, de correspondent van de Temps te Madrid, vertelt den aanslag eenigzins anders, dan wij tot hiertoe te lezen kregen. Hij schat het aantal dooden op 25 en het aantal gekwetsten op over de 60. N. 88 van de calle Mayor is vlak bij het hoofdbureel van de policie. Vóór het rijtuig van het koninklijk paar kwam het rijtuig van de koningin-inoeder. De stoet ging heel langzaam, stapvoets, zooals dat bij belangrijke plichtigheden behoort. De koets van de koningin-moeder ging even iets langzamer, en om den afstand te be daren, hield de koetsier van de bruids koets juist de teugels in toen de bom geworpen werd. Daardoor viel de bom niet op de koets, maar vóór de koets, op een van de paar den. Tegenover n. 88 was eene tribuun, die zwart-vol menschen stond. Van die men schen is er geen getroffen. Van de toe schouwers op deze tribuun zijn er, die getuigen dat zij twee knallen hebben ge hoord, bijna tegelijkertijd, en een of twee personen zeggen, dat er tegelijkertijd een ruiker naar beneden viel uit een van de bovenramen van n. 88. De uitwerking I van de ontploffing was vreeselyk eene I slachting op straat om het rijtuig des konings, en eene slachting in de boven verdiepingen van het huis. Op straat stroomde het bloed aan alle kanten. Een der jonge mannen van de acht paarden van het koninklijk rijtuig nog bijna een kind, werd het hoofd afge slagen en den buik opengereten. Een kapitein en twee luitenants lagen dood twee of drie soldaten lagen dood, een kind lag op den grond met tot pap gesla gen hersenpan, tal van soldaten gekwetst. Van de paarden van het koninklijk rijtuig was er een op den slag dood, een paar andere waren zwaar getroffen en alle had den wonden. Het waren schimmels en die zagen er weldra uit als na afloop van een stierengevecht. Het bloed plaste langs de witte lijven. Een afgrijselijk gezicht. Het rijtuig bleef overeind staan, maar het helde over, want er was van onder wel iets aan gebroken, de glazen van het rijtuig waren vergruisd. Het koninklijk paar was als door een wonder ongedeerd, zegt Mille. De koning, zegt hij, werd bleek, maar behield zijne tegenwoordigheid van geest Hij sprong uit het rijtuig en riep luide: Niets, wij hebben niets p Toen hielp hij zijne gemalin uitstappen. Hij trok ha ren sluier neer, opdatzij het afgrijselijks tooneel niet zou zien. De treeplank wa met bloed bespat en de rokken van di koningin sleepten door het bloed. Achter de koninklijke koets kwam, leeg, de waarin prinses Ena 's morgends als brui: naar de kerk was gebracht. Daar stap!; het echtpaar in. Eenige oogenblikke later zegde de koning In Parijs was h> ook 3i Mei. Het huis n. 88 is een van de hoog» huizen van Madrid, 5 verdiepingen. 0 de bovenste verdieping is een man do« gevonden, die nog niet herkend is. Opc. andere verdiepingen zijn 8 menschen gr dood en verscheiden gewond. Ir. de ents sol is de markiezin van Toloza en es meisje van i3 jaar doodgeslagen. Op b balkon en in het salon van de ver Jiepq daarboven zijn drie of vier menschen p dood en de anderen, die daar waren, zij: gewond. De gouvernante der familieTt losa werd een arm afgescheurd. Alles wijst er op, vindt Pierre Milk dat er inderdaad twee bommen zijn p worpen, waarvan een terecht is gekomc op een balkon van het huis en de andï op straat op een paardlengte van koets. De koningin moet zich den verdere rit naar het paleis goed gehouden ben. Toen zij het paleis binnen barstte zij echter in tranen uit. Het publiek in de straten van Madiï was 's avonds in een angstige stemmiq Als er een automobiel aankwam, stovi de menschen weg of er een ramp gebs ren zou. De dader Mateo Moral heeft zich gezelfmoord. Zaterdag namiddag kwam een man i eene herberg in het dorp Torrejoa d Ardoz en vroeg om welk uur er eent in de richting van Barcelona ging. zag er erg angstig uit en had brandwx- den aan de handen, wat de vermoeder van den herbergier opwekte. Dezeb innerde zich het signalement, dat re den pleger des aanslags was opgegere en merkte dat het volkomen paste opzij nen bezoeker. In afwachting van het uur voords trein ging de verdachte kerel het veld rc. Daar ontmoette hij een agent die insp lijks vermoedens kreeg. De agent vroij hem zijne papieren, maar de onbekenè weigerde, waarop de agent hem in heé tenis nam. Beiden gingen toen naarlz dorp. De agent bleef twse stappen acli' zijn gevangene. Maar eensklaps keeri Mateo Moral zich om, haalde een rere- ver uit den zak, doodde den agent! schoot zich dan door den kop. De agent had verwaarloosd de za van zijn gevangene te doorzoeken. De bom van Mateo Moral was doos tn vorm van brandkastje, welke, te Madrid had gekocht. Een der personen, aangehouden verdacht van medeplichtigheid, had: zijn bezit een flesche kopersulfaat en es vergiftigde dolk, met welke hij denke£ een nieuwen aanslag wilde plegen op fc leven des konings. De Heer Antoon Boeykens, gediplc meerde, beèeigde landmeter, te Haeltöl heeft de eer zich aan te bevelen voortó uitvoeren van allerhande metingen, uil- palen en regelen van eigendomsgrenzez, het splitsen der eigendommen, maken vü plans en al wat de meetkunde betreft. Xe liuren te Hofstade. Graan- Water- en Vuurmolen met Plet- tersleenen voor Zaadkoeken, zich te fc vragen te Aalst, Molenstraat, 48. OPENBARE VERKOOPING van te ERPE, in den Hoonegemmeersch Het College van Burgemeester en Scbq* non der Gemeente Erpe, zal op MAANDielt Juni 1906, om 4 uren namiddag, te Erpe," den Hoonegemmeersch, in het openbaart koopen 4 hectaren Hooigras, te wassen staande^ de meerschen aan do Gemeente Erpe toet* hoorende. Op langen tjjd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn Ttf solvabele medekoopers en gewoon ongeld. Op bevel De SecretarisDe Burgmeester en Schep*** 1 R. BOGAERT. Q. Do VOS.

De Denderbode | 1906 | | pagina 2